Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Bitcoin ja muud krüptorahad »  Krüptorahade tehniline arutelu märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4 ... 226, 227, 228  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
artur-
HV Guru
artur-

liitunud: 06.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.02.2013 20:03:25 vasta tsitaadiga

AH 10€
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olc
HV Guru
olc

liitunud: 28.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.02.2013 20:03:48 vasta tsitaadiga

artur- kirjutas:
AH 10€

10'ga võin kõik ära osta mis sul pakkuda on
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mteachx
HV Guru
mteachx

liitunud: 23.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.02.2013 20:05:07 vasta tsitaadiga

Võib endalgi huvi olla. Mis kogusest jutt, siis teaks mida pakkuda per B

Pakuks hetk 11€

_________________
Vahetan tabletite/telefonide ekraane.Küsi lisa!
https://www.facebook.com/NutiPartner
SisNok OÜ
- Sinu isiklik nutipartner
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
artur-
HV Guru
artur-

liitunud: 06.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.02.2013 20:06:58 vasta tsitaadiga

Alghind. Tean väga hästi turuväärtust aga seda pole viitsind veel uurida kuidas see päris rahaks saada.
100 kokku saan siis uurin lähemalt. 99 pealt tuleb raudselt krahh ja väärtus langeb 70% thumbs_up.gif
Ma nii hobipärast tegelen nende coinide kokku ajamisega icon_smile.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olc
HV Guru
olc

liitunud: 28.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.02.2013 20:08:51 vasta tsitaadiga

Siis ära oota krahhi:D
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mteachx
HV Guru
mteachx

liitunud: 23.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.02.2013 20:10:27 vasta tsitaadiga

Oota nüüd ma ei saanud su kirjast küll midagi aru. icon_biggrin.gif

Palju sul BTC müügiks reaalselt on hetk?

_________________
Vahetan tabletite/telefonide ekraane.Küsi lisa!
https://www.facebook.com/NutiPartner
SisNok OÜ
- Sinu isiklik nutipartner
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
artur-
HV Guru
artur-

liitunud: 06.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.02.2013 20:17:22 vasta tsitaadiga

Mõtlen tulevikus müüa lihtsalt. Kui tahan müüa neid siis kuidas kõige lihtsamalt ja odavamalt need oma arvele saaks eurodena. Ülejäänd tekst on niisama jutujätkuks.

E: Eestlastele ei tasu müüa niikuinii, tõmmatakse nahk üle kõrvade ja tembeldatakse petturiks ka veel icon_lol.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olc
HV Guru
olc

liitunud: 28.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.02.2013 20:17:40 vasta tsitaadiga

Pakungi sinule riskivaba müügi ilma vahendustasuta otse arvele
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
degreal
HV veteran

liitunud: 07.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.02.2013 20:39:34 vasta tsitaadiga

Võib ju loota, et seekord mull ei lõhke thumbs_up.gif


Aastaga +400%. Paistab, et enam ei julge keegi kihlveost osa võtta: http://longbets.org/611 “Bitcoins will outperform the US Dollar, Gold, Silver, and the stock market by over 100 times over the next two years.”
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Grim Reape
HV vaatleja

liitunud: 27.01.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.02.2013 17:51:36 vasta tsitaadiga

Palju see 4,5 GH/s ( http://www.butterflylabs.com/products/ ) masin kuu jooksul pappi toodaks praegusel ajahetkel ?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ufo56
HV Guru
ufo56

liitunud: 18.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.02.2013 18:32:17 vasta tsitaadiga

mõttekam see teine ilmselt võtta
_________________
 Lae pildid -> pilt.io
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Grim Reape
HV vaatleja

liitunud: 27.01.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.02.2013 18:45:55 vasta tsitaadiga

ufo56 kirjutas:
mõttekam see teine ilmselt võtta

niipalju raha ei taha tundmatusse matta
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Chidori
HV Guru
Chidori

liitunud: 19.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.02.2013 19:41:37 vasta tsitaadiga

oot - see 149 USD masin on sama tootlikusega, mis 10x HD7870?
ja seda 4W tarbivuse juures? icon_biggrin.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mteachx
HV Guru
mteachx

liitunud: 23.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.02.2013 19:54:56 vasta tsitaadiga

Nii nad väidavad pmst. icon_wink.gif
_________________
Vahetan tabletite/telefonide ekraane.Küsi lisa!
https://www.facebook.com/NutiPartner
SisNok OÜ
- Sinu isiklik nutipartner
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
olc
HV Guru
olc

liitunud: 28.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.02.2013 20:02:54 vasta tsitaadiga

Nad ei ole ikka suutnud neid shippima hakata vist. Pre order on juba sügisest saati
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Grim Reape
HV vaatleja

liitunud: 27.01.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.02.2013 20:05:25 vasta tsitaadiga

Bitforce SC (ASIC) products are in final stage development with initial shipping scheduled for the last half of February 2013.

See kuu hakkavad shippima.

_________________
kaalust alla
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olc
HV Guru
olc

liitunud: 28.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.02.2013 22:38:43 vasta tsitaadiga

Mis juhtub BTC hinnaga, kui need monster ASIC'ud käiku lähevad?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
trip
HV Guru
trip

liitunud: 15.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.02.2013 23:11:16 vasta tsitaadiga

tegelased üritavad e-raha trükkimismasinaid müüa icon_lol.gif?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Etz
HV Guru
Etz

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.02.2013 23:17:42 vasta tsitaadiga

E-raha või mitte, me kõik teame kuidas see lõppeb... icon_rolleyes.gif

Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LKits
HV Guru
LKits

liitunud: 06.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.02.2013 23:20:03 vasta tsitaadiga

Hinnad tõusevad ka siis ju vastavalt - vahet pole palju sul digitaalset raha on, saab näiteks 6 nulli lõpust ära võtta ning lihtsalt suure "M" nende asemele panna.
_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
degreal
HV veteran

liitunud: 07.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.02.2013 23:51:35 vasta tsitaadiga

olc kirjutas:
Mis juhtub BTC hinnaga, kui need monster ASIC'ud käiku lähevad?

Võrgu koguarvutusvõimsus ei oma mingit mõju bitcoini hinna üle. Rahahulga suurenemise aeglustumine on kivisse raiutud.
Spoiler Spoiler Spoiler


EDIT: Te BTC<->USD börsil ka mängite? Praegu hind kõigub jubedalt. Proovime siis shortimisega rikkaks saada icon_lol.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Go Kane!
HV Guru
Go Kane!

liitunud: 07.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.03.2013 23:49:23 vasta tsitaadiga

BitForce 'Little' Single SC 30 GH/s

On keegi tellimus ka juba sisse seadnud?


Kaartidega jändamine vist väga pointless enam hetkel pole?

_________________
Vajad midagi Würthist , küsi julgelt 😉 https://eshop.wuerth.ee/et/EE/EUR/
taavi.jahu@wuerth.ee +37258309618
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
degreal
HV veteran

liitunud: 07.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.03.2013 12:45:26 vasta tsitaadiga

Need BFL-id on kahtlased. Preorderit sai teha juba 2012 märts, lubati 2012okt välja saata, nüüd on tähtaeg 10x edasi lükatud, hetkel on paika pandud 2013 juun.

Ma ei usu et sa selle võidurelvastusega sammu jõuad pidada. Kui üldse kaevandamisest osa tahad saada siis on ilmselt kõige mõistlikum ASICMINER-i aktsiaid osta. Tegu on siis projektiga, kes töötas välja ASIC kiibid, jootis kokku ning pani kuskil USAs pärapõrgus odava elektri peal jooksma. Iga kuu saab jälle hunnik ASICuid valmis ning need pannakse kohe tiksuma. Esimesel kaevandamise nädalal läks jagati välja 3840BTC ($150 000 tänase kursiga) jagu dividende: http://mineforeman.com/2013/03/01/asicminer-pays-dividends/


Aga üldiselt bitcoini hinnal läks püss käest ära. Ilmselt sellepärast, et Kim Dotcom bitcoini omaks võttis.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ufo56
HV Guru
ufo56

liitunud: 18.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.03.2013 12:57:47 vasta tsitaadiga

Mis muidu selle ühe asicmineri hind on ?

EDIT: leidsin ise http://launch.avalon-asics.com/#prices

Enamvähem hind.

_________________
 Lae pildid -> pilt.io
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
degreal
HV veteran

liitunud: 07.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.03.2013 11:14:14 vasta tsitaadiga

Shit's going parabolic
Spoiler Spoiler Spoiler

Arvasin, et $15 peal mull lõhkeb aga nüüd on hind hoopis $45 icon_lol.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olc
HV Guru
olc

liitunud: 28.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.03.2013 11:55:30 vasta tsitaadiga

degreal kirjutas:
Shit's going parabolic
Arvasin, et $15 peal mull lõhkeb aga nüüd on hind hoopis $45 icon_lol.gif

Aasta algusest on ikka hirmsasti kerinud. Raskem kaevandamine on hinna üles viinud või misasi?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
degreal
HV veteran

liitunud: 07.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.03.2013 13:16:42 vasta tsitaadiga

olc kirjutas:
degreal kirjutas:
Shit's going parabolic
Arvasin, et $15 peal mull lõhkeb aga nüüd on hind hoopis $45 icon_lol.gif

Aasta algusest on ikka hirmsasti kerinud. Raskem kaevandamine on hinna üles viinud või misasi?

Kaevandamise raskus või kergus ei avalda absoluutselt mingit mõju bitcoini hinnale, kuna bitcoinide koguhulk on fikseeritud.

Hinna ajab üles bitcoini mainstreami minek. Bitcoinidega saab maksta tuntud asutustele nagu: Wordpress, Reddit, Wikileaks, Webarchive, Lacie Wuala, Namecheap. Pandi püsti bitcoinstore, kus on sama suur kaubavalik nagu neweggis, kuid hind on krediidkaardi maksude ning chargeback pettuste kindlustuse jagu odavam. Võin kihla vedada et hiljemalt 2015 saab bitcoinidega maksta ka HV kreedi eest ning Prismas toidu eest.

Teine oluline vedur on massiline kasutuselevõtt finantsblokaadiga või hüperinflatsiooniga riikides: Iraan, Hiina, Argentiina, Valgevene. Olulist tõusu on täheldada ka PIIGS riikides, kus pooltel inimestel kohtutäitur kukil istub.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LKits
HV Guru
LKits

liitunud: 06.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.03.2013 13:31:16 vasta tsitaadiga

Chargeback on kahepoolne ehk, mis kaitseb ostjat, kui müüja kaupa ei saada?
Kuniks seda ei ole, siis mina selle raha eest ei osta - eBay + PayPal customer protection = FTW

_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
degreal
HV veteran

liitunud: 07.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.03.2013 13:56:56 vasta tsitaadiga

LKits kirjutas:
Chargeback on kahepoolne ehk, mis kaitseb ostjat, kui müüja kaupa ei saada?
Kuniks seda ei ole, siis mina selle raha eest ei osta - eBay + PayPal customer protection = FTW

Chargeback on ühepoolne ikka. Ostja saab väga lihtsasti raha tagasi peale ostmist, eriti veel digitaalse kauba eest.

Bitcoiniga on nagu sularahaga, kui raha on üle antud siis tehingut katkestada enam ei anna. Ehk siis ühepoolne kaitse kaubmehe kasuks (kui välja arvata Smart Contractid: https://en.bitcoin.it/wiki/Contracts). Ostja ei saa ennast muud moodi kaitsta kui osta hea reputatsiooniga kaupmeeste käest.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LKits
HV Guru
LKits

liitunud: 06.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.03.2013 14:30:32 vasta tsitaadiga

ot:
Rõhk sõnal "nagu", sest sularahas ostes on toode raha vastu - bitcoiniga on müüjal võimalus ostjat üle lasta. Ott Speek-i sündroom...

_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
degreal
HV veteran

liitunud: 07.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.03.2013 14:38:33 vasta tsitaadiga

LKits kirjutas:
ot:
Rõhk sõnal "nagu", sest sularahas ostes on toode raha vastu - bitcoiniga on müüjal võimalus ostjat üle lasta. Ott Speek-i sündroom...

Täiesti võrreldav olukord ju. Ei ole vahet kas käest-kätte tehingu puhul maksad sulas või bitcoinidega. Või siis ostad kaupa postiga ning saadad sularaha (postiga) või bitcoine (üle interneti). Ülelaskmise võimalused on minumeelest võrdsed.

Aga noh, kui nüüd pilli lõhki ajada, siis sularahatehingut saab siiski tagantjärgi katkestada lõuga andmise näol "tagasi kerida". Bitcoinidega on keerulisem, siin tuleb kõvemini piinata, sest oimetuks löömine ei anna efekti, on vaja privaatvõtit.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LKits
HV Guru
LKits

liitunud: 06.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.03.2013 14:48:12 vasta tsitaadiga

ot:
Elektroonilise makse peamine eesmärk on ikkagi maksta toote eest kas ette või pärast ostmist. See on üks põhjuseid, miks osta.ee deposiitmakse on populaarne, sest see kaitseb ostjat ja ka müüjat. Sellepärast on ka eBay populaarne, sest seal on customer protection ehk ostja kaitse, mis tagab ostjale turvalisuse.
Kujuta nüüd ette, et müüja müüb mingeid tooteid, kogub endale maine mingi 2-3 kuu jooksul ning ülejäänud 2-3 nädalaga laseb absoluutselt kõik kliendid üle, tuues põhjuseks aeglase postiteenuse.
Raha tagasi ei saa, sest Bitcoin seda ei võimalda ja ta saab anonüümselt mingile teisele kontole raha kanda.

Pettur-müüjate paradiis...

_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.03.2013 14:52:39 vasta tsitaadiga

oh teid paranoia-beebisid. kardate mängutoas sünnipäeva pidades ka vist tünga saada
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LKits
HV Guru
LKits

liitunud: 06.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.03.2013 15:07:52 vasta tsitaadiga

ot:
See nüüd küll paranoia pole, kus reaalne raha mängus on...
Tagantjärele nutmine on minu arust veel haledam ja kindlasti väärib parastamist.

_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.03.2013 15:26:11 vasta tsitaadiga

kas keegi sunnib sind kuskil bitcoini kasutama, et sellist skandaali korraldad?
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mteachx
HV Guru
mteachx

liitunud: 23.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.03.2013 15:29:02 vasta tsitaadiga

Another day, another all-time high for bitcoin.

Käis 48$ peal ära.

...julm...

_________________
Vahetan tabletite/telefonide ekraane.Küsi lisa!
https://www.facebook.com/NutiPartner
SisNok OÜ
- Sinu isiklik nutipartner
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
olc
HV Guru
olc

liitunud: 28.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.03.2013 15:33:23 vasta tsitaadiga

mteachx kirjutas:
Another day, another all-time high for bitcoin.

Käis 48$ peal ära.

...julm...

100 pole kaugel, juba poolel teel peaaegu:D
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LKits
HV Guru
LKits

liitunud: 06.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.03.2013 15:40:53 vasta tsitaadiga

Super AMOLED kirjutas:
kas keegi sunnib sind kuskil bitcoini kasutama, et sellist skandaali korraldad?
ot:
Pole mingit skandaali tekitanud, vaid analüüsin maksevahendi praktilisust. Ainuke, kes emotsionaalselt teemasse sisenes, olid sina icon_smile.gif

NB! Põhimõte "Kui ei meeldi, ära kasuta/tarbi/proovi vms" tänapäeval enam ei tööta, sest üldjuhul on toodete levik suurem, kui vajadus, mis tähendab, et erinevaid teenusepakkujaid on rohkem, kui tarbijaid ning nad peavad selleks vaeva nägema, et kliente endale saada.

_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
degreal
HV veteran

liitunud: 07.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.03.2013 18:48:43 vasta tsitaadiga

LKits kirjutas:
ot:
Elektroonilise makse peamine eesmärk on ikkagi maksta toote eest kas ette või pärast ostmist. See on üks põhjuseid, miks osta.ee deposiitmakse on populaarne, sest see kaitseb ostjat ja ka müüjat. Sellepärast on ka eBay populaarne, sest seal on customer protection ehk ostja kaitse, mis tagab ostjale turvalisuse.
Kujuta nüüd ette, et müüja müüb mingeid tooteid, kogub endale maine mingi 2-3 kuu jooksul ning ülejäänud 2-3 nädalaga laseb absoluutselt kõik kliendid üle, tuues põhjuseks aeglase postiteenuse.
Raha tagasi ei saa, sest Bitcoin seda ei võimalda ja ta saab anonüümselt mingile teisele kontole raha kanda.

Pettur-müüjate paradiis...

Selle asja nimi on valikuvabadus. Praegusel hetkel on sul ainult üks valik. Nii NewEggist ostes kui scammerilt ostes pead sa maksma toote hinna sisse arvestatud müüjat kaitsvat kindlustusmakset. Bitcoini unikaalse omaduse tõttu tekib valikuvabadust juurde.

A) NewEgg-ist osta Bitcoiniga - kindlustust ei maksa, pead usaldama NewEgg kõiki üle ei lase.
B) NewEgg-ist osta PayPaliga - maksad 10% suuremat hinda selle eest, et kui NewEgg sind üle laseb siis saad raha tagasi.
Mina valin Bitcoini.

A) 2 kuu vanune nigeeria EBay poest osta Bitcoiniga.
B) 2 kuu vanune nigeeria EBay poest osta PayPaliga.
Mina valin PayPal-i.

On lihtsalt valida kuhu auku sa oma raha topid ja kui palju sa kindluse eest maksta tahad.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kevku
HV kasutaja

liitunud: 05.10.2007




sõnum 07.03.2013 10:26:50 vasta tsitaadiga

degreal, palju sinna investeerinud oled et nii hullult promod seda siin? Ma küll ei näe et btc mingi turvaline väärtuse hoidmise koht oleks kui pmst kogu kauplemine on käputäie tegijate käes kes võivad vabalt hinnaga manipuleerida.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
degreal
HV veteran

liitunud: 07.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.03.2013 17:04:01 vasta tsitaadiga

kevku kirjutas:
degreal, palju sinna investeerinud oled et nii hullult promod seda siin? Ma küll ei näe et btc mingi turvaline väärtuse hoidmise koht oleks kui pmst kogu kauplemine on käputäie tegijate käes kes võivad vabalt hinnaga manipuleerida.

See viimase 20 aasta tähtsaim leiutis on minu hinnangul täitsa tore asi lihtsalt thumbs_up.gif Minu promo ei suuda 0.5 miljardi dollari suurust market cap-i kuidagi mõjutada.

Hinnastabiilsuse kohapealt läheb isegi paremini kui lootsin. Harcore 100% vabaturg ilma igasuguste regulatsioonide ja seadusteta. Alguse kohta väga hea.

EDIT: Veel üks põhjus miks bitcoin mulle meeldib: http://www.tarbija24.ee/1161822/pankadevahelised-maksed-ei-toimi-ka-kevadpuhade-jargsel-esmaspaeval Mis elektrooniliste maksete puhkepäev? Arvutid ja elektronid puhkavad?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Chidori
HV Guru
Chidori

liitunud: 19.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.03.2013 01:32:02 vasta tsitaadiga

degreal kirjutas:
Mis elektrooniliste maksete puhkepäev? Arvutid ja elektronid puhkavad?
See on nagu Free2Play ja microtransactions - kui paar eurot viskad, siis liiguvad su maksed iga päev ja kell icon_wink.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rurik
HV veteran
rurik

liitunud: 29.10.2007




sõnum 14.03.2013 19:46:31 vasta tsitaadiga

artur-, 30€ pakuks ühe eest
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olc
HV Guru
olc

liitunud: 28.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.03.2013 19:49:06 vasta tsitaadiga

rurik kirjutas:
artur-, 30€ pakuks ühe eest

Et siis turul maha müüa mingi ~37€'ga või mis ta seal praegu maksab:lol:
Siis ma võiks lausa icon_eek.gif 31'ga osta.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LKits
HV Guru
LKits

liitunud: 06.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.03.2013 19:50:12 vasta tsitaadiga

Veits odavalt ei taha saada? http://bitcoincharts.com/

Aga küsimus - kes tekitab Bitcoine juurde? Mingi kontrollüksus või lambist võlutakse õhust?

_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Chidori
HV Guru
Chidori

liitunud: 19.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.03.2013 20:24:23 vasta tsitaadiga

LKits, ma ise ei mineeri ja täpselt ei tea, aga Bitcoini ei tasu võtta kui raha - pigem tasub temasse suhtuda kui Väärismetalli nagu kuld - tal on mingi väärtus ja vaikselt tekib teda juurde vastavalt palju inimesi mineerib.
"Each 10-minute portion or "block" of the transaction log has an assigned money supply. The amount per block depends on how long the network has been running. Currently, 25 bitcoins are generated with every 10-minute block. This will be halved to 12.5 BTC during the year 2017 and halved continuously every 4 years after until a hard limit of 21 million bitcoins is reached during the year 2140."

https://en.bitcoin.it/wiki/FAQ#Where_does_the_value_of_Bitcoin_stem_from.3F_What_backs_up_Bitcoin.3F
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rurik
HV veteran
rurik

liitunud: 29.10.2007




sõnum 14.03.2013 20:29:51 vasta tsitaadiga

olc, turu hinda ma tean ise, aga meil pole siin panka kus neid saab vabalt osta-vahetada, seega pakuks 32€ ühe eest. icon_biggrin.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olc
HV Guru
olc

liitunud: 28.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.03.2013 21:20:04 vasta tsitaadiga

rurik kirjutas:
olc, turu hinda ma tean ise, aga meil pole siin panka kus neid saab vabalt osta-vahetada, seega pakuks 32€ ühe eest. icon_biggrin.gif

Ma võin ise pank olla:D 33€ icon_lol.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rurik
HV veteran
rurik

liitunud: 29.10.2007




sõnum 14.03.2013 22:39:54 vasta tsitaadiga

mis me ostame kuid müüja ei vasta icon_question.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olc
HV Guru
olc

liitunud: 28.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.03.2013 22:42:01 vasta tsitaadiga

rurik kirjutas:
mis me ostame kuid müüja ei vasta icon_question.gif

Ei müü sulle keegi siin midagi.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Bitcoin ja muud krüptorahad »  Krüptorahade tehniline arutelu mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4 ... 226, 227, 228  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa ei või manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.