Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Tahvelarvutid ja e-lugerid »  Asus|Google Nexus 7 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 8, 9, 10 ... 22, 23, 24  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
scaryx
HV kasutaja

liitunud: 27.10.2007




sõnum 13.02.2013 20:01:56 vasta tsitaadiga

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1745781

uus firmware: Android 4.2.2 väljas, keegi juba selle automaatselt on saanud?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
timok
Kreisi kasutaja
timok

liitunud: 04.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.02.2013 09:14:24 vasta tsitaadiga

scaryx kirjutas:
http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1745781

uus firmware: Android 4.2.2 väljas, keegi juba selle automaatselt on saanud?


Täna hommikul tuli, installisin ära ja kimasin tööle, tutvuda väga ei jõudnud, et kas ja mis uuenes.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 14.02.2013 10:10:26 vasta tsitaadiga

Android version history - Android 4.2 Jelly Bean (API level 17) | Wikipedia
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
scaryx
HV kasutaja

liitunud: 27.10.2007




sõnum 14.02.2013 11:47:51 vasta tsitaadiga

Kas on nexus 7 jaoks gps rakendusi mis ka regio (garmini) kaarte sööks? mida keegi kasutab? soovitusi?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rocki
Kreisi kasutaja
rocki

liitunud: 15.01.2003




sõnum 14.02.2013 13:34:28 vasta tsitaadiga

Sain ka näppida seda isendit pool tundi. Täitsa kiire ja asjalik tundus ja mis peamine, mugav käes hoida ja pole libeda kala efekti
_________________
Asju saab kah teisiti teha!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DVDRW
HV Guru
DVDRW

liitunud: 13.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.02.2013 15:17:39 vasta tsitaadiga

Mul mahub tavajope taskusse ära thumbs_up.gif
Ei julge seda uut JB peale panna, siis jälle kindlasti pooled rakendused ei tööta. icon_rolleyes.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rocki
Kreisi kasutaja
rocki

liitunud: 15.01.2003




sõnum 15.02.2013 11:05:39 vasta tsitaadiga

DVDRW kirjutas:
Mul mahub tavajope taskusse ära thumbs_up.gif
Ei julge seda uut JB peale panna, siis jälle kindlasti pooled rakendused ei tööta. icon_rolleyes.gif

4.2.1 mõtled? või 4.2.2 ? krt neid versioone tuleb liiga tihti välja icon_smile.gif

_________________
Asju saab kah teisiti teha!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kankka
HV kasutaja

liitunud: 15.08.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.02.2013 11:14:41 vasta tsitaadiga

Panin 3G-le 4.2.2 peale, suuri muutusi ei näe.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
prtv
HV Guru

liitunud: 20.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.02.2013 11:15:06 vasta tsitaadiga

kankka kirjutas:
Panin 3G-le 4.2.2 peale, suuri muutusi ei näe.

Suuri muutusi polegi.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vermon
Kreisi kasutaja
Vermon

liitunud: 04.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.02.2013 11:57:33 vasta tsitaadiga

Downloadides näitab allesjäänud aega icon_cool.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
scaryx
HV kasutaja

liitunud: 27.10.2007




sõnum 15.02.2013 11:58:54 vasta tsitaadiga

ise küsin, ise vastan...sai paigaldatud iGo sinna peale koos eesti kaardiga...ainuke probleem on et maja numbreid, majade kontuure pole jne. kaardil näha, on see normaalne?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DVDRW
HV Guru
DVDRW

liitunud: 13.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.02.2013 12:02:21 vasta tsitaadiga

Igol pole ja ei saagi olema thumbs_down.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
scaryx
HV kasutaja

liitunud: 27.10.2007




sõnum 15.02.2013 12:05:18 vasta tsitaadiga

mida siis soovitate?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
isiklik
HV kasutaja

liitunud: 29.11.2003




sõnum 15.02.2013 16:20:12 vasta tsitaadiga

scaryx kirjutas:
mida siis soovitate?


https://play.google.com/store/apps/details?id=com.route66.maps5&feature=search_result#?t=W251bGwsMSwyLDEsImNvbS5yb3V0ZTY2Lm1hcHM1Il0.[/spoiler]
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tossupomm
HV vaatleja

liitunud: 30.12.2011




sõnum 15.02.2013 17:59:52 vasta tsitaadiga

Tossupomm kirjutas:
MaitK kirjutas:
Keski oma tablaka on computech.ee-st ka tellinud? Kiirelt nad tarnida suutsid?


Mina ka, vist 4 päeva tuli kohale. Ja kuigi neist mittesõltuvalt, on ragiseva kõlari garantiiremont kestnud juba 2 nädalat, võib veel 2 kesta.


Lõpuks sain kätte beer_yum.gif , andsid juhtmevaba USB hiire ka kaasa. Kolm päeva jäi kuust ajast puudu.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MaitK
HV veteran
MaitK

liitunud: 14.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.02.2013 18:42:43 vasta tsitaadiga

Eilse telefonukõne kokkuvõtteks võib öelda, et täna pidavat neile uus laar seadmeid saabuma. Kuna tellisin smartpostiga, siis loodetavasti uue nädala alguses saan oma kätte. Praeguseks on 2 nädalat kulunud.
_________________
Võidab see, kellel on surres kõige rohkem asju!
Kust tuleb tolm ja kuhu kaob raha?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
isiklik
HV kasutaja

liitunud: 29.11.2003




sõnum 15.02.2013 20:15:45 vasta tsitaadiga

DVDRW kirjutas:
See muudab n7 läpakaks, siis on ka ekran kaitstud, väga praktiline. icon_cool.gif


Ma tellisin selle - ootan millal saabub...
http://www.ebay.co.uk/itm/271051021513?ssPageName=STRK:MEWNX:IT&_trksid=p3984.m1439.l2648
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iir
HV Guru
iir

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.02.2013 20:37:45 vasta tsitaadiga

DVDRW kirjutas:
See muudab n7 läpakaks, siis on ka ekran kaitstud, väga praktiline. icon_cool.gif

US $41.78
icon_eek.gif
link
£9.79

_________________
sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DVDRW
HV Guru
DVDRW

liitunud: 13.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.02.2013 20:58:28 vasta tsitaadiga

Hind on tõusnud. 13,45£ oli mul ostu ajal icon_wink.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
painkillah
HV Guru
painkillah

liitunud: 06.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.02.2013 23:21:55 vasta tsitaadiga

Kus on revüü? icon_biggrin.gif
_________________
www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eastsider
HV kasutaja
eastsider

liitunud: 13.02.2005




sõnum 16.02.2013 22:19:41 vasta tsitaadiga

isiklik kirjutas:
scaryx kirjutas:
mida siis soovitate?


https://play.google.com/store/apps/details?id=com.route66.maps5&feature=search_result#?t=W251bGwsMSwyLDEsImNvbS5yb3V0ZTY2Lm1hcHM1Il0.[/spoiler]

Soovitan samuti seda. Tasuta ja saad kõik kaardid alla ka laadida, kui soovi on. Endal toimib ideaalselt.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
isiklik
HV kasutaja

liitunud: 29.11.2003




sõnum 17.02.2013 17:14:21 vasta tsitaadiga

Kuidas Nexus7-t OTG kaablit kasutades samal ajal laadida saaks?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.02.2013 17:46:15 vasta tsitaadiga

Pane OTG kaabli teise otsa laadija.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tahanteada
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003




sõnum 17.02.2013 19:29:30 vasta tsitaadiga

rex kirjutas:
Pane OTG kaabli teise otsa laadija.

Ja veel see pisimärkus, et võib olla olukord, et see laadija peab ka suurema vooluga olema. Seda siis selleks, et nii tahvel ära toita ja ära toita ka USB-sse ühendatud, toidet vajavad, välised seadmed.

Enda odav-tahvlil on kaasas igatahes 2A laadija ja senini on suutnud ära toita tahvli ning ka väliseadmed.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
isiklik
HV kasutaja

liitunud: 29.11.2003




sõnum 17.02.2013 19:50:47 vasta tsitaadiga

rex kirjutas:
Pane OTG kaabli teise otsa laadija.


Proovisin erinevaid variante. icon_sad.gif

Mul ka 2A laadija...
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
timok
Kreisi kasutaja
timok

liitunud: 04.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.02.2013 14:03:22 vasta tsitaadiga

timok kirjutas:
.::A::. kirjutas:
timok kirjutas:
http://dx.com/p/bg-7-rechargeable-wireless-bluetooth-61-key-keyboard-for-google-nexus-7-silver-black-175448#
Tellisin omale BT klaviatuuri, vähem kui 19eur, loodan kiiret saabumist.


Kas oled klaviatuuri kätte saanud? On see ülidselt usaldusväärne koht tellimiseks? Mõtlen ka tellimise peale. On keegi seda klaverit reaalselt ka kasutanud?


Order Status: Full Shipment
Selleks kulus 7 päeva peale makse sooritamist ja kinnitust icon_smile.gif. Käes veel ei ole.


Täna saabus.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
isiklik
HV kasutaja

liitunud: 29.11.2003




sõnum 18.02.2013 14:41:58 vasta tsitaadiga

Kuidas saab teha nexus7 eesti keelseks?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.02.2013 14:47:14 vasta tsitaadiga

isiklik kirjutas:
Kuidas saab teha nexus7 eesti keelseks?

Ilmselt ei saagi, kui ametlikku Google tuge ei tule.

Nexus 4 kohta vastati näiteks nii, ilmselt see kehtib ka Nexus 7 kohta:

tsitaat:
Androidi tugi on samuti üks prioriteete ja Eestis müügilolevatel Androidi telefonidel see ka olemas. Nexus 4 peale see ilmselt ei jõua, sest see pole Eestis müügil ja hetkel on kogu maailmas otsakorral ja mulle jääb ausalt öeldes arusaamatuks ka see, kuidas läti/leedu keel sinna jõudsid. Samas on neil UK-s väga suur kogukond, mis võis ka seda mõjutada.

Kahjuks on paratamatus, et Läti/Leedu on meist oluliselt suuremate kasutajatearvuga, seega on nad ka eelisseisus. Seda küll väga napilt, aga siiski. Kahjuks või õnneks räägivad eestlased ka inglise keelt paremini, mis vähendab nõudlust kohalike toodete järgi veelgi.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
DVDRW
HV Guru
DVDRW

liitunud: 13.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.02.2013 15:12:46 vasta tsitaadiga

isiklik kirjutas:
Kuidas saab teha nexus7 eesti keelseks?

Kes sellist õudust küll tahaks? icon_eek.gif icon_razz1.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mnator
HV Guru

liitunud: 18.10.2007




sõnum 18.02.2013 15:34:51 vasta tsitaadiga

DVDRW kirjutas:
isiklik kirjutas:
Kuidas saab teha nexus7 eesti keelseks?

Kes sellist õudust küll tahaks? icon_eek.gif icon_razz1.gif
Eks vanainimesed + lapsed
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
isiklik
HV kasutaja

liitunud: 29.11.2003




sõnum 18.02.2013 15:53:52 vasta tsitaadiga

DVDRW kirjutas:
isiklik kirjutas:
Kuidas saab teha nexus7 eesti keelseks?

Kes sellist õudust küll tahaks? icon_eek.gif icon_razz1.gif


Mina tahan.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DVDRW
HV Guru
DVDRW

liitunud: 13.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.02.2013 15:58:42 vasta tsitaadiga

Edu googledamisel kui mingi probleem tekib icon_lol.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xheix1712
HV Guru
xheix1712

liitunud: 24.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.02.2013 16:01:02 vasta tsitaadiga

Proovisin täna tahvli taha nii juhtmevaa hiirt kui klaviatuuri, mõlemad toimisid ideaalselt thumbs_up.gif Ilmselt annaks hubiga ( eriti veel lisatoitel) igasugust mudru sinna korraga järele panna.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DVDRW
HV Guru
DVDRW

liitunud: 13.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.02.2013 16:10:42 vasta tsitaadiga

Unistan, et keegi kirjutaks Displaylink draiveri Androidile USB - VGA adapteri jaoks icon_razz.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
isiklik
HV kasutaja

liitunud: 29.11.2003




sõnum 18.02.2013 16:19:07 vasta tsitaadiga

DVDRW kirjutas:
Edu googledamisel kui mingi probleem tekib icon_lol.gif


Teised tahvlid ju on eestikeelsed...
Samsungid näiteks.
Kõiki pole näppinud...
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.02.2013 17:33:28 vasta tsitaadiga

xheix1712 kirjutas:
Proovisin täna tahvli taha nii juhtmevaa hiirt kui klaviatuuri, mõlemad toimisid ideaalselt thumbs_up.gif Ilmselt annaks hubiga ( eriti veel lisatoitel) igasugust mudru sinna korraga järele panna.

Flopidraiv töötab ka siidiselt. thumbs_up.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Maleva
HV kasutaja
Maleva

liitunud: 28.08.2006




sõnum 18.02.2013 23:41:01 vasta tsitaadiga

Keegi 4.2.2-ga paremat aku vastupidavust on märganud?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tonis454
HV kasutaja

liitunud: 15.08.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.02.2013 08:21:26 vasta tsitaadiga

isiklik kirjutas:
Kuidas Nexus7-t OTG kaablit kasutades samal ajal laadida saaks?


Nexus 7 ei saa usb host mode ajal laadida, selle jaoks on vaja teist kernelit.
Timur's USB host kernel tundub suht hea ja töötab ideaalselt koos CM10.1 ROMiga.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mirage
HV veteran

liitunud: 10.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.02.2013 09:55:41 vasta tsitaadiga

Maleva kirjutas:
Keegi 4.2.2-ga paremat aku vastupidavust on märganud?

CM10.1 92% - 17h - 37m ekraani. Kui see sulle miskit ütleb icon_razz1.gif

_________________
Terrorists have two eyes, pandas have two eyes. Coincidence? I think not!
><(((°>
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Maleva
HV kasutaja
Maleva

liitunud: 28.08.2006




sõnum 19.02.2013 17:35:30 vasta tsitaadiga

Mirage kirjutas:
Maleva kirjutas:
Keegi 4.2.2-ga paremat aku vastupidavust on märganud?

CM10.1 92% - 17h - 37m ekraani. Kui see sulle miskit ütleb icon_razz1.gif

See ei ütle mulle midagi. Mõtlen stock rommi, palju saab netis surfates kasutusaega. Väidetavalt muutus see aeg 8h -> 10h peale uuendusega. Endal hetkel 4.2.1 saan screen on ajaks 7h ja akut järel 20%. Kui see aeg tõesti tõusus, siis laseksin uuenduse peale.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mirage
HV veteran

liitunud: 10.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.02.2013 19:06:30 vasta tsitaadiga

Maleva kirjutas:
Väidetavalt muutus see aeg 8h -> 10h peale uuendusega.

Äärmiselt väheusutav.

_________________
Terrorists have two eyes, pandas have two eyes. Coincidence? I think not!
><(((°>
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Maleva
HV kasutaja
Maleva

liitunud: 28.08.2006




sõnum 19.02.2013 23:46:45 vasta tsitaadiga

Nonii, minu elukas on surnud. Lasin tal 4.2.2 uuendust teha, läks kuskile menüüsse, kus pidi install panema. Jätsin selle tegemata, lasin uuesti süsteemi minna. Kõik toimis, lülitasin nüüd seltsilise välja ja tööle enam ei lähe. Pressi mida tahad, arvuti ära ei tunne. Mõtteid?

e: Nonoh, elu sees tagasi. Proovin uuesti icon_biggrin.gif


viimati muutis Maleva 19.02.2013 23:52:30, muudetud 1 kord
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tossupomm
HV vaatleja

liitunud: 30.12.2011




sõnum 19.02.2013 23:52:29 vasta tsitaadiga

Hoia power nuppu 15+ sekki all, üsna pikalt peab all hoidma, ma ka alguses ehmatasin ära. Võid ju ka proovida fastbooti bootida (Hoia vol down ja power nuppu all, kuni pilt ette tuleb). Kui see ka ei toimi, siis garantii või proovida uuesti flashida stock rom.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Maleva
HV kasutaja
Maleva

liitunud: 28.08.2006




sõnum 20.02.2013 16:42:09 vasta tsitaadiga

Tossupomm kirjutas:
Hoia power nuppu 15+ sekki all, üsna pikalt peab all hoidma, ma ka alguses ehmatasin ära. Võid ju ka proovida fastbooti bootida (Hoia vol down ja power nuppu all, kuni pilt ette tuleb). Kui see ka ei toimi, siis garantii või proovida uuesti flashida stock rom.

Just tegin seda, tõmbas elu sisse tagasi icon_lol.gif

Imelik, et menüü näitab versiooniks 4.2.1, aga 4.2.2 uuendusega kaasnenud funktsioonid toimivad?

e: Mingi kala oli sees ikka, 8h jamamist, aga lõpuks leidsin lahenduse ja 4.2.2 kiri vaatab vastu. Täpsemalt viskas siis varem installil errori: bach.update_modem(``/radio/SAM_6260_ALL.fls``) (Status 7). Selle õpetuse järgi installis ilusti ära: http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=rfZ4f5Bdgfc .
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
isiklik
HV kasutaja

liitunud: 29.11.2003




sõnum 20.02.2013 21:54:02 vasta tsitaadiga

Peale mitme päeva Nexus7-ga jahmerdamist panin ikka stock romi tagasi. Üleeile jõudsin tahvli isegi telliseks lasta... icon_sad.gif
Proovisin mõnda romi - imelik oli nende puhul see, et Google kontot teha ei saanud ja polnud ka Google Play appi. Muidu nende puhul hea oli see, et sai hästi iga nurga alt sättida...

Kui kellelgi on mingit head romi soovitust, siis laske tulla.
Google account-i loomise võimalus peab kindlasti olema - seal mul kõik tähtsad asjad. Appid kaasaarvatud...
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mirage
HV veteran

liitunud: 10.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.02.2013 22:51:07 vasta tsitaadiga

isiklik kirjutas:
Peale mitme päeva Nexus7-ga jahmerdamist panin ikka stock romi tagasi. Üleeile jõudsin tahvli isegi telliseks lasta... icon_sad.gif
Proovisin mõnda romi - imelik oli nende puhul see, et Google kontot teha ei saanud ja polnud ka Google Play appi. Muidu nende puhul hea oli see, et sai hästi iga nurga alt sättida...

Kui kellelgi on mingit head romi soovitust, siis laske tulla.
Google account-i loomise võimalus peab kindlasti olema - seal mul kõik tähtsad asjad. Appid kaasaarvatud...

CM10.1

_________________
Terrorists have two eyes, pandas have two eyes. Coincidence? I think not!
><(((°>
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
painkillah
HV Guru
painkillah

liitunud: 06.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.02.2013 23:04:31 vasta tsitaadiga

teatud romidele vaja lisaks flashida gapps ehk siis google apps. googelda gapps lihtsalt.
_________________
www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 21.02.2013 00:01:37 vasta tsitaadiga

painkillah kirjutas:
teatud romidele vaja lisaks flashida gapps ehk siis google apps. googelda gapps lihtsalt.
Kõigele peale stock-rom-based ROM'ide. Puhtalt litsentsiküsimuste teema, miks seda teha tuleb.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
isiklik
HV kasutaja

liitunud: 29.11.2003




sõnum 21.02.2013 09:56:57 vasta tsitaadiga

mikk36 kirjutas:
painkillah kirjutas:
teatud romidele vaja lisaks flashida gapps ehk siis google apps. googelda gapps lihtsalt.
Kõigele peale stock-rom-based ROM'ide. Puhtalt litsentsiküsimuste teema, miks seda teha tuleb.


CM 10.1 paningi ja lisaks ka gapps. Mingit veateadet installimisel ei andnud. Aga gappside lisamisega midagi ei muutunud... icon_sad.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mirage
HV veteran

liitunud: 10.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.02.2013 10:02:41 vasta tsitaadiga

isiklik kirjutas:
mikk36 kirjutas:
painkillah kirjutas:
teatud romidele vaja lisaks flashida gapps ehk siis google apps. googelda gapps lihtsalt.
Kõigele peale stock-rom-based ROM'ide. Puhtalt litsentsiküsimuste teema, miks seda teha tuleb.


CM 10.1 paningi ja lisaks ka gapps. Mingit veateadet installimisel ei andnud. Aga gappside lisamisega midagi ei muutunud... icon_sad.gif

Järelikult tegid miskit teistmoodi kui peaks, endal olemas kõik mis tarvis.

_________________
Terrorists have two eyes, pandas have two eyes. Coincidence? I think not!
><(((°>
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Tahvelarvutid ja e-lugerid »  Asus|Google Nexus 7 mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 8, 9, 10 ... 22, 23, 24  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa ei või manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.