|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| Kaua oled WoT-i mänginud? Täpsusta teemas. |
| 12-10a |
|
42% |
[ 27 ] |
| 10-8a |
|
17% |
[ 11 ] |
| 8-6a |
|
11% |
[ 7 ] |
| 6-4a |
|
7% |
[ 5 ] |
| 4-2a |
|
4% |
[ 3 ] |
| Vähem kui 2a |
|
15% |
[ 10 ] |
|
| hääli kokku : 63 |
|
| autor |
|
vipu
HV veteran

liitunud: 15.09.2004
|
21.02.2013 13:51:00
|
|
|
aga kõikidel ameeriklastel tuleb eest lasta kuulipildujasse ja lased alati läbi. pole ma veel täheldanud, et mängudes ameerika tankid alati viimasena ellu jääks. tiger2ga tiirutad ümber suure aeglase ameeriklase ja lased tal ammoracki või mootorisse. tiger2ga saad hästi hoida terve kere nurka ja ameeriklane ei lase sulle isegi küljelt sisse. ameeriklastele saab alati ka komandöri torni lasta, tiger2 laseb täpselt.
ah igatepidi on tankid võrdsed ja loeb rohkem emotsionaalne pool.
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
yerba
HV Guru

liitunud: 12.11.2003
|
21.02.2013 14:05:34
|
|
|
Tiger 2 eelis on selle aeglus
Jõuad viimasena lahingusse, saad viimasena ka hukka.
_________________ www.lapik.ee - parima hinnaga patareid!
ja lisaks ERYONE filamendid ( küsige HVs ): www.eryone.ee |
|
| Kommentaarid: 1224 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
901 |
|
| tagasi üles |
|
 |
madfury
HV veteran

liitunud: 05.09.2004
|
|
| Kommentaarid: 28 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vipu
HV veteran

liitunud: 15.09.2004
|
21.02.2013 22:34:31
|
|
|
Sain üle pika aja kamikaze medali, rammisin e75ga batchati ära
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
antikondor
Kreisi kasutaja

liitunud: 18.07.2005
|
22.02.2013 03:25:47
|
|
|
Ei saa aru kuidas järjekindlalt Panther M10 peale edukalt läheb, näitajate järgi ei tohiks see tank jsut OP olla, aga nonäedsa.
Spoiler 
_________________ Olen jah muusika suhtes elitaarne sitapea
000 WHILE hangover
001 drink beer |
|
| Kommentaarid: 48 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
45 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Launger
Kreisi kasutaja
liitunud: 20.07.2010
|
|
| Kommentaarid: 120 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
109 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hondaa
Kreisi kasutaja

liitunud: 09.02.2007
|
22.02.2013 17:24:31
|
|
|
lõpuks sain AMX105 kah master badgei (700 exp). enda üllatuseks on selle artyga winrate 63%, mis on kõrgem isegi t29 winrateist ju ma siis olen tiimile ikka päris kasulik
|
|
| Kommentaarid: 24 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
24 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kristoferr
HV Guru

liitunud: 26.11.2006

|
22.02.2013 18:24:31
|
|
|
Victory!
Battle:: Malinovka 22. veebruar 2013 17:00:17
Vehicle:: T29
Exp:: 5 090 (x2)
+ Credits: 67 305
Achievements: : Steel Wall, Top Gun, Defender, Mastery Badge: "Ace Tanker"
5090exp duubel. 5029dmg ja 6killi läks vaja, et T29ga tankiäss kätte saada. Latt päris kõrgele aetud.
Poole pealt, kui tiigri turretist läbi ei saanud ja seis hakkas kusiseks minema, siis panin premium ammo sisse ning lasin sellega lõpuni välja.
http://www.upload.ee/files/3092879/20130222_1700_usa-T29_02_malinovka.wotreplay.html
Spoiler 
T29 on ikka nii OP tank. Imestan, et ta veel nerfi saanud pole.
Hetke statsid. 30K exp veel minna. 90% lahingutest on üksi mängitud ja T9 vastu kasutan reeglina premium ammot.
Spoiler 
|
|
| Kommentaarid: 267 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
218 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vipu
HV veteran

liitunud: 15.09.2004
|
22.02.2013 18:37:34
|
|
|
| Kas uue patchiga tuleb mingeid mappe juurde ka, paar tükki vist pidid ära kaduma?
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
erick
HV Guru

liitunud: 24.01.2003
|
22.02.2013 18:49:01
|
|
|
| Kristoferr kirjutas: |
Spoiler 
Victory!
Battle:: Malinovka 22. veebruar 2013 17:00:17
Vehicle:: T29
Exp:: 5 090 (x2)
+ Credits: 67 305
Achievements: : Steel Wall, Top Gun, Defender, Mastery Badge: "Ace Tanker"
5090exp duubel. 5029dmg ja 6killi läks vaja, et T29ga tankiäss kätte saada. Latt päris kõrgele aetud.
Poole pealt, kui tiigri turretist läbi ei saanud ja seis hakkas kusiseks minema, siis panin premium ammo sisse ning lasin sellega lõpuni välja.
http://www.upload.ee/files/3092879/20130222_1700_usa-T29_02_malinovka.wotreplay.html
Spoiler 
T29 on ikka nii OP tank. Imestan, et ta veel nerfi saanud pole.
Hetke statsid. 30K exp veel minna. 90% lahingutest on üksi mängitud ja T9 vastu kasutan reeglina premium ammot.
Spoiler 
|
Tõsine respect, mees
Võiduprotsent on ikka väga ilus. Grindin ise ka praegu T29-t, aga nii kena mu võiduprotsent küll välja ei näe, kuigi tank on selgelt jällegi oma tieri parim heavy mu arust
|
|
| Kommentaarid: 106 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
96 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kr6ll
HV Guru

liitunud: 13.09.2003
|
22.02.2013 19:32:25
|
|
|
| Kindlasti on kristoferr hea mängija aga see winrate on paras õnneloos. mul on AMX 13-75 win stabiilselt 55+ aga mõne tankiga, millega teen kõvasti paremat mängu, on win 45 ja tee mida tahad see ei tõuse. 99,5% panen randomit.
|
|
| Kommentaarid: 89 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vipu
HV veteran

liitunud: 15.09.2004
|
22.02.2013 19:49:09
|
|
|
Mul on e75 61% peal, mänge siis V94 K59 Ü55. 70% peale saada vist on ulme, ma saan enne E100 lahti.
See XVM on huvitav asi, pidevalt on meie tiimis olnud kõik kollased, oranzid ja vastasel on 4-5 rohelist, isegi mõni helesinine ja me oleme mängu võitnud.
Üldine võitude tase ei olegi väga määrav. Teinekord on olnud siiski ka kaotus kui vastasel on lausa lillad sees. XVM ei näita pimedaid laske, näitab 0 hitti, aga endal on lastud elu kirjas.
Üks mäng oli hästi hea enne. Sõitsin e75 risti tänava nurka, vastas oli KV4, KV5, mingi suur ameeriklane ja hiljem miski VK Tier8 ka liitus nendega.
Kuna mina olin risti, siis meie väiketankid ronisid minu taha peitu ja andsin koguaeg kattetuld. Pmps lasime kõik vastased ära ja ükski väiketank meil maha vist ei võetud. Mina sain miski 800 hp viga kokku.
Selles mängus tegin 6400 midagi dam ka. Mõnus koostöö oli just väiketankide poolelt, tavaliselt nad ei julge toetada, istuvad peidus ja siis on suurt ka vastastel kerge mahavõtta.
viimati muutis vipu 22.02.2013 19:52:38, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Thing
HV kasutaja

liitunud: 26.01.2002
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
20 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kristoferr
HV Guru

liitunud: 26.11.2006

|
|
| Kommentaarid: 267 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
218 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vipu
HV veteran

liitunud: 15.09.2004
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kr6ll
HV Guru

liitunud: 13.09.2003
|
22.02.2013 20:01:50
|
|
|
oehh. Kuna igav on siis ikka pelan X randomites. Sain just randomi parima tulemus, meeskond oli tõesti hea. Ma hoidsin koos paari mehega olulist punkti ja sain tina artylt ikka tublisti, kuigi mitte otsetabamust vist. Hea mäng oli.
Võit!
Lahing: Liivajõgi 22. veebruar 2013. a. 18:50:47
Masin: FV215b
Kogemused: 1 531
Krediiti: 66 885
Lahingu saavutused: Valdamise märk: "I klass"
|
|
| Kommentaarid: 89 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
antikondor
Kreisi kasutaja

liitunud: 18.07.2005
|
22.02.2013 20:14:00
|
|
|
| Kristoferr kirjutas: |
Victory!
Battle:: Malinovka 22. veebruar 2013 17:00:17
Vehicle:: T29
Exp:: 5 090 (x2)
+ Credits: 67 305
Achievements: : Steel Wall, Top Gun, Defender, Mastery Badge: "Ace Tanker"
5090exp duubel. 5029dmg ja 6killi läks vaja, et T29ga tankiäss kätte saada. Latt päris kõrgele aetud.
Poole pealt, kui tiigri turretist läbi ei saanud ja seis hakkas kusiseks minema, siis panin premium ammo sisse ning lasin sellega lõpuni välja.
http://www.upload.ee/files/3092879/20130222_1700_usa-T29_02_malinovka.wotreplay.html
Spoiler 
T29 on ikka nii OP tank. Imestan, et ta veel nerfi saanud pole.
Hetke statsid. 30K exp veel minna. 90% lahingutest on üksi mängitud ja T9 vastu kasutan reeglina premium ammot.
Spoiler 
|
Mu statsid pole veel nii head aga winrate 61% na pole ühtegi pauku kuldmoona kasutanud. Tier 7 heavy kohta on see asi jah kohutavalt OP.
_________________ Olen jah muusika suhtes elitaarne sitapea
000 WHILE hangover
001 drink beer |
|
| Kommentaarid: 48 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
45 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hondaa
Kreisi kasutaja

liitunud: 09.02.2007
|
23.02.2013 18:42:20
|
|
|
ma pettusin maailmas hetkel
Spoiler 
Spoiler 
mul pole lihtsalt sõnu... kaotus tuli nii, et meid capiti (elus olin mina, IS ja TIger, vastasel 4 tanki) ja IS sõitis alla orgu (oi ei, mitte baasi poole), kus mina ja Tiger juba olime ja vastaseks oli 100 elupunktiga M6 miks ma seda multiplayerit siiski mängin?
|
|
| Kommentaarid: 24 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
24 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vipu
HV veteran

liitunud: 15.09.2004
|
24.02.2013 19:46:35
|
|
|
sain ka õnneseene medali lõpuks uhke tunne kohe, rammisin just vastase artyt ja nende oma arty lasi nina all nende arty ära.
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MorRAW
Ei ole Guru

liitunud: 30.05.2002
|
26.02.2013 00:21:58
|
|
|
Korralikult tuli spot damaget randomi kohta
Rohkem infot
Edit:
Järgmine lahing tuli ka hea - korralik damage. Kahju, et viik :/
rohkem infot
|
|
| Kommentaarid: 376 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
317 |
|
| tagasi üles |
|
 |
erick
HV Guru

liitunud: 24.01.2003
|
26.02.2013 17:03:46
|
|
|
Tugevad numbrid
WoT'i foorumis on üles löödud eraldi thread, et arutada möödunud x5 nädalavahetusel aset leidnud anomaaliaid ja õudusjutte: http://forum.worldoftanks.eu/index.php?/topic/215221-horror-stories-from-x5-weekend/
Hea lugemine - üks kiire näide ka:
| tsitaat: |
Got <500 xp for 5x-victory with my AMX 40... it was Lakeville (starting on the South side) and I decided to defend the valley, slow as I am. One minute in the game, I arrived at the chokepoint in the valley, but before a single shot was fired on our side, we won with a kill-score of 0-0.
WHAT HAPPENED?
2 Scouts of my team decided to rush through the middle and cap the enemy base... this is the MOST STUPID PLAN you can have on this map, right?
...
...
...
...
...
NONE of the enemies decapped their base, they lost not even ONE minute after the game started and BEFORE ANY tank was killed. I thought the worst team you can get, would lose 0-15... no, this enemy team was even much worse. It made me angry because of the lost 5x-victory and falling off my chair laughing at the same time. Still can´t believe it.
In the result screen the 2 cappers were the only tanks with >100xp... |
|
|
| Kommentaarid: 106 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
96 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Yankuonu
HV kasutaja

liitunud: 14.10.2011
|
26.02.2013 17:23:33
|
|
|
| erick kirjutas: |
Tugevad numbrid
WoT'i foorumis on üles löödud eraldi thread, et arutada möödunud x5 nädalavahetusel aset leidnud anomaaliaid ja õudusjutte: http://forum.worldoftanks.eu/index.php?/topic/215221-horror-stories-from-x5-weekend/
Hea lugemine - üks kiire näide ka:
| tsitaat: |
Got <500 xp for 5x-victory with my AMX 40... it was Lakeville (starting on the South side) and I decided to defend the valley, slow as I am. One minute in the game, I arrived at the chokepoint in the valley, but before a single shot was fired on our side, we won with a kill-score of 0-0.
WHAT HAPPENED?
2 Scouts of my team decided to rush through the middle and cap the enemy base... this is the MOST STUPID PLAN you can have on this map, right?
...
...
...
...
...
NONE of the enemies decapped their base, they lost not even ONE minute after the game started and BEFORE ANY tank was killed. I thought the worst team you can get, would lose 0-15... no, this enemy team was even much worse. It made me angry because of the lost 5x-victory and falling off my chair laughing at the same time. Still can´t believe it.
In the result screen the 2 cappers were the only tanks with >100xp... |
|
Njah tüüp sai mängu 29 hipit: "make peace not war"
_________________ "You cannot judge me. I am Justice itself!" |
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004
|
26.02.2013 18:55:55
|
|
|
| erick, Cap more XP!
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rycyve
HV veteran

liitunud: 25.06.2006
|
26.02.2013 20:18:21
|
|
|
Paistab,et testis team work puudub,kuna esineb isegi -2 siniseid tegelasi omas teamis aga arusaadav on see,et välja lööb venelase temperament isegi alla 10 aastaste puhul
Põletan edasi.Pole lihtsalt midagi siia head välja tuua nagu siin on asi välja kujunenud.
_________________ CH341A EEPROM Flash BIOS teenus. |
|
| Kommentaarid: 100 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
83 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vipu
HV veteran

liitunud: 15.09.2004
|
26.02.2013 23:13:46
|
|
|
õudne, ma pean e100 kätte saamiseks löwega kokku ajama 6 milli + veel meeskonna treenimine + lisad.
7,8 milli kokku
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mtv0308
HV kasutaja
liitunud: 06.04.2006
|
27.02.2013 00:33:09
|
|
|
| vipu kirjutas: |
õudne, ma pean e100 kätte saamiseks löwega kokku ajama 6 milli + veel meeskonna treenimine + lisad.
7,8 milli kokku |
Aja Löwe meeskond pärast E-100 peale
Täna sõpradega sai kah seda raha probleemi arutatud. Üritasime meelde tuletada, et kas keegi meist mäletab aega mil me ei olnud rahahädas ja ainus moment meenus Tier 1-3 ajast umbes
_________________ http://www.youtube.com/z4nn1n |
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vipu
HV veteran

liitunud: 15.09.2004
|
27.02.2013 00:43:35
|
|
|
| varem olen vana tanki maha müünud, lisad edasi tõstnud, meeskonna samuti. aga e75 ma jätan raudselt alles. vbl ja löwe meeskond e100 tõsta, sest löwel on mul 3 lisaoskus ka enam vähem olemas.
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004
|
27.02.2013 00:53:13
|
|
|
vipu, sest sa ju ei tea, et sama riigi ja klassi tanki mehi saab ilma kahjudeta kasutada premium tanki peal?
A'la võtad oma E-75 mehed ja tõstad ajutiselt Löwe peale ilma ümber treenimata ja nad on seal peal sama osavad.
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
erick
HV Guru

liitunud: 24.01.2003
|
27.02.2013 02:48:59
|
|
|
Ma just oneshottisin Malinovkal 668 meetri pealt Hetzeri derpguniga teise Hetzeri. Mürsk lendas mingi tubli 3 sekundit, hakkasin juba arvama et läks võssa lask
|
|
| Kommentaarid: 106 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
96 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kr6ll
HV Guru

liitunud: 13.09.2003
|
27.02.2013 08:19:00
|
|
|
| erick kirjutas: |
Mürsk lendas mingi tubli 3 sekundit, hakkasin juba arvama et läks võssa lask  |
|
|
| Kommentaarid: 89 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vipu
HV veteran

liitunud: 15.09.2004
|
27.02.2013 09:42:53
|
|
|
| mikk36 kirjutas: |
vipu, sest sa ju ei tea, et sama riigi ja klassi tanki mehi saab ilma kahjudeta kasutada premium tanki peal?
A'la võtad oma E-75 mehed ja tõstad ajutiselt Löwe peale ilma ümber treenimata ja nad on seal peal sama osavad. |
ma pole seda kunagi proovinud. mul on meeskonnad kõik lõpuni arendatud. viimased lisaoskused jooksevad kõigil v.a. teiste riiki tankidel, ma vähe nendega mänginud.
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
yerba
HV Guru

liitunud: 12.11.2003
|
27.02.2013 10:26:25
|
|
|
Jah. Prem tanki pealt saad sama tüübi tanki peale mehi ümber kantida kadudeta. Mul siiberdas ka nii üks meeskonda löwe ja tiigri vahet edasi tagasi.
_________________ www.lapik.ee - parima hinnaga patareid!
ja lisaks ERYONE filamendid ( küsige HVs ): www.eryone.ee |
|
| Kommentaarid: 1224 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
901 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MorRAW
Ei ole Guru

liitunud: 30.05.2002
|
|
| Kommentaarid: 376 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
317 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vipu
HV veteran

liitunud: 15.09.2004
|
27.02.2013 11:09:32
|
|
|
| aga mis baasil meeskonna auastmed liiguvad? komandörid on mul leitnandid, kuna nad kapteniks saavad? kas see on seotud mängude arvuga?
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
AC7
HV kasutaja

liitunud: 01.12.2009
|
27.02.2013 12:13:29
|
|
|
| Ma kipun arvama, et see ei mängi mitte mingisugust rolli, mis auaste neil on. Aga võin muidugi eksida.
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
yerba
HV Guru

liitunud: 12.11.2003
|
27.02.2013 12:33:33
|
|
|
| vipu kirjutas: |
| aga mis baasil meeskonna auastmed liiguvad? komandörid on mul leitnandid, kuna nad kapteniks saavad? kas see on seotud mängude arvuga? |
Mul on ka tunne, et kuidagi seotud xpi ja mängude arvuga. Alguses sain meeskonna tier 1-s, olid nad päris nublud ju. Ei kõlavad auastmeid ega tärne.
Aga nüüd on nad ikka ametiredelil tõusnud ju.
|
|
| Kommentaarid: 1224 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
901 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vipu
HV veteran

liitunud: 15.09.2004
|
27.02.2013 12:39:35
|
|
|
aga uhke kui komandöriks on major.
mul on nii löwel kui e75 täpselt samasuguste auastmetega meeskonnad : oberleutnant (löwega 1051 lahingut ja e75 siis 2514 lahingut), leutnant, leutnant, stabsweldvebel, stabsweldvebel
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mauno Lurbe
HV kasutaja

liitunud: 20.11.2001
|
27.02.2013 12:45:42
|
|
|
| vipu kirjutas: |
aga uhke kui komandöriks on major.
mul on nii löwel kui e75 täpselt samasuguste auastmetega meeskonnad : oberleutnant (löwega 1051 lahingut ja e75 siis 2514 lahingut), leutnant, leutnant, stabsweldvebel, stabsweldvebel |
Saan ma õigesti aru, et sul oli E75 kuu aega tagasi esimene lahing ja juba on üle 2500 lahingu tehtud + lahingud teiste tankidega? See on peaaegu nagu põhikohaga töö juba
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vipu
HV veteran

liitunud: 15.09.2004
|
27.02.2013 12:53:43
|
|
|
| Mauno Lurbe kirjutas: |
| vipu kirjutas: |
aga uhke kui komandöriks on major.
mul on nii löwel kui e75 täpselt samasuguste auastmetega meeskonnad : oberleutnant (löwega 1051 lahingut ja e75 siis 2514 lahingut), leutnant, leutnant, stabsweldvebel, stabsweldvebel |
Saan ma õigesti aru, et sul oli E75 kuu aega tagasi esimene lahing ja juba on üle 2500 lahingu tehtud + lahingud teiste tankidega? See on peaaegu nagu põhikohaga töö juba  |
ma tõstan meeskondi edasi. vana tanki müün maha. kuna saksa artyd on mul kõik lahti mängitud ja artydega enam ei mängi, siis arty meeskonna õpetasin ümber jagtigerile näiteks.
mul on tegelikult td tier10 ka ammu lahti mängitud, aga jagtiger meeldib mulle rohkem. sellega ma mängin niisama ajaviiteks.
ma ei ole ühtegi slotti juurde kunagi ostnud, ma ei saa endal palju tanke hoida. nüüd on kaks juurde antud mängupoolt, üks oli usa jubin ja üks siis briti jubin.
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Leinö
HV veteran

liitunud: 07.05.2008
|
27.02.2013 12:54:41
|
|
|
| vipu, hiinajubina eest ei antudki?
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
33 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vipu
HV veteran

liitunud: 15.09.2004
|
27.02.2013 13:00:43
|
|
|
vbl anti ka, ma ei mäleta enam. hetkel mul ongi elc, tiger p, löwe, e75, jagtiger. pmst kui 6 milli oleks, siis saaks e100 ka õhtuks kätte. aga seal on see teine toru, see tahab 60k xp saada, ma kogun vabakasutusega siis seda juurde. löwega saan 6 milli kokku, siis vast ongi see pool sellest 60xp olemas. hetkel mul vist 15k vabakasutuskogemust riiulis. kui kasutaks selle ära, saaks e100 veel kiiremini lahti.
mul on plaan saksa puu kõik lahti mängida ja siis vist ei viitsi wot enam mängida.
aga üksasi on täiesti absurdne saksa puus. kui ma tahan jagpantheriga teha ferdi lahti, siis pean koguma 77500 xp aga kui ma tahan tiger p pealt ferdile minna, siis pean koguma 150 000xp.
viimati muutis vipu 27.02.2013 13:05:56, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004
|
27.02.2013 13:04:48
|
|
|
vipu, esimene toru on sul seal sama, mis sul E-75 peal, sama, mis Minimausi ja sama, mis Mausi peal.
See on ilma premium moonata parem toru, kui see 15 cm kärakas.
15 cm kärakas kõlbab vaid klannilahingutesse ja kompaniidesse, sest tavalise moonaga on tal hale läbistavus.
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vipu
HV veteran

liitunud: 15.09.2004
|
27.02.2013 13:06:45
|
|
|
| aaaa, vot seda ma ei teadnudki. siis ei peagi toda arendama.
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mauno Lurbe
HV kasutaja

liitunud: 20.11.2001
|
27.02.2013 14:11:55
|
|
|
| vipu kirjutas: |
| Mauno Lurbe kirjutas: |
| vipu kirjutas: |
aga uhke kui komandöriks on major.
mul on nii löwel kui e75 täpselt samasuguste auastmetega meeskonnad : oberleutnant (löwega 1051 lahingut ja e75 siis 2514 lahingut), leutnant, leutnant, stabsweldvebel, stabsweldvebel |
Saan ma õigesti aru, et sul oli E75 kuu aega tagasi esimene lahing ja juba on üle 2500 lahingu tehtud + lahingud teiste tankidega? See on peaaegu nagu põhikohaga töö juba  |
ma tõstan meeskondi edasi. vana tanki müün maha. kuna saksa artyd on mul kõik lahti mängitud ja artydega enam ei mängi, siis arty meeskonna õpetasin ümber jagtigerile näiteks.
mul on tegelikult td tier10 ka ammu lahti mängitud, aga jagtiger meeldib mulle rohkem. sellega ma mängin niisama ajaviiteks.
ma ei ole ühtegi slotti juurde kunagi ostnud, ma ei saa endal palju tanke hoida. nüüd on kaks juurde antud mängupoolt, üks oli usa jubin ja üks siis briti jubin. |
Selge, ma arvasin ekslikult, et sul kuu ajaga ainult E75 peal tehtud need lahingud. Mehi tõstan ise samamoodi edasi. E75 on päris korralik masin, 12,8 cm toru on abiks, algul 10,5 cm toruga jooksis asi miinusesse, nüüd ikka teenib krediiti masin (premiumiga siis). Miinuseks muidugi 13,6 sek reload....
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vipu
HV veteran

liitunud: 15.09.2004
|
27.02.2013 14:13:43
|
|
|
| e75 puhul häirib ka see kui kere keerad, siis torn on lukus.
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004
|
27.02.2013 14:55:16
|
|
|
| vipu kirjutas: |
| e75 puhul häirib ka see kui kere keerad, siis torn on lukus. |
!?
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vipu
HV veteran

liitunud: 15.09.2004
|
27.02.2013 15:11:00
|
|
|
| nu löwega saad kere keerata ühele poole ja samal ajal keerad torni teisele poole. e75 kere keerates torni samalajal teisele poole keerata ei saa (juhul kui pole soisel pinnasel)
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004
|
27.02.2013 15:15:21
|
|
|
vipu, sõnastus kehv siis lihtsalt. Tahtsid öelda, et E-75 kuppel keerab häirivalt aeglaselt.
Ära muretse, sellest on veel aeglasemaid olemas.
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vipu
HV veteran

liitunud: 15.09.2004
|
27.02.2013 15:18:02
|
|
|
| mikk36 kirjutas: |
vipu, sõnastus kehv siis lihtsalt. Tahtsid öelda, et E-75 kuppel keerab häirivalt aeglaselt.
Ära muretse, sellest on veel aeglasemaid olemas. |
ta ei keera pead sõitma otse, siis keerab kuppel või kui sõidad soos, siis keerad kere ja kuppel ka keerab. muudel pinnastel keerad kere, aga kuppel jääb kinni ja kui lõpetad keeramise, sõidad edasi või tagasi, siis hakkab kuppel keerama. proovige järgi:D
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004
|
27.02.2013 15:38:34
|
|
|
| Krt, mine või test-serverisse, et osta see masin.
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|