Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  Telia Koduinternet märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 56, 57, 58 ... 478, 479, 480  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004



Online
sõnum 28.03.2013 19:59:52 vasta tsitaadiga

PCman kirjutas:

EDIT: kaesin, et mu 30/10 kiirus ka ära aktiveeritud. Kodu jõuan siis saan näha kuidas ka reaalsed kiirused on.


Kella 14:30 ajal astusin Lasnamäe Centrumis Elioni esindusse, kust sain sekeldusteta ADSL2 jaoks ruuteri kätte.
Teenindaja oli kursis, et mida ja mille jaoks küsisin thumbs_up.gif .
18:30 paiku kadus korraga telepilt, samas kohe helistas tehnik, et ta teostab parasjagu ühendusi keskjaamas.
Hetkel seis siis selline:


Pole paha. Kiire ja asjalik tegutsemine Elioni poolt, poes teenindaja kahtles igatahes, et enne pühi veel ümberlülitus teostada jõutakse.
Aga näe, kiirelt tegutseti.
Kiitus Elionile. Igatahes. thumbs_up.gif

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Osiris
HV Guru
Osiris

liitunud: 12.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.03.2013 20:48:06 vasta tsitaadiga

Hea tüng - polegi kiirus tõusnud. Ikka 12/1.

Elioni iseteenindus näitab ilusasti 30/10 ja klienditeenindus väitis ka, et täna kella 17-ks on muudatus tehtud.

Tõmbasin ruuteri ka väja aga ei midagi.....
Kommentaarid: 115 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 103
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004



Online
sõnum 28.03.2013 20:51:29 vasta tsitaadiga

Kes on ostnud TG789 ruuterile seinakinnituse, kas teil pakendis kinnituskruvid ka kaasas olid?
Kuidagi kummaline, et mu pakendis kruvisid pole, sest ilma nendeta ju kinnitust ruuterile ei saa külge ühendatud.'Selliseid kruvisid kodus lauasahtlis ka enamusel võtta pole. icon_neutral.gif

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Osiris
HV Guru
Osiris

liitunud: 12.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.03.2013 20:58:27 vasta tsitaadiga

jägaja kirjutas:
Kes on ostnud TG789 ruuterile seinakinnituse, kas teil pakendis kinnituskruvid ka kaasas olid?
Kuidagi kummaline, et mu pakendis kruvisid pole, sest ilma nendeta ju kinnitust ruuterile ei saa külge ühendatud.'Selliseid kruvisid kodus lauasahtlis ka enamusel võtta pole. icon_neutral.gif

Ei olnud endal ka kaasas. Pidin kombineerima olemasolevatest varudest.
Kommentaarid: 115 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 103
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LiivaneLord
Sõpradele "Olavi"

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.03.2013 21:22:00 vasta tsitaadiga

PCman kirjutas:
Hea tüng - polegi kiirus tõusnud. Ikka 12/1.

Elioni iseteenindus näitab ilusasti 30/10 ja klienditeenindus väitis ka, et täna kella 17-ks on muudatus tehtud.

Tõmbasin ruuteri ka väja aga ei midagi.....

Arvan, et kannata homseni ja homme tee restart modemile.
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
taavi
HV veteran

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.03.2013 21:49:28 vasta tsitaadiga

mul näitas ka iseteenindus päev varem suuremat kiirust.
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LiivaneLord
Sõpradele "Olavi"

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.03.2013 21:50:52 vasta tsitaadiga

Kui mina paketti vahetasin, siis oli kuskil teade, et paketivahetus rakendub järgmiseks päevaks.
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004



Online
sõnum 28.03.2013 22:02:41 vasta tsitaadiga

LiivaneLord kirjutas:
PCman kirjutas:
Hea tüng - polegi kiirus tõusnud. Ikka 12/1.

Elioni iseteenindus näitab ilusasti 30/10 ja klienditeenindus väitis ka, et täna kella 17-ks on muudatus tehtud.

Tõmbasin ruuteri ka väja aga ei midagi.....

Arvan, et kannata homseni ja homme tee restart modemile.


Naljamees, kes siis Suurel Reedel tööd teeb.
Enne esmaspäeva ei muutu siin ilmselt midagi.

Ehh, lucky me icon_razz.gif

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LiivaneLord
Sõpradele "Olavi"

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.03.2013 22:28:31 vasta tsitaadiga

jägaja, ee, kas paketivahetused ei toimu mitte automaatselt?
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.03.2013 22:31:07 vasta tsitaadiga

LiivaneLord kirjutas:
jägaja, ee, kas paketivahetused ei toimu mitte automaatselt?
kuidas adsli pealt vdsli peale automaatselt saab?
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004



Online
sõnum 28.03.2013 22:38:56 vasta tsitaadiga

Super AMOLED kirjutas:
LiivaneLord kirjutas:
jägaja, ee, kas paketivahetused ei toimu mitte automaatselt?
kuidas adsli pealt vdsli peale automaatselt saab?


Ega ei saagi, tehnik peab ikka mingeid liigutusi tegema. Mõni pädevam oskab ilmselt täpsemalt rääkida.

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pailaps
HV Guru

liitunud: 13.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.03.2013 22:45:33 vasta tsitaadiga

jägaja kirjutas:
Super AMOLED kirjutas:
LiivaneLord kirjutas:
jägaja, ee, kas paketivahetused ei toimu mitte automaatselt?
kuidas adsli pealt vdsli peale automaatselt saab?


Ega ei saagi, tehnik peab ikka mingeid liigutusi tegema. Mõni pädevam oskab ilmselt täpsemalt rääkida.


Saab küll, osades kohtades on ADSL2+/VDSL2+ võimelised kaardid sees. Mõnedes kohtades vaja käsitööd teha.

_________________
Ma trollin 50% oma postitustest.
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LiivaneLord
Sõpradele "Olavi"

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.03.2013 22:54:47 vasta tsitaadiga

Super AMOLED kirjutas:
LiivaneLord kirjutas:
jägaja, ee, kas paketivahetused ei toimu mitte automaatselt?
kuidas adsli pealt vdsli peale automaatselt saab?

Vahetan aga pakette ja tehnik jookseb? icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.03.2013 23:14:30 vasta tsitaadiga

LiivaneLord kirjutas:
Super AMOLED kirjutas:
LiivaneLord kirjutas:
jägaja, ee, kas paketivahetused ei toimu mitte automaatselt?
kuidas adsli pealt vdsli peale automaatselt saab?

Vahetan aga pakette ja tehnik jookseb? icon_biggrin.gif

Tehniliselt raske selgitada aga jaamades on nii ADSL2+ pordid kui ka nii ADSL2+ koos VDSL2 toega pordid. Ühel juhul on vaja uuele pordile üle viia, teisel juhul seadistab automaat ise sulle adsl asemele vdsli ja teenus hakkab tööle. Kuna aga see pole ainus automaat mis teenuseid kontrollib, peab teine automaat ka internetikiiruse vastavusse viima ja osa sellistest tegevustest toimub täistundidel, osa keskööl.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
oncleuno
Kreisi kasutaja

liitunud: 28.01.2003




sõnum 29.03.2013 12:42:15 vasta tsitaadiga

Aga kas indrekp või Pailaps oskab seletada, et miks ei ole tehniliselt võimalik erakliendile pakkuda seda uut VDSL paketti 30/10 enne mai kuud, kui ma samal aadressil juba ammu kasutan ärikliendina VDSL-i.
Soovin lihtslat ärikliendi VDSL ühendust vormistada erakliendi nimele, et saada seda uut 30/10 VDSL paketti...
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pailaps
HV Guru

liitunud: 13.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.03.2013 14:26:34 vasta tsitaadiga

oncleuno kirjutas:
Aga kas indrekp või Pailaps oskab seletada, et miks ei ole tehniliselt võimalik erakliendile pakkuda seda uut VDSL paketti 30/10 enne mai kuud, kui ma samal aadressil juba ammu kasutan ärikliendina VDSL-i.
Soovin lihtslat ärikliendi VDSL ühendust vormistada erakliendi nimele, et saada seda uut 30/10 VDSL paketti...


Tehniliselt ei ole takistust, siin asi pigem töökorraldusliku iseloomuga. Nimelt, kuidas rikkeid lahendada. Täpsemalt kommenteerida ei saa.

_________________
Ma trollin 50% oma postitustest.
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
samurai7
HV vaatleja

liitunud: 10.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.03.2013 17:30:03 vasta tsitaadiga

Ruuter TG789vn
-> switch(1) -> arvuti ja digiboks
-> switch(2) -> kaks digiboksi

Kas ülal kirjeldatu töötaks? Millist switchi soovitaksite?
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
woox2k
Kreisi kasutaja
woox2k

liitunud: 25.03.2009




sõnum 29.03.2013 17:48:08 vasta tsitaadiga

Kas keegi targem oskab öelda kui tugevalt Elion sellest VDSL2 800m limiidist kinni hoiab? Enne siin mainisin, et minu soovile see saada, vastati suht otse et ei saa kuna 1km liini pikkus aga reaalselt ei tohiks ju suurem probleem olla liini pikkus, kvaliteet on ju tähtis... Endal siin suht uus kaabel, praegune 12/1 liigub nagu kulda ja ruuter näitab võimalikuks maksimumiks 1100/26200 vms. (ASDL2+ suht viimane piir ju ja liin ei vea alla seda) ja vähemalt 400m ulatuses sellest liinist ei ole ühtegi teist VDSL2 ühendusest huvituvat inimest, st segajaid kaablis palju ei tohiks olla lähitulevikus. (See ka miinus, sest Elionil ei ole mõtet jaamaputkat lähemale ka panna)
Kas oleks mõtet neile peale käia et võiks ju proovida? Ma võin oma kulude ja kirjadega seda proovida ja kui tõesti ei toimi siis liigun tagasi 12mbit otsa ja kogu lugu.
Ma saan aru et see 800m on igasuguste probleemide vältimiseks suht varuga pandud aga kui klient ise tahab ja on valmis võimalike kaasnevate probleemidega elama...

_________________
Mess with the best, die like the rest!
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
A.S.
HV Guru

liitunud: 27.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.03.2013 17:49:53 vasta tsitaadiga

Mina sain aru, et 700m on piir ja kliendi tahtmine ei huvita absoluutselt mitte kedagi. Probleeme võib küll mitte olla, see pole aga tähtis, tähtis on täpne meetrite arv.
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
woox2k
Kreisi kasutaja
woox2k

liitunud: 25.03.2009




sõnum 29.03.2013 18:01:45 vasta tsitaadiga

Mulle öeldi igatahes 800m aga sellisel juhul on küll täiesti jama olukord kui sedasi suhtuvad. Pole ju eriline kulu tehnik saata korra jaama pordi kiirust muutma ja kui asi toimib siis teenib see ka ennast suht kiirelt tasa ju... See on arusaadav et kõigile (ilma spetsiaalselt küsimata) ei pakutaks seda "proovimise" varianti sest nende inimeste tulva, kellel ei toimi ja tahavad teada miks, ei suuda keegi ära taluda. Ma näen ise ka kui ruuter linki üles ei võta vdsl2 otsas ja ainus kõne elioni oleks soov 12/1 tagasi saada. (või üldse uue operaatori otsimine, sest selle 1mbit otsas ei ole pikalt tulevikku, niigi kasutan Elisa päevapiletit et videosi netti laadida)
_________________
Mess with the best, die like the rest!


viimati muutis woox2k 29.03.2013 18:03:33, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
A.S.
HV Guru

liitunud: 27.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.03.2013 18:02:19 vasta tsitaadiga

Siis sain valesti aru, kusagilt siit foorumist jooksis hiljuti 700m jutt läbi.
Aga suhtumine on täpselt selline, nagu see on alati olnud, selles osas paranemist vist niipea küll loota pole.
Selline variant, et "klient ise vastutab", pole ilmselt vastuvõetav.
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.03.2013 20:00:29 vasta tsitaadiga

Ma sain omal ajal erinevaid boonuseid kuna tehnik oli kohalik. Kui kaabel maa sees katki läks või oli jaamas midagi yhendada kiirelt vaja ymber, siis sai see esimese tunni jooksul tehtud ilma byrokraatiata icon_smile.gif isegi amino puldi sai kiirkorras vahetatud. Võtsin tagastatud seadmete hunnikust mitu tk ja kui sain töötava isendi, siis ylejäänud viisin tagasi.
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dirty Harry
HV Guru
Dirty Harry

liitunud: 05.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.03.2013 20:00:57 vasta tsitaadiga

A.S. kirjutas:

Selline variant, et "klient ise vastutab", pole ilmselt vastuvõetav.
Klient kipub kiirelt unustama omavastutuse suurust ning kui murukann on majas siis on nukker lugu ja teenusepakkuja süüdi. Aga eks küsida tasub ikka kuna kaablil ja kaablil on vahe sees, hea jämeda soonega kaabel on teine tera kui peenike.
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.03.2013 20:03:12 vasta tsitaadiga

Tahaks naise juures teise vaatajakoha teenust tellida aga teleka menyyst ekodu all seda ei paku. Kas siis igalpool seda ei saa või on asi selles, et teenus firma nimel? 12/1 nett muidu
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.03.2013 20:06:51 vasta tsitaadiga

Miks ei või tallinnast tartu sõita 90 asemel 110 kui ilm on ilus ja tee on kuiv ning sirge ja autovaba. Hetkel tundub kõik ilus aga kunagi ei tea kus ristteel samasugune sõitja välja ilmub, mõni aeglasem või kiirem teele ilmub. Kevadises päikeses jäävad ka teravad augud märkamata ning laks on lihtne tulema.

Igasugused piirangud on tehtud põhjusega ning minuteada on seda piiri kenakesti tõstetud, algselt 600m pealt 800m peale jaamast. Võimalik, et peale esmast testi ja ka mingi aeg peale hilisemat müüki selgub, et võib ka veidi kaugemale kuid püütakse jääda VDSL2 tehnoloogilistesse lubatud piiridesse arvestades üleüldiselt võrgu seisukorda. On uuemaid ja on vanemaid kaableid millele kohendatakse erinevalt piiranguid kuid iga üksiku dsl kliendi võrgu olukorda ei saa kaugelt välja selgitada. Tasulise visiidiga? Miks mitte kuid näis kuidas edasi minnakse.

Super AMOLED kirjutas:
Tahaks naise juures teise vaatajakoha teenust tellida aga teleka menyyst ekodu all seda ei paku. Kas siis igalpool seda ei saa või on asi selles, et teenus firma nimel? 12/1 nett muidu

Üks asi jah, et firma nimel, teine asi, et eKodu puhul pikal liinil teist vaatajakohta välja ei paku.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
seeru
HV veteran

liitunud: 10.02.2004




sõnum 30.03.2013 15:01:54 vasta tsitaadiga

Noh, siis on lootust. Minu ja Elioni putka vahe on 300 meetrit. Aga ei ela suurlinnas.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anubis
HV Guru
anubis

liitunud: 08.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.03.2013 17:52:41 vasta tsitaadiga

Kellelgi kogemusi RB951G-2HnD'ga? Tahaks miskit asisemat/konfitavat purki. Otseselt kiiremat WiFit kui 2,4ghz N ei vaja, hetkel 1 digibox aga vaja kuni 3 kohta igaksjuhuks, juhtmega tarbijad lähevad Cisco gbit switchi taha nagunii.

Mikrotik peaks pädevam olema Asuse N56U'st ma kaldun arvama?
Kommentaarid: 337 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 283
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dex
HV veteran
dex

liitunud: 06.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.03.2013 16:58:28 vasta tsitaadiga

Läheb natuke anubise teemapüstitisega kokku. Ma ise olen ka siin mõni aeg juba vaadanud asendust Thompsonile.
Asused:
N56 80 € +20 € = N65 + 20 € = N66
N56 ja N65 on Ralink küpsistega dd-wrt ei söö, aga vlanidega majandamiseks on neil oma alternatiive soft (Padavan) olemas (pidavat baseeruma originaal softil). N66 Broadkom chipiga dd-wrt toetatud.
N56 testid smallnetbuilderis ja ka mujal veebis on muljetavaldavad (vingemad kui N66 omad). N65 kohta praktiliselt teste ei leia, samas olevat see N56 edasiarendus, kiirem wifi ja USB 3 tugi.

Vaatasin natuke ringi ka wifi.ee foorumis, keegi neid Asuseid ei soovita, samas ei paista keegi olevat neid ise kasutanud ja väljamaa foorumites saavad sageli kiita. Probleemid kõigil kolmel ühised, bugine algsoft, mille saab ise kergelt välja vahetada ja koormuse all kõrged temperatuurid, minul ta mingit erilist koormust saama ei hakka, ühe pere masin (paar nutikat, paar läpakat, lauakas, meediamängija ja üks digibox).

Mina tahaks võimalikult väikse elektrikuluga:
N-wifi, 5 GHz võiks olla ka toetatud
1 GB LAN
DigiTV
USB ketas külge pisikeseseks NASiks
(võib millalgi tulla ka võrguprinter)
Võrguühendus on mul 100/20 ja seda võiks ruuter suuta probleemivabalt serveerida.

_________________
Süümi, juumi, makkami ja kui tüüle nakkami...
Kommentaarid: 97 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
stn gothmog
Kreisi kasutaja
stn gothmog

liitunud: 06.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.04.2013 11:00:00 vasta tsitaadiga

Mulle on alati Buffalo tooted meeldinud. Endal WHR-HP-G300N 100/20Mbit küljes.
http://www.arvutikeskus.ee/est/TOOTEKATALOOG/buffalo/BUFFALO-Wireless-N-300Mbps-Dual-Band-HighPower-Gigabit-Router-and-Access-3G-BitTorrent-client-DD-WRT-120031
Kommentaarid: 121 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 108
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
spezwend
HV veteran

liitunud: 31.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.04.2013 22:10:07 vasta tsitaadiga

Mikrotik kõige etem ja kallim vist. Sõbral N66 toimetab ilusti, mul E4200 Tomato'ga ja väga rahul, uptime ca 4 kuud.
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
omanik
HV vaatleja

liitunud: 05.11.2001




sõnum 02.04.2013 08:14:06 vasta tsitaadiga

Probleem selline, et aegajalt (häirivalt tihti) kukub maha erinevate seadmete tagant interneti ühendus, sisevõrk töötab ilusti edasi (ruuterile ja failiserverile pääseb ligi), seda just kasutades wifit, sama masin panna kaabliga võrku - kõik töötab (nii internet kui kohtvõrk).
Lahendus on see, et minna ruuteri Home Network alla ja sealt Devices alt ära kustutada seade millel ühendus puudu, peale kustutamist tekib koheselt internet tagasi...

Küsimus siis selles, et kuidas sellest probleemist lahti saada? Jõle tüütu on pidevalt ruuteris sorkimas käia...

Tegemist Thomson TG789vn'iga
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004



Online
sõnum 02.04.2013 11:35:47 vasta tsitaadiga

Ise täheldasin ka eile sama ruuteriga WiFi mahakukkumist. Arvasin esialgu, et paviljon hakkab viimaks suremise märke avaldama icon_neutral.gif .

Samas device manageri all oli WiFi riistvara olemas, kuid nett kukkus lihtsalt maha ja taastus mõne aja pärast uuesti.
Kuna ruuter alles mõni päev kasutuses siis ei osanud esialgu midagi kahtlustada.

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.04.2013 16:47:11 vasta tsitaadiga

Mitte, et ma mingi eriline oleks, aga TG784 kasutasin varasemalt, nüüd TG789. Wifi taga kaks nutitelefoni, üks tahvelarvuti ja kaks läpakat. Müstilist neti kadumist pole märganud ja midagi kustutada pole ka vaja. Uptime ulatub mitme kuu taha... ups hoiab kenasti voolukatkestuste ajal üleval. Leviala on korteri piires hea kuigi ulatub ka kolme kordse maja ette ja 50m kaugusele garaazi :S
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pailaps
HV Guru

liitunud: 13.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.04.2013 16:53:51 vasta tsitaadiga

indrekp kirjutas:
Mitte, et ma mingi eriline oleks, aga TG784 kasutasin varasemalt, nüüd TG789. Wifi taga kaks nutitelefoni, üks tahvelarvuti ja kaks läpakat. Müstilist neti kadumist pole märganud ja midagi kustutada pole ka vaja. Uptime ulatub mitme kuu taha... ups hoiab kenasti voolukatkestuste ajal üleval. Leviala on korteri piires hea kuigi ulatub ka kolme kordse maja ette ja 50m kaugusele garaazi :S


Tead juu tegelikult, et txpower väärtust saab telneti kaudu muuta? Võtad vähemaks ja enam ei karju.

Kurtjatel tasuks kirjalikult Elioni toele asi raporteerida. Võimalik, et tegu lihtsalt vigaste isenditega.

_________________
Ma trollin 50% oma postitustest.
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.04.2013 17:02:27 vasta tsitaadiga

Pailaps, tean tean, ei, ma väga rahul, et saan autoremondi ajal õlut juua ja juhendeid googeldada icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pailaps
HV Guru

liitunud: 13.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.04.2013 17:04:59 vasta tsitaadiga

indrekp kirjutas:
Pailaps, tean tean, ei, ma väga rahul, et saan autoremondi ajal õlut juua ja juhendeid googeldada icon_biggrin.gif


Õlu on hea, aga juhendid? Pealegi kui üks tegevust teist tegevust segama hakkab, tuleb üks maha jätta!

_________________
Ma trollin 50% oma postitustest.
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Osiris
HV Guru
Osiris

liitunud: 12.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.04.2013 19:34:43 vasta tsitaadiga

Elion siis ütles, et täna hommikul kella 5 paikurakendus mulle siis see uus profiil - aga mida pole on see mis ta olema peab. Ikka sama 12/1 kiirus.


EDIT: kurtsin korrakselionile seda häda kui mingi hetk läks ruuter restardile ja kiirus nagu naksti olemas.

Kommentaarid: 115 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 103
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wiinanina
HV kasutaja

liitunud: 27.02.2003




sõnum 02.04.2013 19:51:14 vasta tsitaadiga

indrekp kirjutas:
Pailaps, tean tean, ei, ma väga rahul, et saan autoremondi ajal õlut juua ja juhendeid googeldada icon_biggrin.gif


Milleks juhendid? Kui auto remonti viidud, siis las loevad juhendeid need, kes autot remondivad. Aga õlu või midagi kangemat on hea. Ajutiselt võib auto asemel isegi ühistransporti kasutada icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LiivaneLord
Sõpradele "Olavi"

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.04.2013 19:56:06 vasta tsitaadiga

PCman kirjutas:
EDIT: kurtsin korrakselionile seda häda kui mingi hetk läks ruuter restardile ja kiirus nagu naksti olemas.


icon_lol.gif

Paketivahetuse korral tuleks siiski igaks juhuks modemile restart ära teha. icon_cool.gif
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
oncleuno
Kreisi kasutaja

liitunud: 28.01.2003




sõnum 02.04.2013 19:58:05 vasta tsitaadiga

PCman kirjutas:
Elion siis ütles, et täna hommikul kella 5 paikurakendus mulle siis see uus profiil - aga mida pole on see mis ta olema peab. Ikka sama 12/1 kiirus.


EDIT: kurtsin korrakselionile seda häda kui mingi hetk läks ruuter restardile ja kiirus nagu naksti olemas.



Ping võiks VDSL-iga natuke madalam olla, mul endal VDSL-i taga ping 10ms
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
The_Boss
HV Guru
The_Boss

liitunud: 13.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.04.2013 20:06:25 vasta tsitaadiga

Valet serverit pingis, vast sellest tulebki 25ms
_________________
Pakun sülearvutite tolmupuhastust, termopasta vahetust, emaplaatide remonti ja BIOS paroolide eemaldust.
Kommentaarid: 360 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
oncleuno
Kreisi kasutaja

liitunud: 28.01.2003




sõnum 02.04.2013 20:08:41 vasta tsitaadiga

The_Boss kirjutas:
Valet serverit pingis, vast sellest tulebki 25ms


Tundub küll jah, ei pannud tähelegi icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LiivaneLord
Sõpradele "Olavi"

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.04.2013 20:08:48 vasta tsitaadiga

Command prompt ja kirjutada - ping neti.ee
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Osiris
HV Guru
Osiris

liitunud: 12.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.04.2013 21:20:10 vasta tsitaadiga

LiivaneLord kirjutas:
Spoiler Spoiler Spoiler

Paketivahetuse korral tuleks siiski igaks juhuks modemile restart ära teha. icon_cool.gif

Ei aitanud. Helpdesk andis teada, et mingi viga oli kuskil ja tegid selle korda.

Elioni serveriga sellised andmed:


Elisa:


Tele2:


Tele2 on ping kuidagi kõrge...
Kommentaarid: 115 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 103
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cloner
HV kasutaja
Cloner

liitunud: 19.10.2004




sõnum 03.04.2013 09:08:26 vasta tsitaadiga

Samasugune WiFi kadumine ja taastekkimine esines Rootsis TeliaSonera võrgus sama marki ruuteriga, viga oli ruuteris, anti uus.
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siinus
HV Guru
siinus

liitunud: 20.01.2007




sõnum 06.04.2013 18:25:37 vasta tsitaadiga

ST780WL ruuterile tehti kirjaklambriga reset. Pordisuunamised, DNS ja DHCP konf läks defaulti. Wifi seaded olid pärast resetti samad, mis olid enne.
Kas elion talletab mingeid seadeid oma serverites?
Mis infot nad veel omale "varundavad"?

_________________
suck less | no slop grenade
Ma arvasin, et see oli Priit, aga tegelikult oli Tõnu,
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004



Online
sõnum 06.04.2013 18:30:11 vasta tsitaadiga

siinus kirjutas:
ST780WL ruuterile tehti kirjaklambriga reset. Pordisuunamised, DNS ja DHCP konf läks defaulti. Wifi seaded olid pärast resetti samad, mis olid enne.
Kas elion talletab mingeid seadeid oma serverites?
Mis infot nad veel omale "varundavad"?


Enda TG789vn jättis ka peale resetti WiFi seaded meelde.
Samas on tegu ilmselt soft reset versiooniga. Tavaliselt eksisteerib ruuteritel ka hard reset versioon. Muidugi ka power reset versioon.
Elion oma serveris selliseid seadeid ikka ei varunda.

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siinus
HV Guru
siinus

liitunud: 20.01.2007




sõnum 06.04.2013 18:31:56 vasta tsitaadiga

Ok, tänud. Sain küsimusele vastuse.
_________________
suck less | no slop grenade
Ma arvasin, et see oli Priit, aga tegelikult oli Tõnu,
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Muhekas
HV Guru
Muhekas

liitunud: 29.10.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.04.2013 00:03:15 vasta tsitaadiga

Lugupeetud Elion AS
Kasutan 12mb ekodu lahendust.internet ja tv. Hetkel on telekas ja digiboks väljas ja tegin kiirusetesti ja sain tulemuseks 5.28Mbps! Siit ka küsimus nüüd teile mille kuradi päralt ma pean maksma teenuse eest mida ma ei saa? icon_evil.gif icon_evil.gif icon_evil.gif
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
A.S.
HV Guru

liitunud: 27.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.04.2013 00:04:41 vasta tsitaadiga

Et kui teler töötab, siis ei saa üldse netti?
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  Telia Koduinternet mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 56, 57, 58 ... 478, 479, 480  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.