|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| Kaua oled WoT-i mänginud? Täpsusta teemas. |
| 12-10a |
|
42% |
[ 27 ] |
| 10-8a |
|
17% |
[ 11 ] |
| 8-6a |
|
11% |
[ 7 ] |
| 6-4a |
|
7% |
[ 5 ] |
| 4-2a |
|
4% |
[ 3 ] |
| Vähem kui 2a |
|
15% |
[ 10 ] |
|
| hääli kokku : 63 |
|
| autor |
|
Froggy
HV kasutaja

liitunud: 25.10.2009
|
09.02.2013 21:22:22
|
|
|
| Lased sõbral mängida? Statse ära ei riku nii?
|
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
erick
HV Guru

liitunud: 24.01.2003
|
09.02.2013 21:33:39
|
|
|
| Froggy kirjutas: |
| Lased sõbral mängida? Statse ära ei riku nii? |
Sõber mängib oma konto alt.
|
|
| Kommentaarid: 106 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
96 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jreinula
HV kasutaja
liitunud: 26.03.2012
|
09.02.2013 21:52:27
|
|
|
| Sa ei vastanud küsimusele.
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
erick
HV Guru

liitunud: 24.01.2003
|
09.02.2013 22:32:44
|
|
|
| jreinula kirjutas: |
| Sa ei vastanud küsimusele. |
Vastasin, aga sa ilmselt ei saanud aru.
|
|
| Kommentaarid: 106 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
96 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jreinula
HV kasutaja
liitunud: 26.03.2012
|
09.02.2013 23:30:55
|
|
|
| Ok, vastasid esimesele küsimusele.
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hondaa
Kreisi kasutaja

liitunud: 09.02.2007
|
09.02.2013 23:34:20
|
|
|
??? Kui ta oma kontoga mängib, siis mis krdi statid ta ära peaks rikkuma? siiani pole keegi kindla arvuti wot.exe faili state nagu võrrelnud
|
|
| Kommentaarid: 24 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
24 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jreinula
HV kasutaja
liitunud: 26.03.2012
|
09.02.2013 23:50:59
|
|
|
| Ma nokin niisama. Siin on viimasel ajal inimesed päris palju statside üle vaielnud.
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mtv0308
HV kasutaja
liitunud: 06.04.2006
|
11.02.2013 00:50:15
|
|
|
Täna teinud päris rämeda grindi tuuri Type 58ga. Alguses oli 22k XPd vaja koguda järgmise mediumi jaoks, see sai kenasti tehtud. Peale seda otsustasime, et grindime ka IS-2 välja...Selleks vaja järgmised 52k XP. Kokku täna rämedalt 5-6 tundi mänginud põhimõtteliselt ühte ja sama tanki...Kes minu ja teiste kaaskannatajate seiklusi jälgida tahab, siis striim jookseb ka: http://www.twitch.tv/Z4NN1N
Edit:
Tuhin läbi! Päeva lõpuks:
2,35 mil creditit
81 000+ xp'd Type 58'le
IS-2 ostetud
T-34-1 ostetud
_________________ http://www.youtube.com/z4nn1n |
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ritsard
HV kasutaja
liitunud: 20.02.2006
|
|
| Kommentaarid: 37 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rändur_000
HV kasutaja
liitunud: 05.09.2008
|
12.02.2013 16:06:13
|
|
|
704 töö, Ace Tankerit ikka ei saanud
Spoiler 
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Scuall
Kreisi kasutaja

liitunud: 16.02.2007
|
13.02.2013 01:57:40
|
|
|
WOT´ist arendatud projekt. Esimene katsetus.
Millega tegu ? Esimene õigesti vastaja saab
[/img]
|
|
| Kommentaarid: 31 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sven
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.04.2007
|
13.02.2013 02:33:03
|
|
|
| Centurion?
|
|
| Kommentaarid: 35 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
merku
HV kasutaja
liitunud: 08.03.2004
|
13.02.2013 09:57:32
|
|
|
Klann WRYA otsib jätkuvalt liikmeid.
http://worldoftanks.eu/community/clans/500009908-WRYA/
Tankide koha pealt nõudeid pole, hea oleks kui oleks vähemalt tier 6 heavy (näiteks KV-1S, K-150). Tungivalt soovituslik on kasutada voice chati Mumble, sest ilma selleta pole lihtsalt võimalik lahinguid kooridneerida.
Praegu teeme peamiselt tier 6 kompanii lahinguid ja lähiajal plaanis ka esimesed tier 8 omad ära proovida.
Peale klanni vastu võtmist, registreeri ennast sama nimega ka foorumisse ja seal on juba kõik ülejäänud info.
PS adminnid pole 24/7 arvuti taga, seega taotluse aksepteerimine võib veidi aega võtta.
|
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kristoferr
HV Guru

liitunud: 26.11.2006

|
13.02.2013 10:14:15
|
|
|
Scuall, päris lahe. Kuidas see teostatud on?
Aga pildil peaks olema Centurion I koos parema kupli ja toruga.
|
|
| Kommentaarid: 267 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
218 |
|
| tagasi üles |
|
 |
phobic
HV kasutaja

liitunud: 26.01.2002

|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Scuall
Kreisi kasutaja

liitunud: 16.02.2007
|
13.02.2013 12:50:35
|
|
|
sven
Jep. Täitsa töötab see asi. Pilt peab heledam olema ja peegelpildis.
|
|
| Kommentaarid: 31 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tuletegija
HV kasutaja

liitunud: 26.12.2003
|
|
| Kommentaarid: 28 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bJako
HV vaatleja
liitunud: 17.03.2011
|
14.02.2013 10:08:19
|
|
|
| merku kirjutas: |
Klann WRYA otsib jätkuvalt liikmeid.
http://worldoftanks.eu/community/clans/500009908-WRYA/
Tankide koha pealt nõudeid pole, hea oleks kui oleks vähemalt tier 6 heavy (näiteks KV-1S, K-150). Tungivalt soovituslik on kasutada voice chati Mumble, sest ilma selleta pole lihtsalt võimalik lahinguid kooridneerida.
Praegu teeme peamiselt tier 6 kompanii lahinguid ja lähiajal plaanis ka esimesed tier 8 omad ära proovida.
|
Kutsun ka omalt poolt - olen ise klanni liige ja kompaniilahingutega väga rahul. Random lahing on ikka väga juhuslik ja ajab tigedaks, kui teed ise head tööd, aga tiim feilib.
Kuna me pole kehtestanud nõudeid liitujatele, siis on meil nii kuni T6 kui ka T10 omanikke ja seetõttu harjutame koostööd kompaniilahingutes, kus enamasti osaleb klannist 10 tier 6 tanki või 8 t6 ja 3 t4 artyt. Mumble tarkvara võimaldab lahingus helisidet - selleta ei saaks kuidagi.
Ja see on ikka võimas, kuidas koordineeritud tegevus ja keskne juhtimine annab teise tulemuse kui randomis igaüks omaette midagi tehes. Ja tier-6 ongi igati hea selle harjutamiseks.
Eile näiteks mängisime 19 lahingut ja võitsime 17. Winrate ja eff saab nii kõva boosti Eriti lootusetu meie klanni kompaniile vastu saada avatud st juhuslike liikmetega kompaniil.
Varsti plaanime T8 kompaniilahinguid proovida, siis ehk ka T10 ja kunagi klannisõda, aga sinna on ilmselt veel pikk tee.
Kompaniilahinguid oleme seni pidanud umbes 0-2 korda nädalas - kuna klannis pole veel palju liikmeid ja inimestel on erinevatel aegadel mänguks aega, siis iga õhtu ei ole veel piisavalt rahvast koos.
Aga plantoonikaaslasi ikka leiab igal õhtul, kellega koos päevapunkte teha või mõnd kindalt tanki grindida.
Nii et kui oled huvitatud midagi koos teha, tahad õppida ja areneda - liitu meiega. Mängides ole sees ka Mumbles ja otsi sobivat platoonikaaslast. Ja kui rahvast piisavalt, siis tehakse ka kompanii lahinguid. Ja kui rahvast liiga palju, siis mängitakse kompaniis vahetustega.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Yankuonu
HV kasutaja

liitunud: 14.10.2011
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
krist2an
HV veteran

liitunud: 24.08.2008
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
41 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kristoferr
HV Guru

liitunud: 26.11.2006

|
|
| Kommentaarid: 267 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
218 |
|
| tagasi üles |
|
 |
antikondor
Kreisi kasutaja

liitunud: 18.07.2005
|
14.02.2013 18:49:04
|
|
|
JpE-100 tundub kuidagi väga mannetu selle kõrval.
_________________ Olen jah muusika suhtes elitaarne sitapea
000 WHILE hangover
001 drink beer |
|
| Kommentaarid: 48 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
45 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rycyve
HV veteran

liitunud: 25.06.2006
|
14.02.2013 20:29:19
|
|
|
On ka miinused laadimine aegalane ja pakun välja,et ka liikumine.Proovin järele siis saab aimu sellest.
_________________ CH341A EEPROM Flash BIOS teenus. |
|
| Kommentaarid: 100 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
83 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Yankuonu
HV kasutaja

liitunud: 14.10.2011
|
14.02.2013 20:35:18
|
|
|
(Liikumine kuni 40km/h suht reibas) valetasin väheke, kihutasin mäest alla aga muidu statid järgmised:
top speed: 35kmh
Trav: 32
Turret trav: 16
HP: 1960
Armour: 256/76/76
Turret Armour: 256/51/51
GUN ROF: 2
View: 400
Radio: 750
_________________ "You cannot judge me. I am Justice itself!"
viimati muutis Yankuonu 15.02.2013 10:06:50, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rycyve
HV veteran

liitunud: 25.06.2006
|
14.02.2013 20:43:57
|
|
|
| Yankuonu kirjutas: |
| Liikumine kuni 40km/h suht reibas |
See on reaalne kiirus või nagu mõne heavy puhul,et sellist kiirust näed vaid kõval pinnal ja mäest alla sõites
Seni veel tõmban.
_________________ CH341A EEPROM Flash BIOS teenus. |
|
| Kommentaarid: 100 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
83 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Yankuonu
HV kasutaja

liitunud: 14.10.2011
|
14.02.2013 21:24:47
|
|
|
kiiruse saab ise sisse väga edukalt. Tunda on tugevat nerfi.
_________________ "You cannot judge me. I am Justice itself!" |
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MorRAW
Ei ole Guru

liitunud: 30.05.2002
|
15.02.2013 00:14:13
|
|
|
| Oleks pidanud 29m pealt laskma...
|
|
| Kommentaarid: 376 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
317 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Launger
Kreisi kasutaja
liitunud: 20.07.2010
|
15.02.2013 10:04:36
|
|
|
turreti ja hulli vahelt läbi?
|
|
| Kommentaarid: 120 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
109 |
|
| tagasi üles |
|
 |
madfury
HV veteran

liitunud: 05.09.2004
|
15.02.2013 10:07:33
|
|
|
Uus artymagnet? Kui artyt mängus ei ole muidugi, siis on ultimate camper. A ma ei mõista, milleks on vaja neid ulmelise alfaga torusi mängu panna. DPMi kohapealt on KV1s ka jube (mis peaks see banaseeriv miinus olema), aga t6 kompaniides on julgelt üle 50% 1sid.
_________________ Avatar by Flacko |
|
| Kommentaarid: 28 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004
|
15.02.2013 10:43:11
|
|
|
| Launger kirjutas: |
turreti ja hulli vahelt läbi?  |
Vaata tracerit teisel pildil, saad ehk aru.
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kristoferr
HV Guru

liitunud: 26.11.2006

|
15.02.2013 11:27:14
|
|
|
Proovisin briti TD järgi. Esiots kannatab kriitikat. Toru on hea. Turret keerab silma järgi mõlemale poole 45kraadi. Kokku siis 90kraadi pöörderaadius.
Liigub natukene aeglasemalt, kui Hevi, aga siiski suht krapsakas.
Kokkuvõtteks võib öelda, et täiesti arvestatav tank ilmselt ka clanwari jaoks. Ainult HP paneb kiruma. JPzE-100 võtab selle 2 laksuga ära. HP peaks olema vähemalt 2200.
_________________ Liitu Opencode Go soodsa coding plaaniga ja saa 5€ soodust!
Liitu Wise'ga! |
|
| Kommentaarid: 267 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
218 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kr6ll
HV Guru

liitunud: 13.09.2003
|
15.02.2013 11:28:51
|
|
|
| Kristoferr kirjutas: |
Proovisin briti TD järgi. Esiots kannatab kriitikat. Toru on hea. Turret keerab silma järgi mõlemale poole 45kraadi. Kokku siis 90kraadi pöörderaadius.
Liigub natukene aeglasemalt, kui Hevi, aga siiski suht krapsakas.
Kokkuvõtteks võib öelda, et täiesti arvestatav tank ilmselt ka clanwari jaoks. Ainult HP paneb kiruma. JPzE-100 võtab selle 2 laksuga ära. HP peaks olema vähemalt 2200. |
no britikas võtab tema ka ju 2 laksuga ära, või mis?
|
|
| Kommentaarid: 89 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kristoferr
HV Guru

liitunud: 26.11.2006

|
15.02.2013 11:52:05
|
|
|
| kr6ll kirjutas: |
| Kristoferr kirjutas: |
Proovisin briti TD järgi. Esiots kannatab kriitikat. Toru on hea. Turret keerab silma järgi mõlemale poole 45kraadi. Kokku siis 90kraadi pöörderaadius.
Liigub natukene aeglasemalt, kui Hevi, aga siiski suht krapsakas.
Kokkuvõtteks võib öelda, et täiesti arvestatav tank ilmselt ka clanwari jaoks. Ainult HP paneb kiruma. JPzE-100 võtab selle 2 laksuga ära. HP peaks olema vähemalt 2200. |
no britikas võtab tema ka ju 2 laksuga ära, või mis? |
Jah võib, aga ei pruugi. E-100 laeb kiiremini, sihib kiiremini ja on täpsem.
Eks nad suht võrdsed on ilmselt.
|
|
| Kommentaarid: 267 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
218 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kr6ll
HV Guru

liitunud: 13.09.2003
|
15.02.2013 12:34:40
|
|
|
| selle VK3601(H) grind on yle ootuste edukas. "M" tuli ysna alguses aga kõige hämmastavam on see, et kille tuleb keskmiselt 1 mängu kohta, et siis 86 lahingut olen teinud ja kille on sama palju, paar tykki vähem kõigest. Pole never sellist statistikat yhelgi tankil enne olnd vist.
|
|
| Kommentaarid: 89 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vipu
HV veteran

liitunud: 15.09.2004
|
15.02.2013 12:49:26
|
|
|
| Tiger P pole üldse hea tank, Tiger H oli tunduvalt tegijam, kiirem just.
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kr6ll
HV Guru

liitunud: 13.09.2003
|
15.02.2013 13:03:20
|
|
|
ma ei grindigi tiger p -ed
|
|
| Kommentaarid: 89 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sven
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.04.2007
|
15.02.2013 13:23:55
|
|
|
| vipu kirjutas: |
| Tiger P pole üldse hea tank, Tiger H oli tunduvalt tegijam, kiirem just. |
IMHO Tiger (P) on palju parem kui originaal. Paris palju bounce-sid tuleb sellest front hullist, samal ajal Tiger imeb kõik sisse nagu paber.
|
|
| Kommentaarid: 35 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vipu
HV veteran

liitunud: 15.09.2004
|
15.02.2013 13:49:44
|
|
|
| Ta on nii uimane, noh näis, eks ma lähen sealt ikka edasi mausi peale. Läbi ma mängin ta nagunii.
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
erick
HV Guru

liitunud: 24.01.2003
|
15.02.2013 16:55:07
|
|
|
European Top 10 Clans (February 2013)
EFE on kohal number 6, EFE-X kohal 19.
Tehke nüüd rallit, mõni EESti klannidest võiks ju ka vähemalt Top 20sse jõuda. Nagu meil siin Maarjamaal oleks vähe kvaliteetseid mängureid!
|
|
| Kommentaarid: 106 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
96 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kristoferr
HV Guru

liitunud: 26.11.2006

|
15.02.2013 17:03:09
|
|
|
Ma leidsin parema tabeli. Top5 EU clans.
Spoiler 
EFE siis nii sitt, et ei mahugi nimekirja? Peaksid rohkem pingutama erick.
|
|
| Kommentaarid: 267 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
218 |
|
| tagasi üles |
|
 |
erick
HV Guru

liitunud: 24.01.2003
|
15.02.2013 17:21:03
|
|
|
| tsitaat: |
Total Clans: 16112
Stats for: 14 february 2013. |
Ma ei tea, üle 16 112 klanni tehtud andmetöötlust ma isegi võtaks vähemalt pooltõsiselt juba
|
|
| Kommentaarid: 106 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
96 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Thing
HV kasutaja

liitunud: 26.01.2002
|
15.02.2013 17:36:29
|
|
|
| Liiga palju on jah siemkasid klannis. Alla 55% mehi uputab. Samas mis teha, valik on väike.
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
20 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tuletegija
HV kasutaja

liitunud: 26.12.2003
|
15.02.2013 17:45:35
|
|
|
http://worldoftanks.eu/uc/clanwars/
Palun täiesti adekvaatne euroopa Top 10.
Lahinguid kokku (6 koht) , maid kokku (5 koht), võite kokku (7 koht).
Ütleks küll et EES on euroopa top 10-s tugevalt sees.
_________________ Rolling Thunder |
|
| Kommentaarid: 28 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jreinula
HV kasutaja
liitunud: 26.03.2012
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
erick
HV Guru

liitunud: 24.01.2003
|
15.02.2013 18:05:09
|
|
|
| Tuletegija kirjutas: |
http://worldoftanks.eu/uc/clanwars/
Palun täiesti adekvaatne euroopa Top 10.
Lahinguid kokku (6 koht) , maid kokku (5 koht), võite kokku (7 koht).
Ütleks küll et EES on euroopa top 10-s tugevalt sees. |
| jreinula kirjutas: |
| Aga mitteametlik statistika on ju palju usaldusväärsem. |
See mitteametlik statistika ei mõõda mitte kullahooramist klannikaardil, vaid klanniliikmete ja sellest tulenevalt klanni kvaliteeti.
Parimad mängijad ei tahagi CW-d mängida, sest see langetab effi. Kuidas muidu seletada, et nt [322] Skull and Bones pole klannikaardile vaevunud tulemagi? Selgelt parim suur klann, võibolla terves maailmas.
CW rohkem algajatele, kellel Tier X tankid käes aga eff/Wn6 seal 1100-1200 kandis alles.
|
|
| Kommentaarid: 106 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
96 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Froggy
HV kasutaja

liitunud: 25.10.2009
|
15.02.2013 18:55:30
|
|
|
Hakkab pihta
|
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kristoferr
HV Guru

liitunud: 26.11.2006

|
|
| Kommentaarid: 267 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
218 |
|
| tagasi üles |
|
 |
k2rn
HV vaatleja
liitunud: 22.06.2012
|
15.02.2013 19:06:49
|
|
|
| erick kirjutas: |
| Tuletegija kirjutas: |
http://worldoftanks.eu/uc/clanwars/
Palun täiesti adekvaatne euroopa Top 10.
Lahinguid kokku (6 koht) , maid kokku (5 koht), võite kokku (7 koht).
Ütleks küll et EES on euroopa top 10-s tugevalt sees. |
| jreinula kirjutas: |
| Aga mitteametlik statistika on ju palju usaldusväärsem. |
See mitteametlik statistika ei mõõda mitte kullahooramist klannikaardil, vaid klanniliikmete ja sellest tulenevalt klanni kvaliteeti.
Parimad mängijad ei tahagi CW-d mängida, sest see langetab effi. Kuidas muidu seletada, et nt [322] Skull and Bones pole klannikaardile vaevunud tulemagi? Selgelt parim suur klann, võibolla terves maailmas.
CW rohkem algajatele, kellel Tier X tankid käes aga eff/Wn6 seal 1100-1200 kandis alles. |
Pole nii lolli veel näinudki/kuulnudki. Ja ära tule mulle rääkima et parimad mängijad ei teegi CW'd. Vaata seal ka teisi kohti!!! kolmandal kohal olev klann on päris pikka aega kaardil püsinud.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
erick
HV Guru

liitunud: 24.01.2003
|
15.02.2013 19:12:41
|
|
|
Ma ei saa aru, millega te nõus pole. Isegi EESi parimad on siin samas teemas öelnud, et CW/TC langetab nende effi (aga tõstab WRi muidugi). Igaüks kes on jõudnud Good/Very Good tasemele võib seda kinnitada ju 14 ässa peale sinu mängus tähendab et pole võimalik teha mingeid 6-fragilisi killstreake, hea kui 1-2 killi saab.
Kui klannisõdades mõni klanniliige paistab regulaarselt CWs/TCs silma selliste imetegudega, siis tasub tiimi ülejäänud liikmete seast n00be otsima hakata.
|
|
| Kommentaarid: 106 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
96 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|