|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
allan
HV vaatleja

liitunud: 09.09.2003
|
07.10.2003 21:22:25
|
|
|
kas see on juba väljas?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
ppg
HV Guru

liitunud: 14.07.2003
|
07.10.2003 23:51:57
|
|
|
| allan kirjutas: |
kas see on juba väljas?  |
ei ole veel....lubati 21nov...ex näis
|
|
| Kommentaarid: 171 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
5 :: |
138 |
|
| tagasi üles |
|
 |
v2hja
HV Guru

liitunud: 14.03.2003
|
24.01.2004 14:27:36
|
|
|
kaevur olen aga kust seda eestis saab ?
_________________ www.ninjatune.net
RIP Monkey Radio |
|
| Kommentaarid: 74 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ZHarp
Kreisi kasutaja
liitunud: 27.11.2001
|
02.02.2004 17:29:27
|
|
|
link :: ...veel rohkem screenshote!
Mängu miinimum nõuded:
Operating System: Windows® 98/Me/2000/XP
Processor: Pentium® III or AMD Athlon 1.0 GHz processor or faster (1.5 GHz or faster processor recommended)
Memory: 128 MB RAM minimum (256 MB recommended)
Hard Disk Space: 5.5 GB free
Video: Any Windows-compatible video card(NVIDIA GeForce 2 or ATI Radeon with at least 64 megs of video memory recommended)
Sound: Windows®-compatible sound card. NVIDIA® nForce(tm) or other motherboards/soundcards containing the Dolby® Digital Interactive Content Encoder required for Dolby Digital audio
DirectX®: DirectX® version 8.1(included)or higher
Multiplayer: Internet (TCP/IP) and LAN (TCP/IP)play supported | 33.6K baud modem or broadband Internet connection recommended
...et väiksemate kõvaketaste omanikel läheb raskeks
|
|
| Kommentaarid: 61 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
56 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Auron
HV Guru

liitunud: 19.08.2003
|
02.02.2004 17:54:35
|
|
|
On jah möga ,et tegelased sellised vidurad kandilised on, täiega nõme,sest kui snaipripüss kah miski imezoomiga on(UT2003)kus sada muuid huinjaad virvendab ümber crosshair'i ,siis on headshoti suht nutune teha Aga jah,eks paistab võibolla suudetakse just nii teha ,et mängides on mugav ja sujuv.
|
|
| Kommentaarid: 156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tomacce
HV kasutaja

liitunud: 02.09.2002
|
|
| Kommentaarid: 31 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
fedja
HV Guru

liitunud: 06.01.2002
|
|
| Kommentaarid: 125 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
116 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tomacce
HV kasutaja

liitunud: 02.09.2002
|
|
| Kommentaarid: 31 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lamp
HV Guru

liitunud: 08.11.2001
|
|
| Kommentaarid: 193 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
169 |
|
| tagasi üles |
|
 |
xtr
HV Guru

liitunud: 20.12.2001
|
12.02.2004 13:14:30
|
|
|
mis te poisid jamate:
| PlanetUnreal kirjutas: |
| At long last, the UT2004 demo has been released! The demo contains 5 maps and 6 gametypes, there's one map for each of the new gametypes, Assault (AS-Convoy) and Onslaught (ONS-Torlan), along with BR-Colossus, DM-Rankin, and the Lord of the Rings-inspired CTF-BridgeofFate. For more details, check out GameSpy.com's UT2004 coverage. |
http://www.planetunreal.com/
_________________ M: Magic Mouse + Keyboard, MX Master 3S
M: 16GB DDR4, 1TB SSD |
|
| Kommentaarid: 330 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
272 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Magic
HV Guru

liitunud: 28.12.2001
|
12.02.2004 13:16:34
|
|
|
norm..demo juba väljas...oki ma nüüd uurima
|
|
| Kommentaarid: 235 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
gemini
HV Guru
liitunud: 03.12.2001
|
12.02.2004 15:04:34
|
|
|
OMG! MUST PLAY GAME!!! Onlines on action hullumoodi pöörane. TAnkid, bagid, mingid lendavad värgid.... Mootor on hea..Võimast masinat ega netiühendust ei nõua. Soovitan!!!
|
|
| Kommentaarid: 75 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
2 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lamp
HV Guru

liitunud: 08.11.2001
|
12.02.2004 16:07:51
|
|
|
see on küll ut2k3'ega positiivne muutus, et nigelama rauaga tegelased saavad ka detaili kyllalt lowks keerata, et asi ka pelatav on...
_________________ eriti julm |
|
| Kommentaarid: 193 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
169 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mutabor
HV veteran

liitunud: 06.06.2002
|
12.02.2004 16:27:14
|
|
|
ei tea kuda ut2k3 on, aga quake3's keeravad asja väga low detailiks ka 3ghz/1Gb ram/r9800pro mehed, kõik selleks et oleks selgem pilt ja vaenlasi oleks paremini näha jne. kas ut2k3's ei saa neid asju lowiks keerata confifaile mudides?
PS. muide, kes ei teadnud ut2k3 on k-saluunis alla 300 eeku.
_________________ /allkiri |
|
| Kommentaarid: 24 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
22 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tiith
maxnorm

liitunud: 28.11.2003
|
12.02.2004 16:56:19
|
|
|
| mutabor kirjutas: |
ei tea kuda ut2k3 on, aga quake3's keeravad asja väga low detailiks ka 3ghz/1Gb ram/r9800pro mehed, kõik selleks et oleks selgem pilt ja vaenlasi oleks paremini näha jne. kas ut2k3's ei saa neid asju lowiks keerata confifaile mudides?
|
Mul küll on Q3 konfitud nii et on 800x600 graff ja vastased on rohelised, jumala normaalne on mängida...
|
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Magic
HV Guru

liitunud: 28.12.2001
|
12.02.2004 17:06:59
|
|
|
| mul huvitav jama...pilt on kuidagi väga ähmane ja udune...mis viga võiks olla? ise ei jõudnud veel uurida...pean kodunt ära minema...on kellelgi veel sarnaseid probleeme?
|
|
| Kommentaarid: 235 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DigeBeni
HV Guru

liitunud: 06.11.2001
|
12.02.2004 17:16:32
|
|
|
... beta ju siiski veel
... midagi nii head küll oodata ei osanud mängu mootor paistab olevat ikka ülikorraliku tuuningu saanud, max. reso ja seadetega jookseb kui siidi, ning lõpuks on mängule ka piisavalt sisu lisatud
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 198 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
5 :: |
163 |
|
| tagasi üles |
|
 |
gemini
HV Guru
liitunud: 03.12.2001
|
12.02.2004 17:23:31
|
|
|
Krt, ma ikka täiega sillas Aga, kas demoga seda benchmarkimist polegi? Vähemalt ma küll ei leidnud seda võimalust.
|
|
| Kommentaarid: 75 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
2 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DigeBeni
HV Guru

liitunud: 06.11.2001
|
12.02.2004 17:53:35
|
|
|
| gemini kirjutas: |
Krt, ma ikka täiega sillas Aga, kas demoga seda benchmarkimist polegi? Vähemalt ma küll ei leidnud seda võimalust. |
... mis siin bench'ida, krt 1600x1200 max. seaded (heli 5.1 + EAX) ja FPS isegi suurema lahingu ajal 50-60, ma ei tea mida nad küll sellele mootorile söötnud on, aga uskumatult hästi jookseb, ning mängitavus on parim, mida üldse varem kogeda saanud midagi sarnast oli ka U2 Multiplayeris näha, kuid pigem oleks too kandideerinud beta demo staatusele ja see täismängule, midagi pole tehtud liiga keeruliseks ega ka liiga lihtlabaseks, kõik on just parasjagu tasakaalus ...
_________________

viimati muutis DigeBeni 12.02.2004 17:57:22, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 198 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
5 :: |
163 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HDD
HV veteran

liitunud: 24.09.2003
|
12.02.2004 17:55:45
|
|
|
See on järgmine mäng mis on ära rikutud .... Need lennukid ja autod on juba liig
_________________ The funniest thing about this particular signature is that by the time you realise it doesn't say anything it's to late to stop reading it  |
|
| Kommentaarid: 62 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
57 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DigeBeni
HV Guru

liitunud: 06.11.2001
|
12.02.2004 17:58:21
|
|
|
| HDD kirjutas: |
See on järgmine mäng mis on ära rikutud .... Need lennukid ja autod on juba liig
 |
... mis mõttes liig mine mängi tertrist autod, tankid, lennukid vms. just ju puudu olidki ja proovi nendega sõita - see on imelihtne Assault ja Onslaught on enda lemmikud
_________________

viimati muutis DigeBeni 12.02.2004 18:13:01, muudetud 3 korda |
|
| Kommentaarid: 198 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
5 :: |
163 |
|
| tagasi üles |
|
 |
2III7
HV veteran

liitunud: 20.09.2003

|
12.02.2004 17:59:09
|
|
|
vapustavalt hea elamuse saab sellest demost
|
|
| Kommentaarid: 169 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
151 |
|
| tagasi üles |
|
 |
xtr
HV Guru

liitunud: 20.12.2001
|
12.02.2004 18:26:07
|
|
|
tore, kui inimestele meeldib
_________________ M: Magic Mouse + Keyboard, MX Master 3S
M: 16GB DDR4, 1TB SSD |
|
| Kommentaarid: 330 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
272 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Magic
HV Guru

liitunud: 28.12.2001
|
12.02.2004 18:57:42
|
|
|
| jah..igati huvitav...niipalju kui 10min jooksul nägin
|
|
| Kommentaarid: 235 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
traks
HV Guru
liitunud: 07.03.2002
|
12.02.2004 19:26:38
|
|
|
| DigeBeni kirjutas: |
... mis siin bench'ida... |
uurisin kaustasid ja inifaile, a ei leidnud esialgu võimalust benchimiseks. ut2k3 käsuga demorec ütleb viisakalt, et sry see featuur hetkel kinni!
kui keegi suudab leida võimaluse benchimiseks, siis andku teada!
a muidu mäng näeb igati kobe välja, deathmatch meenutab rohkem esimest ut-d, vähemalt see map mida ma mängisin ja tegelased olid ka kõhemad, noh nagu ut-s
_________________ The greatest trick the devil ever pulled
was convincing the world glossy widescreen is the way to go. |
|
| Kommentaarid: 337 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
304 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Auron
HV Guru

liitunud: 19.08.2003
|
12.02.2004 19:59:48
|
|
|
Tahaks ka seda demo proovida ,et nagu kust saab ja mis suurus on?
|
|
| Kommentaarid: 156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
gemini
HV Guru
liitunud: 03.12.2001
|
|
| Kommentaarid: 75 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
2 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
matux
HV kasutaja

liitunud: 07.04.2003
|
12.02.2004 20:11:48
|
|
|
| Minu kast peaks isegi asja ära ajama..... nõuete järgi vaadates vähemalt küll.....
|
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
36 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HDD
HV veteran

liitunud: 24.09.2003
|
12.02.2004 20:27:44
|
|
|
| DigeBeni kirjutas: |
| HDD kirjutas: |
See on järgmine mäng mis on ära rikutud .... Need lennukid ja autod on juba liig
 |
... mis mõttes liig mine mängi tertrist autod, tankid, lennukid vms. just ju puudu olidki ja proovi nendega sõita - see on imelihtne Assault ja Onslaught on enda lemmikud  |
Noo jah .... Kuidas kellelegi . Minu arvamus on selline ja sa ei pea seda kohe maha tegema ...
_________________ The funniest thing about this particular signature is that by the time you realise it doesn't say anything it's to late to stop reading it  |
|
| Kommentaarid: 62 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
57 |
|
| tagasi üles |
|
 |
A-Circus.
Kreisi kasutaja

liitunud: 30.10.2002
|
12.02.2004 20:27:58
|
|
|
| matux kirjutas: |
| Minu kast peaks isegi asja ära ajama..... nõuete järgi vaadates vähemalt küll..... |
Minu kast vedas ilma probleemideta igaljuhul. Norm asi minuarust see ut 2004.
|
|
| Kommentaarid: 50 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
48 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DigeBeni
HV Guru

liitunud: 06.11.2001
|
12.02.2004 20:43:15
|
|
|
| HDD kirjutas: |
Noo jah .... Kuidas kellelegi . Minu arvamus on selline ja sa ei pea seda kohe maha tegema ...  |
... Sa ei pea seda pisikest tögamist kohe isiklikult võtma , see on siiski kõigest mäng ja mulle tõepoolest tundub, et need sõidukid täitsid teatava tühimiku. Samas, kui Sa veel tähele pole pannud on mäng jaotatud erinevateks stiilideks ehk mängutüüpideks ja kui Sulle ei meeldi sõidukid, võid mängida mõnda klassikalist UT stiili, kus sõidukid puuduvad n. ise just naudin seda uudset osa UT'st, mida esindavad Assault ja Onslaught ...
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 198 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
5 :: |
163 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Le Inc
HV Guru

liitunud: 06.09.2002
|
12.02.2004 20:48:48
|
|
|
| Küsimus. UT2004 demo ei võtaa "pea serveriga" ühendust. Kas asi ei jookse UDP portide peal? Milles kamm?
|
|
| Kommentaarid: 56 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
54 |
|
| tagasi üles |
|
 |
traks
HV Guru
liitunud: 07.03.2002
|
|
| Kommentaarid: 337 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
304 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Corrosion
HV kasutaja
liitunud: 28.12.2002
|
12.02.2004 21:04:40
|
|
|
| Möh mulgi sama kala, servusid ei näita, ütles et not able to connect bla bla.. ilmselt ülekoormus, see demo on suht põhjalik peaks ütlema.Mängitavus on nats teine mis 2003-el.
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Le Inc
HV Guru

liitunud: 06.09.2002
|
12.02.2004 21:06:10
|
|
|
| Njah, päris lahe on ... kas eesti servusid ei ole püsti!? Keegi võiks hostida.
|
|
| Kommentaarid: 56 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
54 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Auron
HV Guru

liitunud: 19.08.2003
|
12.02.2004 21:27:17
|
|
|
Nii sain ka asja nüüd ära proovitud ja vinge on.Nimi UT 2004 on natuke imelik võiks pigem olla UT 2003 upgraded version or smthng.Tundus ,et asi kiiremaks kõvasti muutund mis minu puhul on väga ,2003 oli kuidagi uimane.Dual relvad ruulivad ja rocket laucher jah jälle väga kurjam : Igati kõva,ootan full versionit.
|
|
| Kommentaarid: 156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
gemini
HV Guru
liitunud: 03.12.2001
|
12.02.2004 22:32:05
|
|
|
| Panin siis kah julgelt resu 1280x1024@32. Trilinear filterin ja muud asjad põhja. Lükksin siis FRAPSi tööle. Selliste näitajatega sain keskmiseks ~30fpsi, mis on minu konfi jaoks hea..
|
|
| Kommentaarid: 75 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
2 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
teadmamees
HV veteran

liitunud: 05.10.2002
|
12.02.2004 22:34:45
|
|
|
| kuskil ütles, et võrreldes 2003ga pole graafis midagi erilist muutunud ja lisandunud on kõigest tavalist trääna.
|
|
| Kommentaarid: 53 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
46 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mutabor
HV veteran

liitunud: 06.06.2002
|
12.02.2004 22:53:20
|
|
|
see et peaservuga ei saa yhendust on see et meestel on servu tuxis ylekoormuse tõttu. kui oleksite ingame ircu läinud siis seal oli infi, mehed muudkui vabandasid ja vabandasid ebameeldivuste pärast....i
_________________ /allkiri |
|
| Kommentaarid: 24 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
22 |
|
| tagasi üles |
|
 |
xtr
HV Guru

liitunud: 20.12.2001
|
13.02.2004 15:52:07
|
|
|
| teadmamees kirjutas: |
| kuskil ütles, et võrreldes 2003ga pole graafis midagi erilist muutunud ja lisandunud on kõigest tavalist trääna. |
| Daniel Vogel, a programmer at Epic kirjutas: |
"To put this into a bit more perspective - we're talking about 5Mb worth of source code changes (and this doesn't even include new code) from UT2003 v2225 to the current UT2004 code tree... It's actually quite scary to see how much has changed.
"Unreal -> Unreal Tournament had fewer code changes than Unreal Tournament 2003 -> Unreal Tournament 2004."
|
lisaks:
* Commit Vehicular Slaughter:Handle virtually indestructible tanks, gut-twisting space fighters and other war machines.
* Go On Point: Experience the return of Assault Mode, with bone-crunching new additions.
* Live voice chat in true 3D audio.
* New UI - clean, mean and lean. This new customizable User Interface gives you a clear picture on the body count.
* UnrealTV broadcast system ? allows hundreds of people to log on and watch famous combatants or rival clans duke it out
* Numerous tweaks and refinements including a completely redesigned user interface (UI) (including the ability for mod makers to design their own UI), unique crosshairs for each weapon, the ability to wield dual assault rifles, improved bot AI and optimized network bandwidth usage and much, much more!
_________________ M: Magic Mouse + Keyboard, MX Master 3S
M: 16GB DDR4, 1TB SSD |
|
| Kommentaarid: 330 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
272 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lamp
HV Guru

liitunud: 08.11.2001
|
13.02.2004 16:27:17
|
|
|
194.126.124.67:27520 CTF
194.126.124.67:27540 DM
194.126.124.35:7000 ONS (Kalatehas)
| Le Inc kirjutas: |
| Njah, päris lahe on ... kas eesti servusid ei ole püsti!? Keegi võiks hostida. |
_________________ eriti julm |
|
| Kommentaarid: 193 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
169 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Magic
HV Guru

liitunud: 28.12.2001
|
13.02.2004 18:11:26
|
|
|
| DigeBeni kirjutas: |
| HDD kirjutas: |
Noo jah .... Kuidas kellelegi . Minu arvamus on selline ja sa ei pea seda kohe maha tegema ...  |
... Sa ei pea seda pisikest tögamist kohe isiklikult võtma , see on siiski kõigest mäng ja mulle tõepoolest tundub, et need sõidukid täitsid teatava tühimiku. Samas, kui Sa veel tähele pole pannud on mäng jaotatud erinevateks stiilideks ehk mängutüüpideks ja kui Sulle ei meeldi sõidukid, võid mängida mõnda klassikalist UT stiili, kus sõidukid puuduvad n. ise just naudin seda uudset osa UT'st, mida esindavad Assault ja Onslaught ... |
see sõidukite osa on päris lahe...tuletab midagi C&C Renegade'i laadset meelde...täitsa huvitav
|
|
| Kommentaarid: 235 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Negative
Kreisi kasutaja

liitunud: 18.09.2003
|
13.02.2004 18:12:40
|
|
|
Heh, proovisin siis ka ära ja kuna ma pole enne UT'd eriti mänginud, siis ma ka selles osas eriti tugev pole . Aga muidu igati norm mängu tundub ja eks ma siis hakka harjutama
|
|
| Kommentaarid: 49 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
42 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Corrosion
HV kasutaja
liitunud: 28.12.2002
|
13.02.2004 21:17:19
|
|
|
Kõik kes te seda pelate tulge kalatehase nimelise serverisse, seal ma viibin suht tihti ja saab ka esti kl juttu ajada
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
v2hja
HV Guru

liitunud: 14.03.2003
|
13.02.2004 21:39:04
|
|
|
/// vaja on vaid lyhikest selgitust ///
/// kes saab aru kes ei saa ... oma asi ///
ylikõva lahe super rulz
_________________ www.ninjatune.net
RIP Monkey Radio |
|
| Kommentaarid: 74 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DigeBeni
HV Guru

liitunud: 06.11.2001
|
|
| Kommentaarid: 198 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
5 :: |
163 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Magic
HV Guru

liitunud: 28.12.2001
|
14.02.2004 14:01:53
|
|
|
dm-rankin
2.312949 / 40.907799 / 106.328033 fps
Score = 40.949100
täitsa norm tulemus...mäng jookseb ka mx440-ga sujuvalt
|
|
| Kommentaarid: 235 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
traks
HV Guru
liitunud: 07.03.2002
|
|
| Kommentaarid: 337 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
304 |
|
| tagasi üles |
|
 |
teadmamees
HV veteran

liitunud: 05.10.2002
|
14.02.2004 14:32:56
|
|
|
| ka ut2004's ut 2003 mapid kah alles on, või on kõik 100% uus?
|
|
| Kommentaarid: 53 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
46 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Magic
HV Guru

liitunud: 28.12.2001
|
14.02.2004 14:51:43
|
|
|
| võimalik, et isegi ühilduvad
|
|
| Kommentaarid: 235 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|