Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Vandenõu- ja konspiratsiooniteooriad, müsteeriumid, esoteerika märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 79, 80, 81 ... 175, 176, 177  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
silver010
HV veteran
silver010

liitunud: 31.10.2003




sõnum 14.03.2013 15:22:38 vasta tsitaadiga

Kristoferr kirjutas:
link


Kui kohutavat õigekirja ignoreerida, siis on tegemist huvitava lugemisega.


Mitu korda mainitakse, et "tavateaduses tõestatud", "teadlased usuvad". Aga pole toodud ühtegi viidet kuhugi ja pole isegi mainitud täpselt millest räägitakse. Ainult ümmargune jutt ju - ühegist täpsest nähtusest ega näitest ei räägita icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HighEnd
HV veteran
HighEnd

liitunud: 24.03.2007




sõnum 14.03.2013 15:41:53 vasta tsitaadiga

silver010 kirjutas:
Kristoferr kirjutas:
link


Kui kohutavat õigekirja ignoreerida, siis on tegemist huvitava lugemisega.


Mitu korda mainitakse, et "tavateaduses tõestatud", "teadlased usuvad". Aga pole toodud ühtegi viidet kuhugi ja pole isegi mainitud täpselt millest räägitakse. Ainult ümmargune jutt ju - ühegist täpsest nähtusest ega näitest ei räägita icon_rolleyes.gif


Panin samuti tähele, et vist just tänu sellele sõnaühendile "teadlased usuvad" sai see link päris palju tähelepanu. Facebookis paljud sheerisid ja mitu inimest rääkisid sellest lambist.
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
MatchMaker
Kreisi kasutaja
MatchMaker

liitunud: 23.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.03.2013 16:16:39 vasta tsitaadiga

Sama teema kohta.:

http://www.globalpost.com/dispatch/news/science/121012/universe-computer-simulation-university-bonn-germany-matrix-beane
http://www.huffingtonpost.co.uk/2012/10/11/physicists-may-have-evide_n_1957777.html
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.03.2013 14:10:26 vasta tsitaadiga

USA leib kõlbab ka svammiks. Mis asja nad leiva sisse panevad? icon_eek.gif icon_confused.gif

Link

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Jerry
4K külmavana
Jerry

liitunud: 01.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.03.2013 15:02:43 vasta tsitaadiga

müstika icon_eek.gif
_________________
Kes meie maale tulnud on ja kellel siin ei meeldi –
me rajad lahkelt lahti on, las minna, kui ei meeldi /Hando Runnel
Ellu jääb see, kes oskab oma kätega midagi valmis teha
Kommentaarid: 135 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 109
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lord Ami
HV veteran
Lord Ami

liitunud: 13.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.03.2013 15:54:28 vasta tsitaadiga

Olles USAs käinud ja sealset söögikaupa tarbinud, ei saa siinkohal märkimata jätta kuidas neil kõik "säilib".
Sai. Ostes on täiesti pehme ja nagu "värske" sai ikka. Säilivusaeg on ~2 nädalat. Kahe nädala pärast on täpselt samasugune nagu ostes. Samas maitset kui sellist pole karvavõrdki, pigem augutäide.
Piim. Säilivus oli ka umbes 2 nädalat. Piima maitse ei küündinud eesti oma lähedalegi, pigem tegu ikkagi pulbrist valmistatud "tootega". Samas ega maitse polnud kehv, pigem meenutas vee moodi ollust millele väheke piima maitset lisatud.
Kommentaarid: 57 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.03.2013 15:56:37 vasta tsitaadiga

Mul tekkis kohe küsimus kui kuradi palju peab leiba sööma või kui kaua see leib siis säilib, et omale 90 taala eest terve kast ostetakse... See ei saa mingi hea leib anyway olla kui ta nii kaua säilib...
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lord Ami
HV veteran
Lord Ami

liitunud: 13.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.03.2013 16:16:49 vasta tsitaadiga

SKG kirjutas:
Mul tekkis kohe küsimus kui kuradi palju peab leiba sööma või kui kaua see leib siis säilib, et omale 90 taala eest terve kast ostetakse... See ei saa mingi hea leib anyway olla kui ta nii kaua säilib...


See on osa ameerika kultuurist. Suur hulk inimesi ei hakka seal üldse ühte pudelit/kotti/pakki toodet ostma (nt suhkrut), vaid ostetakse ikka suurem kogus korraga. Eks see ole odavam (2 for 3 jne soodukad) + siis on kauem muretu elu ning saab rohkem kaupa minema visata.

Minule tundus kõige haigem, kuidas poest peab vett ostma. Eks see ei kehti igalpool ameerikas, aga kraanist tulev vesi pole teab mis hea ning inimesed maksavad suhteliselt kõrget hinda mingi mõttetu pudelivee eest. Eks see on ammuteada, et selle arvelt rikastuvad teatud firmad...
Põhiliselt on seal kahte sorti vett. Üks on ümbertöödeldud "tavaline" vesi ning teine on "spring water", ehk allikavesi põhimõtteliselt.
Kommentaarid: 57 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.03.2013 17:18:33 vasta tsitaadiga

Lord Ami kirjutas:
SKG kirjutas:
Mul tekkis kohe küsimus kui kuradi palju peab leiba sööma või kui kaua see leib siis säilib, et omale 90 taala eest terve kast ostetakse... See ei saa mingi hea leib anyway olla kui ta nii kaua säilib...


See on osa ameerika kultuurist. Suur hulk inimesi ei hakka seal üldse ühte pudelit/kotti/pakki toodet ostma (nt suhkrut), vaid ostetakse ikka suurem kogus korraga. Eks see ole odavam (2 for 3 jne soodukad) + siis on kauem muretu elu ning saab rohkem kaupa minema visata.

Minule tundus kõige haigem, kuidas poest peab vett ostma. Eks see ei kehti igalpool ameerikas, aga kraanist tulev vesi pole teab mis hea ning inimesed maksavad suhteliselt kõrget hinda mingi mõttetu pudelivee eest. Eks see on ammuteada, et selle arvelt rikastuvad teatud firmad...
Põhiliselt on seal kahte sorti vett. Üks on ümbertöödeldud "tavaline" vesi ning teine on "spring water", ehk allikavesi põhimõtteliselt.

Ma ostan ise ka hulgi, kuna üritan nii harva poes käia kui võimalik, aga selliseid asju, mis kaua säilivad.

Poest tulebki vett osta - USAs, Iirimaal ja veel mõnes kohas pudelivett ainult kannatabki juua, kuna kraanivette lisatakse mürki. Omal läheb nädalas 6x2l rest vett vabalt ära...
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
silver010
HV veteran
silver010

liitunud: 31.10.2003




sõnum 16.03.2013 17:24:33 vasta tsitaadiga


Link


teised osad ka suht huvitavad
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lord Ami
HV veteran
Lord Ami

liitunud: 13.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.03.2013 17:35:17 vasta tsitaadiga

SKG kirjutas:
Lord Ami kirjutas:
SKG kirjutas:
Mul tekkis kohe küsimus kui kuradi palju peab leiba sööma või kui kaua see leib siis säilib, et omale 90 taala eest terve kast ostetakse... See ei saa mingi hea leib anyway olla kui ta nii kaua säilib...


See on osa ameerika kultuurist. Suur hulk inimesi ei hakka seal üldse ühte pudelit/kotti/pakki toodet ostma (nt suhkrut), vaid ostetakse ikka suurem kogus korraga. Eks see ole odavam (2 for 3 jne soodukad) + siis on kauem muretu elu ning saab rohkem kaupa minema visata.

Minule tundus kõige haigem, kuidas poest peab vett ostma. Eks see ei kehti igalpool ameerikas, aga kraanist tulev vesi pole teab mis hea ning inimesed maksavad suhteliselt kõrget hinda mingi mõttetu pudelivee eest. Eks see on ammuteada, et selle arvelt rikastuvad teatud firmad...
Põhiliselt on seal kahte sorti vett. Üks on ümbertöödeldud "tavaline" vesi ning teine on "spring water", ehk allikavesi põhimõtteliselt.

Ma ostan ise ka hulgi, kuna üritan nii harva poes käia kui võimalik, aga selliseid asju, mis kaua säilivad.

Poest tulebki vett osta - USAs, Iirimaal ja veel mõnes kohas pudelivett ainult kannatabki juua, kuna kraanivette lisatakse mürki. Omal läheb nädalas 6x2l rest vett vabalt ära...


Ma ei usu, et USAs pudelivesi ohutu on. Seal ka suure tõenäosusega midagi sees, mis avaldab toimet pikaajaliselt. Lisaks igasugu Gatorade ja teised joogid (Telegram'is oli artikkel ka selle kohta, mis seal sees leidus).

Samas, meil eestis asi töötab ja ma küll joon kraanivett. Tõsi, ühikas on peale mingit veevärgi parandamist jube maitse veel ning ostan ka pudelivett.
Kui nüüd aga edasi mõelda, siis miks ei võiks USAs kraanivett samamoodi juua? Paneme aga raha sõjanduse peale, mis sest, et kraanivesi ei kannata kriitikat. Tulemuseks on kellegi rikastumine, kes omab suurt osa USA veehoidlaid/järvi jms enda käes.
Kommentaarid: 57 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.03.2013 17:51:04 vasta tsitaadiga

Lord Ami kirjutas:
SKG kirjutas:
Lord Ami kirjutas:
SKG kirjutas:
Mul tekkis kohe küsimus kui kuradi palju peab leiba sööma või kui kaua see leib siis säilib, et omale 90 taala eest terve kast ostetakse... See ei saa mingi hea leib anyway olla kui ta nii kaua säilib...


See on osa ameerika kultuurist. Suur hulk inimesi ei hakka seal üldse ühte pudelit/kotti/pakki toodet ostma (nt suhkrut), vaid ostetakse ikka suurem kogus korraga. Eks see ole odavam (2 for 3 jne soodukad) + siis on kauem muretu elu ning saab rohkem kaupa minema visata.

Minule tundus kõige haigem, kuidas poest peab vett ostma. Eks see ei kehti igalpool ameerikas, aga kraanist tulev vesi pole teab mis hea ning inimesed maksavad suhteliselt kõrget hinda mingi mõttetu pudelivee eest. Eks see on ammuteada, et selle arvelt rikastuvad teatud firmad...
Põhiliselt on seal kahte sorti vett. Üks on ümbertöödeldud "tavaline" vesi ning teine on "spring water", ehk allikavesi põhimõtteliselt.

Ma ostan ise ka hulgi, kuna üritan nii harva poes käia kui võimalik, aga selliseid asju, mis kaua säilivad.

Poest tulebki vett osta - USAs, Iirimaal ja veel mõnes kohas pudelivett ainult kannatabki juua, kuna kraanivette lisatakse mürki. Omal läheb nädalas 6x2l rest vett vabalt ära...


Ma ei usu, et USAs pudelivesi ohutu on. Seal ka suure tõenäosusega midagi sees, mis avaldab toimet pikaajaliselt. Lisaks igasugu Gatorade ja teised joogid (Telegram'is oli artikkel ka selle kohta, mis seal sees leidus).

Samas, meil eestis asi töötab ja ma küll joon kraanivett. Tõsi, ühikas on peale mingit veevärgi parandamist jube maitse veel ning ostan ka pudelivett.
Kui nüüd aga edasi mõelda, siis miks ei võiks USAs kraanivett samamoodi juua? Paneme aga raha sõjanduse peale, mis sest, et kraanivesi ei kannata kriitikat. Tulemuseks on kellegi rikastumine, kes omab suurt osa USA veehoidlaid/järvi jms enda käes.

Kõiki pudelivett ei saa ühte patta panna, kindlasti on osad lihtsalt tavaline filtreeritud kraanivesi a la:
http://www.dailymail.co.uk/news/article-2190027/Asda-Tesco-selling-tap-water-bottled-water-confusing-customers.html
http://www.dailymail.co.uk/news/article-2190779/Tesco-Asda-branded-immoral-selling-bottled-tap-water-declaring-origins.html
Kõige odavamat ei tasu osta ja eriti kahtlane on siis, kui pole isegi kirjas, kust see täpselt pärit on, siis võib päris kindel olla, et tegu ongi pakendatud kraaniveega.

No Gatorade ei ole ju vesi... mis see siia puutub? See Telegram paistab olema tiba kahtlane allikas anyway - osad artiklid tõlgitud Infowars-ist ehk Alex Jonesi saidilt...

Eestis ei lisata põllumajandusjääke kraanivette, pole vast ka probleemi.
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lord Ami
HV veteran
Lord Ami

liitunud: 13.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.03.2013 17:56:24 vasta tsitaadiga

SKG kirjutas:
Lord Ami kirjutas:
SKG kirjutas:
Lord Ami kirjutas:
SKG kirjutas:
Mul tekkis kohe küsimus kui kuradi palju peab leiba sööma või kui kaua see leib siis säilib, et omale 90 taala eest terve kast ostetakse... See ei saa mingi hea leib anyway olla kui ta nii kaua säilib...


See on osa ameerika kultuurist. Suur hulk inimesi ei hakka seal üldse ühte pudelit/kotti/pakki toodet ostma (nt suhkrut), vaid ostetakse ikka suurem kogus korraga. Eks see ole odavam (2 for 3 jne soodukad) + siis on kauem muretu elu ning saab rohkem kaupa minema visata.

Minule tundus kõige haigem, kuidas poest peab vett ostma. Eks see ei kehti igalpool ameerikas, aga kraanist tulev vesi pole teab mis hea ning inimesed maksavad suhteliselt kõrget hinda mingi mõttetu pudelivee eest. Eks see on ammuteada, et selle arvelt rikastuvad teatud firmad...
Põhiliselt on seal kahte sorti vett. Üks on ümbertöödeldud "tavaline" vesi ning teine on "spring water", ehk allikavesi põhimõtteliselt.

Ma ostan ise ka hulgi, kuna üritan nii harva poes käia kui võimalik, aga selliseid asju, mis kaua säilivad.

Poest tulebki vett osta - USAs, Iirimaal ja veel mõnes kohas pudelivett ainult kannatabki juua, kuna kraanivette lisatakse mürki. Omal läheb nädalas 6x2l rest vett vabalt ära...


Ma ei usu, et USAs pudelivesi ohutu on. Seal ka suure tõenäosusega midagi sees, mis avaldab toimet pikaajaliselt. Lisaks igasugu Gatorade ja teised joogid (Telegram'is oli artikkel ka selle kohta, mis seal sees leidus).

Samas, meil eestis asi töötab ja ma küll joon kraanivett. Tõsi, ühikas on peale mingit veevärgi parandamist jube maitse veel ning ostan ka pudelivett.
Kui nüüd aga edasi mõelda, siis miks ei võiks USAs kraanivett samamoodi juua? Paneme aga raha sõjanduse peale, mis sest, et kraanivesi ei kannata kriitikat. Tulemuseks on kellegi rikastumine, kes omab suurt osa USA veehoidlaid/järvi jms enda käes.

Kõiki pudelivett ei saa ühte patta panna, kindlasti on osad lihtsalt tavaline filtreeritud kraanivesi a la:
http://www.dailymail.co.uk/news/article-2190027/Asda-Tesco-selling-tap-water-bottled-water-confusing-customers.html
http://www.dailymail.co.uk/news/article-2190779/Tesco-Asda-branded-immoral-selling-bottled-tap-water-declaring-origins.html
Kõige odavamat ei tasu osta ja eriti kahtlane on siis, kui pole isegi kirjas, kust see täpselt pärit on, siis võib päris kindel olla, et tegu ongi pakendatud kraaniveega.

No Gatorade ei ole ju vesi... mis see siia puutub? See Telegram paistab olema tiba kahtlane allikas anyway - osad artiklid tõlgitud Infowars-ist ehk Alex Jonesi saidilt...

Eestis ei lisata põllumajandusjääke kraanivette, pole vast ka probleemi.


Gatorade tõin lihtsalt näiteks. Seal kasutatakse suhkru asendajat, mis on tegelikult mürk. Sama ainet leidub ka Coldrexis (või oli Theraflu). Telegram'is oli lihtsalt sellest ainest tiba juttu.

Ma ütlesin ka enne poole sõnaga, et ongi pmst 2te sorti vett. Üks on pmst kraanivesi, mis töödeldakse ümber (st puhastatakse) ja paisatakse müüki. Teine on nö allikavesi/vesi maapõuest.
Kommentaarid: 57 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sukelduja
HV Guru
sukelduja

liitunud: 14.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.03.2013 20:12:00 vasta tsitaadiga

Lord Ami kirjutas:

Gatorade tõin lihtsalt näiteks. Seal kasutatakse suhkru asendajat, mis on tegelikult mürk.

Ka tavaline suhkur on väga lähedal mürgile. Kõik sõltub kogusest.
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.03.2013 11:04:05 vasta tsitaadiga


_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jorsik
HV kasutaja
Jorsik

liitunud: 20.12.2001




sõnum 22.03.2013 00:29:51 vasta tsitaadiga

SKG kirjutas:
Mul tekkis kohe küsimus kui kuradi palju peab leiba sööma või kui kaua see leib siis säilib, et omale 90 taala eest terve kast ostetakse... See ei saa mingi hea leib anyway olla kui ta nii kaua säilib...

Kui sa veel ei tea, siis sügavkülmas säilib leib või sai värskena päris kaua, kasvõi mitu kuud. Võtad välja, sulab üles ja on nagu värske.
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.03.2013 01:47:06 vasta tsitaadiga

Jorsik kirjutas:
SKG kirjutas:
Mul tekkis kohe küsimus kui kuradi palju peab leiba sööma või kui kaua see leib siis säilib, et omale 90 taala eest terve kast ostetakse... See ei saa mingi hea leib anyway olla kui ta nii kaua säilib...

Kui sa veel ei tea, siis sügavkülmas säilib leib või sai värskena päris kaua, kasvõi mitu kuud. Võtad välja, sulab üles ja on nagu värske.

Tean, kuid see pole päris siiski enam päris see.


edit:
3D Printed Guns (Documentary Trailer)
Spoiler Spoiler Spoiler


Everyone bring in your 3D printers now. 3D printer ban law.
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 22.03.2013 20:49:09 vasta tsitaadiga

SKG kirjutas:
Jorsik kirjutas:
SKG kirjutas:
Mul tekkis kohe küsimus kui kuradi palju peab leiba sööma või kui kaua see leib siis säilib, et omale 90 taala eest terve kast ostetakse... See ei saa mingi hea leib anyway olla kui ta nii kaua säilib...

Kui sa veel ei tea, siis sügavkülmas säilib leib või sai värskena päris kaua, kasvõi mitu kuud. Võtad välja, sulab üles ja on nagu värske.

Tean, kuid see pole päris siiski enam päris see.
mis seal teisiti siis on, kas hirm, et jahedas hoides vitamiinid "surevad"
ehk leiad hoopis internetist uuringu, kus on teaduslikud testid tehtud või esitad päringo HoHo'le

küpsetamist kõrgel temperatuuril paistavad need vitamiinid kannatavat, rääkimata taigna säilitamisest sügavkülmikus icon_rolleyes.gif

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.03.2013 22:05:28 vasta tsitaadiga

libe kirjutas:
SKG kirjutas:
Jorsik kirjutas:
SKG kirjutas:
Mul tekkis kohe küsimus kui kuradi palju peab leiba sööma või kui kaua see leib siis säilib, et omale 90 taala eest terve kast ostetakse... See ei saa mingi hea leib anyway olla kui ta nii kaua säilib...

Kui sa veel ei tea, siis sügavkülmas säilib leib või sai värskena päris kaua, kasvõi mitu kuud. Võtad välja, sulab üles ja on nagu värske.

Tean, kuid see pole päris siiski enam päris see.
mis seal teisiti siis on, kas hirm, et jahedas hoides vitamiinid "surevad"
ehk leiad hoopis internetist uuringu, kus on teaduslikud testid tehtud või esitad päringo HoHo'le

küpsetamist kõrgel temperatuuril paistavad need vitamiinid kannatavat, rääkimata taigna säilitamisest sügavkülmikus icon_rolleyes.gif

Peale üles sulamist ei ole kontsistents enam see, mis enne. Mikrotoitainetega ei juhtu ilmselt midagi.
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 22.03.2013 22:45:31 vasta tsitaadiga

SKG kirjutas:
libe kirjutas:
SKG kirjutas:
Jorsik kirjutas:
SKG kirjutas:
Mul tekkis kohe küsimus kui kuradi palju peab leiba sööma või kui kaua see leib siis säilib, et omale 90 taala eest terve kast ostetakse... See ei saa mingi hea leib anyway olla kui ta nii kaua säilib...

Kui sa veel ei tea, siis sügavkülmas säilib leib või sai värskena päris kaua, kasvõi mitu kuud. Võtad välja, sulab üles ja on nagu värske.

Tean, kuid see pole päris siiski enam päris see.
mis seal teisiti siis on, kas hirm, et jahedas hoides vitamiinid "surevad"
ehk leiad hoopis internetist uuringu, kus on teaduslikud testid tehtud või esitad päringo HoHo'le

küpsetamist kõrgel temperatuuril paistavad need vitamiinid kannatavat, rääkimata taigna säilitamisest sügavkülmikus icon_rolleyes.gif

Peale üles sulamist ei ole kontsistents enam see, mis enne. Mikrotoitainetega ei juhtu ilmselt midagi.
nu konsistents muutub iga päevaga, mis see leib sul poeriiulil või kapis seisab
külmutatud olekust sulatamisega ei ole olukord hullem, kui see sama leib sama aja soojas säiliks

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.03.2013 22:52:42 vasta tsitaadiga

libe kirjutas:
SKG kirjutas:
libe kirjutas:
SKG kirjutas:
Jorsik kirjutas:
SKG kirjutas:
Mul tekkis kohe küsimus kui kuradi palju peab leiba sööma või kui kaua see leib siis säilib, et omale 90 taala eest terve kast ostetakse... See ei saa mingi hea leib anyway olla kui ta nii kaua säilib...

Kui sa veel ei tea, siis sügavkülmas säilib leib või sai värskena päris kaua, kasvõi mitu kuud. Võtad välja, sulab üles ja on nagu värske.

Tean, kuid see pole päris siiski enam päris see.
mis seal teisiti siis on, kas hirm, et jahedas hoides vitamiinid "surevad"
ehk leiad hoopis internetist uuringu, kus on teaduslikud testid tehtud või esitad päringo HoHo'le

küpsetamist kõrgel temperatuuril paistavad need vitamiinid kannatavat, rääkimata taigna säilitamisest sügavkülmikus icon_rolleyes.gif

Peale üles sulamist ei ole kontsistents enam see, mis enne. Mikrotoitainetega ei juhtu ilmselt midagi.
nu konsistents muutub iga päevaga, mis see leib sul poeriiulil või kapis seisab
külmutatud olekust sulatamisega ei ole olukord hullem, kui see sama leib sama aja soojas säiliks

Peale üles-sulatamist laguneb kuidagi lihtsamini ära.
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MatchMaker
Kreisi kasutaja
MatchMaker

liitunud: 23.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.03.2013 00:06:25 vasta tsitaadiga

Tea Party Patriots
Spoiler Spoiler Spoiler



Päris jabur, "Tea Party" ja kogu see "Liberty Movement" oli veel mingi aeg tagasi üsna asjalik, või siis hoidsid nad oma hullust kõvasti tagasi. Nüüd on nad küll parajad paarid Kreeka kuldse koidikuga.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dvd vader
HV Guru

liitunud: 26.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.03.2013 21:21:18 vasta tsitaadiga

väga kahtlane, viiest eesti peamisest kommertstelekanalist neljal on reklaam ühel ja samal ajal praegu icon_rolleyes.gif olen enne ka märganud, et kuidagi väga ühel ajal kipub reklaam olema
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 7 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.03.2013 21:27:06 vasta tsitaadiga

dvd vader kirjutas:
väga kahtlane, viiest eesti peamisest kommertstelekanalist neljal on reklaam ühel ja samal ajal praegu icon_rolleyes.gif olen enne ka märganud, et kuidagi väga ühel ajal kipub reklaam olema
see ongi nii mõeldud, et totukesed kanalit ei vahetaks ja muud vaatama ei jääks icon_wink.gif
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.03.2013 21:28:14 vasta tsitaadiga

Kõik Eesti kanalid mis reklaami näitavad teevad pause ühel ajal ja enamvähem sama pikalt.
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
dvd vader
HV Guru

liitunud: 26.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.03.2013 21:43:11 vasta tsitaadiga

nii et täiesti avalik kartellikokkulepe icon_eek.gif
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 7 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Spezz
HV veteran

liitunud: 21.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.03.2013 23:25:22 vasta tsitaadiga

Mis vigastus inimestel on, et HoHo'd igal pool materdatakse? Väga avatud silmaringiga mees mu meelest =/
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.03.2013 23:27:04 vasta tsitaadiga

karjavärk.
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder ja https://www.facebook.com/marketplace/profile/61591165192783/?ref=permalink küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dstar
Kreisi kasutaja
dstar

liitunud: 27.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.03.2013 03:07:18 vasta tsitaadiga

Hetkel on pooleli Jüri Lina raamat vabamüürlastest nimega "Maailmaehitajate pettus", kus mainiti ära ka Eesti 50-kroonine rahatäht. See teema on google'i andmetel HV foorumist paar aastat tagasi läbi käinud, aga ise sain sellest alles nüüd teada ja ehk tuleb see veel kellelegi uudisena.

Tegelikult tundub uskumatuna, et keegi pole tõstatunud küsimust, mis on Eestil pistmist püramiidide ja kõikenägeva silmaga. Nüüd on aga pärast teatud raamatute läbi lugemist pilt selge, mis toimub ja kuhu poole asjad liiguvad - üks raha, üks riik, üks maailmakord, üks "jumal". Mis iseenesest on, ütleme ausalt, ikka päris haige, kuidas see maailm on üles ehitatud. Ja koolides mitte üks piuks sellest, mis tegelikult on toimunud ja toimub. Õpetatakse ikka Jüriöö ülestõusu, aastaarve ja muud mõttetut pahna... Ajud tahavad ju pesemist. Jube.





Delfis 2010 a. ilmunud artikkel: http://www.delfi.ee/news/paevauudised/arvamus/aarne-ruben-euro-paastab-meid-illuminaatide-vandenoust.d?id=31296315

"1992. aastal tuli Eesti oma raha kiiresti käiku lasta, sellepärast määrati krooni kujunduskomisjoni esimeheks looduskaitsja Jaan Eilart, kes oli täpse ja kindla käega mees.
Aga kadunud looduskaitse-suurmees ei teinud sellestki mingit saladust, et ta oli vabamüürlane. Nii hakkaski üks rahatäht, 50-kroonine kandma vabamüürlaste sümbolit: kõikenägevat silma.
Ameerika ühedollarilisel asub kõikenägeva silma kiirgus pooliku püramiidi vahel. 50-kroonisel on see seotud Rudolf Tobiasega, sest Käina kiriku oreli kaunistuseks oli just üks sarnane silm. Mis puutub silma püramiidi vahel, siis selle sümboolika on sügavam – maailm on pooleli, looživennaskonnal tuleb see lõpuni ehitada."
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draax
HV veteran
Draax

liitunud: 21.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.03.2013 08:13:25 vasta tsitaadiga

dvd vader kirjutas:
nii et täiesti avalik kartellikokkulepe icon_eek.gif


Ma arvan, et tõde on tegelikult lihtsam. Reklaamidel on mingit piirangud. Järgi ei viitsi vaadata praegu, aga kas mitte 12 või 15 min. per saatekavatund. Samuti on ette kirjutatud, kui tihti võivad reklaamipausid olla (st. kui palju peab olema vahe kahe reklaamipausi vahel). Kõik telekanalid üritavad maksimaalselt reklaami näidata ja kui samal ajal saatega täistunnist minema hakkavad, siis teevad kõik kanalid ka esimesel võimalusel maksimaalse pikkusega pausi. Sellepärast need pausid enam-vähem kokku jooksevadki.
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Leinö
HV veteran
Leinö

liitunud: 07.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 25.03.2013 08:22:03 vasta tsitaadiga

Spezz kirjutas:
Mis vigastus inimestel on, et HoHo'd igal pool materdatakse? Väga avatud silmaringiga mees mu meelest =/


HoHo puhul on pigem see värk, et kas on tema mõtteviisiga või siis hakkab olema tema mõtteviisiga, tema jaoks muu mõtteviisiga inimest olemas ei ole.
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.03.2013 09:08:58 vasta tsitaadiga

IIRC see 50 kroonine tuli käibele aastal 1994.
_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
number
külaline






sõnum 25.03.2013 12:48:21 vasta tsitaadiga

...

viimati muutis number 28.05.2013 09:50:38, muudetud 2 korda
tagasi üles
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.03.2013 12:53:10 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Avatud silmaringiga inimenesed reeglina vaata kõike ühest punktist.

täpsusta palun oma postitust

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
sukelduja
HV Guru
sukelduja

liitunud: 14.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.03.2013 12:56:43 vasta tsitaadiga

dstar kirjutas:
Hetkel on pooleli Jüri Lina raamat vabamüürlastest nimega "Maailmaehitajate pettus", kus mainiti ära ka Eesti 50-kroonine rahatäht. See teema on google'i andmetel HV foorumist paar aastat tagasi läbi käinud, aga ise sain sellest alles nüüd teada ja ehk tuleb see veel kellelegi uudisena.

Mina isiklikult arvan, et prominentsed skisod, kes oma jaburaid ideid suudavad inimestele müüa, on palju ohtlikumad kui vabamüürlased kunagi olla saavad.
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dstar
Kreisi kasutaja
dstar

liitunud: 27.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.03.2013 13:05:45 vasta tsitaadiga

sukelduja kirjutas:
dstar kirjutas:
Hetkel on pooleli Jüri Lina raamat vabamüürlastest nimega "Maailmaehitajate pettus", kus mainiti ära ka Eesti 50-kroonine rahatäht. See teema on google'i andmetel HV foorumist paar aastat tagasi läbi käinud, aga ise sain sellest alles nüüd teada ja ehk tuleb see veel kellelegi uudisena.

Mina isiklikult arvan, et prominentsed skisod, kes oma jaburaid ideid suudavad inimestele müüa, on palju ohtlikumad kui vabamüürlased kunagi olla saavad.


Mida sa sellega öelda tahad? Et kui kõik selliseid raamatuid loeksid, variseks praegune süsteem kokku? Minu arust on just see 50-kroonine üks parim näide sellest, et midagi on toimumas, millest tavainimesel pole õrna aimugi. See ei tundu üldse ohtlik?
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Smith
HV veteran
Smith

liitunud: 25.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.03.2013 13:08:45 vasta tsitaadiga

Sõltumata sellest, kas Jüri Lina ideed on jaburad või mitte, mispoolest ta ohtlik on? Oled mõne Lina hullunud fanaatiku käest peksa saanud või midagi?
_________________
Only the Central Computer knows the truth
Kommentaarid: 158 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 145
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sukelduja
HV Guru
sukelduja

liitunud: 14.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.03.2013 13:24:02 vasta tsitaadiga

Smith kirjutas:
Sõltumata sellest, kas Jüri Lina ideed on jaburad või mitte, mispoolest ta ohtlik on? Oled mõne Lina hullunud fanaatiku käest peksa saanud või midagi?

Selline inimene (või tema järgija) kui nad peaksid võimu juurde saama päästaks kohe halastamatu terrori lahti. Nende idee on üldjoontes selline - paneme vaenlase seina äärde ja kõik mured saavad siis lahenduse. Väga lihtne ja väga vale lahendus. Õnnetus on selles, et suurele osale vaimuvaesemat osast inimkonnast sellised lahendused meeldivad.
dstar kirjutas:
sukelduja kirjutas:
dstar kirjutas:
Hetkel on pooleli Jüri Lina raamat vabamüürlastest nimega "Maailmaehitajate pettus", kus mainiti ära ka Eesti 50-kroonine rahatäht. See teema on google'i andmetel HV foorumist paar aastat tagasi läbi käinud, aga ise sain sellest alles nüüd teada ja ehk tuleb see veel kellelegi uudisena.

Mina isiklikult arvan, et prominentsed skisod, kes oma jaburaid ideid suudavad inimestele müüa, on palju ohtlikumad kui vabamüürlased kunagi olla saavad.


Mida sa sellega öelda tahad? Et kui kõik selliseid raamatuid loeksid, variseks praegune süsteem kokku? Minu arust on just see 50-kroonine üks parim näide sellest, et midagi on toimumas, millest tavainimesel pole õrna aimugi. See ei tundu üldse ohtlik?

Saad aru, et Lina on paberitega skiso? Mitte midagi, mis ta ütleb või kirjutab ei oma mitte mingit väärtust. Juba see on ohtlik nähtus, et mõned täie mõistusega inimesed võtavad tema ideid tõsiselt.
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dogbert
HV Guru
Dogbert

liitunud: 03.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.03.2013 13:34:00 vasta tsitaadiga

sukelduja kirjutas:
dstar kirjutas:
Hetkel on pooleli Jüri Lina raamat vabamüürlastest nimega "Maailmaehitajate pettus", kus mainiti ära ka Eesti 50-kroonine rahatäht. See teema on google'i andmetel HV foorumist paar aastat tagasi läbi käinud, aga ise sain sellest alles nüüd teada ja ehk tuleb see veel kellelegi uudisena.

Mina isiklikult arvan, et prominentsed skisod, kes oma jaburaid ideid suudavad inimestele müüa, on palju ohtlikumad kui vabamüürlased kunagi olla saavad.

Sa pole ainus. Jälitusmaania ja paranoia tunnustega on neid üsna palju, paraku ei ole seda vist enamusel kunagi diagnoositud (Lina on siin üks vähene erand). Lihtsalt kui nende lora kuulad/loed, siis jookseb ilmsete loogikavigade ja loodusteaduste oma suva järgi väänamise kohtadel juhe kokku, väga paljudel aga see lorafilter on kehvakene, eriti nooremas eas. Kusjuures see ei pruugi väga palju sõltudagi näiteks haridustasemest... Seal on mingid muud parameetrid olulisemad.

_________________
Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dstar
Kreisi kasutaja
dstar

liitunud: 27.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.03.2013 13:55:51 vasta tsitaadiga

sukelduja kirjutas:
Smith kirjutas:
Sõltumata sellest, kas Jüri Lina ideed on jaburad või mitte, mispoolest ta ohtlik on? Oled mõne Lina hullunud fanaatiku käest peksa saanud või midagi?

Selline inimene (või tema järgija) kui nad peaksid võimu juurde saama päästaks kohe halastamatu terrori lahti. Nende idee on üldjoontes selline - paneme vaenlase seina äärde ja kõik mured saavad siis lahenduse. Väga lihtne ja väga vale lahendus. Õnnetus on selles, et suurele osale vaimuvaesemat osast inimkonnast sellised lahendused meeldivad.
dstar kirjutas:
sukelduja kirjutas:
dstar kirjutas:
Hetkel on pooleli Jüri Lina raamat vabamüürlastest nimega "Maailmaehitajate pettus", kus mainiti ära ka Eesti 50-kroonine rahatäht. See teema on google'i andmetel HV foorumist paar aastat tagasi läbi käinud, aga ise sain sellest alles nüüd teada ja ehk tuleb see veel kellelegi uudisena.

Mina isiklikult arvan, et prominentsed skisod, kes oma jaburaid ideid suudavad inimestele müüa, on palju ohtlikumad kui vabamüürlased kunagi olla saavad.


Mida sa sellega öelda tahad? Et kui kõik selliseid raamatuid loeksid, variseks praegune süsteem kokku? Minu arust on just see 50-kroonine üks parim näide sellest, et midagi on toimumas, millest tavainimesel pole õrna aimugi. See ei tundu üldse ohtlik?

Saad aru, et Lina on paberitega skiso? Mitte midagi, mis ta ütleb või kirjutab ei oma mitte mingit väärtust. Juba see on ohtlik nähtus, et mõned täie mõistusega inimesed võtavad tema ideid tõsiselt.


Hakkab pihta... Mis sa tahad öelda, et vabamüürluse teema on täielik jama? USA keskpanga loomine aastal 1913. Rotschild, Rockefeller, pole näinud ega kuulnud. Et kohe kõik, mis Lina kirjutab, on puhas vale? Sellist üldistavat juttu räägi oma lastele, kui tahad. Selle asemel, et teisi hulludeks tembeldada, tee silmad lahti ja vaata, mis toimub. Suured mehed mängivad mõõkade vehkides templirüütlite mänge ja aastanumbriks on 2013... Aga see on täiesti OK! Räägi parem, mis need püramiid ja silm 50-kroonisel teevad? Selle koha pealt on siiani vaikus.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
number
külaline






sõnum 25.03.2013 14:14:57 vasta tsitaadiga

...

viimati muutis number 28.05.2013 09:50:49, muudetud 1 kord
tagasi üles
Smith
HV veteran
Smith

liitunud: 25.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.03.2013 14:18:12 vasta tsitaadiga

sukelduja kirjutas:
Smith kirjutas:
Sõltumata sellest, kas Jüri Lina ideed on jaburad või mitte, mispoolest ta ohtlik on? Oled mõne Lina hullunud fanaatiku käest peksa saanud või midagi?

Selline inimene (või tema järgija) kui nad peaksid võimu juurde saama päästaks kohe halastamatu terrori lahti. Nende idee on üldjoontes selline - paneme vaenlase seina äärde ja kõik mured saavad siis lahenduse. Väga lihtne ja väga vale lahendus. Õnnetus on selles, et suurele osale vaimuvaesemat osast inimkonnast sellised lahendused meeldivad.


See jutt kõlab mulle nagu jabur paranoiline vandenõuteooria. icon_lol.gif

Igatahes on selge, et sa ei tea, mida Lina kirjutab.

_________________
Only the Central Computer knows the truth
Kommentaarid: 158 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 145
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sukelduja
HV Guru
sukelduja

liitunud: 14.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.03.2013 14:28:11 vasta tsitaadiga

dstar kirjutas:

Hakkab pihta... Mis sa tahad öelda, et vabamüürluse teema on täielik jama? USA keskpanga loomine aastal 1913. Rotschild, Rockefeller, pole näinud ega kuulnud. Et kohe kõik, mis Lina kirjutab, on puhas vale? Sellist üldistavat juttu räägi oma lastele, kui tahad. Selle asemel, et teisi hulludeks tembeldada, tee silmad lahti ja vaata, mis toimub. Suured mehed mängivad mõõkade vehkides templirüütlite mänge ja aastanumbriks on 2013... Aga see on täiesti OK! Räägi parem, mis need püramiid ja silm 50-kroonisel teevad? Selle koha pealt on siiani vaikus.

See et Lina mingist asjast kirjutab ei tähenda, et asi oleks rohkem vale või tõde. Lina arvamus ei sisalda mitte midagi sellist, mida üks terve mõistusega inimene peaks väga tõsiselt võtma. Sa parem selgita lahti mispoolest need meeste mõõkadega mängud ohtlikud on? Või see silm näiteks käibelt kaotatud rahatähel? Keda templirüütlid oma vaenlasteks peavad? Seevastu eelmisel sajandil on hulk inimesi kellel on vaenlastest väga selge arusaam ( kapitalistid, juudid, haritlased ) ja nende kätel on miljonite veri.
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.03.2013 14:34:33 vasta tsitaadiga

Spoiler Spoiler Spoiler

Vabamyyrlastel on esmane ustavus oma vennaskonna ees, siis tuleb koik muu (sealt voib juba ise edasi moelda kui liikmed on mojuvoimsatel positsioonidel). Voimalik, et Eesti loozil on teised reeglid, aga avalikult nad seda tunnistada ei soovi.
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sukelduja
HV Guru
sukelduja

liitunud: 14.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.03.2013 14:46:57 vasta tsitaadiga

SKG kirjutas:
Spoiler Spoiler Spoiler

Vabamyyrlastel on esmane ustavus oma vennaskonna ees, siis tuleb koik muu (sealt voib juba ise edasi moelda kui liikmed on mojuvoimsatel positsioonidel). Voimalik, et Eesti loozil on teised reeglid, aga avalikult nad seda tunnistada ei soovi.

Milleks see peaks probleem olema? Vaadates Tallinna linnavalitsuse viimaseid vallandamisi, siis eesti seaduste järgi pole riigiametniku lojaalsuses eelkõige ühele teisel organisatsioonile üldse midagi keelatut. icon_smile.gif Mulle teeks palju rohkem muret ilma igasuguste vabamüürlasteta lokkav korruptsioon või see, et mõni miljardär sureb väga segastel asjaoludel oma üliturvatud kodus, sest tema arvamused võivad ühele riigijuhile vastumeelsed olla.


viimati muutis sukelduja 25.03.2013 14:50:28, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.03.2013 14:50:10 vasta tsitaadiga

sukelduja kirjutas:
SKG kirjutas:
Spoiler Spoiler Spoiler

Vabamyyrlastel on esmane ustavus oma vennaskonna ees, siis tuleb koik muu (sealt voib juba ise edasi moelda kui liikmed on mojuvoimsatel positsioonidel). Voimalik, et Eesti loozil on teised reeglid, aga avalikult nad seda tunnistada ei soovi.

Milleks see peaks probleem olema? Vaadates Tallinna linnavalitsuse viimaseid vallandamisi, siis eesti seaduste järgi pole riigiametniku lojaalsuses eelkõige ühele teisel organisatsioonile üldse midagi keelatut. icon_smile.gif

Probleem tekib siis kui isklikud voi vennaskonnahuvid saavad eelise avalike kohustuste ees. Samas selline viis on poliitikas levinud nagunii - lobbying.
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MatchMaker
Kreisi kasutaja
MatchMaker

liitunud: 23.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.03.2013 22:52:55 vasta tsitaadiga

A member of the secretive SEAL Team 6 tells CNN that a previous account of Osama bin Laden's shooting is wrong.
http://edition.cnn.com/2013/03/26/world/bergen-who-killed-bin-laden/index.html?sr=fbmainintl
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.03.2013 22:58:00 vasta tsitaadiga

3D Printed Guns (Documentary)
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
silver010
HV veteran
silver010

liitunud: 31.10.2003




sõnum 27.03.2013 01:10:33 vasta tsitaadiga

Keegi teist ei mäleta, kunagi oli HV-s mingisugune Lucid dreaming ja Astraalrännaku teema vms?
Ei õnnestu kuidagi leida seda. See oli mingi 2005-2007 ajal.

Seal teemas oli mingisugune ülihea lucidisse hüpnotiseerimise mp3, pole netist sellele võrdväärilist leidnud - ehk kellelgi tuleb meelde, millest räägin ja oskab mind aidata...
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.03.2013 01:12:55 vasta tsitaadiga

daadiokahes see "ulmefilmivend" kunagi natuke rääkis sellest.
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder ja https://www.facebook.com/marketplace/profile/61591165192783/?ref=permalink küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Vandenõu- ja konspiratsiooniteooriad, müsteeriumid, esoteerika mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 79, 80, 81 ... 175, 176, 177  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.