Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  World of Tanks märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 136, 137, 138 ... 581, 582, 583  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Kaua oled WoT-i mänginud? Täpsusta teemas.
12-10a
42%
 42%  [ 27 ]
10-8a
17%
 17%  [ 11 ]
8-6a
11%
 11%  [ 7 ]
6-4a
7%
 7%  [ 5 ]
4-2a
4%
 4%  [ 3 ]
Vähem kui 2a
15%
 15%  [ 10 ]
hääli kokku : 63

autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Froggy
HV kasutaja
Froggy

liitunud: 25.10.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.02.2013 21:22:22 vasta tsitaadiga

Lased sõbral mängida? Statse ära ei riku nii?
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003




sõnum 09.02.2013 21:33:39 vasta tsitaadiga

Froggy kirjutas:
Lased sõbral mängida? Statse ära ei riku nii?


Sõber mängib oma konto alt.
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jreinula
HV kasutaja

liitunud: 26.03.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.02.2013 21:52:27 vasta tsitaadiga

Sa ei vastanud küsimusele.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003




sõnum 09.02.2013 22:32:44 vasta tsitaadiga

jreinula kirjutas:
Sa ei vastanud küsimusele.


Vastasin, aga sa ilmselt ei saanud aru.
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jreinula
HV kasutaja

liitunud: 26.03.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.02.2013 23:30:55 vasta tsitaadiga

Ok, vastasid esimesele küsimusele.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hondaa
Kreisi kasutaja
hondaa

liitunud: 09.02.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.02.2013 23:34:20 vasta tsitaadiga

??? Kui ta oma kontoga mängib, siis mis krdi statid ta ära peaks rikkuma? icon_lol.gif siiani pole keegi kindla arvuti wot.exe faili state nagu võrrelnud
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jreinula
HV kasutaja

liitunud: 26.03.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.02.2013 23:50:59 vasta tsitaadiga

Ma nokin niisama. Siin on viimasel ajal inimesed päris palju statside üle vaielnud.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mtv0308
HV kasutaja

liitunud: 06.04.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.02.2013 00:50:15 vasta tsitaadiga

Täna teinud päris rämeda grindi tuuri Type 58ga. Alguses oli 22k XPd vaja koguda järgmise mediumi jaoks, see sai kenasti tehtud. Peale seda otsustasime, et grindime ka IS-2 välja...Selleks vaja järgmised 52k XP. Kokku täna rämedalt 5-6 tundi mänginud põhimõtteliselt ühte ja sama tanki...Kes minu ja teiste kaaskannatajate seiklusi jälgida tahab, siis striim jookseb ka: http://www.twitch.tv/Z4NN1N

Edit:
Tuhin läbi! Päeva lõpuks:
2,35 mil creditit
81 000+ xp'd Type 58'le
IS-2 ostetud
T-34-1 ostetud

_________________
http://www.youtube.com/z4nn1n
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Ritsard
HV kasutaja

liitunud: 20.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.02.2013 09:44:20 vasta tsitaadiga

Sain T110E5 Ace Masteriks. Lisaks snaiper, steel wall, spartan jp muud jura sinna juurde. Selle tankiga u 25 lahing.
http://www.upload.ee/files/3066343/20130211_2148_usa-T110_04_himmelsdorf.wotreplay.html
Kommentaarid: 37 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rändur_000
HV kasutaja

liitunud: 05.09.2008




sõnum 12.02.2013 16:06:13 vasta tsitaadiga

704 töö, Ace Tankerit ikka ei saanud icon_cry.gif

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scuall
Kreisi kasutaja
Scuall

liitunud: 16.02.2007




sõnum 13.02.2013 01:57:40 vasta tsitaadiga

WOT´ist arendatud projekt. Esimene katsetus.
Millega tegu ? Esimene õigesti vastaja saab
[/img]
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sven
Kreisi kasutaja
Sven

liitunud: 27.04.2007




sõnum 13.02.2013 02:33:03 vasta tsitaadiga

Centurion?
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
merku
HV kasutaja

liitunud: 08.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.02.2013 09:57:32 vasta tsitaadiga

Klann WRYA otsib jätkuvalt liikmeid.

http://worldoftanks.eu/community/clans/500009908-WRYA/

Tankide koha pealt nõudeid pole, hea oleks kui oleks vähemalt tier 6 heavy (näiteks KV-1S, K-150). Tungivalt soovituslik on kasutada voice chati Mumble, sest ilma selleta pole lihtsalt võimalik lahinguid kooridneerida.

Praegu teeme peamiselt tier 6 kompanii lahinguid ja lähiajal plaanis ka esimesed tier 8 omad ära proovida.

Peale klanni vastu võtmist, registreeri ennast sama nimega ka foorumisse ja seal on juba kõik ülejäänud info.
PS adminnid pole 24/7 arvuti taga, seega taotluse aksepteerimine võib veidi aega võtta.
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kristoferr
HV Guru
Kristoferr

liitunud: 26.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 13.02.2013 10:14:15 vasta tsitaadiga

Scuall, päris lahe. Kuidas see teostatud on?

Aga pildil peaks olema Centurion I koos parema kupli ja toruga.
Kommentaarid: 267 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 218
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
phobic
HV kasutaja
phobic

liitunud: 26.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.02.2013 10:37:33 vasta tsitaadiga

Kristoferr kirjutas:
Scuall, päris lahe. Kuidas see teostatud on?



tõenäoliselt nii
http://digital-photography-school.com/how-to-transfer-prints-to-wood-an-awesome-photography-diy-project
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scuall
Kreisi kasutaja
Scuall

liitunud: 16.02.2007




sõnum 13.02.2013 12:50:35 vasta tsitaadiga

sven
Jep. Täitsa töötab see asi. Pilt peab heledam olema ja peegelpildis.
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tuletegija
HV kasutaja
Tuletegija

liitunud: 26.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.02.2013 13:38:31 vasta tsitaadiga

Alates homsest läheb siis global mapi peal jälle tõsiseks andmiseks.

http://worldoftanks.eu/news/5808-clan-wars-freeze/

_________________
Rolling Thunder
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bJako
HV vaatleja

liitunud: 17.03.2011




sõnum 14.02.2013 10:08:19 vasta tsitaadiga

merku kirjutas:
Klann WRYA otsib jätkuvalt liikmeid.

http://worldoftanks.eu/community/clans/500009908-WRYA/

Tankide koha pealt nõudeid pole, hea oleks kui oleks vähemalt tier 6 heavy (näiteks KV-1S, K-150). Tungivalt soovituslik on kasutada voice chati Mumble, sest ilma selleta pole lihtsalt võimalik lahinguid kooridneerida.

Praegu teeme peamiselt tier 6 kompanii lahinguid ja lähiajal plaanis ka esimesed tier 8 omad ära proovida.


Kutsun ka omalt poolt - olen ise klanni liige ja kompaniilahingutega väga rahul. Random lahing on ikka väga juhuslik ja ajab tigedaks, kui teed ise head tööd, aga tiim feilib.

Kuna me pole kehtestanud nõudeid liitujatele, siis on meil nii kuni T6 kui ka T10 omanikke ja seetõttu harjutame koostööd kompaniilahingutes, kus enamasti osaleb klannist 10 tier 6 tanki või 8 t6 ja 3 t4 artyt. Mumble tarkvara võimaldab lahingus helisidet - selleta ei saaks kuidagi.

Ja see on ikka võimas, kuidas koordineeritud tegevus ja keskne juhtimine annab teise tulemuse kui randomis igaüks omaette midagi tehes. Ja tier-6 ongi igati hea selle harjutamiseks.

Eile näiteks mängisime 19 lahingut ja võitsime 17. Winrate ja eff saab nii kõva boosti icon_smile.gif Eriti lootusetu meie klanni kompaniile vastu saada avatud st juhuslike liikmetega kompaniil.

Varsti plaanime T8 kompaniilahinguid proovida, siis ehk ka T10 ja kunagi klannisõda, aga sinna on ilmselt veel pikk tee.

Kompaniilahinguid oleme seni pidanud umbes 0-2 korda nädalas - kuna klannis pole veel palju liikmeid ja inimestel on erinevatel aegadel mänguks aega, siis iga õhtu ei ole veel piisavalt rahvast koos.
Aga plantoonikaaslasi ikka leiab igal õhtul, kellega koos päevapunkte teha või mõnd kindalt tanki grindida.

Nii et kui oled huvitatud midagi koos teha, tahad õppida ja areneda - liitu meiega. Mängides ole sees ka Mumbles ja otsi sobivat platoonikaaslast. Ja kui rahvast piisavalt, siis tehakse ka kompanii lahinguid. Ja kui rahvast liiga palju, siis mängitakse kompaniis vahetustega.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Yankuonu
HV kasutaja
Yankuonu

liitunud: 14.10.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.02.2013 16:54:07 vasta tsitaadiga

0.8.4 Test ka juba väljas

http://worldoftanks.eu/news/6078-public-test-update-84/


Tier X TD kahuri statid ka siis vaatamiseks

_________________
"You cannot judge me. I am Justice itself!"


viimati muutis Yankuonu 14.02.2013 17:42:06, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
krist2an
HV veteran
krist2an

liitunud: 24.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.02.2013 16:58:16 vasta tsitaadiga

Tasuta 24h premiumit: http://worldoftanks.eu/news/6063-valentines-day-bonus-code/
_________________
Custom 3d-prinditud mATX / ITX / APU case - http://bit.ly/4kIJQZs
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kristoferr
HV Guru
Kristoferr

liitunud: 26.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 14.02.2013 18:11:56 vasta tsitaadiga

Holy S...t @ 275pen 1750dmg. 3500DPM.

Medikad kaitseks ja see TD saab olema üks hirmuäratavaim vastane.

_________________
Liitu Opencode Go soodsa coding plaaniga ja saa 5€ soodust!
Liitu Wise'ga!
Kommentaarid: 267 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 218
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
antikondor
Kreisi kasutaja
antikondor

liitunud: 18.07.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.02.2013 18:49:04 vasta tsitaadiga

JpE-100 tundub kuidagi väga mannetu selle kõrval.
_________________
Olen jah muusika suhtes elitaarne sitapea
000 WHILE hangover
001 drink beer
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rycyve
HV veteran
rycyve

liitunud: 25.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.02.2013 20:29:19 vasta tsitaadiga

On ka miinused laadimine aegalane ja pakun välja,et ka liikumine.Proovin järele siis saab aimu sellest.
_________________
CH341A EEPROM Flash BIOS teenus.
Kommentaarid: 100 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 83
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Yankuonu
HV kasutaja
Yankuonu

liitunud: 14.10.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.02.2013 20:35:18 vasta tsitaadiga

(Liikumine kuni 40km/h suht reibas) valetasin väheke, kihutasin mäest alla aga muidu statid järgmised:

top speed: 35kmh
Trav: 32
Turret trav: 16
HP: 1960
Armour: 256/76/76
Turret Armour: 256/51/51
GUN ROF: 2
View: 400
Radio: 750

_________________
"You cannot judge me. I am Justice itself!"


viimati muutis Yankuonu 15.02.2013 10:06:50, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rycyve
HV veteran
rycyve

liitunud: 25.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.02.2013 20:43:57 vasta tsitaadiga

Yankuonu kirjutas:
Liikumine kuni 40km/h suht reibas

See on reaalne kiirus või nagu mõne heavy puhul,et sellist kiirust näed vaid kõval pinnal ja mäest alla sõites icon_smile.gif
Seni veel tõmban.

_________________
CH341A EEPROM Flash BIOS teenus.
Kommentaarid: 100 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 83
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Yankuonu
HV kasutaja
Yankuonu

liitunud: 14.10.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.02.2013 21:24:47 vasta tsitaadiga

kiiruse saab ise sisse väga edukalt. Tunda on tugevat nerfi.
_________________
"You cannot judge me. I am Justice itself!"
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 15.02.2013 00:02:24 vasta tsitaadiga

Ilmselgelt ma ei oska lasta icon_biggrin.gif
https://dl.dropbox.com/u/54281287/WoT/shot_295.jpg
https://dl.dropbox.com/u/54281287/WoT/shot_296.jpg
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MorRAW
Ei ole Guru
MorRAW

liitunud: 30.05.2002




sõnum 15.02.2013 00:14:13 vasta tsitaadiga

Oleks pidanud 29m pealt laskma...
Kommentaarid: 376 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 317
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Launger
Kreisi kasutaja

liitunud: 20.07.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.02.2013 10:04:36 vasta tsitaadiga

mikk36 kirjutas:
Ilmselgelt ma ei oska lasta icon_biggrin.gif
https://dl.dropbox.com/u/54281287/WoT/shot_295.jpg
https://dl.dropbox.com/u/54281287/WoT/shot_296.jpg

turreti ja hulli vahelt läbi? icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 120 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 109
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
madfury
HV veteran
madfury

liitunud: 05.09.2004




sõnum 15.02.2013 10:07:33 vasta tsitaadiga

Uus artymagnet? Kui artyt mängus ei ole muidugi, siis on ultimate camper. A ma ei mõista, milleks on vaja neid ulmelise alfaga torusi mängu panna. DPMi kohapealt on KV1s ka jube (mis peaks see banaseeriv miinus olema), aga t6 kompaniides on julgelt üle 50% 1sid.
_________________
Avatar by Flacko
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 15.02.2013 10:43:11 vasta tsitaadiga

Launger kirjutas:
mikk36 kirjutas:
Ilmselgelt ma ei oska lasta icon_biggrin.gif
https://dl.dropbox.com/u/54281287/WoT/shot_295.jpg
https://dl.dropbox.com/u/54281287/WoT/shot_296.jpg

turreti ja hulli vahelt läbi? icon_biggrin.gif
Vaata tracerit teisel pildil, saad ehk aru.
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kristoferr
HV Guru
Kristoferr

liitunud: 26.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 15.02.2013 11:27:14 vasta tsitaadiga

Proovisin briti TD järgi. Esiots kannatab kriitikat. Toru on hea. Turret keerab silma järgi mõlemale poole 45kraadi. Kokku siis 90kraadi pöörderaadius.
Liigub natukene aeglasemalt, kui Hevi, aga siiski suht krapsakas.
Kokkuvõtteks võib öelda, et täiesti arvestatav tank ilmselt ka clanwari jaoks. Ainult HP paneb kiruma. JPzE-100 võtab selle 2 laksuga ära. HP peaks olema vähemalt 2200.

_________________
Liitu Opencode Go soodsa coding plaaniga ja saa 5€ soodust!
Liitu Wise'ga!
Kommentaarid: 267 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 218
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kr6ll
HV Guru
kr6ll

liitunud: 13.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.02.2013 11:28:51 vasta tsitaadiga

Kristoferr kirjutas:
Proovisin briti TD järgi. Esiots kannatab kriitikat. Toru on hea. Turret keerab silma järgi mõlemale poole 45kraadi. Kokku siis 90kraadi pöörderaadius.
Liigub natukene aeglasemalt, kui Hevi, aga siiski suht krapsakas.
Kokkuvõtteks võib öelda, et täiesti arvestatav tank ilmselt ka clanwari jaoks. Ainult HP paneb kiruma. JPzE-100 võtab selle 2 laksuga ära. HP peaks olema vähemalt 2200.



no britikas võtab tema ka ju 2 laksuga ära, või mis?
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kristoferr
HV Guru
Kristoferr

liitunud: 26.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 15.02.2013 11:52:05 vasta tsitaadiga

kr6ll kirjutas:
Kristoferr kirjutas:
Proovisin briti TD järgi. Esiots kannatab kriitikat. Toru on hea. Turret keerab silma järgi mõlemale poole 45kraadi. Kokku siis 90kraadi pöörderaadius.
Liigub natukene aeglasemalt, kui Hevi, aga siiski suht krapsakas.
Kokkuvõtteks võib öelda, et täiesti arvestatav tank ilmselt ka clanwari jaoks. Ainult HP paneb kiruma. JPzE-100 võtab selle 2 laksuga ära. HP peaks olema vähemalt 2200.



no britikas võtab tema ka ju 2 laksuga ära, või mis?


Jah võib, aga ei pruugi. E-100 laeb kiiremini, sihib kiiremini ja on täpsem.
Eks nad suht võrdsed on ilmselt.
Kommentaarid: 267 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 218
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kr6ll
HV Guru
kr6ll

liitunud: 13.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.02.2013 12:34:40 vasta tsitaadiga

selle VK3601(H) grind on yle ootuste edukas. "M" tuli ysna alguses aga kõige hämmastavam on see, et kille tuleb keskmiselt 1 mängu kohta, et siis 86 lahingut olen teinud ja kille on sama palju, paar tykki vähem kõigest. Pole never sellist statistikat yhelgi tankil enne olnd vist.
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vipu
HV veteran
vipu

liitunud: 15.09.2004




sõnum 15.02.2013 12:49:26 vasta tsitaadiga

Tiger P pole üldse hea tank, Tiger H oli tunduvalt tegijam, kiirem just.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kr6ll
HV Guru
kr6ll

liitunud: 13.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.02.2013 13:03:20 vasta tsitaadiga

ma ei grindigi tiger p -ed icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sven
Kreisi kasutaja
Sven

liitunud: 27.04.2007




sõnum 15.02.2013 13:23:55 vasta tsitaadiga

vipu kirjutas:
Tiger P pole üldse hea tank, Tiger H oli tunduvalt tegijam, kiirem just.

IMHO Tiger (P) on palju parem kui originaal. Paris palju bounce-sid tuleb sellest front hullist, samal ajal Tiger icon_cool.gif imeb kõik sisse nagu paber.
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
vipu
HV veteran
vipu

liitunud: 15.09.2004




sõnum 15.02.2013 13:49:44 vasta tsitaadiga

Ta on nii uimane, noh näis, eks ma lähen sealt ikka edasi mausi peale. Läbi ma mängin ta nagunii.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003




sõnum 15.02.2013 16:55:07 vasta tsitaadiga

European Top 10 Clans (February 2013)

EFE on kohal number 6, EFE-X kohal 19.

Tehke nüüd rallit, mõni EESti klannidest võiks ju ka vähemalt Top 20sse jõuda. Nagu meil siin Maarjamaal oleks vähe kvaliteetseid mängureid!
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kristoferr
HV Guru
Kristoferr

liitunud: 26.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 15.02.2013 17:03:09 vasta tsitaadiga

Ma leidsin parema tabeli. Top5 EU clans.

Spoiler Spoiler Spoiler



EFE siis nii sitt, et ei mahugi nimekirja? Peaksid rohkem pingutama erick.
Kommentaarid: 267 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 218
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003




sõnum 15.02.2013 17:21:03 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Total Clans: 16112
Stats for: 14 february 2013.


Ma ei tea, üle 16 112 klanni tehtud andmetöötlust ma isegi võtaks vähemalt pooltõsiselt juba icon_lol.gif
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Thing
HV kasutaja
Thing

liitunud: 26.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.02.2013 17:36:29 vasta tsitaadiga

Liiga palju on jah siemkasid klannis. Alla 55% mehi uputab. Samas mis teha, valik on väike.
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tuletegija
HV kasutaja
Tuletegija

liitunud: 26.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.02.2013 17:45:35 vasta tsitaadiga

http://worldoftanks.eu/uc/clanwars/

Palun täiesti adekvaatne euroopa Top 10.

Lahinguid kokku (6 koht) , maid kokku (5 koht), võite kokku (7 koht).


Ütleks küll et EES on euroopa top 10-s tugevalt sees.

_________________
Rolling Thunder
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jreinula
HV kasutaja

liitunud: 26.03.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.02.2013 17:51:58 vasta tsitaadiga

Aga mitteametlik statistika on ju palju usaldusväärsem.
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003




sõnum 15.02.2013 18:05:09 vasta tsitaadiga

Tuletegija kirjutas:
http://worldoftanks.eu/uc/clanwars/

Palun täiesti adekvaatne euroopa Top 10.

Lahinguid kokku (6 koht) , maid kokku (5 koht), võite kokku (7 koht).


Ütleks küll et EES on euroopa top 10-s tugevalt sees.


thumbs_up.gif

jreinula kirjutas:
Aga mitteametlik statistika on ju palju usaldusväärsem.


See mitteametlik statistika ei mõõda mitte kullahooramist klannikaardil, vaid klanniliikmete ja sellest tulenevalt klanni kvaliteeti.

Parimad mängijad ei tahagi CW-d mängida, sest see langetab effi. Kuidas muidu seletada, et nt [322] Skull and Bones pole klannikaardile vaevunud tulemagi? Selgelt parim suur klann, võibolla terves maailmas.

CW rohkem algajatele, kellel Tier X tankid käes aga eff/Wn6 seal 1100-1200 kandis alles.
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Froggy
HV kasutaja
Froggy

liitunud: 25.10.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.02.2013 18:55:30 vasta tsitaadiga

Hakkab pihta kopp.gif
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kristoferr
HV Guru
Kristoferr

liitunud: 26.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 15.02.2013 19:05:26 vasta tsitaadiga

Ignore nupp aitab.
_________________
Liitu Opencode Go soodsa coding plaaniga ja saa 5€ soodust!
Liitu Wise'ga!
Kommentaarid: 267 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 218
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
k2rn
HV vaatleja

liitunud: 22.06.2012




sõnum 15.02.2013 19:06:49 vasta tsitaadiga

erick kirjutas:
Tuletegija kirjutas:
http://worldoftanks.eu/uc/clanwars/

Palun täiesti adekvaatne euroopa Top 10.

Lahinguid kokku (6 koht) , maid kokku (5 koht), võite kokku (7 koht).


Ütleks küll et EES on euroopa top 10-s tugevalt sees.


thumbs_up.gif

jreinula kirjutas:
Aga mitteametlik statistika on ju palju usaldusväärsem.


See mitteametlik statistika ei mõõda mitte kullahooramist klannikaardil, vaid klanniliikmete ja sellest tulenevalt klanni kvaliteeti.

Parimad mängijad ei tahagi CW-d mängida, sest see langetab effi. Kuidas muidu seletada, et nt [322] Skull and Bones pole klannikaardile vaevunud tulemagi? Selgelt parim suur klann, võibolla terves maailmas.

CW rohkem algajatele, kellel Tier X tankid käes aga eff/Wn6 seal 1100-1200 kandis alles.


Pole nii lolli veel näinudki/kuulnudki. Ja ära tule mulle rääkima et parimad mängijad ei teegi CW'd. Vaata seal ka teisi kohti!!! kolmandal kohal olev klann on päris pikka aega kaardil püsinud.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003




sõnum 15.02.2013 19:12:41 vasta tsitaadiga

Ma ei saa aru, millega te nõus pole. Isegi EESi parimad on siin samas teemas öelnud, et CW/TC langetab nende effi (aga tõstab WRi muidugi). Igaüks kes on jõudnud Good/Very Good tasemele võib seda kinnitada ju icon_rolleyes.gif 14 ässa peale sinu mängus tähendab et pole võimalik teha mingeid 6-fragilisi killstreake, hea kui 1-2 killi saab.

Kui klannisõdades mõni klanniliige paistab regulaarselt CWs/TCs silma selliste imetegudega, siis tasub tiimi ülejäänud liikmete seast n00be otsima hakata.
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  World of Tanks mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 136, 137, 138 ... 581, 582, 583  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.