|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
soodent
HV Guru

liitunud: 10.04.2002
|
02.02.2004 20:27:56
HV on paranenud! |
|
|
| Julgesin küsida millal tuleb Heroes 5 ja selle demo ning tublid moded andsid vastulöögi ja kustutasid teema ning panid mulle ajapiirangu.Vot õige suhtumine.Eelmine kord soovitasin müügikuulutusi kuu aega mitte kustutada ja sõimati modede poolt läbi.Mehed tegelevad tõsise tööga ja tahaks neid kiita.Kõiki teisi hoiataks selliste ülbete teemade algatamise eest.Kõige parem kui siin üldse sõna ei võta.
|
|
| Kommentaarid: 822 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
19 :: |
6 :: |
564 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001

|
02.02.2004 20:34:37
|
|
|
soodent,
| tsitaat: |
Eelmine kord soovitasin müügikuulutusi kuu aega mitte kustutada
|
Mõned moderaatorid on ehk sõnakasutusega liiale läinud, kuid selles punktis tuleb küll öelda, et seda soovitust ei saa täita kahel põhjusel.
1. Tunduvalt suureneb andmebaasiserveri koormus, foorum muutub aeglaseks
2. Kasvab foorumi maht, kettapind on aga kallis
|
|
| Kommentaarid: 465 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
7 :: |
362 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Winterwind
One

liitunud: 19.05.2002
|
02.02.2004 20:50:14
|
|
|
| lukku, sellest on juba korduvalt arutatud..... nii modede foorumis, privas kui ka mujal
|
|
| Kommentaarid: 1009 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
728 |
|
| tagasi üles |
|
 |
naaskel
jooda
liitunud: 26.11.2001
|
02.02.2004 21:50:55
|
|
|
Kui kellegi vastu on pretensioone, teatage sellest kellelegi, keda usaldate. Lõppude lõpuks on meil Tanel ja nevermind. See siinne lõualõksutamine on tühikargamine
|
|
| Kommentaarid: 117 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
103 |
|
| tagasi üles |
|
 |
soodent
HV Guru

liitunud: 10.04.2002
|
02.02.2004 23:15:32
|
|
|
| Ok nüüd olen vait ,sest kiita ka ei tohi...
|
|
| Kommentaarid: 822 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
19 :: |
6 :: |
564 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DigeBeni
HV Guru

liitunud: 06.11.2001
|
|
| Kommentaarid: 198 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
5 :: |
163 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sahib
HV veteran

liitunud: 25.08.2003
|
03.02.2004 11:07:56
|
|
|
| tsitaat: |
| Julgesin küsida millal tuleb Heroes 5 ja selle demo ning tublid moded andsid vastulöögi ja kustutasid teema ning panid mulle ajapiirangu |
Tehke nüüd rumalale selgeks, mille vastu ta konkreetselt eksis? Lugesin reeglid läbi ja ei taipa...
Küsida millal mingi mäng välja tuleb on ju lubatud? Ja demo on mõeldud tasuta jagamiseks, tõmbamiseks võib linki anda küll, ükspuha kas asi asub Torus või piraatserveris? No hästi, viimast pole siiski vaja
_________________ Mõtet harutades võib jõuda mõttetuseni ... |
|
| Kommentaarid: 60 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
55 |
|
| tagasi üles |
|
 |
XYZ
HV Guru

liitunud: 05.11.2001
|
03.02.2004 11:16:02
|
|
|
| Sahib kirjutas: |
| tsitaat: |
| Julgesin küsida millal tuleb Heroes 5 ja selle demo ning tublid moded andsid vastulöögi ja kustutasid teema ning panid mulle ajapiirangu |
Tehke nüüd rumalale selgeks, mille vastu ta konkreetselt eksis? Lugesin reeglid läbi ja ei taipa...
Küsida millal mingi mäng välja tuleb on ju lubatud? Ja demo on mõeldud tasuta jagamiseks, tõmbamiseks võib linki anda küll, ükspuha kas asi asub Torus või piraatserveris? No hästi, viimast pole siiski vaja |
Üldiselt on see küsimus ise väga rumal. Iga taolise asja küsija mingu mängu kodukale, kui seal on infot, siis see on mingilgi määral usaldusväärne (arvesta tüüpilised venitamised siiski kah otsa). Kõik muu on kohvipaksu pealt ennustamine ja tühi läbu.
Kas sa tead, et siin eestis oleks nende mängude tegemine või keegi oleks otsekontaktis tõeliste tegijatega, kes siis siia oma firma saladusi reedavad???
Mina tõstsin korra tolle soodenti teema hinnapäringu alla, kuna ta küsis n.ö. abi selle hankimiseks ja sedasi ta mingil määral sinna mahtus... aga isegi see oli jama.
|
|
| Kommentaarid: 81 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
12 :: |
56 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DigeBeni
HV Guru

liitunud: 06.11.2001
|
03.02.2004 11:41:40
|
|
|
| soodent kirjutas: |
| Äkki keegi demo asukoha oskab öelda ja millal mäng tuleb. |
... see oli kõik, mida soodent'i uue teema post sisaldas, ometi on reeglites kirjas:
https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=268437#268437
https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=336239#336239
... oleks tegemist kasutajaga, kes alles eile foorumiga liitus, saaks veel aru, kuid soodent'i avatari all ilutseb liitunud: 09.04.2002, peaks nagu kohalike reeglitega juba kursis olema küll. Mängufoorumis kehtivad tiba karmimad reeglid, et ei tekiks liiga palju üldist loba, korduvaid või sisutuid teemasid. Mängud juba kord on selline valdkond, et sellest huvituv kasutajaskond on reeglina küllalki noor ja üsna aldis igat sorti keelatud tegevusele, ning kõik see, millest tahame foorumi puhtana hoida, kipuks muidu just Mängufoorumisse kogunema, kui seal korda ei hoia !
Kui soodent oleks järgmises teemas (teema Prügikastis) oma veast aru saanud ja teemat nõuetekohaselt täiendanud, oleks teema Mängufoorumis praegu olemas, kuid tema otsustas teistmoodi käituda, mille tulemusena ka "Aeg maha 10" staatuse välja teenis.
Siiski on tal veel võimalus oma viga parandada ja soovitud mängu kohta teema teha, kuid seda siis nõuetekohaselt !
Ette öeldes - tahaks näha allikat, kust pärineb info, et Heroes 5 on tegemisel ja demo saadaval, muidu võib igaüks väita, et kuulis mingist mängust ja nüüd rääkige, et see on tõsi - ega HV foorum turumuttide laadaplats pole ...
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 198 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
5 :: |
163 |
|
| tagasi üles |
|
 |
soodent
HV Guru

liitunud: 10.04.2002
|
03.02.2004 12:34:34
|
|
|
| XYZ kirjutas: |
| Sahib kirjutas: |
| tsitaat: |
| Julgesin küsida millal tuleb Heroes 5 ja selle demo ning tublid moded andsid vastulöögi ja kustutasid teema ning panid mulle ajapiirangu |
Tehke nüüd rumalale selgeks, mille vastu ta konkreetselt eksis? Lugesin reeglid läbi ja ei taipa...
Küsida millal mingi mäng välja tuleb on ju lubatud? Ja demo on mõeldud tasuta jagamiseks, tõmbamiseks võib linki anda küll, ükspuha kas asi asub Torus või piraatserveris? No hästi, viimast pole siiski vaja |
Üldiselt on see küsimus ise väga rumal. Iga taolise asja küsija mingu mängu kodukale, kui seal on infot, siis see on mingilgi määral usaldusväärne (arvesta tüüpilised venitamised siiski kah otsa). Kõik muu on kohvipaksu pealt ennustamine ja tühi läbu.
Kas sa tead, et siin eestis oleks nende mängude tegemine või keegi oleks otsekontaktis tõeliste tegijatega, kes siis siia oma firma saladusi reedavad???
Mina tõstsin korra tolle soodenti teema hinnapäringu alla, kuna ta küsis n.ö. abi selle hankimiseks ja sedasi ta mingil määral sinna mahtus... aga isegi see oli jama. |
Demagoogia jätkub heroes 5 ei ole kodukal ,sest heroes 4 tegijad läksid pankrotti ja asjaga tegeleb Ubisoft kes ka asjast vähe infot annab.Hv otsing Heroes 5 kohta ei leidnud vastust ja veel on seal foorumis mitme mängu kohta samasuguseid arutelusi olnud.Sina beni ei ole minu teemade jamaks määraja kui ei suuda midagi argumenteerida.Rauafoorumis ärge küsige ka mingi asja kohta mida väljas pole.Minu teemas oli teise kasutaja antud link kus oli ubisofti esindaja ütlus ,et tuleb demo aga sul ju kiire kustutada ja politseinikku mängida-mängufoorumis mõtle ka ikka nõks.Tegelikult on kogu selle loo taga minu eelmine konflikt jumbuga parema HV pärast ja digebeni sai lihtsalt oma lojaalsust demonstreerida.
|
|
| Kommentaarid: 822 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
19 :: |
6 :: |
564 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DigeBeni
HV Guru

liitunud: 06.11.2001
|
03.02.2004 13:05:35
|
|
|
... säärase suhtumisega jääb "Aeg maha 10" Sulle veel pikaks ajaks ...
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 198 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
5 :: |
163 |
|
| tagasi üles |
|
 |
dvdzoid_est
HV veteran

liitunud: 03.12.2003
|
03.02.2004 13:09:51
|
|
|
| tsitaat: |
Mehed tegelevad tõsise tööga ja tahaks neid kiita.
|
Samad sõnad.
Moded teevad tänuväärset tööd.
Minu lugupidamine samuti.
_________________ See on minu tagasihoidlik arvamus. |
|
| Kommentaarid: 47 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sahib
HV veteran

liitunud: 25.08.2003
|
03.02.2004 13:21:55
|
|
|
Tänud DigePenile! Seletas asja kenasti ära ja ilma ilkumiseta. Tubli mode
_________________ Mõtet harutades võib jõuda mõttetuseni ... |
|
| Kommentaarid: 60 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
55 |
|
| tagasi üles |
|
 |
soodent
HV Guru

liitunud: 10.04.2002
|
03.02.2004 13:50:08
|
|
|
| soodent kirjutas: |
| XYZ kirjutas: |
| Sahib kirjutas: |
| tsitaat: |
| Julgesin küsida millal tuleb Heroes 5 ja selle demo ning tublid moded andsid vastulöögi ja kustutasid teema ning panid mulle ajapiirangu |
Tehke nüüd rumalale selgeks, mille vastu ta konkreetselt eksis? Lugesin reeglid läbi ja ei taipa...
Küsida millal mingi mäng välja tuleb on ju lubatud? Ja demo on mõeldud tasuta jagamiseks, tõmbamiseks võib linki anda küll, ükspuha kas asi asub Torus või piraatserveris? No hästi, viimast pole siiski vaja |
Üldiselt on see küsimus ise väga rumal. Iga taolise asja küsija mingu mängu kodukale, kui seal on infot, siis see on mingilgi määral usaldusväärne (arvesta tüüpilised venitamised siiski kah otsa). Kõik muu on kohvipaksu pealt ennustamine ja tühi läbu.
Kas sa tead, et siin eestis oleks nende mängude tegemine või keegi oleks otsekontaktis tõeliste tegijatega, kes siis siia oma firma saladusi reedavad???
Mina tõstsin korra tolle soodenti teema hinnapäringu alla, kuna ta küsis n.ö. abi selle hankimiseks ja sedasi ta mingil määral sinna mahtus... aga isegi see oli jama. |
Demagoogia jätkub heroes 5 ei ole kodukal ,sest heroes 4 tegijad läksid pankrotti ja asjaga tegeleb Ubisoft kes ka asjast vähe infot annab.Hv otsing Heroes 5 kohta ei leidnud vastust ja veel on seal foorumis mitme mängu kohta samasuguseid arutelusi olnud.Sina beni ei ole minu teemade jamaks määraja kui ei suuda midagi argumenteerida.Rauafoorumis ärge küsige ka mingi asja kohta mida väljas pole.Minu teemas oli teise kasutaja antud link kus oli ubisofti esindaja ütlus ,et tuleb demo aga sul ju kiire kustutada ja politseinikku mängida-mängufoorumis mõtle ka ikka nõks.Tegelikult on kogu selle loo taga minu eelmine konflikt jumbuga parema HV pärast ja digebeni sai lihtsalt oma lojaalsust demonstreerida. |
No beni vasta siis kui suudad paistab et ei ole sa selleks võimeline.
|
|
| Kommentaarid: 822 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
19 :: |
6 :: |
564 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DigeBeni
HV Guru

liitunud: 06.11.2001
|
03.02.2004 14:09:12
|
|
|
... minu seisukoht on juba välja öeldud, ei soovi sinna enam midagi lisada ja pole mõtet mind selleks ka provotseerida ...
_________________

viimati muutis DigeBeni 03.02.2004 20:02:53, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 198 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
5 :: |
163 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DoS
HV veteran

liitunud: 19.08.2002
|
03.02.2004 17:41:17
|
|
|
ootoot.. nagu ma aru saan küsis soodent "Äkki keegi demo asukoha oskab öelda ja millal mäng tuleb."
digebeni antud esimesel lingil olev reegel "...kui teema ei sisalda konkreetset küsimust/probleemi või teemas pole piisavalt asjalikku sisu, kustutatakse see ette hoiatamata ..." on ju täitsa täidetud (esitatud on konkreetne küsimus)
teisel lingil olev jutt "... lisan juurde, et kui vaja teha küsitlus mõne mängu kohta või lihtsalt tahad teada teiste arvamust, siis ei piisa kindlasti ainult mängu nimest ja lühilause vormis küsimusest..." ei käi üldse antud küsimuse kohta, kuna mingit küsitlust ega arvamust pole vaja, vaid konkreetset kuupäeva ja linki
|
|
| Kommentaarid: 50 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
47 |
|
| tagasi üles |
|
 |
nevermind
HV Guru

liitunud: 01.10.2001
|
03.02.2004 18:16:43
|
|
|
Modede ringkaitsest, kasutaja viisakusest ning põhjusest, miks said "Aeg Maha 10".
Tsitaat sisaldab muutmatul kujul sinu algatatud teema esimesest postitust "Mängufoorumis":
| tsitaat: |
Digebeni kustutas eelmise päringu ilma põhjusi selgitamata.Moded siin foorumis viisakusest küll ei taipa.Stiilis käsin-keelan-poon ja lasen.See on kui väiksele inimesele anda võim.
|
Milline osa siin reeglitele vastab? Isegi küsimust ei ole esitatud!
_________________ AHV ei tea, mis AHV teeb |
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
57 |
|
| tagasi üles |
|
 |
soodent
HV Guru

liitunud: 10.04.2002
|
03.02.2004 22:31:05
|
|
|
link :: digebeni vastus
Te ei vasta ju minu küsimustele üleval vaid esitate mingit absurdi.See lause on võetud PÄRAST seda kui digebeni kustutas mu teema mingit seletust andmata ja lõpuks kui küsisin siis ütles mis lingil... reeglite viimasest postist võid leida vihje ! Kas järgmisena küsid, kuna tuleb DOOM 10 ? Võiks ikka ise kah kodutöö ära teha, mitte niisama foorumisse postitada, mis pähe tuleb või sülg suhu toob ...
viimati muutis soodent 03.02.2004 22:35:48, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 822 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
19 :: |
6 :: |
564 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Max Powers
liitunud: 21.03.2003
|
03.02.2004 22:32:09
|
|
|
| tsitaat: |
link :: digebeni vastus
|
Viib minu ps-desse
|
|
| Kommentaarid: 215 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
2 :: |
182 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Spott
HV Guru

liitunud: 08.10.2002
|
03.02.2004 22:32:17
|
|
|
| soodent kirjutas: |
| Te ei vasta ju minu küsimustele üleval vaid esitate mingit absurdi.See lause on võetud PÄRAST seda kui digebeni kustutas mu teema mingit seletust andmata ja lõpuks kui küsisin siis ütles mis lingil |
meie kahjuks sinu privaatsõnumite postkasti ei pääse.
_________________ Kingitused internetist - NetiKink - tellige endale näiteks HV avatariga ja kasutajanimega tass, t-särk või mõni muu huvitav kingitus sünnipäevaks või muuks tähtpäevaks. |
|
| Kommentaarid: 162 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
0 :: |
134 |
|
| tagasi üles |
|
 |
dvdzoid_est
HV veteran

liitunud: 03.12.2003
|
03.02.2004 22:32:29
|
|
|
Miks sa annad linke oma postkasti, mida keegi ei näe?
_________________ See on minu tagasihoidlik arvamus. |
|
| Kommentaarid: 47 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
soodent
HV Guru

liitunud: 10.04.2002
|
03.02.2004 22:47:17
|
|
|
| Copy tema vastusest kustutamise kohta eelmises postituses.Seni olin viisakalt küsinud.Ärme ikka unusta ,et tegu mingi foorumiga ja mitte Kapo kodulehe hooldamisega.Kui keegi mulle näkku nii vastab siis kahetseb.Virtuaalruumis paistab kõik lubatud.Mina ei alustanud ülbe tekstiga.Digebeni suhtleb nagu valvur vangiga.
|
|
| Kommentaarid: 822 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
19 :: |
6 :: |
564 |
|
| tagasi üles |
|
 |
386
Kreisi kasutaja

liitunud: 09.11.2003
|
04.02.2004 01:28:23
|
|
|
Ei julge kohe sõna võtta. Kõik siin Kreisid kasutajad. Ise selline roheline.
Olles HV alles paar kuud olnud, tundub mulle see teema hirmuäratav. Tundub, et vanade kasutajate poole pole mõtet pöörduda. Võib viisakalt "vastu hambaid" saada. Üks esimesi teemasi, mis paneb kahtlema, kas HV foorum on õige koht kus aega surnuks lüüa.
Südant soojendav on lugeda Lamba kõike viimast kommentaari, kus ei ole kõige väiksemat sisu. Ainult pahatahtlik suhtumine. Ma loen teemat selleks, et infi saada, ning ma ei soovi saada teada, et "tõstame asja prügikasti seepärast et ta mulle ei meeldi". Teemade liigitamiseks/tõstmiseks on meil eraldi teema tehtud modede poolt.
Teisalt tuleb tunnustada HV modesid, et antud teema ei ole kohe "kuskile" ära kadunud.
_________________ Minu klaviatuur vihkab mind... |
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
gemini
HV Guru
liitunud: 03.12.2001
|
04.02.2004 01:33:05
|
|
|
| 386 kirjutas: |
| Teisalt tuleb tunnustada HV modesid, et antud teema ei ole kohe "kuskile" ära kadunud. |
Miks peaks see teema ära kaduma? Palju kära ei millestki.
|
|
| Kommentaarid: 75 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
2 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lammas
HV veteran

liitunud: 05.01.2002
|
04.02.2004 01:40:26
|
|
|
Hmm pahatahtlik suhtumine? Kust sa selle välja loed? Tõesõna ise küll mingi alatooniga seda posti ei kirjutanud.
Infot? Ole aus mis inffi sa siit enam saad? Laused: "Kui keegi mulle näkku nii vastab siis kahetseb", "See on kui väiksele inimesele anda võim" jne jne. Mis info siin enam on. Minujoaks on see teema millised on siin juba sadu olnud. "AAPPPIII...Miks mu teema ära kustutati"
See on õige, et minu eelmisel postil mingit sisu pole, sellepärast sai ka ette kirjutatud Räige OT.
See siiski avalik foormum mitte üksteise laimamise koht.
|
|
| Kommentaarid: 113 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
102 |
|
| tagasi üles |
|
 |
386
Kreisi kasutaja

liitunud: 09.11.2003
|
04.02.2004 11:33:33
|
|
|
Kuna nagu foorumite kasutamisel suht roheline, siis ... ei pannud OT tähele. Vabandan. See annab nats teise maigu jutule, kuigi sisu jäi sul samaks
Mina kui algaja saan siin teada, kes, kus, mis. Kuidas keegi asjadesse suhtub. Ka see on info. Kui tuleb aga teade, et visake teema prügikasti/pange lukku, siis tekib tunne, et postitus on tehtud sõnumite arvu tõstmiseks ning on väga häiriv (võib-olla ainult minu jaoks)
To gemini: Ma lihtsalt kartsin, et modede laimamise/pahandamise/õnnistamise peale kaob teema kähku ära. Nagu monarhistlikus korras ikka. Minul on jäänud siis asjast vale arusaam. Siin täitsa dimukraatia. Seega võib leida foorumist igasugu informatsiooni. Aga mitte ainult valitud isikute omi.
_________________ Minu klaviatuur vihkab mind... |
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lammas
HV veteran

liitunud: 05.01.2002
|
04.02.2004 11:55:52
|
|
|
| tsitaat: |
Kuna nagu foorumite kasutamisel suht roheline, siis ... ei pannud OT tähele. Vabandan. See annab nats teise maigu jutule, kuigi sisu jäi sul samaks
Mina kui algaja saan siin teada, kes, kus, mis. Kuidas keegi asjadesse suhtub. Ka see on info. Kui tuleb aga teade, et visake teema prügikasti/pange lukku, siis tekib tunne, et postitus on tehtud sõnumite arvu tõstmiseks ning on väga häiriv (võib-olla ainult minu jaoks)
|
Kusjuures sul võib õigus olla,
aga see sama teema võib ju /ja kujundab sinu suhtumise näiteks modedesse.
Ja võib selle natuke valesti kujundada.
Ma ei tea mida sa DigeBenist küll arvad aga minujaoks on ta siin üks suurimaid (loe parimaid) modesid.
Seda just seoses mängufoorumiga. (ise olin muidugi selle foorumi vastu...et läbu jne...aga mingi kord on seal tänu temale majas)
Minu suhtumine modedesse on heatahtlik kuna olen kreisi kasutaja? ...hmm... vaevalt. Olen ka oma arvamusi välja ölnud mis pole just modede kiitmine kuid need teemad on vist juba ammu kustutatud
Ja lisaks veel see et inimesed kes HV päevas nii 1h vaatavad ei näe tegelikult kuipalju poste/teemasid ära kututatakse.
Ise kiikan HV keskmisel 8h päevas igav noh...
Läks jälle OTks kätte ära...
Edit: Mille jaoks tehti kasutajate kommenteerimine??? Kui läks kehvasti kirjutad sinna miks jne... Milleks teha ikka ja jälle uus teema?
|
|
| Kommentaarid: 113 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
102 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DigeBeni
HV Guru

liitunud: 06.11.2001
|
04.02.2004 14:31:09
|
|
|
| 386 kirjutas: |
Ei julge kohe sõna võtta. Kõik siin Kreisid kasutajad. Ise selline roheline.
Olles HV alles paar kuud olnud, tundub mulle see teema hirmuäratav. Tundub, et vanade kasutajate poole pole mõtet pöörduda. Võib viisakalt "vastu hambaid" saada. Üks esimesi teemasi, mis paneb kahtlema, kas HV foorum on õige koht kus aega surnuks lüüa. |
... olekski palju tahetud, et uus kasutaja hoobilt hoomaks kogu foorumi olemust ja on täiesti loomulik, et säärane teema ka tiba kõhkelema paneb, kuna kontekstist välja rebituna, võivad paljud asjaolud näida teistsugusena, kui nad tegelikult on ! Väga raske on anda usutavat ettekujutust olukorrast kõrvalseisjale, kes toimuvat vaid pealiskaudselt näeb, kuna inimloomus juba on kord selline, et muist asju peab ikka ise omal nahal kogema, et need usutavaks muutuks.
Kui Tanel HV foorumile elu andis, siis polnud tal ilmselt aimugi, kui populaarseks see HinnaVaatluse ka üldisemas plaanis muudab ! Samuti polnud neil esimestel moderaatoritel aimu, et päevas paar korda foorumile pilgu peale viskamine, muutub ükskord süstemaatiliseks tööks, millega kaasneb vastustus ja seda ei saa teha enam kõigest oma lõbuks ! Tuletan meelde, et HV omanikering ei maksa minuteada ühelegi moderaatorile siinse tegevuse eest mingit moodi tasu. Kogu töö tehakse vaid heast tahtest kuuluda HV meeskonda ja osa saada siinsetest sündmustest ! Silmas peaks ka pidama, et kõik me teeme seda kooli või töö kõrvalt. Kahjuks ei hinda mitmed indiviidid moderaatorite tööd kuigivõrd ja peavad kõike toimuvat loomulikuks nähtuseks, kuni ükskord ise hammasrataste vahele satuvad. Heal juhul lepib kasutaja, isegi kui moderaator on liialt karmikäeliselt reageerinud, olukorraga ja saab aru, et igale kasutajale pole võimalik kohandada personaalset kohtlemist. Moderaatorid on ka inimesed ja nende võimetel/võimalustel on piirid, ning nendega tuleb äärmiselt kaalutletult arvestada, et peale mõnda suremat, probleemset diskussiooni, läbi ei põleks. Selleks tuleb foorumi keskkonna ja enda vahele tekitada käitumismudel, millele igas olukorras toetuda saaks. Kahjuks pole inimlik tegevus kunagi 100% efektiivne ja perfektsust on väga raske saavutada, seega on suht paratamatu, et tänu mudeli tahumatusele, võib keegi liiga saada ilma, et ta seda ära teeninud oleks.
Ma olen alati öelnud, et kui tekib probleem, siis saab seda igal juhul arutada, kuid ma ei saa aksepteerida säärast suhtumist, mida teemaalgataja minuga suhtlemisel praktiseeris ! Kui säärane suhtumine tulenes lakoonilisest teatest teema kolimise kohta, siis teavitan, et selle teate genereerib foorumi skript ja ma ei tõsta kunagi ühtegi posti ega teemat prügikasti ilma põhjuseta ega oma lõbuks ! Kui midagi jääb siiski arusaamatuks, võib alati aru pärida, aga ma ei saa garanteerida, et vastus igal-juhul küsijale meelepärane tuleks ...
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 198 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
5 :: |
163 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kr6ll
HV Guru

liitunud: 13.09.2003
|
04.02.2004 15:24:32
|
|
|
| Jah. Kuigi Mr. DigeBeni on ka minu peale paar korda urisenud teeb ta head tööd. Minu poolt talle igastahes 12 points. Kui keegi tahab tõelist modede möllu ja laamnedamist näha siis tsekake pumbafoorumisse(nonäed, isegi nime enam ei mäleta) seal iga tavakasutaja posti järel mõne mode ylbe kommentaar. Peale selle paistab et seal peale modede kedagi suurt ei käigi ...
|
|
| Kommentaarid: 89 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Bad Sector
HV veteran
liitunud: 15.04.2002
|
04.02.2004 15:59:45
Re: HV on paranenud! |
|
|
| pepsoodent kirjutas: |
| Julgesin küsida millal tuleb Heroes 5 ja selle demo ning tublid moded andsid vastulöögi ja kustutasid teema ning panid mulle ajapiirangu. |
way to go, man. Niimoodi see põhjusliku seose tuvastamine käibki Kuna tegin teema ja see pandi lukku, siis kindlasti sain mingi rängi ka selle pärast, kuna muidu olen ma ju täielik ingel (karta on et kogu su toimikut ei riputa siia keegi, kuna HVF asi pole teiste kasutajate ees mõne kasutaja isikuküsimust arutada )
| tsitaat: |
| Vot õige suhtumine. |
Mis nimelt? Teema kustutamine või ajapiirang??? Ajapiirang on 100% õige suhtumine, sinu teemat ma ei ole viitsinud prükkarist otsida ja seda seega ei kommenteeri (usaldan parem kustutajat).
| tsitaat: |
| Eelmine kord soovitasin müügikuulutusi kuu aega mitte kustutada ja sõimati modede poolt läbi. |
https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=69128&highlight=
unustasid lingi lisada, kindlasti pakub teistele ka huvi, kuida sind ilma põhjuseta ... ee.... modede poolt läbi sõimati... nagu sa väga ilusasti ütlesid.
| tsitaat: |
Mehed tegelevad tõsise tööga ja tahaks neid kiita. |
zänkjuu töö kiidab tegijat nagu vahest tavatsetakse öelda
| tsitaat: |
Kõiki teisi hoiataks selliste ülbete teemade algatamise eest.
|
Õige jällegi... ÜLBED teemad lähevad tõenäoliselt reeglitega vastuollu (olenevalt ülbuse määrast).
| tsitaat: |
Kõige parem kui siin üldse sõna ei võta. |
Ma loomulikult austan su arvamust... eeldan, et sa mõtlesid seda tõsiselt, mitte ei üritanud teisi HV-kasutajaid millelegi provotseerida?
PS!
... Võibolla on mul täna lihtsalt imelik tuju ning käesolev teema ajas mu südame täiega pahaks, eriti võttes arvesse mis põhjusel pepsoodent (eee... sry, soodent) "aeg maha" austava tiitli ära teenis.
... aga võib-olla ma lihtsalt provotseerin soodenti, et temaga sõnasõtta (või rusikavõitlusse või kuhu iganes) astuda.
... aga võib-olla mulle tundub, et herr soodent on mingi eriti labiilne isiksus, kes leiab, et on "tema arvamus" ja "vale arvamus" ning kui midagi ei meeldi, siis annab nagu torust tuleb ja kuulutab kogu maailmale oma "õnnetust"
... aga võibolla mulle meeldis esimese postituse nö positiivne toon ja modede tegevuse kiitmine ning olen lihtsalt meelitatud
küsitlust tegema ei hakka, las igaüks ise otsustab, miks ma oma postituse tegin (soodent kindlasti ei jäta oma arvamust enda teada )
PPS! ära sa soodent nüüd niisama fleimima hakka, eks. 8)
|
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
soodent
HV Guru

liitunud: 10.04.2002
|
04.02.2004 17:16:26
|
|
|
Jah sa oled eelmainitud modedest veel aste nõmedam eks virtuaal Keskkond kubiseb sellistest teksti argpüksidest.Priva mulle oma andmed ja kui ei julge ära sõna võta.soodent kirjutas:
Sa sellisest asjast nagu viisakus äkki oled kuulnud.Üritaksid äkki põhjendada mida lubamatut mul selles teemas oli.
... reeglite viimasest postist võid leida vihje ! Kas järgmisena küsid, kuna tuleb DOOM 10 ? Võiks ikka ise kah kodutöö ära teha, mitte niisama foorumisse postitada, mis pähe tuleb või sülg suhu toob ...
Sellest sai minu tigedus alguse ent nagu näha kõik modede poolset ülbust aksepteerivad ja vaid minu vastamine on solvav kõigile.
|
|
| Kommentaarid: 822 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
19 :: |
6 :: |
564 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Bad Sector
HV veteran
liitunud: 15.04.2002
|
04.02.2004 17:31:03
|
|
|
| soodent kirjutas: |
| Jah sa oled eelmainitud modedest veel aste nõmedam eks virtuaal Keskkond kubiseb sellistest teksti argpüksidest.Priva mulle oma andmed ja kui ei julge ära sõna võta. |
Mida oligi tarvis tõestada... fleim on lahe, kas pole?
Imestama paneb mind tegelikult see, et kuigi sa oled kirjutama õppinud (seda oskust demonstreerid sa vahetpidamata äärmise usinusega... kahjuks ilma kriitikameeleta), siis lugemisega sul nii hästi ei ole.
Milleks on vaja vinguda, et sulle on liiga tehtud (yeah right, irw), kui sa ei pane reegleid millekski?
- ja ära ütle, et sa pole reeglitega kursis... küllalt kaua oled siin olnud.
| tsitaat: |
Parem HV
Ettepanekud/arutelud HV ja HV foorumi paremaks toimimiseks ning muudatuste tegemiseks. |
Võrdleme siis nüüd seda sinu teemaga:
| tsitaat: |
HV on paranenud!
Julgesin küsida millal tuleb Heroes 5 ja selle demo ning tublid moded andsid vastulöögi ja kustutasid teema ning panid mulle ajapiirangu.Vot õige suhtumine.Eelmine kord soovitasin müügikuulutusi kuu aega mitte kustutada ja sõimati modede poolt läbi.Mehed tegelevad tõsise tööga ja tahaks neid kiita.Kõiki teisi hoiataks selliste ülbete teemade algatamise eest.Kõige parem kui siin üldse sõna ei võta. |
Minu meelest peaksid sa õnnelik olema, et selle teema algatamise eest su "aeg-mahaXX" ranki ei pikendatud "aeg maha XX+Y", mitte edasi lärmama.
|
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kr6ll
HV Guru

liitunud: 13.09.2003
|
04.02.2004 17:34:08
|
|
|
Sa, soodent, rahune parem nats maha. Isegi kui Sul õigus peaks olema mängid sa oma lahmiva suhtumisega viimasegi lugupidamise maha.
Ja veel yks asi. Tsiteerin "Priva mulle oma andmed ja kui ei julge ära sõna võta"
Ma soovitan Sul maha rahuneda. Usu mind, kõik arvutihuvilised kodanikud pole teps mitte 40 kilosed vennad ...
|
|
| Kommentaarid: 89 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
voyager_est
HV Guru

liitunud: 02.11.2002
|
04.02.2004 17:41:39
|
|
|
Jube vaadata seda eestlaste väiklust.
Peab ikka vastakuti kiusu ajama ???
Öelge keegi siis mehele, mille vastu ta täpselt eksis!
Öelge välja fakt/reeglite punkt, mitte ärge andke linke reeglitesse!
Rääkige otse, mitte ärge keerutage!
PS! Moderaatorite poolne provotseeriv käitumine eesmärgiga fleimi tekitada, et siis tuletõrjujat mängida on väga inetu ja kahepalgeline.
|
|
| Kommentaarid: 74 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
66 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DoS
HV veteran

liitunud: 19.08.2002
|
04.02.2004 17:42:27
|
|
|
minu postile pole ka keegi vastanud
|
|
| Kommentaarid: 50 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
47 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Caveman
HV veteran

liitunud: 20.08.2003
|
04.02.2004 17:50:14
|
|
|
Aga teeks ühe modereerimise-vaba nädala?
Ehk saavad siis kasutajad aru meie tehtud töö olulisusest.
OT:Bad Sector, sul sarv soe jah? Huvitav jutt
|
|
| Kommentaarid: 74 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
10 :: |
41 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Bad Sector
HV veteran
liitunud: 15.04.2002
|
04.02.2004 17:56:53
|
|
|
| Caveman kirjutas: |
Aga teeks ühe modereerimise-vaba nädala?
Ehk saavad siis kasutajad aru meie tehtud töö olulisusest.
|
muig... sellise päeva "vilju" maitseme me pärast veel kuu aega... vähemalt
|
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
soodent
HV Guru

liitunud: 10.04.2002
|
20.03.2004 05:38:51
|
|
|
| Viimase kolme kuu jooksul on pooled foorumist ostetud asjad katkisteks osutunud.Ühelt vennalt ostsin mälu ja video ja video oli kohe surnud ent mälu panin teise mälu kõrvale ja see tundus töötavat.Nüüd panin esimeseks ja prime95 kohe kinni.Paras petiste paradiis siin.See aeg pole enam kaugel ,kui loobun siin osalemast.
|
|
| Kommentaarid: 822 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
19 :: |
6 :: |
564 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Max Powers
liitunud: 21.03.2003
|
20.03.2004 11:06:18
|
|
|
| soodent kirjutas: |
| Viimase kolme kuu jooksul on pooled foorumist ostetud asjad katkisteks osutunud.Ühelt vennalt ostsin mälu ja video ja video oli kohe surnud ent mälu panin teise mälu kõrvale ja see tundus töötavat.Nüüd panin esimeseks ja prime95 kohe kinni.Paras petiste paradiis siin.See aeg pole enam kaugel ,kui loobun siin osalemast. |
Väga üldistav oled.
Kui ei taha siin olla, siis loobu, aga palun ära hala
|
|
| Kommentaarid: 215 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
2 :: |
182 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Spott
HV Guru

liitunud: 08.10.2002
|
20.03.2004 11:13:56
|
|
|
| soodent kirjutas: |
| Viimase kolme kuu jooksul on pooled foorumist ostetud asjad katkisteks osutunud.Ühelt vennalt ostsin mälu ja video ja video oli kohe surnud ent mälu panin teise mälu kõrvale ja see tundus töötavat.Nüüd panin esimeseks ja prime95 kohe kinni.Paras petiste paradiis siin.See aeg pole enam kaugel ,kui loobun siin osalemast. |
Ja mida me tegema peaksime? Sulle uhke lahkumispeo korraldama ja pisaraid valama sinu lahkumise puhul?
Vahet pole, kas sa ostad katkise asja osta.ee, ostakohe.ee, soovi, kuldsebörsi või HV vahendusel. Kui ise kontrollida ei oska ja oma seljatagust ka ei kindlusta, siis pole midagi teha ....
_________________ Kingitused internetist - NetiKink - tellige endale näiteks HV avatariga ja kasutajanimega tass, t-särk või mõni muu huvitav kingitus sünnipäevaks või muuks tähtpäevaks. |
|
| Kommentaarid: 162 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
0 :: |
134 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001

|
20.03.2004 12:58:15
|
|
|
| soodent kirjutas: |
| Viimase kolme kuu jooksul on pooled foorumist ostetud asjad katkisteks osutunud.Ühelt vennalt ostsin mälu ja video ja video oli kohe surnud ent mälu panin teise mälu kõrvale ja see tundus töötavat.Nüüd panin esimeseks ja prime95 kohe kinni.Paras petiste paradiis siin.See aeg pole enam kaugel ,kui loobun siin osalemast. |
Sinu postitutusest õhkuks nagu etteheidet HV pihta, et HV on kõikide arvutijuppide korrasoleku eest vastutav, ja kui mõni katkine jupp sinu kätte satub või komponentide mitteühilduvusest tuleneb mittetöötamine, siis HV peab vastutama?
Ikka eriline tükk oled :
|
|
| Kommentaarid: 465 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
7 :: |
362 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Bastardo
HV kasutaja

liitunud: 09.09.2003
|
22.03.2004 17:08:23
|
|
|
| tsitaat: |
Üks esimesi teemasi, mis paneb kahtlema, kas HV foorum on õige koht kus aega surnuks lüüa.
|
Sinu kahtlused on õigustatud - HinnaVaatluse foorum polegi mõeldud aja surnuks löömiseks (selle jaoks on rate.ee). See foorum vist idee järgi ikka mõeldud konstruktiivseks aruteluks. Jea, ma ise pekasn kah aeg ajalt offtopicut ja saan tõrelda a mind see eriti ei sega. Siiani olen ka saanud kõigile oma küsimustele siit asjaliku ja kiire vastuse. God bless HV (<- ilma irooniata)
P.S ma ei ole pugeja, lihtsalt tahtsin tunnustust avaldada foorumile kui sellisele.
_________________ "Siiski, julgeksin arvata, et siiski antud juhul, nagu ka paljudel, ütleksin isegi, et siiski kõikidel juhtudel oma isikliku arvamuse
põhjendamine omab siiski küllaltki suurt kaalu, eriti valdavalt, ma ütleksin, negatiivse arvamuse puhul" (A. Rüütel) |
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kr6ll
HV Guru

liitunud: 13.09.2003
|
22.03.2004 18:11:00
|
|
|
Bastardo, ?
HV on väga edukas aja surnuks löömiseks Vahepeal ostan ka midagi ja teen mõne posti ... aga yldjuhul löön iga päev vast 8 haad siin laiaks Ilma HV -ta oleks ma ennast juba surnuks igavlenud ....
|
|
| Kommentaarid: 89 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Bastardo
HV kasutaja

liitunud: 09.09.2003
|
23.03.2004 02:01:35
|
|
|
ääää...... kr6ll, nujah, ok tõepoolest, hommikul kui masina üles buudin, tsekkan kohe HV sse, siis keedan endale tassitäie kohvi, siis tuulan veel pool tundi HV foorumis(kuni kohvi joodud), siis login ennast välja, teen ühe suitsu. Seejärel login uuesti HV foorumisse, vaatan äkki on keegi mõnele mu mõtetule postitusele vastanud. Noh ja ühtlasi vaatan veel mõned teemad läbi. Misjärel lähen loengusse, sealt naasnuna - esimese asjana uuesti HV foorumile pilk peale. Siis saabub vaba aeg....noh nii paar tundi a rohkem ei pea vastu, taas foorumisse - äkki on midagi uut kirjutanud jne. Ja enne magamaminekut kah k i n d l a s t i HV foorum. Mhmh, tõepoolest, nii see mul käib.
Kas ma olen sõltuvisest HinnaVaatluse foorumist --- EI EI EI mitte mingil juhul, ma ei saa seda endale tunnistada - see millega ma siin tegelen on konstruktiivne arutelu mitte sõltuvus ja aja surnuks löömine, onju...eks
_________________ "Siiski, julgeksin arvata, et siiski antud juhul, nagu ka paljudel, ütleksin isegi, et siiski kõikidel juhtudel oma isikliku arvamuse
põhjendamine omab siiski küllaltki suurt kaalu, eriti valdavalt, ma ütleksin, negatiivse arvamuse puhul" (A. Rüütel) |
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
dvdzoid_est
HV veteran

liitunud: 03.12.2003
|
23.03.2004 08:24:38
|
|
|
| Bastardo kirjutas: |
ääää...... kr6ll, nujah, ok tõepoolest, hommikul kui masina üles buudin, tsekkan kohe HV sse, siis keedan endale tassitäie kohvi, siis tuulan veel pool tundi HV foorumis(kuni kohvi joodud), siis login ennast välja, teen ühe suitsu. Seejärel login uuesti HV foorumisse, vaatan äkki on keegi mõnele mu mõtetule postitusele vastanud. |
Miks sa vahepeal välja logid?
_________________ See on minu tagasihoidlik arvamus. |
|
| Kommentaarid: 47 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Taavi_R
HV Guru

liitunud: 30.09.2002
|
|
| Kommentaarid: 186 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
3 :: |
166 |
|
| tagasi üles |
|
 |
XYZ
HV Guru

liitunud: 05.11.2001
|
23.03.2004 10:59:19
|
|
|
| Taavi_R kirjutas: |
dvdzoid_est, veedab kauem aega  |
Tõenäolisem on, et vabastab arvuti vahepeal võimalikule teisele kasutajale. Kes muidugi kui ka HV-d kasutab, teeb seda juba oma kasutajanime all. Tegemist võib ju olla ühikatudengiga, vähemalt tudengi seisuse kohta ju otse vihjed ta tekstis.
|
|
| Kommentaarid: 81 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
12 :: |
56 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Bastardo
HV kasutaja

liitunud: 09.09.2003
|
23.03.2004 13:03:22
|
|
|
Vahepeal login HVst välja, mitte arvutist. Noh, näiteks siis kui Americas Armyt mängin, või loengus olen või...mõnel muul moel HVle truudust murran Aga olen jah tudeng ja elan ühikas kuid toanaabriks on mul Rott, nii et temaga ma masinat jagama ei pea. Bõhhh, millised enesepaljastused
_________________ "Siiski, julgeksin arvata, et siiski antud juhul, nagu ka paljudel, ütleksin isegi, et siiski kõikidel juhtudel oma isikliku arvamuse
põhjendamine omab siiski küllaltki suurt kaalu, eriti valdavalt, ma ütleksin, negatiivse arvamuse puhul" (A. Rüütel) |
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
marko
HV Guru

liitunud: 06.02.2003
|
26.03.2004 00:30:56
|
|
|
mingi räige OT... lõpetage see kohe!! j/k
...irw... no on ikka kena teema. varsti vist tehakse eraldi foorum: Inimsuhete lahkamine, moraal ja eetika.
tundub et antud teemal on juba mõlemad pooled oma seisukohad selgelt avaldanud, ühtlasi võiks teema lukku panna või kuidas?
|
|
| Kommentaarid: 178 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
161 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|