|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| Minu meelest on LoLi kogukond... |
| Sõbralik. Viisakas. Andekas! |
|
5% |
[ 8 ] |
| Keskmine. Ei erine teistest kogukondadest. |
|
37% |
[ 56 ] |
| Mürgine. |
|
57% |
[ 85 ] |
|
| hääli kokku : 149 |
|
| autor |
|
Lordlesta
Kreisi kasutaja
liitunud: 05.07.2005
|
|
| Kommentaarid: 31 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Zanzhu
Kreisi kasutaja
liitunud: 07.09.2009
|
02.03.2013 20:25:00
|
|
|
Copenhagen Wolves vs Fnatic RC mis just lõppes on vist parim match mis LoL-is kunagi striimitud
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jreinula
HV kasutaja
liitunud: 26.03.2012
|
02.03.2013 20:31:18
|
|
|
| Casteritel eriti hingamiseks aega ei jäänudki lõpu poole.
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Velociraptor
HV veteran

liitunud: 27.03.2004
|
03.03.2013 12:57:51
|
|
|
Võib öelda, et juba poole mängu pealt ei jäänud hingamiseks eriti aega
Tõesti parim match, mida ma näinud olen
_________________ 🕊 Kuruppo ぽ 🕊
https://www.last.fm/user/Ingvaarr |
|
| Kommentaarid: 32 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Timberg
ööKARU

liitunud: 27.06.2003
|
03.03.2013 13:16:18
|
|
|
| Zanzhu kirjutas: |
Copenhagen Wolves vs Fnatic RC mis just lõppes on vist parim match mis LoL-is kunagi striimitud  |
viitsid videole lingi saata? ei julge ise guugeldada, äkki saan spoilerina teada, kes võitis omal ajal sai neid võistlusi vaadatud. tahaksingi näha, mmilllline see best ever võistlus oli
|
|
| Kommentaarid: 341 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
272 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Velociraptor
HV veteran

liitunud: 27.03.2004
|
03.03.2013 13:33:10
|
|
|
| Timberg kirjutas: |
| Zanzhu kirjutas: |
Copenhagen Wolves vs Fnatic RC mis just lõppes on vist parim match mis LoL-is kunagi striimitud  |
viitsid videole lingi saata? ei julge ise guugeldada, äkki saan spoilerina teada, kes võitis omal ajal sai neid võistlusi vaadatud. tahaksingi näha, mmilllline see best ever võistlus oli  |
http://www.twitch.tv/riotgames/b/373000226
Esimene match. Sul on õigus, sa ei taha enne selle matchi vaatamist tulemust teada
_________________ 🕊 Kuruppo ぽ 🕊
https://www.last.fm/user/Ingvaarr |
|
| Kommentaarid: 32 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
TeaMeTzu
HV veteran
liitunud: 10.10.2011
|
|
| Kommentaarid: 28 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Timberg
ööKARU

liitunud: 27.06.2003
|
03.03.2013 14:02:13
|
|
|
| TeaMeTzu kirjutas: |
| Kas vanasti sai Twitchiga lõpmatult nähtamatu olla (kui sa just ei hakka kedagi laskma)? |
Jah.
|
|
| Kommentaarid: 341 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
272 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Confector
HV kasutaja
liitunud: 01.08.2009
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sander989
Kreisi kasutaja

liitunud: 18.12.2009
|
04.03.2013 18:06:24
|
|
|
Ostsin Quinni ära. Päris awesome champ.
_________________ [img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:] |
|
| Kommentaarid: 78 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
66 |
|
| tagasi üles |
|
 |
t-force
Kreisi kasutaja
liitunud: 31.07.2004
|
04.03.2013 18:14:44
|
|
|
| Kaua see aeg oli kui see 7800 IP hind alla 6300 peale lasti?
|
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
22 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Lordlesta
Kreisi kasutaja
liitunud: 05.07.2005
|
04.03.2013 18:17:31
|
|
|
| Nädal.
|
|
| Kommentaarid: 31 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
morfea
HV kasutaja

liitunud: 26.09.2005
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
AllanK20
HV Guru

liitunud: 08.02.2009
|
07.03.2013 09:15:44
|
|
|
sad fanatic is sad, kõik mängud olid nö ära antud, kas mängu siseselt, või champ pickis
ja see mis toimub bronze 4'das on ulme - neebid, kes mängivad 2-3 korda on top pickis, bannivad akalit, leblianci jms kraami et rabada fizzi - see et vastased saavad amumu, malphite comp'i, ei huvita kedagi.
_________________ joodan ja mõõdan |
|
| Kommentaarid: 133 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
109 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Zanzhu
Kreisi kasutaja
liitunud: 07.09.2009
|
07.03.2013 12:24:54
|
|
|
Akali bann on asine low elos kus keegi pink wardi pole elu sees näinud.
Malphite imeb praegu suht vilinal peale arpeni muudatusi ja üleüldisi armori nerfe.
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
AllanK20
HV Guru

liitunud: 08.02.2009
|
07.03.2013 12:49:13
|
|
|
no malph amumu combo on suht op, eriti veel low's
_________________ joodan ja mõõdan |
|
| Kommentaarid: 133 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
109 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SirAskAlot
Kreisi kasutaja
liitunud: 19.03.2011
|
07.03.2013 14:37:03
|
|
|
| AllanK20 kirjutas: |
| no malph amumu combo on suht op, eriti veel low's |
EU liiga mängudes ei hooli keegi sellest OP combost Malphite olen vist korra/kaks näinud. Amumut pole uuel seasonil vist üldse näinud.
Praegu käival IEM-il ei huvita ka see combo kedagi.
EG üritab täna IEM-il vist eilset Fnaticut teha.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Zanzhu
Kreisi kasutaja
liitunud: 07.09.2009
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
AllanK20
HV Guru

liitunud: 08.02.2009
|
08.03.2013 19:58:14
|
|
|
gambitist sõideti lihtsalt buldoozeriga üle....
_________________ joodan ja mõõdan |
|
| Kommentaarid: 133 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
109 |
|
| tagasi üles |
|
 |
The_Boss
HV Guru

liitunud: 13.01.2009
|
08.03.2013 20:00:59
|
|
|
Pigem tundub, et gambit tahtiski kaotada - miks muidu alex TF-i võttis?
_________________ Pakun sülearvutite tolmupuhastust, termopasta vahetust, emaplaatide remonti ja BIOS paroolide eemaldust. |
|
| Kommentaarid: 360 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
284 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Zanzhu
Kreisi kasutaja
liitunud: 07.09.2009
|
08.03.2013 22:36:22
|
|
|
See TF-i valik oli tõeliselt imelik. Kha lihtsalt pani talle nii palju survet peale pre-6 et ta ei saanud sidelanesid gankida ega countergankida.
Genja ilma flashita kha-olaf combo vastu minna oli ka peahmelt öeldes lollus. Eriti kui Jarvanit/Aniviat Olafi blokkimiseks tiimis polnud.
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anar.
HV kasutaja
liitunud: 09.06.2009
|
09.03.2013 05:12:50
|
|
|
Ma ei saa üldse aru sellest Riotis. Tra, season 3 alguses keeravad sellise pasa kokku oma Black cleaveriga. Siis tulleb kellelgi geniaalne idee teha League of the Blade of the ruined king, nagu mida perset, see kuradi item on nii fucking ebareaalne, ainuke roll kes seda itemit ei osta on support. Mängu võidab see, kellel rohkem Botrk tiimis on.
Teine as on AD casterid, ma olen midis Ryze, Roa, banshee, frozen armoriga ja mingi suvaline kha'zix konn kes pole isegi fed, lihtsalt combob mind kahe seciga maha. Mida kuradit ma tegema pean siis?
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lnxab
HV kasutaja

liitunud: 26.10.2006
|
09.03.2013 14:53:14
|
|
|
| eksid, isegi suppordid ostavad bortk
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
29 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Fhlouz
HV kasutaja

liitunud: 29.05.2004
|
09.03.2013 15:10:39
|
|
|
| Anar. kirjutas: |
Ma ei saa üldse aru sellest Riotis. Tra, season 3 alguses keeravad sellise pasa kokku oma Black cleaveriga. Siis tulleb kellelgi geniaalne idee teha League of the Blade of the ruined king, nagu mida perset, see kuradi item on nii fucking ebareaalne, ainuke roll kes seda itemit ei osta on support. Mängu võidab see, kellel rohkem Botrk tiimis on.
Teine as on AD casterid, ma olen midis Ryze, Roa, banshee, frozen armoriga ja mingi suvaline kha'zix konn kes pole isegi fed, lihtsalt combob mind kahe seciga maha. Mida kuradit ma tegema pean siis? |
welcome to LOL!
Kuigi arvata on et nerf tuleb mingi aeg.
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Zanzhu
Kreisi kasutaja
liitunud: 07.09.2009
|
09.03.2013 22:10:05
|
|
|
| Nerf on ammu ära olnud, ma ei tea millest te jahute.
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Nightfire
HV vaatleja
liitunud: 24.11.2009
|
09.03.2013 22:15:21
|
|
|
| Korea tiimid tugevad. Loodan, et EU areneb ka, praegu vaatan, et Fnatic ja EG päris madalale langenud tasemes.
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
TeaMeTzu
HV veteran
liitunud: 10.10.2011
|
|
| Kommentaarid: 28 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
The_Boss
HV Guru

liitunud: 13.01.2009
|
10.03.2013 17:07:52
|
|
|
Olen kuulnud küll, et on võimalik see.
_________________ Pakun sülearvutite tolmupuhastust, termopasta vahetust, emaplaatide remonti ja BIOS paroolide eemaldust. |
|
| Kommentaarid: 360 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
284 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Confector
HV kasutaja
liitunud: 01.08.2009
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
AllanK20
HV Guru

liitunud: 08.02.2009
|
10.03.2013 18:24:30
|
|
|
mis itemid counterivad malzi?
_________________ joodan ja mõõdan |
|
| Kommentaarid: 133 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
109 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Jaks228
HV vaatleja
liitunud: 11.12.2011
|
10.03.2013 18:30:38
|
|
|
| Quick silver stash
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Zanzhu
Kreisi kasutaja
liitunud: 07.09.2009
|
10.03.2013 18:56:55
|
|
|
| Not being retarded counterdab malzi.
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anar.
HV kasutaja
liitunud: 09.06.2009
|
10.03.2013 19:05:38
|
|
|
| Keegi kellel on pushing powerit imo, et mitte lasta malzal torni lükata koguag. Ad'na soovitaks hexdrinkerit ap'na early abyssal scepter.
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
TeaMeTzu
HV veteran
liitunud: 10.10.2011
|
|
| Kommentaarid: 28 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
t-force
Kreisi kasutaja
liitunud: 31.07.2004
|
11.03.2013 13:49:44
|
|
|
| TeaMeTzu kirjutas: |
| Ez on täiesti võimatu. Ma ei saa aru kuidas temaga mängida. Olen näinud, kuidas temaga hästi mängida, aga ma lihtsalt ei saa... -.- |
Skillshottidega ei saa pihta? Ega siis muud üle jäägi kui pead rohkem harjutama
|
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
22 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ObNixilis
HV kasutaja

liitunud: 02.06.2010
|
11.03.2013 15:49:00
|
|
|
| TeaMeTzu, Smartcast peab ka peal olema.
|
|
| Kommentaarid: 48 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
46 |
|
| tagasi üles |
|
 |
TeaMeTzu
HV veteran
liitunud: 10.10.2011
|
14.03.2013 09:48:32
|
|
|
Olen värskelt saanud lvl 30 ja nüüd tahaks proovida rankedit. Arvasin, et see sama nagu tavaline, aga sõbra käest sain natuke infot, et ikka ei ole. Teab keegi mingit värsket youtube videot selle kohta? Kõik, mis ma leidsin olid aasta vanad...
_________________ M: Ainulaadsed Eesti disain sisustuselemendid - TESSERA |
|
| Kommentaarid: 28 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
The_Boss
HV Guru

liitunud: 13.01.2009
|
14.03.2013 09:52:08
|
|
|
Kas Draft picki oled proovinud? Kui pole, mine proovi. Draft pick on sama süsteemiga, mis ranked, aga lihtsalt mingeid punkte/edetabelisse seal ei saa.
_________________ Pakun sülearvutite tolmupuhastust, termopasta vahetust, emaplaatide remonti ja BIOS paroolide eemaldust. |
|
| Kommentaarid: 360 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
284 |
|
| tagasi üles |
|
 |
AllanK20
HV Guru

liitunud: 08.02.2009
|
14.03.2013 09:53:31
|
|
|
| TeaMeTzu kirjutas: |
| Olen värskelt saanud lvl 30 ja nüüd tahaks proovida rankedit. Arvasin, et see sama nagu tavaline, aga sõbra käest sain natuke infot, et ikka ei ole. Teab keegi mingit värsket youtube videot selle kohta? Kõik, mis ma leidsin olid aasta vanad... |
'
vaata pigem twichist mingeid high tier ranked mängijaid.
Otse streamist õpib palju enam, kui mingist youtube videost
muidugi, rankedis hakkab kehtima üsnagi range lanemise kord- botlane adc ja supp, mid on tavaliselt AP assasin või kha laadne, top lane on tugev 1v1, - harva olen näinud ka duo top lane - seljuhul on puhtalt kiire toplane clear (turret maha ja roamima)
Normalis on tavapärane näha a'la 3 adc 1 tank ja 1 ap - kuid rankedis see vaevalt edu toob.
|
|
| Kommentaarid: 133 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
109 |
|
| tagasi üles |
|
 |
TeaMeTzu
HV veteran
liitunud: 10.10.2011
|
14.03.2013 10:32:16
|
|
|
| AllanK20 kirjutas: |
| TeaMeTzu kirjutas: |
| Olen värskelt saanud lvl 30 ja nüüd tahaks proovida rankedit. Arvasin, et see sama nagu tavaline, aga sõbra käest sain natuke infot, et ikka ei ole. Teab keegi mingit värsket youtube videot selle kohta? Kõik, mis ma leidsin olid aasta vanad... |
'
vaata pigem twichist mingeid high tier ranked mängijaid.
Otse streamist õpib palju enam, kui mingist youtube videost
muidugi, rankedis hakkab kehtima üsnagi range lanemise kord- botlane adc ja supp, mid on tavaliselt AP assasin või kha laadne, top lane on tugev 1v1, - harva olen näinud ka duo top lane - seljuhul on puhtalt kiire toplane clear (turret maha ja roamima)
Normalis on tavapärane näha a'la 3 adc 1 tank ja 1 ap - kuid rankedis see vaevalt edu toob. |
Tänud, midagi oli selle chempi valimisega ka teisiti mingi first pick jne? Ei saanud täpselt aru
_________________ M: Ainulaadsed Eesti disain sisustuselemendid - TESSERA |
|
| Kommentaarid: 28 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
The_Boss
HV Guru

liitunud: 13.01.2009
|
14.03.2013 10:41:33
|
|
|
Mine draft picki selleks.
_________________ Pakun sülearvutite tolmupuhastust, termopasta vahetust, emaplaatide remonti ja BIOS paroolide eemaldust. |
|
| Kommentaarid: 360 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
284 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Fhlouz
HV kasutaja

liitunud: 29.05.2004
|
14.03.2013 11:41:57
|
|
|
| TeaMeTzu kirjutas: |
| AllanK20 kirjutas: |
| TeaMeTzu kirjutas: |
| Olen värskelt saanud lvl 30 ja nüüd tahaks proovida rankedit. Arvasin, et see sama nagu tavaline, aga sõbra käest sain natuke infot, et ikka ei ole. Teab keegi mingit värsket youtube videot selle kohta? Kõik, mis ma leidsin olid aasta vanad... |
'
vaata pigem twichist mingeid high tier ranked mängijaid.
Otse streamist õpib palju enam, kui mingist youtube videost
muidugi, rankedis hakkab kehtima üsnagi range lanemise kord- botlane adc ja supp, mid on tavaliselt AP assasin või kha laadne, top lane on tugev 1v1, - harva olen näinud ka duo top lane - seljuhul on puhtalt kiire toplane clear (turret maha ja roamima)
Normalis on tavapärane näha a'la 3 adc 1 tank ja 1 ap - kuid rankedis see vaevalt edu toob. |
Tänud, midagi oli selle chempi valimisega ka teisiti mingi first pick jne? Ei saanud täpselt aru  |
Ja kui ranked champ selectis oled siis enne kui pickid vaata siia ka: http://www.championselect.net/champ Alati hea vastase champi counterida selle lehe abil.
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anar.
HV kasutaja
liitunud: 09.06.2009
|
14.03.2013 12:25:21
|
|
|
| No, pmst kui alles hakkad ranked pelasi tegema, siis picki seda millega ennast kõige mugavamalt tunned ja paremini mängid, ära kuula mingit counterpick jama. Kui ülejäänud vennad ohkima hakkavad, siis mute peale lihtsalt. Bronze/silveri peal ei mängi teamcomp mitte mingit rolli.
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
R3negadeX
Kreisi kasutaja
liitunud: 14.10.2010
|
14.03.2013 13:32:08
|
|
|
See counter pickimine on jah selline 50:50 teema, ükspäev ronisin AP kenneniga toppi Renektoni vastu, no ei olnud probleemi, farmi oli rohkem ja domineerisin enamus ajast. Mitte, et ta halb oleks vaid ta lihtsalt ei saanud mulle dämmi teha kuna hüppasin E-ga eest ära alati.
Rankedisse minekul võiks sul selge olla kõik võimalikud rollid ja vajaliku champid, kuna alati ei saa seda mida tahad ning pead leppima kas supportimise või jungliga, mis võib olla pole sinu main. Olen ise endale iga lane jaoks main championid ära soetanud ning selgeks õppinud.
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
TeaMeTzu
HV veteran
liitunud: 10.10.2011
|
|
| Kommentaarid: 28 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
AllanK20
HV Guru

liitunud: 08.02.2009
|
14.03.2013 14:25:28
|
|
|
see lepitakse pregame chatis kokku...
_________________ joodan ja mõõdan |
|
| Kommentaarid: 133 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
109 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Zanzhu
Kreisi kasutaja
liitunud: 07.09.2009
|
14.03.2013 14:57:15
|
|
|
TeaMeTzu,
mõtled lillasid kivisid mis campioni ümber tiirlevad? Baron buff - suur koll jõe põhjapoolses otsas
mõtled sinine-kollane triipe championi all? Aegis of the Legion/Bulwark - poest ostetav
mõtled, et champion nö "põleb". Sunfire Cape - jällegi poest ostetav
Ära palun praegu veel rankedit tee kui teadmised vajaka jäävad. Rikud teistel mängu. Toksi normal draft picki kuni enamvähem asjad selged on.
Rankedis vaheldumisi tiimiliidrid bannivad kokku 6 championi, siis vastavlt pick orderile hakatakse valima champe. Üldjuhul see kes reas ülalpool saab prioriteedi oma lane valikus.
Muidugi tamiile kes halavad "mid or (tegelt and) feed" on ka low elo mängudes tugevalt. Ise tol ajal lihtsalt ignoreerisin neid ja teavitasin, et pick order > shouting order.
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
TeaMeTzu
HV veteran
liitunud: 10.10.2011
|
|
| Kommentaarid: 28 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
t-force
Kreisi kasutaja
liitunud: 31.07.2004
|
14.03.2013 16:54:21
|
|
|
Sellega võid ka solo rankedis arvestada, et ükskõik kas tiim võidab või kaotab ikka keegi sõimleb kõigi kallal. Kõige tähtsam osa on see vend ära ignoreerida enne kui ta närvidele käima hakkab
EDIT: Buffide välimus tehti mingi hetk ümber sellepärast ei olegi samasugune
|
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
22 |
|
| tagasi üles |
|
 |
AllanK20
HV Guru

liitunud: 08.02.2009
|
14.03.2013 17:29:01
|
|
|
quinn on mõnus
esimene adc, millega tegelt üldse rankedis mänginud olen
_________________ joodan ja mõõdan |
|
| Kommentaarid: 133 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
109 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|