|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
artur-
HV Guru

liitunud: 06.07.2004
|
08.02.2013 20:03:25
|
|
|
| AH 10€
|
|
| tagasi üles |
|
 |
olc
HV Guru

liitunud: 28.11.2001
|
08.02.2013 20:03:48
|
|
|
10'ga võin kõik ära osta mis sul pakkuda on
|
|
| tagasi üles |
|
 |
mteachx
HV Guru

liitunud: 23.03.2005
|
08.02.2013 20:05:07
|
|
|
Võib endalgi huvi olla. Mis kogusest jutt, siis teaks mida pakkuda per B
Pakuks hetk 11€
_________________ Vahetan tabletite/telefonide ekraane.Küsi lisa!
https://www.facebook.com/NutiPartner
SisNok OÜ - Sinu isiklik nutipartner |
|
| tagasi üles |
|
 |
artur-
HV Guru

liitunud: 06.07.2004
|
08.02.2013 20:06:58
|
|
|
Alghind. Tean väga hästi turuväärtust aga seda pole viitsind veel uurida kuidas see päris rahaks saada.
100 kokku saan siis uurin lähemalt. 99 pealt tuleb raudselt krahh ja väärtus langeb 70%
Ma nii hobipärast tegelen nende coinide kokku ajamisega
|
|
| tagasi üles |
|
 |
olc
HV Guru

liitunud: 28.11.2001
|
08.02.2013 20:08:51
|
|
|
| Siis ära oota krahhi:D
|
|
| tagasi üles |
|
 |
mteachx
HV Guru

liitunud: 23.03.2005
|
08.02.2013 20:10:27
|
|
|
Oota nüüd ma ei saanud su kirjast küll midagi aru.
Palju sul BTC müügiks reaalselt on hetk?
_________________ Vahetan tabletite/telefonide ekraane.Küsi lisa!
https://www.facebook.com/NutiPartner
SisNok OÜ - Sinu isiklik nutipartner |
|
| tagasi üles |
|
 |
artur-
HV Guru

liitunud: 06.07.2004
|
08.02.2013 20:17:22
|
|
|
Mõtlen tulevikus müüa lihtsalt. Kui tahan müüa neid siis kuidas kõige lihtsamalt ja odavamalt need oma arvele saaks eurodena. Ülejäänd tekst on niisama jutujätkuks.
E: Eestlastele ei tasu müüa niikuinii, tõmmatakse nahk üle kõrvade ja tembeldatakse petturiks ka veel
|
|
| tagasi üles |
|
 |
olc
HV Guru

liitunud: 28.11.2001
|
08.02.2013 20:17:40
|
|
|
| Pakungi sinule riskivaba müügi ilma vahendustasuta otse arvele
|
|
| tagasi üles |
|
 |
degreal
HV veteran
liitunud: 07.01.2002
|
08.02.2013 20:39:34
|
|
|
Võib ju loota, et seekord mull ei lõhke
Aastaga +400%. Paistab, et enam ei julge keegi kihlveost osa võtta: http://longbets.org/611 “Bitcoins will outperform the US Dollar, Gold, Silver, and the stock market by over 100 times over the next two years.”
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Grim Reape
HV vaatleja
liitunud: 27.01.2011
|
|
| tagasi üles |
|
 |
ufo56
HV Guru

liitunud: 18.11.2004
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Grim Reape
HV vaatleja
liitunud: 27.01.2011
|
09.02.2013 18:45:55
|
|
|
| ufo56 kirjutas: |
| mõttekam see teine ilmselt võtta |
niipalju raha ei taha tundmatusse matta
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Chidori
HV Guru

liitunud: 19.09.2007
|
09.02.2013 19:41:37
|
|
|
oot - see 149 USD masin on sama tootlikusega, mis 10x HD7870?
ja seda 4W tarbivuse juures?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
mteachx
HV Guru

liitunud: 23.03.2005
|
09.02.2013 19:54:56
|
|
|
Nii nad väidavad pmst.
_________________ Vahetan tabletite/telefonide ekraane.Küsi lisa!
https://www.facebook.com/NutiPartner
SisNok OÜ - Sinu isiklik nutipartner |
|
| tagasi üles |
|
 |
olc
HV Guru

liitunud: 28.11.2001
|
09.02.2013 20:02:54
|
|
|
| Nad ei ole ikka suutnud neid shippima hakata vist. Pre order on juba sügisest saati
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Grim Reape
HV vaatleja
liitunud: 27.01.2011
|
09.02.2013 20:05:25
|
|
|
Bitforce SC (ASIC) products are in final stage development with initial shipping scheduled for the last half of February 2013.
See kuu hakkavad shippima.
_________________ kaalust alla |
|
| tagasi üles |
|
 |
olc
HV Guru

liitunud: 28.11.2001
|
11.02.2013 22:38:43
|
|
|
| Mis juhtub BTC hinnaga, kui need monster ASIC'ud käiku lähevad?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
trip
HV Guru

liitunud: 15.03.2007
|
11.02.2013 23:11:16
|
|
|
tegelased üritavad e-raha trükkimismasinaid müüa ?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Etz
HV Guru

liitunud: 27.01.2005
|
11.02.2013 23:17:42
|
|
|
E-raha või mitte, me kõik teame kuidas see lõppeb...
Spoiler 
_________________ ...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen! |
|
| tagasi üles |
|
 |
LKits
HV Guru

liitunud: 06.09.2007
|
|
| tagasi üles |
|
 |
degreal
HV veteran
liitunud: 07.01.2002
|
12.02.2013 23:51:35
|
|
|
| olc kirjutas: |
| Mis juhtub BTC hinnaga, kui need monster ASIC'ud käiku lähevad? |
Võrgu koguarvutusvõimsus ei oma mingit mõju bitcoini hinna üle. Rahahulga suurenemise aeglustumine on kivisse raiutud.
Spoiler 
EDIT: Te BTC<->USD börsil ka mängite? Praegu hind kõigub jubedalt. Proovime siis shortimisega rikkaks saada
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Go Kane!
HV Guru

liitunud: 07.11.2006
|
03.03.2013 23:49:23
|
|
|
BitForce 'Little' Single SC 30 GH/s
On keegi tellimus ka juba sisse seadnud?
Kaartidega jändamine vist väga pointless enam hetkel pole?
_________________ Vajad midagi Würthist , küsi julgelt 😉 https://eshop.wuerth.ee/et/EE/EUR/
taavi.jahu@wuerth.ee +37258309618 |
|
| tagasi üles |
|
 |
degreal
HV veteran
liitunud: 07.01.2002
|
05.03.2013 12:45:26
|
|
|
Need BFL-id on kahtlased. Preorderit sai teha juba 2012 märts, lubati 2012okt välja saata, nüüd on tähtaeg 10x edasi lükatud, hetkel on paika pandud 2013 juun.
Ma ei usu et sa selle võidurelvastusega sammu jõuad pidada. Kui üldse kaevandamisest osa tahad saada siis on ilmselt kõige mõistlikum ASICMINER-i aktsiaid osta. Tegu on siis projektiga, kes töötas välja ASIC kiibid, jootis kokku ning pani kuskil USAs pärapõrgus odava elektri peal jooksma. Iga kuu saab jälle hunnik ASICuid valmis ning need pannakse kohe tiksuma. Esimesel kaevandamise nädalal läks jagati välja 3840BTC ($150 000 tänase kursiga) jagu dividende: http://mineforeman.com/2013/03/01/asicminer-pays-dividends/
Aga üldiselt bitcoini hinnal läks püss käest ära. Ilmselt sellepärast, et Kim Dotcom bitcoini omaks võttis.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
ufo56
HV Guru

liitunud: 18.11.2004
|
|
| tagasi üles |
|
 |
degreal
HV veteran
liitunud: 07.01.2002
|
06.03.2013 11:14:14
|
|
|
Shit's going parabolic
Spoiler 
Arvasin, et $15 peal mull lõhkeb aga nüüd on hind hoopis $45
|
|
| tagasi üles |
|
 |
olc
HV Guru

liitunud: 28.11.2001
|
06.03.2013 11:55:30
|
|
|
| degreal kirjutas: |
Shit's going parabolic
Arvasin, et $15 peal mull lõhkeb aga nüüd on hind hoopis $45  |
Aasta algusest on ikka hirmsasti kerinud. Raskem kaevandamine on hinna üles viinud või misasi?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
degreal
HV veteran
liitunud: 07.01.2002
|
06.03.2013 13:16:42
|
|
|
| olc kirjutas: |
| degreal kirjutas: |
Shit's going parabolic
Arvasin, et $15 peal mull lõhkeb aga nüüd on hind hoopis $45  |
Aasta algusest on ikka hirmsasti kerinud. Raskem kaevandamine on hinna üles viinud või misasi? |
Kaevandamise raskus või kergus ei avalda absoluutselt mingit mõju bitcoini hinnale, kuna bitcoinide koguhulk on fikseeritud.
Hinna ajab üles bitcoini mainstreami minek. Bitcoinidega saab maksta tuntud asutustele nagu: Wordpress, Reddit, Wikileaks, Webarchive, Lacie Wuala, Namecheap. Pandi püsti bitcoinstore, kus on sama suur kaubavalik nagu neweggis, kuid hind on krediidkaardi maksude ning chargeback pettuste kindlustuse jagu odavam. Võin kihla vedada et hiljemalt 2015 saab bitcoinidega maksta ka HV kreedi eest ning Prismas toidu eest.
Teine oluline vedur on massiline kasutuselevõtt finantsblokaadiga või hüperinflatsiooniga riikides: Iraan, Hiina, Argentiina, Valgevene. Olulist tõusu on täheldada ka PIIGS riikides, kus pooltel inimestel kohtutäitur kukil istub.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
LKits
HV Guru

liitunud: 06.09.2007
|
|
| tagasi üles |
|
 |
degreal
HV veteran
liitunud: 07.01.2002
|
06.03.2013 13:56:56
|
|
|
| LKits kirjutas: |
Chargeback on kahepoolne ehk, mis kaitseb ostjat, kui müüja kaupa ei saada?
Kuniks seda ei ole, siis mina selle raha eest ei osta - eBay + PayPal customer protection = FTW |
Chargeback on ühepoolne ikka. Ostja saab väga lihtsasti raha tagasi peale ostmist, eriti veel digitaalse kauba eest.
Bitcoiniga on nagu sularahaga, kui raha on üle antud siis tehingut katkestada enam ei anna. Ehk siis ühepoolne kaitse kaubmehe kasuks (kui välja arvata Smart Contractid: https://en.bitcoin.it/wiki/Contracts). Ostja ei saa ennast muud moodi kaitsta kui osta hea reputatsiooniga kaupmeeste käest.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
LKits
HV Guru

liitunud: 06.09.2007
|
|
| tagasi üles |
|
 |
degreal
HV veteran
liitunud: 07.01.2002
|
06.03.2013 14:38:33
|
|
|
| LKits kirjutas: |
| ot: |
| Rõhk sõnal "nagu", sest sularahas ostes on toode raha vastu - bitcoiniga on müüjal võimalus ostjat üle lasta. Ott Speek-i sündroom... |
|
Täiesti võrreldav olukord ju. Ei ole vahet kas käest-kätte tehingu puhul maksad sulas või bitcoinidega. Või siis ostad kaupa postiga ning saadad sularaha (postiga) või bitcoine (üle interneti). Ülelaskmise võimalused on minumeelest võrdsed.
Aga noh, kui nüüd pilli lõhki ajada, siis sularahatehingut saab siiski tagantjärgi katkestada lõuga andmise näol "tagasi kerida". Bitcoinidega on keerulisem, siin tuleb kõvemini piinata, sest oimetuks löömine ei anna efekti, on vaja privaatvõtit.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
LKits
HV Guru

liitunud: 06.09.2007
|
06.03.2013 14:48:12
|
|
|
| ot: |
Elektroonilise makse peamine eesmärk on ikkagi maksta toote eest kas ette või pärast ostmist. See on üks põhjuseid, miks osta.ee deposiitmakse on populaarne, sest see kaitseb ostjat ja ka müüjat. Sellepärast on ka eBay populaarne, sest seal on customer protection ehk ostja kaitse, mis tagab ostjale turvalisuse.
Kujuta nüüd ette, et müüja müüb mingeid tooteid, kogub endale maine mingi 2-3 kuu jooksul ning ülejäänud 2-3 nädalaga laseb absoluutselt kõik kliendid üle, tuues põhjuseks aeglase postiteenuse.
Raha tagasi ei saa, sest Bitcoin seda ei võimalda ja ta saab anonüümselt mingile teisele kontole raha kanda.
Pettur-müüjate paradiis... |
_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sold OUT
no credit

liitunud: 30.07.2002
|
06.03.2013 14:52:39
|
|
|
oh teid paranoia-beebisid. kardate mängutoas sünnipäeva pidades ka vist tünga saada
_________________ Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist. |
|
| tagasi üles |
|
 |
LKits
HV Guru

liitunud: 06.09.2007
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Sold OUT
no credit

liitunud: 30.07.2002
|
06.03.2013 15:26:11
|
|
|
kas keegi sunnib sind kuskil bitcoini kasutama, et sellist skandaali korraldad?
_________________ Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist. |
|
| tagasi üles |
|
 |
mteachx
HV Guru

liitunud: 23.03.2005
|
06.03.2013 15:29:02
|
|
|
Another day, another all-time high for bitcoin.
Käis 48$ peal ära.
...julm...
_________________ Vahetan tabletite/telefonide ekraane.Küsi lisa!
https://www.facebook.com/NutiPartner
SisNok OÜ - Sinu isiklik nutipartner |
|
| tagasi üles |
|
 |
olc
HV Guru

liitunud: 28.11.2001
|
06.03.2013 15:33:23
|
|
|
| mteachx kirjutas: |
Another day, another all-time high for bitcoin.
Käis 48$ peal ära.
...julm... |
100 pole kaugel, juba poolel teel peaaegu:D
|
|
| tagasi üles |
|
 |
LKits
HV Guru

liitunud: 06.09.2007
|
06.03.2013 15:40:53
|
|
|
| Super AMOLED kirjutas: |
| kas keegi sunnib sind kuskil bitcoini kasutama, et sellist skandaali korraldad? |
| ot: |
Pole mingit skandaali tekitanud, vaid analüüsin maksevahendi praktilisust. Ainuke, kes emotsionaalselt teemasse sisenes, olid sina
NB! Põhimõte "Kui ei meeldi, ära kasuta/tarbi/proovi vms" tänapäeval enam ei tööta, sest üldjuhul on toodete levik suurem, kui vajadus, mis tähendab, et erinevaid teenusepakkujaid on rohkem, kui tarbijaid ning nad peavad selleks vaeva nägema, et kliente endale saada. |
_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee |
|
| tagasi üles |
|
 |
degreal
HV veteran
liitunud: 07.01.2002
|
06.03.2013 18:48:43
|
|
|
| LKits kirjutas: |
| ot: |
Elektroonilise makse peamine eesmärk on ikkagi maksta toote eest kas ette või pärast ostmist. See on üks põhjuseid, miks osta.ee deposiitmakse on populaarne, sest see kaitseb ostjat ja ka müüjat. Sellepärast on ka eBay populaarne, sest seal on customer protection ehk ostja kaitse, mis tagab ostjale turvalisuse.
Kujuta nüüd ette, et müüja müüb mingeid tooteid, kogub endale maine mingi 2-3 kuu jooksul ning ülejäänud 2-3 nädalaga laseb absoluutselt kõik kliendid üle, tuues põhjuseks aeglase postiteenuse.
Raha tagasi ei saa, sest Bitcoin seda ei võimalda ja ta saab anonüümselt mingile teisele kontole raha kanda.
Pettur-müüjate paradiis... |
|
Selle asja nimi on valikuvabadus. Praegusel hetkel on sul ainult üks valik. Nii NewEggist ostes kui scammerilt ostes pead sa maksma toote hinna sisse arvestatud müüjat kaitsvat kindlustusmakset. Bitcoini unikaalse omaduse tõttu tekib valikuvabadust juurde.
A) NewEgg-ist osta Bitcoiniga - kindlustust ei maksa, pead usaldama NewEgg kõiki üle ei lase.
B) NewEgg-ist osta PayPaliga - maksad 10% suuremat hinda selle eest, et kui NewEgg sind üle laseb siis saad raha tagasi.
Mina valin Bitcoini.
A) 2 kuu vanune nigeeria EBay poest osta Bitcoiniga.
B) 2 kuu vanune nigeeria EBay poest osta PayPaliga.
Mina valin PayPal-i.
On lihtsalt valida kuhu auku sa oma raha topid ja kui palju sa kindluse eest maksta tahad.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
kevku
HV kasutaja
liitunud: 05.10.2007
|
07.03.2013 10:26:50
|
|
|
| degreal, palju sinna investeerinud oled et nii hullult promod seda siin? Ma küll ei näe et btc mingi turvaline väärtuse hoidmise koht oleks kui pmst kogu kauplemine on käputäie tegijate käes kes võivad vabalt hinnaga manipuleerida.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
degreal
HV veteran
liitunud: 07.01.2002
|
07.03.2013 17:04:01
|
|
|
| kevku kirjutas: |
| degreal, palju sinna investeerinud oled et nii hullult promod seda siin? Ma küll ei näe et btc mingi turvaline väärtuse hoidmise koht oleks kui pmst kogu kauplemine on käputäie tegijate käes kes võivad vabalt hinnaga manipuleerida. |
See viimase 20 aasta tähtsaim leiutis on minu hinnangul täitsa tore asi lihtsalt Minu promo ei suuda 0.5 miljardi dollari suurust market cap-i kuidagi mõjutada.
Hinnastabiilsuse kohapealt läheb isegi paremini kui lootsin. Harcore 100% vabaturg ilma igasuguste regulatsioonide ja seadusteta. Alguse kohta väga hea.
EDIT: Veel üks põhjus miks bitcoin mulle meeldib: http://www.tarbija24.ee/1161822/pankadevahelised-maksed-ei-toimi-ka-kevadpuhade-jargsel-esmaspaeval Mis elektrooniliste maksete puhkepäev? Arvutid ja elektronid puhkavad?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Chidori
HV Guru

liitunud: 19.09.2007
|
08.03.2013 01:32:02
|
|
|
| degreal kirjutas: |
| Mis elektrooniliste maksete puhkepäev? Arvutid ja elektronid puhkavad? |
See on nagu Free2Play ja microtransactions - kui paar eurot viskad, siis liiguvad su maksed iga päev ja kell
|
|
| tagasi üles |
|
 |
rurik
HV veteran

liitunud: 29.10.2007
|
14.03.2013 19:46:31
|
|
|
| artur-, 30€ pakuks ühe eest
|
|
| tagasi üles |
|
 |
olc
HV Guru

liitunud: 28.11.2001
|
14.03.2013 19:49:06
|
|
|
| rurik kirjutas: |
| artur-, 30€ pakuks ühe eest |
Et siis turul maha müüa mingi ~37€'ga või mis ta seal praegu maksab:lol:
Siis ma võiks lausa 31'ga osta.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
LKits
HV Guru

liitunud: 06.09.2007
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Chidori
HV Guru

liitunud: 19.09.2007
|
14.03.2013 20:24:23
|
|
|
LKits, ma ise ei mineeri ja täpselt ei tea, aga Bitcoini ei tasu võtta kui raha - pigem tasub temasse suhtuda kui Väärismetalli nagu kuld - tal on mingi väärtus ja vaikselt tekib teda juurde vastavalt palju inimesi mineerib.
"Each 10-minute portion or "block" of the transaction log has an assigned money supply. The amount per block depends on how long the network has been running. Currently, 25 bitcoins are generated with every 10-minute block. This will be halved to 12.5 BTC during the year 2017 and halved continuously every 4 years after until a hard limit of 21 million bitcoins is reached during the year 2140."
https://en.bitcoin.it/wiki/FAQ#Where_does_the_value_of_Bitcoin_stem_from.3F_What_backs_up_Bitcoin.3F
|
|
| tagasi üles |
|
 |
rurik
HV veteran

liitunud: 29.10.2007
|
14.03.2013 20:29:51
|
|
|
olc, turu hinda ma tean ise, aga meil pole siin panka kus neid saab vabalt osta-vahetada, seega pakuks 32€ ühe eest.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
olc
HV Guru

liitunud: 28.11.2001
|
14.03.2013 21:20:04
|
|
|
| rurik kirjutas: |
olc, turu hinda ma tean ise, aga meil pole siin panka kus neid saab vabalt osta-vahetada, seega pakuks 32€ ühe eest.  |
Ma võin ise pank olla:D 33€
|
|
| tagasi üles |
|
 |
rurik
HV veteran

liitunud: 29.10.2007
|
14.03.2013 22:39:54
|
|
|
mis me ostame kuid müüja ei vasta
|
|
| tagasi üles |
|
 |
olc
HV Guru

liitunud: 28.11.2001
|
14.03.2013 22:42:01
|
|
|
| rurik kirjutas: |
mis me ostame kuid müüja ei vasta  |
Ei müü sulle keegi siin midagi.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
|