Kui kohutavat õigekirja ignoreerida, siis on tegemist huvitava lugemisega.
Mitu korda mainitakse, et "tavateaduses tõestatud", "teadlased usuvad". Aga pole toodud ühtegi viidet kuhugi ja pole isegi mainitud täpselt millest räägitakse. Ainult ümmargune jutt ju - ühegist täpsest nähtusest ega näitest ei räägita
Kui kohutavat õigekirja ignoreerida, siis on tegemist huvitava lugemisega.
Mitu korda mainitakse, et "tavateaduses tõestatud", "teadlased usuvad". Aga pole toodud ühtegi viidet kuhugi ja pole isegi mainitud täpselt millest räägitakse. Ainult ümmargune jutt ju - ühegist täpsest nähtusest ega näitest ei räägita
Panin samuti tähele, et vist just tänu sellele sõnaühendile "teadlased usuvad" sai see link päris palju tähelepanu. Facebookis paljud sheerisid ja mitu inimest rääkisid sellest lambist.
müstika _________________ Kes meie maale tulnud on ja kellel siin ei meeldi –
me rajad lahkelt lahti on, las minna, kui ei meeldi /Hando Runnel
Ellu jääb see, kes oskab oma kätega midagi valmis teha
Olles USAs käinud ja sealset söögikaupa tarbinud, ei saa siinkohal märkimata jätta kuidas neil kõik "säilib".
Sai. Ostes on täiesti pehme ja nagu "värske" sai ikka. Säilivusaeg on ~2 nädalat. Kahe nädala pärast on täpselt samasugune nagu ostes. Samas maitset kui sellist pole karvavõrdki, pigem augutäide.
Piim. Säilivus oli ka umbes 2 nädalat. Piima maitse ei küündinud eesti oma lähedalegi, pigem tegu ikkagi pulbrist valmistatud "tootega". Samas ega maitse polnud kehv, pigem meenutas vee moodi ollust millele väheke piima maitset lisatud.
Mul tekkis kohe küsimus kui kuradi palju peab leiba sööma või kui kaua see leib siis säilib, et omale 90 taala eest terve kast ostetakse... See ei saa mingi hea leib anyway olla kui ta nii kaua säilib...
Mul tekkis kohe küsimus kui kuradi palju peab leiba sööma või kui kaua see leib siis säilib, et omale 90 taala eest terve kast ostetakse... See ei saa mingi hea leib anyway olla kui ta nii kaua säilib...
See on osa ameerika kultuurist. Suur hulk inimesi ei hakka seal üldse ühte pudelit/kotti/pakki toodet ostma (nt suhkrut), vaid ostetakse ikka suurem kogus korraga. Eks see ole odavam (2 for 3 jne soodukad) + siis on kauem muretu elu ning saab rohkem kaupa minema visata.
Minule tundus kõige haigem, kuidas poest peab vett ostma. Eks see ei kehti igalpool ameerikas, aga kraanist tulev vesi pole teab mis hea ning inimesed maksavad suhteliselt kõrget hinda mingi mõttetu pudelivee eest. Eks see on ammuteada, et selle arvelt rikastuvad teatud firmad...
Põhiliselt on seal kahte sorti vett. Üks on ümbertöödeldud "tavaline" vesi ning teine on "spring water", ehk allikavesi põhimõtteliselt.
Mul tekkis kohe küsimus kui kuradi palju peab leiba sööma või kui kaua see leib siis säilib, et omale 90 taala eest terve kast ostetakse... See ei saa mingi hea leib anyway olla kui ta nii kaua säilib...
See on osa ameerika kultuurist. Suur hulk inimesi ei hakka seal üldse ühte pudelit/kotti/pakki toodet ostma (nt suhkrut), vaid ostetakse ikka suurem kogus korraga. Eks see ole odavam (2 for 3 jne soodukad) + siis on kauem muretu elu ning saab rohkem kaupa minema visata.
Minule tundus kõige haigem, kuidas poest peab vett ostma. Eks see ei kehti igalpool ameerikas, aga kraanist tulev vesi pole teab mis hea ning inimesed maksavad suhteliselt kõrget hinda mingi mõttetu pudelivee eest. Eks see on ammuteada, et selle arvelt rikastuvad teatud firmad...
Põhiliselt on seal kahte sorti vett. Üks on ümbertöödeldud "tavaline" vesi ning teine on "spring water", ehk allikavesi põhimõtteliselt.
Ma ostan ise ka hulgi, kuna üritan nii harva poes käia kui võimalik, aga selliseid asju, mis kaua säilivad.
Poest tulebki vett osta - USAs, Iirimaal ja veel mõnes kohas pudelivett ainult kannatabki juua, kuna kraanivette lisatakse mürki. Omal läheb nädalas 6x2l rest vett vabalt ära...
Mul tekkis kohe küsimus kui kuradi palju peab leiba sööma või kui kaua see leib siis säilib, et omale 90 taala eest terve kast ostetakse... See ei saa mingi hea leib anyway olla kui ta nii kaua säilib...
See on osa ameerika kultuurist. Suur hulk inimesi ei hakka seal üldse ühte pudelit/kotti/pakki toodet ostma (nt suhkrut), vaid ostetakse ikka suurem kogus korraga. Eks see ole odavam (2 for 3 jne soodukad) + siis on kauem muretu elu ning saab rohkem kaupa minema visata.
Minule tundus kõige haigem, kuidas poest peab vett ostma. Eks see ei kehti igalpool ameerikas, aga kraanist tulev vesi pole teab mis hea ning inimesed maksavad suhteliselt kõrget hinda mingi mõttetu pudelivee eest. Eks see on ammuteada, et selle arvelt rikastuvad teatud firmad...
Põhiliselt on seal kahte sorti vett. Üks on ümbertöödeldud "tavaline" vesi ning teine on "spring water", ehk allikavesi põhimõtteliselt.
Ma ostan ise ka hulgi, kuna üritan nii harva poes käia kui võimalik, aga selliseid asju, mis kaua säilivad.
Poest tulebki vett osta - USAs, Iirimaal ja veel mõnes kohas pudelivett ainult kannatabki juua, kuna kraanivette lisatakse mürki. Omal läheb nädalas 6x2l rest vett vabalt ära...
Ma ei usu, et USAs pudelivesi ohutu on. Seal ka suure tõenäosusega midagi sees, mis avaldab toimet pikaajaliselt. Lisaks igasugu Gatorade ja teised joogid (Telegram'is oli artikkel ka selle kohta, mis seal sees leidus).
Samas, meil eestis asi töötab ja ma küll joon kraanivett. Tõsi, ühikas on peale mingit veevärgi parandamist jube maitse veel ning ostan ka pudelivett.
Kui nüüd aga edasi mõelda, siis miks ei võiks USAs kraanivett samamoodi juua? Paneme aga raha sõjanduse peale, mis sest, et kraanivesi ei kannata kriitikat. Tulemuseks on kellegi rikastumine, kes omab suurt osa USA veehoidlaid/järvi jms enda käes.
Mul tekkis kohe küsimus kui kuradi palju peab leiba sööma või kui kaua see leib siis säilib, et omale 90 taala eest terve kast ostetakse... See ei saa mingi hea leib anyway olla kui ta nii kaua säilib...
See on osa ameerika kultuurist. Suur hulk inimesi ei hakka seal üldse ühte pudelit/kotti/pakki toodet ostma (nt suhkrut), vaid ostetakse ikka suurem kogus korraga. Eks see ole odavam (2 for 3 jne soodukad) + siis on kauem muretu elu ning saab rohkem kaupa minema visata.
Minule tundus kõige haigem, kuidas poest peab vett ostma. Eks see ei kehti igalpool ameerikas, aga kraanist tulev vesi pole teab mis hea ning inimesed maksavad suhteliselt kõrget hinda mingi mõttetu pudelivee eest. Eks see on ammuteada, et selle arvelt rikastuvad teatud firmad...
Põhiliselt on seal kahte sorti vett. Üks on ümbertöödeldud "tavaline" vesi ning teine on "spring water", ehk allikavesi põhimõtteliselt.
Ma ostan ise ka hulgi, kuna üritan nii harva poes käia kui võimalik, aga selliseid asju, mis kaua säilivad.
Poest tulebki vett osta - USAs, Iirimaal ja veel mõnes kohas pudelivett ainult kannatabki juua, kuna kraanivette lisatakse mürki. Omal läheb nädalas 6x2l rest vett vabalt ära...
Ma ei usu, et USAs pudelivesi ohutu on. Seal ka suure tõenäosusega midagi sees, mis avaldab toimet pikaajaliselt. Lisaks igasugu Gatorade ja teised joogid (Telegram'is oli artikkel ka selle kohta, mis seal sees leidus).
Samas, meil eestis asi töötab ja ma küll joon kraanivett. Tõsi, ühikas on peale mingit veevärgi parandamist jube maitse veel ning ostan ka pudelivett.
Kui nüüd aga edasi mõelda, siis miks ei võiks USAs kraanivett samamoodi juua? Paneme aga raha sõjanduse peale, mis sest, et kraanivesi ei kannata kriitikat. Tulemuseks on kellegi rikastumine, kes omab suurt osa USA veehoidlaid/järvi jms enda käes.
No Gatorade ei ole ju vesi... mis see siia puutub? See Telegram paistab olema tiba kahtlane allikas anyway - osad artiklid tõlgitud Infowars-ist ehk Alex Jonesi saidilt...
Eestis ei lisata põllumajandusjääke kraanivette, pole vast ka probleemi.
Mul tekkis kohe küsimus kui kuradi palju peab leiba sööma või kui kaua see leib siis säilib, et omale 90 taala eest terve kast ostetakse... See ei saa mingi hea leib anyway olla kui ta nii kaua säilib...
See on osa ameerika kultuurist. Suur hulk inimesi ei hakka seal üldse ühte pudelit/kotti/pakki toodet ostma (nt suhkrut), vaid ostetakse ikka suurem kogus korraga. Eks see ole odavam (2 for 3 jne soodukad) + siis on kauem muretu elu ning saab rohkem kaupa minema visata.
Minule tundus kõige haigem, kuidas poest peab vett ostma. Eks see ei kehti igalpool ameerikas, aga kraanist tulev vesi pole teab mis hea ning inimesed maksavad suhteliselt kõrget hinda mingi mõttetu pudelivee eest. Eks see on ammuteada, et selle arvelt rikastuvad teatud firmad...
Põhiliselt on seal kahte sorti vett. Üks on ümbertöödeldud "tavaline" vesi ning teine on "spring water", ehk allikavesi põhimõtteliselt.
Ma ostan ise ka hulgi, kuna üritan nii harva poes käia kui võimalik, aga selliseid asju, mis kaua säilivad.
Poest tulebki vett osta - USAs, Iirimaal ja veel mõnes kohas pudelivett ainult kannatabki juua, kuna kraanivette lisatakse mürki. Omal läheb nädalas 6x2l rest vett vabalt ära...
Ma ei usu, et USAs pudelivesi ohutu on. Seal ka suure tõenäosusega midagi sees, mis avaldab toimet pikaajaliselt. Lisaks igasugu Gatorade ja teised joogid (Telegram'is oli artikkel ka selle kohta, mis seal sees leidus).
Samas, meil eestis asi töötab ja ma küll joon kraanivett. Tõsi, ühikas on peale mingit veevärgi parandamist jube maitse veel ning ostan ka pudelivett.
Kui nüüd aga edasi mõelda, siis miks ei võiks USAs kraanivett samamoodi juua? Paneme aga raha sõjanduse peale, mis sest, et kraanivesi ei kannata kriitikat. Tulemuseks on kellegi rikastumine, kes omab suurt osa USA veehoidlaid/järvi jms enda käes.
No Gatorade ei ole ju vesi... mis see siia puutub? See Telegram paistab olema tiba kahtlane allikas anyway - osad artiklid tõlgitud Infowars-ist ehk Alex Jonesi saidilt...
Eestis ei lisata põllumajandusjääke kraanivette, pole vast ka probleemi.
Gatorade tõin lihtsalt näiteks. Seal kasutatakse suhkru asendajat, mis on tegelikult mürk. Sama ainet leidub ka Coldrexis (või oli Theraflu). Telegram'is oli lihtsalt sellest ainest tiba juttu.
Ma ütlesin ka enne poole sõnaga, et ongi pmst 2te sorti vett. Üks on pmst kraanivesi, mis töödeldakse ümber (st puhastatakse) ja paisatakse müüki. Teine on nö allikavesi/vesi maapõuest.
Mul tekkis kohe küsimus kui kuradi palju peab leiba sööma või kui kaua see leib siis säilib, et omale 90 taala eest terve kast ostetakse... See ei saa mingi hea leib anyway olla kui ta nii kaua säilib...
Kui sa veel ei tea, siis sügavkülmas säilib leib või sai värskena päris kaua, kasvõi mitu kuud. Võtad välja, sulab üles ja on nagu värske.
Mul tekkis kohe küsimus kui kuradi palju peab leiba sööma või kui kaua see leib siis säilib, et omale 90 taala eest terve kast ostetakse... See ei saa mingi hea leib anyway olla kui ta nii kaua säilib...
Kui sa veel ei tea, siis sügavkülmas säilib leib või sai värskena päris kaua, kasvõi mitu kuud. Võtad välja, sulab üles ja on nagu värske.
Mul tekkis kohe küsimus kui kuradi palju peab leiba sööma või kui kaua see leib siis säilib, et omale 90 taala eest terve kast ostetakse... See ei saa mingi hea leib anyway olla kui ta nii kaua säilib...
Kui sa veel ei tea, siis sügavkülmas säilib leib või sai värskena päris kaua, kasvõi mitu kuud. Võtad välja, sulab üles ja on nagu värske.
Tean, kuid see pole päris siiski enam päris see.
mis seal teisiti siis on, kas hirm, et jahedas hoides vitamiinid "surevad"
ehk leiad hoopis internetist uuringu, kus on teaduslikud testid tehtud või esitad päringo HoHo'le
küpsetamist kõrgel temperatuuril paistavad need vitamiinid kannatavat, rääkimata taigna säilitamisest sügavkülmikus _________________ ☠
Mul tekkis kohe küsimus kui kuradi palju peab leiba sööma või kui kaua see leib siis säilib, et omale 90 taala eest terve kast ostetakse... See ei saa mingi hea leib anyway olla kui ta nii kaua säilib...
Kui sa veel ei tea, siis sügavkülmas säilib leib või sai värskena päris kaua, kasvõi mitu kuud. Võtad välja, sulab üles ja on nagu värske.
Tean, kuid see pole päris siiski enam päris see.
mis seal teisiti siis on, kas hirm, et jahedas hoides vitamiinid "surevad"
ehk leiad hoopis internetist uuringu, kus on teaduslikud testid tehtud või esitad päringo HoHo'le
küpsetamist kõrgel temperatuuril paistavad need vitamiinid kannatavat, rääkimata taigna säilitamisest sügavkülmikus
Peale üles sulamist ei ole kontsistents enam see, mis enne. Mikrotoitainetega ei juhtu ilmselt midagi.
Mul tekkis kohe küsimus kui kuradi palju peab leiba sööma või kui kaua see leib siis säilib, et omale 90 taala eest terve kast ostetakse... See ei saa mingi hea leib anyway olla kui ta nii kaua säilib...
Kui sa veel ei tea, siis sügavkülmas säilib leib või sai värskena päris kaua, kasvõi mitu kuud. Võtad välja, sulab üles ja on nagu värske.
Tean, kuid see pole päris siiski enam päris see.
mis seal teisiti siis on, kas hirm, et jahedas hoides vitamiinid "surevad"
ehk leiad hoopis internetist uuringu, kus on teaduslikud testid tehtud või esitad päringo HoHo'le
küpsetamist kõrgel temperatuuril paistavad need vitamiinid kannatavat, rääkimata taigna säilitamisest sügavkülmikus
Peale üles sulamist ei ole kontsistents enam see, mis enne. Mikrotoitainetega ei juhtu ilmselt midagi.
nu konsistents muutub iga päevaga, mis see leib sul poeriiulil või kapis seisab
külmutatud olekust sulatamisega ei ole olukord hullem, kui see sama leib sama aja soojas säiliks _________________ ☠
Mul tekkis kohe küsimus kui kuradi palju peab leiba sööma või kui kaua see leib siis säilib, et omale 90 taala eest terve kast ostetakse... See ei saa mingi hea leib anyway olla kui ta nii kaua säilib...
Kui sa veel ei tea, siis sügavkülmas säilib leib või sai värskena päris kaua, kasvõi mitu kuud. Võtad välja, sulab üles ja on nagu värske.
Tean, kuid see pole päris siiski enam päris see.
mis seal teisiti siis on, kas hirm, et jahedas hoides vitamiinid "surevad"
ehk leiad hoopis internetist uuringu, kus on teaduslikud testid tehtud või esitad päringo HoHo'le
küpsetamist kõrgel temperatuuril paistavad need vitamiinid kannatavat, rääkimata taigna säilitamisest sügavkülmikus
Peale üles sulamist ei ole kontsistents enam see, mis enne. Mikrotoitainetega ei juhtu ilmselt midagi.
nu konsistents muutub iga päevaga, mis see leib sul poeriiulil või kapis seisab
külmutatud olekust sulatamisega ei ole olukord hullem, kui see sama leib sama aja soojas säiliks
Peale üles-sulatamist laguneb kuidagi lihtsamini ära.
Päris jabur, "Tea Party" ja kogu see "Liberty Movement" oli veel mingi aeg tagasi üsna asjalik, või siis hoidsid nad oma hullust kõvasti tagasi. Nüüd on nad küll parajad paarid Kreeka kuldse koidikuga.
väga kahtlane, viiest eesti peamisest kommertstelekanalist neljal on reklaam ühel ja samal ajal praegu olen enne ka märganud, et kuidagi väga ühel ajal kipub reklaam olema
väga kahtlane, viiest eesti peamisest kommertstelekanalist neljal on reklaam ühel ja samal ajal praegu olen enne ka märganud, et kuidagi väga ühel ajal kipub reklaam olema
see ongi nii mõeldud, et totukesed kanalit ei vahetaks ja muud vaatama ei jääks _________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Hetkel on pooleli Jüri Lina raamat vabamüürlastest nimega "Maailmaehitajate pettus", kus mainiti ära ka Eesti 50-kroonine rahatäht. See teema on google'i andmetel HV foorumist paar aastat tagasi läbi käinud, aga ise sain sellest alles nüüd teada ja ehk tuleb see veel kellelegi uudisena.
Tegelikult tundub uskumatuna, et keegi pole tõstatunud küsimust, mis on Eestil pistmist püramiidide ja kõikenägeva silmaga. Nüüd on aga pärast teatud raamatute läbi lugemist pilt selge, mis toimub ja kuhu poole asjad liiguvad - üks raha, üks riik, üks maailmakord, üks "jumal". Mis iseenesest on, ütleme ausalt, ikka päris haige, kuidas see maailm on üles ehitatud. Ja koolides mitte üks piuks sellest, mis tegelikult on toimunud ja toimub. Õpetatakse ikka Jüriöö ülestõusu, aastaarve ja muud mõttetut pahna... Ajud tahavad ju pesemist. Jube.
"1992. aastal tuli Eesti oma raha kiiresti käiku lasta, sellepärast määrati krooni kujunduskomisjoni esimeheks looduskaitsja Jaan Eilart, kes oli täpse ja kindla käega mees.
Aga kadunud looduskaitse-suurmees ei teinud sellestki mingit saladust, et ta oli vabamüürlane. Nii hakkaski üks rahatäht, 50-kroonine kandma vabamüürlaste sümbolit: kõikenägevat silma.
Ameerika ühedollarilisel asub kõikenägeva silma kiirgus pooliku püramiidi vahel. 50-kroonisel on see seotud Rudolf Tobiasega, sest Käina kiriku oreli kaunistuseks oli just üks sarnane silm. Mis puutub silma püramiidi vahel, siis selle sümboolika on sügavam – maailm on pooleli, looživennaskonnal tuleb see lõpuni ehitada."
Ma arvan, et tõde on tegelikult lihtsam. Reklaamidel on mingit piirangud. Järgi ei viitsi vaadata praegu, aga kas mitte 12 või 15 min. per saatekavatund. Samuti on ette kirjutatud, kui tihti võivad reklaamipausid olla (st. kui palju peab olema vahe kahe reklaamipausi vahel). Kõik telekanalid üritavad maksimaalselt reklaami näidata ja kui samal ajal saatega täistunnist minema hakkavad, siis teevad kõik kanalid ka esimesel võimalusel maksimaalse pikkusega pausi. Sellepärast need pausid enam-vähem kokku jooksevadki.
Hetkel on pooleli Jüri Lina raamat vabamüürlastest nimega "Maailmaehitajate pettus", kus mainiti ära ka Eesti 50-kroonine rahatäht. See teema on google'i andmetel HV foorumist paar aastat tagasi läbi käinud, aga ise sain sellest alles nüüd teada ja ehk tuleb see veel kellelegi uudisena.
Mina isiklikult arvan, et prominentsed skisod, kes oma jaburaid ideid suudavad inimestele müüa, on palju ohtlikumad kui vabamüürlased kunagi olla saavad.
Hetkel on pooleli Jüri Lina raamat vabamüürlastest nimega "Maailmaehitajate pettus", kus mainiti ära ka Eesti 50-kroonine rahatäht. See teema on google'i andmetel HV foorumist paar aastat tagasi läbi käinud, aga ise sain sellest alles nüüd teada ja ehk tuleb see veel kellelegi uudisena.
Mina isiklikult arvan, et prominentsed skisod, kes oma jaburaid ideid suudavad inimestele müüa, on palju ohtlikumad kui vabamüürlased kunagi olla saavad.
Mida sa sellega öelda tahad? Et kui kõik selliseid raamatuid loeksid, variseks praegune süsteem kokku? Minu arust on just see 50-kroonine üks parim näide sellest, et midagi on toimumas, millest tavainimesel pole õrna aimugi. See ei tundu üldse ohtlik?
Sõltumata sellest, kas Jüri Lina ideed on jaburad või mitte, mispoolest ta ohtlik on? Oled mõne Lina hullunud fanaatiku käest peksa saanud või midagi? _________________ Only the Central Computer knows the truth
Sõltumata sellest, kas Jüri Lina ideed on jaburad või mitte, mispoolest ta ohtlik on? Oled mõne Lina hullunud fanaatiku käest peksa saanud või midagi?
Selline inimene (või tema järgija) kui nad peaksid võimu juurde saama päästaks kohe halastamatu terrori lahti. Nende idee on üldjoontes selline - paneme vaenlase seina äärde ja kõik mured saavad siis lahenduse. Väga lihtne ja väga vale lahendus. Õnnetus on selles, et suurele osale vaimuvaesemat osast inimkonnast sellised lahendused meeldivad.
dstar kirjutas:
sukelduja kirjutas:
dstar kirjutas:
Hetkel on pooleli Jüri Lina raamat vabamüürlastest nimega "Maailmaehitajate pettus", kus mainiti ära ka Eesti 50-kroonine rahatäht. See teema on google'i andmetel HV foorumist paar aastat tagasi läbi käinud, aga ise sain sellest alles nüüd teada ja ehk tuleb see veel kellelegi uudisena.
Mina isiklikult arvan, et prominentsed skisod, kes oma jaburaid ideid suudavad inimestele müüa, on palju ohtlikumad kui vabamüürlased kunagi olla saavad.
Mida sa sellega öelda tahad? Et kui kõik selliseid raamatuid loeksid, variseks praegune süsteem kokku? Minu arust on just see 50-kroonine üks parim näide sellest, et midagi on toimumas, millest tavainimesel pole õrna aimugi. See ei tundu üldse ohtlik?
Saad aru, et Lina on paberitega skiso? Mitte midagi, mis ta ütleb või kirjutab ei oma mitte mingit väärtust. Juba see on ohtlik nähtus, et mõned täie mõistusega inimesed võtavad tema ideid tõsiselt.
Hetkel on pooleli Jüri Lina raamat vabamüürlastest nimega "Maailmaehitajate pettus", kus mainiti ära ka Eesti 50-kroonine rahatäht. See teema on google'i andmetel HV foorumist paar aastat tagasi läbi käinud, aga ise sain sellest alles nüüd teada ja ehk tuleb see veel kellelegi uudisena.
Mina isiklikult arvan, et prominentsed skisod, kes oma jaburaid ideid suudavad inimestele müüa, on palju ohtlikumad kui vabamüürlased kunagi olla saavad.
Sa pole ainus. Jälitusmaania ja paranoia tunnustega on neid üsna palju, paraku ei ole seda vist enamusel kunagi diagnoositud (Lina on siin üks vähene erand). Lihtsalt kui nende lora kuulad/loed, siis jookseb ilmsete loogikavigade ja loodusteaduste oma suva järgi väänamise kohtadel juhe kokku, väga paljudel aga see lorafilter on kehvakene, eriti nooremas eas. Kusjuures see ei pruugi väga palju sõltudagi näiteks haridustasemest... Seal on mingid muud parameetrid olulisemad. _________________ Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus.
Sõltumata sellest, kas Jüri Lina ideed on jaburad või mitte, mispoolest ta ohtlik on? Oled mõne Lina hullunud fanaatiku käest peksa saanud või midagi?
Selline inimene (või tema järgija) kui nad peaksid võimu juurde saama päästaks kohe halastamatu terrori lahti. Nende idee on üldjoontes selline - paneme vaenlase seina äärde ja kõik mured saavad siis lahenduse. Väga lihtne ja väga vale lahendus. Õnnetus on selles, et suurele osale vaimuvaesemat osast inimkonnast sellised lahendused meeldivad.
dstar kirjutas:
sukelduja kirjutas:
dstar kirjutas:
Hetkel on pooleli Jüri Lina raamat vabamüürlastest nimega "Maailmaehitajate pettus", kus mainiti ära ka Eesti 50-kroonine rahatäht. See teema on google'i andmetel HV foorumist paar aastat tagasi läbi käinud, aga ise sain sellest alles nüüd teada ja ehk tuleb see veel kellelegi uudisena.
Mina isiklikult arvan, et prominentsed skisod, kes oma jaburaid ideid suudavad inimestele müüa, on palju ohtlikumad kui vabamüürlased kunagi olla saavad.
Mida sa sellega öelda tahad? Et kui kõik selliseid raamatuid loeksid, variseks praegune süsteem kokku? Minu arust on just see 50-kroonine üks parim näide sellest, et midagi on toimumas, millest tavainimesel pole õrna aimugi. See ei tundu üldse ohtlik?
Saad aru, et Lina on paberitega skiso? Mitte midagi, mis ta ütleb või kirjutab ei oma mitte mingit väärtust. Juba see on ohtlik nähtus, et mõned täie mõistusega inimesed võtavad tema ideid tõsiselt.
Hakkab pihta... Mis sa tahad öelda, et vabamüürluse teema on täielik jama? USA keskpanga loomine aastal 1913. Rotschild, Rockefeller, pole näinud ega kuulnud. Et kohe kõik, mis Lina kirjutab, on puhas vale? Sellist üldistavat juttu räägi oma lastele, kui tahad. Selle asemel, et teisi hulludeks tembeldada, tee silmad lahti ja vaata, mis toimub. Suured mehed mängivad mõõkade vehkides templirüütlite mänge ja aastanumbriks on 2013... Aga see on täiesti OK! Räägi parem, mis need püramiid ja silm 50-kroonisel teevad? Selle koha pealt on siiani vaikus.
Sõltumata sellest, kas Jüri Lina ideed on jaburad või mitte, mispoolest ta ohtlik on? Oled mõne Lina hullunud fanaatiku käest peksa saanud või midagi?
Selline inimene (või tema järgija) kui nad peaksid võimu juurde saama päästaks kohe halastamatu terrori lahti. Nende idee on üldjoontes selline - paneme vaenlase seina äärde ja kõik mured saavad siis lahenduse. Väga lihtne ja väga vale lahendus. Õnnetus on selles, et suurele osale vaimuvaesemat osast inimkonnast sellised lahendused meeldivad.
See jutt kõlab mulle nagu jabur paranoiline vandenõuteooria.
Igatahes on selge, et sa ei tea, mida Lina kirjutab. _________________ Only the Central Computer knows the truth
Hakkab pihta... Mis sa tahad öelda, et vabamüürluse teema on täielik jama? USA keskpanga loomine aastal 1913. Rotschild, Rockefeller, pole näinud ega kuulnud. Et kohe kõik, mis Lina kirjutab, on puhas vale? Sellist üldistavat juttu räägi oma lastele, kui tahad. Selle asemel, et teisi hulludeks tembeldada, tee silmad lahti ja vaata, mis toimub. Suured mehed mängivad mõõkade vehkides templirüütlite mänge ja aastanumbriks on 2013... Aga see on täiesti OK! Räägi parem, mis need püramiid ja silm 50-kroonisel teevad? Selle koha pealt on siiani vaikus.
See et Lina mingist asjast kirjutab ei tähenda, et asi oleks rohkem vale või tõde. Lina arvamus ei sisalda mitte midagi sellist, mida üks terve mõistusega inimene peaks väga tõsiselt võtma. Sa parem selgita lahti mispoolest need meeste mõõkadega mängud ohtlikud on? Või see silm näiteks käibelt kaotatud rahatähel? Keda templirüütlid oma vaenlasteks peavad? Seevastu eelmisel sajandil on hulk inimesi kellel on vaenlastest väga selge arusaam ( kapitalistid, juudid, haritlased ) ja nende kätel on miljonite veri.
Hetkel on pooleli Jüri Lina raamat vabamüürlastest nimega "Maailmaehitajate pettus", kus mainiti ära ka Eesti 50-kroonine rahatäht. See teema on google'i andmetel HV foorumist paar aastat tagasi läbi käinud, aga ise sain sellest alles nüüd teada ja ehk tuleb see veel kellelegi uudisena.
Tegelikult tundub uskumatuna, et keegi pole tõstatunud küsimust, mis on Eestil pistmist püramiidide ja kõikenägeva silmaga. Nüüd on aga pärast teatud raamatute läbi lugemist pilt selge, mis toimub ja kuhu poole asjad liiguvad - üks raha, üks riik, üks maailmakord, üks "jumal". Mis iseenesest on, ütleme ausalt, ikka päris haige, kuidas see maailm on üles ehitatud. Ja koolides mitte üks piuks sellest, mis tegelikult on toimunud ja toimub. Õpetatakse ikka Jüriöö ülestõusu, aastaarve ja muud mõttetut pahna... Ajud tahavad ju pesemist. Jube.
"1992. aastal tuli Eesti oma raha kiiresti käiku lasta, sellepärast määrati krooni kujunduskomisjoni esimeheks looduskaitsja Jaan Eilart, kes oli täpse ja kindla käega mees.
Aga kadunud looduskaitse-suurmees ei teinud sellestki mingit saladust, et ta oli vabamüürlane. Nii hakkaski üks rahatäht, 50-kroonine kandma vabamüürlaste sümbolit: kõikenägevat silma.
Ameerika ühedollarilisel asub kõikenägeva silma kiirgus pooliku püramiidi vahel. 50-kroonisel on see seotud Rudolf Tobiasega, sest Käina kiriku oreli kaunistuseks oli just üks sarnane silm. Mis puutub silma püramiidi vahel, siis selle sümboolika on sügavam – maailm on pooleli, looživennaskonnal tuleb see lõpuni ehitada."
Vabamyyrlastel on esmane ustavus oma vennaskonna ees, siis tuleb koik muu (sealt voib juba ise edasi moelda kui liikmed on mojuvoimsatel positsioonidel). Voimalik, et Eesti loozil on teised reeglid, aga avalikult nad seda tunnistada ei soovi.
Hetkel on pooleli Jüri Lina raamat vabamüürlastest nimega "Maailmaehitajate pettus", kus mainiti ära ka Eesti 50-kroonine rahatäht. See teema on google'i andmetel HV foorumist paar aastat tagasi läbi käinud, aga ise sain sellest alles nüüd teada ja ehk tuleb see veel kellelegi uudisena.
Tegelikult tundub uskumatuna, et keegi pole tõstatunud küsimust, mis on Eestil pistmist püramiidide ja kõikenägeva silmaga. Nüüd on aga pärast teatud raamatute läbi lugemist pilt selge, mis toimub ja kuhu poole asjad liiguvad - üks raha, üks riik, üks maailmakord, üks "jumal". Mis iseenesest on, ütleme ausalt, ikka päris haige, kuidas see maailm on üles ehitatud. Ja koolides mitte üks piuks sellest, mis tegelikult on toimunud ja toimub. Õpetatakse ikka Jüriöö ülestõusu, aastaarve ja muud mõttetut pahna... Ajud tahavad ju pesemist. Jube.
"1992. aastal tuli Eesti oma raha kiiresti käiku lasta, sellepärast määrati krooni kujunduskomisjoni esimeheks looduskaitsja Jaan Eilart, kes oli täpse ja kindla käega mees.
Aga kadunud looduskaitse-suurmees ei teinud sellestki mingit saladust, et ta oli vabamüürlane. Nii hakkaski üks rahatäht, 50-kroonine kandma vabamüürlaste sümbolit: kõikenägevat silma.
Ameerika ühedollarilisel asub kõikenägeva silma kiirgus pooliku püramiidi vahel. 50-kroonisel on see seotud Rudolf Tobiasega, sest Käina kiriku oreli kaunistuseks oli just üks sarnane silm. Mis puutub silma püramiidi vahel, siis selle sümboolika on sügavam – maailm on pooleli, looživennaskonnal tuleb see lõpuni ehitada."
Vabamyyrlastel on esmane ustavus oma vennaskonna ees, siis tuleb koik muu (sealt voib juba ise edasi moelda kui liikmed on mojuvoimsatel positsioonidel). Voimalik, et Eesti loozil on teised reeglid, aga avalikult nad seda tunnistada ei soovi.
Milleks see peaks probleem olema? Vaadates Tallinna linnavalitsuse viimaseid vallandamisi, siis eesti seaduste järgi pole riigiametniku lojaalsuses eelkõige ühele teisel organisatsioonile üldse midagi keelatut. Mulle teeks palju rohkem muret ilma igasuguste vabamüürlasteta lokkav korruptsioon või see, et mõni miljardär sureb väga segastel asjaoludel oma üliturvatud kodus, sest tema arvamused võivad ühele riigijuhile vastumeelsed olla.
viimati muutis sukelduja 25.03.2013 14:50:28, muudetud 1 kord
Hetkel on pooleli Jüri Lina raamat vabamüürlastest nimega "Maailmaehitajate pettus", kus mainiti ära ka Eesti 50-kroonine rahatäht. See teema on google'i andmetel HV foorumist paar aastat tagasi läbi käinud, aga ise sain sellest alles nüüd teada ja ehk tuleb see veel kellelegi uudisena.
Tegelikult tundub uskumatuna, et keegi pole tõstatunud küsimust, mis on Eestil pistmist püramiidide ja kõikenägeva silmaga. Nüüd on aga pärast teatud raamatute läbi lugemist pilt selge, mis toimub ja kuhu poole asjad liiguvad - üks raha, üks riik, üks maailmakord, üks "jumal". Mis iseenesest on, ütleme ausalt, ikka päris haige, kuidas see maailm on üles ehitatud. Ja koolides mitte üks piuks sellest, mis tegelikult on toimunud ja toimub. Õpetatakse ikka Jüriöö ülestõusu, aastaarve ja muud mõttetut pahna... Ajud tahavad ju pesemist. Jube.
"1992. aastal tuli Eesti oma raha kiiresti käiku lasta, sellepärast määrati krooni kujunduskomisjoni esimeheks looduskaitsja Jaan Eilart, kes oli täpse ja kindla käega mees.
Aga kadunud looduskaitse-suurmees ei teinud sellestki mingit saladust, et ta oli vabamüürlane. Nii hakkaski üks rahatäht, 50-kroonine kandma vabamüürlaste sümbolit: kõikenägevat silma.
Ameerika ühedollarilisel asub kõikenägeva silma kiirgus pooliku püramiidi vahel. 50-kroonisel on see seotud Rudolf Tobiasega, sest Käina kiriku oreli kaunistuseks oli just üks sarnane silm. Mis puutub silma püramiidi vahel, siis selle sümboolika on sügavam – maailm on pooleli, looživennaskonnal tuleb see lõpuni ehitada."
Vabamyyrlastel on esmane ustavus oma vennaskonna ees, siis tuleb koik muu (sealt voib juba ise edasi moelda kui liikmed on mojuvoimsatel positsioonidel). Voimalik, et Eesti loozil on teised reeglid, aga avalikult nad seda tunnistada ei soovi.
Milleks see peaks probleem olema? Vaadates Tallinna linnavalitsuse viimaseid vallandamisi, siis eesti seaduste järgi pole riigiametniku lojaalsuses eelkõige ühele teisel organisatsioonile üldse midagi keelatut.
Probleem tekib siis kui isklikud voi vennaskonnahuvid saavad eelise avalike kohustuste ees. Samas selline viis on poliitikas levinud nagunii - lobbying.
Keegi teist ei mäleta, kunagi oli HV-s mingisugune Lucid dreaming ja Astraalrännaku teema vms?
Ei õnnestu kuidagi leida seda. See oli mingi 2005-2007 ajal.
Seal teemas oli mingisugune ülihea lucidisse hüpnotiseerimise mp3, pole netist sellele võrdväärilist leidnud - ehk kellelgi tuleb meelde, millest räägin ja oskab mind aidata...
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse sa ei või vastata selle foorumi teemadele sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis sa ei saa lisada manuseid selles foorumis sa võid manuseid alla laadida selles foorumis
Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.