|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
neoman
HV veteran
liitunud: 12.11.2004
|
10.02.2013 21:35:10
|
|
|
| Keegi teab kust saaks HDD mounting bracketi osta ?
|
|
| Kommentaarid: 80 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
72 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tsellu
HV vaatleja

liitunud: 09.06.2010
|
10.02.2013 22:06:03
|
|
|
| sonycenteris on olemas...suts alla 10 euri maksab...
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
iDemon
HV Guru

liitunud: 03.11.2006
|
19.02.2013 01:36:35
|
|
|
| Kui USA kontole osta selle regiooni PSN pre-paid kaart, siis teoreetiliselt peaks kõik toimima, eks?
|
|
| Kommentaarid: 122 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
104 |
|
| tagasi üles |
|
 |
weasel
HV Guru

liitunud: 27.08.2003
|
19.02.2013 09:48:35
|
|
|
| iDemon kirjutas: |
| Kui USA kontole osta selle regiooni PSN pre-paid kaart, siis teoreetiliselt peaks kõik toimima, eks? |
Jah. Paar kuud tagasi sai isegi paar ostu tehtud. Ei usu, et midagi vahepeal muutunud on.
_________________ PSN: weaselEST |
|
| Kommentaarid: 38 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
aise
HV Guru

liitunud: 02.10.2003
|
19.02.2013 12:23:33
|
|
|
| weasel kirjutas: |
| iDemon kirjutas: |
| Kui USA kontole osta selle regiooni PSN pre-paid kaart, siis teoreetiliselt peaks kõik toimima, eks? |
Jah. Paar kuud tagasi sai isegi paar ostu tehtud. Ei usu, et midagi vahepeal muutunud on. |
Jah toimib.
|
|
| Kommentaarid: 189 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
172 |
|
| tagasi üles |
|
 |
neros
HV Guru

liitunud: 26.11.2003
|
19.02.2013 19:52:36
|
|
|
Yea, so, on ka PS3 olemas nüüd koos PSN subiga, ja konkreetselt enne iga mängu tuleb see kuradi Playstation Move nag screen. Kas ma seda kuidagi disableda ei saa? Ilgelt tüütu on iga kord seda vahtida.
_________________ GitHub
.NET Core & Azure baasil lahendused ja arhitektuur - kontakt. |
|
| Kommentaarid: 48 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
40 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Getomees
HV veteran

liitunud: 31.12.2002
|
|
| Kommentaarid: 59 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
7 :: |
2 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kapitan
Kaevur

liitunud: 21.10.2007
|
|
| Kommentaarid: 26 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Lepa
Kreisi kasutaja

liitunud: 28.07.2008
|
22.02.2013 18:14:10
|
|
|
| Lepa kirjutas: |
| Minu natuke üle aasta vanusel slimil nüüd ka mingi menstruaaltsükkel. Ühesõnaga ei loe plaati. Kui plaat konsoolis, siis sisse lülitamisel midagi mürab seal, liigutab korra plaati, aga välja ei lase (eject vajutades ikka laseb). Justkui korraks hakkaks välja lükkama ja tõmbaks kohe sisse tagasi (visuaalselt näha pole midagi). Vahet pole kas mõne mängu bluray plaat või tavaline dvd/cd. Mingi aeg seisis sisse lülitatuna, lasin korra plaadi välja ja sisse tagasi, luges ilusti üles. Ehk siis kümnest üks. Ideid? |
Masin läks garantiisse, vahetati konsool ümber. Suur oli üllatus, kui täna "uut" masinat käima pannes pidi täiesti puhtalt lehelt alustama. Ma ju eeldasin, et tõstetakse kontod jms ümber, eriti pikalt sellele ei mõelnud. Tundus justkui loogiline, ametlik garantii... Krt no võiks siis ju vähemalt töösse võttes küsida, kas backup jms tehtud...
Elu muidugi seisma ei jää, aga noh... "##&#%#, rsk, ikka väga mitmete mängude seivid vastu taevast. Mind väga ei morjenda (kuniks Battlefield okei on), aga poeg saab ilmselt südari. Huvitav, mis ta Uncharted 3 online rank teeb? Nullist alustama?
Vana süsteemi deactivate ja uue activate tegin nüüd ära, loodetavasti õnnestub vähemalt Battlefield Premium taastada.
Seekord sedapsi - loodetavasti kellelegi teisele vähemalt õpetuseks
|
|
| Kommentaarid: 115 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
109 |
|
| tagasi üles |
|
 |
iir
HV Guru

liitunud: 20.06.2006
|
22.02.2013 20:11:13
|
|
|
Seda nad ei tee jah, mul õnneks küsiti ega plaati sees pole...
Ma deaktiveerin siis ka su vana konsooli ära, kui paroole tahad anna teada.
E: ei saa ühekaupa deaktiveerida? Kõik korraga ainult.
Suppordi lehel selline asi: Don't have system
If you do not have access to a previously activated system to deactivate it, please refer to this article for information on how to deactivate it.
If you are still having issues deactivating your system, please contact our Consumer Services department.
Consumer Service Department
Ja telefoni number, mingit meili aadressi pole sonyl?
_________________ sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway |
|
| Kommentaarid: 90 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Erx15
HV kasutaja

liitunud: 09.08.2008
|
22.02.2013 22:31:05
|
|
|
| Oskab keegi öelda, kas inFamous 2 on avatud lõpuga nagu esimene mäng? Hetkel arendan jõudsalt lugu ning üldiselt olen kõrvalmissioonid vahele jätnud, aga ei tahaks mängu lõpus saada halva üllatuse osaliseks, et pärast ei saagi neid ära teha ja dead-drope otsida.
|
|
| Kommentaarid: 17 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
EstBeast
HV veteran

liitunud: 04.12.2008
|
23.02.2013 00:13:44
|
|
|
Saad vabalt ringi liikuda Niiet võid rahulikult main storile keskenduda.
|
|
| Kommentaarid: 87 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
6 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
10.10.10
Kreisi kasutaja

liitunud: 10.10.2010
|
23.02.2013 03:21:01
|
|
|
iir, ja kui deactivate teed kõik süsteemid , siis järgmist ei saa enne 6 kuud teha.
Mul sama kala... müüsin pleissi maha ja isegi helistasin psn-i aga support ütles vaid sorry kunagi märtsis saate teha deactivate... no fakk
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
iir
HV Guru

liitunud: 20.06.2006
|
23.02.2013 19:46:47
|
|
|
Nüüd saab kord 12 kuu jooksul seda teha..
| 10.10.10 kirjutas: |
iir, ja kui deactivate teed kõik süsteemid , siis järgmist ei saa enne 6 kuud teha.
Mul sama kala... müüsin pleissi maha ja isegi helistasin psn-i aga support ütles vaid sorry kunagi märtsis saate teha deactivate... no fakk |
_________________ sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway |
|
| Kommentaarid: 90 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Lepa
Kreisi kasutaja

liitunud: 28.07.2008
|
23.02.2013 23:31:37
|
|
|
| Igatahes saatsin remondieksperti ka päringu, kas ehk läbi mingi ime veel vana konsool Eestis. Erilist lootust küll pole, aga noh...
|
|
| Kommentaarid: 115 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
109 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Button
HV kasutaja

liitunud: 24.04.2006
|
24.02.2013 19:47:14
|
|
|
heips.
Mure järgmine.
Ps3 töötas ilusti kenasti jne, kuni ükspäev sisselülitades ei mana hästi enam pilti telekasse.
täpsemalt näitab ehk 1/5 ekraanist (horisontaalselt) ja seda ka sellise rohelise või sinise värvusena.
vaevu midagi nähes menüüs ringi sobrades pictures vms kategooria juurde jõudes näitab ka tervet pilti, ent veidrates värvides.
any ideas?
|
|
| Kommentaarid: 28 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
iir
HV Guru

liitunud: 20.06.2006
|
24.02.2013 19:48:26
|
|
|
GPU
Oli kunagi umbes sama asi läks garantiisse...
_________________ sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway |
|
| Kommentaarid: 90 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Karmalaks
HV kasutaja

liitunud: 23.05.2011
|
24.02.2013 20:00:29
|
|
|
Button Ise sain oma konsooli parandusse viies just sellise GPU veaga konsooli vastu (lõppes maha lõpuks), minul oli terve pilt rohe/lilla ruuduline ja iga kümmekond minuti järel jooksis kokku. Soovitan kiiremas korras Save Files backup ära teha, muidu on hiljem jamad kaelas.
_________________ Igasugust: http://www.youtube.com/user/RunningOtacon?feature=mhee |
|
| tagasi üles |
|
 |
iir
HV Guru

liitunud: 20.06.2006
|
25.02.2013 13:06:25
|
|
|
Esimeses postis võiks veidi juttu olla kuidas konsooliga käituda, backup, activate deactivate jne. Mis teha kui pilti ette ei saa jne.
Kaua garantii on, pidevalt tullakse aasta aega vana konsooliga küsima kus remontida saab
Lisaks, et garantii korras antakse refurbished konsool vastu ja enne garantiisse viimist tuleks oma asjadest koopia teha ja deaktiveerida.
Muidugi see ei tähenda, et keegi esimest posti loeks, aga veidi lihtsustaks ikka?
_________________ sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway |
|
| Kommentaarid: 90 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Button
HV kasutaja

liitunud: 24.04.2006
|
25.02.2013 16:45:22
|
|
|
Nojah.
seegi laenatud konsool, ja tõenäoliselt kindlasti vanem kui aasta.
ühegi accoundiga seotud ei ole ma arvan, ja tea, kas midagi backupidagi on.
kui garantiise saadetakse remonti, siis tehakse ketas tühjaks, v miks vajalik backup?
|
|
| Kommentaarid: 28 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
iir
HV Guru

liitunud: 20.06.2006
|
25.02.2013 16:51:36
|
|
|
Et saaksid teise konsooli peale oma asjad kopeerida, muidu oled ilma, garantiist saad tagasi tühja kettaga aparaadi.
E: garantiis ei tehta ketast tühjaks, vaid antakse teine konsool asemele, seda sa tagasi ei saa, see tehakse korda ja antakse järgmisele...
_________________ sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway |
|
| Kommentaarid: 90 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
firemark
HV Guru

liitunud: 11.03.2007
|
25.02.2013 16:56:14
|
|
|
| põhimõtteliselt näiteks kui sul on täiesti kriimuvaba ja uue väljanägemisega konsool ning viid garantiisse, võid tagasi saada kellegi ära retsitud konsooli
|
|
| Kommentaarid: 101 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
92 |
|
| tagasi üles |
|
 |
eShelobik
HV Guru

liitunud: 01.04.2003
|
25.02.2013 17:42:50
|
|
|
| firemark kirjutas: |
| põhimõtteliselt näiteks kui sul on täiesti kriimuvaba ja uue väljanägemisega konsool ning viid garantiisse, võid tagasi saada kellegi ära retsitud konsooli |
nii see nüüd ka ei käi. Sa pead saama tagasi samasuguse kriimuvaba konsooli. Sisu võib olla parandatud jah, aga seda sa ei näe.
|
|
| Kommentaarid: 295 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
262 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Siim159
HV Guru

liitunud: 16.08.2010
|
25.02.2013 17:46:33
|
|
|
| Võib üldse kasutatud konsooli vastu garantiikorras välja vahetada? Kas siis Eesti seadused ei kehti, et garantiikorras peab toote ära parandama, lepingust taganema (ostu raha tagasi) või vahetama uue konsooli vastu? Kasutatud sama toodet nüüd küll vastu ei saa anda.
|
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
iir
HV Guru

liitunud: 20.06.2006
|
25.02.2013 18:09:35
|
|
|
Saab. Ja antakse. Sellest on siin teemas niiiipalju juttu olnud. Olen ise seda kolm korda teinud. Vist kolm.
Uue saad siis asemele, kui su PS3 on kuu kaks kolm vana, siis pead uue saama. Muidu antakse kellegi teise kordatehtud konsool, mis on igavaene jama, kui see läks remonti ühe veaga siis sina võid selle saada teise veaga, mida remondis ei märgatud.
Ise viisin jumala korraliku asja remonti, ei lugenud plaati, vastu sain mingi vigase mis viskas pildim tasku, vahepeal läks pilt värviliseks kah, nagu eespool mainiti. Sain järgmise see kuumenes üle, viisin tagasi ja selle mis asemele sain müüsin kohe maha. Ostja oli asjast teadlik jne. Ostsin täitsa uue, see kestis aastaid. Nüüd vahetasin slimi vasta välja.
ah jaa, garantiid ka ei pikendata selle ringi vahetamisega...
_________________ sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway |
|
| Kommentaarid: 90 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Lepa
Kreisi kasutaja

liitunud: 28.07.2008
|
26.02.2013 10:13:37
|
|
|
| iir kirjutas: |
Esimeses postis võiks veidi juttu olla kuidas konsooliga käituda, backup, activate deactivate jne. Mis teha kui pilti ette ei saa jne.
Kaua garantii on, pidevalt tullakse aasta aega vana konsooliga küsima kus remontida saab
Lisaks, et garantii korras antakse refurbished konsool vastu ja enne garantiisse viimist tuleks oma asjadest koopia teha ja deaktiveerida.
Muidugi see ei tähenda, et keegi esimest posti loeks, aga veidi lihtsustaks ikka? |
See oleks hea jah, ise ka nuputasin tükk aega, kuidas deaktiveerida arvuti kaudu. Nüüd lappan netist, kuidas backupi kõige optimaalsem teha. No ei tule ju kohe kõik terminid jms meelde - väike knowhow list esimeses postis oleks väga hea
Mis puudutab garantii korras refurbished konsooli vastu saamist, siis nii ta on jah - ise ka just sain.
| Lepa kirjutas: |
| Igatahes saatsin remondieksperti ka päringu, kas ehk läbi mingi ime veel vana konsool Eestis. Erilist lootust küll pole, aga noh... |
Minu saaga lõppes seekord õnnelikult, vana konsool oli õnneks veel ära saatmata, panin kaks kasti kõrvuti ja tegin data transferi. Igaks petteks muidugi backupi ka. Ja kõikide kontode deaktiveerimise. Suured tänud siinkohal remondieksperdi inimestele mõistva suhtumise eest
|
|
| Kommentaarid: 115 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
109 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Karmalaks
HV kasutaja

liitunud: 23.05.2011
|
26.02.2013 15:39:19
|
|
|
| eShelobik kirjutas: |
| firemark kirjutas: |
| põhimõtteliselt näiteks kui sul on täiesti kriimuvaba ja uue väljanägemisega konsool ning viid garantiisse, võid tagasi saada kellegi ära retsitud konsooli |
nii see nüüd ka ei käi. Sa pead saama tagasi samasuguse kriimuvaba konsooli. Sisu võib olla parandatud jah, aga seda sa ei näe. |
Kahjuks just nii see asi käibki, endal oli täiesti kriimuvaba ja tolmust puhas konsool, mis läks remonti ja asemele sain paari kriimuga ja seest (tagant avadest vaadates) paksult tolmu täis konsooli. Tekkis vastik tunne, et milleks ma üldse hoian , kui vastu saan mingi tolmutäis tolmuimeja? Õnneks läks ka see paari kuuga loojakarja ja sain raha tagasi ja ostsin uue.
_________________ Igasugust: http://www.youtube.com/user/RunningOtacon?feature=mhee |
|
| tagasi üles |
|
 |
eShelobik
HV Guru

liitunud: 01.04.2003
|
26.02.2013 15:55:15
|
|
|
| Karmalaks, sa oleks võinud keelduda selle vastuvõtmisest.
|
|
| Kommentaarid: 295 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
262 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Torbik27
HV vaatleja
liitunud: 09.09.2011
|
26.02.2013 17:07:17
|
|
|
küsimus selline kas netipulka saab panna ps3 taha kas ta tunnustab seda ..on see mingit pidi võimalik
tänud abi eest
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Olaf

liitunud: 14.11.2003
|
26.02.2013 17:09:42
|
|
|
| Torbik27 kirjutas: |
küsimus selline kas netipulka saab panna ps3 taha kas ta tunnustab seda ..on see mingit pidi võimalik
tänud abi eest |
Ei ole võimalik.
Võimaluseks jääb ruuter, mis 3g signaali/pulka sööb või arvutist server teha ja sealt nett välja jagada.
|
|
| Kommentaarid: 81 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
75 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Torbik27
HV vaatleja
liitunud: 09.09.2011
|
26.02.2013 17:19:18
|
|
|
kahjuks pole ruutrit ja wifit majas hetkel plaan oleks mint pulk osta see korralikum max kiirusega
siis peaks mingi ruuteri ostma ja siis sealt jagama asja siis ps3 selle ruutetiga ühendama nii saaks netti ?
on see väga keeruline ..pole plaanis siia maiia wifit sisse panna kuna vb kolimine siis ei hakka siia teenust tellima lihtsam oleks juba netipulk võtta mis on ka üsna asjalik
tänud abi eest
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RaidoR
Kreisi kasutaja

liitunud: 28.05.2006
|
|
| Kommentaarid: 52 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
50 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Olaf

liitunud: 14.11.2003
|
26.02.2013 18:17:10
|
|
|
Torbik27, puust ja punaseks sulle.
Esiteks lähed ja liitud operaatori juures mobiilse netiga, sealt saad neti jaoks usb pulga .. Siis lähed ja ostad RaidoR pakutud ruuteri ja torkad selle usb pulga sinna külge .. ja voilaa, ongi wifi olemas ehk pulk annab interneti ruuterile ja ruuter jagab interneti laiali.. Siis saad juba omakorda ühendada arvuti/ps3 ja muud vidinad.
NB! Ruuterit ostes hoia silmad lahti, et ruuter ja pulk kokkusobiksid .. RaidoR'i pakutud ruuter ei tööta näiteks 4G pulgaga.
|
|
| Kommentaarid: 81 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
75 |
|
| tagasi üles |
|
 |
486
HV Guru
liitunud: 19.04.2004
|
26.02.2013 18:56:32
|
|
|
Kellelgi ps3 niisama seistes ka katki on läinud?
_________________ zero |
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
2 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Torbik27
HV vaatleja
liitunud: 09.09.2011
|
26.02.2013 19:15:24
|
|
|
| Olaf kirjutas: |
Torbik27, puust ja punaseks sulle.
Esiteks lähed ja liitud operaatori juures mobiilse netiga, sealt saad neti jaoks usb pulga .. Siis lähed ja ostad RaidoR pakutud ruuteri ja torkad selle usb pulga sinna külge .. ja voilaa, ongi wifi olemas ehk pulk annab interneti ruuterile ja ruuter jagab interneti laiali.. Siis saad juba omakorda ühendada arvuti/ps3 ja muud vidinad.
NB! Ruuterit ostes hoia silmad lahti, et ruuter ja pulk kokkusobiksid .. RaidoR'i pakutud ruuter ei tööta näiteks 4G pulgaga. |
selge ma tänan
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Extsy
HV kasutaja

liitunud: 14.04.2009
|
26.02.2013 20:01:44
|
|
|
| 486 kirjutas: |
| Kellelgi ps3 niisama seistes ka katki on läinud? |
Mul on moosipurk külmikus seistes tühjaks saanud ükskord.
_________________ PSN:soap220 |
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Karmalaks
HV kasutaja

liitunud: 23.05.2011
|
|
| tagasi üles |
|
 |
firemark
HV Guru

liitunud: 11.03.2007
|
26.02.2013 20:56:42
|
|
|
| Karmalaks kirjutas: |
| Torbik27 Pole kül proovinud aga deoreetliselt peaks ka nii saama, et paned oma netipulga PC külge ja tekitad siis PC-ga wifi mille külge siis ühendad PS3-me. |
netipulk annab interneti arvutile ning võid omakorda kaabliga teha võrgu mis annab interneti PS3ele edasi. olen proovinud, toimib
|
|
| Kommentaarid: 101 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
92 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Lepa
Kreisi kasutaja

liitunud: 28.07.2008
|
26.02.2013 23:41:32
|
|
|
| Võimalus on ka telefonis wifi hotspot tekitada ja läbi selle PS3 võrku saada. Ise pole katsetanud, aga sõber on nii mänginud küll.
|
|
| Kommentaarid: 115 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
109 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Torbik27
HV vaatleja
liitunud: 09.09.2011
|
27.02.2013 19:49:32
|
|
|
tere
selline küsimus kui nüüd tellida siin kas ebay.com peaks jälgima religiooni et ika mäng käima läheks ?..
on kuskil ka euroopa religiooniga pakkuda ...netist ika nii palju odavam kui siin foorumites
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kapitan
Kaevur

liitunud: 21.10.2007
|
27.02.2013 19:53:35
|
|
|
| Torbik27 kirjutas: |
tere
selline küsimus kui nüüd tellida siin kas ebay.com peaks jälgima religiooni et ika mäng käima läheks ?..
on kuskil ka euroopa religiooniga pakkuda ...netist ika nii palju odavam kui siin foorumites |
Euroopas tuntud religioonidest saad ülevaate siit: http://en.wikipedia.org/wiki/Religion_in_Europe
Aga sellest ei tea ma midagi, et inimese usk mängimist või mängu ostmist kuidagi mõjutaks. Võibolla mõni usk ei luba vägivalda vms siis küll jah. Loodan, et said natuke abi.
|
|
| Kommentaarid: 26 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
iDemon
HV Guru

liitunud: 03.11.2006
|
27.02.2013 19:54:02
|
|
|
Torbik27, PS3 on regioonivaba. Telli või hiinast.
On vaid üks region-locked mäng, milleks on "Persona 4 Arena".
|
|
| Kommentaarid: 122 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
104 |
|
| tagasi üles |
|
 |
beastbeats
HV Guru

liitunud: 26.12.2006
|
27.02.2013 20:18:53
|
|
|
| iDemon kirjutas: |
Torbik27, PS3 on regioonivaba. Telli või hiinast.
On vaid üks region-locked mäng, milleks on "Persona 4 Arena". |
Seda eeldusel, et kasutad Hdmi-kaablit; vastasel juhul osad mängud ei tööta.
_________________ Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna... |
|
| Kommentaarid: 368 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
284 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RaidoR
Kreisi kasutaja

liitunud: 28.05.2006
|
27.02.2013 20:42:52
|
|
|
| Selline kamm, et PS3 viskab battlefield 3 mängides ekraani suvalisel hetkel mustaks (no signal).
|
|
| Kommentaarid: 52 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
50 |
|
| tagasi üles |
|
 |
firemark
HV Guru

liitunud: 11.03.2007
|
27.02.2013 20:43:36
|
|
|
| RaidoR kirjutas: |
| Selline kamm, et PS3 viskab battlefield 3 mängides ekraani suvalisel hetkel mustaks (no signal). |
su PS3 on katki
|
|
| Kommentaarid: 101 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
92 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RaidoR
Kreisi kasutaja

liitunud: 28.05.2006
|
27.02.2013 21:13:23
|
|
|
| Tundub, et õnneks ei. Vahetasin HDMI kaabli välja, siiani OK.
|
|
| Kommentaarid: 52 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
50 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Confucius
HV vaatleja
liitunud: 28.02.2013
|
02.03.2013 13:01:24
|
|
|
HI!
Kas keegi oskaks aidata kuidas ps3 stores ostu teha. Tahtsin osta BF3 premiumi paketti aga panin kogemata oma kontos vale virtuaal krediitikaardi nr sisse ps3 stores ning seda enam muuta ei saa. Seega on vaja täiesti uue kasutaja teha ps3. Kuidas see käiski kas valin suvalise inglise aadresi ja selle postkoodi, ja ostuks teen ainult oma päris eesnime ja perekonna nime järgi ja panen oma kaardi nr vms? Loodan liiga segaseks ei läinud.
Ette tänades.
_________________ psn: ZenPlaya |
|
| tagasi üles |
|
 |
beastbeats
HV Guru

liitunud: 26.12.2006
|
02.03.2013 15:22:23
|
|
|
Confucius, pole vaja uut kasutajat teha, kuna Eesti krediitikaardiga nagunii PSN Store'st osta ei saa...
_________________ Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna... |
|
| Kommentaarid: 368 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
284 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Confucius
HV vaatleja
liitunud: 28.02.2013
|
02.03.2013 15:34:31
|
|
|
Aga mõned eestlased on ostnud või kuidas nad siis tegid?
_________________ psn: ZenPlaya |
|
| tagasi üles |
|
 |
Killzone88
Kreisi kasutaja

liitunud: 15.05.2006
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|