Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  Ohtlik WIFI märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele 1, 2, 3  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.02.2013 22:04:17 Ohtlik WIFI vasta tsitaadiga

Mul naine teatas, et wifi on ohtlik ja sunnib astuma samme, et seda meie pajapidamises enam ei oleks.
O.K kohaliku wifi ma võin välja ju lülitada, aga mobiilne nett, mis mastist siia kiirgub. Kas see ei ole hull?
Telefonid on toas. Mis nendega peaks tegema?
Kuidas teie hakkama saate?
Või on teil kõigest savi?
http://www.tarbija24.ee/441490/teadur-ka-piirmaarast-palju-vaiksem-mobiilikiirgus-mojutab-ajutegevust/

_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
nah
HV veteran
nah

liitunud: 17.02.2006




sõnum 20.02.2013 22:08:03 vasta tsitaadiga

ja naabrimeeste wifid keerad ka kinni icon_lol.gif ?
Kommentaarid: 150 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 141
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tont23
HV veteran
tont23

liitunud: 13.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.02.2013 22:09:43 vasta tsitaadiga

tunnen kaasa icon_biggrin.gif thumbs_down.gif
Kommentaarid: 128 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 112
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anna tooli
 

liitunud: 16.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.02.2013 22:12:58 vasta tsitaadiga

Mulle pole isiklikult silma jäänud mõnda uudist/artiklit vms, kus keegi oleks wifi kätte ära surnud või tema tervis selle võrra märgatavalt nõrgenenud ..

Kunagi ei lubatud ka bensiinijaamades sõidukit tankides mobiiliga kõneleda või seda läheduses hoida - äkki plahvatab.
Wifit nüüd jagatakse sealgi. Tegu pole just koduse majapidamisega, kuid päevas käib läbi sadu, kui mitte tuhandeid inimesi, aga keegi pole sellele kätt ette pannud.

Lingitud artklil pole ka ühtegi kommentaari - jus siis on kõigil savi icon_rolleyes.gif


viimati muutis Anna tooli 20.02.2013 22:14:02, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 365 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.02.2013 22:13:59 vasta tsitaadiga

nah kirjutas:
ja naabrimeeste wifid keerad ka kinni icon_lol.gif ?

ma elan maal.
Siia muud wifid ei ulatu.
Vaid pealesunnitud kiirgused mastidest, raadiolained, televisoon, mobiil, elektrivõrk jms.

_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.02.2013 22:17:54 vasta tsitaadiga

Hiid kirjutas:
Mul naine teatas, et wifi on ohtlik ja sunnib astuma samme, et seda meie pajapidamises enam ei oleks.
O.K kohaliku wifi ma võin välja ju lülitada, aga mobiilne nett, mis mastist siia kiirgub. Kas see ei ole hull?
Telefonid on toas. Mis nendega peaks tegema?
Kuidas teie hakkama saate?
Või on teil kõigest savi?
http://www.tarbija24.ee/441490/teadur-ka-piirmaarast-palju-vaiksem-mobiilikiirgus-mojutab-ajutegevust/


igasugu psühhotroopsed ained on ka ohtlikud, sa peaksid astuma samme, et su naine neid enam ei kasutaks thumbs_up.gif
Kommentaarid: 493 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 401
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
emty
HV Guru
emty

liitunud: 16.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.02.2013 22:19:41 vasta tsitaadiga

fooliummytsid...
_________________
ei tea, kas netisõltuvuse vastu ka miskiseid plaastreid on?...
m/v: challenger, sportage
Kommentaarid: 459 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 381
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tahanteada
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003




sõnum 20.02.2013 22:35:01 vasta tsitaadiga

Aga WiFi-omanikud võiks oma WiFi-võrkude võimsust maha keerata küll, eriti linnades, kui pole vaja, et naaberkorterid või naabermajad ka kõik sama signaali tarbivad. icon_smile.gif

Ei räägi asjata - parema levi korral on mul võimalik kokku lugeda nii a 12-15 võrku ja vähemalt poolte signaalitugevus on selline, et saaks igati OK ühenduse püsti panna.
Kommentaarid: 284 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 11 :: 211
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kännuämmelg
HV Guru
kännuämmelg

liitunud: 27.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.02.2013 22:48:49 vasta tsitaadiga

miki kirjutas:
Mulle pole isiklikult silma jäänud mõnda uudist/artiklit vms, kus keegi oleks wifi kätte ära surnud või tema tervis selle võrra märgatavalt nõrgenenud ..


ja mitu aastat wifi on kasutusel olnud? või laialdane mobiil?

10-20 aastat on veel liiga väike aeg, et tõsised mõjud päevavalgele tuleks. Kui aga tulevad, on asi hapu.
Nagu Hiid juba ütlkes, saab kodus võidelda vaid selle kiirgusega, mis omal tekitatud. välise pasanduse vastu peaks riik meetmeid rakendama.
Praegu on maailm juba piisavalt kaableid täis pikitud, et igat meediat ei peaks enam hapniku kaudu väntsutama.
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 205
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lightbluefox
HV Guru

liitunud: 30.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.02.2013 00:05:00 vasta tsitaadiga

Värvi oma elamine anti-wifi värviga üle, peaks ka eestis saadaval olema.
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Andrus Luht
itimees.ee
Andrus Luht

liitunud: 11.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.02.2013 00:05:25 vasta tsitaadiga

Majja sisse tuleb ehitada Faraday puur. Piisavalt peene silmaga, et võtaks ka kõik moodsamad ülikõrgsagedused kinni. Edasi naudite 'levist väljas' olekut. Kui tervislik see on jäägu aja näidata.
_________________
Äriklassi serverilahenduste müük, paigaldus ja haldus. SaaS / PaaS / IaaS lahendused
Kasutatud äriklassi serverite, andmesalvede ja võrguseadmete ost-müük-rent
Tier-3 privaatpilvede, virtuaal- ja virtuaal-privaat-serverite lahendused. 24/7 haldus, monitooring
Kommentaarid: 377 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 318
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
aksel
Kreisi kasutaja
aksel

liitunud: 04.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.02.2013 00:18:19 vasta tsitaadiga

Andrus Luht kirjutas:
Majja sisse tuleb ehitada Faraday puur. Piisavalt peene silmaga, et võtaks ka kõik moodsamad ülikõrgsagedused kinni. Edasi naudite 'levist väljas' olekut. Kui tervislik see on jäägu aja näidata.


Kas on saadaval ka kaasaskantvaid puure liikuva eluviisiga tegelaste jaoks?

_________________
rohkem liha riigile
Kommentaarid: 51 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 49
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
A.S.
HV Guru

liitunud: 27.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.02.2013 00:36:17 vasta tsitaadiga

Liikuva eluviisiga tegelasel pole sellist puuri vaja, säherdused probleemid/mõtted tekivad inimesel enamasti suurest igavusest.
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-vodafone-
HV Guru
-vodafone-

liitunud: 26.04.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.02.2013 00:49:42 vasta tsitaadiga

A.S. kirjutas:
Liikuva eluviisiga tegelasel pole sellist puuri vaja, säherdused probleemid/mõtted tekivad inimesel enamasti suurest igavusest.

+1 thumbs_up.gif
Kommentaarid: 247 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 3 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mnator
HV Guru

liitunud: 18.10.2007



Online
sõnum 21.02.2013 09:06:53 vasta tsitaadiga

A.S. kirjutas:
Liikuva eluviisiga tegelasel pole sellist puuri vaja, säherdused probleemid/mõtted tekivad inimesel enamasti suurest igavusest.
Seda mõtet edasi arendades peaks Hiid rohkem porri sikutama oma naisele eeskujuks. icon_lol.gif
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SOS
Kreisi kasutaja
SOS

liitunud: 02.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.02.2013 09:19:18 vasta tsitaadiga

Aga tee WiFi nähtamatuks, peida SSID ära ning ruuter voodi alla ja polegi enam wifit naise jaoks
Kommentaarid: 198 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 180
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Mnator
HV Guru

liitunud: 18.10.2007



Online
sõnum 21.02.2013 09:42:59 vasta tsitaadiga

SOS kirjutas:
Aga tee WiFi nähtamatuks, peida SSID ära ning ruuter voodi alla ja polegi enam wifit naise jaoks
seejuures voodi peab olema rauast ja maandatud icon_wink.gif
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
A.S.
HV Guru

liitunud: 27.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.02.2013 10:30:10 vasta tsitaadiga

Aga rauast voodid on ju olemas, ainult maandamise vaev. http://test.denec.org/voodike/
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olc
HV Guru
olc

liitunud: 28.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.02.2013 10:49:24 vasta tsitaadiga

Lihtsam on uus naine hankida...
Kommentaarid: 142 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.02.2013 11:23:44 vasta tsitaadiga

miki kirjutas:
Mulle pole isiklikult silma jäänud mõnda uudist/artiklit vms, kus keegi oleks wifi kätte ära surnud või tema tervis selle võrra märgatavalt nõrgenenud ..

http://blog.kaitseomatervist.ee/infoleke-mobiiltelefonid-loodi-rahvastiku-sujuvaks-vahendamiseks-helistamine-on-koigest-sekundaarne-funktsioon
Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mnator
HV Guru

liitunud: 18.10.2007



Online
sõnum 21.02.2013 11:33:19 vasta tsitaadiga

Betamax kirjutas:
miki kirjutas:
Mulle pole isiklikult silma jäänud mõnda uudist/artiklit vms, kus keegi oleks wifi kätte ära surnud või tema tervis selle võrra märgatavalt nõrgenenud ..

http://blog.kaitseomatervist.ee/infoleke-mobiiltelefonid-loodi-rahvastiku-sujuvaks-vahendamiseks-helistamine-on-koigest-sekundaarne-funktsioon
Spoiler Spoiler Spoiler
Rahvastiku sujuvaks vähendamiseks mõeldi kõigepealt väja tööstus! Maaperedes/talupoegadel on läbi aegade kõige rohkem lapsi olnud, käsitöölistel vähem, tööstustöölistel veel vähem ja kõige vähem kontoritöötajatel.... (üldreeglina, üksikuid erandeid on muidugi pidevalt esinenud).........
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hobihall
Kreisi kasutaja

liitunud: 25.10.2004




sõnum 21.02.2013 11:41:40 vasta tsitaadiga

Isiklikud tähelepanekud on sellised. Aegajalt olen sunnitud istuma pea meetri kaugusel 2X9dbi antennidega ruuterist ja siis hakkab pea poole tunniga valutama. Lahkudes läheb üle ja kui ruuterit ei olnud, siis sellist asja ei täheldanud.
Kodus ei kavatse mingi hinna eest wifist loobuda, aga meelega praadima ka ei hakka. Wifi ruuter ei pea olema voodi kõrval, eluruumis või seal kus inimesed rohkem viibivad. Ruuteri võimsus ei pea olema ülemäära suur, piisab sellest kui signaal katab kasutuspiirkonna.
Tõenäoliselt näitab telefoni SAR indeks ühtteist, aga ise pole viitsinud jälgida. Pigem ei hoia moblas wifit, 3g-d, sinihammast jms kogu aeg sees, vaid ainult siis kui neid reaalselt vajan. Sellega säästab ka akut. Samuti ei pea telefon olema magamise ajal liiga pea lähedal.
Telefoniga kõnet valides oleks mõistlik telefon kõrva äärde tõsta siis kui kõnele on juba vastatud mitte kohe peale numbri valimist kutsuvat tooni kuulata, sest mobiil kiirgab kõige rohkem kõne alustamise ajal ja hiljem väga minimaalselt. Sellest oli vist isegi etv-s juttu. Endal ei õnnestu seda punkti enamasti jälgida, sest sõltub tingimustest kus parasjagu oled.
Need on minu meelest elementaarsed asjad, mida on kerge jälgida.
Muus osas ei kavatse oma pead selle teemaga ülearu vaevata.
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
A.S.
HV Guru

liitunud: 27.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.02.2013 12:05:13 vasta tsitaadiga

Betamax kirjutas:
miki kirjutas:
Mulle pole isiklikult silma jäänud mõnda uudist/artiklit vms, kus keegi oleks wifi kätte ära surnud või tema tervis selle võrra märgatavalt nõrgenenud ..

http://blog.kaitseomatervist.ee/infoleke-mobiiltelefonid-loodi-rahvastiku-sujuvaks-vahendamiseks-helistamine-on-koigest-sekundaarne-funktsioon
Spoiler Spoiler Spoiler

Säherdused (http://kaitseomatervist.ee/) saidid on mõeldud paraku vaid selleks, et lihtsameelsetele igasugu "abivahendeid" müüa. Mida müüa, see ei oma mingit tähtsust, tähtis on vaid müümise protsess ise.
 
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 21.02.2013 12:09:13 vasta tsitaadiga

Saada oma naisuke füüsikakursustele. Igapäevaselt tuleb sulle ainuüksi avakosmosest oluliselt karmim kiirgusdoos, lisaks ka maakamarast kuid, ennäe, endiselt elutseme.
_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Leinö
HV veteran
Leinö

liitunud: 07.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.02.2013 12:14:06 vasta tsitaadiga

Ho Ho, mine hiiule külla, tee üks teooriatund ta naisele, parem kui google ja füüsikakursused.
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tahanteada
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003




sõnum 21.02.2013 12:15:24 vasta tsitaadiga

Väike asi, mida ei tasu unustada, on see, et erinevad inimesed on erineva tundlikkudega erinevate kiiruste suhtes. Pole sugugi nii, et kõik inimesed oleks ühtmoodi tundlikud või ühtmoodi tuimad madalsagedusliku- või kõrgsagedusliku kiirguse suhtes.

Aga kuna mu jutt madalsageduse peale kandus, siis võgusagedus 50Hz-i ja üsna võimas kiirgus võivad nii mõnelgi tundlikumal inimesel üsnagi palju probleeme tekitada.
Kommentaarid: 284 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 11 :: 211
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
A.S.
HV Guru

liitunud: 27.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.02.2013 12:18:35 vasta tsitaadiga

Kas on üldse olemas midagi, mis piisava koguse korral inimesel probleeme ei võiks tekitada?
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 21.02.2013 12:19:58 vasta tsitaadiga

Senini pole veel säärased ülitundlikud inimesed suutnud kontrollitud tingimustes öelda kas nad asuvad EM kiirguse väljas või mitte ega pole ka korrapäraselt sümptome esinenud. Senine konsensus on, et tegu on sisuliselt nocebo'ga ehk teisisõnu inimesed mõtlevad omale vastavad sümptomid külge.
_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tahanteada
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003




sõnum 21.02.2013 12:38:25 vasta tsitaadiga

Ho Ho kirjutas:
Senini pole veel säärased ülitundlikud inimesed suutnud kontrollitud tingimustes öelda kas nad asuvad EM kiirguse väljas või mitte ega pole ka korrapäraselt sümptome esinenud. Senine konsensus on, et tegu on sisuliselt nocebo'ga ehk teisisõnu inimesed mõtlevad omale vastavad sümptomid külge.

Eksid - viimase saja aasta jooksul on inimesi väga palju kontrollitud kõikvõimalike kiirguste suhtes. Samuti saab iga inimene, soovi korral, ka ise kiirgusteste tellida.

Nii, et ei mitte midagi uut, kõik on ammutuntud asi, lihtsalt uuel ringil.
Kommentaarid: 284 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 11 :: 211
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 21.02.2013 12:42:33 vasta tsitaadiga

tsitaat:
Eksid - viimase saja aasta jooksul on inimesi väga palju kontrollitud kõikvõimalike kiirguste suhtes
Randi ootab miljoniga, miks keegi pole järgi läinud?
_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tahanteada
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003




sõnum 21.02.2013 12:50:48 vasta tsitaadiga

Niipalju võib lisada, et kurikuulus internet ise ka siseldab päris paljude dokumentide koopiaid. Iseasi, muidugi, kas keegi üleüldse on suuteline arvutiekraanilt neid pikki tapeet-tekste, otsast lõpuni läbi lugema. icon_smile.gif

Paar näidet:
Background Paper on "Power Line Fields and Public Health
http://www.calpoly.edu/~dhafemei/background2.html

Exposure to 50-Hz Electric Field and Incidence of Leukemia, Brain Tumors, and Other Cancers among French Electric Utility Workers
http://aje.oxfordjournals.org/content/144/12/1107.full.pdf
Kommentaarid: 284 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 11 :: 211
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
R3negadeX
Kreisi kasutaja

liitunud: 14.10.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.02.2013 16:33:46 vasta tsitaadiga

Mine kuhugi Brasiilia vihmametsa elama ja probleem lahendatud thumbs_up.gif ( naise võid ka kaasa võtta )
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dogbert
HV Guru
Dogbert

liitunud: 03.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.02.2013 19:52:31 vasta tsitaadiga

Kas ükski siin Wifit kartvatest tegelastest ka teab, kui suur on Wifi maksimaalne kiirgusvõimsus? Ütleme nii, et hõõglambiga taskulambi kogukiirgus (nähtav+infrapunakiirgus) on rohkem kui 10x suurem. Kui Wifi sind tõesti kuidagi mõjutada suudaks muul viisil kui psühholoogiliselt, peaks (veidi ehk üle pakkudes) taskulambi valgusega kana saama grillida. icon_lol.gif (lisaks on taskulambi valgus koondatud ja suunatud, reflektorita Wifi antenn kiirgab aga kõigis suundades nagu reflektorita taskulambipirn)

Mobiiltelefonid visake igatahes kohe minema, sealt saate samuti rohkem kui kümme korda võimsamat kiirgust, kusjuures Wifile tunduvalt lähedasemas sagedusvahemikus.

Teadmatus põhjustab hirmu, hirm tervisehäireid. Harige ennast ja saage tervemaks! Ärge kuulake lollide lora. See võib küll elu põnevamaks teha, aga lora jääb loraks ja sellena seda tuleb ka võtta.

_________________
Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus.


viimati muutis Dogbert 21.02.2013 19:55:53, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.02.2013 19:54:46 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Teadmatus põhjustab hirmu, hirm tervisehäireid. Harige ennast ja saage tervemaks!

Selleks ma selle teema tegingi, et end harida icon_razz.gif

_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dentartu
HV kasutaja

liitunud: 25.11.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.02.2013 20:07:44 vasta tsitaadiga

Dogbert kirjutas:
Kas ükski siin Wifit kartvatest tegelastest ka teab, kui suur on Wifi maksimaalne kiirgusvõimsus? Ütleme nii, et hõõglambiga taskulambi kogukiirgus (nähtav+infrapunakiirgus) on rohkem kui 10x suurem. Kui Wifi sind tõesti kuidagi mõjutada suudaks muul viisil kui psühholoogiliselt, peaks (veidi ehk üle pakkudes) taskulambi valgusega kana saama grillida. icon_lol.gif (lisaks on taskulambi valgus koondatud ja suunatud, reflektorita Wifi antenn kiirgab aga kõigis suundades nagu reflektorita taskulambipirn)

Mobiiltelefonid visake igatahes kohe minema, sealt saate samuti rohkem kui kümme korda võimsamat kiirgust, kusjuures Wifile tunduvalt lähedasemas sagedusvahemikus.

Teadmatus põhjustab hirmu, hirm tervisehäireid. Harige ennast ja saage tervemaks! Ärge kuulake lollide lora. See võib küll elu põnevamaks teha, aga lora jääb loraks ja sellena seda tuleb ka võtta.

thumbs_up.gif
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kännuämmelg
HV Guru
kännuämmelg

liitunud: 27.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.02.2013 20:29:08 vasta tsitaadiga

elektromagnetlaine mõjud orgaanikale pole muinasjutt. Suurel võimsusel kasutatakse seda igapäevaselt. Väike võimsus mõjub aga aeglasemalt ja selle tulevikumõjusid me veel ei tea.
Kui ütled, et taskulambi pirn ei tee midagi, siis eksid- silmamunasse (ilmselt tundlikuim elektromagnetväljaga otse kokkupuutuv organ) suunatud valgus mõjub suhteliselt tuntavalt ka ilma reflektorita.
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 205
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 21.02.2013 20:39:47 vasta tsitaadiga

kännuämmelg kirjutas:
Suurel võimsusel kasutatakse seda igapäevaselt.
Mitme suurusjärguline vahe on võrreldes wifi või teiste traadita side võrkudega? Viitsid paari sõnaga öelda mida täpsemalt silmas pead?
kännuämmelg kirjutas:
Väike võimsus mõjub aga aeglasemalt ja selle tulevikumõjusid me veel ei tea.
Asi ei ole päris nii lihtne. Organism ja rakud suudavad taastuda igasugu jamast. On põhjus miks pole soovitatud käia üleliiga tihti röntgenis kuid jaotades selle pikema aja peale pole probleemi.

Ühtlasi ei kasuta ükski EM lainetel põhinev sideviis ioniseerivat kiirgust. Kõige hullemal juhul see ainult soojendab kudesid.

_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.02.2013 21:01:31 vasta tsitaadiga

Hiid, küsi naiselt, kas ta fooliummütsi sooviks osta? 10€ tükk
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kännuämmelg
HV Guru
kännuämmelg

liitunud: 27.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.02.2013 21:07:59 vasta tsitaadiga

Ho Ho kirjutas:
On põhjus miks pole soovitatud käia üleliiga tihti röntgenis kuid jaotades selle pikema aja peale pole probleemi.
.

mäletamist mööda on röntgeni operaatorid naisterahvad ja seda mittetaastuva meesorgani puudumise tõttu.
sama teema on ka sellega, miks ei soovitata mölakandjaid püksitaskus kanda
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 205
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 21.02.2013 21:17:13 vasta tsitaadiga

kännuämmelg kirjutas:
mäletamist mööda on röntgeni operaatorid naisterahvad ja seda mittetaastuva meesorgani puudumise tõttu.
Kindel? Minu mäletamist mööda kui rangluu röntgenit tegin tegeles seal küll üks meesterahvast. Samuti peale arstihakatisega konsulteerimist arvas tema, et pigem on naistele ohtlikum kuna munarakud tekivad naistel enne sündi ning kõik mis elu jooksul organismist läbi käib mõjutab noid kui aga spermat toodetakse pidevalt juurde ning lühiajalised probleemid lahenevad seeläbi iseenesest
kännuämmelg kirjutas:
sama teema on ka sellega, miks ei soovitata mölakandjaid püksitaskus kanda
Mitte päris. Taskus ei soovitata kanda kuna toimub (minimaalne) soojendamine. Ehk siis pigem tasub moblat selles suhtes võrrelda auto istmesoojendusega (ehkki viimane on üüratuma palju ohtlikum)
_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
woozy
HV Guru
woozy

liitunud: 09.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.02.2013 21:35:31 vasta tsitaadiga

gives.gif
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.02.2013 21:47:48 vasta tsitaadiga

Hiid, kas su naine mikrolaineahju kah kardab? icon_lol.gif
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.02.2013 07:30:41 vasta tsitaadiga

Muidugi. See pidi olema see kõikse hullem icon_eek.gif
Seda meil ei ole, ega kavatse ka soetada. icon_idea.gif

_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mnator
HV Guru

liitunud: 18.10.2007



Online
sõnum 22.02.2013 09:04:30 vasta tsitaadiga

Ho Ho kirjutas:
kännuämmelg kirjutas:
Suurel võimsusel kasutatakse seda igapäevaselt.
Mitme suurusjärguline vahe on võrreldes wifi või teiste traadita side võrkudega? Viitsid paari sõnaga öelda mida täpsemalt silmas pead?
kännuämmelg kirjutas:
Väike võimsus mõjub aga aeglasemalt ja selle tulevikumõjusid me veel ei tea.
Asi ei ole päris nii lihtne. Organism ja rakud suudavad taastuda igasugu jamast. On põhjus miks pole soovitatud käia üleliiga tihti röntgenis kuid jaotades selle pikema aja peale pole probleemi.

Ühtlasi ei kasuta ükski EM lainetel põhinev sideviis ioniseerivat kiirgust. Kõige hullemal juhul see ainult soojendab kudesid.
Kas sa endale ise ka aru annad kui vastuoluliselt sa asja võtad? Algul möönad, et kahjulik mõju eksisteerib ja siis järsku pika aja peale polegi probleemi enam.
Ka pika aja peale jaotades probleem tegelikult säilib. Nendel, kes kiirgusega seotult kahjulikul erialal töötavad, soovitatakse näiteks lapsi saada võimalikult varakult/noorelt minimeerimaks elukutse mõju järeltulevale põlvkonnale. Ja õigupoolest kehtib see soovitus kõigile kahjulikuks tunnistatud erialadele.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-kasutaja-
Kreisi kasutaja
-kasutaja-

liitunud: 21.12.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.02.2013 09:15:10 vasta tsitaadiga

Spoiler Spoiler Spoiler


icon_razz.gif
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tahanteada
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003




sõnum 22.02.2013 09:35:10 vasta tsitaadiga

Ho Ho: Kas lugesid hoolikalt ja põhjalikult läbi need 2 linki, mis ma ülevalpool tõin? icon_wink.gif

Ja kui oled need läbi lugenud, siis mine ja lase teha endal vere põhjalikud analüüsid. Vaata, mida arstitädid - arstionud Sulle räägivad, et kas kõik on ikka OK, või on juba tekkinud n-ö Kahtluskolded ja millest siis võivad igasugu halvad nähtused välja areneda - verevähk siis esimesena, mis meenub ja vist ka kõige tuntum peaks olema.
Kommentaarid: 284 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 11 :: 211
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 22.02.2013 10:25:17 vasta tsitaadiga

Mnator kirjutas:
Ho Ho kirjutas:
kännuämmelg kirjutas:
Suurel võimsusel kasutatakse seda igapäevaselt.
Mitme suurusjärguline vahe on võrreldes wifi või teiste traadita side võrkudega? Viitsid paari sõnaga öelda mida täpsemalt silmas pead?
kännuämmelg kirjutas:
Väike võimsus mõjub aga aeglasemalt ja selle tulevikumõjusid me veel ei tea.
Asi ei ole päris nii lihtne. Organism ja rakud suudavad taastuda igasugu jamast. On põhjus miks pole soovitatud käia üleliiga tihti röntgenis kuid jaotades selle pikema aja peale pole probleemi.

Ühtlasi ei kasuta ükski EM lainetel põhinev sideviis ioniseerivat kiirgust. Kõige hullemal juhul see ainult soojendab kudesid.
Kas sa endale ise ka aru annad kui vastuoluliselt sa asja võtad? Algul möönad, et kahjulik mõju eksisteerib ja siis järsku pika aja peale polegi probleemi enam.
Ka pika aja peale jaotades probleem tegelikult säilib. Nendel, kes kiirgusega seotult kahjulikul erialal töötavad, soovitatakse näiteks lapsi saada võimalikult varakult/noorelt minimeerimaks elukutse mõju järeltulevale põlvkonnale. Ja õigupoolest kehtib see soovitus kõigile kahjulikuks tunnistatud erialadele.
Kus on täpselt vastuoli? Röntkengiirgus ei ole raskemetall, et see organismis kuhjub. Organism on reeglina suuteline kahjustunud rakke suurema vaevata asendama ning nood, mis saavad kiiritades kahjustada reeglina ka välja vahetatakse. Lihtsalt doos tuleb jagada piisavalt pika aja peale, et dooside vahel jõuab organism taastuda. Radioaktiivse kamaga töötajatel on olukord loomulikult keerulisem kuna nemad puutuvad kiirgusega oluliselt tihemini kokku ning saavad tihemini kiiritada ning taastusperiood on lühem.

Muidu ühe keskmise üle ookeani lennuga saad mõned korrad suurema kiirgusdoosi kui ülakeha röntgenis käies icon_smile.gif
http://www.hpa.org.uk/Topics/Radiation/UnderstandingRadiation/UnderstandingRadiationTopics/DoseComparisonsForIonisingRadiation/

Radiatsoon on sarnane alkoholile: piisavalt pikkade vahedega ning väikestes kogustes kasutades suudab organism taastuda. Korraga liiga palju võtta läheb asi jamaks.


Artikleid loetud, ehkki lisaks ka terve kuhi märksa uuemaid ja oluliselt parema uurimismeetodiga kus välistati nois kahes esinenud süstemaatilised vead.

_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.02.2013 10:33:08 vasta tsitaadiga

Ho Ho, mis siis WIFi kohta võib öelda?
Et kärbsest on tehtud elevant?
Keerasin eile routeris 90% pealt 5% peale. Sellest jätkub ka samas toas läpakale. Läpaka tugevust vist vähendada ei saa. See uhab ikka täie rauaga. icon_razz.gif

_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 22.02.2013 10:36:24 vasta tsitaadiga

Hiid kirjutas:
Ho Ho, mis siis WIFi kohta võib öelda?
Et kärbsest on tehtud elevant?
Põhimõtteliselt jah kuigi suuruste vahe on veel mõned suurusjärgud suurem kui sääse ja elevandi vahel icon_smile.gif
Hiid kirjutas:
Keerasin eile routeris 90% pealt 5% peale. Sellest jätkub ka samas toas läpakale. Läpaka tugevust vist vähendada ei saa. See uhab ikka täie rauaga. icon_razz.gif
Eks ta ole kahe otsaga asi. Reeglina peaks läpakas oma saatja-vastuvõtja võimsust muutma vastavalt levi tugevusele. Ehk siis kui keerad ruuteri madalamaks siis läpakas keerab tuure juurde.
_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mnator
HV Guru

liitunud: 18.10.2007



Online
sõnum 22.02.2013 10:52:54 vasta tsitaadiga

Ho Ho kirjutas:
Mnator kirjutas:
Ho Ho kirjutas:
kännuämmelg kirjutas:
Suurel võimsusel kasutatakse seda igapäevaselt.
Mitme suurusjärguline vahe on võrreldes wifi või teiste traadita side võrkudega? Viitsid paari sõnaga öelda mida täpsemalt silmas pead?
kännuämmelg kirjutas:
Väike võimsus mõjub aga aeglasemalt ja selle tulevikumõjusid me veel ei tea.
Asi ei ole päris nii lihtne. Organism ja rakud suudavad taastuda igasugu jamast. On põhjus miks pole soovitatud käia üleliiga tihti röntgenis kuid jaotades selle pikema aja peale pole probleemi.

Ühtlasi ei kasuta ükski EM lainetel põhinev sideviis ioniseerivat kiirgust. Kõige hullemal juhul see ainult soojendab kudesid.
Kas sa endale ise ka aru annad kui vastuoluliselt sa asja võtad? Algul möönad, et kahjulik mõju eksisteerib ja siis järsku pika aja peale polegi probleemi enam.
Ka pika aja peale jaotades probleem tegelikult säilib. Nendel, kes kiirgusega seotult kahjulikul erialal töötavad, soovitatakse näiteks lapsi saada võimalikult varakult/noorelt minimeerimaks elukutse mõju järeltulevale põlvkonnale. Ja õigupoolest kehtib see soovitus kõigile kahjulikuks tunnistatud erialadele.
Kus on täpselt vastuoli? Röntkengiirgus ei ole raskemetall, et see organismis kuhjub. Organism on reeglina suuteline kahjustunud rakke suurema vaevata asendama ning nood, mis saavad kiiritades kahjustada reeglina ka välja vahetatakse. Lihtsalt doos tuleb jagada piisavalt pika aja peale, et dooside vahel jõuab organism taastuda. Radioaktiivse kamaga töötajatel on olukord loomulikult keerulisem kuna nemad puutuvad kiirgusega oluliselt tihemini kokku ning saavad tihemini kiiritada ning taastusperiood on lühem.

Muidu ühe keskmise üle ookeani lennuga saad mõned korrad suurema kiirgusdoosi kui ülakeha röntgenis käies icon_smile.gif
http://www.hpa.org.uk/Topics/Radiation/UnderstandingRadiation/UnderstandingRadiationTopics/DoseComparisonsForIonisingRadiation/

Radiatsoon on sarnane alkoholile: piisavalt pikkade vahedega ning väikestes kogustes kasutades suudab organism taastuda. Korraga liiga palju võtta läheb asi jamaks.


Artikleid loetud, ehkki lisaks ka terve kuhi märksa uuemaid ja oluliselt parema uurimismeetodiga kus välistati nois kahes esinenud süstemaatilised vead.
Mööda paned ja kõvasti!
Organismis on kahte liiki rakke, osad vahetuvad tõesti ja kohati isegi kiirelt (näiteks naha pealispind) ja on rakke mis ei vahetu üldse (närvirakud peamiselt aga ka sugurakud). Ja nende viimaste kahjustused on püsiva iseloomuga. Ja ekstranüansid seejuures sugurakkudega: naiste omad on täiskomplekt sünnist saati olemas ja saavutavad küpsuse üksteise järel lihtsalt; meeste omi toodetakse juurde aga seejuures tootmisprotsess ise võib ikkagi saada kahjustatud ja seda siis tõenäoliselt püsivalt, s.t. kuni elu lõpuni anomaaliad kumuleeruvad ja juurdetoodetu on n.ö. sisult vigane.
Just seetõttu on näiteks elavat huvi tekitanud üks Vahemere pisussike, kes suudab kogu oma organismi ulatuses rakke regenereerida ja on seetõttu peaaegu surematu. ( http://forte.delfi.ee/news/varia/imelise-taastootmisvoimega-uss-vahemere-rannavetest-kes-keeldub-suremast.d?id=65636366 )
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  Ohtlik WIFI mine lehele 1, 2, 3  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.