|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
kurikala
HV kasutaja

liitunud: 24.08.2011
|
16.02.2013 14:07:18
Arvuti muutus aeglaseks |
|
|
Mure järgmine. Dell laptop muutus aeglaseks pärast seda kui hävitasin Troja viiruse (System repair virus) ja puhastasin arvutit liigsest saastast selle õpetuse järgi: http://www.ekaitse.ee/opetused/arvuti-puhastamine-ja-kiiremaks-muutmine
Kuna viirus peitis ära osad failid, siis leidsin googlest mingi progejupi, millega sai failid taas nähtavaks teha.
Hetkel läpakas töötab normaalselt, kuid on tunduvalt aeglasem kui varem. Youtube videod käivituvad aeglaselt, kui tööle hakkavad, siis mängivad normaalselt. Kui samal ajal avan teistes akendes nt selle foorumi siin, siis video muutub kohati katkendlikuks. Fotod nt postimees.ee saidil ilmuvad kaua, enne ilmumist on pildi asemel valge aken väikese punase ristiga üleval nurgas. Tihti hakkab tööle arvuti ventikas, eriti kui mitmes brauseri aknas midagi teha-vaadata. Kasutan Firefoxi ja IE9. Sama jama on mõlema brauseriga.
Mida teha? P.S. Arvutit ma eriti ei tunne, seega paluks abi tavainimese keeles
|
|
| tagasi üles |
|
 |
kurikala
HV kasutaja

liitunud: 24.08.2011
|
16.02.2013 14:18:14
|
|
|
| unustasin mainida, et arvutil on Windows7
|
|
| tagasi üles |
|
 |
ollev
HV kasutaja
liitunud: 16.01.2011
|
|
| tagasi üles |
|
 |
KoldK
HV veteran

liitunud: 05.07.2011
|
16.02.2013 19:17:33
|
|
|
Üks mõistlik soovitus oleks teile, et tehke vajalikest failidest backup ja paigaldage värske op. süs. Lisaks veel tolmupuhastus + värske termopasta.
Kui arvate/tunnete, et te ise sellega toime ei tule, siis leiate kindlasti omale mõne sobiva arvutihooldusega tegeleva ettevõtte või mõne tuttava,
kes selle l teiära teeks. Veel parem, kindlasti mõni HV kasutaja teeks hea meelega selle ära.
Kui Pärnus või selle lähedal elate, siis võin ka ise need toimingud teil ära teha.
Kõike paremat,
KoldK
|
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
40 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kurikala
HV kasutaja

liitunud: 24.08.2011
|
16.02.2013 19:28:04
|
|
|
kohe vaatame
|
|
| tagasi üles |
|
 |
kurikala
HV kasutaja

liitunud: 24.08.2011
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Cheetah
HV veteran

liitunud: 12.07.2006
|
16.02.2013 20:30:29
|
|
|
Tõmba daemon tools
|
|
| Kommentaarid: 91 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
84 |
|
| tagasi üles |
|
 |
A.S.
HV Guru
liitunud: 27.10.2003
|
16.02.2013 20:51:45
|
|
|
| kurikala kirjutas: |
| Siis unzipin ja...kuidas käivitan selle? |
Ei käivitagi, plaadikirjutusprogrammi käsuga "Burn Image" kirjutad CD plaadile.
Või paned USB pulgale -> https://support.kaspersky.com/8092
Kõige lõpuks sellelt uuelt andmekandjalt buudid arvuti.
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kurikala
HV kasutaja

liitunud: 24.08.2011
|
17.02.2013 15:41:49
|
|
|
kaldun ise arvama, et arvuti tegi aeglaseks mingite programmide vms käivitamise seadistamine kui arvutit "puhastasin". Aeglased on netibrauserid ainult. MS Office töötab korralikult näiteks. Kas on võimalik, et mingid programmid vms ei käivitu ise automaatselt arvuti käivitamisel ning sellest on tingitud ka aeglane netis surfamine, piltide ja videote vaatamine?
Ideid kellelgi?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
kurikala
HV kasutaja

liitunud: 24.08.2011
|
17.02.2013 22:58:48
|
|
|
| Laadisin selle kaspersky proge alla ja laadisin mälupulgale. Arvutile restarti tehes loeb käivitudes mälupulgalt infot ja siis ilmub selline tekst nagu fotol. Milles võiks asi olla?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
kurikala
HV kasutaja

liitunud: 24.08.2011
|
|
| tagasi üles |
|
 |
ollev
HV kasutaja
liitunud: 16.01.2011
|
|
| tagasi üles |
|
 |
kurikala
HV kasutaja

liitunud: 24.08.2011
|
18.02.2013 21:57:37
|
|
|
| ollev. pole mingit malweri,kõikvõimalike tõrjetega skanninud.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Cheetah
HV veteran

liitunud: 12.07.2006
|
18.02.2013 22:50:43
|
|
|
http://www.piriform.com/ccleaner
Lase sellega üle, ehk on mingit kasu. Cleanimise valikust võta maha browseri history eemaldamine kui soovi.
|
|
| Kommentaarid: 91 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
84 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kurikala
HV kasutaja

liitunud: 24.08.2011
|
18.02.2013 23:30:08
|
|
|
| omg. See üks asi, mille pärast arvuti võis aeglaseks minna. Kasutasin ka seda arvuti "saastast" puhastamiseks. See postituse alguses ka kenasti kirjas
|
|
| tagasi üles |
|
 |
ollev
HV kasutaja
liitunud: 16.01.2011
|
|
| tagasi üles |
|
 |
kurikala
HV kasutaja

liitunud: 24.08.2011
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Märt.
HV Guru

liitunud: 17.01.2004
|
19.02.2013 15:00:32
|
|
|
kurikala, äkki pasted siiski teksti siia?
_________________ Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel." |
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kurikala
HV kasutaja

liitunud: 24.08.2011
|
19.02.2013 19:46:24
|
|
|
Running processes:
C:\Windows\system32\Dwm.exe
C:\Windows\Explorer.EXE
C:\Windows\system32\taskhost.exe
C:\Program Files\Toshiba\Bluetooth Toshiba Stack\ItSecMng.exe
C:\Windows\System32\igfxpers.exe
C:\Program Files\Intel\Intel(R) Rapid Storage Technology\IAStorIcon.exe
C:\Windows\System32\hkcmd.exe
C:\Program Files\Microsoft Office\Office12\GrooveMonitor.exe
C:\Program Files\Skype\Phone\Skype.exe
C:\Program Files\Mozilla Firefox\firefox.exe
C:\Program Files\Adobe\Reader 9.0\Reader\AcroRd32.exe
C:\Program Files\Internet Explorer\iexplore.exe
C:\Program Files\Internet Explorer\iexplore.exe
C:\Program Files\Trend Micro\HiJackThis\HiJackThis.exe
C:\Windows\system32\SearchFilterHost.exe
R0 - HKCU\Software\Microsoft\Internet Explorer\Main,Start Page = http://www.neti.ee/
R0 - HKLM\Software\Microsoft\Internet Explorer\Search,SearchAssistant =
R0 - HKLM\Software\Microsoft\Internet Explorer\Search,CustomizeSearch =
O2 - BHO: EstEIDIEPluginBHO - {2A4E94A4-B275-491A-9E32-CD7A26FC7C3B} - C:\Program Files\Estonian ID Card\esteid-plugin-ie.dll
O4 - HKLM\..\Run: [ITSecMng] %ProgramFiles%\TOSHIBA\Bluetooth Toshiba Stack\ItSecMng.exe /START
O4 - HKLM\..\Run: [SwitchBoard] C:\Program Files\Common Files\Adobe\SwitchBoard\SwitchBoard.exe
O4 - HKLM\..\Run: [Persistence] C:\Windows\system32\igfxpers.exe
O4 - HKLM\..\Run: [IgfxTray] C:\Windows\system32\igfxtray.exe
O4 - HKLM\..\Run: [IAStorIcon] C:\Program Files\Intel\Intel(R) Rapid Storage Technology\IAStorIcon.exe
O4 - HKLM\..\Run: [HotKeysCmds] C:\Windows\system32\hkcmd.exe
O4 - HKLM\..\Run: [GrooveMonitor] "C:\Program Files\Microsoft Office\Office12\GrooveMonitor.exe"
O4 - HKCU\..\Run: [Skype] "C:\Program Files\Skype\Phone\Skype.exe" /minimized /regrun
O10 - Unknown file in Winsock LSP: c:\program files\common files\microsoft shared\windows live\wlidnsp.dll
O10 - Unknown file in Winsock LSP: c:\program files\common files\microsoft shared\windows live\wlidnsp.dll
O16 - DPF: {E8EB147D-ABEF-4228-A603-AAA845D1B2C1} (esteidTool Class) - http://www.sk.ee/id-kontroll/idTools.cab
O23 - Service: Adobe Flash Player Update Service (AdobeFlashPlayerUpdateSvc) - Adobe Systems Incorporated - C:\Windows\system32\Macromed\Flash\FlashPlayerUpdateService.exe
O23 - Service: Google Update Service (gupdate) (gupdate) - Google Inc. - C:\Program Files\Google\Update\GoogleUpdate.exe
O23 - Service: Teenus Google'i uuendus (gupdatem) (gupdatem) - Google Inc. - C:\Program Files\Google\Update\GoogleUpdate.exe
O23 - Service: Intel(R) Rapid Storage Technology (IAStorDataMgrSvc) - Intel Corporation - C:\Program Files\Intel\Intel(R) Rapid Storage Technology\IAStorDataMgrSvc.exe
O23 - Service: MBAMScheduler - Malwarebytes Corporation - C:\Program Files\Malwarebytes' Anti-Malware\mbamscheduler.exe
O23 - Service: MBAMService - Malwarebytes Corporation - C:\Program Files\Malwarebytes' Anti-Malware\mbamservice.exe
O23 - Service: Mozilla Maintenance Service (MozillaMaintenance) - Mozilla Foundation - C:\Program Files\Mozilla Maintenance Service\maintenanceservice.exe
O23 - Service: Skype Updater (SkypeUpdate) - Skype Technologies - C:\Program Files\Skype\Updater\Updater.exe
O23 - Service: Smart Card Removal (SmartCardRemoval) - Unknown owner - C:\Program Files\Estonian ID Card\SmartCardRemoval.exe
O23 - Service: SwitchBoard - Adobe Systems Incorporated - C:\Program Files\Common Files\Adobe\SwitchBoard\SwitchBoard.exe
O23 - Service: TOSHIBA Bluetooth Service - TOSHIBA CORPORATION - C:\Program Files\Toshiba\Bluetooth Toshiba Stack\TosBtSrv.exe
--
End of file - 3772 bytes
|
|
| tagasi üles |
|
 |
andresv
HV kasutaja
liitunud: 06.12.2004
|
20.02.2013 13:47:56
|
|
|
| äkki mingi trikiga uninstallisid ka videokaardi draiveri ja sellest see aeglus.
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kurikala
HV kasutaja

liitunud: 24.08.2011
|
20.02.2013 14:14:28
|
|
|
| ei tea jah. Videod hakkavad ikka tööle, kuid viivitusega. Tavaliselt hakkab siis intensiivselt tööle ka läpaka ventikas. Samuti avanevad aeglaselt osad fotod, nt Postimees.ee-s.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Troll
HV Guru

liitunud: 01.06.2002
|
20.02.2013 17:23:00
|
|
|
Minu arust oleks kõige lihtsam ja kindlam variant lasta uus ja puhas Windows läpakale peale. Sa võid jäädagi sellise aegluse põhjust otsima, tont teab mida see viirus ja selle tagajärgede eemaldamine sul registris segi keeras. Salvesta vajalikud failid mõnele andmekandjale või saada Dropboxi ja clean install.
_________________ TÜMPA, TÜMPA...EEST ÄRA, TROLL TULEB!!! |
|
| Kommentaarid: 125 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
121 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ollev
HV kasutaja
liitunud: 16.01.2011
|
21.02.2013 09:31:22
|
|
|
| Kas see SearchFilterHost.exe ei saa probleemi põhjustada?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
kurikala
HV kasutaja

liitunud: 24.08.2011
|
21.02.2013 11:27:12
|
|
|
Võimalik. Leidsin netist selle vea eemaldamiseks microsofti poolt soovitatud tarkvara Topckit, mis kontrollib vigu ja teeb arvuti kiiremaks. Loomulikult tegi see scani, leidis tuhandeisd vigu ja parandas tasuta 15 viga. Ülejäänud vigade parandamiseks tuleks välja käia 39$ Kui aus olla, siis pärast 15 faili vea remonti on arvuti kiire. Hetkel vähemalt. Kas keegi teab, kuidas sama töö, mida teeb Topckit (registry repair vms), arvutis tasuta ära teha? Ma tüüpiline eestlane ja ei raatsi ju millegi eest maksta
|
|
| tagasi üles |
|
 |
A.S.
HV Guru
liitunud: 27.10.2003
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ollev
HV kasutaja
liitunud: 16.01.2011
|
|
| tagasi üles |
|
 |
A.S.
HV Guru
liitunud: 27.10.2003
|
21.02.2013 12:38:59
|
|
|
Analoogsete programmikestega on see häda, et tulemuseks võib olla ka mittekäivituv arvuti.
Lihtsalt teadmiseks.
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ollev
HV kasutaja
liitunud: 16.01.2011
|
21.02.2013 12:57:35
|
|
|
| Ei tea õnneks endal pole selle programmi puhul sellist probleemi tekkinud.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
kurikala
HV kasutaja

liitunud: 24.08.2011
|
21.02.2013 14:47:27
|
|
|
| Tänud, ollev! Arvuti taas suhteliselt kiire. Jäänud on veel jama piltide laadimisega nt postimees.ee, kus osa fotod laeb üles kiirelt, osad väga kaua. Osade poltide asemele jääbki hall kast punase ristikesega. Püüan lisada ka pildi
|
|
| tagasi üles |
|
 |
kurikala
HV kasutaja

liitunud: 24.08.2011
|
|
| tagasi üles |
|
 |
fucs
HV vaatleja
liitunud: 03.09.2007
|
21.02.2013 18:26:49
|
|
|
Ja neti kiirus on milline?
Brauserid on millised?
Viirusetõrje on milline?
Uuenda Flash, vaata üle brauseri lisad ja laiendused, ebavajalik pane kinni või eemalda.
Viirusetõrje võib ka surfamise ja netiliikluse aeglaseks teha. Vaata üle viirusetõrje seaded.
Alles maadlesin siin Kaspersky Internet Securityga, mis analoogselt käkki keeras.
_________________ Jälle mõistus otsas |
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ollev
HV kasutaja
liitunud: 16.01.2011
|
21.02.2013 18:57:07
|
|
|
| Veebilehitsejal IE on võimalus teha seadetele reset,firefoxil lähtestada seaded algsesse seisu aga ei tea kas see aitaks?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
fucs
HV vaatleja
liitunud: 03.09.2007
|
21.02.2013 20:20:20
|
|
|
Seadete lähtestamine võib aidata siis, kui mingid seaded paigast ära näpitud. Kui ei kasuta brauseris mingeid oma spetsiifilisi seadeid või kahtlustad, et neid seadeid võis muuta arvutist eemaldatud sitikas, siis pressi aga algseadetele julgesti. See muidugi ei kõrvalda Flashi või laienduste/lisade tekitatud probleeme (kui sellised peaksid ilmnema).
Kui see kamm on kindlatel veebilehtedel ainult siis kas on need igasugu kellasid ja vilesid nii täis, et jooksutavad ühenduse (oleneb netikiirusest) ja brauseri (oleneb arvuti suutlikusest) umbe (FF aitab siis näiteks Adblock Plus lisavidin https://addons.mozilla.org/en-US/firefox/addon/adblock-plus/ ), või aeglustab lehe laadimist näiteks viirusetõrje (viimasel juhul, oleneb jälle mis AV on, võib proovida nende lehtede aadressid sisestada AV saitide nimekirja, mida ei kontrollita).
Aga pärast igasugust sitikate väljarookimist soovitaks esmalt üle vaadata ka selle, kas kõik Win ja Flash uuendused on ikka tehtud.
Edit: Adblock Plus`ile filtri saab soovikorral vajadusel siit http://adblock.sander85.com/
_________________ Jälle mõistus otsas |
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kurikala
HV kasutaja

liitunud: 24.08.2011
|
21.02.2013 20:42:32
|
|
|
viirusetõrje on maas
Brauseriks IE9 ja Firefox (mõlema puhul jama sama)
Neti kiirus oli enne jama algust ja on praegu hea (Elion)
Kõik uuendused Windowsile tehtud
ilmselt on viga just brauseri lisades või hoopis selles Flashis?
Kuigi olen nagu seda flashi uuendanud juba
|
|
| tagasi üles |
|
 |
A.S.
HV Guru
liitunud: 27.10.2003
|
21.02.2013 20:50:18
|
|
|
| Hoia Shift klahvi all ja klõpsuta FF käima, läheb asi normaalsemaks?
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
fucs
HV vaatleja
liitunud: 03.09.2007
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Märt.
HV Guru

liitunud: 17.01.2004
|
22.02.2013 08:40:53
|
|
|
| tsitaat: |
Alles maadlesin siin Kaspersky Internet Securityga, mis analoogselt käkki keeras.
|
Mul 8-l masinal käkki ei keera, kuidas sul äkki?
_________________ Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel." |
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MrAndu
HV kasutaja

liitunud: 26.07.2007
|
22.02.2013 08:57:20
|
|
|
Mida mina teen kui formatit ei viitsi või ei ole isu teha: Uus kasutaja ja vana delete
PS. uuri hosts faili
_________________ Ma pole mingi spetsialist kuigi võiks ju olla... |
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
51 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ollev
HV kasutaja
liitunud: 16.01.2011
|
|
| tagasi üles |
|
 |
fucs
HV vaatleja
liitunud: 03.09.2007
|
22.02.2013 14:47:56
|
|
|
| Märt. kirjutas: |
| tsitaat: |
Alles maadlesin siin Kaspersky Internet Securityga, mis analoogselt käkki keeras.
|
Mul 8-l masinal käkki ei keera, kuidas sul äkki? |
eee..
Mul olid probleemid ca kuu aega XP masinal KIS versiooniga 12.0.0.374(1) kuni database 12485526-ni.
Edasi, pärast veebruari kuu alguse uuendusi, hakkas asi toimima. Istun siin Elioni ärilahenduse otsas.
Kõigepealt ühel ilusal päeval jäidki lõpmatult brauseritesse (IE;FF;GC) sisse laadima Maa-ameti kaardiserverid
ja näiteks Ajalooarhiivi erinevad rakendused. Aitas KIS välja lülitamine täielikult, või siis ettenähtud ajaks.
Edasi, pärast mingeid järjekordseid KIS uuendusi (ja need tulid vahel päevas mitu korda), hakkas küll neid
lehti enam-vähem normaalse kiirusega brauserisse laadima, aga Flash pani pange (ei aidanud Flash uuendused
ega vanemate versioonide katsetused). Aitas jälle KIS väljalülimine. Siis hakkas näiteks kaardirakendusi ja
FOTIS arhiivipilte klopilisena kuvama ja sai hunnik veebiaadresse KIS-is mittekontrollitavate saitide nimekirja
lisatud, ning asi nagu toimis. Ilmselt oli probleeme teistelgi, sest näiteks Maa-amet lisas mingi aeg ka oma
kaardirakenduse avalehele teate, et KIS võib kaardiserveriga töötamist häirida.
Nädal hiljem hakkas netiühendus suvalistel aegadel kaduma täiesti süsteemitult. Vahel kuus korda päevas
(ka näiteks 5 minutilise vahega), vahel korra kahe päeva tagant. Event Viewer peksis segast ja erroreid, ning
kahtlustasin juba, et võrgukaart hakkab otsi andma. Siis avastasin, et kui KIS välja lülitada, on kõik OK.
Kusjuures tekkis selline anomaalia, et näiteks järjekordsel netikatkestusel, kui proovisin KIS välja lülitada
määratud ajaks, siis kogu KIS jooksis kokku (menüüd surid välja ja KIS aknad jäid rippuma). Igaks juhuks
lasin masina üle mitme erineva sitikaotsijaga, aga mingit pahavara ei leitud.
Netiühenduse taastamiseks pidi alati tegema restardi. Siis kõik töötas määramata aja vahelduva eduga.
Vahel terve päeva või kaks, vahel mitte. Läbi probleemse arvuti kadus lihtsalt ühendus Thompsoni Ruuter/Modemiga,
samal ajal teine arvuti sama Thompsoni taga töötasid norm (sellel on ESET NOD).
Siis viskas see pidev restartimine üle ja lasin KIS üldse maha, ning sain paar nädalat rahulikult tööd teha.
Jaanuari lõpus panin KIS uuesti peale ja kõik kordus. Noh kannatasin umbes nädala ja tegin restarte, kui
jälle ühendus pange pani. Siis äkki pärast database 12485526 (viimane, millega jama oli) uuendust hakkas
jälle kõik toimima ja on toiminud nüüd ca 3 nädalat probleemivabalt.
Viga ei olnud arvuti RAM-ides, Local or Trusted ega Proxy seadetes, nagu näiteks nendel linkidel kirjeldatud:
http://forum.kaspersky.com/index.php?showtopic=218685
http://forum.kaspersky.com/lofiversion/index.php/t227894.html
_________________ Jälle mõistus otsas |
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kurikala
HV kasutaja

liitunud: 24.08.2011
|
22.02.2013 15:29:12
|
|
|
ollev, ei aidanud Tegin sellise avastuse lisaks. Kui läbi google otsin midagi ja vastuse link tuleb ning sellele klikkida (olgu kasvõi mingi eesti foorum vms), siis ei satu kohe otsitud lehele, vaid nt lehele drugcalculator.net. Suunab vahelduva eduga erinevatele lehtedele. See on google viga või on arvutis mingi jama siiski peidus?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Cheetah
HV veteran

liitunud: 12.07.2006
|
22.02.2013 18:53:56
|
|
|
1) Start->kirjuta otsingusse msconfig->Generali alt võta selective startup, seal jäta linnuke ainult system services, see kolmas mis hallis ära pane tähele, las olla, pane ok ja tee restart
2) Kui nr1 ei aidanud, võta lahti programs and features control panelist, ja lase maha mõttetu jura, ehk siis sellised asjad mida sa pole ise teadlikult peale pannud.
3) Võid proovida ka spybot s&d programmiga scannida, ehk on mingit abi. Ise olen usaldanud sellise jura maha laskmiseks ccleanerit, pasa maha laskmine + siis see scan for issues
4) Võid proovida ka safe mode with networking, kui seal ka koomas siis võiks formati peale mõelda Kui seal korras siis arvatavasti mõni pahavara/viirus vms jura veel arvutis.
Muidugi kõige parem variant oleks format teha ja uus win peale.
|
|
| Kommentaarid: 91 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
84 |
|
| tagasi üles |
|
 |
fucs
HV vaatleja
liitunud: 03.09.2007
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kurikala
HV kasutaja

liitunud: 24.08.2011
|
22.02.2013 20:18:30
|
|
|
| tänud! Püüan lähipäevadel soovitused ellu viia ja annan siis tulemusest tagasisidet
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Lord Ami
HV veteran

liitunud: 13.01.2006
|
|
| Kommentaarid: 57 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
52 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|