|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
Hiid
HV Guru

liitunud: 23.03.2002
|
|
| Kommentaarid: 663 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
512 |
|
| tagasi üles |
|
 |
nah
HV veteran

liitunud: 17.02.2006
|
20.02.2013 22:08:03
|
|
|
ja naabrimeeste wifid keerad ka kinni ?
|
|
| Kommentaarid: 150 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
141 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tont23
HV veteran

liitunud: 13.06.2006
|
20.02.2013 22:09:43
|
|
|
tunnen kaasa
|
|
| Kommentaarid: 128 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
112 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anna tooli
liitunud: 16.03.2006
|
20.02.2013 22:12:58
|
|
|
Mulle pole isiklikult silma jäänud mõnda uudist/artiklit vms, kus keegi oleks wifi kätte ära surnud või tema tervis selle võrra märgatavalt nõrgenenud ..
Kunagi ei lubatud ka bensiinijaamades sõidukit tankides mobiiliga kõneleda või seda läheduses hoida - äkki plahvatab.
Wifit nüüd jagatakse sealgi. Tegu pole just koduse majapidamisega, kuid päevas käib läbi sadu, kui mitte tuhandeid inimesi, aga keegi pole sellele kätt ette pannud.
Lingitud artklil pole ka ühtegi kommentaari - jus siis on kõigil savi
viimati muutis Anna tooli 20.02.2013 22:14:02, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 365 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Hiid
HV Guru

liitunud: 23.03.2002
|
20.02.2013 22:13:59
|
|
|
| nah kirjutas: |
ja naabrimeeste wifid keerad ka kinni ? |
ma elan maal.
Siia muud wifid ei ulatu.
Vaid pealesunnitud kiirgused mastidest, raadiolained, televisoon, mobiil, elektrivõrk jms.
_________________ Hapud viinamarjad |
|
| Kommentaarid: 663 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
512 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pots4t4j4
HV Guru
liitunud: 14.09.2002
|
20.02.2013 22:17:54
|
|
|
igasugu psühhotroopsed ained on ka ohtlikud, sa peaksid astuma samme, et su naine neid enam ei kasutaks
|
|
| Kommentaarid: 493 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
401 |
|
| tagasi üles |
|
 |
emty
HV Guru

liitunud: 16.10.2002
|
20.02.2013 22:19:41
|
|
|
fooliummytsid...
_________________ ei tea, kas netisõltuvuse vastu ka miskiseid plaastreid on?...
m/v: challenger, sportage |
|
| Kommentaarid: 459 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
381 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tahanteada
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003
|
20.02.2013 22:35:01
|
|
|
Aga WiFi-omanikud võiks oma WiFi-võrkude võimsust maha keerata küll, eriti linnades, kui pole vaja, et naaberkorterid või naabermajad ka kõik sama signaali tarbivad.
Ei räägi asjata - parema levi korral on mul võimalik kokku lugeda nii a 12-15 võrku ja vähemalt poolte signaalitugevus on selline, et saaks igati OK ühenduse püsti panna.
|
|
| Kommentaarid: 284 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
11 :: |
211 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kännuämmelg
HV Guru

liitunud: 27.08.2002
|
20.02.2013 22:48:49
|
|
|
| miki kirjutas: |
| Mulle pole isiklikult silma jäänud mõnda uudist/artiklit vms, kus keegi oleks wifi kätte ära surnud või tema tervis selle võrra märgatavalt nõrgenenud .. |
ja mitu aastat wifi on kasutusel olnud? või laialdane mobiil?
10-20 aastat on veel liiga väike aeg, et tõsised mõjud päevavalgele tuleks. Kui aga tulevad, on asi hapu.
Nagu Hiid juba ütlkes, saab kodus võidelda vaid selle kiirgusega, mis omal tekitatud. välise pasanduse vastu peaks riik meetmeid rakendama.
Praegu on maailm juba piisavalt kaableid täis pikitud, et igat meediat ei peaks enam hapniku kaudu väntsutama.
|
|
| Kommentaarid: 243 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
205 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lightbluefox
HV Guru
liitunud: 30.12.2004
|
21.02.2013 00:05:00
|
|
|
| Värvi oma elamine anti-wifi värviga üle, peaks ka eestis saadaval olema.
|
|
| Kommentaarid: 45 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
44 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Andrus Luht
itimees.ee

liitunud: 11.06.2002
|
|
| Kommentaarid: 377 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
318 |
|
| tagasi üles |
|
 |
aksel
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.11.2002
|
21.02.2013 00:18:19
|
|
|
| Andrus Luht kirjutas: |
| Majja sisse tuleb ehitada Faraday puur. Piisavalt peene silmaga, et võtaks ka kõik moodsamad ülikõrgsagedused kinni. Edasi naudite 'levist väljas' olekut. Kui tervislik see on jäägu aja näidata. |
Kas on saadaval ka kaasaskantvaid puure liikuva eluviisiga tegelaste jaoks?
_________________ rohkem liha riigile |
|
| Kommentaarid: 51 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
49 |
|
| tagasi üles |
|
 |
A.S.
HV Guru
liitunud: 27.10.2003
|
21.02.2013 00:36:17
|
|
|
| Liikuva eluviisiga tegelasel pole sellist puuri vaja, säherdused probleemid/mõtted tekivad inimesel enamasti suurest igavusest.
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-vodafone-
HV Guru

liitunud: 26.04.2005
|
21.02.2013 00:49:42
|
|
|
| A.S. kirjutas: |
| Liikuva eluviisiga tegelasel pole sellist puuri vaja, säherdused probleemid/mõtted tekivad inimesel enamasti suurest igavusest. |
+1
|
|
| Kommentaarid: 247 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
3 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mnator
HV Guru
liitunud: 18.10.2007

|
21.02.2013 09:06:53
|
|
|
| A.S. kirjutas: |
| Liikuva eluviisiga tegelasel pole sellist puuri vaja, säherdused probleemid/mõtted tekivad inimesel enamasti suurest igavusest. |
Seda mõtet edasi arendades peaks Hiid rohkem porri sikutama oma naisele eeskujuks.
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SOS
Kreisi kasutaja

liitunud: 02.12.2002
|
21.02.2013 09:19:18
|
|
|
| Aga tee WiFi nähtamatuks, peida SSID ära ning ruuter voodi alla ja polegi enam wifit naise jaoks
|
|
| Kommentaarid: 198 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
180 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mnator
HV Guru
liitunud: 18.10.2007

|
21.02.2013 09:42:59
|
|
|
| SOS kirjutas: |
| Aga tee WiFi nähtamatuks, peida SSID ära ning ruuter voodi alla ja polegi enam wifit naise jaoks |
seejuures voodi peab olema rauast ja maandatud
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
A.S.
HV Guru
liitunud: 27.10.2003
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
olc
HV Guru

liitunud: 28.11.2001
|
21.02.2013 10:49:24
|
|
|
| Lihtsam on uus naine hankida...
|
|
| Kommentaarid: 142 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
|
| Kommentaarid: 751 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
564 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mnator
HV Guru
liitunud: 18.10.2007

|
21.02.2013 11:33:19
|
|
|
|
Rahvastiku sujuvaks vähendamiseks mõeldi kõigepealt väja tööstus! Maaperedes/talupoegadel on läbi aegade kõige rohkem lapsi olnud, käsitöölistel vähem, tööstustöölistel veel vähem ja kõige vähem kontoritöötajatel.... (üldreeglina, üksikuid erandeid on muidugi pidevalt esinenud).........
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hobihall
Kreisi kasutaja
liitunud: 25.10.2004
|
21.02.2013 11:41:40
|
|
|
Isiklikud tähelepanekud on sellised. Aegajalt olen sunnitud istuma pea meetri kaugusel 2X9dbi antennidega ruuterist ja siis hakkab pea poole tunniga valutama. Lahkudes läheb üle ja kui ruuterit ei olnud, siis sellist asja ei täheldanud.
Kodus ei kavatse mingi hinna eest wifist loobuda, aga meelega praadima ka ei hakka. Wifi ruuter ei pea olema voodi kõrval, eluruumis või seal kus inimesed rohkem viibivad. Ruuteri võimsus ei pea olema ülemäära suur, piisab sellest kui signaal katab kasutuspiirkonna.
Tõenäoliselt näitab telefoni SAR indeks ühtteist, aga ise pole viitsinud jälgida. Pigem ei hoia moblas wifit, 3g-d, sinihammast jms kogu aeg sees, vaid ainult siis kui neid reaalselt vajan. Sellega säästab ka akut. Samuti ei pea telefon olema magamise ajal liiga pea lähedal.
Telefoniga kõnet valides oleks mõistlik telefon kõrva äärde tõsta siis kui kõnele on juba vastatud mitte kohe peale numbri valimist kutsuvat tooni kuulata, sest mobiil kiirgab kõige rohkem kõne alustamise ajal ja hiljem väga minimaalselt. Sellest oli vist isegi etv-s juttu. Endal ei õnnestu seda punkti enamasti jälgida, sest sõltub tingimustest kus parasjagu oled.
Need on minu meelest elementaarsed asjad, mida on kerge jälgida.
Muus osas ei kavatse oma pead selle teemaga ülearu vaevata.
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
A.S.
HV Guru
liitunud: 27.10.2003
|
21.02.2013 12:05:13
|
|
|
Säherdused (http://kaitseomatervist.ee/) saidid on mõeldud paraku vaid selleks, et lihtsameelsetele igasugu "abivahendeid" müüa. Mida müüa, see ei oma mingit tähtsust, tähtis on vaid müümise protsess ise.
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ho Ho
HV Guru

liitunud: 16.02.2002
|
21.02.2013 12:09:13
|
|
|
Saada oma naisuke füüsikakursustele. Igapäevaselt tuleb sulle ainuüksi avakosmosest oluliselt karmim kiirgusdoos, lisaks ka maakamarast kuid, ennäe, endiselt elutseme.
_________________ Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity" |
|
| Kommentaarid: 107 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
87 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Leinö
HV veteran

liitunud: 07.05.2008
|
21.02.2013 12:14:06
|
|
|
| Ho Ho, mine hiiule külla, tee üks teooriatund ta naisele, parem kui google ja füüsikakursused.
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
33 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tahanteada
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003
|
21.02.2013 12:15:24
|
|
|
Väike asi, mida ei tasu unustada, on see, et erinevad inimesed on erineva tundlikkudega erinevate kiiruste suhtes. Pole sugugi nii, et kõik inimesed oleks ühtmoodi tundlikud või ühtmoodi tuimad madalsagedusliku- või kõrgsagedusliku kiirguse suhtes.
Aga kuna mu jutt madalsageduse peale kandus, siis võgusagedus 50Hz-i ja üsna võimas kiirgus võivad nii mõnelgi tundlikumal inimesel üsnagi palju probleeme tekitada.
|
|
| Kommentaarid: 284 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
11 :: |
211 |
|
| tagasi üles |
|
 |
A.S.
HV Guru
liitunud: 27.10.2003
|
21.02.2013 12:18:35
|
|
|
| Kas on üldse olemas midagi, mis piisava koguse korral inimesel probleeme ei võiks tekitada?
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ho Ho
HV Guru

liitunud: 16.02.2002
|
21.02.2013 12:19:58
|
|
|
Senini pole veel säärased ülitundlikud inimesed suutnud kontrollitud tingimustes öelda kas nad asuvad EM kiirguse väljas või mitte ega pole ka korrapäraselt sümptome esinenud. Senine konsensus on, et tegu on sisuliselt nocebo'ga ehk teisisõnu inimesed mõtlevad omale vastavad sümptomid külge.
_________________ Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity" |
|
| Kommentaarid: 107 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
87 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tahanteada
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003
|
21.02.2013 12:38:25
|
|
|
| Ho Ho kirjutas: |
| Senini pole veel säärased ülitundlikud inimesed suutnud kontrollitud tingimustes öelda kas nad asuvad EM kiirguse väljas või mitte ega pole ka korrapäraselt sümptome esinenud. Senine konsensus on, et tegu on sisuliselt nocebo'ga ehk teisisõnu inimesed mõtlevad omale vastavad sümptomid külge. |
Eksid - viimase saja aasta jooksul on inimesi väga palju kontrollitud kõikvõimalike kiirguste suhtes. Samuti saab iga inimene, soovi korral, ka ise kiirgusteste tellida.
Nii, et ei mitte midagi uut, kõik on ammutuntud asi, lihtsalt uuel ringil.
|
|
| Kommentaarid: 284 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
11 :: |
211 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ho Ho
HV Guru

liitunud: 16.02.2002
|
21.02.2013 12:42:33
|
|
|
| tsitaat: |
| Eksid - viimase saja aasta jooksul on inimesi väga palju kontrollitud kõikvõimalike kiirguste suhtes |
Randi ootab miljoniga, miks keegi pole järgi läinud?
_________________ Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity" |
|
| Kommentaarid: 107 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
87 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tahanteada
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003
|
21.02.2013 12:50:48
|
|
|
Niipalju võib lisada, et kurikuulus internet ise ka siseldab päris paljude dokumentide koopiaid. Iseasi, muidugi, kas keegi üleüldse on suuteline arvutiekraanilt neid pikki tapeet-tekste, otsast lõpuni läbi lugema.
Paar näidet:
Background Paper on "Power Line Fields and Public Health
http://www.calpoly.edu/~dhafemei/background2.html
Exposure to 50-Hz Electric Field and Incidence of Leukemia, Brain Tumors, and Other Cancers among French Electric Utility Workers
http://aje.oxfordjournals.org/content/144/12/1107.full.pdf
|
|
| Kommentaarid: 284 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
11 :: |
211 |
|
| tagasi üles |
|
 |
R3negadeX
Kreisi kasutaja
liitunud: 14.10.2010
|
21.02.2013 16:33:46
|
|
|
Mine kuhugi Brasiilia vihmametsa elama ja probleem lahendatud ( naise võid ka kaasa võtta )
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dogbert
HV Guru

liitunud: 03.05.2004
|
21.02.2013 19:52:31
|
|
|
Kas ükski siin Wifit kartvatest tegelastest ka teab, kui suur on Wifi maksimaalne kiirgusvõimsus? Ütleme nii, et hõõglambiga taskulambi kogukiirgus (nähtav+infrapunakiirgus) on rohkem kui 10x suurem. Kui Wifi sind tõesti kuidagi mõjutada suudaks muul viisil kui psühholoogiliselt, peaks (veidi ehk üle pakkudes) taskulambi valgusega kana saama grillida. (lisaks on taskulambi valgus koondatud ja suunatud, reflektorita Wifi antenn kiirgab aga kõigis suundades nagu reflektorita taskulambipirn)
Mobiiltelefonid visake igatahes kohe minema, sealt saate samuti rohkem kui kümme korda võimsamat kiirgust, kusjuures Wifile tunduvalt lähedasemas sagedusvahemikus.
Teadmatus põhjustab hirmu, hirm tervisehäireid. Harige ennast ja saage tervemaks! Ärge kuulake lollide lora. See võib küll elu põnevamaks teha, aga lora jääb loraks ja sellena seda tuleb ka võtta.
_________________ Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus.
viimati muutis Dogbert 21.02.2013 19:55:53, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Hiid
HV Guru

liitunud: 23.03.2002
|
21.02.2013 19:54:46
|
|
|
| tsitaat: |
Teadmatus põhjustab hirmu, hirm tervisehäireid. Harige ennast ja saage tervemaks!
|
Selleks ma selle teema tegingi, et end harida
_________________ Hapud viinamarjad |
|
| Kommentaarid: 663 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
512 |
|
| tagasi üles |
|
 |
dentartu
HV kasutaja
liitunud: 25.11.2010
|
21.02.2013 20:07:44
|
|
|
| Dogbert kirjutas: |
Kas ükski siin Wifit kartvatest tegelastest ka teab, kui suur on Wifi maksimaalne kiirgusvõimsus? Ütleme nii, et hõõglambiga taskulambi kogukiirgus (nähtav+infrapunakiirgus) on rohkem kui 10x suurem. Kui Wifi sind tõesti kuidagi mõjutada suudaks muul viisil kui psühholoogiliselt, peaks (veidi ehk üle pakkudes) taskulambi valgusega kana saama grillida. (lisaks on taskulambi valgus koondatud ja suunatud, reflektorita Wifi antenn kiirgab aga kõigis suundades nagu reflektorita taskulambipirn)
Mobiiltelefonid visake igatahes kohe minema, sealt saate samuti rohkem kui kümme korda võimsamat kiirgust, kusjuures Wifile tunduvalt lähedasemas sagedusvahemikus.
Teadmatus põhjustab hirmu, hirm tervisehäireid. Harige ennast ja saage tervemaks! Ärge kuulake lollide lora. See võib küll elu põnevamaks teha, aga lora jääb loraks ja sellena seda tuleb ka võtta. |
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kännuämmelg
HV Guru

liitunud: 27.08.2002
|
21.02.2013 20:29:08
|
|
|
elektromagnetlaine mõjud orgaanikale pole muinasjutt. Suurel võimsusel kasutatakse seda igapäevaselt. Väike võimsus mõjub aga aeglasemalt ja selle tulevikumõjusid me veel ei tea.
Kui ütled, et taskulambi pirn ei tee midagi, siis eksid- silmamunasse (ilmselt tundlikuim elektromagnetväljaga otse kokkupuutuv organ) suunatud valgus mõjub suhteliselt tuntavalt ka ilma reflektorita.
|
|
| Kommentaarid: 243 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
205 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ho Ho
HV Guru

liitunud: 16.02.2002
|
21.02.2013 20:39:47
|
|
|
| kännuämmelg kirjutas: |
| Suurel võimsusel kasutatakse seda igapäevaselt. |
Mitme suurusjärguline vahe on võrreldes wifi või teiste traadita side võrkudega? Viitsid paari sõnaga öelda mida täpsemalt silmas pead?
| kännuämmelg kirjutas: |
| Väike võimsus mõjub aga aeglasemalt ja selle tulevikumõjusid me veel ei tea. |
Asi ei ole päris nii lihtne. Organism ja rakud suudavad taastuda igasugu jamast. On põhjus miks pole soovitatud käia üleliiga tihti röntgenis kuid jaotades selle pikema aja peale pole probleemi.
Ühtlasi ei kasuta ükski EM lainetel põhinev sideviis ioniseerivat kiirgust. Kõige hullemal juhul see ainult soojendab kudesid.
_________________ Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity" |
|
| Kommentaarid: 107 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
87 |
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
21.02.2013 21:01:31
|
|
|
Hiid, küsi naiselt, kas ta fooliummütsi sooviks osta? 10€ tükk
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kännuämmelg
HV Guru

liitunud: 27.08.2002
|
21.02.2013 21:07:59
|
|
|
| Ho Ho kirjutas: |
On põhjus miks pole soovitatud käia üleliiga tihti röntgenis kuid jaotades selle pikema aja peale pole probleemi.
. |
mäletamist mööda on röntgeni operaatorid naisterahvad ja seda mittetaastuva meesorgani puudumise tõttu.
sama teema on ka sellega, miks ei soovitata mölakandjaid püksitaskus kanda
|
|
| Kommentaarid: 243 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
205 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ho Ho
HV Guru

liitunud: 16.02.2002
|
21.02.2013 21:17:13
|
|
|
| kännuämmelg kirjutas: |
| mäletamist mööda on röntgeni operaatorid naisterahvad ja seda mittetaastuva meesorgani puudumise tõttu. |
Kindel? Minu mäletamist mööda kui rangluu röntgenit tegin tegeles seal küll üks meesterahvast. Samuti peale arstihakatisega konsulteerimist arvas tema, et pigem on naistele ohtlikum kuna munarakud tekivad naistel enne sündi ning kõik mis elu jooksul organismist läbi käib mõjutab noid kui aga spermat toodetakse pidevalt juurde ning lühiajalised probleemid lahenevad seeläbi iseenesest
| kännuämmelg kirjutas: |
| sama teema on ka sellega, miks ei soovitata mölakandjaid püksitaskus kanda |
Mitte päris. Taskus ei soovitata kanda kuna toimub (minimaalne) soojendamine. Ehk siis pigem tasub moblat selles suhtes võrrelda auto istmesoojendusega (ehkki viimane on üüratuma palju ohtlikum)
_________________ Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity" |
|
| Kommentaarid: 107 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
87 |
|
| tagasi üles |
|
 |
woozy
HV Guru

liitunud: 09.01.2003
|
|
| Kommentaarid: 145 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
120 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
|
| Kommentaarid: 751 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
564 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Hiid
HV Guru

liitunud: 23.03.2002
|
22.02.2013 07:30:41
|
|
|
Muidugi. See pidi olema see kõikse hullem
Seda meil ei ole, ega kavatse ka soetada.
_________________ Hapud viinamarjad |
|
| Kommentaarid: 663 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
512 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mnator
HV Guru
liitunud: 18.10.2007

|
22.02.2013 09:04:30
|
|
|
| Ho Ho kirjutas: |
| kännuämmelg kirjutas: |
| Suurel võimsusel kasutatakse seda igapäevaselt. |
Mitme suurusjärguline vahe on võrreldes wifi või teiste traadita side võrkudega? Viitsid paari sõnaga öelda mida täpsemalt silmas pead?
| kännuämmelg kirjutas: |
| Väike võimsus mõjub aga aeglasemalt ja selle tulevikumõjusid me veel ei tea. |
Asi ei ole päris nii lihtne. Organism ja rakud suudavad taastuda igasugu jamast. On põhjus miks pole soovitatud käia üleliiga tihti röntgenis kuid jaotades selle pikema aja peale pole probleemi.
Ühtlasi ei kasuta ükski EM lainetel põhinev sideviis ioniseerivat kiirgust. Kõige hullemal juhul see ainult soojendab kudesid. |
Kas sa endale ise ka aru annad kui vastuoluliselt sa asja võtad? Algul möönad, et kahjulik mõju eksisteerib ja siis järsku pika aja peale polegi probleemi enam.
Ka pika aja peale jaotades probleem tegelikult säilib. Nendel, kes kiirgusega seotult kahjulikul erialal töötavad, soovitatakse näiteks lapsi saada võimalikult varakult/noorelt minimeerimaks elukutse mõju järeltulevale põlvkonnale. Ja õigupoolest kehtib see soovitus kõigile kahjulikuks tunnistatud erialadele.
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-kasutaja-
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.12.2007
|
22.02.2013 09:15:10
|
|
|
Spoiler 
|
|
| Kommentaarid: 32 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
31 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tahanteada
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003
|
22.02.2013 09:35:10
|
|
|
Ho Ho: Kas lugesid hoolikalt ja põhjalikult läbi need 2 linki, mis ma ülevalpool tõin?
Ja kui oled need läbi lugenud, siis mine ja lase teha endal vere põhjalikud analüüsid. Vaata, mida arstitädid - arstionud Sulle räägivad, et kas kõik on ikka OK, või on juba tekkinud n-ö Kahtluskolded ja millest siis võivad igasugu halvad nähtused välja areneda - verevähk siis esimesena, mis meenub ja vist ka kõige tuntum peaks olema.
|
|
| Kommentaarid: 284 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
11 :: |
211 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ho Ho
HV Guru

liitunud: 16.02.2002
|
22.02.2013 10:25:17
|
|
|
| Mnator kirjutas: |
| Ho Ho kirjutas: |
| kännuämmelg kirjutas: |
| Suurel võimsusel kasutatakse seda igapäevaselt. |
Mitme suurusjärguline vahe on võrreldes wifi või teiste traadita side võrkudega? Viitsid paari sõnaga öelda mida täpsemalt silmas pead?
| kännuämmelg kirjutas: |
| Väike võimsus mõjub aga aeglasemalt ja selle tulevikumõjusid me veel ei tea. |
Asi ei ole päris nii lihtne. Organism ja rakud suudavad taastuda igasugu jamast. On põhjus miks pole soovitatud käia üleliiga tihti röntgenis kuid jaotades selle pikema aja peale pole probleemi.
Ühtlasi ei kasuta ükski EM lainetel põhinev sideviis ioniseerivat kiirgust. Kõige hullemal juhul see ainult soojendab kudesid. |
Kas sa endale ise ka aru annad kui vastuoluliselt sa asja võtad? Algul möönad, et kahjulik mõju eksisteerib ja siis järsku pika aja peale polegi probleemi enam.
Ka pika aja peale jaotades probleem tegelikult säilib. Nendel, kes kiirgusega seotult kahjulikul erialal töötavad, soovitatakse näiteks lapsi saada võimalikult varakult/noorelt minimeerimaks elukutse mõju järeltulevale põlvkonnale. Ja õigupoolest kehtib see soovitus kõigile kahjulikuks tunnistatud erialadele. |
Kus on täpselt vastuoli? Röntkengiirgus ei ole raskemetall, et see organismis kuhjub. Organism on reeglina suuteline kahjustunud rakke suurema vaevata asendama ning nood, mis saavad kiiritades kahjustada reeglina ka välja vahetatakse. Lihtsalt doos tuleb jagada piisavalt pika aja peale, et dooside vahel jõuab organism taastuda. Radioaktiivse kamaga töötajatel on olukord loomulikult keerulisem kuna nemad puutuvad kiirgusega oluliselt tihemini kokku ning saavad tihemini kiiritada ning taastusperiood on lühem.
Muidu ühe keskmise üle ookeani lennuga saad mõned korrad suurema kiirgusdoosi kui ülakeha röntgenis käies
http://www.hpa.org.uk/Topics/Radiation/UnderstandingRadiation/UnderstandingRadiationTopics/DoseComparisonsForIonisingRadiation/
Radiatsoon on sarnane alkoholile: piisavalt pikkade vahedega ning väikestes kogustes kasutades suudab organism taastuda. Korraga liiga palju võtta läheb asi jamaks.
Artikleid loetud, ehkki lisaks ka terve kuhi märksa uuemaid ja oluliselt parema uurimismeetodiga kus välistati nois kahes esinenud süstemaatilised vead.
_________________ Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity" |
|
| Kommentaarid: 107 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
87 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Hiid
HV Guru

liitunud: 23.03.2002
|
22.02.2013 10:33:08
|
|
|
Ho Ho, mis siis WIFi kohta võib öelda?
Et kärbsest on tehtud elevant?
Keerasin eile routeris 90% pealt 5% peale. Sellest jätkub ka samas toas läpakale. Läpaka tugevust vist vähendada ei saa. See uhab ikka täie rauaga.
_________________ Hapud viinamarjad |
|
| Kommentaarid: 663 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
512 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ho Ho
HV Guru

liitunud: 16.02.2002
|
22.02.2013 10:36:24
|
|
|
| Hiid kirjutas: |
Ho Ho, mis siis WIFi kohta võib öelda?
Et kärbsest on tehtud elevant? |
Põhimõtteliselt jah kuigi suuruste vahe on veel mõned suurusjärgud suurem kui sääse ja elevandi vahel
| Hiid kirjutas: |
Keerasin eile routeris 90% pealt 5% peale. Sellest jätkub ka samas toas läpakale. Läpaka tugevust vist vähendada ei saa. See uhab ikka täie rauaga.  |
Eks ta ole kahe otsaga asi. Reeglina peaks läpakas oma saatja-vastuvõtja võimsust muutma vastavalt levi tugevusele. Ehk siis kui keerad ruuteri madalamaks siis läpakas keerab tuure juurde.
_________________ Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity" |
|
| Kommentaarid: 107 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
87 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mnator
HV Guru
liitunud: 18.10.2007

|
22.02.2013 10:52:54
|
|
|
| Ho Ho kirjutas: |
| Mnator kirjutas: |
| Ho Ho kirjutas: |
| kännuämmelg kirjutas: |
| Suurel võimsusel kasutatakse seda igapäevaselt. |
Mitme suurusjärguline vahe on võrreldes wifi või teiste traadita side võrkudega? Viitsid paari sõnaga öelda mida täpsemalt silmas pead?
| kännuämmelg kirjutas: |
| Väike võimsus mõjub aga aeglasemalt ja selle tulevikumõjusid me veel ei tea. |
Asi ei ole päris nii lihtne. Organism ja rakud suudavad taastuda igasugu jamast. On põhjus miks pole soovitatud käia üleliiga tihti röntgenis kuid jaotades selle pikema aja peale pole probleemi.
Ühtlasi ei kasuta ükski EM lainetel põhinev sideviis ioniseerivat kiirgust. Kõige hullemal juhul see ainult soojendab kudesid. |
Kas sa endale ise ka aru annad kui vastuoluliselt sa asja võtad? Algul möönad, et kahjulik mõju eksisteerib ja siis järsku pika aja peale polegi probleemi enam.
Ka pika aja peale jaotades probleem tegelikult säilib. Nendel, kes kiirgusega seotult kahjulikul erialal töötavad, soovitatakse näiteks lapsi saada võimalikult varakult/noorelt minimeerimaks elukutse mõju järeltulevale põlvkonnale. Ja õigupoolest kehtib see soovitus kõigile kahjulikuks tunnistatud erialadele. |
Kus on täpselt vastuoli? Röntkengiirgus ei ole raskemetall, et see organismis kuhjub. Organism on reeglina suuteline kahjustunud rakke suurema vaevata asendama ning nood, mis saavad kiiritades kahjustada reeglina ka välja vahetatakse. Lihtsalt doos tuleb jagada piisavalt pika aja peale, et dooside vahel jõuab organism taastuda. Radioaktiivse kamaga töötajatel on olukord loomulikult keerulisem kuna nemad puutuvad kiirgusega oluliselt tihemini kokku ning saavad tihemini kiiritada ning taastusperiood on lühem.
Muidu ühe keskmise üle ookeani lennuga saad mõned korrad suurema kiirgusdoosi kui ülakeha röntgenis käies
http://www.hpa.org.uk/Topics/Radiation/UnderstandingRadiation/UnderstandingRadiationTopics/DoseComparisonsForIonisingRadiation/
Radiatsoon on sarnane alkoholile: piisavalt pikkade vahedega ning väikestes kogustes kasutades suudab organism taastuda. Korraga liiga palju võtta läheb asi jamaks.
Artikleid loetud, ehkki lisaks ka terve kuhi märksa uuemaid ja oluliselt parema uurimismeetodiga kus välistati nois kahes esinenud süstemaatilised vead. |
Mööda paned ja kõvasti!
Organismis on kahte liiki rakke, osad vahetuvad tõesti ja kohati isegi kiirelt (näiteks naha pealispind) ja on rakke mis ei vahetu üldse (närvirakud peamiselt aga ka sugurakud). Ja nende viimaste kahjustused on püsiva iseloomuga. Ja ekstranüansid seejuures sugurakkudega: naiste omad on täiskomplekt sünnist saati olemas ja saavutavad küpsuse üksteise järel lihtsalt; meeste omi toodetakse juurde aga seejuures tootmisprotsess ise võib ikkagi saada kahjustatud ja seda siis tõenäoliselt püsivalt, s.t. kuni elu lõpuni anomaaliad kumuleeruvad ja juurdetoodetu on n.ö. sisult vigane.
Just seetõttu on näiteks elavat huvi tekitanud üks Vahemere pisussike, kes suudab kogu oma organismi ulatuses rakke regenereerida ja on seetõttu peaaegu surematu. ( http://forte.delfi.ee/news/varia/imelise-taastootmisvoimega-uss-vahemere-rannavetest-kes-keeldub-suremast.d?id=65636366 )
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|