Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  League of legends märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 24, 25, 26 ... 54, 55, 56  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Minu meelest on LoLi kogukond...
Sõbralik. Viisakas. Andekas!
5%
 5%  [ 8 ]
Keskmine. Ei erine teistest kogukondadest.
37%
 37%  [ 56 ]
Mürgine.
57%
 57%  [ 85 ]
hääli kokku : 149

autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Lordlesta
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.07.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.03.2013 18:08:22 vasta tsitaadiga

TTÜ e-Sport 2013 League of Legends
http://www.twitch.tv/ttyesports/
http://binarybeast.com/xSC213030116/full
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Zanzhu
Kreisi kasutaja

liitunud: 07.09.2009




sõnum 02.03.2013 20:25:00 vasta tsitaadiga

icon_eek.gif Copenhagen Wolves vs Fnatic RC mis just lõppes on vist parim match mis LoL-is kunagi striimitud icon_eek.gif
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jreinula
HV kasutaja

liitunud: 26.03.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.03.2013 20:31:18 vasta tsitaadiga

Casteritel eriti hingamiseks aega ei jäänudki lõpu poole.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Velociraptor
HV veteran
Velociraptor

liitunud: 27.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.03.2013 12:57:51 vasta tsitaadiga

Võib öelda, et juba poole mängu pealt ei jäänud hingamiseks eriti aega icon_biggrin.gif
Tõesti parim match, mida ma näinud olen thumbs_up.gif icon_eek.gif

_________________
🕊 Kuruppo ぽ 🕊
https://www.last.fm/user/Ingvaarr
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.03.2013 13:16:18 vasta tsitaadiga

Zanzhu kirjutas:
icon_eek.gif Copenhagen Wolves vs Fnatic RC mis just lõppes on vist parim match mis LoL-is kunagi striimitud icon_eek.gif

viitsid videole lingi saata? ei julge ise guugeldada, äkki saan spoilerina teada, kes võitis icon_smile.gif omal ajal sai neid võistlusi vaadatud. tahaksingi näha, mmilllline see best ever võistlus oli icon_smile.gif
Kommentaarid: 341 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Velociraptor
HV veteran
Velociraptor

liitunud: 27.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.03.2013 13:33:10 vasta tsitaadiga

Timberg kirjutas:
Zanzhu kirjutas:
icon_eek.gif Copenhagen Wolves vs Fnatic RC mis just lõppes on vist parim match mis LoL-is kunagi striimitud icon_eek.gif

viitsid videole lingi saata? ei julge ise guugeldada, äkki saan spoilerina teada, kes võitis icon_smile.gif omal ajal sai neid võistlusi vaadatud. tahaksingi näha, mmilllline see best ever võistlus oli icon_smile.gif

http://www.twitch.tv/riotgames/b/373000226
Esimene match. Sul on õigus, sa ei taha enne selle matchi vaatamist tulemust teada icon_biggrin.gif

_________________
🕊 Kuruppo ぽ 🕊
https://www.last.fm/user/Ingvaarr
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
TeaMeTzu
HV veteran

liitunud: 10.10.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.03.2013 13:53:24 vasta tsitaadiga

Kas vanasti sai Twitchiga lõpmatult nähtamatu olla (kui sa just ei hakka kedagi laskma)?
_________________
M: Ainulaadsed Eesti disain sisustuselemendid - TESSERA
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.03.2013 14:02:13 vasta tsitaadiga

TeaMeTzu kirjutas:
Kas vanasti sai Twitchiga lõpmatult nähtamatu olla (kui sa just ei hakka kedagi laskma)?

Jah.
Kommentaarid: 341 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Confector
HV kasutaja

liitunud: 01.08.2009




sõnum 03.03.2013 15:07:30 vasta tsitaadiga

Timberg kirjutas:
TeaMeTzu kirjutas:
Kas vanasti sai Twitchiga lõpmatult nähtamatu olla (kui sa just ei hakka kedagi laskma)?

Jah.

Seal oli mingi ajalimiit ka ikka, rank 5 peal poolteist minutit, kui ma ei eksi.

//Edit:

Uurisin maad väheke.
18.jaanuaril 2011 tuli välja patch, millega nerfiti Twitchi nähtamatust.

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sander989
Kreisi kasutaja
sander989

liitunud: 18.12.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.03.2013 18:06:24 vasta tsitaadiga

Ostsin Quinni ära. Päris awesome champ.
_________________
[img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:]
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
t-force
Kreisi kasutaja

liitunud: 31.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.03.2013 18:14:44 vasta tsitaadiga

Kaua see aeg oli kui see 7800 IP hind alla 6300 peale lasti?
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lordlesta
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.07.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.03.2013 18:17:31 vasta tsitaadiga

Nädal.
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
morfea
HV kasutaja
morfea

liitunud: 26.09.2005




sõnum 05.03.2013 17:28:35 vasta tsitaadiga

Velociraptor kirjutas:
Võib öelda, et juba poole mängu pealt ei jäänud hingamiseks eriti aega icon_biggrin.gif
Tõesti parim match, mida ma näinud olen thumbs_up.gif icon_eek.gif


thumbs_up.gif

Üldse palju häid pelasid oli. Kes ilma jäi, siis:

http://vods.leaguepedia.com/gg-vs-db-lcs-2013-eu-spring-w4d1/
http://vods.leaguepedia.com/fnatic-vs-wolves-lcs-2013-eu-spring-w4d2/
http://vods.leaguepedia.com/aaa-vs-fnatic-lcs-2013-eu-spring-w4d3/

_________________
http://signup.leagueoflegends.com/?ref=50d5e88eca348304038596
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
AllanK20
HV Guru
AllanK20

liitunud: 08.02.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.03.2013 09:15:44 vasta tsitaadiga

sad fanatic is sad, kõik mängud olid nö ära antud, kas mängu siseselt, või champ pickis



ja see mis toimub bronze 4'das on ulme - neebid, kes mängivad 2-3 korda on top pickis, bannivad akalit, leblianci jms kraami et rabada fizzi - see et vastased saavad amumu, malphite comp'i, ei huvita kedagi.

_________________
joodan ja mõõdan
Kommentaarid: 133 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 109
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Zanzhu
Kreisi kasutaja

liitunud: 07.09.2009




sõnum 07.03.2013 12:24:54 vasta tsitaadiga

Akali bann on asine low elos kus keegi pink wardi pole elu sees näinud.

Malphite imeb praegu suht vilinal peale arpeni muudatusi ja üleüldisi armori nerfe.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
AllanK20
HV Guru
AllanK20

liitunud: 08.02.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.03.2013 12:49:13 vasta tsitaadiga

no malph amumu combo on suht op, eriti veel low's
_________________
joodan ja mõõdan
Kommentaarid: 133 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 109
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SirAskAlot
Kreisi kasutaja

liitunud: 19.03.2011



Online
sõnum 07.03.2013 14:37:03 vasta tsitaadiga

AllanK20 kirjutas:
no malph amumu combo on suht op, eriti veel low's


EU liiga mängudes ei hooli keegi sellest OP combost Malphite olen vist korra/kaks näinud. Amumut pole uuel seasonil vist üldse näinud.
Praegu käival IEM-il ei huvita ka see combo kedagi.

EG üritab täna IEM-il vist eilset Fnaticut teha.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Zanzhu
Kreisi kasutaja

liitunud: 07.09.2009




sõnum 08.03.2013 16:46:17 vasta tsitaadiga

Varsti hakkab GG (ex M5) vs Cj Entus Frost IEM world championshipi semifinaal.

http://en.esl.tv/channel/esltvlol/
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
AllanK20
HV Guru
AllanK20

liitunud: 08.02.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.03.2013 19:58:14 vasta tsitaadiga

gambitist sõideti lihtsalt buldoozeriga üle....
_________________
joodan ja mõõdan
Kommentaarid: 133 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 109
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
The_Boss
HV Guru
The_Boss

liitunud: 13.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.03.2013 20:00:59 vasta tsitaadiga

Pigem tundub, et gambit tahtiski kaotada - miks muidu alex TF-i võttis?
_________________
Pakun sülearvutite tolmupuhastust, termopasta vahetust, emaplaatide remonti ja BIOS paroolide eemaldust.
Kommentaarid: 360 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Zanzhu
Kreisi kasutaja

liitunud: 07.09.2009




sõnum 08.03.2013 22:36:22 vasta tsitaadiga

See TF-i valik oli tõeliselt imelik. Kha lihtsalt pani talle nii palju survet peale pre-6 et ta ei saanud sidelanesid gankida ega countergankida.

Genja ilma flashita kha-olaf combo vastu minna oli ka peahmelt öeldes lollus. Eriti kui Jarvanit/Aniviat Olafi blokkimiseks tiimis polnud.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anar.
HV kasutaja

liitunud: 09.06.2009




sõnum 09.03.2013 05:12:50 vasta tsitaadiga

Ma ei saa üldse aru sellest Riotis. Tra, season 3 alguses keeravad sellise pasa kokku oma Black cleaveriga. Siis tulleb kellelgi geniaalne idee teha League of the Blade of the ruined king, nagu mida perset, see kuradi item on nii fucking ebareaalne, ainuke roll kes seda itemit ei osta on support. Mängu võidab see, kellel rohkem Botrk tiimis on.
Teine as on AD casterid, ma olen midis Ryze, Roa, banshee, frozen armoriga ja mingi suvaline kha'zix konn kes pole isegi fed, lihtsalt combob mind kahe seciga maha. Mida kuradit ma tegema pean siis?
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lnxab
HV kasutaja
lnxab

liitunud: 26.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.03.2013 14:53:14 vasta tsitaadiga

eksid, isegi suppordid ostavad bortk
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Fhlouz
HV kasutaja
Fhlouz

liitunud: 29.05.2004




sõnum 09.03.2013 15:10:39 vasta tsitaadiga

Anar. kirjutas:
Ma ei saa üldse aru sellest Riotis. Tra, season 3 alguses keeravad sellise pasa kokku oma Black cleaveriga. Siis tulleb kellelgi geniaalne idee teha League of the Blade of the ruined king, nagu mida perset, see kuradi item on nii fucking ebareaalne, ainuke roll kes seda itemit ei osta on support. Mängu võidab see, kellel rohkem Botrk tiimis on.
Teine as on AD casterid, ma olen midis Ryze, Roa, banshee, frozen armoriga ja mingi suvaline kha'zix konn kes pole isegi fed, lihtsalt combob mind kahe seciga maha. Mida kuradit ma tegema pean siis?


welcome to LOL!

Kuigi arvata on et nerf tuleb mingi aeg.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Zanzhu
Kreisi kasutaja

liitunud: 07.09.2009




sõnum 09.03.2013 22:10:05 vasta tsitaadiga

Nerf on ammu ära olnud, ma ei tea millest te jahute.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Nightfire
HV vaatleja

liitunud: 24.11.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.03.2013 22:15:21 vasta tsitaadiga

Korea tiimid tugevad. Loodan, et EU areneb ka, praegu vaatan, et Fnatic ja EG päris madalale langenud tasemes.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
TeaMeTzu
HV veteran

liitunud: 10.10.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.03.2013 15:11:58 vasta tsitaadiga

Kas lolile on ka "skinne" (ma ei mõtle neid, mida saab osta, vaid selliseid mida ainult sina ise näed)? Mõndadele mängudele ikka on.
_________________
M: Ainulaadsed Eesti disain sisustuselemendid - TESSERA
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
The_Boss
HV Guru
The_Boss

liitunud: 13.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.03.2013 17:07:52 vasta tsitaadiga

Olen kuulnud küll, et on võimalik see.
_________________
Pakun sülearvutite tolmupuhastust, termopasta vahetust, emaplaatide remonti ja BIOS paroolide eemaldust.
Kommentaarid: 360 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Confector
HV kasutaja

liitunud: 01.08.2009




sõnum 10.03.2013 17:13:30 vasta tsitaadiga

http://leaguecraft.com/skins

Siit on võimalik saada custom skinne. Installimisega kahjuks aidata ei oska.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
AllanK20
HV Guru
AllanK20

liitunud: 08.02.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.03.2013 18:24:30 vasta tsitaadiga

mis itemid counterivad malzi?
_________________
joodan ja mõõdan
Kommentaarid: 133 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 109
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jaks228
HV vaatleja

liitunud: 11.12.2011




sõnum 10.03.2013 18:30:38 vasta tsitaadiga

Quick silver stash
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Zanzhu
Kreisi kasutaja

liitunud: 07.09.2009




sõnum 10.03.2013 18:56:55 vasta tsitaadiga

Not being retarded counterdab malzi.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anar.
HV kasutaja

liitunud: 09.06.2009




sõnum 10.03.2013 19:05:38 vasta tsitaadiga

Keegi kellel on pushing powerit imo, et mitte lasta malzal torni lükata koguag. Ad'na soovitaks hexdrinkerit ap'na early abyssal scepter.
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
TeaMeTzu
HV veteran

liitunud: 10.10.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.03.2013 13:27:43 vasta tsitaadiga

Ez on täiesti võimatu. Ma ei saa aru kuidas temaga mängida. Olen näinud, kuidas temaga hästi mängida, aga ma lihtsalt ei saa... -.-
_________________
M: Ainulaadsed Eesti disain sisustuselemendid - TESSERA
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
t-force
Kreisi kasutaja

liitunud: 31.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.03.2013 13:49:44 vasta tsitaadiga

TeaMeTzu kirjutas:
Ez on täiesti võimatu. Ma ei saa aru kuidas temaga mängida. Olen näinud, kuidas temaga hästi mängida, aga ma lihtsalt ei saa... -.-
Skillshottidega ei saa pihta? icon_lol.gif Ega siis muud üle jäägi kui pead rohkem harjutama
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ObNixilis
HV kasutaja
ObNixilis

liitunud: 02.06.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.03.2013 15:49:00 vasta tsitaadiga

TeaMeTzu, Smartcast peab ka peal olema.
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
TeaMeTzu
HV veteran

liitunud: 10.10.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.03.2013 09:48:32 vasta tsitaadiga

Olen värskelt saanud lvl 30 ja nüüd tahaks proovida rankedit. Arvasin, et see sama nagu tavaline, aga sõbra käest sain natuke infot, et ikka ei ole. Teab keegi mingit värsket youtube videot selle kohta? Kõik, mis ma leidsin olid aasta vanad...
_________________
M: Ainulaadsed Eesti disain sisustuselemendid - TESSERA
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
The_Boss
HV Guru
The_Boss

liitunud: 13.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.03.2013 09:52:08 vasta tsitaadiga

Kas Draft picki oled proovinud? Kui pole, mine proovi. Draft pick on sama süsteemiga, mis ranked, aga lihtsalt mingeid punkte/edetabelisse seal ei saa.
_________________
Pakun sülearvutite tolmupuhastust, termopasta vahetust, emaplaatide remonti ja BIOS paroolide eemaldust.
Kommentaarid: 360 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
AllanK20
HV Guru
AllanK20

liitunud: 08.02.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.03.2013 09:53:31 vasta tsitaadiga

TeaMeTzu kirjutas:
Olen värskelt saanud lvl 30 ja nüüd tahaks proovida rankedit. Arvasin, et see sama nagu tavaline, aga sõbra käest sain natuke infot, et ikka ei ole. Teab keegi mingit värsket youtube videot selle kohta? Kõik, mis ma leidsin olid aasta vanad...
'

vaata pigem twichist mingeid high tier ranked mängijaid.

Otse streamist õpib palju enam, kui mingist youtube videost

muidugi, rankedis hakkab kehtima üsnagi range lanemise kord- botlane adc ja supp, mid on tavaliselt AP assasin või kha laadne, top lane on tugev 1v1, - harva olen näinud ka duo top lane - seljuhul on puhtalt kiire toplane clear (turret maha ja roamima)

Normalis on tavapärane näha a'la 3 adc 1 tank ja 1 ap - kuid rankedis see vaevalt edu toob.
Kommentaarid: 133 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 109
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
TeaMeTzu
HV veteran

liitunud: 10.10.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.03.2013 10:32:16 vasta tsitaadiga

AllanK20 kirjutas:
TeaMeTzu kirjutas:
Olen värskelt saanud lvl 30 ja nüüd tahaks proovida rankedit. Arvasin, et see sama nagu tavaline, aga sõbra käest sain natuke infot, et ikka ei ole. Teab keegi mingit värsket youtube videot selle kohta? Kõik, mis ma leidsin olid aasta vanad...
'

vaata pigem twichist mingeid high tier ranked mängijaid.

Otse streamist õpib palju enam, kui mingist youtube videost

muidugi, rankedis hakkab kehtima üsnagi range lanemise kord- botlane adc ja supp, mid on tavaliselt AP assasin või kha laadne, top lane on tugev 1v1, - harva olen näinud ka duo top lane - seljuhul on puhtalt kiire toplane clear (turret maha ja roamima)

Normalis on tavapärane näha a'la 3 adc 1 tank ja 1 ap - kuid rankedis see vaevalt edu toob.


Tänud, midagi oli selle chempi valimisega ka teisiti mingi first pick jne? Ei saanud täpselt aru icon_redface.gif

_________________
M: Ainulaadsed Eesti disain sisustuselemendid - TESSERA
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
The_Boss
HV Guru
The_Boss

liitunud: 13.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.03.2013 10:41:33 vasta tsitaadiga

Mine draft picki selleks.
_________________
Pakun sülearvutite tolmupuhastust, termopasta vahetust, emaplaatide remonti ja BIOS paroolide eemaldust.
Kommentaarid: 360 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Fhlouz
HV kasutaja
Fhlouz

liitunud: 29.05.2004




sõnum 14.03.2013 11:41:57 vasta tsitaadiga

TeaMeTzu kirjutas:
AllanK20 kirjutas:
TeaMeTzu kirjutas:
Olen värskelt saanud lvl 30 ja nüüd tahaks proovida rankedit. Arvasin, et see sama nagu tavaline, aga sõbra käest sain natuke infot, et ikka ei ole. Teab keegi mingit värsket youtube videot selle kohta? Kõik, mis ma leidsin olid aasta vanad...
'

vaata pigem twichist mingeid high tier ranked mängijaid.

Otse streamist õpib palju enam, kui mingist youtube videost

muidugi, rankedis hakkab kehtima üsnagi range lanemise kord- botlane adc ja supp, mid on tavaliselt AP assasin või kha laadne, top lane on tugev 1v1, - harva olen näinud ka duo top lane - seljuhul on puhtalt kiire toplane clear (turret maha ja roamima)

Normalis on tavapärane näha a'la 3 adc 1 tank ja 1 ap - kuid rankedis see vaevalt edu toob.


Tänud, midagi oli selle chempi valimisega ka teisiti mingi first pick jne? Ei saanud täpselt aru icon_redface.gif


Ja kui ranked champ selectis oled siis enne kui pickid vaata siia ka: http://www.championselect.net/champ Alati hea vastase champi counterida selle lehe abil.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Anar.
HV kasutaja

liitunud: 09.06.2009




sõnum 14.03.2013 12:25:21 vasta tsitaadiga

No, pmst kui alles hakkad ranked pelasi tegema, siis picki seda millega ennast kõige mugavamalt tunned ja paremini mängid, ära kuula mingit counterpick jama. Kui ülejäänud vennad ohkima hakkavad, siis mute peale lihtsalt. Bronze/silveri peal ei mängi teamcomp mitte mingit rolli.
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
R3negadeX
Kreisi kasutaja

liitunud: 14.10.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.03.2013 13:32:08 vasta tsitaadiga

See counter pickimine on jah selline 50:50 teema, ükspäev ronisin AP kenneniga toppi Renektoni vastu, no ei olnud probleemi, farmi oli rohkem ja domineerisin enamus ajast. Mitte, et ta halb oleks vaid ta lihtsalt ei saanud mulle dämmi teha kuna hüppasin E-ga eest ära alati.

Rankedisse minekul võiks sul selge olla kõik võimalikud rollid ja vajaliku champid, kuna alati ei saa seda mida tahad ning pead leppima kas supportimise või jungliga, mis võib olla pole sinu main. Olen ise endale iga lane jaoks main championid ära soetanud ning selgeks õppinud.
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
TeaMeTzu
HV veteran

liitunud: 10.10.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.03.2013 14:08:32 vasta tsitaadiga

Jälle palju targem. icon_biggrin.gif
Ehk siis rankedis näed, mida vastased võtavad? Ja seda kes kuhu läheb pead ise teadma, aimama?

_________________
M: Ainulaadsed Eesti disain sisustuselemendid - TESSERA


viimati muutis TeaMeTzu 14.03.2013 16:41:57, muudetud 2 korda
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
AllanK20
HV Guru
AllanK20

liitunud: 08.02.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.03.2013 14:25:28 vasta tsitaadiga

see lepitakse pregame chatis kokku...
_________________
joodan ja mõõdan
Kommentaarid: 133 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 109
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Zanzhu
Kreisi kasutaja

liitunud: 07.09.2009




sõnum 14.03.2013 14:57:15 vasta tsitaadiga

TeaMeTzu,

    mõtled lillasid kivisid mis campioni ümber tiirlevad? Baron buff - suur koll jõe põhjapoolses otsas

    mõtled sinine-kollane triipe championi all? Aegis of the Legion/Bulwark - poest ostetav

    mõtled, et champion nö "põleb". Sunfire Cape - jällegi poest ostetav


Ära palun praegu veel rankedit tee kui teadmised vajaka jäävad. Rikud teistel mängu. Toksi normal draft picki kuni enamvähem asjad selged on.

Rankedis vaheldumisi tiimiliidrid bannivad kokku 6 championi, siis vastavlt pick orderile hakatakse valima champe. Üldjuhul see kes reas ülalpool saab prioriteedi oma lane valikus.

Muidugi tamiile kes halavad "mid or (tegelt and) feed" on ka low elo mängudes tugevalt. Ise tol ajal lihtsalt ignoreerisin neid ja teavitasin, et pick order > shouting order.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
TeaMeTzu
HV veteran

liitunud: 10.10.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.03.2013 16:46:20 vasta tsitaadiga

Leidsin selle video ülesse ja nägin, et see ikka ju red...?
Spoiler Spoiler Spoiler
1.14 saab selle.

Mul mängus küll selline pole? icon_redface.gif

_________________
M: Ainulaadsed Eesti disain sisustuselemendid - TESSERA
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
t-force
Kreisi kasutaja

liitunud: 31.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.03.2013 16:54:21 vasta tsitaadiga

Sellega võid ka solo rankedis arvestada, et ükskõik kas tiim võidab või kaotab ikka keegi sõimleb kõigi kallal. Kõige tähtsam osa on see vend ära ignoreerida enne kui ta närvidele käima hakkab icon_biggrin.gif
EDIT: Buffide välimus tehti mingi hetk ümber sellepärast ei olegi samasugune
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
AllanK20
HV Guru
AllanK20

liitunud: 08.02.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.03.2013 17:29:01 vasta tsitaadiga

quinn on mõnus icon_smile.gif

esimene adc, millega tegelt üldse rankedis mänginud olen

_________________
joodan ja mõõdan
Kommentaarid: 133 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 109
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  League of legends mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 24, 25, 26 ... 54, 55, 56  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.