|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
scaryx
HV kasutaja
liitunud: 27.10.2007
|
|
| tagasi üles |
|
 |
timok
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.08.2005
|
14.02.2013 09:14:24
|
|
|
Täna hommikul tuli, installisin ära ja kimasin tööle, tutvuda väga ei jõudnud, et kas ja mis uuenes.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004
|
|
| tagasi üles |
|
 |
scaryx
HV kasutaja
liitunud: 27.10.2007
|
14.02.2013 11:47:51
|
|
|
| Kas on nexus 7 jaoks gps rakendusi mis ka regio (garmini) kaarte sööks? mida keegi kasutab? soovitusi?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
rocki
Kreisi kasutaja

liitunud: 15.01.2003
|
14.02.2013 13:34:28
|
|
|
Sain ka näppida seda isendit pool tundi. Täitsa kiire ja asjalik tundus ja mis peamine, mugav käes hoida ja pole libeda kala efekti
_________________ Asju saab kah teisiti teha! |
|
| tagasi üles |
|
 |
DVDRW
HV Guru

liitunud: 13.10.2003
|
14.02.2013 15:17:39
|
|
|
Mul mahub tavajope taskusse ära
Ei julge seda uut JB peale panna, siis jälle kindlasti pooled rakendused ei tööta.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
rocki
Kreisi kasutaja

liitunud: 15.01.2003
|
15.02.2013 11:05:39
|
|
|
| DVDRW kirjutas: |
Mul mahub tavajope taskusse ära
Ei julge seda uut JB peale panna, siis jälle kindlasti pooled rakendused ei tööta.  |
4.2.1 mõtled? või 4.2.2 ? krt neid versioone tuleb liiga tihti välja
_________________ Asju saab kah teisiti teha! |
|
| tagasi üles |
|
 |
kankka
HV kasutaja
liitunud: 15.08.2009
|
15.02.2013 11:14:41
|
|
|
| Panin 3G-le 4.2.2 peale, suuri muutusi ei näe.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
prtv
HV Guru
liitunud: 20.03.2006
|
15.02.2013 11:15:06
|
|
|
| kankka kirjutas: |
| Panin 3G-le 4.2.2 peale, suuri muutusi ei näe. |
Suuri muutusi polegi.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Vermon
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.12.2003
|
15.02.2013 11:57:33
|
|
|
Downloadides näitab allesjäänud aega
|
|
| tagasi üles |
|
 |
scaryx
HV kasutaja
liitunud: 27.10.2007
|
15.02.2013 11:58:54
|
|
|
| ise küsin, ise vastan...sai paigaldatud iGo sinna peale koos eesti kaardiga...ainuke probleem on et maja numbreid, majade kontuure pole jne. kaardil näha, on see normaalne?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
DVDRW
HV Guru

liitunud: 13.10.2003
|
15.02.2013 12:02:21
|
|
|
Igol pole ja ei saagi olema
|
|
| tagasi üles |
|
 |
scaryx
HV kasutaja
liitunud: 27.10.2007
|
15.02.2013 12:05:18
|
|
|
| mida siis soovitate?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
isiklik
HV kasutaja
liitunud: 29.11.2003
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Tossupomm
HV vaatleja
liitunud: 30.12.2011
|
15.02.2013 17:59:52
|
|
|
| Tossupomm kirjutas: |
| MaitK kirjutas: |
| Keski oma tablaka on computech.ee-st ka tellinud? Kiirelt nad tarnida suutsid? |
Mina ka, vist 4 päeva tuli kohale. Ja kuigi neist mittesõltuvalt, on ragiseva kõlari garantiiremont kestnud juba 2 nädalat, võib veel 2 kesta. |
Lõpuks sain kätte , andsid juhtmevaba USB hiire ka kaasa. Kolm päeva jäi kuust ajast puudu.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
MaitK
HV veteran

liitunud: 14.06.2005
|
15.02.2013 18:42:43
|
|
|
Eilse telefonukõne kokkuvõtteks võib öelda, et täna pidavat neile uus laar seadmeid saabuma. Kuna tellisin smartpostiga, siis loodetavasti uue nädala alguses saan oma kätte. Praeguseks on 2 nädalat kulunud.
_________________ Võidab see, kellel on surres kõige rohkem asju!
Kust tuleb tolm ja kuhu kaob raha? |
|
| tagasi üles |
|
 |
isiklik
HV kasutaja
liitunud: 29.11.2003
|
|
| tagasi üles |
|
 |
iir
HV Guru

liitunud: 20.06.2006
|
15.02.2013 20:37:45
|
|
|
| DVDRW kirjutas: |
See muudab n7 läpakaks, siis on ka ekran kaitstud, väga praktiline.  |
US $41.78
link
£9.79
_________________ sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway |
|
| tagasi üles |
|
 |
DVDRW
HV Guru

liitunud: 13.10.2003
|
15.02.2013 20:58:28
|
|
|
Hind on tõusnud. 13,45£ oli mul ostu ajal
|
|
| tagasi üles |
|
 |
painkillah
HV Guru

liitunud: 06.04.2003
|
15.02.2013 23:21:55
|
|
|
Kus on revüü?
_________________ www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond. |
|
| tagasi üles |
|
 |
eastsider
HV kasutaja

liitunud: 13.02.2005
|
16.02.2013 22:19:41
|
|
|
Soovitan samuti seda. Tasuta ja saad kõik kaardid alla ka laadida, kui soovi on. Endal toimib ideaalselt.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
isiklik
HV kasutaja
liitunud: 29.11.2003
|
17.02.2013 17:14:21
|
|
|
| Kuidas Nexus7-t OTG kaablit kasutades samal ajal laadida saaks?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
rex
HV Guru

liitunud: 09.01.2002
|
17.02.2013 17:46:15
|
|
|
| Pane OTG kaabli teise otsa laadija.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
tahanteada
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003
|
17.02.2013 19:29:30
|
|
|
| rex kirjutas: |
| Pane OTG kaabli teise otsa laadija. |
Ja veel see pisimärkus, et võib olla olukord, et see laadija peab ka suurema vooluga olema. Seda siis selleks, et nii tahvel ära toita ja ära toita ka USB-sse ühendatud, toidet vajavad, välised seadmed.
Enda odav-tahvlil on kaasas igatahes 2A laadija ja senini on suutnud ära toita tahvli ning ka väliseadmed.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
isiklik
HV kasutaja
liitunud: 29.11.2003
|
17.02.2013 19:50:47
|
|
|
| rex kirjutas: |
| Pane OTG kaabli teise otsa laadija. |
Proovisin erinevaid variante.
Mul ka 2A laadija...
|
|
| tagasi üles |
|
 |
timok
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.08.2005
|
18.02.2013 14:03:22
|
|
|
| timok kirjutas: |
| .::A::. kirjutas: |
Kas oled klaviatuuri kätte saanud? On see ülidselt usaldusväärne koht tellimiseks? Mõtlen ka tellimise peale. On keegi seda klaverit reaalselt ka kasutanud? |
Order Status: Full Shipment
Selleks kulus 7 päeva peale makse sooritamist ja kinnitust . Käes veel ei ole. |
Täna saabus.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
isiklik
HV kasutaja
liitunud: 29.11.2003
|
18.02.2013 14:41:58
|
|
|
| Kuidas saab teha nexus7 eesti keelseks?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001
|
18.02.2013 14:47:14
|
|
|
| isiklik kirjutas: |
| Kuidas saab teha nexus7 eesti keelseks? |
Ilmselt ei saagi, kui ametlikku Google tuge ei tule.
Nexus 4 kohta vastati näiteks nii, ilmselt see kehtib ka Nexus 7 kohta:
| tsitaat: |
Androidi tugi on samuti üks prioriteete ja Eestis müügilolevatel Androidi telefonidel see ka olemas. Nexus 4 peale see ilmselt ei jõua, sest see pole Eestis müügil ja hetkel on kogu maailmas otsakorral ja mulle jääb ausalt öeldes arusaamatuks ka see, kuidas läti/leedu keel sinna jõudsid. Samas on neil UK-s väga suur kogukond, mis võis ka seda mõjutada.
Kahjuks on paratamatus, et Läti/Leedu on meist oluliselt suuremate kasutajatearvuga, seega on nad ka eelisseisus. Seda küll väga napilt, aga siiski. Kahjuks või õnneks räägivad eestlased ka inglise keelt paremini, mis vähendab nõudlust kohalike toodete järgi veelgi.
|
|
|
| tagasi üles |
|
 |
DVDRW
HV Guru

liitunud: 13.10.2003
|
18.02.2013 15:12:46
|
|
|
| isiklik kirjutas: |
| Kuidas saab teha nexus7 eesti keelseks? |
Kes sellist õudust küll tahaks?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Mnator
HV Guru
liitunud: 18.10.2007
|
18.02.2013 15:34:51
|
|
|
| DVDRW kirjutas: |
| isiklik kirjutas: |
| Kuidas saab teha nexus7 eesti keelseks? |
Kes sellist õudust küll tahaks?  |
Eks vanainimesed + lapsed
|
|
| tagasi üles |
|
 |
isiklik
HV kasutaja
liitunud: 29.11.2003
|
18.02.2013 15:53:52
|
|
|
| DVDRW kirjutas: |
| isiklik kirjutas: |
| Kuidas saab teha nexus7 eesti keelseks? |
Kes sellist õudust küll tahaks?  |
Mina tahan.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
DVDRW
HV Guru

liitunud: 13.10.2003
|
18.02.2013 15:58:42
|
|
|
Edu googledamisel kui mingi probleem tekib
|
|
| tagasi üles |
|
 |
xheix1712
HV Guru

liitunud: 24.06.2006
|
18.02.2013 16:01:02
|
|
|
Proovisin täna tahvli taha nii juhtmevaa hiirt kui klaviatuuri, mõlemad toimisid ideaalselt Ilmselt annaks hubiga ( eriti veel lisatoitel) igasugust mudru sinna korraga järele panna.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
DVDRW
HV Guru

liitunud: 13.10.2003
|
|
| tagasi üles |
|
 |
isiklik
HV kasutaja
liitunud: 29.11.2003
|
18.02.2013 16:19:07
|
|
|
| DVDRW kirjutas: |
Edu googledamisel kui mingi probleem tekib  |
Teised tahvlid ju on eestikeelsed...
Samsungid näiteks.
Kõiki pole näppinud...
|
|
| tagasi üles |
|
 |
rex
HV Guru

liitunud: 09.01.2002
|
18.02.2013 17:33:28
|
|
|
| xheix1712 kirjutas: |
Proovisin täna tahvli taha nii juhtmevaa hiirt kui klaviatuuri, mõlemad toimisid ideaalselt Ilmselt annaks hubiga ( eriti veel lisatoitel) igasugust mudru sinna korraga järele panna. |
Flopidraiv töötab ka siidiselt.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Maleva
HV kasutaja

liitunud: 28.08.2006
|
18.02.2013 23:41:01
|
|
|
| Keegi 4.2.2-ga paremat aku vastupidavust on märganud?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Tonis454
HV kasutaja
liitunud: 15.08.2010
|
19.02.2013 08:21:26
|
|
|
| isiklik kirjutas: |
| Kuidas Nexus7-t OTG kaablit kasutades samal ajal laadida saaks? |
Nexus 7 ei saa usb host mode ajal laadida, selle jaoks on vaja teist kernelit.
Timur's USB host kernel tundub suht hea ja töötab ideaalselt koos CM10.1 ROMiga.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Mirage
HV veteran
liitunud: 10.09.2003
|
19.02.2013 09:55:41
|
|
|
| Maleva kirjutas: |
| Keegi 4.2.2-ga paremat aku vastupidavust on märganud? |
CM10.1 92% - 17h - 37m ekraani. Kui see sulle miskit ütleb
_________________ Terrorists have two eyes, pandas have two eyes. Coincidence? I think not!
><(((°> |
|
| tagasi üles |
|
 |
Maleva
HV kasutaja

liitunud: 28.08.2006
|
19.02.2013 17:35:30
|
|
|
| Mirage kirjutas: |
| Maleva kirjutas: |
| Keegi 4.2.2-ga paremat aku vastupidavust on märganud? |
CM10.1 92% - 17h - 37m ekraani. Kui see sulle miskit ütleb  |
See ei ütle mulle midagi. Mõtlen stock rommi, palju saab netis surfates kasutusaega. Väidetavalt muutus see aeg 8h -> 10h peale uuendusega. Endal hetkel 4.2.1 saan screen on ajaks 7h ja akut järel 20%. Kui see aeg tõesti tõusus, siis laseksin uuenduse peale.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Mirage
HV veteran
liitunud: 10.09.2003
|
19.02.2013 19:06:30
|
|
|
| Maleva kirjutas: |
| Väidetavalt muutus see aeg 8h -> 10h peale uuendusega. |
Äärmiselt väheusutav.
_________________ Terrorists have two eyes, pandas have two eyes. Coincidence? I think not!
><(((°> |
|
| tagasi üles |
|
 |
Maleva
HV kasutaja

liitunud: 28.08.2006
|
19.02.2013 23:46:45
|
|
|
Nonii, minu elukas on surnud. Lasin tal 4.2.2 uuendust teha, läks kuskile menüüsse, kus pidi install panema. Jätsin selle tegemata, lasin uuesti süsteemi minna. Kõik toimis, lülitasin nüüd seltsilise välja ja tööle enam ei lähe. Pressi mida tahad, arvuti ära ei tunne. Mõtteid?
e: Nonoh, elu sees tagasi. Proovin uuesti
viimati muutis Maleva 19.02.2013 23:52:30, muudetud 1 kord |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tossupomm
HV vaatleja
liitunud: 30.12.2011
|
19.02.2013 23:52:29
|
|
|
| Hoia power nuppu 15+ sekki all, üsna pikalt peab all hoidma, ma ka alguses ehmatasin ära. Võid ju ka proovida fastbooti bootida (Hoia vol down ja power nuppu all, kuni pilt ette tuleb). Kui see ka ei toimi, siis garantii või proovida uuesti flashida stock rom.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Maleva
HV kasutaja

liitunud: 28.08.2006
|
20.02.2013 16:42:09
|
|
|
| Tossupomm kirjutas: |
| Hoia power nuppu 15+ sekki all, üsna pikalt peab all hoidma, ma ka alguses ehmatasin ära. Võid ju ka proovida fastbooti bootida (Hoia vol down ja power nuppu all, kuni pilt ette tuleb). Kui see ka ei toimi, siis garantii või proovida uuesti flashida stock rom. |
Just tegin seda, tõmbas elu sisse tagasi
Imelik, et menüü näitab versiooniks 4.2.1, aga 4.2.2 uuendusega kaasnenud funktsioonid toimivad?
e: Mingi kala oli sees ikka, 8h jamamist, aga lõpuks leidsin lahenduse ja 4.2.2 kiri vaatab vastu. Täpsemalt viskas siis varem installil errori: bach.update_modem(``/radio/SAM_6260_ALL.fls``) (Status 7). Selle õpetuse järgi installis ilusti ära: http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=rfZ4f5Bdgfc .
|
|
| tagasi üles |
|
 |
isiklik
HV kasutaja
liitunud: 29.11.2003
|
20.02.2013 21:54:02
|
|
|
Peale mitme päeva Nexus7-ga jahmerdamist panin ikka stock romi tagasi. Üleeile jõudsin tahvli isegi telliseks lasta...
Proovisin mõnda romi - imelik oli nende puhul see, et Google kontot teha ei saanud ja polnud ka Google Play appi. Muidu nende puhul hea oli see, et sai hästi iga nurga alt sättida...
Kui kellelgi on mingit head romi soovitust, siis laske tulla.
Google account-i loomise võimalus peab kindlasti olema - seal mul kõik tähtsad asjad. Appid kaasaarvatud...
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Mirage
HV veteran
liitunud: 10.09.2003
|
20.02.2013 22:51:07
|
|
|
| isiklik kirjutas: |
Peale mitme päeva Nexus7-ga jahmerdamist panin ikka stock romi tagasi. Üleeile jõudsin tahvli isegi telliseks lasta...
Proovisin mõnda romi - imelik oli nende puhul see, et Google kontot teha ei saanud ja polnud ka Google Play appi. Muidu nende puhul hea oli see, et sai hästi iga nurga alt sättida...
Kui kellelgi on mingit head romi soovitust, siis laske tulla.
Google account-i loomise võimalus peab kindlasti olema - seal mul kõik tähtsad asjad. Appid kaasaarvatud... |
CM10.1
_________________ Terrorists have two eyes, pandas have two eyes. Coincidence? I think not!
><(((°> |
|
| tagasi üles |
|
 |
painkillah
HV Guru

liitunud: 06.04.2003
|
20.02.2013 23:04:31
|
|
|
teatud romidele vaja lisaks flashida gapps ehk siis google apps. googelda gapps lihtsalt.
_________________ www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond. |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004
|
21.02.2013 00:01:37
|
|
|
| painkillah kirjutas: |
| teatud romidele vaja lisaks flashida gapps ehk siis google apps. googelda gapps lihtsalt. |
Kõigele peale stock-rom-based ROM'ide. Puhtalt litsentsiküsimuste teema, miks seda teha tuleb.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
isiklik
HV kasutaja
liitunud: 29.11.2003
|
21.02.2013 09:56:57
|
|
|
| mikk36 kirjutas: |
| painkillah kirjutas: |
| teatud romidele vaja lisaks flashida gapps ehk siis google apps. googelda gapps lihtsalt. |
Kõigele peale stock-rom-based ROM'ide. Puhtalt litsentsiküsimuste teema, miks seda teha tuleb. |
CM 10.1 paningi ja lisaks ka gapps. Mingit veateadet installimisel ei andnud. Aga gappside lisamisega midagi ei muutunud...
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Mirage
HV veteran
liitunud: 10.09.2003
|
21.02.2013 10:02:41
|
|
|
| isiklik kirjutas: |
| mikk36 kirjutas: |
| painkillah kirjutas: |
| teatud romidele vaja lisaks flashida gapps ehk siis google apps. googelda gapps lihtsalt. |
Kõigele peale stock-rom-based ROM'ide. Puhtalt litsentsiküsimuste teema, miks seda teha tuleb. |
CM 10.1 paningi ja lisaks ka gapps. Mingit veateadet installimisel ei andnud. Aga gappside lisamisega midagi ei muutunud...  |
Järelikult tegid miskit teistmoodi kui peaks, endal olemas kõik mis tarvis.
_________________ Terrorists have two eyes, pandas have two eyes. Coincidence? I think not!
><(((°> |
|
| tagasi üles |
|
 |
|