Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Unreal Tournament 2004 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
allan
HV vaatleja
allan

liitunud: 09.09.2003




sõnum 07.10.2003 21:22:25 vasta tsitaadiga

kas see on juba väljas? icon_eek.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
ppg
HV Guru
ppg

liitunud: 14.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.10.2003 23:51:57 vasta tsitaadiga

allan kirjutas:
kas see on juba väljas? icon_eek.gif


ei ole veel....lubati 21nov...ex näis
Kommentaarid: 171 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 5 :: 138
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
v2hja
HV Guru
v2hja

liitunud: 14.03.2003




sõnum 24.01.2004 14:27:36 vasta tsitaadiga

kaevur olen aga kust seda eestis saab ?
_________________
www.ninjatune.net
RIP Monkey Radio
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ZHarp
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.02.2004 17:29:27 vasta tsitaadiga

link :: ...veel rohkem screenshote!

Mängu miinimum nõuded:

Operating System: Windows® 98/Me/2000/XP
Processor: Pentium® III or AMD Athlon 1.0 GHz processor or faster (1.5 GHz or faster processor recommended)
Memory: 128 MB RAM minimum (256 MB recommended)
Hard Disk Space: 5.5 GB free
Video: Any Windows-compatible video card(NVIDIA GeForce 2 or ATI Radeon with at least 64 megs of video memory recommended)
Sound: Windows®-compatible sound card. NVIDIA® nForce(tm) or other motherboards/soundcards containing the Dolby® Digital Interactive Content Encoder required for Dolby Digital audio
DirectX®: DirectX® version 8.1(included)or higher
Multiplayer: Internet (TCP/IP) and LAN (TCP/IP)play supported | 33.6K baud modem or broadband Internet connection recommended

...et väiksemate kõvaketaste omanikel läheb raskeks icon_confused.gif
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Auron
HV Guru
Auron

liitunud: 19.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.02.2004 17:54:35 vasta tsitaadiga

On jah möga ,et tegelased sellised vidurad kandilised on, täiega nõme,sest kui snaipripüss kah miski imezoomiga on(UT2003)kus sada muuid huinjaad virvendab ümber crosshair'i ,siis on headshoti suht nutune teha icon_mad.gif Aga jah,eks paistab võibolla suudetakse just nii teha ,et mängides on mugav ja sujuv.
Kommentaarid: 156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tomacce
HV kasutaja
tomacce

liitunud: 02.09.2002




sõnum 12.02.2004 00:11:40 vasta tsitaadiga

http://www.atari-webcenter.com/friends/?module=friends&action=viewDownload_page&id=20
_________________
icon_razz.gif
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
fedja
HV Guru
fedja

liitunud: 06.01.2002




sõnum 12.02.2004 00:27:42 vasta tsitaadiga

http://www.vskgamingservers.com/ut2004-betademo.exe
Kommentaarid: 125 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 116
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tomacce
HV kasutaja
tomacce

liitunud: 02.09.2002




sõnum 12.02.2004 00:44:37 vasta tsitaadiga

http://ftp.estpak.ee/pub/cool.hot.ee/ut/ut200x/UT2004-BetaDemo.exe

tuleb rutem, tnx to lamp

_________________
icon_razz.gif
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lamp
HV Guru
lamp

liitunud: 08.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.02.2004 01:01:54 vasta tsitaadiga

valet inimest tänad..

[23:30] <Kylamiis> http://ftp.estpak.ee/pub/cool.hot.ee/ut/ut200x/UT2004-BetaDemo.exe

aga ma lykkasin btw datanetti ka..

_________________
eriti julm
Kommentaarid: 193 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 169
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
xtr
HV Guru
xtr

liitunud: 20.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.02.2004 13:14:30 vasta tsitaadiga

mis te poisid jamate:
PlanetUnreal kirjutas:
At long last, the UT2004 demo has been released! The demo contains 5 maps and 6 gametypes, there's one map for each of the new gametypes, Assault (AS-Convoy) and Onslaught (ONS-Torlan), along with BR-Colossus, DM-Rankin, and the Lord of the Rings-inspired CTF-BridgeofFate. For more details, check out GameSpy.com's UT2004 coverage.

http://www.planetunreal.com/

_________________
M: Magic Mouse + Keyboard, MX Master 3S
M: 16GB DDR4, 1TB SSD
Kommentaarid: 330 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 12.02.2004 13:16:34 vasta tsitaadiga

norm..demo juba väljas...oki ma nüüd uurima icon_wink.gif
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
gemini
HV Guru

liitunud: 03.12.2001




sõnum 12.02.2004 15:04:34 vasta tsitaadiga

OMG! MUST PLAY GAME!!! Onlines on action hullumoodi pöörane. TAnkid, bagid, mingid lendavad värgid.... Mootor on hea..Võimast masinat ega netiühendust ei nõua. Soovitan!!! thumbs_up.gif thumbs_up.gif thumbs_up.gif
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lamp
HV Guru
lamp

liitunud: 08.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.02.2004 16:07:51 vasta tsitaadiga

see on küll ut2k3'ega positiivne muutus, et nigelama rauaga tegelased saavad ka detaili kyllalt lowks keerata, et asi ka pelatav on...
_________________
eriti julm
Kommentaarid: 193 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 169
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
mutabor
HV veteran
mutabor

liitunud: 06.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.02.2004 16:27:14 vasta tsitaadiga

ei tea kuda ut2k3 on, aga quake3's keeravad asja väga low detailiks ka 3ghz/1Gb ram/r9800pro mehed, kõik selleks et oleks selgem pilt ja vaenlasi oleks paremini näha jne. kas ut2k3's ei saa neid asju lowiks keerata confifaile mudides?



PS. muide, kes ei teadnud ut2k3 on k-saluunis alla 300 eeku.

_________________
/allkiri
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tiith
maxnorm
tiith

liitunud: 28.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.02.2004 16:56:19 vasta tsitaadiga

mutabor kirjutas:
ei tea kuda ut2k3 on, aga quake3's keeravad asja väga low detailiks ka 3ghz/1Gb ram/r9800pro mehed, kõik selleks et oleks selgem pilt ja vaenlasi oleks paremini näha jne. kas ut2k3's ei saa neid asju lowiks keerata confifaile mudides?
Mul küll on Q3 konfitud nii et on 800x600 graff ja vastased on rohelised, jumala normaalne on mängida...
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 12.02.2004 17:06:59 vasta tsitaadiga

mul huvitav jama...pilt on kuidagi väga ähmane ja udune...mis viga võiks olla? ise ei jõudnud veel uurida...pean kodunt ära minema...on kellelgi veel sarnaseid probleeme?
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.02.2004 17:16:32 vasta tsitaadiga

... beta ju siiski veel icon_wink.gif

... midagi nii head küll oodata ei osanud icon_biggrin.gif mängu mootor paistab olevat ikka ülikorraliku tuuningu saanud, max. reso ja seadetega jookseb kui siidi, ning lõpuks on mängule ka piisavalt sisu lisatud thumbs_up.gif

_________________
Kommentaarid: 198 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 163
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
gemini
HV Guru

liitunud: 03.12.2001




sõnum 12.02.2004 17:23:31 vasta tsitaadiga

Krt, ma ikka täiega sillas icon_lol.gif Aga, kas demoga seda benchmarkimist polegi? Vähemalt ma küll ei leidnud seda võimalust.
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.02.2004 17:53:35 vasta tsitaadiga

gemini kirjutas:
Krt, ma ikka täiega sillas icon_lol.gif Aga, kas demoga seda benchmarkimist polegi? Vähemalt ma küll ei leidnud seda võimalust.

... mis siin bench'ida, krt 1600x1200 max. seaded (heli 5.1 + EAX) ja FPS isegi suurema lahingu ajal 50-60, ma ei tea mida nad küll sellele mootorile söötnud on, aga uskumatult hästi jookseb, ning mängitavus on parim, mida üldse varem kogeda saanud thumbs_up.gif midagi sarnast oli ka U2 Multiplayeris näha, kuid pigem oleks too kandideerinud beta demo staatusele ja see täismängule, midagi pole tehtud liiga keeruliseks ega ka liiga lihtlabaseks, kõik on just parasjagu tasakaalus ...

_________________


viimati muutis DigeBeni 12.02.2004 17:57:22, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 198 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 163
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDD
HV veteran
HDD

liitunud: 24.09.2003




sõnum 12.02.2004 17:55:45 vasta tsitaadiga

See on järgmine mäng mis on ära rikutud .... Need lennukid ja autod on juba liig
icon_sad.gif

_________________
The funniest thing about this particular signature is that by the time you realise it doesn't say anything it's to late to stop reading it icon_smile.gif
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.02.2004 17:58:21 vasta tsitaadiga

HDD kirjutas:
See on järgmine mäng mis on ära rikutud .... Need lennukid ja autod on juba liig
icon_sad.gif

... mis mõttes liig icon_eek.gif mine mängi tertrist icon_razz.gif autod, tankid, lennukid vms. just ju puudu olidki ja proovi nendega sõita - see on imelihtne icon_smile.gif Assault ja Onslaught on enda lemmikud icon_razz1.gif

_________________


viimati muutis DigeBeni 12.02.2004 18:13:01, muudetud 3 korda
Kommentaarid: 198 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 163
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
2III7
HV veteran
2III7

liitunud: 20.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.02.2004 17:59:09 vasta tsitaadiga

vapustavalt hea elamuse saab sellest demost thumbs_up.gif thumbs_up.gif thumbs_up.gif thumbs_up.gif
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 151
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xtr
HV Guru
xtr

liitunud: 20.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.02.2004 18:26:07 vasta tsitaadiga

tore, kui inimestele meeldib icon_biggrin.gif
_________________
M: Magic Mouse + Keyboard, MX Master 3S
M: 16GB DDR4, 1TB SSD
Kommentaarid: 330 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 12.02.2004 18:57:42 vasta tsitaadiga

jah..igati huvitav...niipalju kui 10min jooksul nägin
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
traks
HV Guru

liitunud: 07.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.02.2004 19:26:38 vasta tsitaadiga

DigeBeni kirjutas:

... mis siin bench'ida...

uurisin kaustasid ja inifaile, a ei leidnud esialgu võimalust benchimiseks. ut2k3 käsuga demorec ütleb viisakalt, et sry see featuur hetkel kinni! icon_sad.gif
kui keegi suudab leida võimaluse benchimiseks, siis andku teada! thumbs_up.gif

a muidu mäng näeb igati kobe välja, deathmatch meenutab rohkem esimest ut-d, vähemalt see map mida ma mängisin ja tegelased olid ka kõhemad, noh nagu ut-s icon_razz.gif

_________________
The greatest trick the devil ever pulled
was convincing the world glossy widescreen is the way to go.
Kommentaarid: 337 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 304
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Auron
HV Guru
Auron

liitunud: 19.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.02.2004 19:59:48 vasta tsitaadiga

Tahaks ka seda demo proovida ,et nagu kust saab ja mis suurus on? icon_redface.gif
Kommentaarid: 156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
gemini
HV Guru

liitunud: 03.12.2001




sõnum 12.02.2004 20:08:58 vasta tsitaadiga

Auron kirjutas:
Tahaks ka seda demo proovida ,et nagu kust saab ja mis suurus on? icon_redface.gif

http://ftp.estpak.ee/pub/cool.hot.ee/ut/ut200x/UT2004-BetaDemo.exe ja suurus on 209MB
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
matux
HV kasutaja
matux

liitunud: 07.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.02.2004 20:11:48 vasta tsitaadiga

Minu kast peaks isegi asja ära ajama..... nõuete järgi vaadates vähemalt küll.....
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDD
HV veteran
HDD

liitunud: 24.09.2003




sõnum 12.02.2004 20:27:44 vasta tsitaadiga

DigeBeni kirjutas:
HDD kirjutas:
See on järgmine mäng mis on ära rikutud .... Need lennukid ja autod on juba liig
icon_sad.gif

... mis mõttes liig icon_eek.gif mine mängi tertrist icon_razz.gif autod, tankid, lennukid vms. just ju puudu olidki ja proovi nendega sõita - see on imelihtne icon_smile.gif Assault ja Onslaught on enda lemmikud icon_razz1.gif



Noo jah .... Kuidas kellelegi . Minu arvamus on selline ja sa ei pea seda kohe maha tegema ... icon_evil.gif

_________________
The funniest thing about this particular signature is that by the time you realise it doesn't say anything it's to late to stop reading it icon_smile.gif
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
A-Circus.
Kreisi kasutaja
A-Circus.

liitunud: 30.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.02.2004 20:27:58 vasta tsitaadiga

matux kirjutas:
Minu kast peaks isegi asja ära ajama..... nõuete järgi vaadates vähemalt küll.....

Minu kast vedas ilma probleemideta igaljuhul. Norm asi minuarust see ut 2004.
Kommentaarid: 50 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.02.2004 20:43:15 vasta tsitaadiga

HDD kirjutas:
Noo jah .... Kuidas kellelegi . Minu arvamus on selline ja sa ei pea seda kohe maha tegema ... icon_evil.gif

... Sa ei pea seda pisikest tögamist kohe isiklikult võtma icon_smile.gif, see on siiski kõigest mäng ja mulle tõepoolest tundub, et need sõidukid täitsid teatava tühimiku. Samas, kui Sa veel tähele pole pannud on mäng jaotatud erinevateks stiilideks ehk mängutüüpideks ja kui Sulle ei meeldi sõidukid, võid mängida mõnda klassikalist UT stiili, kus sõidukid puuduvad n. ise just naudin seda uudset osa UT'st, mida esindavad Assault ja Onslaught ...

_________________
Kommentaarid: 198 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 163
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Le Inc
HV Guru
Le Inc

liitunud: 06.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.02.2004 20:48:48 vasta tsitaadiga

Küsimus. UT2004 demo ei võtaa "pea serveriga" ühendust. Kas asi ei jookse UDP portide peal? Milles kamm?
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
traks
HV Guru

liitunud: 07.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.02.2004 20:55:25 vasta tsitaadiga

Le Inc kirjutas:
Küsimus. UT2004 demo ei võtaa "pea serveriga" ühendust. Kas asi ei jookse UDP portide peal? Milles kamm?

tea neh, endal sama asi. alguses sain mängida küll, a nüüd ei ole nagu enam tükk aega ligi saanud. peaserveri ülekoormatus? who knows... i don't icon_razz.gif

_________________
The greatest trick the devil ever pulled
was convincing the world glossy widescreen is the way to go.
Kommentaarid: 337 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 304
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Corrosion
HV kasutaja

liitunud: 28.12.2002




sõnum 12.02.2004 21:04:40 vasta tsitaadiga

Möh mulgi sama kala, servusid ei näita, ütles et not able to connect bla bla.. ilmselt ülekoormus, see demo on suht põhjalik peaks ütlema.Mängitavus on nats teine mis 2003-el.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Le Inc
HV Guru
Le Inc

liitunud: 06.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.02.2004 21:06:10 vasta tsitaadiga

Njah, päris lahe on ... kas eesti servusid ei ole püsti!? Keegi võiks hostida.
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Auron
HV Guru
Auron

liitunud: 19.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.02.2004 21:27:17 vasta tsitaadiga

Nii sain ka asja nüüd ära proovitud ja vinge on.Nimi UT 2004 on natuke imelik võiks pigem olla UT 2003 upgraded version or smthng.Tundus ,et asi kiiremaks kõvasti muutund mis minu puhul on väga thumbs_up.gif ,2003 oli kuidagi uimane.Dual relvad ruulivad ja rocket laucher jah jälle väga kurjam : icon_razz.gif Igati kõva,ootan full versionit.
Kommentaarid: 156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
gemini
HV Guru

liitunud: 03.12.2001




sõnum 12.02.2004 22:32:05 vasta tsitaadiga

Panin siis kah julgelt resu 1280x1024@32. Trilinear filterin ja muud asjad põhja. Lükksin siis FRAPSi tööle. Selliste näitajatega sain keskmiseks ~30fpsi, mis on minu konfi jaoks hea..
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
teadmamees
HV veteran


liitunud: 05.10.2002




sõnum 12.02.2004 22:34:45 vasta tsitaadiga

kuskil ütles, et võrreldes 2003ga pole graafis midagi erilist muutunud ja lisandunud on kõigest tavalist trääna.
Kommentaarid: 53 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mutabor
HV veteran
mutabor

liitunud: 06.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.02.2004 22:53:20 vasta tsitaadiga

see et peaservuga ei saa yhendust on see et meestel on servu tuxis ylekoormuse tõttu. kui oleksite ingame ircu läinud siis seal oli infi, mehed muudkui vabandasid ja vabandasid ebameeldivuste pärast....i
_________________
/allkiri
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xtr
HV Guru
xtr

liitunud: 20.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.02.2004 15:52:07 vasta tsitaadiga

teadmamees kirjutas:
kuskil ütles, et võrreldes 2003ga pole graafis midagi erilist muutunud ja lisandunud on kõigest tavalist trääna.

Daniel Vogel, a programmer at Epic kirjutas:
"To put this into a bit more perspective - we're talking about 5Mb worth of source code changes (and this doesn't even include new code) from UT2003 v2225 to the current UT2004 code tree... It's actually quite scary to see how much has changed.

"Unreal -> Unreal Tournament had fewer code changes than Unreal Tournament 2003 -> Unreal Tournament 2004."

lisaks:
* Commit Vehicular Slaughter:Handle virtually indestructible tanks, gut-twisting space fighters and other war machines.
* Go On Point: Experience the return of Assault Mode, with bone-crunching new additions.
* Live voice chat in true 3D audio.
* New UI - clean, mean and lean. This new customizable User Interface gives you a clear picture on the body count.
* UnrealTV broadcast system ? allows hundreds of people to log on and watch famous combatants or rival clans duke it out
* Numerous tweaks and refinements including a completely redesigned user interface (UI) (including the ability for mod makers to design their own UI), unique crosshairs for each weapon, the ability to wield dual assault rifles, improved bot AI and optimized network bandwidth usage and much, much more!

_________________
M: Magic Mouse + Keyboard, MX Master 3S
M: 16GB DDR4, 1TB SSD
Kommentaarid: 330 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lamp
HV Guru
lamp

liitunud: 08.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.02.2004 16:27:17 vasta tsitaadiga

194.126.124.67:27520 CTF
194.126.124.67:27540 DM
194.126.124.35:7000 ONS (Kalatehas)

Le Inc kirjutas:
Njah, päris lahe on ... kas eesti servusid ei ole püsti!? Keegi võiks hostida.

_________________
eriti julm
Kommentaarid: 193 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 169
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 13.02.2004 18:11:26 vasta tsitaadiga

DigeBeni kirjutas:
HDD kirjutas:
Noo jah .... Kuidas kellelegi . Minu arvamus on selline ja sa ei pea seda kohe maha tegema ... icon_evil.gif

... Sa ei pea seda pisikest tögamist kohe isiklikult võtma icon_smile.gif, see on siiski kõigest mäng ja mulle tõepoolest tundub, et need sõidukid täitsid teatava tühimiku. Samas, kui Sa veel tähele pole pannud on mäng jaotatud erinevateks stiilideks ehk mängutüüpideks ja kui Sulle ei meeldi sõidukid, võid mängida mõnda klassikalist UT stiili, kus sõidukid puuduvad n. ise just naudin seda uudset osa UT'st, mida esindavad Assault ja Onslaught ...

see sõidukite osa on päris lahe...tuletab midagi C&C Renegade'i laadset meelde...täitsa huvitav icon_wink.gif
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Negative
Kreisi kasutaja
Negative

liitunud: 18.09.2003




sõnum 13.02.2004 18:12:40 vasta tsitaadiga

Heh, proovisin siis ka ära ja kuna ma pole enne UT'd eriti mänginud, siis ma ka selles osas eriti tugev pole icon_razz1.gif . Aga muidu igati norm mängu tundub ja eks ma siis hakka harjutama icon_smile.gif thumbs_up.gif
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Corrosion
HV kasutaja

liitunud: 28.12.2002




sõnum 13.02.2004 21:17:19 vasta tsitaadiga

Kõik kes te seda pelate tulge kalatehase nimelise serverisse, seal ma viibin suht tihti ja saab ka esti kl juttu ajada thumbs_up.gif
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
v2hja
HV Guru
v2hja

liitunud: 14.03.2003




sõnum 13.02.2004 21:39:04 vasta tsitaadiga

/// vaja on vaid lyhikest selgitust ///
/// kes saab aru kes ei saa ... oma asi ///
ylikõva lahe super rulz icon_lol.gif thumbs_up.gif

_________________
www.ninjatune.net
RIP Monkey Radio
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.02.2004 13:18:16 vasta tsitaadiga

link :: benchmark ...


_________________
Kommentaarid: 198 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 163
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 14.02.2004 14:01:53 vasta tsitaadiga

dm-rankin
2.312949 / 40.907799 / 106.328033 fps
Score = 40.949100
täitsa norm tulemus...mäng jookseb ka mx440-ga sujuvalt icon_smile.gif
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
traks
HV Guru

liitunud: 07.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.02.2004 14:09:37 vasta tsitaadiga

DigeBeni kirjutas:
benchmark

ega sellest benchist vist head nahka ei saa, xbitlabs muide testis juba ut2k4 kaartidel, tea mis meetodit nad kasutasid... icon_confused.gif

ps. palun ärge hakake oma benchi tulemusi siia panema!

_________________
The greatest trick the devil ever pulled
was convincing the world glossy widescreen is the way to go.
Kommentaarid: 337 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 304
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
teadmamees
HV veteran


liitunud: 05.10.2002




sõnum 14.02.2004 14:32:56 vasta tsitaadiga

ka ut2004's ut 2003 mapid kah alles on, või on kõik 100% uus?
Kommentaarid: 53 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 14.02.2004 14:51:43 vasta tsitaadiga

võimalik, et isegi ühilduvad
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Unreal Tournament 2004 mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.