|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| Kaua oled WoT-i mänginud? Täpsusta teemas. |
| 12-10a |
|
42% |
[ 27 ] |
| 10-8a |
|
17% |
[ 11 ] |
| 8-6a |
|
11% |
[ 7 ] |
| 6-4a |
|
7% |
[ 5 ] |
| 4-2a |
|
4% |
[ 3 ] |
| Vähem kui 2a |
|
15% |
[ 10 ] |
|
| hääli kokku : 63 |
|
| autor |
|
kr6ll
HV Guru

liitunud: 13.09.2003
|
07.03.2013 14:43:32
|
|
|
| Leinö kirjutas: |
| kr6ll, sõidad ise ette siis, et nii tihti team dam tuleb? |
ma olen heavy, ma peangi ees olema. Või pean metsa sõitma vä? Obv ma ei sõida kellegi koridori ette. Vahest on juhtunud muidugi.
|
|
| Kommentaarid: 89 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Leinö
HV veteran

liitunud: 07.05.2008
|
07.03.2013 15:03:02
|
|
|
kr6ll, mul endal on juhtunud nii, et ma sihin vastast, ja nii kui nuppu vajutan, lendab keegi mulle toru ette ( ise olen ka toru ette sõitnud mõned korrad).
Aga sellise tihedusega nagu sul, mul seda ei juhtu.
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
33 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Yankuonu
HV kasutaja

liitunud: 14.10.2011
|
07.03.2013 15:09:45
|
|
|
kr6ll-il on äkki Poola lipp kupli taha kleebitud eks tekib endalgi tahtmine sinna lask panna. Replay-d vaatan siis kui töölt koju jõuan.
_________________ "You cannot judge me. I am Justice itself!" |
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
yerba
HV Guru

liitunud: 12.11.2003
|
07.03.2013 16:42:20
|
|
|
| Leinö kirjutas: |
| kr6ll, sa soolod? |
Mis variandid veel olemas on?
|
|
| Kommentaarid: 1224 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
901 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kr6ll
HV Guru

liitunud: 13.09.2003
|
07.03.2013 18:01:56
|
|
|
| Yankuonu kirjutas: |
kr6ll-il on äkki Poola lipp kupli taha kleebitud eks tekib endalgi tahtmine sinna lask panna. Replay-d vaatan siis kui töölt koju jõuan. |
enamus lopse, mis sisse saadud, on täiesti standard lahinguolukorras saadud, meelega pole viimasel ajal nagu lastud. Paar korda olen ikka täielikus kodusõjas olnud, lasime rahulikult pool meeskonda sõbralikult maha enne kui vaenlased paistma hakkasid
|
|
| Kommentaarid: 89 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vipu
HV veteran

liitunud: 15.09.2004
|
07.03.2013 18:17:55
|
|
|
| krõll, õhtul võiks platooni teha, mul vaja löwega raha juurde teha.
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DelMar
HV vaatleja
liitunud: 29.12.2007
|
07.03.2013 18:32:29
|
|
|
http://www.youtube.com/watch?v=750jAbdf-I8
Selliseid põlemis efekte võiks küll juurde tulla. Või kasvõi , et kuppel pealt minema lendab.
Huvitav millal leopard 1 tuleb, mingi aeg tagasi lubati ju leod ja amx 30.
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
gemini
HV Guru
liitunud: 03.12.2001
|
07.03.2013 18:49:22
|
|
|
| DelMar kirjutas: |
Huvitav millal leopard 1 tuleb, mingi aeg tagasi lubati ju leod ja amx 30. |
Sakslaste uus liin on juba super-testimises ehk 8.5-e järjekorras.
|
|
| Kommentaarid: 75 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
2 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vipu
HV veteran

liitunud: 15.09.2004
|
07.03.2013 18:49:46
|
|
|
| Ull tuli, aga üks jäi isegi ellu, ronis sealt tagant välja. Ei tunne tankistidele küll kaada, sellises tules põleb vist kohe süsiks.
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kr6ll
HV Guru

liitunud: 13.09.2003
|
07.03.2013 18:59:31
|
|
|
| vipu kirjutas: |
| krõll, õhtul võiks platooni teha, mul vaja löwega raha juurde teha. |
Pappi võib teha küll.
|
|
| Kommentaarid: 89 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004
|
07.03.2013 19:07:48
|
|
|
| DelMar kirjutas: |
http://www.youtube.com/watch?v=750jAbdf-I8
Selliseid põlemis efekte võiks küll juurde tulla. Või kasvõi , et kuppel pealt minema lendab.
Huvitav millal leopard 1 tuleb, mingi aeg tagasi lubati ju leod ja amx 30. |
Ammo racki puhul oleks jah selline efekt paras.
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vipu
HV veteran

liitunud: 15.09.2004
|
07.03.2013 19:47:25
|
|
|
see on ka jõhker põlemine
Spoiler 
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
yerba
HV Guru

liitunud: 12.11.2003
|
07.03.2013 20:40:36
|
|
|
Krõll ja vipu, kui platooni värki teete, võtke mind ka kampa. Seltsis segasem. Ma hea meelega toetaksin püha üritust oma jagdpanter number kahega.
_________________ www.lapik.ee - parima hinnaga patareid!
ja lisaks ERYONE filamendid ( küsige HVs ): www.eryone.ee |
|
| Kommentaarid: 1224 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
901 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kr6ll
HV Guru

liitunud: 13.09.2003
|
07.03.2013 20:49:13
|
|
|
| yerba kirjutas: |
| Krõll ja vipu, kui platooni värki teete, võtke mind ka kampa. Seltsis segasem. Ma hea meelega toetaksin püha üritust oma jagdpanter number kahega. |
pyha yritus hakkab kell 20.oo
kas sul on sama kasutajanimi seal, nagu siin?
ennem tegime soojendust ja tegime suht viisakaid tulemusi
|
|
| Kommentaarid: 89 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
yerba
HV Guru

liitunud: 12.11.2003
|
07.03.2013 20:51:26
|
|
|
Oo, võtke mind siis kampa palun
Minu nimi tankis: Arcanec
_________________ www.lapik.ee - parima hinnaga patareid!
ja lisaks ERYONE filamendid ( küsige HVs ): www.eryone.ee |
|
| Kommentaarid: 1224 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
901 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kr6ll
HV Guru

liitunud: 13.09.2003
|
07.03.2013 20:53:24
|
|
|
| yerba kirjutas: |
Oo, võtke mind siis kampa palun
Minu nimi tankis: Arcanec |
ok. obv et võtame. vipu on hetkel vist poes. arvatavasti sai õlts otsa
|
|
| Kommentaarid: 89 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rycyve
HV veteran

liitunud: 25.06.2006
|
07.03.2013 21:53:23
|
|
|
Keegi betat ka pelab?Võiks ju koos proovida
Ilma nöökimista
Edit:paistab,et beta on kinni seega tuleb kohe välja või miskit parandused teoksil.
Igatahes tahaks kohalikega platooni teha.
Tundub,et update olemas
_________________ CH341A EEPROM Flash BIOS teenus. |
|
| Kommentaarid: 100 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
83 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jreinula
HV kasutaja
liitunud: 26.03.2012
|
07.03.2013 22:02:51
|
|
|
| rycyve kirjutas: |
Keegi betat ka pelab?Võiks ju koos proovida
Ilma nöökimista
Edit:paistab,et beta on kinni seega tuleb kohe välja või miskit parandused teoksil.
Igatahes tahaks kohalikega platooni teha.
Tundub,et update olemas  |
Mis betast jutt käib?
WoT pole ammu enam betas.
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kristoferr
HV Guru

liitunud: 26.11.2006

|
|
| Kommentaarid: 267 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
218 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rycyve
HV veteran

liitunud: 25.06.2006
|
07.03.2013 22:22:49
|
|
|
| Kristoferr kirjutas: |
| beta all mõeldi testserverit ilmselt. |
Ikka seda Igatahes ettepanek jõus...kuigi mitte kauaks kuna orikas teeb updated 800+Mb...aga siiski
Mõtlesin beta 8.4 avalikku testi
_________________ CH341A EEPROM Flash BIOS teenus. |
|
| Kommentaarid: 100 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
83 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004
|
07.03.2013 22:49:48
|
|
|
| rycyve kirjutas: |
| Kristoferr kirjutas: |
| beta all mõeldi testserverit ilmselt. |
Ikka seda Igatahes ettepanek jõus...kuigi mitte kauaks kuna orikas teeb updated 800+Mb...aga siiski
Mõtlesin beta 8.4 avalikku testi  |
Eile lõunast oli juba väljas 8.4 ju?
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rycyve
HV veteran

liitunud: 25.06.2006
|
08.03.2013 00:21:53
|
|
|
| mikk36 kirjutas: |
| rycyve kirjutas: |
| Kristoferr kirjutas: |
| beta all mõeldi testserverit ilmselt. |
Ikka seda Igatahes ettepanek jõus...kuigi mitte kauaks kuna orikas teeb updated 800+Mb...aga siiski
Mõtlesin beta 8.4 avalikku testi  |
Eile lõunast oli juba väljas 8.4 ju? |
Pole juba kaua kaua pelanud aga paistab,et fedjat ei austa see mäng.
Kaks pela järjest teami päästnud oma toru ja armoriga olles söögipuus pea viimane ja isegi suurima pene skooriga ei midagi head tulemustes.Isegi mingi
madala tieri vanniga midagi erilist mitte tehes ja mitte midagi owninud sain tulemustes rohkem tunnustust Aga sellegipoolest on ferdi mõnus kast ja hea veel kui keegi suvatseb seda deffida tagant või kaitsta näfitsate eest ehk rallikate eest Mõni siin ainult kihutabki selle mängu mapi läbi ja hiljem siis kirub miks arty ei owni kedagi Seepärast ongi
enda suhtumine nendesse light tankidesse kui ikka oled arty-ga pelanud siis tead kui palju vaeva peavad nad nägema kui:
team on tume,valgust pole ehk rallikad juba kastis,peita pole kuhugi eriti linnas ja suurem osa teami kaaslasi istuvad põõsas ootel ehk vastane jookseb ise toru ette ja kui liiguvad
siis paluvad kohe abi arty-lt kes peaks mapi ühest otsast teise suutma paari seki jooksul vastase suumima kes võib sootukski mapilt kaduda aga see selleks
_________________ CH341A EEPROM Flash BIOS teenus. |
|
| Kommentaarid: 100 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
83 |
|
| tagasi üles |
|
 |
yerba
HV Guru

liitunud: 12.11.2003
|
08.03.2013 11:04:45
|
|
|
vipu, kr6ll : kas täna ka platoonime? See tundub päris mõnusa asjana eile
_________________ www.lapik.ee - parima hinnaga patareid!
ja lisaks ERYONE filamendid ( küsige HVs ): www.eryone.ee |
|
| Kommentaarid: 1224 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
901 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vipu
HV veteran

liitunud: 15.09.2004
|
08.03.2013 11:59:21
|
|
|
Õhtul kindlasti. Varsti saame HV kompanii kokku nii, tulevikus
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
yerba
HV Guru

liitunud: 12.11.2003
|
08.03.2013 12:02:59
|
|
|
| vipu kirjutas: |
Õhtul kindlasti. Varsti saame HV kompanii kokku nii, tulevikus  |
Jätke siis mulle ka üks tagasihoidlik koht selles kompaniis. Platooni värk oli päris lahe ikka.
|
|
| Kommentaarid: 1224 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
901 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vipu
HV veteran

liitunud: 15.09.2004
|
08.03.2013 12:14:34
|
|
|
| Iseenesest saab nii teha, et mingi kuupäev ja kellaaeg välja hõigata. Kõik kes annavad soovist teada, need saab külge pookida. Kui kompaniid kokku ei saa, siis teinekord jälle.
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
madfury
HV veteran

liitunud: 05.09.2004
|
08.03.2013 14:02:06
|
|
|
Kogemusest, juba t6 kompaniis on organsieerimatult praktiliselt võimatu midagi saavutada. Saate lihtsalt molli iga nurga alt. Kompaniid mängides peavad kõik olema TSis või mumbles ja omama mingit plaani. Lihtsalt hoiatuseks
_________________ Avatar by Flacko |
|
| Kommentaarid: 28 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kr6ll
HV Guru

liitunud: 13.09.2003
|
08.03.2013 14:16:52
|
|
|
| madfury kirjutas: |
Kogemusest, juba t6 kompaniis on organsieerimatult praktiliselt võimatu midagi saavutada. Saate lihtsalt molli iga nurga alt. Kompaniid mängides peavad kõik olema TSis või mumbles ja omama mingit plaani. Lihtsalt hoiatuseks  |
no aga võib ju teha kõik mumled ja asjad. Kui huvilisi on. Mõni kogenud hunt juhatab ja kord nädalas, või ka tihemini, teha koos kompaniid
igastahes ma olen täna ka käpp, kui meeskonnas on 2 siemkat vähem siis on ikka hoopis teine tera mängida.
|
|
| Kommentaarid: 89 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
madfury
HV veteran

liitunud: 05.09.2004
|
08.03.2013 14:40:02
|
|
|
| kr6ll kirjutas: |
| madfury kirjutas: |
Kogemusest, juba t6 kompaniis on organsieerimatult praktiliselt võimatu midagi saavutada. Saate lihtsalt molli iga nurga alt. Kompaniid mängides peavad kõik olema TSis või mumbles ja omama mingit plaani. Lihtsalt hoiatuseks  |
no aga võib ju teha kõik mumled ja asjad. Kui huvilisi on. Mõni kogenud hunt juhatab ja kord nädalas, või ka tihemini, teha koos kompaniid
igastahes ma olen täna ka käpp, kui meeskonnas on 2 siemkat vähem siis on ikka hoopis teine tera mängida.  |
Ma ei mõlenudki, et ärge proovige vms. Kindlasti tehke! Kui saate piisava pundi kokku, siis võite isegi HV klanni teha, muutub orgunnimine kergemaks
_________________ Avatar by Flacko |
|
| Kommentaarid: 28 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kr6ll
HV Guru

liitunud: 13.09.2003
|
08.03.2013 14:42:53
|
|
|
klanni jaoks on vaja vähemalt 40 inimest, imho, seda hulka kokku nagunii ei saa. Enamus niigi klannides jne. Veel yks eesti klann teha suhtub suht pointless kah
|
|
| Kommentaarid: 89 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
yerba
HV Guru

liitunud: 12.11.2003
|
08.03.2013 14:49:31
|
|
|
Jätaks esialgu kompanii osa vahele. Mulle täitsa sobis täitsa hästi kr6lli ja vipu seltskond. Kuigi mitmetel kaartidel panime eri suunades ajama jäi lõpuks võitudega rohkem plusspoolele.
Teeks täna uuesti kell 20.00 algusega?
_________________ www.lapik.ee - parima hinnaga patareid!
ja lisaks ERYONE filamendid ( küsige HVs ): www.eryone.ee |
|
| Kommentaarid: 1224 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
901 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vipu
HV veteran

liitunud: 15.09.2004
|
08.03.2013 15:03:37
|
|
|
| 20.00 sobib jah. Vot kahju, et mängudes ei saa mappe valida. Tekib tihti olukordi kus tuleb jaguneda kuhugi poole, muidu jääb sinna täiesti auk sisse. Eks veel rohkem tuleb õppida koostööd tegema ja mängima ühise suure rusikana ehk siis kui kolm toru korraga kõmmutavad ühte tanki, siis on ülesõit võimsam. Kindlasti tuleks nõrgemad, katkised kohe ära lasta, võimalusel suuri lihtsalt segada jne. Niipalju on mul Lohendi strateegiast meelde jäänud EES3s. Kui ka rühma tasandil mängitakse rohkem iseseisvalt, siis rühma mõte jääb nõrgaks.
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hannes36
Kreisi kasutaja

liitunud: 30.10.2003
|
08.03.2013 15:09:08
|
|
|
| madfury kirjutas: |
Kogemusest, juba t6 kompaniis on organsieerimatult praktiliselt võimatu midagi saavutada. Saate lihtsalt molli iga nurga alt. Kompaniid mängides peavad kõik olema TSis või mumbles ja omama mingit plaani. Lihtsalt hoiatuseks  |
T6 on ikka võimalik ka random tiimiga tegutseda kui kõik mumbles (vms sellises kohas on). T6 läheb keeruliseks siis kui mingid t6 specialid käivad
_________________ minu lugupeetus |
|
| Kommentaarid: 121 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
111 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-Kaivo-
HV Guru
liitunud: 22.08.2007

|
08.03.2013 21:04:40
|
|
|
| Mes nad on maailma manti lisanud ? rohkem rohtu oleks nagu maas ja mööduvaid mürske on nagu nüüd paremini näha vms.
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kr6ll
HV Guru

liitunud: 13.09.2003
|
08.03.2013 21:18:23
|
|
|
| krt uusi mappe võiks tulla. tegin yhe õppesõidu. Vot oli hea map
|
|
| Kommentaarid: 89 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vipu
HV veteran

liitunud: 15.09.2004
|
08.03.2013 21:55:58
|
|
|
| Kuidas mängus saab hiirekursori aktiveerimise klahvi muuta? Varem oli see mul parem ctrl, nüüd on see vasak ctrl. Ma leia seda kohta üles kus seda muuta saaks.
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kr6ll
HV Guru

liitunud: 13.09.2003
|
09.03.2013 18:09:35
|
|
|
Kuna oli soov minna usa mediumi liini siis olin sunnitud järjekordselt grindima seda M3 Lee`d. IMHO kohutavam tank yleyldse
Ja vot. Viimase mänguga, sain M4 -ja arendatud, sain "M" kätte. No vastased olid ka ysna kohutavat mängu tegemas
Võit!
Lahing: Kiirtee 9. märts 2013. a. 17:00:40
Masin: M3 Lee
Kogemused: 1 555 (Trahv liitlastele tekitatud kahju eest: 3)
Krediiti: 29 380 (Trahv liitlastele tekitatud kahju eest: 450)
Lahingu saavutused: Valdamise märk: "Tankiäss"
|
|
| Kommentaarid: 89 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Olver
HV kasutaja

liitunud: 21.07.2005
|
09.03.2013 21:22:11
|
|
|
Päris hea youtube vend räägib tankidest: Amway921WOT. Kõik vene keeles siiski. Kõige huvitavam oli tema TOG lahing, kust mingi 6 killi. Siiamaani üks parimatest ülevaadetest, mida näinud olen. NB: Vend mängib premiumi ja paljuski kullaga
_________________ Stirlitz silitas oma uut arvutikotti, mille Müller oli talle kinkinud. See oli pastor Schlagi nahast. |
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Crow
HV kasutaja

liitunud: 28.09.2003
|
10.03.2013 11:07:29
|
|
|
Kumb valida T7 (RUS) kas KV-13 või IS ?
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kr6ll
HV Guru

liitunud: 13.09.2003
|
10.03.2013 11:19:28
|
|
|
| Crow kirjutas: |
| Kumb valida T7 (RUS) kas KV-13 või IS ? |
need ju nii erinevad tankid. Mul endal on mõlemad olnud. Kunagi ammu heavy liin ja nüüd arendan mediumi. Viimasel ajal meeldib medium rohkem. See kv13 on muidugi ysna jama aga see oli ainus võimalus heavy pealt kiirelt mediumi liini minna, T43 peale. Mõlemad on t7 aga t43 on kordades parem kui see kv13.
|
|
| Kommentaarid: 89 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kr6ll
HV Guru

liitunud: 13.09.2003
|
10.03.2013 16:02:21
|
|
|
jube. nuud on mu T26E4 mustas nimekirjas. 20 kaotust järjest umbes
|
|
| Kommentaarid: 89 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
krist2an
HV veteran

liitunud: 24.08.2008
|
10.03.2013 20:31:06
|
|
|
Krt, Wargaming võiks lisada complainide alla ka "Report for being a noob" sest no niisuguseid idioote lihtsalt ei tohiks mängima lubada. See pole normaalne kui 2 Hellcati ja Type 58 istuvad A1's ehk täiesti kuradi kaardi servas ja lihtsalt campivad. Ja pärast kui nad surma said, hakksa Type vastaseid cheateriteks sõimama. No krt, mida sa töllerdad seal nurgas, tule ja aita
_________________ Custom 3d-prinditud mATX / ITX / APU case - http://bit.ly/4kIJQZs |
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
41 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kr6ll
HV Guru

liitunud: 13.09.2003
|
10.03.2013 21:33:42
|
|
|
jube kaader on liikvel jah
|
|
| Kommentaarid: 89 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
someguy
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.12.2004
|
10.03.2013 21:56:04
|
|
|
| krist2an kirjutas: |
Krt, Wargaming võiks lisada complainide alla ka "Report for being a noob" sest no niisuguseid idioote lihtsalt ei tohiks mängima lubada. See pole normaalne kui 2 Hellcati ja Type 58 istuvad A1's ehk täiesti kuradi kaardi servas ja lihtsalt campivad. Ja pärast kui nad surma said, hakksa Type vastaseid cheateriteks sõimama. No krt, mida sa töllerdad seal nurgas, tule ja aita  |
Õnneks on tavaliselt vastaste poolel ka selliseid tolkameid. Tapan neid ja tunnen et kahju kohe neist
|
|
| Kommentaarid: 90 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
83 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vipu
HV veteran

liitunud: 15.09.2004
|
11.03.2013 00:21:22
|
|
|
| sain ka lõpuks mõned mängud tehtud. kui ise eesliinile ei tüki, siis polegi nii hull. tuleb ära vaadata kas tiim hakkab põõsas kükitama või läheb peale. aga artysid vist artyd enam ei jälgi, pole üldse märganud artyde äralaskmist artyde poolt.
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hannes36
Kreisi kasutaja

liitunud: 30.10.2003
|
11.03.2013 12:20:29
|
|
|
| vipu kirjutas: |
| aga artysid vist artyd enam ei jälgi, pole üldse märganud artyde äralaskmist artyde poolt. |
counter-arty on minuarust 2. järguline randomis. Kuni on targeteid mida lasta, ei hakka ma üldse tracereid jälgimagi. Mööda lask on rahaline miinus ja aja kulu ning tiimile täiesti kasutu. Loomulikult on mape kus counterit on väga lihtne jälgida, aga pimesi lasta on õnne mäng.
_________________ minu lugupeetus |
|
| Kommentaarid: 121 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
111 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vipu
HV veteran

liitunud: 15.09.2004
|
11.03.2013 14:03:05
|
|
|
| Kui ma ise mängisin artydega ja mängus oli üle 3 arty tiimi kohta, siis tegelesin küll jälgimisega. Tihti sai oma tiimiga lausa kobarpommitamist tehutd ja keegi selle arty ka maha võttis. Nüüd alati jäävad artyd mängudes viimastena ellu. Olen täheldanud ka seda, et oma tiimi artyd ei vaheta enam peale lasku positsioone, ju siis on hästi turvaline. Mängu strateegiad kipuvad ajas muutuma.
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hannes36
Kreisi kasutaja

liitunud: 30.10.2003
|
11.03.2013 14:31:57
|
|
|
| vipu kirjutas: |
| Kui ma ise mängisin artydega ja mängus oli üle 3 arty tiimi kohta, siis tegelesin küll jälgimisega. Tihti sai oma tiimiga lausa kobarpommitamist tehutd ja keegi selle arty ka maha võttis. Nüüd alati jäävad artyd mängudes viimastena ellu. Olen täheldanud ka seda, et oma tiimi artyd ei vaheta enam peale lasku positsioone, ju siis on hästi turvaline. Mängu strateegiad kipuvad ajas muutuma. |
madala tier artyga olen neid ka näinud, T8 omanike seas on selliseid nuube tunduvalt vähem. Väikestel mappidel on counter lihtsam- mines, ensk jms, suurtel mapidel võid ju silma peal hoida levinud kohtadel, aga 2seki mürsu lennu aeg teeb asja väga randomiks. Üksinda mängides ei raatsi sellega tegeleda, platoonis antakse vähemasti infot, kas vastane on pommitanud või ei.
_________________ minu lugupeetus |
|
| Kommentaarid: 121 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
111 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vipu
HV veteran

liitunud: 15.09.2004
|
11.03.2013 14:43:17
|
|
|
| ENSKis on pigem just raske jälgida, sest kipuvad majad ette jääma. Mida avaram ja suurem kaart, seda kergem peaks olema pihta saamine. Okei, mürsk lendab kõvasti kauem, aga vastane päris lagedale ka ei roni. Arvata võib, et suure artyga ta pigem liigub kas natuke edasi või natuke tagasi. Võib-olla see plahvatuse raadiuse vähenemine on hakanud rolli mängima, varem piisas isegi kõrvale laskmisest kui arty läks.
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hannes36
Kreisi kasutaja

liitunud: 30.10.2003
|
11.03.2013 15:32:12
|
|
|
| vipu kirjutas: |
| ENSKis on pigem just raske jälgida, sest kipuvad majad ette jääma. Mida avaram ja suurem kaart, seda kergem peaks olema pihta saamine. Okei, mürsk lendab kõvasti kauem, aga vastane päris lagedale ka ei roni. Arvata võib, et suure artyga ta pigem liigub kas natuke edasi või natuke tagasi. Võib-olla see plahvatuse raadiuse vähenemine on hakanud rolli mängima, varem piisas isegi kõrvale laskmisest kui arty läks. |
Enskis on mõlemal pool põhimõtteliselt 3 ala kus artyga olla. Seal on vahemaad nii väikesed, et 1. lasuga näed vastase paigutuse ära ning ise lased kohe peale tema teist lasku. Avara kaardiga ei peagi varjuma, 2seki on piisav aeg, et jõuad ohutusse kaugusesse. Pihta saad siis kui vastane lotob v ise rumal oled. Väikestega on counter isegi mõttekas, laadimine kiire ja mürsk odav. t8 nerf vähendas splashi ja ise kasutan ainult kulla moona nüüd nendega, ehk siis 8k per mats Ei raatsi ehku peale lasta.
_________________ minu lugupeetus |
|
| Kommentaarid: 121 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
111 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|