Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  DayZ (arma 2 mod) märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 80, 81, 82 ... 119, 120, 121  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Arvutipäss
Kreisi kasutaja
Arvutipäss

liitunud: 26.11.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.02.2013 20:15:09 vasta tsitaadiga

Hakkas jälle mingi spamm pihta jube, mis siin teemas ikka ei toimu;)
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
omgitspins
HV vaatleja
omgitspins

liitunud: 01.03.2009




sõnum 19.02.2013 21:15:52 vasta tsitaadiga

grandpa went dayz

Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Leo Kalme
Reasõdur

liitunud: 13.03.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.02.2013 21:34:42 vasta tsitaadiga

Miks HV server maas on?

Samuti, keegi team-up? Võin mängida meediku rolli kellegi teamis - kannan omajagu medical supplies kaasas, valmis aitama hättajäänuid. icon_smile.gif
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Arvutipäss
Kreisi kasutaja
Arvutipäss

liitunud: 26.11.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.02.2013 21:39:26 vasta tsitaadiga

Leo Kalme, Neil andmebaasiga minigi p***rse n****s icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Leo Kalme
Reasõdur

liitunud: 13.03.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.02.2013 21:47:09 vasta tsitaadiga

Arvutipäss kirjutas:
Leo Kalme, Neil andmebaasiga minigi p***rse n****s icon_biggrin.gif


No kurat, iga restardiga mingi jama.
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
chesm6mmi
HV Guru
chesm6mmi

liitunud: 08.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.02.2013 21:49:07 vasta tsitaadiga

ei ole, lihtsalt sai ostetud uus admin tool ja püüame seda tööle saada aga sql databaas hakkab vastu natukene=)
Kommentaarid: 109 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 104
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Leo Kalme
Reasõdur

liitunud: 13.03.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.02.2013 21:50:54 vasta tsitaadiga

chesm6mmi kirjutas:
ei ole, lihtsalt sai ostetud uus admin tool ja püüame seda tööle saada aga sql databaas hakkab vastu natukene=)


Kas see tähendab, et... kogu mant läheb kaduma, mis kogutud sai?
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
chesm6mmi
HV Guru
chesm6mmi

liitunud: 08.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.02.2013 22:04:32 vasta tsitaadiga

mkm, backup kõik olemas thumbs_up.gif
Kommentaarid: 109 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 104
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Leo Kalme
Reasõdur

liitunud: 13.03.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.02.2013 22:05:57 vasta tsitaadiga

chesm6mmi kirjutas:
mkm, backup kõik olemas thumbs_up.gif


Spekuleerida ei oska millal server up and running võiks olla? icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
chesm6mmi
HV Guru
chesm6mmi

liitunud: 08.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.02.2013 22:10:04 vasta tsitaadiga

hetkel üleval juba 15 minti kuskil...
Kommentaarid: 109 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 104
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
crypto
Kreisi kasutaja
crypto

liitunud: 05.03.2005




sõnum 19.02.2013 23:26:47 vasta tsitaadiga

nonii,keegi oskab öelda, miks mul järsku "namalsk crisis" screen ette jookseb, kui dayz commanderist mängu üritan käivitada. Loomulikult viskab servust ka välja kohe, "cannot play/edit...dependable content..." jne. Käsitsi OA jooksutades ja sealt õiged modid enabledes ei klapi ka versioon. Näitab, et 1.62 on, aga vaja 1.62.xxxx. Dayz commanderiga on kõik up-to-date. icon_neutral.gif
_________________
61. Logistikapataljoni võitleja
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cracker
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.08.2007




sõnum 19.02.2013 23:35:10 vasta tsitaadiga

Beta patchiga launchid ikka?
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
imprezzive
HV vaatleja

liitunud: 13.01.2004




sõnum 19.02.2013 23:35:24 vasta tsitaadiga

Mul oli sama kala, ei saanud HVsse sisse, olgugi et kõik up to date jne. Aitas kui namalski kaust ära kustutada, oli vist bugged.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tonsor
Kreisi kasutaja
Tonsor

liitunud: 24.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.02.2013 00:15:06 vasta tsitaadiga

-mod=@dayz proovi seda launch optionit.
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
chesm6mmi
HV Guru
chesm6mmi

liitunud: 08.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.02.2013 00:51:55 vasta tsitaadiga

-mod=@dayz lisa see dayz comanderisse optionite alla sinna reale, siis sain mina ka korda, muidu jändasin üsna kaua sellega, tekkis see pull peale viimast steami mingit update, ei teagi kuda see midagi mõjutas aga ju siis..
Kommentaarid: 109 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 104
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.02.2013 00:55:28 vasta tsitaadiga

kaugel dayz standalone omadega on ? icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 493 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 401
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Redikate
HV veteran
Redikate

liitunud: 30.12.2005




sõnum 20.02.2013 01:00:00 vasta tsitaadiga

pots4t4j4 kirjutas:
kaugel dayz standalone omadega on ? icon_rolleyes.gif


http://dayzdev.tumblr.com/
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DeTHiCa.
HV Guru
DeTHiCa.

liitunud: 13.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.02.2013 01:17:28 vasta tsitaadiga

dayz standalone on täpselt nii kaugel:
http://dayzmod.com/forum/index.php?/topic/115604-just-saw-rocket-again/page__st__780
Kommentaarid: 148 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 140
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NorthB
HV kasutaja

liitunud: 17.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.02.2013 11:34:34 vasta tsitaadiga

Kellel namalski vm errori pärast välja viskab, siis updatege seda Dayz Commanderist Namalski modi (näitab et vigane) ja siis saab sisse
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
painkillah
HV Guru
painkillah

liitunud: 06.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.02.2013 12:07:40 vasta tsitaadiga

Tegin seda kõike kaks õhtut tagasi. Mittemiski ei aidanud, kui namalski ära eemaldasin tuli error, et ei saa mängida kuna on puudu vajalikud missionid. kui tegin Dayz+Namalskile fresh installi, sain koguaeg veateadet, et puudub ns_dayz (või midagi sarnast) . Teistes serverites töötas ilusti - rohkem pole proovinud kah. Kasutate mingeid namalski asju, või millest selline ühepajatoiduporno?
_________________
www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 6 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Velociraptor
HV veteran
Velociraptor

liitunud: 27.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.02.2013 12:22:47 vasta tsitaadiga

Polegi siin teemas üllatavalt kaua kino olnud, eks oli ka aeg. icon_biggrin.gif
_________________
🕊 Kuruppo ぽ 🕊
https://www.last.fm/user/Ingvaarr
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Leo Kalme
Reasõdur

liitunud: 13.03.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.02.2013 13:33:35 vasta tsitaadiga

Niisiis. Mulle ei anna rahu, on siin mingisugused meeskonnad ka kes koos mängivad, et game experience'i võimalikult tippu viia? Endiselt pakun ennast nagu külal**si - üksinda pelamine tüütab ära juba vaikselt. Võin meeskonnas KP/parameediku rolli mängida või laskur/pointman, mis iganes - võimalusi on rohkem kui üks - aga, et oleks keegi kellega koos lasta seal ringi. Suht passive olen mängustiililt, playerite pihta tuld eelistatult ei ava, liigun pigem mööda vähepopulaarseid kohti ja teid, pigem viibin väiksemates asulates ja pean metsades jahti. Saan aidata med.vahenditega ja üldise tuletoetusega. Esitage tingimused, mida pean täitma, et leiaks mingi meeskonna. Huvi mängu vastu on rohkem kui ajaviide, oleks hea kui saaks meeskonnana natuke taktikalist hõngu sisse tuua.

Tänan! icon_smile.gif
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
chesm6mmi
HV Guru
chesm6mmi

liitunud: 08.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.02.2013 13:36:57 vasta tsitaadiga

Leo aga miks sa mumblesse ei tule? kui mumbles olemas oled siis alati võetakse kampa. Kui sa niisama mängus oled ja mumbles pole siis väga raske mingitki tiimitööd teha...
Kommentaarid: 109 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 104
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Leo Kalme
Reasõdur

liitunud: 13.03.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.02.2013 13:38:20 vasta tsitaadiga

chesm6mmi kirjutas:
Leo aga miks sa mumblesse ei tule? kui mumbles olemas oled siis alati võetakse kampa. Kui sa niisama mängus oled ja mumbles pole siis väga raske mingitki tiimitööd teha...


Mmm.. olgu, ma ei ole selle mumble'iga väga tuttav. Et mis asi see üldse on? Proovin järgi uurida ja kui võimalik siis astun ka kampa. icon_smile.gif
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
gzzld
HV vaatleja

liitunud: 18.06.2012




sõnum 20.02.2013 13:38:25 vasta tsitaadiga

Me mängime tavaliselt 3-4 kesi, aga HV serveris bann kahjuks peal. Seega külastame hetkel saksamaa servereid jne. Kui sul huvi suur, siis võime sind ka kutsuda.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.02.2013 13:40:01 vasta tsitaadiga

Keegi on vahepeal läpakaga ka mängima hakanud? Mul ikka veel tahtmine mobiilset mängumasinat proovida... Mingi 800 eurose eelarvega peaks vist arvestama?
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Leo Kalme
Reasõdur

liitunud: 13.03.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.02.2013 13:41:02 vasta tsitaadiga

gzzld kirjutas:
Me mängime tavaliselt 3-4 kesi, aga HV serveris bann kahjuks peal. Seega külastame hetkel saksamaa servereid jne. Kui sul huvi suur, siis võime sind ka kutsuda.


Kuigi ma olen paljudes eestlastes pettunud siis eelistan ikkagi omadega koos mängida. Kui aga HV serveris mingi kamm jälle vahepeal on, et mängida ei saa siis võin ka mujal joosta. Et see pole takistus, et saksa vms server.

Sain teada mis asi mumble on - nagu teamspeak pmst siis. Tööpäev läbi siis panen peale ja tulen. icon_biggrin.gif

Super AMOLED kirjutas:
Keegi on vahepeal läpakaga ka mängima hakanud? Mul ikka veel tahtmine mobiilset mängumasinat proovida... Mingi 800 eurose eelarvega peaks vist arvestama?


Oleneb settingutest. Optimaalsete settingutega, et ekraanil mingi clusterfuck ei ole, saan pelada oma 7850 kaardiga 100-110 fps. Niiet mingi meeletult nõudlik mäng see siiski pole. Aga 800 euri läpaka peale ei ole väga palju ja kuna vahepeal toimuvad serveris mingisugused kummalised asjad mis fpsi 30 peale viivad siis võiks arvutis natuke jõudu olla. Alla 650m gpu on suht pointless kui minult küsida.


viimati muutis Leo Kalme 20.02.2013 13:43:51, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.02.2013 13:43:41 vasta tsitaadiga

Jah, tule mumblesse...seal on isegi siis huvitav kui mäng käimas pole icon_biggrin.gif
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
gzzld
HV vaatleja

liitunud: 18.06.2012




sõnum 20.02.2013 13:49:40 vasta tsitaadiga

Hetke keiss ongi see, et Zed spawnivad liiga kiirelt ja sageli ning see tõmbabki arvutid/serverid l2ggima. Nt kui chernos on sees 5-8 inimest, siis hakkabki läggima kui kogu punt kokku saab seal. endal ka 7850 1gb ning aeg ajalt linnades võtab jõnkama.. Peaks kaardi settinguid panema vist rohkem performi peale. Minu jaoks on see 7850 veidi võõras ning ei oskagi kohe neid asju seal muuta. Rohkem tegelenud nvidiaga.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Velociraptor
HV veteran
Velociraptor

liitunud: 27.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.02.2013 14:34:48 vasta tsitaadiga

Ei muuda see kaardi settingute muutmine eriti midagi. Zombie spawnid ei tohiks üleüldse probleem olla tegelikult. Sitasti optimiseeirtud/kooditud arma engine on tõeline probleem. Peab lootma et standalone/arma 3 muutub asi paremaks.
_________________
🕊 Kuruppo ぽ 🕊
https://www.last.fm/user/Ingvaarr
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Redikate
HV veteran
Redikate

liitunud: 30.12.2005




sõnum 20.02.2013 15:22:08 vasta tsitaadiga

Rohkem jääb arma performance CPU kui GPU taha.

tsitaat:
Sitasti optimiseeirtud/kooditud arma engine on tõeline probleem.

Nii see on ja millegipärast ma kahtlen et nad ArmA 3'mes suudavad seda parandada...võibolla standalones tho.

_________________
http://nodejs.org/
"I'm also a person. Programming is just one thing I do."
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
parm
Kreisi kasutaja

liitunud: 03.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.02.2013 16:04:54 vasta tsitaadiga

Super AMOLED kirjutas:
Keegi on vahepeal läpakaga ka mängima hakanud? Mul ikka veel tahtmine mobiilset mängumasinat proovida... Mingi 800 eurose eelarvega peaks vist arvestama?


950ga saad 7970m

http://www.msi.com/product/nb/GX60.html

Sõber võttis ühe ligi (vahetasime ram ainult 4GB pealt 8GB peale +50eur, suvel plaanis ka Richland APU tal) ja BF3 jookseb suht põhjas FHD-s, ootame DayZ Standalonet. Modi ei viitsi enam mängida, see on ennast ammendanud täielikult.
Kommentaarid: 57 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Leo Kalme
Reasõdur

liitunud: 13.03.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.02.2013 19:10:23 vasta tsitaadiga

Velociraptor kirjutas:
Ei muuda see kaardi settingute muutmine eriti midagi. Zombie spawnid ei tohiks üleüldse probleem olla tegelikult. Sitasti optimiseeirtud/kooditud arma engine on tõeline probleem. Peab lootma et standalone/arma 3 muutub asi paremaks.


Kui võtad kaardi ligi ja võrdled siis ikka muudab tegelikult - hetkel jookseb mu enda kaart ~25% OC peal ja mõne fpsi ikka annab juurde. Vahepeal kruttisin isegi kõrgemale aga igapäevaselt ei taha max voltidel kaarti piinata. Kehva ptimeeritust see siiski ei paranda ja probleem on sügavamal kui gpu's. Nõustun ses osas, et tõenäoliselt see nii ka jääb ArmA3'es.

Redikate kirjutas:
Rohkem jääb arma performance CPU kui GPU taha.


Pigem mitte

Nii, kuidas ma sinna mumble'isse sisse saan? Ütleb, et vale kasutajanii vms
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
chesm6mmi
HV Guru
chesm6mmi

liitunud: 08.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.02.2013 19:15:48 vasta tsitaadiga

proovi teist nime vms, vahel pirtsutab midagi sellega...
Kommentaarid: 109 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 104
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Leo Kalme
Reasõdur

liitunud: 13.03.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.02.2013 19:23:12 vasta tsitaadiga

chesm6mmi kirjutas:
proovi teist nime vms, vahel pirtsutab midagi sellega...


Mis label'iks peaks minema?
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
chesm6mmi
HV Guru
chesm6mmi

liitunud: 08.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.02.2013 19:24:57 vasta tsitaadiga

see poogen, liht nimi antud kanalile
Kommentaarid: 109 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 104
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DeTHiCa.
HV Guru
DeTHiCa.

liitunud: 13.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.02.2013 08:23:47 vasta tsitaadiga

lahe:

Link

pilt ise:
http://i.imgur.com/z4WNnzU.jpg
Kommentaarid: 148 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 140
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DarkStyle
HV vaatleja

liitunud: 28.11.2012




sõnum 21.02.2013 14:37:09 vasta tsitaadiga

Läpakaga annab mängida küll.Mul endal mingi 469 eurine läpakas.Kannatab mängida küll kuigi fps pole just kiita icon_biggrin.gif.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
painkillah
HV Guru
painkillah

liitunud: 06.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.02.2013 14:45:22 vasta tsitaadiga

Mäng, või pigem mod, nõuab mingeid kindlaid omadusi vist CPUlt. Mul on 3tuumane phenom II mis on lahti lukustatud 4 tuumaseks, 2.6 GHz. 8 giga rammu ja geforce 560ti. Heal juhul näeb vahest 30-40 fpsi, enamjaolt alla 30 natuke, linnades teinekord dropib 15-19 vahele.
Samas armat võib nii paugutada, et ükstaskõik. Ostad baasi mehi täis ja ikka on fps üle 30ne stabiilselt.

_________________
www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 6 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DeTHiCa.
HV Guru
DeTHiCa.

liitunud: 13.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.02.2013 17:07:37 vasta tsitaadiga

lolz
http://store.steampowered.com/agecheck/app/224580/
Kommentaarid: 148 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 140
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Velociraptor
HV veteran
Velociraptor

liitunud: 27.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.02.2013 17:08:41 vasta tsitaadiga

? icon_biggrin.gif
_________________
🕊 Kuruppo ぽ 🕊
https://www.last.fm/user/Ingvaarr
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
And3rs
HV vaatleja

liitunud: 11.03.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.02.2013 17:23:58 vasta tsitaadiga

painkillah kirjutas:
Mäng, või pigem mod, nõuab mingeid kindlaid omadusi vist CPUlt. Mul on 3tuumane phenom II mis on lahti lukustatud 4 tuumaseks, 2.6 GHz. 8 giga rammu ja geforce 560ti. Heal juhul näeb vahest 30-40 fpsi, enamjaolt alla 30 natuke, linnades teinekord dropib 15-19 vahele.
Samas armat võib nii paugutada, et ükstaskõik. Ostad baasi mehi täis ja ikka on fps üle 30ne stabiilselt.


Mõlemad nõuavad nii Arma 2 kui Dayz mod enamjaolt dayz kood on bugine ja retsib CPUd ehk siis sombside AI jama on see üks suurimad kurjajuuri pluss halvasti optimeeritud linnad vigane lodimine ja culling.
Arma 2 mootor ei oska eriti multicore kasutada hästi ja pigem kiire kaheraudne intel kõrge kellaga alates 3ghz pealt on edukam kui madaladel kelladel quad core iseasi kui hästi Arma 2 AMD CPUsid sööb.

Alati võib armaholicust mõne missioni tõmmata ja vaadada kuidas jookseb siis on olemas võrdlus probleemi puhul kas Dayz või Arma 2 kiiksud.
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DeTHiCa.
HV Guru
DeTHiCa.

liitunud: 13.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.02.2013 03:15:46 vasta tsitaadiga

http://www.pcpowerplay.com.au/2013/02/pc-powerplay-game-of-the-year-2012/
Kommentaarid: 148 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 140
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Velociraptor
HV veteran
Velociraptor

liitunud: 27.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.02.2013 03:21:44 vasta tsitaadiga

Suht hea list, kui mõned välja arvata.
_________________
🕊 Kuruppo ぽ 🕊
https://www.last.fm/user/Ingvaarr
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
URM4Z
HV kasutaja
URM4Z

liitunud: 17.10.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.02.2013 15:51:54 vasta tsitaadiga

Arma 2 siis official steamis icon_smile.gif
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
karvane
HV kasutaja

liitunud: 26.07.2004




sõnum 22.02.2013 16:23:17 vasta tsitaadiga

mõtled vist DayZi.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
URM4Z
HV kasutaja
URM4Z

liitunud: 17.10.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.02.2013 16:33:59 vasta tsitaadiga

karvane kirjutas:
mõtled vist DayZi.
<
jsh minu viga icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beljo91
HV kasutaja

liitunud: 05.08.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.02.2013 18:23:54 vasta tsitaadiga

Ka on Dayz devblogil uus video üleval icon_razz.gif Tiba naljakas kah icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
allavett
Kreisi kasutaja
allavett

liitunud: 14.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.02.2013 18:40:01 vasta tsitaadiga

beljo91, alati võib ju linkida kah, mõni ei viitsi ise surama minna icon_wink.gif

Link
Kommentaarid: 50 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beljo91
HV kasutaja

liitunud: 05.08.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.02.2013 18:56:54 vasta tsitaadiga

Palun vabandust icon_redface.gif
Arvasin et õigel fännil on ikka tumblris/twitteris/youtubes silm dayz-l peal aga lihtsalt pole jõudnud veel uurida icon_razz1.gif
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  DayZ (arma 2 mod) mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 80, 81, 82 ... 119, 120, 121  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.