Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Battlefield 4 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 252, 253, 254  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
bitCON
Aeg Maha 2n

liitunud: 12.11.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.03.2013 12:00:47 vasta tsitaadiga

DefXtreme kirjutas:

ootab ennem detaile ja gameplay'd multiplayerist!


sama siin
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
R3negadeX
Kreisi kasutaja

liitunud: 14.10.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.03.2013 12:04:18 vasta tsitaadiga

Vaatasin video, olen FPS mängud päris pikalt kahe silma vahele jätnud kuna pole huvi olnud, gameplay videosi olen bf3-st natuke vaadanud aga vaadates seda 17 minutilist vidi bf4-st tekitas mul reaalse ärevuse, päris palju actionid ja väga kaasakiskuv oli, mulle meeldis. Proovin BF3-e ära lõpuks, kui jookseb enam-vähem hästi läheb BF4 ka loosi thumbs_up.gif
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
karvane
HV kasutaja

liitunud: 26.07.2004




sõnum 27.03.2013 12:15:04 vasta tsitaadiga

Tunne nagu vaataks tiba täiendatud BF3'e. Nuh nagu võrrelda back to karkand dlc kaarte viimaste DLC omadega. Same same, but different.

Uus stoori single playeris, mis väga ei koti, kuna MP on põhiline. Hetkel vähemalt osad animatsioonid samad ning nagu aru sain siis ka character modelid.

Hetkel on selline BF 3.5 tunne.


PS. Kui keegi oskab soovitada mingit odavamat kohta, kust see deluxe kätte saada, siis oleks tänulik. Vene keele patchimist nagu ma praegu iga uue DLCga teen ei viitsi küll teha. Vist liiga vanaks ja rikkaks saanud. Aga 70€ on ikka nati rohkem kui maxta tahaks.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bitCON
Aeg Maha 2n

liitunud: 12.11.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.03.2013 12:20:33 vasta tsitaadiga

huvitav on see, et ps4 ja xbox720 preorderi varianti ei ole
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bush
Kreisi kasutaja
bush

liitunud: 14.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.03.2013 12:24:17 vasta tsitaadiga

PC peale suunatud - mängitakse Xboxi puldiga icon_biggrin.gif
_________________
>OSTA ÕLUT
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
parm
Kreisi kasutaja

liitunud: 03.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.03.2013 12:43:14 vasta tsitaadiga

bush kirjutas:
PC peale suunatud - mängitakse Xboxi puldiga icon_biggrin.gif


Ja mina mõtlesin, miks see liikumine nii clunky on videos, nagu konsoolil mängitaks icon_biggrin.gif

Aga ei, kuna on moderne setting, siis köhin papi välja ära ja asun ootama...870MCS foregripiga oli veenev



ja preorderida saab siit, seal XBOX ja PS3 ka, ma ei kujuta nüüd ette, kuidas see 64p järsku BF4-s multiplayeris võimalik on icon_biggrin.gif Pidid ju mingid next-gen konsoolid tulema vms...

http://battlelog.battlefield.com/bf4/preorder/
Kommentaarid: 57 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mxr
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.03.2013 12:53:08 vasta tsitaadiga

DefXtreme kirjutas:
Eeltellides saab siis Premium'i ka kohe! Päris hea pakkumine... icon_smile.gif


ootab ennem detaile ja gameplay'd multiplayerist!


Esimese DLC saad tasuta , EA never ever ei anna full premiumit tasuta.
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iir
HV Guru
iir

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.03.2013 13:03:13 vasta tsitaadiga

Ikka häirib sama asi, tegelastel prille peas pole, aga miskipärast on läätse peegeldus koguaeg ees, kui päikese poole vaatad...
_________________
sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lovvi
HV veteran
Lovvi

liitunud: 20.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.03.2013 13:06:34 vasta tsitaadiga

Meh, video tundus olevat mingi lisa DLC BF3 singleplayerile.
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KrisVr
HV Guru

liitunud: 27.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.03.2013 13:39:29 vasta tsitaadiga

mxr kirjutas:
DefXtreme kirjutas:
Eeltellides saab siis Premium'i ka kohe! Päris hea pakkumine... icon_smile.gif


ootab ennem detaile ja gameplay'd multiplayerist!


Esimese DLC saad tasuta , EA never ever ei anna full premiumit tasuta.


Ah jah...
tsitaat:
The Premium subscription service is returning for Battlefield 4. EA says it will offer more details later, but if you pre-order, you will get a premium expansion pack similar to Back to Karkand when the game launches.


Oleks võinud kohe lollidele nii Origin'i poes kirjutada!




http://www.rockpapershotgun.com/2013/03/27/battlefield-4-prattle-feed-all-the-new-news/
tsitaat:
Once again, DICE revealed a Battlefield with its single player. It’s odd. It was odd when they did it with BF3 too. Battlefield is a multiplayer game.

thumbs_up.gif
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LightsabeR
HV veteran
LightsabeR

liitunud: 19.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.03.2013 13:48:02 vasta tsitaadiga

Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.03.2013 14:25:44 vasta tsitaadiga

Nitrub kirjutas:
huvitav on see, et ps4 ja xbox720 preorderi varianti ei ole


X720 on announcemata.
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Markxy10
HV kasutaja
Markxy10

liitunud: 27.09.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.03.2013 14:50:39 vasta tsitaadiga

Trailer tundus päris lahe. Eriti see debris ja destruction. Need kraanajuhitreilerid ja uimamise võiksid nad ära lõpetada imo.
Uus theme song on veel rohkem disorted, kui bf3 icon_lol.gif
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg Maha 2n
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.03.2013 15:36:34 vasta tsitaadiga

iir kirjutas:
Ikka häirib sama asi, tegelastel prille peas pole, aga miskipärast on läätse peegeldus koguaeg ees, kui päikese poole vaatad...

jep thumbs_up.gif

_________________
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
noxton
HV Guru
noxton

liitunud: 03.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.03.2013 15:55:14 vasta tsitaadiga

võiks saada ka kõikidesse autodesse sisse istuda, mis tänaval on, nt insenerina olles
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 169
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kromosoom
HV kasutaja

liitunud: 25.02.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.03.2013 15:58:23 vasta tsitaadiga

Umbes 8.20 peal tegi mingi imeliku piiksu ja käe liigutuse, nagu vajutaks midagi ning selle tagajärjel spottis vastased ära, see siis mingi uus süsteem vms., SP only ? See teine relv 40 kuuliga tundus päris võimas olevat, midagi M320 sarnast. Metros oleks sellega vist päris hull lasta icon_lol.gif Kahe sihiku kasutamise võimalus thumbs_up.gif Havoc'i võiksid küll välja vahetada...
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
2jalga
Kreisi kasutaja

liitunud: 02.05.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.03.2013 16:06:44 vasta tsitaadiga

Raius jala nii lebolt noaga maha..
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Amphor
Kreisi kasutaja
Amphor

liitunud: 28.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.03.2013 16:09:16 vasta tsitaadiga

Ei mäleta, kas ka BF3 vms singleplayeris ei antud tagasisidet vastase tabamise kohta? St kas see süsteem on ka multis
_________________
Kui postitus on sisulage, siis loetakse signatuuri
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xonix
Kreisi kasutaja

liitunud: 07.07.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.03.2013 16:25:55 vasta tsitaadiga

Theme song suht lahe nagu BF3meski, selline kaasahaarav ja võimas. Kahjuks ikkagi oleks nad võinud veidi pikemalt aega ehk võtta BF4 tegemisel, ehk mingi aasta veel ja siis alles seda tralli hakata tegema, mis praegu on. praegu jätab suht CoD äriplaani, et võimalikult tihti hakkame nüüd mänge välja viskama, küll lollid ikka ostavad.
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Chardin
HV vaatleja

liitunud: 10.11.2011




sõnum 27.03.2013 16:45:24 Destruction vasta tsitaadiga

Ma eriti ei usu et multiplayer mapis saaks majad(kõik) niimoodi ära hävitada. Heal juhul igas mapis üksik.
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Siim159
HV Guru
Siim159

liitunud: 16.08.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.03.2013 17:06:05 vasta tsitaadiga

Ega jah, väga nüüd suurt vaimustust ei tekkinudki. Samuti see oli vaid SP Gameplay, sooviks MP-st ka aimu saada.
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Diesel157
HV Guru

liitunud: 03.08.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.03.2013 17:16:07 vasta tsitaadiga

Kle, single ja multi on ikka 2 erinevat asja. Singleplayeris saab igasugust jama scriptida(majade hävitamised jne, vaadake kasvõi codi seeriat). Multiplayer on hoopis teine lugu, seal näeb reaalselt ära mida saab ja ei saa teha.
Kommentaarid: 162 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 146
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Siim159
HV Guru
Siim159

liitunud: 16.08.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.03.2013 17:18:40 vasta tsitaadiga

Ja rääkides objektide hävitamistest, siis kindlasti ei saa MP-s nii hullult kõike seda korraldada. BF3 SP ja MP-ga sama lugu - SP-s nägi kõik nii kohutavalt ilus välja, kuid MP-s sai vaid vähese kaasa võrreldes SP-ga.
SP-s saab igasugu jama kokku keeta ja seetõttu ka seesugusi gameplaysi ja trailerid just SP-st pärit välja lastaksegi, et kõik nii ahvatlev tunduks.
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bitCON
Aeg Maha 2n

liitunud: 12.11.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.03.2013 17:28:51 vasta tsitaadiga

Siim159 kirjutas:
Ja rääkides objektide hävitamistest, siis kindlasti ei saa MP-s nii hullult kõike seda korraldada. BF3 SP ja MP-ga sama lugu - SP-s nägi kõik nii kohutavalt ilus välja, kuid MP-s sai vaid vähese kaasa võrreldes SP-ga.
SP-s saab igasugu jama kokku keeta ja seetõttu ka seesugusi gameplaysi ja trailerid just SP-st pärit välja lastaksegi, et kõik nii ahvatlev tunduks.


BC2-te ei ole mänginud?
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xonix
Kreisi kasutaja

liitunud: 07.07.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.03.2013 17:35:28 vasta tsitaadiga

Kas kuskil informatsiooni, mida uus engine endaga kaasa toob ka? BF3 puhul olid mingid ametlikud videod, kus tutvustati uusi funktsioone, kuid pole kindel ka.
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
villu70
HV Guru
villu70

liitunud: 19.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.03.2013 18:00:58 vasta tsitaadiga

see pakkujate nimekiri täieneb kindlasti

http://gocdkeys.com/buy-cdkey-battlefield-4.
Kommentaarid: 142 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 122
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xonix
Kreisi kasutaja

liitunud: 07.07.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.03.2013 18:06:19 vasta tsitaadiga

Väga huvitav fakt, mille tähele panin on loomad, peale selle linnuparve, mida väga selgelt näha on, siis 4 minuti peal on ka koera näha.
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg Maha 2n
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.03.2013 18:13:45 vasta tsitaadiga

noxton kirjutas:
võiks saada ka kõikidesse autodesse sisse istuda, mis tänaval on, nt insenerina olles

mõtlesin seda ise BF3 juures ka juba..

Kromosoom kirjutas:
Umbes 8.20 peal tegi mingi imeliku piiksu ja käe liigutuse, nagu vajutaks midagi ning selle tagajärjel spottis vastased ära, see siis mingi uus süsteem vms., SP only ? Kahe sihiku kasutamise võimalus thumbs_up.gif

umbes nagu spottimise bolt on praegu 3's, ent enda ligidalt spotib.
kahe sihiku kasutamise võimalus on kõva jaa.

_________________
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iir
HV Guru
iir

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.03.2013 18:14:45 vasta tsitaadiga

BF3 ju sõiduvõimelisi autosid eriti polegi... Paar kastikat Caspianis nt, miskit veel?
_________________
sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pätu
HV Guru
Pätu

liitunud: 18.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.03.2013 18:19:47 vasta tsitaadiga

Tuleb hakata jälle siis arvutit uuendama ? icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 115 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 89
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
labidas
HV veteran
labidas

liitunud: 24.05.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.03.2013 18:39:29 vasta tsitaadiga

sooviks vaid destructionit nagu BC2's (pelan ikka veel) ja BF2124 commander'it, kes jagab supply droppe, ülesandeid, pommitamisi jne. Aga nagunii ei tule - jääb ostmata nagu ka BF3, piisas beta õudusest täiesti.
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Misfits
Kreisi kasutaja
Misfits

liitunud: 25.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.03.2013 19:25:11 vasta tsitaadiga

Paistab ,et mäng käib ikka kooskõlas GPU ja CPUdega.
Igasugu vidinaid pildile juurde lisatud - linnud ,loomad jne.

Varsti on oodata ka Nvidia 7-seeria kaarte mis nn. juhuslikult sobivad eriti hästi BF4ga.
Aga noh kui pappi on siis andke minna!!! icon_lol.gif
Kommentaarid: 193 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kriist
HV veteran
kriist

liitunud: 07.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.03.2013 20:14:01 vasta tsitaadiga

http://www.rockpapershotgun.com/2013/03/27/battlefield-4-prattle-feed-all-the-new-news/
icon_lol.gif
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 93
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
trip
HV Guru
trip

liitunud: 15.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.03.2013 20:16:51 vasta tsitaadiga

hvallimagi kirjutas:
Raius jala nii lebolt noaga maha..


puhas inglise keel kõlab klipis, "C`mon, the bone is powdered, its just flesh and uniform keeping me here".
Kommentaarid: 406 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 303
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Amphor
Kreisi kasutaja
Amphor

liitunud: 28.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.03.2013 20:20:45 vasta tsitaadiga

http://cheapgamescdkeys.com/buy-battlefield-4-cd-key

Kes tahab esimesena kuuli alla neelata

_________________
Kui postitus on sisulage, siis loetakse signatuuri
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
2jalga
Kreisi kasutaja

liitunud: 02.05.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.03.2013 20:21:55 vasta tsitaadiga

trip kirjutas:
hvallimagi kirjutas:
Raius jala nii lebolt noaga maha..


puhas inglise keel kõlab klipis, "C`mon, the bone is powdered, its just flesh and uniform keeping me here".

ja tavalise tactical knifega lõikas siuhti läbi reie lihasmassi ?
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
villu70
HV Guru
villu70

liitunud: 19.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.03.2013 20:26:53 vasta tsitaadiga

Amphor kirjutas:
http://cheapgamescdkeys.com/buy-battlefield-4-cd-key

Kes tahab esimesena kuuli alla neelata

Pakkumine on ahvatlev aga tahan ennem mängu kohta rohkem teada saada.
Ilmselt tuleb jälle nö. tavaine BF4 ja midagi BF4 "premium" sarnast. Ootab - vaatab, millega tegu.
Kommentaarid: 142 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 122
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-FoX-
HV Guru
-FoX-

liitunud: 26.04.2007




sõnum 27.03.2013 20:44:08 vasta tsitaadiga

Seda gameplay videot vaadates tundub liiga hea, et olla tõsi:D
Huvitab mis rauaga seda seal näidatakse?
Ja huvitav millal reliis on:D
http://www.youtube.com/watch?v=mPH6DcsWp2U

_________________
Aita suve, söö lund!
Kommentaarid: 367 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 3 :: 307
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kriist
HV veteran
kriist

liitunud: 07.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.03.2013 21:01:28 vasta tsitaadiga

Battlefield 4 Uses New AMD Bird Rendering Technology: PecksFX
Ehk siis nvidia kasutajad peavad ilma linduteta hakkama saama, muidu fps poole võrra kehvem icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 93
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xonix
Kreisi kasutaja

liitunud: 07.07.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.03.2013 21:03:12 vasta tsitaadiga

kriist kirjutas:
Battlefield 4 Uses New AMD Bird Rendering Technology: PecksFX
Ehk siis nvidia kasutajad peavad ilma linduteta hakkama saama, muidu fps poole võrra kehvem icon_biggrin.gif


Tore teada. Just sain arvuti AMD kaardiga, kuid algselt pidi nVidia sees olema icon_biggrin.gif coincidence? I don't think so.
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kriist
HV veteran
kriist

liitunud: 07.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.03.2013 21:05:50 vasta tsitaadiga

xonix kirjutas:
kriist kirjutas:
Battlefield 4 Uses New AMD Bird Rendering Technology: PecksFX
Ehk siis nvidia kasutajad peavad ilma linduteta hakkama saama, muidu fps poole võrra kehvem icon_biggrin.gif


Tore teada. Just sain arvuti AMD kaardiga, kuid algselt pidi nVidia sees olema icon_biggrin.gif coincidence? I don't think so.
Jah, võiks veel Physx´i ka külge panna, oleks kõigil "nokk kinni, saba lahti" icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 93
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Markxy10
HV kasutaja
Markxy10

liitunud: 27.09.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.03.2013 21:30:59 vasta tsitaadiga

kriist kirjutas:
xonix kirjutas:
kriist kirjutas:
Battlefield 4 Uses New AMD Bird Rendering Technology: PecksFX
Ehk siis nvidia kasutajad peavad ilma linduteta hakkama saama, muidu fps poole võrra kehvem icon_biggrin.gif


Tore teada. Just sain arvuti AMD kaardiga, kuid algselt pidi nVidia sees olema icon_biggrin.gif coincidence? I don't think so.
Jah, võiks veel Physx´i ka külge panna, oleks kõigil "nokk kinni, saba lahti" icon_biggrin.gif
"nokk kinni, saba lahti" on hästi öeldud. AMD "linnu"tehnoloogia. hah icon_lol.gif
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KuriVaiM1
HV veteran
KuriVaiM1

liitunud: 10.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 27.03.2013 21:34:46 vasta tsitaadiga

Do I have to pre-order the game to be able to get Exclusive Beta Access?

tsitaat:
Exclusive Beta Access can be obtained in the following ways:

Pre-order the Origin Digital Deluxe Edition of Battlefield 4 (PC only) through the Origin store.
Own Battlefield 3 Premium Membership.


Alternatively, if you are a registered owner of a Digital Deluxe or Limited Edition copy of Medal of Honor Warfighter this will also provide access when it is available.

thumbs_up.gif link

_________________
icon_arrow.gif "Mõtle kriitiliselt"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
madness
HV veteran
madness

liitunud: 11.10.2004




sõnum 27.03.2013 21:35:56 vasta tsitaadiga

kriist kirjutas:
Battlefield 4 Uses New AMD Bird Rendering Technology: PecksFX
Ehk siis nvidia kasutajad peavad ilma linduteta hakkama saama, muidu fps poole võrra kehvem icon_biggrin.gif


TressFX ju töötab küll Nvidia kaartidel..
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lehys
Kreisi kasutaja
Lehys

liitunud: 15.07.2011




sõnum 27.03.2013 21:36:06 vasta tsitaadiga

kriist kirjutas:
Battlefield 4 Uses New AMD Bird Rendering Technology: PecksFX
Ehk siis nvidia kasutajad peavad ilma linduteta hakkama saama, muidu fps poole võrra kehvem icon_biggrin.gif


Väga haige ikka icon_biggrin.gif eri mängude jaoks peab olema kasutajal amd ja nvidia kaart just in case icon_biggrin.gif thumbs_up.gif
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Amphor
Kreisi kasutaja
Amphor

liitunud: 28.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.03.2013 21:38:41 vasta tsitaadiga

KuriVaiM1 kirjutas:
Do I have to pre-order the game to be able to get Exclusive Beta Access?

tsitaat:
Exclusive Beta Access can be obtained in the following ways:

Pre-order the Origin Digital Deluxe Edition of Battlefield 4 (PC only) through the Origin store.
Own Battlefield 3 Premium Membership.


Alternatively, if you are a registered owner of a Digital Deluxe or Limited Edition copy of Medal of Honor Warfighter this will also provide access when it is available.

thumbs_up.gif link

See on küll tore uudis

_________________
Kui postitus on sisulage, siis loetakse signatuuri
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kriist
HV veteran
kriist

liitunud: 07.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.03.2013 21:41:24 vasta tsitaadiga

madness kirjutas:
kriist kirjutas:
Battlefield 4 Uses New AMD Bird Rendering Technology: PecksFX
Ehk siis nvidia kasutajad peavad ilma linduteta hakkama saama, muidu fps poole võrra kehvem icon_biggrin.gif


TressFX ju töötab küll Nvidia kaartidel..

madness, töötab muidugi, aga rebib fpsi alla kh.
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 93
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
madness
HV veteran
madness

liitunud: 11.10.2004




sõnum 27.03.2013 21:42:01 vasta tsitaadiga

kriist kirjutas:
madness, töötab muidugi aga rebib fpsi alla kh.


Loogiline. AMD kaartidel ka icon_smile.gif
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KuriVaiM1
HV veteran
KuriVaiM1

liitunud: 10.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 27.03.2013 21:42:58 vasta tsitaadiga

origin offline siin tagasi onlain ja ongi bf4 beta listis icon_biggrin.gif

Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
icon_arrow.gif "Mõtle kriitiliselt"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
kriist
HV veteran
kriist

liitunud: 07.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.03.2013 21:49:11 vasta tsitaadiga

madness kirjutas:
kriist kirjutas:
madness, töötab muidugi aga rebib fpsi alla kh.


Loogiline. AMD kaartidel ka icon_smile.gif
No nii hullusti küll mitte. Eriti 7xxx seeria kaartidel.

KuriVaiM1,
Spoiler Spoiler Spoiler
thumbs_up.gif
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 93
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Battlefield 4 mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 252, 253, 254  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.