|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
bitCON
Aeg Maha 2n
liitunud: 12.11.2005
|
27.03.2013 12:00:47
|
|
|
| DefXtreme kirjutas: |
ootab ennem detaile ja gameplay'd multiplayerist! |
sama siin
|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
R3negadeX
Kreisi kasutaja
liitunud: 14.10.2010
|
27.03.2013 12:04:18
|
|
|
Vaatasin video, olen FPS mängud päris pikalt kahe silma vahele jätnud kuna pole huvi olnud, gameplay videosi olen bf3-st natuke vaadanud aga vaadates seda 17 minutilist vidi bf4-st tekitas mul reaalse ärevuse, päris palju actionid ja väga kaasakiskuv oli, mulle meeldis. Proovin BF3-e ära lõpuks, kui jookseb enam-vähem hästi läheb BF4 ka loosi
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
karvane
HV kasutaja
liitunud: 26.07.2004
|
27.03.2013 12:15:04
|
|
|
Tunne nagu vaataks tiba täiendatud BF3'e. Nuh nagu võrrelda back to karkand dlc kaarte viimaste DLC omadega. Same same, but different.
Uus stoori single playeris, mis väga ei koti, kuna MP on põhiline. Hetkel vähemalt osad animatsioonid samad ning nagu aru sain siis ka character modelid.
Hetkel on selline BF 3.5 tunne.
PS. Kui keegi oskab soovitada mingit odavamat kohta, kust see deluxe kätte saada, siis oleks tänulik. Vene keele patchimist nagu ma praegu iga uue DLCga teen ei viitsi küll teha. Vist liiga vanaks ja rikkaks saanud. Aga 70€ on ikka nati rohkem kui maxta tahaks.
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bitCON
Aeg Maha 2n
liitunud: 12.11.2005
|
27.03.2013 12:20:33
|
|
|
| huvitav on see, et ps4 ja xbox720 preorderi varianti ei ole
|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bush
Kreisi kasutaja

liitunud: 14.04.2002
|
27.03.2013 12:24:17
|
|
|
PC peale suunatud - mängitakse Xboxi puldiga
_________________ >OSTA ÕLUT |
|
| Kommentaarid: 31 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
parm
Kreisi kasutaja
liitunud: 03.11.2004
|
27.03.2013 12:43:14
|
|
|
| bush kirjutas: |
PC peale suunatud - mängitakse Xboxi puldiga  |
Ja mina mõtlesin, miks see liikumine nii clunky on videos, nagu konsoolil mängitaks
Aga ei, kuna on moderne setting, siis köhin papi välja ära ja asun ootama...870MCS foregripiga oli veenev
ja preorderida saab siit, seal XBOX ja PS3 ka, ma ei kujuta nüüd ette, kuidas see 64p järsku BF4-s multiplayeris võimalik on Pidid ju mingid next-gen konsoolid tulema vms...
http://battlelog.battlefield.com/bf4/preorder/
|
|
| Kommentaarid: 57 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
56 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mxr
Kreisi kasutaja
liitunud: 21.10.2005
|
27.03.2013 12:53:08
|
|
|
| DefXtreme kirjutas: |
Eeltellides saab siis Premium'i ka kohe! Päris hea pakkumine...
ootab ennem detaile ja gameplay'd multiplayerist! |
Esimese DLC saad tasuta , EA never ever ei anna full premiumit tasuta.
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
iir
HV Guru

liitunud: 20.06.2006
|
27.03.2013 13:03:13
|
|
|
Ikka häirib sama asi, tegelastel prille peas pole, aga miskipärast on läätse peegeldus koguaeg ees, kui päikese poole vaatad...
_________________ sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway |
|
| Kommentaarid: 90 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Lovvi
HV veteran

liitunud: 20.01.2009
|
27.03.2013 13:06:34
|
|
|
| Meh, video tundus olevat mingi lisa DLC BF3 singleplayerile.
|
|
| Kommentaarid: 61 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
58 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KrisVr
HV Guru
liitunud: 27.08.2008
|
27.03.2013 13:39:29
|
|
|
| mxr kirjutas: |
| DefXtreme kirjutas: |
Eeltellides saab siis Premium'i ka kohe! Päris hea pakkumine...
ootab ennem detaile ja gameplay'd multiplayerist! |
Esimese DLC saad tasuta , EA never ever ei anna full premiumit tasuta. |
Ah jah...
| tsitaat: |
| The Premium subscription service is returning for Battlefield 4. EA says it will offer more details later, but if you pre-order, you will get a premium expansion pack similar to Back to Karkand when the game launches. |
Oleks võinud kohe lollidele nii Origin'i poes kirjutada!
http://www.rockpapershotgun.com/2013/03/27/battlefield-4-prattle-feed-all-the-new-news/
| tsitaat: |
| Once again, DICE revealed a Battlefield with its single player. It’s odd. It was odd when they did it with BF3 too. Battlefield is a multiplayer game. |
|
|
| Kommentaarid: 30 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
LightsabeR
HV veteran

liitunud: 19.09.2004
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Scart
HV Guru

liitunud: 04.02.2002
|
27.03.2013 14:25:44
|
|
|
| Nitrub kirjutas: |
| huvitav on see, et ps4 ja xbox720 preorderi varianti ei ole |
X720 on announcemata.
|
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
2 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Markxy10
HV kasutaja

liitunud: 27.09.2009
|
27.03.2013 14:50:39
|
|
|
Trailer tundus päris lahe. Eriti see debris ja destruction. Need kraanajuhitreilerid ja uimamise võiksid nad ära lõpetada imo.
Uus theme song on veel rohkem disorted, kui bf3
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rmc
Aeg Maha 2n

liitunud: 28.06.2005
|
27.03.2013 15:36:34
|
|
|
| iir kirjutas: |
| Ikka häirib sama asi, tegelastel prille peas pole, aga miskipärast on läätse peegeldus koguaeg ees, kui päikese poole vaatad... |
jep
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 196 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
182 |
|
| tagasi üles |
|
 |
noxton
HV Guru

liitunud: 03.03.2005
|
27.03.2013 15:55:14
|
|
|
| võiks saada ka kõikidesse autodesse sisse istuda, mis tänaval on, nt insenerina olles
|
|
| Kommentaarid: 186 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
169 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kromosoom
HV kasutaja
liitunud: 25.02.2010
|
27.03.2013 15:58:23
|
|
|
Umbes 8.20 peal tegi mingi imeliku piiksu ja käe liigutuse, nagu vajutaks midagi ning selle tagajärjel spottis vastased ära, see siis mingi uus süsteem vms., SP only ? See teine relv 40 kuuliga tundus päris võimas olevat, midagi M320 sarnast. Metros oleks sellega vist päris hull lasta Kahe sihiku kasutamise võimalus Havoc'i võiksid küll välja vahetada...
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
2jalga
Kreisi kasutaja
liitunud: 02.05.2011
|
27.03.2013 16:06:44
|
|
|
| Raius jala nii lebolt noaga maha..
|
|
| Kommentaarid: 81 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
74 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Amphor
Kreisi kasutaja

liitunud: 28.01.2007
|
27.03.2013 16:09:16
|
|
|
Ei mäleta, kas ka BF3 vms singleplayeris ei antud tagasisidet vastase tabamise kohta? St kas see süsteem on ka multis
_________________ Kui postitus on sisulage, siis loetakse signatuuri |
|
| Kommentaarid: 36 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
xonix
Kreisi kasutaja
liitunud: 07.07.2010
|
27.03.2013 16:25:55
|
|
|
| Theme song suht lahe nagu BF3meski, selline kaasahaarav ja võimas. Kahjuks ikkagi oleks nad võinud veidi pikemalt aega ehk võtta BF4 tegemisel, ehk mingi aasta veel ja siis alles seda tralli hakata tegema, mis praegu on. praegu jätab suht CoD äriplaani, et võimalikult tihti hakkame nüüd mänge välja viskama, küll lollid ikka ostavad.
|
|
| Kommentaarid: 74 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
68 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Chardin
HV vaatleja
liitunud: 10.11.2011
|
27.03.2013 16:45:24
Destruction |
|
|
| Ma eriti ei usu et multiplayer mapis saaks majad(kõik) niimoodi ära hävitada. Heal juhul igas mapis üksik.
|
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Siim159
HV Guru

liitunud: 16.08.2010
|
27.03.2013 17:06:05
|
|
|
| Ega jah, väga nüüd suurt vaimustust ei tekkinudki. Samuti see oli vaid SP Gameplay, sooviks MP-st ka aimu saada.
|
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Diesel157
HV Guru
liitunud: 03.08.2009

|
27.03.2013 17:16:07
|
|
|
| Kle, single ja multi on ikka 2 erinevat asja. Singleplayeris saab igasugust jama scriptida(majade hävitamised jne, vaadake kasvõi codi seeriat). Multiplayer on hoopis teine lugu, seal näeb reaalselt ära mida saab ja ei saa teha.
|
|
| Kommentaarid: 162 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
146 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Siim159
HV Guru

liitunud: 16.08.2010
|
27.03.2013 17:18:40
|
|
|
Ja rääkides objektide hävitamistest, siis kindlasti ei saa MP-s nii hullult kõike seda korraldada. BF3 SP ja MP-ga sama lugu - SP-s nägi kõik nii kohutavalt ilus välja, kuid MP-s sai vaid vähese kaasa võrreldes SP-ga.
SP-s saab igasugu jama kokku keeta ja seetõttu ka seesugusi gameplaysi ja trailerid just SP-st pärit välja lastaksegi, et kõik nii ahvatlev tunduks.
|
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bitCON
Aeg Maha 2n
liitunud: 12.11.2005
|
27.03.2013 17:28:51
|
|
|
| Siim159 kirjutas: |
Ja rääkides objektide hävitamistest, siis kindlasti ei saa MP-s nii hullult kõike seda korraldada. BF3 SP ja MP-ga sama lugu - SP-s nägi kõik nii kohutavalt ilus välja, kuid MP-s sai vaid vähese kaasa võrreldes SP-ga.
SP-s saab igasugu jama kokku keeta ja seetõttu ka seesugusi gameplaysi ja trailerid just SP-st pärit välja lastaksegi, et kõik nii ahvatlev tunduks. |
BC2-te ei ole mänginud?
|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
xonix
Kreisi kasutaja
liitunud: 07.07.2010
|
27.03.2013 17:35:28
|
|
|
| Kas kuskil informatsiooni, mida uus engine endaga kaasa toob ka? BF3 puhul olid mingid ametlikud videod, kus tutvustati uusi funktsioone, kuid pole kindel ka.
|
|
| Kommentaarid: 74 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
68 |
|
| tagasi üles |
|
 |
villu70
HV Guru

liitunud: 19.12.2006
|
|
| Kommentaarid: 142 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
122 |
|
| tagasi üles |
|
 |
xonix
Kreisi kasutaja
liitunud: 07.07.2010
|
27.03.2013 18:06:19
|
|
|
| Väga huvitav fakt, mille tähele panin on loomad, peale selle linnuparve, mida väga selgelt näha on, siis 4 minuti peal on ka koera näha.
|
|
| Kommentaarid: 74 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
68 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rmc
Aeg Maha 2n

liitunud: 28.06.2005
|
27.03.2013 18:13:45
|
|
|
| noxton kirjutas: |
| võiks saada ka kõikidesse autodesse sisse istuda, mis tänaval on, nt insenerina olles |
mõtlesin seda ise BF3 juures ka juba..
| Kromosoom kirjutas: |
Umbes 8.20 peal tegi mingi imeliku piiksu ja käe liigutuse, nagu vajutaks midagi ning selle tagajärjel spottis vastased ära, see siis mingi uus süsteem vms., SP only ? Kahe sihiku kasutamise võimalus  |
umbes nagu spottimise bolt on praegu 3's, ent enda ligidalt spotib.
kahe sihiku kasutamise võimalus on kõva jaa.
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 196 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
182 |
|
| tagasi üles |
|
 |
iir
HV Guru

liitunud: 20.06.2006
|
27.03.2013 18:14:45
|
|
|
BF3 ju sõiduvõimelisi autosid eriti polegi... Paar kastikat Caspianis nt, miskit veel?
_________________ sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway |
|
| Kommentaarid: 90 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Pätu
HV Guru

liitunud: 18.07.2006
|
27.03.2013 18:19:47
|
|
|
Tuleb hakata jälle siis arvutit uuendama ?
|
|
| Kommentaarid: 115 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
89 |
|
| tagasi üles |
|
 |
labidas
HV veteran

liitunud: 24.05.2009
|
27.03.2013 18:39:29
|
|
|
| sooviks vaid destructionit nagu BC2's (pelan ikka veel) ja BF2124 commander'it, kes jagab supply droppe, ülesandeid, pommitamisi jne. Aga nagunii ei tule - jääb ostmata nagu ka BF3, piisas beta õudusest täiesti.
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Misfits
Kreisi kasutaja

liitunud: 25.10.2003
|
27.03.2013 19:25:11
|
|
|
Paistab ,et mäng käib ikka kooskõlas GPU ja CPUdega.
Igasugu vidinaid pildile juurde lisatud - linnud ,loomad jne.
Varsti on oodata ka Nvidia 7-seeria kaarte mis nn. juhuslikult sobivad eriti hästi BF4ga.
Aga noh kui pappi on siis andke minna!!!
|
|
| Kommentaarid: 193 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
175 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kriist
HV veteran

liitunud: 07.05.2008
|
|
| Kommentaarid: 104 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
93 |
|
| tagasi üles |
|
 |
trip
HV Guru

liitunud: 15.03.2007
|
27.03.2013 20:16:51
|
|
|
| hvallimagi kirjutas: |
| Raius jala nii lebolt noaga maha.. |
puhas inglise keel kõlab klipis, "C`mon, the bone is powdered, its just flesh and uniform keeping me here".
|
|
| Kommentaarid: 406 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
303 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Amphor
Kreisi kasutaja

liitunud: 28.01.2007
|
|
| Kommentaarid: 36 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
2jalga
Kreisi kasutaja
liitunud: 02.05.2011
|
27.03.2013 20:21:55
|
|
|
| trip kirjutas: |
| hvallimagi kirjutas: |
| Raius jala nii lebolt noaga maha.. |
puhas inglise keel kõlab klipis, "C`mon, the bone is powdered, its just flesh and uniform keeping me here". |
ja tavalise tactical knifega lõikas siuhti läbi reie lihasmassi ?
|
|
| Kommentaarid: 81 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
74 |
|
| tagasi üles |
|
 |
villu70
HV Guru

liitunud: 19.12.2006
|
27.03.2013 20:26:53
|
|
|
Pakkumine on ahvatlev aga tahan ennem mängu kohta rohkem teada saada.
Ilmselt tuleb jälle nö. tavaine BF4 ja midagi BF4 "premium" sarnast. Ootab - vaatab, millega tegu.
|
|
| Kommentaarid: 142 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
122 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-FoX-
HV Guru

liitunud: 26.04.2007
|
27.03.2013 20:44:08
|
|
|
Seda gameplay videot vaadates tundub liiga hea, et olla tõsi:D
Huvitab mis rauaga seda seal näidatakse?
Ja huvitav millal reliis on:D
http://www.youtube.com/watch?v=mPH6DcsWp2U
_________________ Aita suve, söö lund! |
|
| Kommentaarid: 367 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
3 :: |
307 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kriist
HV veteran

liitunud: 07.05.2008
|
|
| Kommentaarid: 104 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
93 |
|
| tagasi üles |
|
 |
xonix
Kreisi kasutaja
liitunud: 07.07.2010
|
27.03.2013 21:03:12
|
|
|
Tore teada. Just sain arvuti AMD kaardiga, kuid algselt pidi nVidia sees olema coincidence? I don't think so.
|
|
| Kommentaarid: 74 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
68 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kriist
HV veteran

liitunud: 07.05.2008
|
27.03.2013 21:05:50
|
|
|
| xonix kirjutas: |
Tore teada. Just sain arvuti AMD kaardiga, kuid algselt pidi nVidia sees olema coincidence? I don't think so. |
Jah, võiks veel Physx´i ka külge panna, oleks kõigil "nokk kinni, saba lahti"
|
|
| Kommentaarid: 104 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
93 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Markxy10
HV kasutaja

liitunud: 27.09.2009
|
27.03.2013 21:30:59
|
|
|
| kriist kirjutas: |
| xonix kirjutas: |
Tore teada. Just sain arvuti AMD kaardiga, kuid algselt pidi nVidia sees olema coincidence? I don't think so. |
Jah, võiks veel Physx´i ka külge panna, oleks kõigil "nokk kinni, saba lahti"  |
"nokk kinni, saba lahti" on hästi öeldud. AMD "linnu"tehnoloogia. hah
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KuriVaiM1
HV veteran

liitunud: 10.12.2006
|
27.03.2013 21:34:46
|
|
|
Do I have to pre-order the game to be able to get Exclusive Beta Access?
| tsitaat: |
Exclusive Beta Access can be obtained in the following ways:
Pre-order the Origin Digital Deluxe Edition of Battlefield 4 (PC only) through the Origin store.
Own Battlefield 3 Premium Membership.
Alternatively, if you are a registered owner of a Digital Deluxe or Limited Edition copy of Medal of Honor Warfighter this will also provide access when it is available. |
link
_________________
"Mõtle kriitiliselt" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
66 |
|
| tagasi üles |
|
 |
madness
HV veteran

liitunud: 11.10.2004
|
27.03.2013 21:35:56
|
|
|
TressFX ju töötab küll Nvidia kaartidel..
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Lehys
Kreisi kasutaja

liitunud: 15.07.2011
|
27.03.2013 21:36:06
|
|
|
Väga haige ikka eri mängude jaoks peab olema kasutajal amd ja nvidia kaart just in case
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Amphor
Kreisi kasutaja

liitunud: 28.01.2007
|
27.03.2013 21:38:41
|
|
|
| KuriVaiM1 kirjutas: |
Do I have to pre-order the game to be able to get Exclusive Beta Access?
| tsitaat: |
Exclusive Beta Access can be obtained in the following ways:
Pre-order the Origin Digital Deluxe Edition of Battlefield 4 (PC only) through the Origin store.
Own Battlefield 3 Premium Membership.
Alternatively, if you are a registered owner of a Digital Deluxe or Limited Edition copy of Medal of Honor Warfighter this will also provide access when it is available. |
link |
See on küll tore uudis
_________________ Kui postitus on sisulage, siis loetakse signatuuri |
|
| Kommentaarid: 36 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kriist
HV veteran

liitunud: 07.05.2008
|
27.03.2013 21:41:24
|
|
|
| madness kirjutas: |
TressFX ju töötab küll Nvidia kaartidel.. |
madness, töötab muidugi, aga rebib fpsi alla kh.
|
|
| Kommentaarid: 104 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
93 |
|
| tagasi üles |
|
 |
madness
HV veteran

liitunud: 11.10.2004
|
27.03.2013 21:42:01
|
|
|
| kriist kirjutas: |
| madness, töötab muidugi aga rebib fpsi alla kh. |
Loogiline. AMD kaartidel ka
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KuriVaiM1
HV veteran

liitunud: 10.12.2006
|
27.03.2013 21:42:58
|
|
|
origin offline siin tagasi onlain ja ongi bf4 beta listis
Spoiler 
_________________
"Mõtle kriitiliselt" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
66 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kriist
HV veteran

liitunud: 07.05.2008
|
27.03.2013 21:49:11
|
|
|
| madness kirjutas: |
| kriist kirjutas: |
| madness, töötab muidugi aga rebib fpsi alla kh. |
Loogiline. AMD kaartidel ka  |
No nii hullusti küll mitte. Eriti 7xxx seeria kaartidel.
KuriVaiM1,
Spoiler 
|
|
| Kommentaarid: 104 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
93 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|