Natuke sai ikka, kuigi serverid olid ikka päris mitu korda maas ja mäng vahepeal karjus, et mul internet puudub jne. Always online ftw!!!
Midagi väga revolutsioonilist pole! Mäng on lõbus ja sujuv, aga ülilihtne ja kaart väga väike ikka. Beta tunniajase piirangu jooksul sai kaart täis ehitatud ja vaikselt hakkas igav. Tõsiselt loodan, et täisversioonis on tunduvalt suuremad kaardid ja betas oli raskusaste kõige madalama peal.
Enamus ehitised olid loomulikult lukus, aga valikut nägi ikka ja tundus suht tagasihoidlik. Samas ehitisi saab upgrade'ida, näiteks koolidele rohkem klassiruume, politseile rohkem patrullautosid ja konge jne, mis oli päris hea.
Maapinna tööristasid pole, see mis maatükk ette antakse, see on. SimCity 4'as sai igast lahedaid asju tehtud!
Üldiselt aga ikka lõbus ja loodetavasti täisversioonis mõned asjad teisiti. Day-1 ost kindlasti ei ole, ootan ja vaatan mis välja tuleb, kasvõi juba always-online DRM'i pärast!
Natuke sai ikka, kuigi serverid olid ikka päris mitu korda maas ja mäng vahepeal karjus, et mul internet puudub jne. Always online ftw!!!
Midagi väga revolutsioonilist pole! Mäng on lõbus ja sujuv, aga ülilihtne ja kaart väga väike ikka. Beta tunniajase piirangu jooksul sai kaart täis ehitatud ja vaikselt hakkas igav. Tõsiselt loodan, et täisversioonis on tunduvalt suuremad kaardid ja betas oli raskusaste kõige madalama peal.
Enamus ehitised olid loomulikult lukus, aga valikut nägi ikka ja tundus suht tagasihoidlik. Samas ehitisi saab upgrade'ida, näiteks koolidele rohkem klassiruume, politseile rohkem patrullautosid ja konge jne, mis oli päris hea.
Maapinna tööristasid pole, see mis maatükk ette antakse, see on. SimCity 4'as sai igast lahedaid asju tehtud!
Üldiselt aga ikka lõbus ja loodetavasti täisversioonis mõned asjad teisiti. Day-1 ost kindlasti ei ole, ootan ja vaatan mis välja tuleb, kasvõi juba always-online DRM'i pärast!
Vaadates ülevaateid siis jah näha on et mäng nii raske ei saa olema nagu sc4 kus võisid ühte regiooni pool aastat ehitada. Mõni hull tegi san franciscot isegi 3 aastat http://www.dedoimedo.com/games/simcity4-complete.html
Loodan et mäng läheb lõpu poole raskemaks (tahad täiuslikuma linna siis ka maksad selle eest).
Minule näiteks mp sisse toomine meeldib. Sai siin ANNO't näiteks mitmekesti tehtud ja päris huvitav on omavahel ressursidega kaubelda. Ja nagu aru saan saavad olema ressursid ja erinevad mapid suurimaks raskuseks üldse olema uues simcitys.
Aga see et mäng sujuvamalt jookseb on minu jaoks küll meeldiv. Cities xl oli ses suhtes väga rõve mäng ... _________________ http://www.lossirestoran.eu/
tundub nõme ja multikalik, vb simuna hea kuid välimus väga labane võrreldes korralikult moditud sc4ga
loodetavasti korralikud modimisvõimalused tulemas, siis võib asja saada.
Ei, mäng on ise hea aga mis mulle ei meeldi on: DRM always online süsteem, väiksed kaardid, piiratud arv regioone, terve kari Day1 DLC-sid, põhjendamatu Premium hind.
Lõhnab selle järele, et asjale tuleb veel mingi nõme ärimudel kust saad regioone juurde osta, suuremaid kaarte, DLC jms. tekib küsimus, mille eest ma seda Premium hinda siis maksan... _________________ Bawse
see jama natuke ikka et map väiksed aga lubasid millalgi suuremaks teha. Endal vähemalt reedel plaan osta kui keegi online koos midagi teha tahaks siis andke teada _________________ In game name:lusikas
Neljapäevast peaks siis ka meil olema alla laaditav. Ameeriklased ei saanud alguses kuidagi asja vedama. Kes tahab Originis koos mängida võib lisada: Marxendorf _________________ MA OLEN PÕHIMÕTTELISELT GAY ABIELUDE POOLT.....AGA MÕLEMAD NAISED PEAVAD ILUSAD OLEMA!!!
Järjest rohkem ju kohtab seda online värki ja kummalist hala, et mäng saast sest piraga ei näe pooli võimalusi.
Ma olen üsna kindel, et piraat versioon, kus always online DRM on maha võetud, on tunduvalt parem, kui originaal versioon.
Lisaks sellele on mäng nii tobedalt disainitud. Linnad on jube väikesed. Sa saad küll kontrollida samas regioonis mitut linna, kuid kui oled ühes linnas, siis kõik su teised linnad on pausi peal. Nii et kui sul on näiteks soov luua üks linn, mis on fokuseeritud kaubandusele, teine tööstusele, kolmas haritud tööjõu tootmisele, ning siis korraga nende linnadega mängida, siis pole see võimalik.
Varasemates Sim City mängudes oli sul ruumi nii palju, et said kõik oma plaanid ühe kaarti peal teostada, ilma, et enamik sinu disainitud linnasid pausi peal oleks.
Lisaks sellele on mäng nii tobedalt disainitud. Linnad on jube väikesed. Sa saad küll kontrollida samas regioonis mitut linna, kuid kui oled ühes linnas, siis kõik su teised linnad on pausi peal. Nii et kui sul on näiteks soov luua üks linn, mis on fokuseeritud kaubandusele, teine tööstusele, kolmas haritud tööjõu tootmisele, ning siis korraga nende linnadega mängida, siis pole see võimalik.
Varasemates Sim City mängudes oli sul ruumi nii palju, et said kõik oma plaanid ühe kaarti peal teostada, ilma, et enamik sinu disainitud linnasid pausi peal oleks.
Kui nii kirjutad, siis kõlab nagu massive turnoff, kuid kas see tegelt teeb mängumõnu kehvemaks?
Et kui sa ühes linnas toodad haritud tööjõudu, kas senikaua kuni sa teises linnas mängid, see tööjõud ei saa tollest linnast sinna lokeeruda?
Või tähendab see paus vaid seda, et pausil olev linn ei tooda jooksvaid kulutusi ega ei koole katastroofide käes, kuid soovitud boonuseid kõrval asuvatele linnadele jagab ikka?
nevermind, probleemi ju ei ole?
http://youtu.be/7-KeHtlUf2M?t=8m47s
Linnad on siiski omavahel seotud, ja ühest linnast teise hüppamine väga tülikas ei tundugi... _________________ Winter is coming...
Mäng tundub omamoodi lahe, meeldib täiega see uus simulatsiooni mootor ja see kuidas erinevaid graafikuid näidatud on. Vinguda võiks selle üle, et teede suurusel baseeruv density, tundub veits imelik aga muidu on mäng täitsa lahe.
Aga probleem minu jaoks on DRM ja DLC/Add-on müügil baseeruv keskkond. Ootan ära, vaatan kuidas need asjad kujunevad ning ka hinna langust, sest kui asjad nagu metro, suuremad kaardid jne tulevad eraldi müüki siis jah, ma ei ole nõus täishinda maksma.
Ja kui tõesti kogu simulatsiooni arvutamine on server side siis alternatiivseid võimalusi selle mängu omastamiseks ei tule. _________________ Bawse
Aga probleem minu jaoks on DRM ja DLC/Add-on müügil baseeruv keskkond. Ootan ära, vaatan kuidas need asjad kujunevad ning ka hinna langust, sest kui asjad nagu metro, suuremad kaardid jne tulevad eraldi müüki siis jah, ma ei ole nõus täishinda maksma.
Nad on täielikult raha lüpsmise peal väljas. Sisuliselt hakkab tulema Sims 3 stiilis üks DLC teise järel. Kui praegu tahad kõik Sims 3'e DLC'd ära osta, pead ligi €500 välja käima.
SimCity lead game designer rääkides SimCity tulevikust:
tsitaat:
As for the future of SimCity, Quigley said "This SimCity architecture is much more like the Sims. In the previous SimCities it was difficult to add any additional content. We built this SimCity to be 'composable', which is the best way to describe it. It puts us in a position to make more stuff for the game and to build more content. So we'll see what people want and ask for in particular and we'll make more content."
37.- pole tegu ju kalli mänguga. Simsi kõiki asju ei pea ju ostma, võid kasutada ka user made kraami.
Mulle väga meeldib kui mingid valemid hakkavad käima läbi keskserveri - jah pole tore, kui see on maas aga võimalus mäng laiemale elule aidata on seda suurem.
37.- pole tegu ju kalli mänguga. Simsi kõiki asju ei pea ju ostma, võid kasutada ka user made kraami.
Mulle väga meeldib kui mingid valemid hakkavad käima läbi keskserveri - jah pole tore, kui see on maas aga võimalus mäng laiemale elule aidata on seda suurem.
User made kraamist võid und näha nüüd. Sama oli Diablo 3-ga. EA ei taha üldse toetada modimist üldse, kuna enamasti modijad suudavad kvaliteetsemad kraami pakkuda.
37.- pole tegu ju kalli mänguga. Simsi kõiki asju ei pea ju ostma, võid kasutada ka user made kraami.
Point on selles, et suuremad kaardid, asjad nagu metrood, jms, oleks pidanud algusest peale mänguga kaasas olema ning sisalduma retail hinnas. Nüüd hakatakse neid lihtsalt lisa raha eest juurde müüma. Ja muidugi inimesed ostavad, sest mõistust pole peas.
Magic kirjutas:
Mulle väga meeldib kui mingid valemid hakkavad käima läbi keskserveri - jah pole tore, kui see on maas aga võimalus mäng laiemale elule aidata on seda suurem.
Esiteks ma sügavalt kahtlen, et see jutt tõsi on. Olen üsna kindel, et vabalt saaks kõik vajalikud arvutused keskpärase koduarvutiga ära teha. Ja probleem ei piirdu sellega, et serverid korraks maha lähevad või et siis ei saa mängida, kui sul endal nett maas. Mõtle pigem selle peale, et mis saab siis, kui EA otsustab, et tahab SimCity 2 välja lasta ning selle mängu serverid lihtsalt maha võtab, et sundida inimesi uut mängu ostma.
Ma miskipärast arvan, et tasub ajaga kaasas käia. Loomulikult taunin ka mina seda, et üha rohkem üritatakse tarbijalt suuremas koguses raha välja petta sama või olemasoleva toote eest.
Suurkorporatsioonid teevad seda, mida soovivad. Kui mäng mulle ei meeldi, siis ma lihtsalt ei osta seda. Samuti ei pira, loobun lihtsalt mängu mängimisest kui ühed või teised ideed sobimatuks osutuvad.
100st keskpärasest mängust üks on ikka teistest parem, mille peale ma raha raisata raatsin.
Usun, et paljud mängutegijad teevad mänge endale. Üksikud teevad fännidele, kuid mitte kellegi teos ei pea ega pole kohustatud igale indiviidile meeldima.
Uurin mitmest kanalist infot ja seejärel teen otsuse. Ma ei pea mängu kohe day1 mängima hakkama.
Totalbiscuiti videost sain palju positiivset kaja, mis innustas mind mängu ostma.
Tulin siia foorumisse, selgus, et metroo feature jäetakse esialgsest mängust välja. Selge järelikult ootan, mil saab mängu osta koos minule põneva lisavidinaga ning kui mängu koguhind on 30€ või alla selle.
See on kõigile selge, et publisherid teevad kõik selleks, et keskpäraselt jõukamalt tarbijalt rohkem raha välja lüpsta.
Ei tahaks igas teemas sama jama lugeda. Samas, nagu ei saa ma nõuda arvutimängudelt endale meelepäraseid elemente, ei saa ma ka nõuda endale meelepärast foorumi keskkonda.
Kuigi võib ju loota, et rohkem arutataks sisuliste plusside ja miinuste üle. _________________ Winter is coming...
Elame näeme... Sims 3-le on kraami piisavalt, et osta vaid tavaversioon. Kõik sõltub ka kasutaja huvidest.
Sims 3 pole always online. Muidu nõustuks, kuid selle always onlinega kaob modimine ära.
Kuni sulle ei tuletata igal hetkel meelde, et sul see äge feature, mis naabrimehel on puudu siis ei ole ju probleemi
Ei taha, et mäng muutuks arvutimängude Selveriks kus reklaami tambitakse sulle silmast ja kõrvast sisse, et sa ikka kõige parema juurdehindlusega toote ostaksid
Usun, et paljud mängutegijad teevad mänge endale. Üksikud teevad fännidele, kuid mitte kellegi teos ei pea ega pole kohustatud igale indiviidile meeldima.
Väiksemad developerid, kes pole mõne türanliku publisheri käpa all, ehk tõepoolest toodavad mänge, mis neile endile meeldivad.
Suur osa AAA mänge on aga puhtalt turu uuringute peale üles ehitatud. Vaadatakse, mis massidele hetkel peale läheb. Siis vaadatakse, mis moodi saaks kõige enam raha teenida. Ning seejärel hakatakse mõtlema, kuidas selle najal mäng kokku panna.
NeroEST kirjutas:
Ei tahaks igas teemas sama jama lugeda. Samas, nagu ei saa ma nõuda arvutimängudelt endale meelepäraseid elemente, ei saa ma ka nõuda endale meelepärast foorumi keskkonda.
Kuigi võib ju loota, et rohkem arutataks sisuliste plusside ja miinuste üle.
Mõistan, kuid püüa ka sina aru saada, et kui mängu business model takistab mul mängu nautimist, siis on see minu jaoks palju olulisem, kui mängu sisesed plussid ja miinused.
Väiksemad developerid, kes pole mõne türanliku publisheri käpa all, ehk tõepoolest toodavad mänge, mis neile endile meeldivad.
Suur osa AAA mänge on aga puhtalt turu uuringute peale üles ehitatud. Vaadatakse, mis massidele hetkel peale läheb. Siis vaadatakse, mis moodi saaks kõige enam raha teenida. Ning seejärel hakatakse mõtlema, kuidas selle najal mäng kokku panna.
NeroEST kirjutas:
Ei tahaks...
Mõistan, kuid püüa ka sina aru saada, et kui mängu business model takistab mul mängu nautimist, siis on see minu jaoks palju olulisem, kui mängu sisesed plussid ja miinused.
Samuti nõus, kuid kardan, et sellega peab nõustuma. Massidele pealeminev, rahapumpav mängude olemus on hetkel kahjuks standard.
Samamoodi nagu tuleb leppida raha eest prinditud uudistega, tuleb ka leppida raha teenimise eesmärgil tehtud mängudega:/
Proovime lihtsalt leida seda vähest positiivsust, mis leida annab:) _________________ Winter is coming...
Olgem ausad, kes meist ikka tahaks altruistlikult niisama teiste heaks tööd teha, tasu/tulu saamises pole midagi imelikku. Mis puudutab mängude kvaliteedi langust, siis mängurlus ja internet on viimase 10-15 aastaga oluliselt muutunud. Facebooki põlvkond on peale tulnud, aina enam inimesi on internetis ja sellest lähtuvalt ka mängib. Mitte et ma kedagi/midagi välja vabandaks, pigem nutaks ka kadunud aegu taga. Plaanin tegelt ka ise soetada antud mängu, eelnevaid on kõvasti mängitud ja WTF-i review jättis küllalt positiivse mulje.
No nad ei saa ju suuremaid mape anda, kui nad tahavad, et inimesed onlines mängiks. Muidu võiks ju üksi teha ühe suure linna, kus majandad kõik asjad ära ja selle specialisationi asja võiks prügimäele saata ning siis poleks nagu mingit mõtet multiplayeril ja kogu see DRM jura oleks mõttetu? Eks tulevikus hakkavad kõik mängud samasugust süsteemi kasutama..
... oligi liiga hea, et tõsi olla võrguühenduse vajaduse kibeda pilli neelamiseks olin valmis, kuid mängu ülesehituse nii vägivaldselt tehisliku muutmisega on raske leppida. Mängus pole enam võimalik luua üht suurt ja komplektset linna vaid mingeid imepisikesi linnakesi, mis moodustavad regiooni. Mul poleks selle lahenduse vastu midagi, kui need linnakesed kõik toimiks kah reaalajas, kuid paraku nii see pole, areng toimub vaid aktiivses linnas. Soovides kõigi linnade pidevat arengut, peab neid linnu juhtima teine inimene või ostma mitu mängu ja arvutit selleks, et saada kokku üks tõiseltvõetav regioon - naeruväärne näiliselt nagu mingi interaktsioon linnade vahel toimuks, kuid tegelik mõju mitteaktiivsetele linnadele puudub. Ühe linna suurus on pealegi nii väike, et selle ehitab vilunud SC mängija üsna kiiresti täis ja edasi ? Vahepeal ei saa mõnda teist linna kah arendada sest siis jääb eelmise linna areng seisma. Rääkimata sellest, et kuna pole palju ruumi, siis pole ka eriti palju eksimisvõimalust ega mänguruumi katsetamiseks ehk algusest peale peab juba olema kindel arusaam, millele linn spetsialiseerub. Ma leian, et selle lahendusega on tehtud üsna riskantse valik sest vanakooli SC mängurite jaoks, pole see enam päris see mäng, mis oli SC4. Mingile nö. pühapäevamängurile võib ju selline poolik lahendus sobida aga kas see ongi suund, kuhu kõik mängud liiguvad ? Simulatsiooni keerukuse kohapealt võiks eeldada küll märksa suuremat potentsiaali. Tõenäoliselt jällegi EA käsi mängus, et ikka rohkem ja rohkem DLC ja muu sellise jura pealt teenida, hakkame ootama samasugust lisade paraadi nagu Sims seeriale. Mulle väga meeldivad simulatsioonid ja SC5 on kindlasti selles osas tasemel mäng, kuid pealesunnitud killustatus, võrgumängu propageerimiseks, rikub kahjuks kogu ilu ära _________________
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse sa ei või vastata selle foorumi teemadele sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis sa ei saa lisada manuseid selles foorumis sa võid manuseid alla laadida selles foorumis
Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.