|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
jägaja
HV Guru

liitunud: 06.08.2004
|
28.03.2013 19:59:52
|
|
|
| PCman kirjutas: |
EDIT: kaesin, et mu 30/10 kiirus ka ära aktiveeritud. Kodu jõuan siis saan näha kuidas ka reaalsed kiirused on. |
Kella 14:30 ajal astusin Lasnamäe Centrumis Elioni esindusse, kust sain sekeldusteta ADSL2 jaoks ruuteri kätte.
Teenindaja oli kursis, et mida ja mille jaoks küsisin .
18:30 paiku kadus korraga telepilt, samas kohe helistas tehnik, et ta teostab parasjagu ühendusi keskjaamas.
Hetkel seis siis selline:
Pole paha. Kiire ja asjalik tegutsemine Elioni poolt, poes teenindaja kahtles igatahes, et enne pühi veel ümberlülitus teostada jõutakse.
Aga näe, kiirelt tegutseti.
Kiitus Elionile. Igatahes.
_________________ " Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine." |
|
| Kommentaarid: 145 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Osiris
HV Guru

liitunud: 12.08.2002
|
28.03.2013 20:48:06
|
|
|
Hea tüng - polegi kiirus tõusnud. Ikka 12/1.
Elioni iseteenindus näitab ilusasti 30/10 ja klienditeenindus väitis ka, et täna kella 17-ks on muudatus tehtud.
Tõmbasin ruuteri ka väja aga ei midagi.....
|
|
| Kommentaarid: 115 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
103 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jägaja
HV Guru

liitunud: 06.08.2004
|
28.03.2013 20:51:29
|
|
|
Kes on ostnud TG789 ruuterile seinakinnituse, kas teil pakendis kinnituskruvid ka kaasas olid?
Kuidagi kummaline, et mu pakendis kruvisid pole, sest ilma nendeta ju kinnitust ruuterile ei saa külge ühendatud.'Selliseid kruvisid kodus lauasahtlis ka enamusel võtta pole.
_________________ " Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine." |
|
| Kommentaarid: 145 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Osiris
HV Guru

liitunud: 12.08.2002
|
28.03.2013 20:58:27
|
|
|
| jägaja kirjutas: |
Kes on ostnud TG789 ruuterile seinakinnituse, kas teil pakendis kinnituskruvid ka kaasas olid?
Kuidagi kummaline, et mu pakendis kruvisid pole, sest ilma nendeta ju kinnitust ruuterile ei saa külge ühendatud.'Selliseid kruvisid kodus lauasahtlis ka enamusel võtta pole.  |
Ei olnud endal ka kaasas. Pidin kombineerima olemasolevatest varudest.
|
|
| Kommentaarid: 115 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
103 |
|
| tagasi üles |
|
 |
LiivaneLord
Sõpradele "Olavi"
liitunud: 20.06.2006
|
28.03.2013 21:22:00
|
|
|
| PCman kirjutas: |
Hea tüng - polegi kiirus tõusnud. Ikka 12/1.
Elioni iseteenindus näitab ilusasti 30/10 ja klienditeenindus väitis ka, et täna kella 17-ks on muudatus tehtud.
Tõmbasin ruuteri ka väja aga ei midagi..... |
Arvan, et kannata homseni ja homme tee restart modemile.
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
taavi
HV veteran
liitunud: 04.02.2002
|
28.03.2013 21:49:28
|
|
|
| mul näitas ka iseteenindus päev varem suuremat kiirust.
|
|
| Kommentaarid: 70 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
LiivaneLord
Sõpradele "Olavi"
liitunud: 20.06.2006
|
28.03.2013 21:50:52
|
|
|
| Kui mina paketti vahetasin, siis oli kuskil teade, et paketivahetus rakendub järgmiseks päevaks.
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jägaja
HV Guru

liitunud: 06.08.2004
|
28.03.2013 22:02:41
|
|
|
| LiivaneLord kirjutas: |
| PCman kirjutas: |
Hea tüng - polegi kiirus tõusnud. Ikka 12/1.
Elioni iseteenindus näitab ilusasti 30/10 ja klienditeenindus väitis ka, et täna kella 17-ks on muudatus tehtud.
Tõmbasin ruuteri ka väja aga ei midagi..... |
Arvan, et kannata homseni ja homme tee restart modemile. |
Naljamees, kes siis Suurel Reedel tööd teeb.
Enne esmaspäeva ei muutu siin ilmselt midagi.
Ehh, lucky me
_________________ " Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine." |
|
| Kommentaarid: 145 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
LiivaneLord
Sõpradele "Olavi"
liitunud: 20.06.2006
|
28.03.2013 22:28:31
|
|
|
| jägaja, ee, kas paketivahetused ei toimu mitte automaatselt?
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sold OUT
no credit

liitunud: 30.07.2002
|
28.03.2013 22:31:07
|
|
|
| LiivaneLord kirjutas: |
| jägaja, ee, kas paketivahetused ei toimu mitte automaatselt? |
kuidas adsli pealt vdsli peale automaatselt saab?
_________________ Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist. |
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jägaja
HV Guru

liitunud: 06.08.2004
|
28.03.2013 22:38:56
|
|
|
| Super AMOLED kirjutas: |
| LiivaneLord kirjutas: |
| jägaja, ee, kas paketivahetused ei toimu mitte automaatselt? |
kuidas adsli pealt vdsli peale automaatselt saab? |
Ega ei saagi, tehnik peab ikka mingeid liigutusi tegema. Mõni pädevam oskab ilmselt täpsemalt rääkida.
_________________ " Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine." |
|
| Kommentaarid: 145 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Pailaps
HV Guru
liitunud: 13.05.2004
|
28.03.2013 22:45:33
|
|
|
| jägaja kirjutas: |
| Super AMOLED kirjutas: |
| LiivaneLord kirjutas: |
| jägaja, ee, kas paketivahetused ei toimu mitte automaatselt? |
kuidas adsli pealt vdsli peale automaatselt saab? |
Ega ei saagi, tehnik peab ikka mingeid liigutusi tegema. Mõni pädevam oskab ilmselt täpsemalt rääkida. |
Saab küll, osades kohtades on ADSL2+/VDSL2+ võimelised kaardid sees. Mõnedes kohtades vaja käsitööd teha.
_________________ Ma trollin 50% oma postitustest. |
|
| Kommentaarid: 56 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
52 |
|
| tagasi üles |
|
 |
LiivaneLord
Sõpradele "Olavi"
liitunud: 20.06.2006
|
28.03.2013 22:54:47
|
|
|
| Super AMOLED kirjutas: |
| LiivaneLord kirjutas: |
| jägaja, ee, kas paketivahetused ei toimu mitte automaatselt? |
kuidas adsli pealt vdsli peale automaatselt saab? |
Vahetan aga pakette ja tehnik jookseb?
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
28.03.2013 23:14:30
|
|
|
| LiivaneLord kirjutas: |
| Super AMOLED kirjutas: |
| LiivaneLord kirjutas: |
| jägaja, ee, kas paketivahetused ei toimu mitte automaatselt? |
kuidas adsli pealt vdsli peale automaatselt saab? |
Vahetan aga pakette ja tehnik jookseb?  |
Tehniliselt raske selgitada aga jaamades on nii ADSL2+ pordid kui ka nii ADSL2+ koos VDSL2 toega pordid. Ühel juhul on vaja uuele pordile üle viia, teisel juhul seadistab automaat ise sulle adsl asemele vdsli ja teenus hakkab tööle. Kuna aga see pole ainus automaat mis teenuseid kontrollib, peab teine automaat ka internetikiiruse vastavusse viima ja osa sellistest tegevustest toimub täistundidel, osa keskööl.
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
oncleuno
Kreisi kasutaja
liitunud: 28.01.2003
|
29.03.2013 12:42:15
|
|
|
Aga kas indrekp või Pailaps oskab seletada, et miks ei ole tehniliselt võimalik erakliendile pakkuda seda uut VDSL paketti 30/10 enne mai kuud, kui ma samal aadressil juba ammu kasutan ärikliendina VDSL-i.
Soovin lihtslat ärikliendi VDSL ühendust vormistada erakliendi nimele, et saada seda uut 30/10 VDSL paketti...
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
33 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Pailaps
HV Guru
liitunud: 13.05.2004
|
29.03.2013 14:26:34
|
|
|
| oncleuno kirjutas: |
Aga kas indrekp või Pailaps oskab seletada, et miks ei ole tehniliselt võimalik erakliendile pakkuda seda uut VDSL paketti 30/10 enne mai kuud, kui ma samal aadressil juba ammu kasutan ärikliendina VDSL-i.
Soovin lihtslat ärikliendi VDSL ühendust vormistada erakliendi nimele, et saada seda uut 30/10 VDSL paketti... |
Tehniliselt ei ole takistust, siin asi pigem töökorraldusliku iseloomuga. Nimelt, kuidas rikkeid lahendada. Täpsemalt kommenteerida ei saa.
_________________ Ma trollin 50% oma postitustest. |
|
| Kommentaarid: 56 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
52 |
|
| tagasi üles |
|
 |
samurai7
HV vaatleja
liitunud: 10.10.2004
|
29.03.2013 17:30:03
|
|
|
Ruuter TG789vn
-> switch(1) -> arvuti ja digiboks
-> switch(2) -> kaks digiboksi
Kas ülal kirjeldatu töötaks? Millist switchi soovitaksite?
|
|
| Kommentaarid: 23 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
woox2k
Kreisi kasutaja

liitunud: 25.03.2009
|
29.03.2013 17:48:08
|
|
|
Kas keegi targem oskab öelda kui tugevalt Elion sellest VDSL2 800m limiidist kinni hoiab? Enne siin mainisin, et minu soovile see saada, vastati suht otse et ei saa kuna 1km liini pikkus aga reaalselt ei tohiks ju suurem probleem olla liini pikkus, kvaliteet on ju tähtis... Endal siin suht uus kaabel, praegune 12/1 liigub nagu kulda ja ruuter näitab võimalikuks maksimumiks 1100/26200 vms. (ASDL2+ suht viimane piir ju ja liin ei vea alla seda) ja vähemalt 400m ulatuses sellest liinist ei ole ühtegi teist VDSL2 ühendusest huvituvat inimest, st segajaid kaablis palju ei tohiks olla lähitulevikus. (See ka miinus, sest Elionil ei ole mõtet jaamaputkat lähemale ka panna)
Kas oleks mõtet neile peale käia et võiks ju proovida? Ma võin oma kulude ja kirjadega seda proovida ja kui tõesti ei toimi siis liigun tagasi 12mbit otsa ja kogu lugu.
Ma saan aru et see 800m on igasuguste probleemide vältimiseks suht varuga pandud aga kui klient ise tahab ja on valmis võimalike kaasnevate probleemidega elama...
_________________ Mess with the best, die like the rest! |
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
18 |
|
| tagasi üles |
|
 |
A.S.
HV Guru
liitunud: 27.10.2003
|
29.03.2013 17:49:53
|
|
|
| Mina sain aru, et 700m on piir ja kliendi tahtmine ei huvita absoluutselt mitte kedagi. Probleeme võib küll mitte olla, see pole aga tähtis, tähtis on täpne meetrite arv.
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
woox2k
Kreisi kasutaja

liitunud: 25.03.2009
|
29.03.2013 18:01:45
|
|
|
Mulle öeldi igatahes 800m aga sellisel juhul on küll täiesti jama olukord kui sedasi suhtuvad. Pole ju eriline kulu tehnik saata korra jaama pordi kiirust muutma ja kui asi toimib siis teenib see ka ennast suht kiirelt tasa ju... See on arusaadav et kõigile (ilma spetsiaalselt küsimata) ei pakutaks seda "proovimise" varianti sest nende inimeste tulva, kellel ei toimi ja tahavad teada miks, ei suuda keegi ära taluda. Ma näen ise ka kui ruuter linki üles ei võta vdsl2 otsas ja ainus kõne elioni oleks soov 12/1 tagasi saada. (või üldse uue operaatori otsimine, sest selle 1mbit otsas ei ole pikalt tulevikku, niigi kasutan Elisa päevapiletit et videosi netti laadida)
_________________ Mess with the best, die like the rest!
viimati muutis woox2k 29.03.2013 18:03:33, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
18 |
|
| tagasi üles |
|
 |
A.S.
HV Guru
liitunud: 27.10.2003
|
29.03.2013 18:02:19
|
|
|
Siis sain valesti aru, kusagilt siit foorumist jooksis hiljuti 700m jutt läbi.
Aga suhtumine on täpselt selline, nagu see on alati olnud, selles osas paranemist vist niipea küll loota pole.
Selline variant, et "klient ise vastutab", pole ilmselt vastuvõetav.
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sold OUT
no credit

liitunud: 30.07.2002
|
29.03.2013 20:00:29
|
|
|
Ma sain omal ajal erinevaid boonuseid kuna tehnik oli kohalik. Kui kaabel maa sees katki läks või oli jaamas midagi yhendada kiirelt vaja ymber, siis sai see esimese tunni jooksul tehtud ilma byrokraatiata isegi amino puldi sai kiirkorras vahetatud. Võtsin tagastatud seadmete hunnikust mitu tk ja kui sain töötava isendi, siis ylejäänud viisin tagasi.
_________________ Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist. |
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dirty Harry
HV Guru

liitunud: 05.09.2002
|
29.03.2013 20:00:57
|
|
|
| A.S. kirjutas: |
Selline variant, et "klient ise vastutab", pole ilmselt vastuvõetav. |
Klient kipub kiirelt unustama omavastutuse suurust ning kui murukann on majas siis on nukker lugu ja teenusepakkuja süüdi. Aga eks küsida tasub ikka kuna kaablil ja kaablil on vahe sees, hea jämeda soonega kaabel on teine tera kui peenike.
|
|
| Kommentaarid: 186 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
147 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sold OUT
no credit

liitunud: 30.07.2002
|
29.03.2013 20:03:12
|
|
|
Tahaks naise juures teise vaatajakoha teenust tellida aga teleka menyyst ekodu all seda ei paku. Kas siis igalpool seda ei saa või on asi selles, et teenus firma nimel? 12/1 nett muidu
_________________ Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist. |
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
29.03.2013 20:06:51
|
|
|
Miks ei või tallinnast tartu sõita 90 asemel 110 kui ilm on ilus ja tee on kuiv ning sirge ja autovaba. Hetkel tundub kõik ilus aga kunagi ei tea kus ristteel samasugune sõitja välja ilmub, mõni aeglasem või kiirem teele ilmub. Kevadises päikeses jäävad ka teravad augud märkamata ning laks on lihtne tulema.
Igasugused piirangud on tehtud põhjusega ning minuteada on seda piiri kenakesti tõstetud, algselt 600m pealt 800m peale jaamast. Võimalik, et peale esmast testi ja ka mingi aeg peale hilisemat müüki selgub, et võib ka veidi kaugemale kuid püütakse jääda VDSL2 tehnoloogilistesse lubatud piiridesse arvestades üleüldiselt võrgu seisukorda. On uuemaid ja on vanemaid kaableid millele kohendatakse erinevalt piiranguid kuid iga üksiku dsl kliendi võrgu olukorda ei saa kaugelt välja selgitada. Tasulise visiidiga? Miks mitte kuid näis kuidas edasi minnakse.
| Super AMOLED kirjutas: |
| Tahaks naise juures teise vaatajakoha teenust tellida aga teleka menyyst ekodu all seda ei paku. Kas siis igalpool seda ei saa või on asi selles, et teenus firma nimel? 12/1 nett muidu |
Üks asi jah, et firma nimel, teine asi, et eKodu puhul pikal liinil teist vaatajakohta välja ei paku.
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
seeru
HV veteran
liitunud: 10.02.2004
|
30.03.2013 15:01:54
|
|
|
| Noh, siis on lootust. Minu ja Elioni putka vahe on 300 meetrit. Aga ei ela suurlinnas.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
anubis
HV Guru

liitunud: 08.06.2002
|
30.03.2013 17:52:41
|
|
|
Kellelgi kogemusi RB951G-2HnD'ga? Tahaks miskit asisemat/konfitavat purki. Otseselt kiiremat WiFit kui 2,4ghz N ei vaja, hetkel 1 digibox aga vaja kuni 3 kohta igaksjuhuks, juhtmega tarbijad lähevad Cisco gbit switchi taha nagunii.
Mikrotik peaks pädevam olema Asuse N56U'st ma kaldun arvama?
|
|
| Kommentaarid: 337 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
283 |
|
| tagasi üles |
|
 |
dex
HV veteran

liitunud: 06.09.2004
|
31.03.2013 16:58:28
|
|
|
Läheb natuke anubise teemapüstitisega kokku. Ma ise olen ka siin mõni aeg juba vaadanud asendust Thompsonile.
Asused:
N56 80 € +20 € = N65 + 20 € = N66
N56 ja N65 on Ralink küpsistega dd-wrt ei söö, aga vlanidega majandamiseks on neil oma alternatiive soft (Padavan) olemas (pidavat baseeruma originaal softil). N66 Broadkom chipiga dd-wrt toetatud.
N56 testid smallnetbuilderis ja ka mujal veebis on muljetavaldavad (vingemad kui N66 omad). N65 kohta praktiliselt teste ei leia, samas olevat see N56 edasiarendus, kiirem wifi ja USB 3 tugi.
Vaatasin natuke ringi ka wifi.ee foorumis, keegi neid Asuseid ei soovita, samas ei paista keegi olevat neid ise kasutanud ja väljamaa foorumites saavad sageli kiita. Probleemid kõigil kolmel ühised, bugine algsoft, mille saab ise kergelt välja vahetada ja koormuse all kõrged temperatuurid, minul ta mingit erilist koormust saama ei hakka, ühe pere masin (paar nutikat, paar läpakat, lauakas, meediamängija ja üks digibox).
Mina tahaks võimalikult väikse elektrikuluga:
N-wifi, 5 GHz võiks olla ka toetatud
1 GB LAN
DigiTV
USB ketas külge pisikeseseks NASiks
(võib millalgi tulla ka võrguprinter)
Võrguühendus on mul 100/20 ja seda võiks ruuter suuta probleemivabalt serveerida.
_________________ Süümi, juumi, makkami ja kui tüüle nakkami... |
|
| Kommentaarid: 97 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
86 |
|
| tagasi üles |
|
 |
stn gothmog
Kreisi kasutaja

liitunud: 06.08.2003
|
|
| Kommentaarid: 121 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
108 |
|
| tagasi üles |
|
 |
spezwend
HV veteran
liitunud: 31.12.2003
|
01.04.2013 22:10:07
|
|
|
| Mikrotik kõige etem ja kallim vist. Sõbral N66 toimetab ilusti, mul E4200 Tomato'ga ja väga rahul, uptime ca 4 kuud.
|
|
| Kommentaarid: 67 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
63 |
|
| tagasi üles |
|
 |
omanik
HV vaatleja
liitunud: 05.11.2001
|
02.04.2013 08:14:06
|
|
|
Probleem selline, et aegajalt (häirivalt tihti) kukub maha erinevate seadmete tagant interneti ühendus, sisevõrk töötab ilusti edasi (ruuterile ja failiserverile pääseb ligi), seda just kasutades wifit, sama masin panna kaabliga võrku - kõik töötab (nii internet kui kohtvõrk).
Lahendus on see, et minna ruuteri Home Network alla ja sealt Devices alt ära kustutada seade millel ühendus puudu, peale kustutamist tekib koheselt internet tagasi...
Küsimus siis selles, et kuidas sellest probleemist lahti saada? Jõle tüütu on pidevalt ruuteris sorkimas käia...
Tegemist Thomson TG789vn'iga
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jägaja
HV Guru

liitunud: 06.08.2004
|
02.04.2013 11:35:47
|
|
|
Ise täheldasin ka eile sama ruuteriga WiFi mahakukkumist. Arvasin esialgu, et paviljon hakkab viimaks suremise märke avaldama .
Samas device manageri all oli WiFi riistvara olemas, kuid nett kukkus lihtsalt maha ja taastus mõne aja pärast uuesti.
Kuna ruuter alles mõni päev kasutuses siis ei osanud esialgu midagi kahtlustada.
_________________ " Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine." |
|
| Kommentaarid: 145 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
02.04.2013 16:47:11
|
|
|
| Mitte, et ma mingi eriline oleks, aga TG784 kasutasin varasemalt, nüüd TG789. Wifi taga kaks nutitelefoni, üks tahvelarvuti ja kaks läpakat. Müstilist neti kadumist pole märganud ja midagi kustutada pole ka vaja. Uptime ulatub mitme kuu taha... ups hoiab kenasti voolukatkestuste ajal üleval. Leviala on korteri piires hea kuigi ulatub ka kolme kordse maja ette ja 50m kaugusele garaazi :S
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Pailaps
HV Guru
liitunud: 13.05.2004
|
02.04.2013 16:53:51
|
|
|
| indrekp kirjutas: |
| Mitte, et ma mingi eriline oleks, aga TG784 kasutasin varasemalt, nüüd TG789. Wifi taga kaks nutitelefoni, üks tahvelarvuti ja kaks läpakat. Müstilist neti kadumist pole märganud ja midagi kustutada pole ka vaja. Uptime ulatub mitme kuu taha... ups hoiab kenasti voolukatkestuste ajal üleval. Leviala on korteri piires hea kuigi ulatub ka kolme kordse maja ette ja 50m kaugusele garaazi :S |
Tead juu tegelikult, et txpower väärtust saab telneti kaudu muuta? Võtad vähemaks ja enam ei karju.
Kurtjatel tasuks kirjalikult Elioni toele asi raporteerida. Võimalik, et tegu lihtsalt vigaste isenditega.
_________________ Ma trollin 50% oma postitustest. |
|
| Kommentaarid: 56 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
52 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
02.04.2013 17:02:27
|
|
|
Pailaps, tean tean, ei, ma väga rahul, et saan autoremondi ajal õlut juua ja juhendeid googeldada
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Pailaps
HV Guru
liitunud: 13.05.2004
|
02.04.2013 17:04:59
|
|
|
| indrekp kirjutas: |
Pailaps, tean tean, ei, ma väga rahul, et saan autoremondi ajal õlut juua ja juhendeid googeldada  |
Õlu on hea, aga juhendid? Pealegi kui üks tegevust teist tegevust segama hakkab, tuleb üks maha jätta!
_________________ Ma trollin 50% oma postitustest. |
|
| Kommentaarid: 56 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
52 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Osiris
HV Guru

liitunud: 12.08.2002
|
02.04.2013 19:34:43
|
|
|
Elion siis ütles, et täna hommikul kella 5 paikurakendus mulle siis see uus profiil - aga mida pole on see mis ta olema peab. Ikka sama 12/1 kiirus.
EDIT: kurtsin korrakselionile seda häda kui mingi hetk läks ruuter restardile ja kiirus nagu naksti olemas.
|
|
| Kommentaarid: 115 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
103 |
|
| tagasi üles |
|
 |
wiinanina
HV kasutaja
liitunud: 27.02.2003
|
02.04.2013 19:51:14
|
|
|
| indrekp kirjutas: |
Pailaps, tean tean, ei, ma väga rahul, et saan autoremondi ajal õlut juua ja juhendeid googeldada  |
Milleks juhendid? Kui auto remonti viidud, siis las loevad juhendeid need, kes autot remondivad. Aga õlu või midagi kangemat on hea. Ajutiselt võib auto asemel isegi ühistransporti kasutada
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
LiivaneLord
Sõpradele "Olavi"
liitunud: 20.06.2006
|
02.04.2013 19:56:06
|
|
|
| PCman kirjutas: |
EDIT: kurtsin korrakselionile seda häda kui mingi hetk läks ruuter restardile ja kiirus nagu naksti olemas.
 |
Paketivahetuse korral tuleks siiski igaks juhuks modemile restart ära teha.
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
oncleuno
Kreisi kasutaja
liitunud: 28.01.2003
|
02.04.2013 19:58:05
|
|
|
| PCman kirjutas: |
Elion siis ütles, et täna hommikul kella 5 paikurakendus mulle siis see uus profiil - aga mida pole on see mis ta olema peab. Ikka sama 12/1 kiirus.
EDIT: kurtsin korrakselionile seda häda kui mingi hetk läks ruuter restardile ja kiirus nagu naksti olemas.
 |
Ping võiks VDSL-iga natuke madalam olla, mul endal VDSL-i taga ping 10ms
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
33 |
|
| tagasi üles |
|
 |
The_Boss
HV Guru

liitunud: 13.01.2009
|
02.04.2013 20:06:25
|
|
|
Valet serverit pingis, vast sellest tulebki 25ms
_________________ Pakun sülearvutite tolmupuhastust, termopasta vahetust, emaplaatide remonti ja BIOS paroolide eemaldust. |
|
| Kommentaarid: 360 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
284 |
|
| tagasi üles |
|
 |
oncleuno
Kreisi kasutaja
liitunud: 28.01.2003
|
02.04.2013 20:08:41
|
|
|
| The_Boss kirjutas: |
| Valet serverit pingis, vast sellest tulebki 25ms |
Tundub küll jah, ei pannud tähelegi
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
33 |
|
| tagasi üles |
|
 |
LiivaneLord
Sõpradele "Olavi"
liitunud: 20.06.2006
|
02.04.2013 20:08:48
|
|
|
| Command prompt ja kirjutada - ping neti.ee
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Osiris
HV Guru

liitunud: 12.08.2002
|
02.04.2013 21:20:10
|
|
|
| LiivaneLord kirjutas: |
Spoiler 
| PCman kirjutas: |
EDIT: kurtsin korrakselionile seda häda kui mingi hetk läks ruuter restardile ja kiirus nagu naksti olemas.
 |
Paketivahetuse korral tuleks siiski igaks juhuks modemile restart ära teha.  |
Ei aitanud. Helpdesk andis teada, et mingi viga oli kuskil ja tegid selle korda.
Elioni serveriga sellised andmed:
Elisa:
Tele2:
Tele2 on ping kuidagi kõrge...
|
|
| Kommentaarid: 115 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
103 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Cloner
HV kasutaja

liitunud: 19.10.2004
|
03.04.2013 09:08:26
|
|
|
| Samasugune WiFi kadumine ja taastekkimine esines Rootsis TeliaSonera võrgus sama marki ruuteriga, viga oli ruuteris, anti uus.
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
siinus
HV Guru

liitunud: 20.01.2007
|
06.04.2013 18:25:37
|
|
|
ST780WL ruuterile tehti kirjaklambriga reset. Pordisuunamised, DNS ja DHCP konf läks defaulti. Wifi seaded olid pärast resetti samad, mis olid enne.
Kas elion talletab mingeid seadeid oma serverites?
Mis infot nad veel omale "varundavad"?
_________________ suck less | no slop grenade
Ma arvasin, et see oli Priit, aga tegelikult oli Tõnu, |
|
| Kommentaarid: 70 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
63 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jägaja
HV Guru

liitunud: 06.08.2004
|
06.04.2013 18:30:11
|
|
|
| siinus kirjutas: |
ST780WL ruuterile tehti kirjaklambriga reset. Pordisuunamised, DNS ja DHCP konf läks defaulti. Wifi seaded olid pärast resetti samad, mis olid enne.
Kas elion talletab mingeid seadeid oma serverites?
Mis infot nad veel omale "varundavad"? |
Enda TG789vn jättis ka peale resetti WiFi seaded meelde.
Samas on tegu ilmselt soft reset versiooniga. Tavaliselt eksisteerib ruuteritel ka hard reset versioon. Muidugi ka power reset versioon.
Elion oma serveris selliseid seadeid ikka ei varunda.
_________________ " Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine." |
|
| Kommentaarid: 145 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
siinus
HV Guru

liitunud: 20.01.2007
|
06.04.2013 18:31:56
|
|
|
Ok, tänud. Sain küsimusele vastuse.
_________________ suck less | no slop grenade
Ma arvasin, et see oli Priit, aga tegelikult oli Tõnu, |
|
| Kommentaarid: 70 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
63 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Muhekas
HV Guru

liitunud: 29.10.2011
|
07.04.2013 00:03:15
|
|
|
Lugupeetud Elion AS
Kasutan 12mb ekodu lahendust.internet ja tv. Hetkel on telekas ja digiboks väljas ja tegin kiirusetesti ja sain tulemuseks 5.28Mbps! Siit ka küsimus nüüd teile mille kuradi päralt ma pean maksma teenuse eest mida ma ei saa?
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
A.S.
HV Guru
liitunud: 27.10.2003
|
07.04.2013 00:04:41
|
|
|
| Et kui teler töötab, siis ei saa üldse netti?
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|