|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
Lehys
Kreisi kasutaja

liitunud: 15.07.2011
|
23.02.2013 21:01:43
|
|
|
| kqpahv kirjutas: |
Lehys
Mis efektid seal 3d's kõige enam elamust pakuvad ? Proovisin ka esimest levelit 3d's aga peale relva ei tundunud midagi väga 3d's olevat. Plahvatused ega midagi telekast näkku ei hüpanud. Hiljem avastasin, et 3d "võimsus" oli ainult 25% peal aga ei tea kas viitsin hakata jälle arvutit teleka taha vedama... |
Levelit?
Teleka 3D-st ei tea ma midagi
Ma kasutan nvidia 3D visioni kooslust (monitor 120 Hz,3D vision prillid,gtx680) elamust pakub see et kogu pilt mida sa näed on ruumiline.
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
softis
HV Guru

liitunud: 07.09.2004
|
23.02.2013 22:13:24
|
|
|
| nolifer kirjutas: |
kusjuures arvasin et 7 levelit lgelt lõhike mäng aga levelid on ikka hiiglaslikud ja võtavad aega,kümme tundi kindlasti kui mitte rohkem, vähemal hardiga mängides. viimase bossi juures hetkel pole veel aru saanud miss moodi teda tappa tuleb, 20 mintsa tulistasin teda igale poole ei midagi...
aga muidu ülikõva single player  |
Ole nüüd. Supersoldieriga tuli törts alla 7 tunni. Pool oli hiilimine ja levelite avastamine.
Viimane boss iseenesest on lihtne. Rohkem tüütu kui väljakutse. Kasuta visorit, kui muidu ei tea, mida teha
Ja kui sul on laenutatud versioon, siis sellele on rohi olemas.
Lõpp oli selline, et ... wtf veits.
Spoiler 
Sellest saan aru, et see Nanosuit oli võimeline DNAd muutma, aga nii, et Alcatrazist tegi lõpuks täitsa Barnesi jälle?
Barnes ise ka täitsa nähtamatuse võimega...
MP osa on täpselt sama kaootiline kui C2. Typhoon on rõvedalt tugev võrreldes teiste relvadega. Kuskilt katuselt lased törtsu ja korras.
_________________ www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks! |
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
nolifer
Kreisi kasutaja
liitunud: 24.05.2008
|
24.02.2013 02:05:49
|
|
|
| softis kirjutas: |
| nolifer kirjutas: |
kusjuures arvasin et 7 levelit lgelt lõhike mäng aga levelid on ikka hiiglaslikud ja võtavad aega,kümme tundi kindlasti kui mitte rohkem, vähemal hardiga mängides. viimase bossi juures hetkel pole veel aru saanud miss moodi teda tappa tuleb, 20 mintsa tulistasin teda igale poole ei midagi...
aga muidu ülikõva single player  |
Ole nüüd. Supersoldieriga tuli törts alla 7 tunni. Pool oli hiilimine ja levelite avastamine.
Viimane boss iseenesest on lihtne. Rohkem tüütu kui väljakutse. Kasuta visorit, kui muidu ei tea, mida teha
Ja kui sul on laenutatud versioon, siis sellele on rohi olemas.
Lõpp oli selline, et ... wtf veits.
Spoiler 
Sellest saan aru, et see Nanosuit oli võimeline DNAd muutma, aga nii, et Alcatrazist tegi lõpuks täitsa Barnesi jälle?
Barnes ise ka täitsa nähtamatuse võimega...
MP osa on täpselt sama kaootiline kui C2. Typhoon on rõvedalt tugev võrreldes teiste relvadega. Kuskilt katuselt lased törtsu ja korras. |
täpselt seda ma tegin, isegi häkkisis cannoneid, tulistasin 20 min weak spot, mitte midagi, mingi glitch, alustasin levelit uuesti ja siis oli korras
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Chidori
HV Guru

liitunud: 19.09.2007
|
24.02.2013 03:39:25
|
|
|
proovisin erinevaid sätteid ja jäin lõpuks selliste peale - praktiliselt sujuv.
2560x1600@ 1920x1200
AA: Disabled
Texture resolution: Very High
Vsync: No
Game Effects: High
Object: Very High
Particles: Very High
Post Processing: Medium
Shading: Medium
Shadows: High
Water: Very High
Anisotropic: 1x
Motion blur: Low
Lens Flares: Yes
Avg: 40.450 - Min: 33 - Max: 48
Muuseas cl_fov 65, r_drawnearfov 60, pl_misiganesspeedzoomfov 60
keegi on leidnud kuidas r_drawnearfov paika panna saab nii, et ta koguaeg ei resetiks?
Spoiler 
|
|
| Kommentaarid: 115 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
99 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Stalker
HV kasutaja

liitunud: 29.10.2002
|
24.02.2013 10:48:49
|
|
|
| Chidori kirjutas: |
Muuseas cl_fov 65, r_drawnearfov 60, pl_misiganesspeedzoomfov 60
keegi on leidnud kuidas r_drawnearfov paika panna saab nii, et ta koguaeg ei resetiks? |
Kas tavaline variant:
r_DrawNearFoV = x
autoexec.cfg-sse ja see mängu kausta (mitte bin32-sse või kuhugi mujale)
või +r_DrawNearFoV = x mängu shortcut-i properties "Target" kasti muule jamale otsa ei toimi nii nagu peaks?
|
|
| Kommentaarid: 28 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Killerwave
HV Guru

liitunud: 05.01.2005
|
24.02.2013 10:58:33
|
|
|
Aga resetib anyway, see pidavat tavaline kala olema.
Sellisel viisil seatakse väärtus käsuna mängu laadimisel aga mitte vahepeal uuesti.
Seega nagu ühes reviews öeldi, kirjuta käsk konsooli ja iga kord kui resetib, valid viimati kirjutatud koodirea nooleklahviga ja enter.
|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
31 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Killerwave
HV Guru

liitunud: 05.01.2005
|
24.02.2013 11:03:30
|
|
|
| Tomorrow kirjutas: |
| Vb siis taustal miski AutoHotkey skript mis ütleme iga 5 min järel selle väärtuse sisestab? |
Kui sa selist asja teha oskad, palun väga.
|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
31 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kutsu
HV kasutaja

liitunud: 10.11.2009
|
24.02.2013 11:24:19
|
|
|
Mäng läbi Supersoldiersi raskuastmel ning kokku läks 8 tundi. Mõned kõrvalmissionid jäid vahele ja kõvasti parem, kui Crysis 2.
_________________ [img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:] |
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Killerwave
HV Guru

liitunud: 05.01.2005
|
24.02.2013 11:25:13
|
|
|
| Tomorrow kirjutas: |
| Ei kahjuks ise ei oska ja kiire otsimisega ka ei leidnud. Vb mõnda BF3 skripti kohandada, siis see teeb triki ära või siis script request teha kellelegi pädevamale, kuni (kui) Crytek selle fixib. |
BF3 scripti, äkki räägiksid lähemalt.
|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
31 |
|
| tagasi üles |
|
 |
est4ever
HV veteran

liitunud: 05.12.2005
|
24.02.2013 11:53:14
|
|
|
| minu profiilikastil mänguelamust ei saa, proovisin erinevaid sätteid... siseruumides ok, fps 60 kenasti, sest vsync peal, aga alguses kui see vihm ja värgid on, siis 30 ja mina ei suuda sedasi mängida.. hakkab videokaart vist ajale jalgu jääma
|
|
| Kommentaarid: 90 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
84 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Artyr615
HV kasutaja
liitunud: 26.06.2012
|
24.02.2013 12:18:47
|
|
|
| Kas mina enda profiilikaga saaks mingi mediumi peal mängida? Et fps oleks mingi 40 - 60 ?
|
|
| Kommentaarid: 30 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
reints
HV Guru

liitunud: 02.04.2006
|
24.02.2013 12:20:56
|
|
|
Proovisin ka mängu ära no pole minu maitse
_________________ Töö tegi ahvist inimese
Äkki teeb sinust ka  |
|
| Kommentaarid: 221 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
203 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mtv0308
HV kasutaja
liitunud: 06.04.2006
|
24.02.2013 12:39:03
|
|
|
| nolifer kirjutas: |
MP osa on täpselt sama kaootiline kui C2. Typhoon on rõvedalt tugev võrreldes teiste relvadega. Kuskilt katuselt lased törtsu ja korras. |
Proovi Jackalit...See veel hullumeelsem kõigil close range mappidel. Eriti kui paned endale hip fire täpsust ja movement speedi juurde.
_________________ http://www.youtube.com/z4nn1n |
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Vici
HV kasutaja
liitunud: 06.02.2008
|
24.02.2013 13:03:17
|
|
|
ei saanudki aru,et oleks parem kui eelmine oli,kui ausalt siis isegi eelmine oli parem
_________________
 |
|
| tagasi üles |
|
 |
labidas
HV veteran

liitunud: 24.05.2009
|
24.02.2013 14:07:27
|
|
|
| Artyr615 kirjutas: |
| Kas mina enda profiilikaga saaks mingi mediumi peal mängida? Et fps oleks mingi 40 - 60 ? |
Saad küll.
Ma mängin praegu esimest levelit. Märkasin, et CPU load on ~40% , Gpu load ~99%.
Kõik on HIGH peale object quality, mis on LOW. FXAA. Fps on 35-100.
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
est4ever
HV veteran

liitunud: 05.12.2005
|
24.02.2013 14:28:25
|
|
|
| 35-100 päris haige kõikumine
|
|
| Kommentaarid: 90 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
84 |
|
| tagasi üles |
|
 |
labidas
HV veteran

liitunud: 24.05.2009
|
24.02.2013 14:38:36
|
|
|
seda küll. Mul Vsync maas.
Väljas oli tavaliselt 35-45(50), siseruumides läks kuni 100.
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Chidori
HV Guru

liitunud: 19.09.2007
|
24.02.2013 15:22:39
|
|
|
Ühes foorumis pakuti bind w r_drawnearfov x, aga see kah mingil põhjusel ei toimi (üldse ei saanud käsku bind tööle ühegi käsklusega)
väidetavalt pidi toimima ja iga 'w' nupuvajutusega pidi siis uuesti drawnearfov käsklust uuesti panema
|
|
| Kommentaarid: 115 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
99 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kriist
HV veteran

liitunud: 07.05.2008
|
|
| Kommentaarid: 104 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
93 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Chidori
HV Guru

liitunud: 19.09.2007
|
24.02.2013 16:00:15
|
|
|
| kriist, see jupp ei tee midagi muud kui kirjutata cfg failidesse väärtusi, mida ma juba ise notepadiga tegin.
|
|
| Kommentaarid: 115 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
99 |
|
| tagasi üles |
|
 |
LKits
HV Guru

liitunud: 06.09.2007
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Chidori
HV Guru

liitunud: 19.09.2007
|
24.02.2013 16:01:43
|
|
|
| LKits kirjutas: |
| Pane mingi klahvi (näiteks WASD) alla teise commandina. |
| Chidori kirjutas: |
| pakuti bind w r_drawnearfov x, aga see kah mingil põhjusel ei toimi |
|
|
| Kommentaarid: 115 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
99 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Killerwave
HV Guru

liitunud: 05.01.2005
|
24.02.2013 16:36:48
|
|
|
Need on lihtsalt masendavad lingid
|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
31 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Chidori
HV Guru

liitunud: 19.09.2007
|
24.02.2013 17:58:39
|
|
|
| Tomorrow, sa ei saanud ta poindile pihta - masendav on ta teistel põhjustel.
|
|
| Kommentaarid: 115 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
99 |
|
| tagasi üles |
|
 |
labidas
HV veteran

liitunud: 24.05.2009
|
24.02.2013 18:37:49
|
|
|
hmm... veits kriitikat.
- levelid on õnneks suuremad kui Crysis 2, kuid esimesele jäävad kõvasti alla
- AI'l on kotkasilmad, leiavad mind 100m kauguselt kohe üles... ning coverist laskmist nad ei oska( hüppavad coverist täielikult välja, et lasta). Üldse lollakalt käituvad.
- raskeim raskusaste on liiga lihtne...
- igav on tihti, nagu CoDi mängiks. Vastaste tapmine ei paku pinget.
- mida storyt? Tahaks teada, kuidas CELL nii võimsaks sai, a la mis juhtus Crysis 2 ja Crysis 3 vahel.(Olen veel suht alguses vist... seda tammiga levelit alustasin) Nii hea et Nomad surnud on... wtf?!
- graafika on üldiselt suurepärane
Keskpärane shooter hea graafikaga. Mingit "wow" efekti selles mängus seni pole olnud.
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SinineSiil
Kreisi kasutaja

liitunud: 12.07.2009
|
24.02.2013 18:54:11
|
|
|
Kas AI näeb mängijat ka läbi taimestiku?
Esimeses Crysises olid põõsad parimad kohad enda peitmiseks.
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
eastsider
HV kasutaja

liitunud: 13.02.2005
|
24.02.2013 19:59:02
|
|
|
| Kas Hd6870 ja i3 2100 protsessoriga on üldse mõtet üritada full hd resol?
|
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Killerwave
HV Guru

liitunud: 05.01.2005
|
24.02.2013 20:06:31
|
|
|
| Huvitav oleks tulemust teada, niikuinii mäng gpu najal rohkem kui prose peal.
|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
31 |
|
| tagasi üles |
|
 |
caarel123
HV veteran

liitunud: 14.12.2006
|
24.02.2013 20:21:58
|
|
|
eastsider, kindlasti saad kuskil med-low
_________________ Mis vahe on tegelikkusel ja reaalsusel? Vahet pole! |
|
| Kommentaarid: 83 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
74 |
|
| tagasi üles |
|
 |
softis
HV Guru

liitunud: 07.09.2004
|
24.02.2013 20:34:12
|
|
|
| labidas kirjutas: |
- mida storyt? Tahaks teada, kuidas CELL nii võimsaks sai, a la mis juhtus Crysis 2 ja Crysis 3 vahel.(Olen veel suht alguses vist... seda tammiga levelit alustasin) Nii hea et Nomad surnud on... wtf?!
|
Nomadi kohta on eraldi koomiksid, mis said suht C2 ühel ajal välja lastud. Uuri neid.
CELLi kohta on ka seletatud mängu jooksul piisavalt, ka datapadides on infot.
_________________ www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks! |
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lepkai
HV kasutaja

liitunud: 11.10.2009
|
24.02.2013 20:40:33
|
|
|
HD6870 kõik ok
|
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
corvette
HV veteran
liitunud: 17.02.2003
|
24.02.2013 21:33:55
|
|
|
Ei maksa seda med-low settinguid üldse karta, suht kena on
Profiili masinas mul jookseb crysis mediumi peal väga libedalt ja ei kurda graafilise koleduse/iluduse üle.
|
|
| Kommentaarid: 49 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
48 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Chidori
HV Guru

liitunud: 19.09.2007
|
24.02.2013 21:57:31
|
|
|
Low ja Very High vahe on ikka üüratult pisike, ka jõudluse suhtes.
Crysis 1 Low ja Ultra olid nagu öö ja päev.
Crysis 2 High ja Ultra vahe oli juba päris tuntav.
|
|
| Kommentaarid: 115 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
99 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Markxy10
HV kasutaja

liitunud: 27.09.2009
|
24.02.2013 22:01:39
|
|
|
Chidori, mul küll mängu alguses on fps-i vahe püris tuntav. Lowil on fps sedasi 100 juures aga ultral on 30-40. Seda kõike AA-d muutmata
Küll aga ei näe pildil liiga suurt erinevust
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Chidori
HV Guru

liitunud: 19.09.2007
|
24.02.2013 22:07:36
|
|
|
Markxy10, textuurid ja mis video driver?
Very High textuuridega lev 2 alguses majadevahel seistes ja ringi vaadates andis LOW mulle ~60FPS ja Very High ~45FPS
ilma AA'ta siis.
|
|
| Kommentaarid: 115 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
99 |
|
| tagasi üles |
|
 |
liiv
HV Guru

liitunud: 21.11.2009
|
24.02.2013 23:18:34
|
|
|
| eastsider kirjutas: |
| Kas Hd6870 ja i3 2100 protsessoriga on üldse mõtet üritada full hd resol? |
Kindlasti, minu konfiga on kõik setingud High peal, V-Sync ka sees. Ainult AA on Low.
Siiski siiski, see mäng tegi ka minust pede, nimelt ma hakkasin ka nüüd kaardipedeks (vabandust, ma tahtsin kasutada sõna homo
Ma tellisin selle ära: http://www.sapphiretech.com/presentation/product/?cid=1&gid=3&sgid=1160&pid=1790&psn=&lid=1&leg=0 (peaks saama rahulikult maks setingutega mängida
Üldiselt, nagu eespool öeldud, ei maksa nõrgemaid setinguid väga karta. Mul on teises arvutis HD7750 2GB GDDR3 ja täiesti mängitav 1680x1050 resol
|
|
| Kommentaarid: 627 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
9 :: |
6 :: |
517 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Markxy10
HV kasutaja

liitunud: 27.09.2009
|
25.02.2013 00:53:11
|
|
|
Chidori, kui texture jätta HIGH peale ja FXAA - on 2. missiooni alguses väljaminekul trepi pealt kaugustesse vaadates LOW computer specsiga 100fps ja VERY HIGH computer specsiga 45 ainult. Ma neil vahet niimoodi mängus vahetades ei tee. Kui pildid kõrvuti panna - siis ehk, kuid 55fps-i peaaegu eimillegi pealt saada on minujaoks tähtsam. Video driver on 13.1 stable
E:
liiv, minu profiilikastiga 1680x1050 resol on fps textures very high + comp specs very high ja FXAA-ga sedasi 30-50. Vahel dipib sedasi alla 30 natuke, kuid enamasti on umbes 40. Mina ei mängiks very high peal, aga äkki sa oskad nüüd paremini arvestada Mul muidu vist grammi võrra kangem 7950 ka.
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
10Fold
Piiratud kasutaja

liitunud: 03.10.2007
|
25.02.2013 01:09:54
|
|
|
| Chidori kirjutas: |
Markxy10, textuurid ja mis video driver?
Very High textuuridega lev 2 alguses majadevahel seistes ja ringi vaadates andis LOW mulle ~60FPS ja Very High ~45FPS
ilma AA'ta siis. |
Ilmselt palju sõltub ka mapist aga "red star rising" mapi alguses oli Vhighga FPS ~60 ja Low settingutel fps ~135. Tervelt 75% vahe.
|
|
| Kommentaarid: 269 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
229 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Draco
HV veteran

liitunud: 15.09.2005
|
25.02.2013 01:29:02
|
|
|
Profiili masinaga: 1920x1080 , V-sync ja AA maas.
Game Effects: Very High
Object: High
Particles: Very High
Post Processing: Low
Shading: Very High
Shadows: Low
Water: Very High
AF: 16x
Motion Blur Amount: Low
Lens Flares: Yes
VRAM: 1300MB, GPU usage: 99% FPS 30-60 (GPU jääb jalgu, sellest ka kohati madal FPS)
Pole midagi halba öelda mängu kohta, prooviks sai esimene missioon tehtud, eks ole näha mis tuleb
Graafika tundub hea
_________________ Purgatory Judgement |
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
25.02.2013 01:31:41
|
|
|
| Draco kirjutas: |
Profiili masinaga: 1920x1080 , V-sync ja AA maas.
Game Effects: Very High
Object: High
Particles: Very High
Post Processing: Low
Shading: Very High
Shadows: Low
Water: Very High
AF: 16x
Motion Blur Amount: Low
Lens Flares: Yes
VRAM: 1300MB, GPU usage: 99% FPS 30-60 (GPU jääb jalgu, sellest ka kohati madal FPS)
Pole midagi halba öelda mängu kohta, prooviks sai esimene missioon tehtud, eks ole näha mis tuleb
Graafika tundub hea  |
homme ehk proovin kui aega leian oma 6970-ga
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rastaman
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.02.2011
|
25.02.2013 04:29:58
|
|
|
ei saa nautida, kuna jõudlust liiga vähe. kohe kui siseruumidest välja saab langeb kaadrisagedus talutamatuks (~25). hakkan uuesti proovima kui tuleb patch.
sama asi oli crysis 2ga tegelikult. väljatulekul pidi graafika maha keerama et toimiks, ei jooksnud üldse hästi.
aga nüüd peale mitut patchi saab pildi põhja keerata ja jookseb korralikult.
tundub, et mina pean igatahes veel ootama enne kui saaks enda aeglase masina peal seda normaalselt mängida.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Lehys
Kreisi kasutaja

liitunud: 15.07.2011
|
25.02.2013 07:22:19
|
|
|
Very high kõik smaa high ja jookseb 45-60 average umbes profiili rauaga.
3D-s tundus graafika ilusam olevat imo.
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ottf
HV veteran
liitunud: 29.11.2005
|
25.02.2013 10:01:51
|
|
|
low med high vahe on jah olemas kuid mitte ülemõistuse erinev.
low pilt on täiesti ilus ja ma arvan, et varjud/shaderid mida ei saa off-i keerata panevadki põhi põntsu kogu FPS-le
MP oma dedicated serveritega on väga äge, mapid on ikka palju suuremad ning 16 playerit täitsa okei.
hit detection ja sellised asjad on 5+ , killcam vahest paneb segast aga see on pigem bugi.
sellist asja mis c2 või cod-ides on ikka ei ole, et killcamist vaatad kuidas sind lasti 5 minutit ja oma pildis tundus see 1 sekund.
või, et jooksed nukataha ja siis kukud 10m eemal pikali mingi p2p netcode pärast... nagu BF3-s.
siukest asja ka pole enam, et 200 pingiga netipulga mehed omavad kõiki.
gameplay on mõnus, kiire quakelik.
Vibu on lihtsalt epic ja kogu see stealthi hunt teema on ülihästi välja kukkunud MP-s.
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Aah
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.09.2007
|
25.02.2013 11:43:57
|
|
|
| jeesus188 kirjutas: |
| Draco kirjutas: |
Profiili masinaga: 1920x1080 , V-sync ja AA maas.
Game Effects: Very High
Object: High
Particles: Very High
Post Processing: Low
Shading: Very High
Shadows: Low
Water: Very High
AF: 16x
Motion Blur Amount: Low
Lens Flares: Yes
VRAM: 1300MB, GPU usage: 99% FPS 30-60 (GPU jääb jalgu, sellest ka kohati madal FPS)
Pole midagi halba öelda mängu kohta, prooviks sai esimene missioon tehtud, eks ole näha mis tuleb
Graafika tundub hea  |
homme ehk proovin kui aega leian oma 6970-ga  |
Paar kaadrit saad rohkem. http://www.guru3d.com/articles_pages/crysis_3_graphics_performance_review_benchmark,7.html
|
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
25.02.2013 11:50:33
|
|
|
| ottf kirjutas: |
MP oma dedicated serveritega on väga äge, mapid on ikka palju suuremad ning 16 playerit täitsa okei.
hit detection ja sellised asjad on 5+ , killcam vahest paneb segast aga see on pigem bugi.
sellist asja mis c2 või cod-ides on ikka ei ole, et killcamist vaatad kuidas sind lasti 5 minutit ja oma pildis tundus see 1 sekund.
või, et jooksed nukataha ja siis kukud 10m eemal pikali mingi p2p netcode pärast... nagu BF3-s.
siukest asja ka pole enam, et 200 pingiga netipulga mehed omavad kõiki.
gameplay on mõnus, kiire quakelik.
Vibu on lihtsalt epic ja kogu see stealthi hunt teema on ülihästi välja kukkunud MP-s. |
_________________ Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846 |
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ottf
HV veteran
liitunud: 29.11.2005
|
25.02.2013 12:30:04
|
|
|
mis nüüd juhtus
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|