Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Crysis 3 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 11, 12, 13 ... 15, 16, 17  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Lehys
Kreisi kasutaja
Lehys

liitunud: 15.07.2011




sõnum 23.02.2013 21:01:43 vasta tsitaadiga

kqpahv kirjutas:
Lehys

Mis efektid seal 3d's kõige enam elamust pakuvad ? Proovisin ka esimest levelit 3d's aga peale relva ei tundunud midagi väga 3d's olevat. Plahvatused ega midagi telekast näkku ei hüpanud. Hiljem avastasin, et 3d "võimsus" oli ainult 25% peal aga ei tea kas viitsin hakata jälle arvutit teleka taha vedama...


Levelit?

Teleka 3D-st ei tea ma midagi icon_biggrin.gif

Ma kasutan nvidia 3D visioni kooslust (monitor 120 Hz,3D vision prillid,gtx680) elamust pakub see et kogu pilt mida sa näed on ruumiline.
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 23.02.2013 22:13:24 vasta tsitaadiga

nolifer kirjutas:

kusjuures arvasin et 7 levelit lgelt lõhike mäng aga levelid on ikka hiiglaslikud ja võtavad aega,kümme tundi kindlasti kui mitte rohkem, vähemal hardiga mängides. viimase bossi juures hetkel pole veel aru saanud miss moodi teda tappa tuleb, 20 mintsa tulistasin teda igale poole ei midagi...
aga muidu ülikõva single player thumbs_up.gif


Ole nüüd. Supersoldieriga tuli törts alla 7 tunni. Pool oli hiilimine ja levelite avastamine.
Viimane boss iseenesest on lihtne. Rohkem tüütu kui väljakutse. Kasuta visorit, kui muidu ei tea, mida teha icon_smile.gif
Ja kui sul on laenutatud versioon, siis sellele on rohi olemas.

Lõpp oli selline, et ... wtf veits.
Spoiler Spoiler Spoiler


MP osa on täpselt sama kaootiline kui C2. Typhoon on rõvedalt tugev võrreldes teiste relvadega. Kuskilt katuselt lased törtsu ja korras.

_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
nolifer
Kreisi kasutaja

liitunud: 24.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.02.2013 02:05:49 vasta tsitaadiga

softis kirjutas:
nolifer kirjutas:

kusjuures arvasin et 7 levelit lgelt lõhike mäng aga levelid on ikka hiiglaslikud ja võtavad aega,kümme tundi kindlasti kui mitte rohkem, vähemal hardiga mängides. viimase bossi juures hetkel pole veel aru saanud miss moodi teda tappa tuleb, 20 mintsa tulistasin teda igale poole ei midagi...
aga muidu ülikõva single player thumbs_up.gif


Ole nüüd. Supersoldieriga tuli törts alla 7 tunni. Pool oli hiilimine ja levelite avastamine.
Viimane boss iseenesest on lihtne. Rohkem tüütu kui väljakutse. Kasuta visorit, kui muidu ei tea, mida teha icon_smile.gif
Ja kui sul on laenutatud versioon, siis sellele on rohi olemas.

Lõpp oli selline, et ... wtf veits.
Spoiler Spoiler Spoiler


MP osa on täpselt sama kaootiline kui C2. Typhoon on rõvedalt tugev võrreldes teiste relvadega. Kuskilt katuselt lased törtsu ja korras.

täpselt seda ma tegin, isegi häkkisis cannoneid, tulistasin 20 min weak spot, mitte midagi, mingi glitch, alustasin levelit uuesti ja siis oli korras
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Chidori
HV Guru
Chidori

liitunud: 19.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.02.2013 03:39:25 vasta tsitaadiga

proovisin erinevaid sätteid ja jäin lõpuks selliste peale - praktiliselt sujuv.
2560x1600@ 1920x1200
AA: Disabled
Texture resolution: Very High
Vsync: No
Game Effects: High
Object: Very High
Particles: Very High
Post Processing: Medium
Shading: Medium
Shadows: High
Water: Very High
Anisotropic: 1x
Motion blur: Low
Lens Flares: Yes

Avg: 40.450 - Min: 33 - Max: 48

Muuseas cl_fov 65, r_drawnearfov 60, pl_misiganesspeedzoomfov 60
keegi on leidnud kuidas r_drawnearfov paika panna saab nii, et ta koguaeg ei resetiks?
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 115 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 99
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Stalker
HV kasutaja
Stalker

liitunud: 29.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.02.2013 10:48:49 vasta tsitaadiga

Chidori kirjutas:
Muuseas cl_fov 65, r_drawnearfov 60, pl_misiganesspeedzoomfov 60
keegi on leidnud kuidas r_drawnearfov paika panna saab nii, et ta koguaeg ei resetiks?

Kas tavaline variant:

r_DrawNearFoV = x

autoexec.cfg-sse ja see mängu kausta (mitte bin32-sse või kuhugi mujale)


või +r_DrawNearFoV = x mängu shortcut-i properties "Target" kasti muule jamale otsa ei toimi nii nagu peaks?
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Killerwave
HV Guru
Killerwave

liitunud: 05.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.02.2013 10:58:33 vasta tsitaadiga

Aga resetib anyway, see pidavat tavaline kala olema.
Sellisel viisil seatakse väärtus käsuna mängu laadimisel aga mitte vahepeal uuesti.
Seega nagu ühes reviews öeldi, kirjuta käsk konsooli ja iga kord kui resetib, valid viimati kirjutatud koodirea nooleklahviga ja enter.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.02.2013 11:02:38 vasta tsitaadiga

Vb siis taustal miski AutoHotkey skript mis ütleme iga 5 min järel selle väärtuse sisestab?
_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Killerwave
HV Guru
Killerwave

liitunud: 05.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.02.2013 11:03:30 vasta tsitaadiga

Tomorrow kirjutas:
Vb siis taustal miski AutoHotkey skript mis ütleme iga 5 min järel selle väärtuse sisestab?

Kui sa selist asja teha oskad, palun väga.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.02.2013 11:23:57 vasta tsitaadiga

Ei kahjuks ise ei oska ja kiire otsimisega ka ei leidnud. Vb mõnda BF3 skripti kohandada, siis see teeb triki ära või siis script request teha kellelegi pädevamale, kuni (kui) Crytek selle fixib.
_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kutsu
HV kasutaja
Kutsu

liitunud: 10.11.2009




sõnum 24.02.2013 11:24:19 vasta tsitaadiga

Mäng läbi Supersoldiersi raskuastmel ning kokku läks 8 tundi. Mõned kõrvalmissionid jäid vahele ja kõvasti parem, kui Crysis 2. icon_biggrin.gif
_________________
[img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:]
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Killerwave
HV Guru
Killerwave

liitunud: 05.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.02.2013 11:25:13 vasta tsitaadiga

Tomorrow kirjutas:
Ei kahjuks ise ei oska ja kiire otsimisega ka ei leidnud. Vb mõnda BF3 skripti kohandada, siis see teeb triki ära või siis script request teha kellelegi pädevamale, kuni (kui) Crytek selle fixib.

BF3 scripti, äkki räägiksid lähemalt. icon_neutral.gif
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
est4ever
HV veteran
est4ever

liitunud: 05.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.02.2013 11:53:14 vasta tsitaadiga

minu profiilikastil mänguelamust ei saa, proovisin erinevaid sätteid... siseruumides ok, fps 60 kenasti, sest vsync peal, aga alguses kui see vihm ja värgid on, siis 30 ja mina ei suuda sedasi mängida.. hakkab videokaart vist ajale jalgu jääma
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 84
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Artyr615
HV kasutaja

liitunud: 26.06.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.02.2013 12:18:47 vasta tsitaadiga

Kas mina enda profiilikaga saaks mingi mediumi peal mängida? Et fps oleks mingi 40 - 60 ?
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
reints
HV Guru
reints

liitunud: 02.04.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.02.2013 12:20:56 vasta tsitaadiga

Proovisin ka mängu ära no pole minu maitse icon_neutral.gif
_________________
Töö tegi ahvist inimese icon_smile.gif
Äkki teeb sinust ka icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 221 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 203
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.02.2013 12:37:33 vasta tsitaadiga

Killerwave kirjutas:
Tomorrow kirjutas:
Ei kahjuks ise ei oska ja kiire otsimisega ka ei leidnud. Vb mõnda BF3 skripti kohandada, siis see teeb triki ära või siis script request teha kellelegi pädevamale, kuni (kui) Crytek selle fixib.

BF3 scripti, äkki räägiksid lähemalt. icon_neutral.gif

http://www.autohotkey.com/board/topic/10376-bf2-macros-summary-post-all-working-macros-here-please/?hl=console
http://www.autohotkey.com/board/topic/88117-battlefield-3-makro/?hl=battlefield
http://www.autohotkey.com/board/topic/73857-battlefield-3-no-longer-works/

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mtv0308
HV kasutaja

liitunud: 06.04.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.02.2013 12:39:03 vasta tsitaadiga

nolifer kirjutas:

MP osa on täpselt sama kaootiline kui C2. Typhoon on rõvedalt tugev võrreldes teiste relvadega. Kuskilt katuselt lased törtsu ja korras.


Proovi Jackalit...See veel hullumeelsem kõigil close range mappidel. Eriti kui paned endale hip fire täpsust ja movement speedi juurde.

_________________
http://www.youtube.com/z4nn1n
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Vici
HV kasutaja

liitunud: 06.02.2008




sõnum 24.02.2013 13:03:17 vasta tsitaadiga

ei saanudki aru,et oleks parem kui eelmine oli,kui ausalt siis isegi eelmine oli parem
_________________
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
labidas
HV veteran
labidas

liitunud: 24.05.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.02.2013 14:07:27 vasta tsitaadiga

Artyr615 kirjutas:
Kas mina enda profiilikaga saaks mingi mediumi peal mängida? Et fps oleks mingi 40 - 60 ?

Saad küll.

Ma mängin praegu esimest levelit. Märkasin, et CPU load on ~40% , Gpu load ~99%.
Kõik on HIGH peale object quality, mis on LOW. FXAA. Fps on 35-100.
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
est4ever
HV veteran
est4ever

liitunud: 05.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.02.2013 14:28:25 vasta tsitaadiga

35-100 päris haige kõikumine
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 84
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
labidas
HV veteran
labidas

liitunud: 24.05.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.02.2013 14:38:36 vasta tsitaadiga

seda küll. Mul Vsync maas.
Väljas oli tavaliselt 35-45(50), siseruumides läks kuni 100.
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Chidori
HV Guru
Chidori

liitunud: 19.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.02.2013 15:22:39 vasta tsitaadiga

Ühes foorumis pakuti bind w r_drawnearfov x, aga see kah mingil põhjusel ei toimi (üldse ei saanud käsku bind tööle ühegi käsklusega)
väidetavalt pidi toimima ja iga 'w' nupuvajutusega pidi siis uuesti drawnearfov käsklust uuesti panema
Kommentaarid: 115 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 99
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kriist
HV veteran
kriist

liitunud: 07.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.02.2013 15:55:36 vasta tsitaadiga

Aga kas selle jupiga ei saa FOV väärtust paika?: http://www.mycrysis.com/forums/viewtopic.php?f=64&t=56955
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 93
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Chidori
HV Guru
Chidori

liitunud: 19.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.02.2013 16:00:15 vasta tsitaadiga

kriist, see jupp ei tee midagi muud kui kirjutata cfg failidesse väärtusi, mida ma juba ise notepadiga tegin.
Kommentaarid: 115 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 99
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LKits
HV Guru
LKits

liitunud: 06.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.02.2013 16:00:18 vasta tsitaadiga

Killerwave kirjutas:
Aga resetib anyway, see pidavat tavaline kala olema.
Sellisel viisil seatakse väärtus käsuna mängu laadimisel aga mitte vahepeal uuesti.
Seega nagu ühes reviews öeldi, kirjuta käsk konsooli ja iga kord kui resetib, valid viimati kirjutatud koodirea nooleklahviga ja enter.
Pane mingi klahvi (näiteks WASD) alla teise commandina.
_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Chidori
HV Guru
Chidori

liitunud: 19.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.02.2013 16:01:43 vasta tsitaadiga

LKits kirjutas:
Pane mingi klahvi (näiteks WASD) alla teise commandina.
Chidori kirjutas:
pakuti bind w r_drawnearfov x, aga see kah mingil põhjusel ei toimi
Kommentaarid: 115 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 99
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Killerwave
HV Guru
Killerwave

liitunud: 05.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.02.2013 16:36:48 vasta tsitaadiga

Tomorrow kirjutas:
Killerwave kirjutas:
Tomorrow kirjutas:
Ei kahjuks ise ei oska ja kiire otsimisega ka ei leidnud. Vb mõnda BF3 skripti kohandada, siis see teeb triki ära või siis script request teha kellelegi pädevamale, kuni (kui) Crytek selle fixib.

BF3 scripti, äkki räägiksid lähemalt. icon_neutral.gif

http://www.autohotkey.com/board/topic/10376-bf2-macros-summary-post-all-working-macros-here-please/?hl=console
http://www.autohotkey.com/board/topic/88117-battlefield-3-makro/?hl=battlefield
http://www.autohotkey.com/board/topic/73857-battlefield-3-no-longer-works/

Need on lihtsalt masendavad lingid thumbs_down.gif
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.02.2013 17:50:34 vasta tsitaadiga

Killerwave, Koodi uurimine ongi masendav. Eriti kui ise midagi ei jaga sellest koodist icon_lol.gif
Iseenesest kellel logitech g seeria klaver, siis saab teha makro ise:
Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Chidori
HV Guru
Chidori

liitunud: 19.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.02.2013 17:58:39 vasta tsitaadiga

Tomorrow, sa ei saanud ta poindile pihta - masendav on ta teistel põhjustel.
Kommentaarid: 115 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 99
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
labidas
HV veteran
labidas

liitunud: 24.05.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.02.2013 18:37:49 vasta tsitaadiga

hmm... veits kriitikat.
- levelid on õnneks suuremad kui Crysis 2, kuid esimesele jäävad kõvasti alla
- AI'l on kotkasilmad, leiavad mind 100m kauguselt kohe üles... ning coverist laskmist nad ei oska( hüppavad coverist täielikult välja, et lasta). Üldse lollakalt käituvad.
- raskeim raskusaste on liiga lihtne...
- igav on tihti, nagu CoDi mängiks. Vastaste tapmine ei paku pinget.
- mida storyt? Tahaks teada, kuidas CELL nii võimsaks sai, a la mis juhtus Crysis 2 ja Crysis 3 vahel.(Olen veel suht alguses vist... seda tammiga levelit alustasin) Nii hea et Nomad surnud on... wtf?!
- graafika on üldiselt suurepärane

Keskpärane shooter hea graafikaga. Mingit "wow" efekti selles mängus seni pole olnud.
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SinineSiil
Kreisi kasutaja
SinineSiil

liitunud: 12.07.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.02.2013 18:54:11 vasta tsitaadiga

Kas AI näeb mängijat ka läbi taimestiku?
Esimeses Crysises olid põõsad parimad kohad enda peitmiseks.
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eastsider
HV kasutaja
eastsider

liitunud: 13.02.2005




sõnum 24.02.2013 19:59:02 vasta tsitaadiga

Kas Hd6870 ja i3 2100 protsessoriga on üldse mõtet üritada full hd resol?
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Killerwave
HV Guru
Killerwave

liitunud: 05.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.02.2013 20:06:31 vasta tsitaadiga

Huvitav oleks tulemust teada, niikuinii mäng gpu najal rohkem kui prose peal.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
caarel123
HV veteran
caarel123

liitunud: 14.12.2006




sõnum 24.02.2013 20:21:58 vasta tsitaadiga

eastsider, kindlasti saad kuskil med-low
_________________
Mis vahe on tegelikkusel ja reaalsusel? Vahet pole!
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 24.02.2013 20:34:12 vasta tsitaadiga

labidas kirjutas:

- mida storyt? Tahaks teada, kuidas CELL nii võimsaks sai, a la mis juhtus Crysis 2 ja Crysis 3 vahel.(Olen veel suht alguses vist... seda tammiga levelit alustasin) Nii hea et Nomad surnud on... wtf?!


Nomadi kohta on eraldi koomiksid, mis said suht C2 ühel ajal välja lastud. Uuri neid.
CELLi kohta on ka seletatud mängu jooksul piisavalt, ka datapadides on infot. icon_rolleyes.gif

_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lepkai
HV kasutaja
lepkai

liitunud: 11.10.2009




sõnum 24.02.2013 20:40:33 vasta tsitaadiga

HD6870 kõik ok icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
corvette
HV veteran

liitunud: 17.02.2003




sõnum 24.02.2013 21:33:55 vasta tsitaadiga

Ei maksa seda med-low settinguid üldse karta, suht kena on icon_biggrin.gif

Profiili masinas mul jookseb crysis mediumi peal väga libedalt ja ei kurda graafilise koleduse/iluduse üle.
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Chidori
HV Guru
Chidori

liitunud: 19.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.02.2013 21:57:31 vasta tsitaadiga

Low ja Very High vahe on ikka üüratult pisike, ka jõudluse suhtes.
Crysis 1 Low ja Ultra olid nagu öö ja päev.
Crysis 2 High ja Ultra vahe oli juba päris tuntav.
Kommentaarid: 115 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 99
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Markxy10
HV kasutaja
Markxy10

liitunud: 27.09.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.02.2013 22:01:39 vasta tsitaadiga

Chidori, mul küll mängu alguses on fps-i vahe püris tuntav. Lowil on fps sedasi 100 juures aga ultral on 30-40. Seda kõike AA-d muutmata
Küll aga ei näe pildil liiga suurt erinevust
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Chidori
HV Guru
Chidori

liitunud: 19.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.02.2013 22:07:36 vasta tsitaadiga

Markxy10, textuurid ja mis video driver?
Very High textuuridega lev 2 alguses majadevahel seistes ja ringi vaadates andis LOW mulle ~60FPS ja Very High ~45FPS
ilma AA'ta siis.
Kommentaarid: 115 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 99
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
liiv
HV Guru
liiv

liitunud: 21.11.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.02.2013 23:18:34 vasta tsitaadiga

eastsider kirjutas:
Kas Hd6870 ja i3 2100 protsessoriga on üldse mõtet üritada full hd resol?

Kindlasti, minu konfiga on kõik setingud High peal, V-Sync ka sees. Ainult AA on Low.

Siiski siiski, see mäng tegi ka minust pede, nimelt ma hakkasin ka nüüd kaardipedeks (vabandust, ma tahtsin kasutada sõna homo icon_wink.gif
Ma tellisin selle ära: http://www.sapphiretech.com/presentation/product/?cid=1&gid=3&sgid=1160&pid=1790&psn=&lid=1&leg=0 (peaks saama rahulikult maks setingutega mängida icon_smile.gif

Üldiselt, nagu eespool öeldud, ei maksa nõrgemaid setinguid väga karta. Mul on teises arvutis HD7750 2GB GDDR3 ja täiesti mängitav 1680x1050 resol
Kommentaarid: 627 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 6 :: 517
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Markxy10
HV kasutaja
Markxy10

liitunud: 27.09.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.02.2013 00:53:11 vasta tsitaadiga

Chidori, kui texture jätta HIGH peale ja FXAA - on 2. missiooni alguses väljaminekul trepi pealt kaugustesse vaadates LOW computer specsiga 100fps ja VERY HIGH computer specsiga 45 ainult. Ma neil vahet niimoodi mängus vahetades ei tee. Kui pildid kõrvuti panna - siis ehk, kuid 55fps-i peaaegu eimillegi pealt saada on minujaoks tähtsam. Video driver on 13.1 stable

E:
liiv kirjutas:

Ma tellisin selle ära: http://www.sapphiretech.com/presentation/product/?cid=1&gid=3&sgid=1160&pid=1790&psn=&lid=1&leg=0 (peaks saama rahulikult maks setingutega mängida icon_smile.gif

liiv, minu profiilikastiga 1680x1050 resol on fps textures very high + comp specs very high ja FXAA-ga sedasi 30-50. Vahel dipib sedasi alla 30 natuke, kuid enamasti on umbes 40. Mina ei mängiks very high peal, aga äkki sa oskad nüüd paremini arvestada icon_wink.gif Mul muidu vist grammi võrra kangem 7950 ka.
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
10Fold
Piiratud kasutaja
10Fold

liitunud: 03.10.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.02.2013 01:09:54 vasta tsitaadiga

Chidori kirjutas:
Markxy10, textuurid ja mis video driver?
Very High textuuridega lev 2 alguses majadevahel seistes ja ringi vaadates andis LOW mulle ~60FPS ja Very High ~45FPS
ilma AA'ta siis.


Ilmselt palju sõltub ka mapist aga "red star rising" mapi alguses oli Vhighga FPS ~60 ja Low settingutel fps ~135. Tervelt 75% vahe.
Kommentaarid: 269 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 229
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draco
HV veteran
Draco

liitunud: 15.09.2005




sõnum 25.02.2013 01:29:02 vasta tsitaadiga

Profiili masinaga: 1920x1080 , V-sync ja AA maas.
Game Effects: Very High
Object: High
Particles: Very High
Post Processing: Low
Shading: Very High
Shadows: Low
Water: Very High
AF: 16x
Motion Blur Amount: Low
Lens Flares: Yes

VRAM: 1300MB, GPU usage: 99% FPS 30-60 (GPU jääb jalgu, sellest ka kohati madal FPS)

Pole midagi halba öelda mängu kohta, prooviks sai esimene missioon tehtud, eks ole näha mis tuleb thumbs_up.gif
Graafika tundub hea thumbs_up.gif

_________________
Purgatory Judgement
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.02.2013 01:31:41 vasta tsitaadiga

Draco kirjutas:
Profiili masinaga: 1920x1080 , V-sync ja AA maas.
Game Effects: Very High
Object: High
Particles: Very High
Post Processing: Low
Shading: Very High
Shadows: Low
Water: Very High
AF: 16x
Motion Blur Amount: Low
Lens Flares: Yes

VRAM: 1300MB, GPU usage: 99% FPS 30-60 (GPU jääb jalgu, sellest ka kohati madal FPS)

Pole midagi halba öelda mängu kohta, prooviks sai esimene missioon tehtud, eks ole näha mis tuleb thumbs_up.gif
Graafika tundub hea thumbs_up.gif

homme ehk proovin kui aega leian oma 6970-ga thumbs_up.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rastaman
Kreisi kasutaja
rastaman

liitunud: 27.02.2011




sõnum 25.02.2013 04:29:58 vasta tsitaadiga

ei saa nautida, kuna jõudlust liiga vähe. kohe kui siseruumidest välja saab langeb kaadrisagedus talutamatuks (~25). hakkan uuesti proovima kui tuleb patch.

sama asi oli crysis 2ga tegelikult. väljatulekul pidi graafika maha keerama et toimiks, ei jooksnud üldse hästi.
aga nüüd peale mitut patchi saab pildi põhja keerata ja jookseb korralikult.
tundub, et mina pean igatahes veel ootama enne kui saaks enda aeglase masina peal seda normaalselt mängida.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lehys
Kreisi kasutaja
Lehys

liitunud: 15.07.2011




sõnum 25.02.2013 07:22:19 vasta tsitaadiga

Very high kõik smaa high ja jookseb 45-60 average umbes profiili rauaga.

3D-s tundus graafika ilusam olevat imo.
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ottf
HV veteran

liitunud: 29.11.2005




sõnum 25.02.2013 10:01:51 vasta tsitaadiga

low med high vahe on jah olemas kuid mitte ülemõistuse erinev.
low pilt on täiesti ilus ja ma arvan, et varjud/shaderid mida ei saa off-i keerata panevadki põhi põntsu kogu FPS-le

MP oma dedicated serveritega on väga äge, mapid on ikka palju suuremad ning 16 playerit täitsa okei.
hit detection ja sellised asjad on 5+ , killcam vahest paneb segast aga see on pigem bugi.

sellist asja mis c2 või cod-ides on ikka ei ole, et killcamist vaatad kuidas sind lasti 5 minutit ja oma pildis tundus see 1 sekund.
või, et jooksed nukataha ja siis kukud 10m eemal pikali mingi p2p netcode pärast... nagu BF3-s.
siukest asja ka pole enam, et 200 pingiga netipulga mehed omavad kõiki.

gameplay on mõnus, kiire quakelik.

Vibu on lihtsalt epic ja kogu see stealthi hunt teema on ülihästi välja kukkunud MP-s.
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aah
Kreisi kasutaja
Aah

liitunud: 21.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.02.2013 11:43:57 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
Draco kirjutas:
Profiili masinaga: 1920x1080 , V-sync ja AA maas.
Game Effects: Very High
Object: High
Particles: Very High
Post Processing: Low
Shading: Very High
Shadows: Low
Water: Very High
AF: 16x
Motion Blur Amount: Low
Lens Flares: Yes

VRAM: 1300MB, GPU usage: 99% FPS 30-60 (GPU jääb jalgu, sellest ka kohati madal FPS)

Pole midagi halba öelda mängu kohta, prooviks sai esimene missioon tehtud, eks ole näha mis tuleb thumbs_up.gif
Graafika tundub hea thumbs_up.gif

homme ehk proovin kui aega leian oma 6970-ga thumbs_up.gif

Paar kaadrit saad rohkem. http://www.guru3d.com/articles_pages/crysis_3_graphics_performance_review_benchmark,7.html
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.02.2013 11:50:33 vasta tsitaadiga

ottf kirjutas:
MP oma dedicated serveritega on väga äge, mapid on ikka palju suuremad ning 16 playerit täitsa okei.
hit detection ja sellised asjad on 5+ , killcam vahest paneb segast aga see on pigem bugi.

sellist asja mis c2 või cod-ides on ikka ei ole, et killcamist vaatad kuidas sind lasti 5 minutit ja oma pildis tundus see 1 sekund.
või, et jooksed nukataha ja siis kukud 10m eemal pikali mingi p2p netcode pärast... nagu BF3-s.
siukest asja ka pole enam, et 200 pingiga netipulga mehed omavad kõiki.

gameplay on mõnus, kiire quakelik.

Vibu on lihtsalt epic ja kogu see stealthi hunt teema on ülihästi välja kukkunud MP-s.

icon_eek.gif

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ottf
HV veteran

liitunud: 29.11.2005




sõnum 25.02.2013 12:30:04 vasta tsitaadiga

mis nüüd juhtus icon_eek.gif
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Crysis 3 mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 11, 12, 13 ... 15, 16, 17  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.