Avaleht
uus teema   vasta Raud »  Mängukonsoolid ja konsoolimängud »  [PS3] SONY PlayStation 3 arutelu märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 406, 407, 408 ... 434, 435, 436  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
neoman
HV veteran

liitunud: 12.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.02.2013 21:35:10 vasta tsitaadiga

Keegi teab kust saaks HDD mounting bracketi osta ?
Kommentaarid: 80 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tsellu
HV vaatleja
tsellu

liitunud: 09.06.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.02.2013 22:06:03 vasta tsitaadiga

sonycenteris on olemas...suts alla 10 euri maksab...
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iDemon
HV Guru
iDemon

liitunud: 03.11.2006




sõnum 19.02.2013 01:36:35 vasta tsitaadiga

Kui USA kontole osta selle regiooni PSN pre-paid kaart, siis teoreetiliselt peaks kõik toimima, eks?
Kommentaarid: 122 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 104
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
weasel
HV Guru
weasel

liitunud: 27.08.2003




sõnum 19.02.2013 09:48:35 vasta tsitaadiga

iDemon kirjutas:
Kui USA kontole osta selle regiooni PSN pre-paid kaart, siis teoreetiliselt peaks kõik toimima, eks?


Jah. Paar kuud tagasi sai isegi paar ostu tehtud. Ei usu, et midagi vahepeal muutunud on.

_________________
PSN: weaselEST
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aise
HV Guru
aise

liitunud: 02.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.02.2013 12:23:33 vasta tsitaadiga

weasel kirjutas:
iDemon kirjutas:
Kui USA kontole osta selle regiooni PSN pre-paid kaart, siis teoreetiliselt peaks kõik toimima, eks?


Jah. Paar kuud tagasi sai isegi paar ostu tehtud. Ei usu, et midagi vahepeal muutunud on.


Jah toimib.
Kommentaarid: 189 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 172
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
neros
HV Guru
neros

liitunud: 26.11.2003




sõnum 19.02.2013 19:52:36 vasta tsitaadiga

Yea, so, on ka PS3 olemas nüüd koos PSN subiga, ja konkreetselt enne iga mängu tuleb see kuradi Playstation Move nag screen. Kas ma seda kuidagi disableda ei saa? Ilgelt tüütu on iga kord seda vahtida.
_________________
GitHub
.NET Core & Azure baasil lahendused ja arhitektuur - kontakt.
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Getomees
HV veteran
Getomees

liitunud: 31.12.2002




sõnum 19.02.2013 19:53:42 vasta tsitaadiga

Eelmise aasta üks kiidetuim PC indiemäng Hotline Miami varsti ka PS3 ja PS Vita peal:

Link

_________________
Sinikiir: Blu-ray temaatiline foorum
Kommentaarid: 59 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 7 :: 2 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Kapitan
Kaevur
Kapitan

liitunud: 21.10.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.02.2013 08:19:55 vasta tsitaadiga

Diablo jõuab ka lõpuks kohale.

http://blog.eu.playstation.com/2013/02/21/diablo-iii-is-coming-to-playstation/
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lepa
Kreisi kasutaja
Lepa

liitunud: 28.07.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.02.2013 18:14:10 vasta tsitaadiga

Lepa kirjutas:
Minu natuke üle aasta vanusel slimil nüüd ka mingi menstruaaltsükkel. Ühesõnaga ei loe plaati. Kui plaat konsoolis, siis sisse lülitamisel midagi mürab seal, liigutab korra plaati, aga välja ei lase (eject vajutades ikka laseb). Justkui korraks hakkaks välja lükkama ja tõmbaks kohe sisse tagasi (visuaalselt näha pole midagi). Vahet pole kas mõne mängu bluray plaat või tavaline dvd/cd. Mingi aeg seisis sisse lülitatuna, lasin korra plaadi välja ja sisse tagasi, luges ilusti üles. Ehk siis kümnest üks. Ideid?


Masin läks garantiisse, vahetati konsool ümber. Suur oli üllatus, kui täna "uut" masinat käima pannes pidi täiesti puhtalt lehelt alustama. Ma ju eeldasin, et tõstetakse kontod jms ümber, eriti pikalt sellele ei mõelnud. Tundus justkui loogiline, ametlik garantii... Krt no võiks siis ju vähemalt töösse võttes küsida, kas backup jms tehtud...

Elu muidugi seisma ei jää, aga noh... "##&#%#, rsk, ikka väga mitmete mängude seivid vastu taevast. Mind väga ei morjenda (kuniks Battlefield okei on), aga poeg saab ilmselt südari. Huvitav, mis ta Uncharted 3 online rank teeb? Nullist alustama?
Vana süsteemi deactivate ja uue activate tegin nüüd ära, loodetavasti õnnestub vähemalt Battlefield Premium taastada.

Seekord sedapsi - loodetavasti kellelegi teisele vähemalt õpetuseks monkey.gif
Kommentaarid: 115 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 109
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iir
HV Guru
iir

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.02.2013 20:11:13 vasta tsitaadiga

Seda nad ei tee jah, mul õnneks küsiti ega plaati sees pole...
Ma deaktiveerin siis ka su vana konsooli ära, kui paroole tahad anna teada.
E: ei saa ühekaupa deaktiveerida? Kõik korraga ainult.
Suppordi lehel selline asi: Don't have system
If you do not have access to a previously activated system to deactivate it, please refer to this article for information on how to deactivate it.
If you are still having issues deactivating your system, please contact our Consumer Services department.
Consumer Service Department

Ja telefoni number, mingit meili aadressi pole sonyl?

_________________
sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Erx15
HV kasutaja
Erx15

liitunud: 09.08.2008




sõnum 22.02.2013 22:31:05 vasta tsitaadiga

Oskab keegi öelda, kas inFamous 2 on avatud lõpuga nagu esimene mäng? Hetkel arendan jõudsalt lugu ning üldiselt olen kõrvalmissioonid vahele jätnud, aga ei tahaks mängu lõpus saada halva üllatuse osaliseks, et pärast ei saagi neid ära teha ja dead-drope otsida.
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
EstBeast
HV veteran
EstBeast

liitunud: 04.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.02.2013 00:13:44 vasta tsitaadiga

Saad vabalt ringi liikuda icon_wink.gif Niiet võid rahulikult main storile keskenduda.
Kommentaarid: 87 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 6 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
10.10.10
Kreisi kasutaja
10.10.10

liitunud: 10.10.2010




sõnum 23.02.2013 03:21:01 vasta tsitaadiga

iir, ja kui deactivate teed kõik süsteemid , siis järgmist ei saa enne 6 kuud teha.

Mul sama kala... müüsin pleissi maha ja isegi helistasin psn-i aga support ütles vaid sorry kunagi märtsis saate teha deactivate... no fakk

_________________
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iir
HV Guru
iir

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.02.2013 19:46:47 vasta tsitaadiga

Nüüd saab kord 12 kuu jooksul seda teha..
10.10.10 kirjutas:
iir, ja kui deactivate teed kõik süsteemid , siis järgmist ei saa enne 6 kuud teha.

Mul sama kala... müüsin pleissi maha ja isegi helistasin psn-i aga support ütles vaid sorry kunagi märtsis saate teha deactivate... no fakk

_________________
sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lepa
Kreisi kasutaja
Lepa

liitunud: 28.07.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.02.2013 23:31:37 vasta tsitaadiga

Igatahes saatsin remondieksperti ka päringu, kas ehk läbi mingi ime veel vana konsool Eestis. Erilist lootust küll pole, aga noh...
Kommentaarid: 115 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 109
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Button
HV kasutaja
Button

liitunud: 24.04.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.02.2013 19:47:14 vasta tsitaadiga

heips.
Mure järgmine.
Ps3 töötas ilusti kenasti jne, kuni ükspäev sisselülitades ei mana hästi enam pilti telekasse.
täpsemalt näitab ehk 1/5 ekraanist (horisontaalselt) ja seda ka sellise rohelise või sinise värvusena.
vaevu midagi nähes menüüs ringi sobrades pictures vms kategooria juurde jõudes näitab ka tervet pilti, ent veidrates värvides.

any ideas?
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iir
HV Guru
iir

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.02.2013 19:48:26 vasta tsitaadiga

GPU
Oli kunagi umbes sama asi läks garantiisse...

_________________
sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Karmalaks
HV kasutaja
Karmalaks

liitunud: 23.05.2011




sõnum 24.02.2013 20:00:29 vasta tsitaadiga

Button Ise sain oma konsooli parandusse viies just sellise GPU veaga konsooli vastu (lõppes maha lõpuks), minul oli terve pilt rohe/lilla ruuduline ja iga kümmekond minuti järel jooksis kokku. Soovitan kiiremas korras Save Files backup ära teha, muidu on hiljem jamad kaelas.
_________________
Igasugust: http://www.youtube.com/user/RunningOtacon?feature=mhee
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iir
HV Guru
iir

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.02.2013 13:06:25 vasta tsitaadiga

Esimeses postis võiks veidi juttu olla kuidas konsooliga käituda, backup, activate deactivate jne. Mis teha kui pilti ette ei saa jne.
Kaua garantii on, pidevalt tullakse aasta aega vana konsooliga küsima kus remontida saab icon_smile.gif
Lisaks, et garantii korras antakse refurbished konsool vastu ja enne garantiisse viimist tuleks oma asjadest koopia teha ja deaktiveerida.
Muidugi see ei tähenda, et keegi esimest posti loeks, aga veidi lihtsustaks ikka?

_________________
sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Button
HV kasutaja
Button

liitunud: 24.04.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.02.2013 16:45:22 vasta tsitaadiga

Nojah.
seegi laenatud konsool, ja tõenäoliselt kindlasti vanem kui aasta.
ühegi accoundiga seotud ei ole ma arvan, ja tea, kas midagi backupidagi on.
kui garantiise saadetakse remonti, siis tehakse ketas tühjaks, v miks vajalik backup?
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iir
HV Guru
iir

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.02.2013 16:51:36 vasta tsitaadiga

Et saaksid teise konsooli peale oma asjad kopeerida, muidu oled ilma, garantiist saad tagasi tühja kettaga aparaadi.
E: garantiis ei tehta ketast tühjaks, vaid antakse teine konsool asemele, seda sa tagasi ei saa, see tehakse korda ja antakse järgmisele...

_________________
sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
firemark
HV Guru
firemark

liitunud: 11.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.02.2013 16:56:14 vasta tsitaadiga

põhimõtteliselt näiteks kui sul on täiesti kriimuvaba ja uue väljanägemisega konsool ning viid garantiisse, võid tagasi saada kellegi ära retsitud konsooli
Kommentaarid: 101 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 92
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eShelobik
HV Guru
eShelobik

liitunud: 01.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.02.2013 17:42:50 vasta tsitaadiga

firemark kirjutas:
põhimõtteliselt näiteks kui sul on täiesti kriimuvaba ja uue väljanägemisega konsool ning viid garantiisse, võid tagasi saada kellegi ära retsitud konsooli


nii see nüüd ka ei käi. Sa pead saama tagasi samasuguse kriimuvaba konsooli. Sisu võib olla parandatud jah, aga seda sa ei näe.
Kommentaarid: 295 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 262
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Siim159
HV Guru
Siim159

liitunud: 16.08.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.02.2013 17:46:33 vasta tsitaadiga

Võib üldse kasutatud konsooli vastu garantiikorras välja vahetada? Kas siis Eesti seadused ei kehti, et garantiikorras peab toote ära parandama, lepingust taganema (ostu raha tagasi) või vahetama uue konsooli vastu? Kasutatud sama toodet nüüd küll vastu ei saa anda.
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iir
HV Guru
iir

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.02.2013 18:09:35 vasta tsitaadiga

Saab. Ja antakse. Sellest on siin teemas niiiipalju juttu olnud. Olen ise seda kolm korda teinud. Vist kolm.
Uue saad siis asemele, kui su PS3 on kuu kaks kolm vana, siis pead uue saama. Muidu antakse kellegi teise kordatehtud konsool, mis on igavaene jama, kui see läks remonti ühe veaga siis sina võid selle saada teise veaga, mida remondis ei märgatud.
Ise viisin jumala korraliku asja remonti, ei lugenud plaati, vastu sain mingi vigase mis viskas pildim tasku, vahepeal läks pilt värviliseks kah, nagu eespool mainiti. Sain järgmise see kuumenes üle, viisin tagasi ja selle mis asemele sain müüsin kohe maha. Ostja oli asjast teadlik jne. Ostsin täitsa uue, see kestis aastaid. Nüüd vahetasin slimi vasta välja.
ah jaa, garantiid ka ei pikendata selle ringi vahetamisega...

_________________
sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lepa
Kreisi kasutaja
Lepa

liitunud: 28.07.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.02.2013 10:13:37 vasta tsitaadiga

iir kirjutas:
Esimeses postis võiks veidi juttu olla kuidas konsooliga käituda, backup, activate deactivate jne. Mis teha kui pilti ette ei saa jne.
Kaua garantii on, pidevalt tullakse aasta aega vana konsooliga küsima kus remontida saab icon_smile.gif
Lisaks, et garantii korras antakse refurbished konsool vastu ja enne garantiisse viimist tuleks oma asjadest koopia teha ja deaktiveerida.
Muidugi see ei tähenda, et keegi esimest posti loeks, aga veidi lihtsustaks ikka?

See oleks hea jah, ise ka nuputasin tükk aega, kuidas deaktiveerida arvuti kaudu. Nüüd lappan netist, kuidas backupi kõige optimaalsem teha. No ei tule ju kohe kõik terminid jms meelde - väike knowhow list esimeses postis oleks väga hea thumbs_up.gif

Mis puudutab garantii korras refurbished konsooli vastu saamist, siis nii ta on jah - ise ka just sain.

Lepa kirjutas:
Igatahes saatsin remondieksperti ka päringu, kas ehk läbi mingi ime veel vana konsool Eestis. Erilist lootust küll pole, aga noh...

Minu saaga lõppes seekord õnnelikult, vana konsool oli õnneks veel ära saatmata, panin kaks kasti kõrvuti ja tegin data transferi. Igaks petteks muidugi backupi ka. Ja kõikide kontode deaktiveerimise. Suured tänud siinkohal remondieksperdi inimestele mõistva suhtumise eest thumbs_up.gif
Kommentaarid: 115 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 109
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Karmalaks
HV kasutaja
Karmalaks

liitunud: 23.05.2011




sõnum 26.02.2013 15:39:19 vasta tsitaadiga

eShelobik kirjutas:
firemark kirjutas:
põhimõtteliselt näiteks kui sul on täiesti kriimuvaba ja uue väljanägemisega konsool ning viid garantiisse, võid tagasi saada kellegi ära retsitud konsooli


nii see nüüd ka ei käi. Sa pead saama tagasi samasuguse kriimuvaba konsooli. Sisu võib olla parandatud jah, aga seda sa ei näe.

Kahjuks just nii see asi käibki, endal oli täiesti kriimuvaba ja tolmust puhas konsool, mis läks remonti ja asemele sain paari kriimuga ja seest (tagant avadest vaadates) paksult tolmu täis konsooli. Tekkis vastik tunne, et milleks ma üldse hoian , kui vastu saan mingi tolmutäis tolmuimeja? Õnneks läks ka see paari kuuga loojakarja ja sain raha tagasi ja ostsin uue.

_________________
Igasugust: http://www.youtube.com/user/RunningOtacon?feature=mhee
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eShelobik
HV Guru
eShelobik

liitunud: 01.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.02.2013 15:55:15 vasta tsitaadiga

Karmalaks, sa oleks võinud keelduda selle vastuvõtmisest.
Kommentaarid: 295 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 262
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Torbik27
HV vaatleja

liitunud: 09.09.2011




sõnum 26.02.2013 17:07:17 vasta tsitaadiga

küsimus selline kas netipulka saab panna ps3 taha kas ta tunnustab seda ..on see mingit pidi võimalik
tänud abi eest
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Olaf
 
Olaf

liitunud: 14.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.02.2013 17:09:42 vasta tsitaadiga

Torbik27 kirjutas:
küsimus selline kas netipulka saab panna ps3 taha kas ta tunnustab seda ..on see mingit pidi võimalik
tänud abi eest

Ei ole võimalik.

Võimaluseks jääb ruuter, mis 3g signaali/pulka sööb või arvutist server teha ja sealt nett välja jagada.
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 75
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Torbik27
HV vaatleja

liitunud: 09.09.2011




sõnum 26.02.2013 17:19:18 vasta tsitaadiga

kahjuks pole ruutrit ja wifit majas hetkel plaan oleks mint pulk osta see korralikum max kiirusega

siis peaks mingi ruuteri ostma ja siis sealt jagama asja siis ps3 selle ruutetiga ühendama nii saaks netti ?

on see väga keeruline ..pole plaanis siia maiia wifit sisse panna kuna vb kolimine siis ei hakka siia teenust tellima lihtsam oleks juba netipulk võtta mis on ka üsna asjalik

tänud abi eest
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RaidoR
Kreisi kasutaja
RaidoR

liitunud: 28.05.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.02.2013 17:22:35 vasta tsitaadiga

See igati bueno: https://www.hinnavaatlus.ee/products/V%C3%B5rguseadmed/WiFi+Access+point/176604/
Kommentaarid: 52 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 50
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Olaf
 
Olaf

liitunud: 14.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.02.2013 18:17:10 vasta tsitaadiga

Torbik27, puust ja punaseks sulle.

Esiteks lähed ja liitud operaatori juures mobiilse netiga, sealt saad neti jaoks usb pulga .. Siis lähed ja ostad RaidoR pakutud ruuteri ja torkad selle usb pulga sinna külge .. ja voilaa, ongi wifi olemas ehk pulk annab interneti ruuterile ja ruuter jagab interneti laiali.. Siis saad juba omakorda ühendada arvuti/ps3 ja muud vidinad.

NB! Ruuterit ostes hoia silmad lahti, et ruuter ja pulk kokkusobiksid .. RaidoR'i pakutud ruuter ei tööta näiteks 4G pulgaga.
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 75
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
486
HV Guru

liitunud: 19.04.2004




sõnum 26.02.2013 18:56:32 vasta tsitaadiga

Kellelgi ps3 niisama seistes ka katki on läinud?
_________________
zero
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Torbik27
HV vaatleja

liitunud: 09.09.2011




sõnum 26.02.2013 19:15:24 vasta tsitaadiga

Olaf kirjutas:
Torbik27, puust ja punaseks sulle.

Esiteks lähed ja liitud operaatori juures mobiilse netiga, sealt saad neti jaoks usb pulga .. Siis lähed ja ostad RaidoR pakutud ruuteri ja torkad selle usb pulga sinna külge .. ja voilaa, ongi wifi olemas ehk pulk annab interneti ruuterile ja ruuter jagab interneti laiali.. Siis saad juba omakorda ühendada arvuti/ps3 ja muud vidinad.

NB! Ruuterit ostes hoia silmad lahti, et ruuter ja pulk kokkusobiksid .. RaidoR'i pakutud ruuter ei tööta näiteks 4G pulgaga.


selge ma tänan
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Extsy
HV kasutaja
Extsy

liitunud: 14.04.2009




sõnum 26.02.2013 20:01:44 vasta tsitaadiga

486 kirjutas:
Kellelgi ps3 niisama seistes ka katki on läinud?

Mul on moosipurk külmikus seistes tühjaks saanud ükskord.

_________________
PSN:soap220
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Karmalaks
HV kasutaja
Karmalaks

liitunud: 23.05.2011




sõnum 26.02.2013 20:55:04 vasta tsitaadiga

Torbik27 Pole kül proovinud aga deoreetliselt peaks ka nii saama, et paned oma netipulga PC külge ja tekitad siis PC-ga wifi mille külge siis ühendad PS3-me.
_________________
Igasugust: http://www.youtube.com/user/RunningOtacon?feature=mhee
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
firemark
HV Guru
firemark

liitunud: 11.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.02.2013 20:56:42 vasta tsitaadiga

Karmalaks kirjutas:
Torbik27 Pole kül proovinud aga deoreetliselt peaks ka nii saama, et paned oma netipulga PC külge ja tekitad siis PC-ga wifi mille külge siis ühendad PS3-me.


netipulk annab interneti arvutile ning võid omakorda kaabliga teha võrgu mis annab interneti PS3ele edasi. olen proovinud, toimib
Kommentaarid: 101 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 92
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lepa
Kreisi kasutaja
Lepa

liitunud: 28.07.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.02.2013 23:41:32 vasta tsitaadiga

Võimalus on ka telefonis wifi hotspot tekitada ja läbi selle PS3 võrku saada. Ise pole katsetanud, aga sõber on nii mänginud küll.
Kommentaarid: 115 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 109
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Torbik27
HV vaatleja

liitunud: 09.09.2011




sõnum 27.02.2013 19:49:32 vasta tsitaadiga

tere
selline küsimus kui nüüd tellida siin kas ebay.com peaks jälgima religiooni et ika mäng käima läheks ?..
on kuskil ka euroopa religiooniga pakkuda ...netist ika nii palju odavam kui siin foorumites
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kapitan
Kaevur
Kapitan

liitunud: 21.10.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.02.2013 19:53:35 vasta tsitaadiga

Torbik27 kirjutas:
tere
selline küsimus kui nüüd tellida siin kas ebay.com peaks jälgima religiooni et ika mäng käima läheks ?..
on kuskil ka euroopa religiooniga pakkuda ...netist ika nii palju odavam kui siin foorumites


Euroopas tuntud religioonidest saad ülevaate siit: http://en.wikipedia.org/wiki/Religion_in_Europe

Aga sellest ei tea ma midagi, et inimese usk mängimist või mängu ostmist kuidagi mõjutaks. Võibolla mõni usk ei luba vägivalda vms siis küll jah. Loodan, et said natuke abi.
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iDemon
HV Guru
iDemon

liitunud: 03.11.2006




sõnum 27.02.2013 19:54:02 vasta tsitaadiga

Torbik27, PS3 on regioonivaba. Telli või hiinast.
On vaid üks region-locked mäng, milleks on "Persona 4 Arena".
Kommentaarid: 122 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 104
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.02.2013 20:18:53 vasta tsitaadiga

iDemon kirjutas:
Torbik27, PS3 on regioonivaba. Telli või hiinast.
On vaid üks region-locked mäng, milleks on "Persona 4 Arena".

Seda eeldusel, et kasutad Hdmi-kaablit; vastasel juhul osad mängud ei tööta.

_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RaidoR
Kreisi kasutaja
RaidoR

liitunud: 28.05.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.02.2013 20:42:52 vasta tsitaadiga

Selline kamm, et PS3 viskab battlefield 3 mängides ekraani suvalisel hetkel mustaks (no signal).
Kommentaarid: 52 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 50
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
firemark
HV Guru
firemark

liitunud: 11.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.02.2013 20:43:36 vasta tsitaadiga

RaidoR kirjutas:
Selline kamm, et PS3 viskab battlefield 3 mängides ekraani suvalisel hetkel mustaks (no signal).


su PS3 on katki
Kommentaarid: 101 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 92
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RaidoR
Kreisi kasutaja
RaidoR

liitunud: 28.05.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.02.2013 21:13:23 vasta tsitaadiga

Tundub, et õnneks ei. Vahetasin HDMI kaabli välja, siiani OK.
Kommentaarid: 52 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 50
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Confucius
HV vaatleja

liitunud: 28.02.2013




sõnum 02.03.2013 13:01:24 vasta tsitaadiga

HI!
Kas keegi oskaks aidata kuidas ps3 stores ostu teha. Tahtsin osta BF3 premiumi paketti aga panin kogemata oma kontos vale virtuaal krediitikaardi nr sisse ps3 stores ning seda enam muuta ei saa. Seega on vaja täiesti uue kasutaja teha ps3. Kuidas see käiski kas valin suvalise inglise aadresi ja selle postkoodi, ja ostuks teen ainult oma päris eesnime ja perekonna nime järgi ja panen oma kaardi nr vms? Loodan liiga segaseks ei läinud.
Ette tänades.

_________________
psn: ZenPlaya
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.03.2013 15:22:23 vasta tsitaadiga

Confucius, pole vaja uut kasutajat teha, kuna Eesti krediitikaardiga nagunii PSN Store'st osta ei saa...
_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Confucius
HV vaatleja

liitunud: 28.02.2013




sõnum 02.03.2013 15:34:31 vasta tsitaadiga

Aga mõned eestlased on ostnud või kuidas nad siis tegid?
_________________
psn: ZenPlaya
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Killzone88
Kreisi kasutaja
Killzone88

liitunud: 15.05.2006




sõnum 02.03.2013 15:40:38 vasta tsitaadiga

Confucius kirjutas:
Aga mõned eestlased on ostnud või kuidas nad siis tegid?

Osta konsoolipood.ee-st kinkekaart!

http://www.konsoolipood.eu/index.php/mangukonsoolide-tarvikud-odavad-playstation-xbox-wii-psp-3ds-nds-nintendo/playstation-3-tarvikud-odav-pult-eesti.html
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  Mängukonsoolid ja konsoolimängud »  [PS3] SONY PlayStation 3 arutelu mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 406, 407, 408 ... 434, 435, 436  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.