Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  World of Tanks märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 139, 140, 141 ... 581, 582, 583  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Kaua oled WoT-i mänginud? Täpsusta teemas.
12-10a
42%
 42%  [ 27 ]
10-8a
17%
 17%  [ 11 ]
8-6a
11%
 11%  [ 7 ]
6-4a
7%
 7%  [ 5 ]
4-2a
4%
 4%  [ 3 ]
Vähem kui 2a
15%
 15%  [ 10 ]
hääli kokku : 63

autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
vipu
HV veteran
vipu

liitunud: 15.09.2004




sõnum 21.02.2013 13:51:00 vasta tsitaadiga

aga kõikidel ameeriklastel tuleb eest lasta kuulipildujasse ja lased alati läbi. pole ma veel täheldanud, et mängudes ameerika tankid alati viimasena ellu jääks. tiger2ga tiirutad ümber suure aeglase ameeriklase ja lased tal ammoracki või mootorisse. tiger2ga saad hästi hoida terve kere nurka ja ameeriklane ei lase sulle isegi küljelt sisse. ameeriklastele saab alati ka komandöri torni lasta, tiger2 laseb täpselt.

ah igatepidi on tankid võrdsed ja loeb rohkem emotsionaalne pool.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
yerba
HV Guru
yerba

liitunud: 12.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.02.2013 14:05:34 vasta tsitaadiga

Tiger 2 eelis on selle aeglus icon_smile.gif
Jõuad viimasena lahingusse, saad viimasena ka hukka.

_________________
www.lapik.ee - parima hinnaga patareid!
ja lisaks ERYONE filamendid ( küsige HVs ): www.eryone.ee
Kommentaarid: 1224 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 901
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
madfury
HV veteran
madfury

liitunud: 05.09.2004




sõnum 21.02.2013 17:32:24 vasta tsitaadiga

Minu esimene pooli medal. T-34 on ikka jube pill kui vähegi positsiooni valik õnnestub.

Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
Avatar by Flacko
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vipu
HV veteran
vipu

liitunud: 15.09.2004




sõnum 21.02.2013 22:34:31 vasta tsitaadiga

Sain üle pika aja kamikaze medali, rammisin e75ga batchati ära icon_lol.gif
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
antikondor
Kreisi kasutaja
antikondor

liitunud: 18.07.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.02.2013 03:25:47 vasta tsitaadiga

Ei saa aru kuidas järjekindlalt Panther M10 peale edukalt läheb, näitajate järgi ei tohiks see tank jsut OP olla, aga nonäedsa.
Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
Olen jah muusika suhtes elitaarne sitapea
000 WHILE hangover
001 drink beer
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Launger
Kreisi kasutaja

liitunud: 20.07.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.02.2013 09:16:18 vasta tsitaadiga

Parem matchmaking. Ja eks igal prem tankil on natuke rohkem sisu kui reklaamitud, et ikka rohkem kulda ostetaks icon_smile.gif
_________________
https://store.simracing.ee/eval-lounge-simulaatori-rent
Kommentaarid: 120 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 109
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hondaa
Kreisi kasutaja
hondaa

liitunud: 09.02.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.02.2013 17:24:31 vasta tsitaadiga

lõpuks sain AMX105 kah master badgei (700 exp). enda üllatuseks on selle artyga winrate 63%, mis on kõrgem isegi t29 winrateist icon_lol.gif ju ma siis olen tiimile ikka päris kasulik
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kristoferr
HV Guru
Kristoferr

liitunud: 26.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.02.2013 18:24:31 vasta tsitaadiga

Victory!
Battle:: Malinovka 22. veebruar 2013 17:00:17
Vehicle:: T29
Exp:: 5 090 (x2)
+ Credits: 67 305
Achievements: : Steel Wall, Top Gun, Defender, Mastery Badge: "Ace Tanker"

5090exp duubel. 5029dmg ja 6killi läks vaja, et T29ga tankiäss kätte saada. Latt päris kõrgele aetud.
Poole pealt, kui tiigri turretist läbi ei saanud ja seis hakkas kusiseks minema, siis panin premium ammo sisse ning lasin sellega lõpuni välja.

http://www.upload.ee/files/3092879/20130222_1700_usa-T29_02_malinovka.wotreplay.html

Spoiler Spoiler Spoiler


T29 on ikka nii OP tank. Imestan, et ta veel nerfi saanud pole.
Hetke statsid. 30K exp veel minna. 90% lahingutest on üksi mängitud ja T9 vastu kasutan reeglina premium ammot.
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 267 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 218
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vipu
HV veteran
vipu

liitunud: 15.09.2004




sõnum 22.02.2013 18:37:34 vasta tsitaadiga

Kas uue patchiga tuleb mingeid mappe juurde ka, paar tükki vist pidid ära kaduma?
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003




sõnum 22.02.2013 18:49:01 vasta tsitaadiga

Kristoferr kirjutas:
Spoiler Spoiler Spoiler


Spoiler Spoiler Spoiler


T29 on ikka nii OP tank. Imestan, et ta veel nerfi saanud pole.
Hetke statsid. 30K exp veel minna. 90% lahingutest on üksi mängitud ja T9 vastu kasutan reeglina premium ammot.
Spoiler Spoiler Spoiler


Tõsine respect, mees thumbs_up.gif

Võiduprotsent on ikka väga ilus. Grindin ise ka praegu T29-t, aga nii kena mu võiduprotsent küll välja ei näe, kuigi tank on selgelt jällegi oma tieri parim heavy mu arust icon_smile.gif
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kr6ll
HV Guru
kr6ll

liitunud: 13.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.02.2013 19:32:25 vasta tsitaadiga

Kindlasti on kristoferr hea mängija aga see winrate on paras õnneloos. mul on AMX 13-75 win stabiilselt 55+ aga mõne tankiga, millega teen kõvasti paremat mängu, on win 45 ja tee mida tahad see ei tõuse. 99,5% panen randomit.
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vipu
HV veteran
vipu

liitunud: 15.09.2004




sõnum 22.02.2013 19:49:09 vasta tsitaadiga

Mul on e75 61% peal, mänge siis V94 K59 Ü55. 70% peale saada vist on ulme, ma saan enne E100 lahti.

See XVM on huvitav asi, pidevalt on meie tiimis olnud kõik kollased, oranzid ja vastasel on 4-5 rohelist, isegi mõni helesinine ja me oleme mängu võitnud.
Üldine võitude tase ei olegi väga määrav. Teinekord on olnud siiski ka kaotus kui vastasel on lausa lillad sees. XVM ei näita pimedaid laske, näitab 0 hitti, aga endal on lastud elu kirjas.

Üks mäng oli hästi hea enne. Sõitsin e75 risti tänava nurka, vastas oli KV4, KV5, mingi suur ameeriklane ja hiljem miski VK Tier8 ka liitus nendega.
Kuna mina olin risti, siis meie väiketankid ronisid minu taha peitu ja andsin koguaeg kattetuld. Pmps lasime kõik vastased ära ja ükski väiketank meil maha vist ei võetud. Mina sain miski 800 hp viga kokku.
Selles mängus tegin 6400 midagi dam ka. Mõnus koostöö oli just väiketankide poolelt, tavaliselt nad ei julge toetada, istuvad peidus ja siis on suurt ka vastastel kerge mahavõtta.


viimati muutis vipu 22.02.2013 19:52:38, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Thing
HV kasutaja
Thing

liitunud: 26.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.02.2013 19:49:42 vasta tsitaadiga

IS-2 oli kah täitsa tore tank icon_smile.gif
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kristoferr
HV Guru
Kristoferr

liitunud: 26.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.02.2013 19:49:42 vasta tsitaadiga

Eks u100 mängu win rate on tõesti natuke ka õnneloos. Aga T29 on sellegipoolest liiga hea tank oma tieri kohta. Vaata kasvõi keskmist exp, mis on rohkem kui 1000. icon_biggrin.gif
_________________
Liitu Opencode Go soodsa coding plaaniga ja saa 5€ soodust!
Liitu Wise'ga!
Kommentaarid: 267 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 218
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vipu
HV veteran
vipu

liitunud: 15.09.2004




sõnum 22.02.2013 19:57:20 vasta tsitaadiga

Ma vist olen natuke paremini mängima hakanud jälle, väike tõus on sees http://noobmeter.com/player/eu/vipueesti
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kr6ll
HV Guru
kr6ll

liitunud: 13.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.02.2013 20:01:50 vasta tsitaadiga

oehh. Kuna igav on siis ikka pelan X randomites. Sain just randomi parima tulemus, meeskond oli tõesti hea. Ma hoidsin koos paari mehega olulist punkti ja sain tina artylt ikka tublisti, kuigi mitte otsetabamust vist. Hea mäng oli.

Võit!
Lahing: Liivajõgi 22. veebruar 2013. a. 18:50:47
Masin: FV215b
Kogemused: 1 531
Krediiti: 66 885
Lahingu saavutused: Valdamise märk: "I klass"
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
antikondor
Kreisi kasutaja
antikondor

liitunud: 18.07.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.02.2013 20:14:00 vasta tsitaadiga

Kristoferr kirjutas:
Victory!
Battle:: Malinovka 22. veebruar 2013 17:00:17
Vehicle:: T29
Exp:: 5 090 (x2)
+ Credits: 67 305
Achievements: : Steel Wall, Top Gun, Defender, Mastery Badge: "Ace Tanker"

5090exp duubel. 5029dmg ja 6killi läks vaja, et T29ga tankiäss kätte saada. Latt päris kõrgele aetud.
Poole pealt, kui tiigri turretist läbi ei saanud ja seis hakkas kusiseks minema, siis panin premium ammo sisse ning lasin sellega lõpuni välja.

http://www.upload.ee/files/3092879/20130222_1700_usa-T29_02_malinovka.wotreplay.html

Spoiler Spoiler Spoiler


T29 on ikka nii OP tank. Imestan, et ta veel nerfi saanud pole.
Hetke statsid. 30K exp veel minna. 90% lahingutest on üksi mängitud ja T9 vastu kasutan reeglina premium ammot.
Spoiler Spoiler Spoiler


Mu statsid pole veel nii head aga winrate 61% na pole ühtegi pauku kuldmoona kasutanud. Tier 7 heavy kohta on see asi jah kohutavalt OP.

_________________
Olen jah muusika suhtes elitaarne sitapea
000 WHILE hangover
001 drink beer
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hondaa
Kreisi kasutaja
hondaa

liitunud: 09.02.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.02.2013 18:42:20 vasta tsitaadiga

ma pettusin maailmas hetkel
Spoiler Spoiler Spoiler


Spoiler Spoiler Spoiler

mul pole lihtsalt sõnu... kaotus tuli nii, et meid capiti (elus olin mina, IS ja TIger, vastasel 4 tanki) ja IS sõitis alla orgu (oi ei, mitte baasi poole), kus mina ja Tiger juba olime ja vastaseks oli 100 elupunktiga M6 icon_lol.gif miks ma seda multiplayerit siiski mängin?
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vipu
HV veteran
vipu

liitunud: 15.09.2004




sõnum 24.02.2013 19:46:35 vasta tsitaadiga

sain ka õnneseene medali lõpuks icon_lol.gif uhke tunne kohe, rammisin just vastase artyt ja nende oma arty lasi nina all nende arty ära.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MorRAW
Ei ole Guru
MorRAW

liitunud: 30.05.2002




sõnum 26.02.2013 00:21:58 vasta tsitaadiga

Korralikult tuli spot damaget randomi kohta thumbs_up.gif



Rohkem infot

Edit:

Järgmine lahing tuli ka hea - korralik damage. Kahju, et viik :/


rohkem infot
Kommentaarid: 376 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 317
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003




sõnum 26.02.2013 17:03:46 vasta tsitaadiga

Tugevad numbrid thumbs_up.gif

WoT'i foorumis on üles löödud eraldi thread, et arutada möödunud x5 nädalavahetusel aset leidnud anomaaliaid ja õudusjutte: http://forum.worldoftanks.eu/index.php?/topic/215221-horror-stories-from-x5-weekend/

Hea lugemine - üks kiire näide ka:

tsitaat:
Got <500 xp for 5x-victory with my AMX 40... it was Lakeville (starting on the South side) and I decided to defend the valley, slow as I am. One minute in the game, I arrived at the chokepoint in the valley, but before a single shot was fired on our side, we won with a kill-score of 0-0.
WHAT HAPPENED?
2 Scouts of my team decided to rush through the middle and cap the enemy base... this is the MOST STUPID PLAN you can have on this map, right?
...
...
...
...
...
NONE of the enemies decapped their base, they lost not even ONE minute after the game started and BEFORE ANY tank was killed. I thought the worst team you can get, would lose 0-15... no, this enemy team was even much worse. It made me angry because of the lost 5x-victory and falling off my chair laughing at the same time. Still can´t believe it.
In the result screen the 2 cappers were the only tanks with >100xp... icon_wink.gif
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Yankuonu
HV kasutaja
Yankuonu

liitunud: 14.10.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.02.2013 17:23:33 vasta tsitaadiga

erick kirjutas:
Tugevad numbrid thumbs_up.gif

WoT'i foorumis on üles löödud eraldi thread, et arutada möödunud x5 nädalavahetusel aset leidnud anomaaliaid ja õudusjutte: http://forum.worldoftanks.eu/index.php?/topic/215221-horror-stories-from-x5-weekend/

Hea lugemine - üks kiire näide ka:

tsitaat:
Got <500 xp for 5x-victory with my AMX 40... it was Lakeville (starting on the South side) and I decided to defend the valley, slow as I am. One minute in the game, I arrived at the chokepoint in the valley, but before a single shot was fired on our side, we won with a kill-score of 0-0.
WHAT HAPPENED?
2 Scouts of my team decided to rush through the middle and cap the enemy base... this is the MOST STUPID PLAN you can have on this map, right?
...
...
...
...
...
NONE of the enemies decapped their base, they lost not even ONE minute after the game started and BEFORE ANY tank was killed. I thought the worst team you can get, would lose 0-15... no, this enemy team was even much worse. It made me angry because of the lost 5x-victory and falling off my chair laughing at the same time. Still can´t believe it.
In the result screen the 2 cappers were the only tanks with >100xp... icon_wink.gif


Njah tüüp sai mängu 29 hipit: "make peace not war" icon_lol.gif beer_yum.gif

_________________
"You cannot judge me. I am Justice itself!"
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 26.02.2013 18:55:55 vasta tsitaadiga

erick, Cap more XP!
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rycyve
HV veteran
rycyve

liitunud: 25.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.02.2013 20:18:21 vasta tsitaadiga

Paistab,et testis team work puudub,kuna esineb isegi -2 siniseid tegelasi omas teamis aga arusaadav on see,et välja lööb venelase temperament isegi alla 10 aastaste puhul icon_biggrin.gif
Põletan edasi.Pole lihtsalt midagi siia head välja tuua nagu siin on asi välja kujunenud. icon_lol.gif

_________________
CH341A EEPROM Flash BIOS teenus.
Kommentaarid: 100 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 83
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vipu
HV veteran
vipu

liitunud: 15.09.2004




sõnum 26.02.2013 23:13:46 vasta tsitaadiga

õudne, ma pean e100 kätte saamiseks löwega kokku ajama 6 milli + veel meeskonna treenimine + lisad.
7,8 milli kokku
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mtv0308
HV kasutaja

liitunud: 06.04.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.02.2013 00:33:09 vasta tsitaadiga

vipu kirjutas:
õudne, ma pean e100 kätte saamiseks löwega kokku ajama 6 milli + veel meeskonna treenimine + lisad.
7,8 milli kokku


Aja Löwe meeskond pärast E-100 peale icon_smile.gif

Täna sõpradega sai kah seda raha probleemi arutatud. Üritasime meelde tuletada, et kas keegi meist mäletab aega mil me ei olnud rahahädas ja ainus moment meenus Tier 1-3 ajast umbes icon_biggrin.gif

_________________
http://www.youtube.com/z4nn1n
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
vipu
HV veteran
vipu

liitunud: 15.09.2004




sõnum 27.02.2013 00:43:35 vasta tsitaadiga

varem olen vana tanki maha müünud, lisad edasi tõstnud, meeskonna samuti. aga e75 ma jätan raudselt alles. vbl ja löwe meeskond e100 tõsta, sest löwel on mul 3 lisaoskus ka enam vähem olemas.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 27.02.2013 00:53:13 vasta tsitaadiga

vipu, sest sa ju ei tea, et sama riigi ja klassi tanki mehi saab ilma kahjudeta kasutada premium tanki peal?
A'la võtad oma E-75 mehed ja tõstad ajutiselt Löwe peale ilma ümber treenimata ja nad on seal peal sama osavad.
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003




sõnum 27.02.2013 02:48:59 vasta tsitaadiga

Ma just oneshottisin Malinovkal 668 meetri pealt Hetzeri derpguniga teise Hetzeri. Mürsk lendas mingi tubli 3 sekundit, hakkasin juba arvama et läks võssa lask icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kr6ll
HV Guru
kr6ll

liitunud: 13.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.02.2013 08:19:00 vasta tsitaadiga

erick kirjutas:
Mürsk lendas mingi tubli 3 sekundit, hakkasin juba arvama et läks võssa lask icon_biggrin.gif


thumbs_up.gif icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vipu
HV veteran
vipu

liitunud: 15.09.2004




sõnum 27.02.2013 09:42:53 vasta tsitaadiga

mikk36 kirjutas:
vipu, sest sa ju ei tea, et sama riigi ja klassi tanki mehi saab ilma kahjudeta kasutada premium tanki peal?
A'la võtad oma E-75 mehed ja tõstad ajutiselt Löwe peale ilma ümber treenimata ja nad on seal peal sama osavad.


ma pole seda kunagi proovinud. mul on meeskonnad kõik lõpuni arendatud. viimased lisaoskused jooksevad kõigil v.a. teiste riiki tankidel, ma vähe nendega mänginud.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
yerba
HV Guru
yerba

liitunud: 12.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.02.2013 10:26:25 vasta tsitaadiga

Jah. Prem tanki pealt saad sama tüübi tanki peale mehi ümber kantida kadudeta. Mul siiberdas ka nii üks meeskonda löwe ja tiigri vahet edasi tagasi.
_________________
www.lapik.ee - parima hinnaga patareid!
ja lisaks ERYONE filamendid ( küsige HVs ): www.eryone.ee
Kommentaarid: 1224 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 901
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MorRAW
Ei ole Guru
MorRAW

liitunud: 30.05.2002




sõnum 27.02.2013 10:36:38 vasta tsitaadiga

Endal USA heavy liinil niimoodi, et igapäevaselt duubleid teeb T34's T110E5 meeskond icon_rolleyes.gif
_________________
https://www.instagram.com/morrowshoots/
http://www.morrowshoots.com
Kommentaarid: 376 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 317
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
vipu
HV veteran
vipu

liitunud: 15.09.2004




sõnum 27.02.2013 11:09:32 vasta tsitaadiga

aga mis baasil meeskonna auastmed liiguvad? komandörid on mul leitnandid, kuna nad kapteniks saavad? kas see on seotud mängude arvuga?
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
AC7
HV kasutaja
AC7

liitunud: 01.12.2009




sõnum 27.02.2013 12:13:29 vasta tsitaadiga

Ma kipun arvama, et see ei mängi mitte mingisugust rolli, mis auaste neil on. Aga võin muidugi eksida.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
yerba
HV Guru
yerba

liitunud: 12.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.02.2013 12:33:33 vasta tsitaadiga

vipu kirjutas:
aga mis baasil meeskonna auastmed liiguvad? komandörid on mul leitnandid, kuna nad kapteniks saavad? kas see on seotud mängude arvuga?


Mul on ka tunne, et kuidagi seotud xpi ja mängude arvuga. Alguses sain meeskonna tier 1-s, olid nad päris nublud ju. Ei kõlavad auastmeid ega tärne.
Aga nüüd on nad ikka ametiredelil tõusnud ju.
Kommentaarid: 1224 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 901
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vipu
HV veteran
vipu

liitunud: 15.09.2004




sõnum 27.02.2013 12:39:35 vasta tsitaadiga

aga uhke kui komandöriks on major.

mul on nii löwel kui e75 täpselt samasuguste auastmetega meeskonnad : oberleutnant (löwega 1051 lahingut ja e75 siis 2514 lahingut), leutnant, leutnant, stabsweldvebel, stabsweldvebel
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mauno Lurbe
HV kasutaja
Mauno Lurbe

liitunud: 20.11.2001




sõnum 27.02.2013 12:45:42 vasta tsitaadiga

vipu kirjutas:
aga uhke kui komandöriks on major.

mul on nii löwel kui e75 täpselt samasuguste auastmetega meeskonnad : oberleutnant (löwega 1051 lahingut ja e75 siis 2514 lahingut), leutnant, leutnant, stabsweldvebel, stabsweldvebel


Saan ma õigesti aru, et sul oli E75 kuu aega tagasi esimene lahing ja juba on üle 2500 lahingu tehtud + lahingud teiste tankidega? See on peaaegu nagu põhikohaga töö juba icon_wink.gif
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vipu
HV veteran
vipu

liitunud: 15.09.2004




sõnum 27.02.2013 12:53:43 vasta tsitaadiga

Mauno Lurbe kirjutas:
vipu kirjutas:
aga uhke kui komandöriks on major.

mul on nii löwel kui e75 täpselt samasuguste auastmetega meeskonnad : oberleutnant (löwega 1051 lahingut ja e75 siis 2514 lahingut), leutnant, leutnant, stabsweldvebel, stabsweldvebel


Saan ma õigesti aru, et sul oli E75 kuu aega tagasi esimene lahing ja juba on üle 2500 lahingu tehtud + lahingud teiste tankidega? See on peaaegu nagu põhikohaga töö juba icon_wink.gif


ma tõstan meeskondi edasi. vana tanki müün maha. kuna saksa artyd on mul kõik lahti mängitud ja artydega enam ei mängi, siis arty meeskonna õpetasin ümber jagtigerile näiteks.
mul on tegelikult td tier10 ka ammu lahti mängitud, aga jagtiger meeldib mulle rohkem. sellega ma mängin niisama ajaviiteks.

ma ei ole ühtegi slotti juurde kunagi ostnud, ma ei saa endal palju tanke hoida. nüüd on kaks juurde antud mängupoolt, üks oli usa jubin ja üks siis briti jubin.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Leinö
HV veteran
Leinö

liitunud: 07.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.02.2013 12:54:41 vasta tsitaadiga

vipu, hiinajubina eest ei antudki?
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vipu
HV veteran
vipu

liitunud: 15.09.2004




sõnum 27.02.2013 13:00:43 vasta tsitaadiga

vbl anti ka, ma ei mäleta enam. hetkel mul ongi elc, tiger p, löwe, e75, jagtiger. pmst kui 6 milli oleks, siis saaks e100 ka õhtuks kätte. aga seal on see teine toru, see tahab 60k xp saada, ma kogun vabakasutusega siis seda juurde. löwega saan 6 milli kokku, siis vast ongi see pool sellest 60xp olemas. hetkel mul vist 15k vabakasutuskogemust riiulis. kui kasutaks selle ära, saaks e100 veel kiiremini lahti.

mul on plaan saksa puu kõik lahti mängida ja siis vist ei viitsi wot enam mängida.

aga üksasi on täiesti absurdne saksa puus. kui ma tahan jagpantheriga teha ferdi lahti, siis pean koguma 77500 xp aga kui ma tahan tiger p pealt ferdile minna, siis pean koguma 150 000xp.


viimati muutis vipu 27.02.2013 13:05:56, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 27.02.2013 13:04:48 vasta tsitaadiga

vipu, esimene toru on sul seal sama, mis sul E-75 peal, sama, mis Minimausi ja sama, mis Mausi peal.
See on ilma premium moonata parem toru, kui see 15 cm kärakas.
15 cm kärakas kõlbab vaid klannilahingutesse ja kompaniidesse, sest tavalise moonaga on tal hale läbistavus.
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vipu
HV veteran
vipu

liitunud: 15.09.2004




sõnum 27.02.2013 13:06:45 vasta tsitaadiga

aaaa, vot seda ma ei teadnudki. siis ei peagi toda arendama.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mauno Lurbe
HV kasutaja
Mauno Lurbe

liitunud: 20.11.2001




sõnum 27.02.2013 14:11:55 vasta tsitaadiga

vipu kirjutas:
Mauno Lurbe kirjutas:
vipu kirjutas:
aga uhke kui komandöriks on major.

mul on nii löwel kui e75 täpselt samasuguste auastmetega meeskonnad : oberleutnant (löwega 1051 lahingut ja e75 siis 2514 lahingut), leutnant, leutnant, stabsweldvebel, stabsweldvebel


Saan ma õigesti aru, et sul oli E75 kuu aega tagasi esimene lahing ja juba on üle 2500 lahingu tehtud + lahingud teiste tankidega? See on peaaegu nagu põhikohaga töö juba icon_wink.gif


ma tõstan meeskondi edasi. vana tanki müün maha. kuna saksa artyd on mul kõik lahti mängitud ja artydega enam ei mängi, siis arty meeskonna õpetasin ümber jagtigerile näiteks.
mul on tegelikult td tier10 ka ammu lahti mängitud, aga jagtiger meeldib mulle rohkem. sellega ma mängin niisama ajaviiteks.

ma ei ole ühtegi slotti juurde kunagi ostnud, ma ei saa endal palju tanke hoida. nüüd on kaks juurde antud mängupoolt, üks oli usa jubin ja üks siis briti jubin.


Selge, ma arvasin ekslikult, et sul kuu ajaga ainult E75 peal tehtud need lahingud. Mehi tõstan ise samamoodi edasi. E75 on päris korralik masin, 12,8 cm toru on abiks, algul 10,5 cm toruga jooksis asi miinusesse, nüüd ikka teenib krediiti masin (premiumiga siis). Miinuseks muidugi 13,6 sek reload....
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vipu
HV veteran
vipu

liitunud: 15.09.2004




sõnum 27.02.2013 14:13:43 vasta tsitaadiga

e75 puhul häirib ka see kui kere keerad, siis torn on lukus.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 27.02.2013 14:55:16 vasta tsitaadiga

vipu kirjutas:
e75 puhul häirib ka see kui kere keerad, siis torn on lukus.
!?
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vipu
HV veteran
vipu

liitunud: 15.09.2004




sõnum 27.02.2013 15:11:00 vasta tsitaadiga

nu löwega saad kere keerata ühele poole ja samal ajal keerad torni teisele poole. e75 kere keerates torni samalajal teisele poole keerata ei saa (juhul kui pole soisel pinnasel)
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 27.02.2013 15:15:21 vasta tsitaadiga

vipu, sõnastus kehv siis lihtsalt. Tahtsid öelda, et E-75 kuppel keerab häirivalt aeglaselt.
Ära muretse, sellest on veel aeglasemaid olemas.
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vipu
HV veteran
vipu

liitunud: 15.09.2004




sõnum 27.02.2013 15:18:02 vasta tsitaadiga

mikk36 kirjutas:
vipu, sõnastus kehv siis lihtsalt. Tahtsid öelda, et E-75 kuppel keerab häirivalt aeglaselt.
Ära muretse, sellest on veel aeglasemaid olemas.


ta ei keera icon_lol.gif pead sõitma otse, siis keerab kuppel või kui sõidad soos, siis keerad kere ja kuppel ka keerab. muudel pinnastel keerad kere, aga kuppel jääb kinni ja kui lõpetad keeramise, sõidad edasi või tagasi, siis hakkab kuppel keerama. proovige järgi:D
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 27.02.2013 15:38:34 vasta tsitaadiga

Krt, mine või test-serverisse, et osta see masin.
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  World of Tanks mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 139, 140, 141 ... 581, 582, 583  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.