Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  Elisa mobiilne internet märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 137, 138, 139 ... 235, 236, 237  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.02.2013 22:13:18 vasta tsitaadiga

ewur kirjutas:
Hakkadki koguaeg siis teenusepakkujaid vahetama?

Samas pole selle pärast, et kuidas minusse suhtutakse, kui ma iga paari kuu tagant ühest teise kolin, ka mõtet põdeda. Lojaalsus äriettevõttele on ületähtsustatud. Kui arvad, et kuskil on sinu jaoks kasulikum, võta oma number ja mine.
Kommentaarid: 249 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
krist2an
HV veteran
krist2an

liitunud: 24.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.02.2013 21:01:51 vasta tsitaadiga

Pole ju mõtet piinelda. Kui teenus on s*tt, siis tulebki teenusepakkujat vahetada.
_________________
Custom 3d-prinditud mATX / ITX / APU case - http://bit.ly/4kIJQZs
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
montez
Kreisi kasutaja

liitunud: 29.12.2002




sõnum 13.02.2013 09:58:57 vasta tsitaadiga

maverics kirjutas:
Pean seda janti veel poolteist aastat taluma. Jube , igatahes ei soovita üldse seda paska elisat.

Veel üks liige Elisa ohvrite klubis.
Ma tean, mida tunned. Ise tegin midagi sarnast läbi aastatel 2007 kuni 2009. Tookord oli probleem tarkvaras, mis viis modemi ärakadumiseni või lihtsalt ühenduse puudumiseni (pulga järgi oli 3G ühendatud). Pärast lepingu lõpetamist olen ikka igal sobival hetkel rääkinud oma halbadest kogemustest. Kirjutan isegi siia, veel palju aastaid hiljem.
See teenus oli nii halb, et konkurents peaks eesli mobiilifirma likvideerima. Õigluse huvide ütlen samas, et kõneteenusele mul etteheiteid ei olnud. Vähemalt mitte selliseid, mis oleks ka 4 aastat hiljem meeles.
Minul oli ligikaudu esimene aasta veel talutav, siis pööras ära (ilmselt müüdi üle, kusagil 2008. kevadest).
Vajadusest kasutasin (poole)päevapiletit nüüd jaanuaris ja veendusin, et levi pole paranenud (2009. suvest) ja ühendus on sama kehv. Mäletan päeva kui internetipanga sessioon aegus korduvalt, sest ühendus oli nii koomas. Oleksin aastase väljavõtte saanud kiiremini kätte väljatrükituna pangakontorist, mis oli 20 minuti kaugusel. Arvasin ekslikult, et veebist saab selle kiiremini. 156 kb faili allalaadimisel jõudis pangaühendus aeguda. Sellised kogemused siis eesli firmaga.

_________________
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
hendrik32
HV Guru

liitunud: 09.01.2007




sõnum 14.02.2013 18:27:31 vasta tsitaadiga

Tänasest pakub ka Elisa oma klientidele 4G ühendust:
https://www.elisa.ee/et/Eraklient/Pakkumised/740

Vähemalt on mahupiirang normaalsem kui konkurentidel ning on ka mõistlikuma hinnaga piiramatu andmemahuga pakett. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vana_urr
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.06.2007




sõnum 14.02.2013 18:29:14 vasta tsitaadiga

hendrik32 kirjutas:
Tänasest pakub ka Elisa oma klientidele 4G ühendust:
https://www.elisa.ee/et/Eraklient/Pakkumised/740

Vähemalt on mahupiirang normaalsem kui konkurentidel ning on ka mõistlikuma hinnaga piiramatu andmemahuga pakett. thumbs_up.gif


Kuigi enamus sellest võrgust tundub kaardil olevat topeltkiirusega 3G, mitte LTE.
Ehk siis Dual Carrier mis annab sulle kaks korda ülekoormatud võrgu kiiruse icon_smile.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hendrik32
HV Guru

liitunud: 09.01.2007




sõnum 14.02.2013 19:22:33 vasta tsitaadiga

vana_urr kirjutas:
hendrik32 kirjutas:
Tänasest pakub ka Elisa oma klientidele 4G ühendust:
https://www.elisa.ee/et/Eraklient/Pakkumised/740

Vähemalt on mahupiirang normaalsem kui konkurentidel ning on ka mõistlikuma hinnaga piiramatu andmemahuga pakett. thumbs_up.gif


Kuigi enamus sellest võrgust tundub kaardil olevat topeltkiirusega 3G, mitte LTE.
Ehk siis Dual Carrier mis annab sulle kaks korda ülekoormatud võrgu kiiruse icon_smile.gif

Eks see 4G levi ole mõned kuud ainult linna/keskuse piires.
Ise kavatsen oma Extra Strong 3G 4G vastu vahetada, hind jääb samaks kuid saan sama raha eest paremat. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tahanteada
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003




sõnum 14.02.2013 19:28:41 vasta tsitaadiga

vana_urr kirjutas:
hendrik32 kirjutas:
Tänasest pakub ka Elisa oma klientidele 4G ühendust:
https://www.elisa.ee/et/Eraklient/Pakkumised/740

Vähemalt on mahupiirang normaalsem kui konkurentidel ning on ka mõistlikuma hinnaga piiramatu andmemahuga pakett. thumbs_up.gif


Kuigi enamus sellest võrgust tundub kaardil olevat topeltkiirusega 3G, mitte LTE.
Ehk siis Dual Carrier mis annab sulle kaks korda ülekoormatud võrgu kiiruse icon_smile.gif

Aga DC (Dual Carrier) on ju alati tähendanud 3,5G edasiarendust, mitte LTE-d. icon_smile.gif beer_yum.gif
3,5G võrgu areng: HSPA, HSPA+, DC-HSPA+ ning DC-HSPA+ areng jätkub iga päevaga ning ka Eesti turul ringleb juba 150 mega kiirusega LTE (4G) / 84 mega kiirusega DC-HSPA+ (3,5G) USB-modemid. icon_wink.gif
---------------------------
PS: Mis aga Elisa võrgu kiirustesse puutub, siis Elisa ise hoiab peal kiirusepiiranguid, mitte ei koorma kliendid Elisa võrku mitu x väiksemale kiirusele. icon_cool.gif Ja paistab sedamoodi, et ka LTE saab endale kiirusepiirangu peale, tundub, et selleks saab 40 megane kiirus.
Kommentaarid: 284 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 11 :: 211
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.02.2013 00:09:19 vasta tsitaadiga

Mul näitab küll, et peaks 4G kah levima siin. Peab ootama, kuna tehakse kuumaksuta komplekt, sest selle "tasuta" pulga võtmisel on raudselt kaheaastane kohustuslik liitumine ja seda ma ei taha.
_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tahanteada
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003




sõnum 15.02.2013 12:59:15 vasta tsitaadiga

Nii, sai tehtud siis väikseid Download-teste DC-HSPA+ USB-modemiga ning ZEN-kaardi / päevapiletiga ning mastist, milles on siis DC-HSPA+ tugi olemas:

Madalaimad kiirused olid nii 8-10 megabitti ja suurimad kiirused küündisid 20-22 megabitini.
--------------------
Üks näide:
Current Transfer Rate 15,3 Mbit/s
Average Transfer Rate 16,2 Mbit/s
Maximum Transfer Rate 21,6 Mbit/s

PS: Ja veel,liigub ringi inff, et Elisal on 4G ainult kusagil 35-40 mastis ja ülejäänud mastides, reklaamitu, on siis ikkagi 3,5G edasiarendus DC-HSPA+ toe juurdelisamine.
Kommentaarid: 284 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 11 :: 211
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vana_urr
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.06.2007




sõnum 15.02.2013 13:49:10 vasta tsitaadiga

tahanteada kirjutas:
Nii, sai tehtud siis väikseid Download-teste DC-HSPA+ USB-modemiga ning ZEN-kaardi / päevapiletiga ning mastist, milles on siis DC-HSPA+ tugi olemas:

Madalaimad kiirused olid nii 8-10 megabitti ja suurimad kiirused küündisid 20-22 megabitini.
--------------------
Üks näide:
Current Transfer Rate 15,3 Mbit/s
Average Transfer Rate 16,2 Mbit/s
Maximum Transfer Rate 21,6 Mbit/s

PS: Ja veel,liigub ringi inff, et Elisal on 4G ainult kusagil 35-40 mastis ja ülejäänud mastides, reklaamitu, on siis ikkagi 3,5G edasiarendus DC-HSPA+ toe juurdelisamine.


No aga ongi nii, LTE asju neil vähe, see sulle vaid reklaamitrikk. Igatahes su unistus täitus -
oaasid said avalikuks! icon_smile.gif

ja vaid oma mätta otsas kiiruse mõõtmine ei anna suurt midagi, kahjuks. võrk on
laiem ja olemasolevas võrgus ühele kliendile kahe kandja kätteandmine pole
väga teema.
Õnneks ta eestis ainuke "feikija", muud räägivad vaid LTEst.
Elisa kodukal LTE täpid pisikesed, silma järgi EMT levi oma 20 korda suurem ja Tele2'l ikka ka.
aga see vaid minu arvamus, maailm on laiem icon_smile.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tahanteada
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003




sõnum 15.02.2013 13:57:02 vasta tsitaadiga

Edit: Nii, nüüd siis see Elisa 4G mastide nimekiri ja asukohad.
Nii, et igaüks saab ise ise välja uurida, et kas tema läheduses on siis olemas 4G-leviga mast või tuleb läbi ajada kiiremaks tehtud 3,5G-ga. icon_wink.gif

Nimekiri ja mõni mast võib ka veel lisaks olemas olla:
SopruseArimaja Tallinn, Sõpruse pst 145
ViruDCS Tallinn, Viru väljak 4
HaapsaluKesk Haapsalu, Lihula mnt. 3
Turu Tartu, Soola 8
Ryytli Pärnu, Rüütli 14/Nikolai 7
Jakobsoni Viljandi, Jakobsoni 3
TLNRaja Tallinn, Raja 4C
Ehitajate Tallinn, Ehitajate tee 13
Emi Tallinn, Sütiste tee 21
Lehmja Harjumaa, Põrguvälja tee 6
Radisson Tallinn, Rävala pst 3
Liivalaia Tallinn, Liivalaia 10/12
Lasnamae Tallinn, Mustakivi 25
Solaris Tallinn, Estonia pst 9
Laki Tallinn, Laki 25
Pirita Tallinn, Regati pst 1
Sadam Tallinn, Sadama tn 25 /Lootsi tn 13/Uus-Sadama tn 19
Kaluri Harjumaa, Randvere tee 11
Vasara Tallinn, Pärnu mnt 139C
Siili Tallinn, Siili 27
Terviseparadiis Pärnu, Side 14
Voistluse Tallinn, Võistluse 23
Lennujaam Tallinn, Suur-Sõjamäe tn 54/ Tartu mnt 107
Paldiskimnt Tallinn, Paldiski mnt 153
Stockmann Tallinn, Liivalaia 53
Rohukyla Rohuküla sadam
Virtsu Virtsu alevik, Tallinna mnt 14
Paala Viljandi, Pärsi vald, Jämejala küla
Ylikool Tartu, Lossi 3
Lootsa Tallinn, Lõõtsa 2a
Ylejoe Tartu, Narva mnt 27 b2
Tahe Tartu, Tähe 118
Lina Tartu, Turu 18
Kyyni Tartu, Riia mnt 1
TTY Tallinn, Ehitajate tee 5
Lpuusepa Tartu, Puusepa 8
Kommentaarid: 284 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 11 :: 211
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vana_urr
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.06.2007




sõnum 15.02.2013 14:03:02 vasta tsitaadiga

tahanteada kirjutas:
Edit: Nii, nüüd siis see Elisa 4G mastide nimekiri ja asukohad.
Nii, et igaüks saab ise ise välja uurida, et kas tema läheduses on siis olemas 4G-leviga mast või tuleb läbi ajada kiiremaks tehtud 3,5G-ga. icon_wink.gif

Nimekiri ja mõni mast võib ka veel lisaks olemas olla:
SopruseArimaja Tallinn, Sõpruse pst 145
ViruDCS Tallinn, Viru väljak 4
HaapsaluKesk Haapsalu, Lihula mnt. 3
Turu Tartu, Soola 8
Ryytli Pärnu, Rüütli 14/Nikolai 7
Jakobsoni Viljandi, Jakobsoni 3
TLNRaja Tallinn, Raja 4C
Ehitajate Tallinn, Ehitajate tee 13
Emi Tallinn, Sütiste tee 21
Lehmja Harjumaa, Põrguvälja tee 6
Radisson Tallinn, Rävala pst 3
Liivalaia Tallinn, Liivalaia 10/12
Lasnamae Tallinn, Mustakivi 25
Solaris Tallinn, Estonia pst 9
Laki Tallinn, Laki 25
Pirita Tallinn, Regati pst 1
Sadam Tallinn, Sadama tn 25 /Lootsi tn 13/Uus-Sadama tn 19
Kaluri Harjumaa, Randvere tee 11
Vasara Tallinn, Pärnu mnt 139C
Siili Tallinn, Siili 27
Terviseparadiis Pärnu, Side 14
Voistluse Tallinn, Võistluse 23
Lennujaam Tallinn, Suur-Sõjamäe tn 54/ Tartu mnt 107
Paldiskimnt Tallinn, Paldiski mnt 153
Stockmann Tallinn, Liivalaia 53
Rohukyla Rohuküla sadam
Virtsu Virtsu alevik, Tallinna mnt 14
Paala Viljandi, Pärsi vald, Jämejala küla
Ylikool Tartu, Lossi 3
Lootsa Tallinn, Lõõtsa 2a
Ylejoe Tartu, Narva mnt 27 b2
Tahe Tartu, Tähe 118
Lina Tartu, Turu 18
Kyyni Tartu, Riia mnt 1
TTY Tallinn, Ehitajate tee 5
Lpuusepa Tartu, Puusepa 8


Tubli, anna nüüd EMT ja Tele2 mastide aadressid ka.

Aga asjast: ülaltoodu on nn "Eesti suurima 4G" jaoks peale kahe aastast ootamist ikka üsna näru.
Põhiaur läks kuskile mujale...

EMT maste vist 300 tk ja Tele2 ca 150+
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.02.2013 14:07:49 vasta tsitaadiga

tsitaat:
Lasnamae Tallinn, Mustakivi 25

Kena. Mast polegi kaugel. Iseasi, et ainus 4G mast linnaosa peale. See on veidi jama, aga eks 4G pole veel üle müüdud, seega kiirused peaksid ok olema...for a while icon_lol.gif

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mnator
HV Guru

liitunud: 18.10.2007



Online
sõnum 15.02.2013 14:11:15 vasta tsitaadiga

Tomorrow kirjutas:
tsitaat:
Lasnamae Tallinn, Mustakivi 25

Kena. Mast polegi kaugel. Iseasi, et ainus 4G mast linnaosa peale. See on veidi jama, aga eks 4G pole veel üle müüdud, seega kiirused peaksid ok olema...for a while icon_lol.gif
Üks mast linnaosale - see saab üsna ruttu neil üle müüdud uudishimulikele.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vana_urr
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.06.2007




sõnum 15.02.2013 14:11:18 vasta tsitaadiga

Tomorrow kirjutas:
tsitaat:
Lasnamae Tallinn, Mustakivi 25

Kena. Mast polegi kaugel. Iseasi, et ainus 4G mast linnaosa peale. See on veidi jama, aga eks 4G pole veel üle müüdud, seega kiirused peaksid ok olema...for a while icon_lol.gif


Siis võta tähtaeg ka, saad selle mastiga pikemalt koos olla icon_wink.gif
Või noh, sealkandis ei tohiks odavam kaabel olla probleem samas...
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tahanteada
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003




sõnum 15.02.2013 14:26:03 vasta tsitaadiga

Edit: Sai prooviks tehtud ka 1GB suurusega info Download-test. Download kestis a 11 minutit.
Muu siis endine: ZEN+ päevapilet, Elisa DC-HSPA+ toega mast, DC-HSPA+ toega USB-modem.

Current Transfer Rate 14,5 Mbit/s
Average Transfer Rate 13,1 Mbit/s
Maximum Transfer Rate 20,7 Mbit/s
Received 1,00 GB
Since 15.02.2013 13:09:39
Elapsed time: 00-10-53
Kommentaarid: 284 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 11 :: 211
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vana_urr
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.06.2007




sõnum 15.02.2013 14:29:14 vasta tsitaadiga

tahanteada kirjutas:
Edit: Sai prooviks tehtud ka 1GB suurusega info Download-test. Download kestis a 11 minutit.
Muu siis endine: ZEN+ päevapilet, Elisa DC-HSPA+ toega mast, DC-HSPA+ toega USB-modem.

Current Transfer Rate 14,5 Mbit/s
Average Transfer Rate 13,1 Mbit/s
Maximum Transfer Rate 20,7 Mbit/s
Received 1,00 GB
Since 15.02.2013 13:09:39
Elapsed time: 00-10-53


Nii, aga kui ma panen 4G/LTE modemisse Elisa SIM'i ja teen väljasõidu levialasse ning saan kiiruse
40 Mbit /sek, mis sa siis järeldad?

Ülaltoodust ja varasematest testidest ma oskan niisama vaid järeldada et sul on palju vaba aega,
ilmselt riigitööl icon_smile.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hendrik32
HV Guru

liitunud: 09.01.2007




sõnum 15.02.2013 16:31:09 vasta tsitaadiga

Igastahes siin Paldiski maantee ääres, 200 meetrit saatjatest, Huawei E392 mingit Elisa 4G levi ei tunnista, EMT ja Tele2 levid samal ajal on ilusti nähtaval.
Endal pole 3,5G kiirused ka paremaks läinud, allalaadimine on kuni 12 ja üleslaadimine kuni 4, kas siis piiravad või saatjad rohkem välja ei anna.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tahanteada
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003




sõnum 15.02.2013 16:42:46 vasta tsitaadiga

hendrik32 kirjutas:
Igastahes siin Paldiski maantee ääres, 200 meetrit saatjatest, Huawei E392 mingit Elisa 4G levi ei tunnista, EMT ja Tele2 levid samal ajal on ilusti nähtaval.
Endal pole 3,5G kiirused ka paremaks läinud, allalaadimine on kuni 12 ja üleslaadimine kuni 4, kas siis piiravad või saatjad rohkem välja ei anna.

Tõenäoliselt polegi Sinu lähikonnas ühtki 4G masti.
Vaata ülespoole, sealt leiad mastide asukohad, siis saad võrrelda, et kaugel mingist 4G-mastist asud. Ja kui ikka väga kaugel oled, siis pead sellele modemile ikkagi 2 välisantenni järgi panema, mitte ühe antenni. icon_cool.gif

Ning mis 3,5G-sse puutub, siis kas Sinu modem ikka raporteerib DC-HSPA+ olemasolu icon_razz1.gif . Kui näitab HSPA+, siis Sinu lähimas mastis pole ka DC-HSPA+ tuge üleüldse olemas.
Kommentaarid: 284 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 11 :: 211
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hendrik32
HV Guru

liitunud: 09.01.2007




sõnum 15.02.2013 16:48:08 vasta tsitaadiga

tahanteada kirjutas:
hendrik32 kirjutas:
Igastahes siin Paldiski maantee ääres, 200 meetrit saatjatest, Huawei E392 mingit Elisa 4G levi ei tunnista, EMT ja Tele2 levid samal ajal on ilusti nähtaval.
Endal pole 3,5G kiirused ka paremaks läinud, allalaadimine on kuni 12 ja üleslaadimine kuni 4, kas siis piiravad või saatjad rohkem välja ei anna.

Tõenäoliselt polegi Sinu lähikonnas ühtki 4G masti.
Vaata ülespoole, sealt leiad mastide asukohad, siis saad võrrelda, et kaugel mingist 4G-mastist asud. Ja kui ikka väga kaugel oled, siis pead sellele modemile ikkagi 2 välisantenni järgi panema, mitte ühe antenni. icon_cool.gif

Ning mis 3,5G-sse puutub, siis kas Sinu modem ikka raporteerib DC-HSPA+ olemasolu icon_razz1.gif . Kui näitab HSPA+, siis Sinu lähimas mastis pole ka DC-HSPA+ tuge üleüldse olemas.

Paldiski maantee 153, mis on 200 meetrit minust, on nii 3,5G kui ka 4G saatjad, nii et levis asi ei ole, kuna näiteks EMT 4G saatjad on Elisa saatjatest veel omakorda 400 meetri kaugusel ning selle levi püüab Huawei E392 normaalselt kinni.
Nii 3,5G/3,75G kui ka 4G jaoks kasutan hetkel Huawei E392 pulka, mis toetab DC-HSPA+ tehnoloogiat ning sama on ka TP-Link MR-3420 ruuteriga.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tahanteada
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003




sõnum 15.02.2013 17:22:12 vasta tsitaadiga

Paistab sedamoodi, et ka Speedtest suudab, vähekoormatud kellaajal, näidata üsnagi ilusaid numbreid ja seda siis praegu endiselt 3,5G DC-HSPA+ ja ZEN kõnekaart + päevapilet ja testi teeb DC-HSPA+ toega modem.
Koht: Mustamäe

http://www.speedtest.net/result/2510458093.png
Kommentaarid: 284 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 11 :: 211
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RCC
HV Guru
RCC

liitunud: 03.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.02.2013 17:29:42 vasta tsitaadiga

vana_urr kirjutas:

Ülaltoodust ja varasematest testidest ma oskan niisama vaid järeldada et sul on palju vaba aega,
ilmselt riigitööl icon_smile.gif


riigitööle või kuhugi tööle ei julgeks sellist võttagi.

_________________
Ära suurenda telia kasumit - lõpeta leping! 20/4 pole eriline max kiirus. 1992 kaaperdas telia neti
Kommentaarid: 185 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 1 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
tahanteada
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003




sõnum 15.02.2013 17:39:13 vasta tsitaadiga

Edit: Nii, õnnestus lühiajaliselst ära näha ka 24 megane kiirus ja koos sellega siis Download suurusega 1,1GB, allalaadimisajaga 10 minutit. icon_cool.gif

PS: Paanitseda pole mõtet, et ma kogu Elisa 3,5G kiiruse endale ahnitsen. ZEN-stardikas omab kõigest 3x12 tundi kasutusaega. icon_cool.gif Ja sellest on testimisteks maa ja ilm.
Kommentaarid: 284 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 11 :: 211
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
matik
HV kasutaja

liitunud: 28.05.2008




sõnum 15.02.2013 19:04:19 vasta tsitaadiga

vana_urr kirjutas:

Tubli, anna nüüd EMT ja Tele2 mastide aadressid ka.

Aga asjast: ülaltoodu on nn "Eesti suurima 4G" jaoks peale kahe aastast ootamist ikka üsna näru.
Põhiaur läks kuskile mujale...

EMT maste vist 300 tk ja Tele2 ca 150+


Noh, hind on ka ju vastav, 3x odavam kui EMT-i 120 euri kuus kõige kõvema paketiga.
Selle raha eest on netti küll, kui juhtud masti ligidal elama.

Ja isegi, kui Elisa koormuse tõttu kiirust piirab, tasub "päris" 4G ehk LTE ära, kuna RTT (ping) on ikka palju parem kui 3,5G-l
Ei näe põhjust nurisemiseks, ise kolin peagi ka alasse, kus ei ole Elioni kaabli võimalustki, seega tuleb mingi 4G pakett võtta icon_smile.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vana_urr
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.06.2007




sõnum 15.02.2013 19:11:28 vasta tsitaadiga

matik kirjutas:
vana_urr kirjutas:

Tubli, anna nüüd EMT ja Tele2 mastide aadressid ka.

Aga asjast: ülaltoodu on nn "Eesti suurima 4G" jaoks peale kahe aastast ootamist ikka üsna näru.
Põhiaur läks kuskile mujale...

EMT maste vist 300 tk ja Tele2 ca 150+


Noh, hind on ka ju vastav, 3x odavam kui EMT-i 120 euri kuus kõige kõvema paketiga.
Selle raha eest on netti küll, kui juhtud masti ligidal elama.

Ja isegi, kui Elisa koormuse tõttu kiirust piirab, tasub "päris" 4G ehk LTE ära, kuna RTT (ping) on ikka palju parem kui 3,5G-l
Ei näe põhjust nurisemiseks, ise kolin peagi ka alasse, kus ei ole Elioni kaabli võimalustki, seega tuleb mingi 4G pakett võtta icon_smile.gif


Proovi siis jaama kõrvale kolida, list neist 40st oli seal üleval olemas icon_smile.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tahanteada
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003




sõnum 15.02.2013 19:41:44 vasta tsitaadiga

Uu, kus siis kõik Elisa moblaneti fännid on, icon_razz1.gif
Praegu Prime-time ajal on kõik ikka alles endine ja keegi pole suutnud kiirust maha koormata.. icon_razz1.gif
-------------------------
Sättisin USB-modemi ka täpsemalt saatemastile, signaalitugevus -55dB:
Tulemus läks tibake stabiilsemaks ning Download tibake paranes:
Current Transfer Rate 21,6 Mbit/s
Average Transfer Rate 16,1 Mbit/s
Maximum Transfer Rate 22,6 Mbit/s

Received 1,13 GB
Since 15.02.2013 17:58:19
Elapsed time: 00-10-00
Kommentaarid: 284 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 11 :: 211
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LiivaneLord
Sõpradele "Olavi"

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.02.2013 19:46:19 vasta tsitaadiga

tahanteada kirjutas:
Uu, kus siis kõik Elisa moblaneti fännid on, icon_razz1.gif

Seal, kus sina ei ole. Ja õigesti teevad ...
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vana_urr
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.06.2007




sõnum 15.02.2013 19:46:38 vasta tsitaadiga

tahanteada kirjutas:
Uu, kus siis kõik Elisa moblaneti fännid on, icon_razz1.gif
Praegu Prime-time ajal on kõik ikka alles endine ja keegi pole suutnud kiirust maha koormata.. icon_razz1.gif
-------------------------
Sättisin USB-modemi ka täpsemalt saatemastile, signaalitugevus -55dB:
Tulemus läks tibake stabiilsemaks ning Download tibake paranes:
Current Transfer Rate 21,6 Mbit/s
Average Transfer Rate 16,1 Mbit/s
Maximum Transfer Rate 22,6 Mbit/s

Received 1,13 GB
Since 15.02.2013 17:58:19
Elapsed time: 00-10-00


Kõigil teistel on elu olemas, nad teevad mõistlikumaid asju kui elukutseline Elisa fänn icon_smile.gif
Ole hea mees, sõida ja mõõda ka mujal, mitte vaid oaasis.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mnator
HV Guru

liitunud: 18.10.2007



Online
sõnum 15.02.2013 20:13:17 vasta tsitaadiga

vana_urr kirjutas:
tahanteada kirjutas:
Uu, kus siis kõik Elisa moblaneti fännid on, icon_razz1.gif
Praegu Prime-time ajal on kõik ikka alles endine ja keegi pole suutnud kiirust maha koormata.. icon_razz1.gif
-------------------------
Sättisin USB-modemi ka täpsemalt saatemastile, signaalitugevus -55dB:
Tulemus läks tibake stabiilsemaks ning Download tibake paranes:
Current Transfer Rate 21,6 Mbit/s
Average Transfer Rate 16,1 Mbit/s
Maximum Transfer Rate 22,6 Mbit/s

Received 1,13 GB
Since 15.02.2013 17:58:19
Elapsed time: 00-10-00


Kõigil teistel on elu olemas, nad teevad mõistlikumaid asju kui elukutseline Elisa fänn icon_smile.gif
Ole hea mees, sõida ja mõõda ka mujal, mitte vaid oaasis.
Täpsustus, elukutse senise jutu alusel tundub rohkem tele2 suunda, elisa on lihtsalt uus mänguasi icon_wink.gif
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tahanteada
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003




sõnum 16.02.2013 11:22:08 vasta tsitaadiga

Paistab, et mobiilneti kasutajate armeed pole veel ikka tormanud seda uut-reklaamitud-avatud 4G (LTE) / 3,5G (DC-HSPA+) võrku tarbima. icon_cool.gif beer_yum.gif

Hommikune test andis endiselt DC-HSPA+ kiirused vahemikus 19 mega - 22 mega. Ning lühiajaliselt ka 24 mega.
Nii, et ajutiste, suuremate mahtude allalaadmiseks kõlbab ka ZEN stardikas + päevapiletid.
Kommentaarid: 284 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 11 :: 211
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vana_urr
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.06.2007




sõnum 16.02.2013 12:37:37 vasta tsitaadiga

tahanteada kirjutas:
Paistab, et mobiilneti kasutajate armeed pole veel ikka tormanud seda uut-reklaamitud-avatud 4G (LTE) / 3,5G (DC-HSPA+) võrku tarbima. icon_cool.gif beer_yum.gif

Hommikune test andis endiselt DC-HSPA+ kiirused vahemikus 19 mega - 22 mega. Ning lühiajaliselt ka 24 mega.
Nii, et ajutiste, suuremate mahtude allalaadmiseks kõlbab ka ZEN stardikas + päevapiletid.


Teistel on lihtsalt oma elu ka olemas.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ewur
HV veteran
ewur

liitunud: 17.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.02.2013 15:25:34 vasta tsitaadiga

tahanteada kirjutas:
Paistab, et mobiilneti kasutajate armeed pole veel ikka tormanud seda uut-reklaamitud-avatud 4G (LTE) / 3,5G (DC-HSPA+) võrku tarbima. icon_cool.gif beer_yum.gif

Hommikune test andis endiselt DC-HSPA+ kiirused vahemikus 19 mega - 22 mega. Ning lühiajaliselt ka 24 mega.
Nii, et ajutiste, suuremate mahtude allalaadmiseks kõlbab ka ZEN stardikas + päevapiletid.

Kui sa mingeid teste teed, siis pane ka täpne koht, kus tegid. Muidu pole sellel testimisel ju info mõttes mitte mingit pointi.
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pinnawaatluz
HV kasutaja

liitunud: 12.02.2002




sõnum 16.02.2013 16:54:44 vasta tsitaadiga

Seal pole ju testida ega tõmmelda midagi. Ime veel et oma GSM-i neligeegks ei nimetanud. Ainult üks uduajamine ja vassimine.. Loodavad, et järsku keegi hakkab neid pseudo4G pakette 2 aastase orjalepinguga ostma. icon_lol.gif
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tahanteada
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003




sõnum 16.02.2013 17:08:52 vasta tsitaadiga

Üks väike Keiss veel lisaks, see ilmnes juhuslikult, erinevaid DC-HSPA+ toega modemeid võrreldes.
Nimelt on näha siis see, et vaikimisi on Elisa võrgus praegu ainult uusimate DC-HSPA+ toega Broadband-modemite tugi. Näitena siis kasvõi uuema aja Huawei E3276 USB-modem.
------------------------
Seega vanematel DC-HSPA+ toega Dial-Up / Broadband-modemitega võib vaja minna AT-lisacommande ja need siis lisatakse modemi seadistuse aknasse Advanced.
PS: Üks käsurida, mis internetist juba leida oli ja mis vähemalt Huawei E372-le meeldis on siis järgmine:
AT^NDISDUP=1,1,"apn", kus apn on siis Elisa korral "internet".

PS: Sama Commandi-rida peaks vist ka Linuxi-rahvale sobilik olema.
Kommentaarid: 284 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 11 :: 211
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tiim
HV veteran
Tiim

liitunud: 11.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.02.2013 19:40:28 vasta tsitaadiga

tahanteada, urmas, mis su vigastus on et sa järjepidevalt ignoreerid teiste teksti ja lükkad oma tuima edasi?
_________________
mida sa vahid mu allkirja, AHV raisk
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.02.2013 20:10:31 vasta tsitaadiga

Urmps on oaasis.
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
1dumbpcuser
HV Guru

liitunud: 05.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.02.2013 21:08:18 vasta tsitaadiga

Ostsin Elisa Kõnekaardi Stardika, peale pikka jamamist taipasin ära, et tuleb ka aktiveeriv kõne teha, aga netiga ei ühenda endiselt, proovitud APN-i nii "internet" kui "wap", ei midagi. Huawei E392u netipulk, samas ka Motorola Defyga ei saa netti. Mis teema on?
Kas peab raha juurde laadima rohkem kui see 1€ mis "tasuta" kaasa saab???

_________________
M: MSI B660M MORTAR
M: Dell RTX 2060
O: AM5 ITX emaplaat
Kommentaarid: 103 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
d3t
HV Guru
d3t

liitunud: 14.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.02.2013 00:47:25 vasta tsitaadiga

1dumbpcuser, elisa apn on "Internet". Number kuhu helistada on *99#
_________________
next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
1dumbpcuser
HV Guru

liitunud: 05.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.02.2013 11:06:22 vasta tsitaadiga

d3t kirjutas:
1dumbpcuser, elisa apn on "Internet". Number kuhu helistada on *99#

Proovitud ka suure algustähega "Internet", ei midagi endiselt icon_cry.gif

_________________
M: MSI B660M MORTAR
M: Dell RTX 2060
O: AM5 ITX emaplaat
Kommentaarid: 103 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
tahanteada
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003




sõnum 17.02.2013 11:42:34 vasta tsitaadiga

1dumbpcuser kirjutas:
d3t kirjutas:
1dumbpcuser, elisa apn on "Internet". Number kuhu helistada on *99#

Proovitud ka suure algustähega "Internet", ei midagi endiselt icon_cry.gif

Aga kas Sul sellel kõnekaardil on piisavalt raha peal, et internetiühendus toimima hakkaks.

Elisa kodulehelt on loetav, et vähemalt 1 euri peab peal olema, kuna see 1eur võetakse siis päevase surfamise eest maha.
----------------------
Uuri Elisa infotelefonst, mis kamm on. Tundub, et asi on kinni selles, et kaardil pole piisavalt raha peal.
Kommentaarid: 284 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 11 :: 211
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
1dumbpcuser
HV Guru

liitunud: 05.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.02.2013 16:27:10 vasta tsitaadiga

tahanteada kirjutas:
1dumbpcuser kirjutas:
d3t kirjutas:
1dumbpcuser, elisa apn on "Internet". Number kuhu helistada on *99#

Proovitud ka suure algustähega "Internet", ei midagi endiselt icon_cry.gif

Aga kas Sul sellel kõnekaardil on piisavalt raha peal, et internetiühendus toimima hakkaks.

Elisa kodulehelt on loetav, et vähemalt 1 euri peab peal olema, kuna see 1eur võetakse siis päevase surfamise eest maha.
----------------------
Uuri Elisa infotelefonst, mis kamm on. Tundub, et asi on kinni selles, et kaardil pole piisavalt raha peal.

Eile veel oli see 1€ alles, aga õhtul saatsin ühe sõnumi, et iseteeninduse uut parooli saada ning see maksis 5 senti, seega hetkel ei ole icon_neutral.gif , kuigi laadisin just hetk tagasi 3€, mis pole siiani kontole jõudnud.

Aga ära ühendama peaks ta vist ikkagi? Lihtsalt liiklust ei toimu icon_rolleyes.gif

EDIT1: Saldole jõudis 3€ kohale, endiselt ei ühenda ära Mobile Connectis ("Connection terminated" error kohu aeg icon_cry.gif )

EDIT2: Mis tariifi kõnekaardi kasutajatel iseteenindus näidatakse? Mul on seal mingi "ElisaKKMembers/SERVICE_CLASS_EUR_32"eusa_think.gif

_________________
M: MSI B660M MORTAR
M: Dell RTX 2060
O: AM5 ITX emaplaat
Kommentaarid: 103 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
urri
Kreisi kasutaja
urri

liitunud: 20.01.2004




sõnum 17.02.2013 20:30:21 vasta tsitaadiga

ma pole küll raketiteadlane kuid ehk on APN internet.elisa.ee .... kui et lihtsalt internet
sest ise kasutan nii T2 kui ka EMT netti ja seal on vastavalt internet. _____ . ee
____ vatstavalt siis tele2 v emt.... ja töötab
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tahanteada
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003




sõnum 17.02.2013 20:46:27 vasta tsitaadiga

urri kirjutas:
ma pole küll raketiteadlane kuid ehk on APN internet.elisa.ee .... kui et lihtsalt internet
sest ise kasutan nii T2 kui ka EMT netti ja seal on vastavalt internet. _____ . ee
____ vatstavalt siis tele2 v emt.... ja töötab

Elisal on apn-iks "internet", EMT töötab nii "internet" kui ka "internet.emt.ee". Millalgi EMT ise jagas USB-pulki, kus oli samuti juba koheselt sees "internet".
Kommentaarid: 284 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 11 :: 211
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
firemark
HV Guru
firemark

liitunud: 11.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.02.2013 21:08:30 vasta tsitaadiga

ELISAL on jah alati olnud APNiks lihtsalt "internet"
Kommentaarid: 101 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 92
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
1dumbpcuser
HV Guru

liitunud: 05.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.02.2013 21:23:14 vasta tsitaadiga

Helistasin klienditeenindusse, sealt soovitati osta päevapilet- tegelane polnud kursis 1€ päevase hinnalaega (väitis, et see ainult siis kehtibki kui 0,96€-ne päevapilet osta).
Kuna sealt adekvaatset vastust ei saanud, käisin Ülemiste kontoris. Seal prooviti nii ja naapidi, isegi uue SIM-ga, millele vana andmed üle kantud, aga tulemus sama- võrku saab, netti mitte. Eks esmaspäev hakkavad neil targemad tehnikud nuputama, milles asi icon_wink.gif

_________________
M: MSI B660M MORTAR
M: Dell RTX 2060
O: AM5 ITX emaplaat
Kommentaarid: 103 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Mõttetumees
HV Guru

liitunud: 18.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.02.2013 12:22:55 vasta tsitaadiga

Asukoht Kopli, Süsta tänav. Tahvel Samsung Note 10.1 näitab levi indikaatori juures märki H+, kas see on nüüd see nn 4G, sellest ma aru ei saa. Tellitud kuuks ajaks proovi pärast MiNT Extra Strong 4G. Steamist tõmbas öösel mängu keskmiselt 500 KBps. Maks 1,5 MBps. FullHD youtube pole igatahes probleemiks. Speedtest näitas hetkel Ping 63, Download 7,25 Mbps upload 1,25 Mbps
Kommentaarid: 659 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 534
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vana_urr
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.06.2007




sõnum 18.02.2013 12:58:55 vasta tsitaadiga

Mõttetu mees kirjutas:
Asukoht Kopli, Süsta tänav. Tahvel Samsung Note 10.1 näitab levi indikaatori juures märki H+, kas see on nüüd see nn 4G, sellest ma aru ei saa. Tellitud kuuks ajaks proovi pärast MiNT Extra Strong 4G. Steamist tõmbas öösel mängu keskmiselt 500 KBps. Maks 1,5 MBps. FullHD youtube pole igatahes probleemiks. Speedtest näitas hetkel Ping 63, Download 7,25 Mbps upload 1,25 Mbps


Noh, oleks sul DC toega seade, saaks sa kiiruseks keskmiselt topelt ehk 1 Mbit icon_smile.gif Ja max oleks lausa 3 Mbit vedanud välja.
Palju õnne, võid maxmist jätkata icon_smile.gif

St Dual Carrier tugi seadmes (eeldusel et seal jaamas ka oli) annab sulle kuni topelt kiiruse tänases hetkes, ei muud.
Päris 4G jaoks pead sõitma levialasse või Kasutama EMT/Tele2 teenuseid.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.02.2013 13:07:15 vasta tsitaadiga

Mobiilides/Tahvlites ei pidanud ju 4G veel toimima Elisal. Hetkel ainult modemid/netipulgad. Vb ma eksin?
_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tahanteada
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003




sõnum 18.02.2013 13:31:32 vasta tsitaadiga

Tomorrow kirjutas:
Mobiilides/Tahvlites ei pidanud ju 4G veel toimima Elisal. Hetkel ainult modemid/netipulgad. Vb ma eksin?

Kõik sõltub sellest, kas Tahvli-modem töötab "tavamodemina" või "telefonimodemina", vastavalt sellele siis ISP-ga ka suheldakse, kas kui tavaarvuti või kui telefon.

Omaette teema, et kui palju üleüldse on Eestimaal liikvel 4G-toega telefone, mis ka Eestis kasutatavat 4G-lahendust kasutada oskavad.
Kommentaarid: 284 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 11 :: 211
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vana_urr
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.06.2007




sõnum 18.02.2013 13:43:21 vasta tsitaadiga

tahanteada kirjutas:
Tomorrow kirjutas:
Mobiilides/Tahvlites ei pidanud ju 4G veel toimima Elisal. Hetkel ainult modemid/netipulgad. Vb ma eksin?

Kõik sõltub sellest, kas Tahvli-modem töötab "tavamodemina" või "telefonimodemina", vastavalt sellele siis ISP-ga ka suheldakse, kas kui tavaarvuti või kui telefon.

Omaette teema, et kui palju üleüldse on Eestimaal liikvel 4G-toega telefone, mis ka Eestis kasutatavat 4G-lahendust kasutada oskavad.


Mis "hülgemöla" sa räägid? misasi on telefonimodem või tavamodem? Seleta, eks? icon_smile.gif

Kui sa paned arvutimindi sisse, peaks sealt ka tahvliga saama 4G kätte (rääkida vaid ei saa). Sama ilmselt ka 4G telefoniga.
Eraldi teema on, kas su seade oskab DC HSPAd või LTEd.

Esimene neist anyway on lihtsalt 3G topeltkiirusega, ei muud.

Ja kui on 4G (LTE) telefon siis ta töötab ilmselt. LTE telefoni ilma LTEta pole olemas.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  Elisa mobiilne internet mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 137, 138, 139 ... 235, 236, 237  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.