Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  World of Tanks märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 143, 144, 145 ... 581, 582, 583  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Kaua oled WoT-i mänginud? Täpsusta teemas.
12-10a
42%
 42%  [ 27 ]
10-8a
17%
 17%  [ 11 ]
8-6a
11%
 11%  [ 7 ]
6-4a
7%
 7%  [ 5 ]
4-2a
4%
 4%  [ 3 ]
Vähem kui 2a
15%
 15%  [ 10 ]
hääli kokku : 63

autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
kr6ll
HV Guru
kr6ll

liitunud: 13.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.03.2013 14:43:32 vasta tsitaadiga

Leinö kirjutas:
kr6ll, sõidad ise ette siis, et nii tihti team dam tuleb?


ma olen heavy, ma peangi ees olema. Või pean metsa sõitma vä? Obv ma ei sõida kellegi koridori ette. Vahest on juhtunud muidugi.
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Leinö
HV veteran
Leinö

liitunud: 07.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.03.2013 15:03:02 vasta tsitaadiga

kr6ll, mul endal on juhtunud nii, et ma sihin vastast, ja nii kui nuppu vajutan, lendab keegi mulle toru ette ( ise olen ka toru ette sõitnud mõned korrad).
Aga sellise tihedusega nagu sul, mul seda ei juhtu.
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Yankuonu
HV kasutaja
Yankuonu

liitunud: 14.10.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.03.2013 15:09:45 vasta tsitaadiga

kr6ll-il on äkki Poola lipp kupli taha kleebitud icon_lol.gif eks tekib endalgi tahtmine sinna lask panna. Replay-d vaatan siis kui töölt koju jõuan.
_________________
"You cannot judge me. I am Justice itself!"
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
yerba
HV Guru
yerba

liitunud: 12.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.03.2013 16:42:20 vasta tsitaadiga

Leinö kirjutas:
kr6ll, sa soolod?


Mis variandid veel olemas on?
icon_cool.gif
Kommentaarid: 1224 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 901
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kr6ll
HV Guru
kr6ll

liitunud: 13.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.03.2013 18:01:56 vasta tsitaadiga

Yankuonu kirjutas:
kr6ll-il on äkki Poola lipp kupli taha kleebitud icon_lol.gif eks tekib endalgi tahtmine sinna lask panna. Replay-d vaatan siis kui töölt koju jõuan.


enamus lopse, mis sisse saadud, on täiesti standard lahinguolukorras saadud, meelega pole viimasel ajal nagu lastud. Paar korda olen ikka täielikus kodusõjas olnud, lasime rahulikult pool meeskonda sõbralikult maha enne kui vaenlased paistma hakkasid icon_razz.gif
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vipu
HV veteran
vipu

liitunud: 15.09.2004




sõnum 07.03.2013 18:17:55 vasta tsitaadiga

krõll, õhtul võiks platooni teha, mul vaja löwega raha juurde teha.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DelMar
HV vaatleja

liitunud: 29.12.2007




sõnum 07.03.2013 18:32:29 vasta tsitaadiga

http://www.youtube.com/watch?v=750jAbdf-I8

Selliseid põlemis efekte võiks küll juurde tulla. Või kasvõi , et kuppel pealt minema lendab.

Huvitav millal leopard 1 tuleb, mingi aeg tagasi lubati ju leod ja amx 30.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
gemini
HV Guru

liitunud: 03.12.2001




sõnum 07.03.2013 18:49:22 vasta tsitaadiga

DelMar kirjutas:

Huvitav millal leopard 1 tuleb, mingi aeg tagasi lubati ju leod ja amx 30.

Sakslaste uus liin on juba super-testimises ehk 8.5-e järjekorras.
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vipu
HV veteran
vipu

liitunud: 15.09.2004




sõnum 07.03.2013 18:49:46 vasta tsitaadiga

Ull tuli, aga üks jäi isegi ellu, ronis sealt tagant välja. Ei tunne tankistidele küll kaada, sellises tules põleb vist kohe süsiks.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kr6ll
HV Guru
kr6ll

liitunud: 13.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.03.2013 18:59:31 vasta tsitaadiga

vipu kirjutas:
krõll, õhtul võiks platooni teha, mul vaja löwega raha juurde teha.

Pappi võib teha küll.
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004



Online
sõnum 07.03.2013 19:07:48 vasta tsitaadiga

DelMar kirjutas:
http://www.youtube.com/watch?v=750jAbdf-I8

Selliseid põlemis efekte võiks küll juurde tulla. Või kasvõi , et kuppel pealt minema lendab.

Huvitav millal leopard 1 tuleb, mingi aeg tagasi lubati ju leod ja amx 30.
Ammo racki puhul oleks jah selline efekt paras.
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vipu
HV veteran
vipu

liitunud: 15.09.2004




sõnum 07.03.2013 19:47:25 vasta tsitaadiga

see on ka jõhker põlemine

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
yerba
HV Guru
yerba

liitunud: 12.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.03.2013 20:40:36 vasta tsitaadiga

Krõll ja vipu, kui platooni värki teete, võtke mind ka kampa. Seltsis segasem. Ma hea meelega toetaksin püha üritust oma jagdpanter number kahega.
_________________
www.lapik.ee - parima hinnaga patareid!
ja lisaks ERYONE filamendid ( küsige HVs ): www.eryone.ee
Kommentaarid: 1224 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 901
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kr6ll
HV Guru
kr6ll

liitunud: 13.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.03.2013 20:49:13 vasta tsitaadiga

yerba kirjutas:
Krõll ja vipu, kui platooni värki teete, võtke mind ka kampa. Seltsis segasem. Ma hea meelega toetaksin püha üritust oma jagdpanter number kahega.


pyha yritus hakkab kell 20.oo
kas sul on sama kasutajanimi seal, nagu siin?

ennem tegime soojendust ja tegime suht viisakaid tulemusi icon_cool.gif
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
yerba
HV Guru
yerba

liitunud: 12.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.03.2013 20:51:26 vasta tsitaadiga

Oo, võtke mind siis kampa palun icon_smile.gif
Minu nimi tankis: Arcanec

_________________
www.lapik.ee - parima hinnaga patareid!
ja lisaks ERYONE filamendid ( küsige HVs ): www.eryone.ee
Kommentaarid: 1224 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 901
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kr6ll
HV Guru
kr6ll

liitunud: 13.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.03.2013 20:53:24 vasta tsitaadiga

yerba kirjutas:
Oo, võtke mind siis kampa palun icon_smile.gif
Minu nimi tankis: Arcanec


ok. obv et võtame. vipu on hetkel vist poes. arvatavasti sai õlts otsa icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rycyve
HV veteran
rycyve

liitunud: 25.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.03.2013 21:53:23 vasta tsitaadiga

Keegi betat ka pelab?Võiks ju koos proovida icon_wink.gif
Ilma nöökimista icon_razz.gif
Edit:paistab,et beta on kinni seega tuleb kohe välja või miskit parandused teoksil.
Igatahes tahaks kohalikega platooni teha. thumbs_up.gif
Tundub,et update olemas icon_razz.gif thumbs_down.gif

_________________
CH341A EEPROM Flash BIOS teenus.
Kommentaarid: 100 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 83
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jreinula
HV kasutaja

liitunud: 26.03.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.03.2013 22:02:51 vasta tsitaadiga

rycyve kirjutas:
Keegi betat ka pelab?Võiks ju koos proovida icon_wink.gif
Ilma nöökimista icon_razz.gif
Edit:paistab,et beta on kinni seega tuleb kohe välja või miskit parandused teoksil.
Igatahes tahaks kohalikega platooni teha. thumbs_up.gif
Tundub,et update olemas icon_razz.gif thumbs_down.gif


Mis betast jutt käib? icon_rolleyes.gif
WoT pole ammu enam betas.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kristoferr
HV Guru
Kristoferr

liitunud: 26.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.03.2013 22:10:02 vasta tsitaadiga

beta all mõeldi testserverit ilmselt.
_________________
Liitu Opencode Go soodsa coding plaaniga ja saa 5€ soodust!
Liitu Wise'ga!
Kommentaarid: 267 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 218
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rycyve
HV veteran
rycyve

liitunud: 25.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.03.2013 22:22:49 vasta tsitaadiga

Kristoferr kirjutas:
beta all mõeldi testserverit ilmselt.

Ikka seda thumbs_up.gif Igatahes ettepanek jõus...kuigi mitte kauaks kuna orikas teeb updated 800+Mb...aga siiski icon_biggrin.gif
Mõtlesin beta 8.4 avalikku testi icon_razz.gif

_________________
CH341A EEPROM Flash BIOS teenus.
Kommentaarid: 100 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 83
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004



Online
sõnum 07.03.2013 22:49:48 vasta tsitaadiga

rycyve kirjutas:
Kristoferr kirjutas:
beta all mõeldi testserverit ilmselt.

Ikka seda thumbs_up.gif Igatahes ettepanek jõus...kuigi mitte kauaks kuna orikas teeb updated 800+Mb...aga siiski icon_biggrin.gif
Mõtlesin beta 8.4 avalikku testi icon_razz.gif
Eile lõunast oli juba väljas 8.4 ju?
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rycyve
HV veteran
rycyve

liitunud: 25.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.03.2013 00:21:53 vasta tsitaadiga

mikk36 kirjutas:
rycyve kirjutas:
Kristoferr kirjutas:
beta all mõeldi testserverit ilmselt.

Ikka seda thumbs_up.gif Igatahes ettepanek jõus...kuigi mitte kauaks kuna orikas teeb updated 800+Mb...aga siiski icon_biggrin.gif
Mõtlesin beta 8.4 avalikku testi icon_razz.gif
Eile lõunast oli juba väljas 8.4 ju?

Pole juba kaua kaua pelanud icon_razz.gif aga paistab,et fedjat ei austa see mäng.
Kaks pela järjest teami päästnud oma toru ja armoriga olles söögipuus pea viimane ja isegi suurima pene skooriga ei midagi head tulemustes.Isegi mingi
madala tieri vanniga midagi erilist mitte tehes ja mitte midagi owninud sain tulemustes rohkem tunnustust icon_cry.gif Aga sellegipoolest on ferdi mõnus kast ja hea veel kui keegi suvatseb seda deffida tagant või kaitsta näfitsate eest ehk rallikate eest icon_biggrin.gif thumbs_up.gifMõni siin ainult kihutabki selle mängu mapi läbi ja hiljem siis kirub miks arty ei owni kedagi eusa_wall.gif Seepärast ongi
enda suhtumine nendesse light tankidesse thumbs_down.gif kui ikka oled arty-ga pelanud siis tead kui palju vaeva peavad nad nägema kui:
team on tume,valgust pole ehk rallikad juba kastis,peita pole kuhugi eriti linnas ja suurem osa teami kaaslasi istuvad põõsas ootel ehk vastane jookseb ise toru ette ja kui liiguvad
siis paluvad kohe abi arty-lt kes peaks mapi ühest otsast teise suutma paari seki jooksul vastase suumima kes võib sootukski mapilt kaduda aga see selleks icon_biggrin.gif

_________________
CH341A EEPROM Flash BIOS teenus.
Kommentaarid: 100 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 83
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
yerba
HV Guru
yerba

liitunud: 12.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.03.2013 11:04:45 vasta tsitaadiga

vipu, kr6ll : kas täna ka platoonime? See tundub päris mõnusa asjana eile icon_smile.gif
_________________
www.lapik.ee - parima hinnaga patareid!
ja lisaks ERYONE filamendid ( küsige HVs ): www.eryone.ee
Kommentaarid: 1224 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 901
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vipu
HV veteran
vipu

liitunud: 15.09.2004




sõnum 08.03.2013 11:59:21 vasta tsitaadiga

Õhtul kindlasti. Varsti saame HV kompanii kokku nii, tulevikus icon_lol.gif
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
yerba
HV Guru
yerba

liitunud: 12.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.03.2013 12:02:59 vasta tsitaadiga

vipu kirjutas:
Õhtul kindlasti. Varsti saame HV kompanii kokku nii, tulevikus icon_lol.gif


Jätke siis mulle ka üks tagasihoidlik koht selles kompaniis. Platooni värk oli päris lahe ikka. icon_cool.gif
Kommentaarid: 1224 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 901
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vipu
HV veteran
vipu

liitunud: 15.09.2004




sõnum 08.03.2013 12:14:34 vasta tsitaadiga

Iseenesest saab nii teha, et mingi kuupäev ja kellaaeg välja hõigata. Kõik kes annavad soovist teada, need saab külge pookida. Kui kompaniid kokku ei saa, siis teinekord jälle.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
madfury
HV veteran
madfury

liitunud: 05.09.2004




sõnum 08.03.2013 14:02:06 vasta tsitaadiga

Kogemusest, juba t6 kompaniis on organsieerimatult praktiliselt võimatu midagi saavutada. Saate lihtsalt molli iga nurga alt. Kompaniid mängides peavad kõik olema TSis või mumbles ja omama mingit plaani. Lihtsalt hoiatuseks icon_smile.gif
_________________
Avatar by Flacko
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kr6ll
HV Guru
kr6ll

liitunud: 13.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.03.2013 14:16:52 vasta tsitaadiga

madfury kirjutas:
Kogemusest, juba t6 kompaniis on organsieerimatult praktiliselt võimatu midagi saavutada. Saate lihtsalt molli iga nurga alt. Kompaniid mängides peavad kõik olema TSis või mumbles ja omama mingit plaani. Lihtsalt hoiatuseks icon_smile.gif


no aga võib ju teha kõik mumled ja asjad. Kui huvilisi on. Mõni kogenud hunt juhatab ja kord nädalas, või ka tihemini, teha koos kompaniid thumbs_up.gif icon_rolleyes.gif

igastahes ma olen täna ka käpp, kui meeskonnas on 2 siemkat vähem siis on ikka hoopis teine tera mängida. icon_smile.gif
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
madfury
HV veteran
madfury

liitunud: 05.09.2004




sõnum 08.03.2013 14:40:02 vasta tsitaadiga

kr6ll kirjutas:
madfury kirjutas:
Kogemusest, juba t6 kompaniis on organsieerimatult praktiliselt võimatu midagi saavutada. Saate lihtsalt molli iga nurga alt. Kompaniid mängides peavad kõik olema TSis või mumbles ja omama mingit plaani. Lihtsalt hoiatuseks icon_smile.gif


no aga võib ju teha kõik mumled ja asjad. Kui huvilisi on. Mõni kogenud hunt juhatab ja kord nädalas, või ka tihemini, teha koos kompaniid thumbs_up.gif icon_rolleyes.gif

igastahes ma olen täna ka käpp, kui meeskonnas on 2 siemkat vähem siis on ikka hoopis teine tera mängida. icon_smile.gif

Ma ei mõlenudki, et ärge proovige vms. Kindlasti tehke! Kui saate piisava pundi kokku, siis võite isegi HV klanni teha, muutub orgunnimine kergemaks icon_smile.gif

_________________
Avatar by Flacko
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kr6ll
HV Guru
kr6ll

liitunud: 13.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.03.2013 14:42:53 vasta tsitaadiga

klanni jaoks on vaja vähemalt 40 inimest, imho, seda hulka kokku nagunii ei saa. Enamus niigi klannides jne. Veel yks eesti klann teha suhtub suht pointless kah icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
yerba
HV Guru
yerba

liitunud: 12.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.03.2013 14:49:31 vasta tsitaadiga

Jätaks esialgu kompanii osa vahele. Mulle täitsa sobis täitsa hästi kr6lli ja vipu seltskond. Kuigi mitmetel kaartidel panime eri suunades ajama jäi lõpuks võitudega rohkem plusspoolele.
Teeks täna uuesti kell 20.00 algusega?

_________________
www.lapik.ee - parima hinnaga patareid!
ja lisaks ERYONE filamendid ( küsige HVs ): www.eryone.ee
Kommentaarid: 1224 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 901
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vipu
HV veteran
vipu

liitunud: 15.09.2004




sõnum 08.03.2013 15:03:37 vasta tsitaadiga

20.00 sobib jah. Vot kahju, et mängudes ei saa mappe valida. Tekib tihti olukordi kus tuleb jaguneda kuhugi poole, muidu jääb sinna täiesti auk sisse. Eks veel rohkem tuleb õppida koostööd tegema ja mängima ühise suure rusikana ehk siis kui kolm toru korraga kõmmutavad ühte tanki, siis on ülesõit võimsam. Kindlasti tuleks nõrgemad, katkised kohe ära lasta, võimalusel suuri lihtsalt segada jne. Niipalju on mul Lohendi strateegiast meelde jäänud EES3s. Kui ka rühma tasandil mängitakse rohkem iseseisvalt, siis rühma mõte jääb nõrgaks.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hannes36
Kreisi kasutaja
hannes36

liitunud: 30.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.03.2013 15:09:08 vasta tsitaadiga

madfury kirjutas:
Kogemusest, juba t6 kompaniis on organsieerimatult praktiliselt võimatu midagi saavutada. Saate lihtsalt molli iga nurga alt. Kompaniid mängides peavad kõik olema TSis või mumbles ja omama mingit plaani. Lihtsalt hoiatuseks icon_smile.gif


T6 on ikka võimalik ka random tiimiga tegutseda kui kõik mumbles (vms sellises kohas on). T6 läheb keeruliseks siis kui mingid t6 specialid käivad icon_smile.gif

_________________
minu lugupeetus
Kommentaarid: 121 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 111
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-Kaivo-
HV Guru

liitunud: 22.08.2007




sõnum 08.03.2013 21:04:40 vasta tsitaadiga

Mes nad on maailma manti lisanud ? rohkem rohtu oleks nagu maas ja mööduvaid mürske on nagu nüüd paremini näha vms.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kr6ll
HV Guru
kr6ll

liitunud: 13.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.03.2013 21:18:23 vasta tsitaadiga

krt uusi mappe võiks tulla. tegin yhe õppesõidu. Vot oli hea map
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vipu
HV veteran
vipu

liitunud: 15.09.2004




sõnum 08.03.2013 21:55:58 vasta tsitaadiga

Kuidas mängus saab hiirekursori aktiveerimise klahvi muuta? Varem oli see mul parem ctrl, nüüd on see vasak ctrl. Ma leia seda kohta üles kus seda muuta saaks.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kr6ll
HV Guru
kr6ll

liitunud: 13.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.03.2013 18:09:35 vasta tsitaadiga

Kuna oli soov minna usa mediumi liini siis olin sunnitud järjekordselt grindima seda M3 Lee`d. IMHO kohutavam tank yleyldse icon_rolleyes.gif

Ja vot. Viimase mänguga, sain M4 -ja arendatud, sain "M" kätte. No vastased olid ka ysna kohutavat mängu tegemas icon_razz.gif

Võit!
Lahing: Kiirtee 9. märts 2013. a. 17:00:40
Masin: M3 Lee
Kogemused: 1 555 (Trahv liitlastele tekitatud kahju eest: 3)
Krediiti: 29 380 (Trahv liitlastele tekitatud kahju eest: 450)
Lahingu saavutused: Valdamise märk: "Tankiäss"
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Olver
HV kasutaja
Olver

liitunud: 21.07.2005




sõnum 09.03.2013 21:22:11 vasta tsitaadiga

Päris hea youtube vend räägib tankidest: Amway921WOT. Kõik vene keeles siiski. Kõige huvitavam oli tema TOG lahing, kust mingi 6 killi. Siiamaani üks parimatest ülevaadetest, mida näinud olen. NB: Vend mängib premiumi ja paljuski kullaga
_________________
Stirlitz silitas oma uut arvutikotti, mille Müller oli talle kinkinud. See oli pastor Schlagi nahast.
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Crow
HV kasutaja
Crow

liitunud: 28.09.2003




sõnum 10.03.2013 11:07:29 vasta tsitaadiga

Kumb valida T7 (RUS) kas KV-13 või IS ?
_________________
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kr6ll
HV Guru
kr6ll

liitunud: 13.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.03.2013 11:19:28 vasta tsitaadiga

Crow kirjutas:
Kumb valida T7 (RUS) kas KV-13 või IS ?


need ju nii erinevad tankid. Mul endal on mõlemad olnud. Kunagi ammu heavy liin ja nüüd arendan mediumi. Viimasel ajal meeldib medium rohkem. See kv13 on muidugi ysna jama aga see oli ainus võimalus heavy pealt kiirelt mediumi liini minna, T43 peale. Mõlemad on t7 aga t43 on kordades parem kui see kv13.
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kr6ll
HV Guru
kr6ll

liitunud: 13.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.03.2013 16:02:21 vasta tsitaadiga

jube. nuud on mu T26E4 mustas nimekirjas. 20 kaotust järjest umbes icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
krist2an
HV veteran
krist2an

liitunud: 24.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.03.2013 20:31:06 vasta tsitaadiga

Krt, Wargaming võiks lisada complainide alla ka "Report for being a noob" sest no niisuguseid idioote lihtsalt ei tohiks mängima lubada. See pole normaalne kui 2 Hellcati ja Type 58 istuvad A1's ehk täiesti kuradi kaardi servas ja lihtsalt campivad. Ja pärast kui nad surma said, hakksa Type vastaseid cheateriteks sõimama. No krt, mida sa töllerdad seal nurgas, tule ja aita thumbs_down.gif
_________________
Custom 3d-prinditud mATX / ITX / APU case - http://bit.ly/4kIJQZs
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kr6ll
HV Guru
kr6ll

liitunud: 13.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.03.2013 21:33:42 vasta tsitaadiga

jube kaader on liikvel jah icon_neutral.gif
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
someguy
Kreisi kasutaja
someguy

liitunud: 05.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.03.2013 21:56:04 vasta tsitaadiga

krist2an kirjutas:
Krt, Wargaming võiks lisada complainide alla ka "Report for being a noob" sest no niisuguseid idioote lihtsalt ei tohiks mängima lubada. See pole normaalne kui 2 Hellcati ja Type 58 istuvad A1's ehk täiesti kuradi kaardi servas ja lihtsalt campivad. Ja pärast kui nad surma said, hakksa Type vastaseid cheateriteks sõimama. No krt, mida sa töllerdad seal nurgas, tule ja aita thumbs_down.gif


Õnneks on tavaliselt vastaste poolel ka selliseid tolkameid. Tapan neid ja tunnen et kahju kohe neist icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 83
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vipu
HV veteran
vipu

liitunud: 15.09.2004




sõnum 11.03.2013 00:21:22 vasta tsitaadiga

sain ka lõpuks mõned mängud tehtud. kui ise eesliinile ei tüki, siis polegi nii hull. tuleb ära vaadata kas tiim hakkab põõsas kükitama või läheb peale. aga artysid vist artyd enam ei jälgi, pole üldse märganud artyde äralaskmist artyde poolt.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hannes36
Kreisi kasutaja
hannes36

liitunud: 30.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.03.2013 12:20:29 vasta tsitaadiga

vipu kirjutas:
aga artysid vist artyd enam ei jälgi, pole üldse märganud artyde äralaskmist artyde poolt.


counter-arty on minuarust 2. järguline randomis. Kuni on targeteid mida lasta, ei hakka ma üldse tracereid jälgimagi. Mööda lask on rahaline miinus ja aja kulu ning tiimile täiesti kasutu. Loomulikult on mape kus counterit on väga lihtne jälgida, aga pimesi lasta on õnne mäng.

_________________
minu lugupeetus
Kommentaarid: 121 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 111
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vipu
HV veteran
vipu

liitunud: 15.09.2004




sõnum 11.03.2013 14:03:05 vasta tsitaadiga

Kui ma ise mängisin artydega ja mängus oli üle 3 arty tiimi kohta, siis tegelesin küll jälgimisega. Tihti sai oma tiimiga lausa kobarpommitamist tehutd ja keegi selle arty ka maha võttis. Nüüd alati jäävad artyd mängudes viimastena ellu. Olen täheldanud ka seda, et oma tiimi artyd ei vaheta enam peale lasku positsioone, ju siis on hästi turvaline. Mängu strateegiad kipuvad ajas muutuma.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hannes36
Kreisi kasutaja
hannes36

liitunud: 30.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.03.2013 14:31:57 vasta tsitaadiga

vipu kirjutas:
Kui ma ise mängisin artydega ja mängus oli üle 3 arty tiimi kohta, siis tegelesin küll jälgimisega. Tihti sai oma tiimiga lausa kobarpommitamist tehutd ja keegi selle arty ka maha võttis. Nüüd alati jäävad artyd mängudes viimastena ellu. Olen täheldanud ka seda, et oma tiimi artyd ei vaheta enam peale lasku positsioone, ju siis on hästi turvaline. Mängu strateegiad kipuvad ajas muutuma.


madala tier artyga olen neid ka näinud, T8 omanike seas on selliseid nuube tunduvalt vähem. Väikestel mappidel on counter lihtsam- mines, ensk jms, suurtel mapidel võid ju silma peal hoida levinud kohtadel, aga 2seki mürsu lennu aeg teeb asja väga randomiks. Üksinda mängides ei raatsi sellega tegeleda, platoonis antakse vähemasti infot, kas vastane on pommitanud või ei.

_________________
minu lugupeetus
Kommentaarid: 121 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 111
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vipu
HV veteran
vipu

liitunud: 15.09.2004




sõnum 11.03.2013 14:43:17 vasta tsitaadiga

ENSKis on pigem just raske jälgida, sest kipuvad majad ette jääma. Mida avaram ja suurem kaart, seda kergem peaks olema pihta saamine. Okei, mürsk lendab kõvasti kauem, aga vastane päris lagedale ka ei roni. Arvata võib, et suure artyga ta pigem liigub kas natuke edasi või natuke tagasi. Võib-olla see plahvatuse raadiuse vähenemine on hakanud rolli mängima, varem piisas isegi kõrvale laskmisest kui arty läks.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hannes36
Kreisi kasutaja
hannes36

liitunud: 30.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.03.2013 15:32:12 vasta tsitaadiga

vipu kirjutas:
ENSKis on pigem just raske jälgida, sest kipuvad majad ette jääma. Mida avaram ja suurem kaart, seda kergem peaks olema pihta saamine. Okei, mürsk lendab kõvasti kauem, aga vastane päris lagedale ka ei roni. Arvata võib, et suure artyga ta pigem liigub kas natuke edasi või natuke tagasi. Võib-olla see plahvatuse raadiuse vähenemine on hakanud rolli mängima, varem piisas isegi kõrvale laskmisest kui arty läks.
Enskis on mõlemal pool põhimõtteliselt 3 ala kus artyga olla. Seal on vahemaad nii väikesed, et 1. lasuga näed vastase paigutuse ära ning ise lased kohe peale tema teist lasku. Avara kaardiga ei peagi varjuma, 2seki on piisav aeg, et jõuad ohutusse kaugusesse. Pihta saad siis kui vastane lotob v ise rumal oled. Väikestega on counter isegi mõttekas, laadimine kiire ja mürsk odav. t8 nerf vähendas splashi ja ise kasutan ainult kulla moona nüüd nendega, ehk siis 8k per mats icon_smile.gif Ei raatsi ehku peale lasta.
_________________
minu lugupeetus
Kommentaarid: 121 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 111
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  World of Tanks mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 143, 144, 145 ... 581, 582, 583  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.