|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
GoGGy
HV Guru

liitunud: 07.08.2007
|
11.01.2013 16:29:15
|
|
|
| keipz kirjutas: |
Tere
Nokia Lumia 800 kukkus maha ja ekraanis mõrad, muidu toimib. Palju maksab uus ekraan, vahetamisega saan hakkama.
Tänud
Kaupo |
uus originaal varuosa 150.-
_________________ nutitarvikud24 osta.ee / instagram / facebook
Telefon +372 55 77 kaks 33 (gsm/viber/whatsapp)
e-post: info [ätt] nutitarvikud24 . ee |
|
| Kommentaarid: 547 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
385 |
|
| tagasi üles |
|
 |
taf131
HV kasutaja

liitunud: 03.03.2009
|
11.01.2013 23:21:06
Sony Ericsson Vivaz telefoni USB pesa parandamine |
|
|
Tere,
mure on selline, et Sony Ericsson Vivaz telefoni USB pesa loksub ja kipub koos juhtmega välja tulema, mistõttu ei saa telefoni laadida.
Garantiiremondist öeldi, et viga on kliendist tulenev ja nad olid nõus ainult terve emaplaadi ära vahetama, mis maksab umbes 80€.
Oskab keegi soovitada mingit odavamat lahendust ja kedagi, kes sellega tegeleks?
viimati muutis taf131 14.01.2013 15:28:22, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 19 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mustjaak
HV kasutaja

liitunud: 29.01.2003
|
12.01.2013 10:46:03
|
|
|
Probleem Samsung Galaxy S-iga, telefon ei lae akut täitsa täis vaid jääb kuskil 39% peale toppama. Laadimist näitab, aku vahetatud. Milles probleem võib olla?
_________________ www.gamepark.ee |
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
GinPenGuin
HV kasutaja

liitunud: 04.09.2008
|
13.01.2013 19:49:07
|
|
|
Minul Lumia 800-l juhtus õnnetus (kukkus vette) ja selle käigus saatsin garantiisse. Okei, garantiis korda ma telefoni teha ei lasknud, kuna see päris kalliks läheks (mingi ala 80+€) ja edaspidi garantii ei kehti (mul power nupp ei tööta, see oli ainuke asi mis nagu tõesti ei töötanud).
Tahaks nüüd head infot, et kus Tartus oleks hea lasta see nupp korda teha? Mingi remondikoda? Mul enam vahet pole, sest Elisa garantii minul enam ei kehti, teeks telefonil nupu korda kuskil mujal.
Oskab keegi soovitada? Ja kui palju see power/klahviluku nupu kordategemine maksma võiks minna?!
|
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
24 |
|
| tagasi üles |
|
 |
poles
HV kasutaja
liitunud: 13.02.2006
|
14.01.2013 14:37:28
usb |
|
|
| tõenäoliselt siis telefoni sees ühendused katki.palja usb pesa vahetus nii kallis pole.kus sul see telefon üle vaadati?
|
|
| Kommentaarid: 36 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
33 |
|
| tagasi üles |
|
 |
GinPenGuin
HV kasutaja

liitunud: 04.09.2008
|
14.01.2013 17:09:50
Re: usb |
|
|
| poles kirjutas: |
| tõenäoliselt siis telefoni sees ühendused katki.palja usb pesa vahetus nii kallis pole.kus sul see telefon üle vaadati? |
Elisa garantiisse viisin (Eeden), ise ei teagi kuhu nad edasi saatsid. Nad ütlesid, et Nokiatega läheb kiiresti, kuna Nokia remont on Tartus olemas. Paberite pealt ka välja ei loe kus käis see!
Praegu telefon töötab(hoolduses pandi WP7,8 ka peale). Saan helistada, pilte teha, muusikat kuulata, ekraan töötab ilusasti, laadimine, välk jne jne.... Ainuke häda ongi see power nupp, mida tahaks korda saada. Kui garantiist helistati ja öeldi, et telefonil vaja suure summa eest juppe vahetada (vb töö käigus tuleb veel midagi välja jne) ja tehtud tööle nad garantiid ei anna, siis tekkis mõte, et lasen nupu ära vahetada kuskil mujal (Ma ju enne garantiisse viimist ka ju kasutasin telefoni, toimis hästi).
Üritaks nupu korda teha ja kasutaks senikaua telefoni edasi kui pilt ees:)! Tekkisgi küsimus, et kus seda tehakse Tartus?! Tahaks võimalikult korralikku kohta välja uurida:)!
|
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
24 |
|
| tagasi üles |
|
 |
M@rten
HV kasutaja
liitunud: 08.06.2007
|
|
| Kommentaarid: 28 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
nastix88
HV vaatleja
liitunud: 22.09.2007
|
21.01.2013 15:13:18
|
|
|
Tere.
HTC one s ekraani vahetus(ekraan on olemas). Kas on kedagi Tallinnas kes vahetab ära.
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tundmatud
HV vaatleja
liitunud: 22.01.2013
|
22.01.2013 12:03:08
|
|
|
| Tere, keegi oleks nõus sony ericsson arc s ekraani vahetama väikese tasu eest?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
p0weR
HV vaatleja
liitunud: 02.08.2012
|
22.01.2013 16:06:28
|
|
|
...
viimati muutis p0weR 14.07.2014 00:45:18, muudetud 1 kord |
|
| tagasi üles |
|
 |
nastix88
HV vaatleja
liitunud: 22.09.2007
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
poles
HV kasutaja
liitunud: 13.02.2006
|
22.01.2013 21:48:17
arc |
|
|
| tundmatud kirjutas: |
| Tere, keegi oleks nõus sony ericsson arc s ekraani vahetama väikese tasu eest? |
saab hakkama.kas ekraan olemas?original või koopia?asukoht?Tallinnas võib üritada.
|
|
| Kommentaarid: 36 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
33 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mar6o
HV kasutaja

liitunud: 17.04.2006
|
24.01.2013 11:17:24
|
|
|
| mar6o kirjutas: |
SE Xperia Mini.
Kaamera ava kattev ümmargune klaasitükk on kriibitud, vajaks väljavahetamist.
Palju selline lõbu maksma võiks minna? |
Pakuti uut tagakaant, millel olevat kaameraaken juba küljes, aga mulle tundub, et ta ajas segi X10 ja Xperia Mini. Minil on kaameraklaas kleebitud "objektiivi" peale, tagakaanes on lihtsalt auk selle koha peal.
Seega teema jätkuvalt päevakorras- oskab keegi abi pakkuda?
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
41 |
|
| tagasi üles |
|
 |
GoGGy
HV Guru

liitunud: 07.08.2007
|
24.01.2013 13:06:33
|
|
|
mar6o,
Telefon on "mini" siis peak piisama "camera window" vahetusest, tootekood 1227-6706
_________________ nutitarvikud24 osta.ee / instagram / facebook
Telefon +372 55 77 kaks 33 (gsm/viber/whatsapp)
e-post: info [ätt] nutitarvikud24 . ee |
|
| Kommentaarid: 547 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
385 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mar6o
HV kasutaja

liitunud: 17.04.2006
|
24.01.2013 14:12:57
|
|
|
| GoGGy kirjutas: |
mar6o,
Telefon on "mini" siis peak piisama "camera window" vahetusest, tootekood 1227-6706 |
Thanks vihje eest. Viidatud vidin on küll X10 oma (st tagakaane küljes, mitte otse kaamera peal, nagu Xperia Minil). Leidsin aga selle kaudu üles tolle õige jubina koodi, mida mul vaja: 1240-5197.
On kellelgi juba tarneahel mõne juppidemüüjaga olemas ja oleks nõus selle jupi ära tellima?
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
41 |
|
| tagasi üles |
|
 |
emty
HV Guru

liitunud: 16.10.2002
|
24.01.2013 14:17:22
|
|
|
htc hd2, windows peal - htc logo alla tulev "brilliantly excellent" vms kirja joonistamise ajal teeb restardi, nii umbes 3-4 korda, siis joppab ehk ja jookseb ka win yles...vol down ja power toob ette sini-puna-rohe-valge ekraani(valge osa peal kiri "serial") ja kuhugi edasi ei liigu...kas saab koduste vahenditega korda, kas saab yldse korda?...
_________________ ei tea, kas netisõltuvuse vastu ka miskiseid plaastreid on?...
m/v: challenger, sportage |
|
| Kommentaarid: 459 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
381 |
|
| tagasi üles |
|
 |
m4rqz
HV vaatleja
liitunud: 03.03.2007
|
24.01.2013 21:02:41
|
|
|
| Samsung Galaxy SIII kukkus laua pealt maha, teatud nurga alt vaadates on näha et all paremas nurgas on mõned mõrad, pilt ette ei tule. Kui palju võib parandus maksma minna Tartus?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Mais
Piiratud kasutaja

liitunud: 11.10.2010
|
|
| Kommentaarid: 97 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
87 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rebs
HV vaatleja
liitunud: 03.02.2010
|
24.01.2013 21:10:11
|
|
|
LG p970 kuular poole kõne pealt tumm. Kes vahetaks ning palju maksaks?
M.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
GoGGy
HV Guru

liitunud: 07.08.2007
|
24.01.2013 21:53:08
|
|
|
| m4rqz kirjutas: |
| Samsung Galaxy SIII kukkus laua pealt maha, teatud nurga alt vaadates on näha et all paremas nurgas on mõned mõrad, pilt ette ei tule. Kui palju võib parandus maksma minna Tartus? |
140.-kui ise vahetad
_________________ nutitarvikud24 osta.ee / instagram / facebook
Telefon +372 55 77 kaks 33 (gsm/viber/whatsapp)
e-post: info [ätt] nutitarvikud24 . ee |
|
| Kommentaarid: 547 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
385 |
|
| tagasi üles |
|
 |
muZZle
HV vaatleja
liitunud: 05.04.2005
|
27.01.2013 01:32:50
|
|
|
Tere,
HTC One S kukkus maha ning ekraan täiesti sodi. Käima pannes teeb heli ja vibreerib, kuid pilti ette ei tule. Oskab keegi soovitada kus/kuidas saaks kõige soodsamalt abi ? Piilusin ka Starcom'i kodulehte, kuid antud telefoni mudeli puhul pole hinnakirjas hinda ära toodud.
A.
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Jim Beam
HV vaatleja

liitunud: 21.09.2012
|
27.01.2013 20:29:17
Sony Ericsson Ray ei lae |
|
|
Tere!
Mul siis selline mure ,et Sony Ericsson Ray ei hakka enam laadima. Proovisin ka arvutiga ühendada aga ikka mitte midagi. Oskab äkki keegi öelda milles võib viga olla.
|
|
| Kommentaarid: 19 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
nastix88
HV vaatleja
liitunud: 22.09.2007
|
28.01.2013 11:18:58
|
|
|
| muZZle kirjutas: |
Tere,
HTC One S kukkus maha ning ekraan täiesti sodi. Käima pannes teeb heli ja vibreerib, kuid pilti ette ei tule. Oskab keegi soovitada kus/kuidas saaks kõige soodsamalt abi ? Piilusin ka Starcom'i kodulehte, kuid antud telefoni mudeli puhul pole hinnakirjas hinda ära toodud.
A. |
Ise tellisin selle http://www.smartphonebay.net/LCD-Screen-for-HTC-One-S-p/lcdp-htcz520.htm või siis võta amazonist või ebayst. Kännukas ja starcom on samase auku ~ 190 midagi. Minul läks ekraani vahetus ja uue tellimine maksma midagi 160 lõpuks(kiirem tellimine 20 eur). 4 jaanuar see aasta tellisin uue ekraani ja 21 sain kätte ja 22 vahetati raalimeistrite juures ära.
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
muZZle
HV vaatleja
liitunud: 05.04.2005
|
28.01.2013 11:38:43
|
|
|
| nastix88 kirjutas: |
| muZZle kirjutas: |
Tere,
HTC One S kukkus maha ning ekraan täiesti sodi. Käima pannes teeb heli ja vibreerib, kuid pilti ette ei tule. Oskab keegi soovitada kus/kuidas saaks kõige soodsamalt abi ? Piilusin ka Starcom'i kodulehte, kuid antud telefoni mudeli puhul pole hinnakirjas hinda ära toodud.
A. |
Ise tellisin selle http://www.smartphonebay.net/LCD-Screen-for-HTC-One-S-p/lcdp-htcz520.htm või siis võta amazonist või ebayst. Kännukas ja starcom on samase auku ~ 190 midagi. Minul läks ekraani vahetus ja uue tellimine maksma midagi 160 lõpuks(kiirem tellimine 20 eur). 4 jaanuar see aasta tellisin uue ekraani ja 21 sain kätte ja 22 vahetati raalimeistrite juures ära. |
Suured tänud vastuse eest!
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
nastix88
HV vaatleja
liitunud: 22.09.2007
|
28.01.2013 12:13:48
|
|
|
| Mõraline aga töötav ekraan on alles muidu kui sinu oma ei tööta. Erilist vahet pole kust tellid amazon on kuskil 130 eur, ebays 100 ja üles, ja siis need smartphonebay.com 107 eur(mingi kuu aega tuleb + tööriistad 5 euri). http://www.parts4repair.com/htc-one-s-complete-screen-assembly/ . Suht kusine seis selle htc one s ekraanidega one x omad on tunduvalt odavamad. Ise oleks saanud 99 eur ekraan ja 30 eur vahetus aga ekraanid said otsa ja 99 asemel oleks tulnud 170 midagi.
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
muZZle
HV vaatleja
liitunud: 05.04.2005
|
28.01.2013 12:58:53
|
|
|
| nastix88 kirjutas: |
| Mõraline aga töötav ekraan on alles muidu kui sinu oma ei tööta. Erilist vahet pole kust tellid amazon on kuskil 130 eur, ebays 100 ja üles, ja siis need smartphonebay.com 107 eur(mingi kuu aega tuleb + tööriistad 5 euri). http://www.parts4repair.com/htc-one-s-complete-screen-assembly/ . Suht kusine seis selle htc one s ekraanidega one x omad on tunduvalt odavamad. Ise oleks saanud 99 eur ekraan ja 30 eur vahetus aga ekraanid said otsa ja 99 asemel oleks tulnud 170 midagi. |
Kui mõraline on mõraline ? Kui kannatab kasutamist, siis võibolla isegi võtaks selle sult mingi hinna eest ära. Hetkel kasutusel vana hea Nokia 1112. Selline tunne nagu oleks üks käsi puudu kui nutitelefoniga harjunud
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
emty
HV Guru

liitunud: 16.10.2002
|
28.01.2013 20:06:57
|
|
|
nokia c5-03 - v2idetavalt lambist kustus 2ra...v6tsin lahti, m6lemad niiskusindikaatorid valged...laadijale ei reageeri, t2is akuga t88le ei hakka, arvuti 2ra ei tunne...mida proovida tasuks?...voldown+lock+power on proovitud...
_________________ ei tea, kas netisõltuvuse vastu ka miskiseid plaastreid on?...
m/v: challenger, sportage |
|
| Kommentaarid: 459 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
381 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tritoz
HV vaatleja
liitunud: 28.01.2013
|
28.01.2013 21:22:28
|
|
|
Sony Xperia Tipo, ekraaniklaasis on kriimud, käib pinda lihtsalt natuke.
Palju maksaks uus klaas?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
poles
HV kasutaja
liitunud: 13.02.2006
|
28.01.2013 21:51:26
mini |
|
|
| mar6o kirjutas: |
| mar6o kirjutas: |
SE Xperia Mini.
Kaamera ava kattev ümmargune klaasitükk on kriibitud, vajaks väljavahetamist.
Palju selline lõbu maksma võiks minna? |
Pakuti uut tagakaant, millel olevat kaameraaken juba küljes, aga mulle tundub, et ta ajas segi X10 ja Xperia Mini. Minil on kaameraklaas kleebitud "objektiivi" peale, tagakaanes on lihtsalt auk selle koha peal.
Seega teema jätkuvalt päevakorras- oskab keegi abi pakkuda? |
///////////////////////
kaamera klaas on tagumise raami küljes.selle isegi leiaks,kui huvi on!kui huvi,siis privasse!!!
|
|
| Kommentaarid: 36 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
33 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kriskerm
HV vaatleja
liitunud: 04.11.2009
|
30.01.2013 00:20:22
|
|
|
| samsung s2 ekraani vahetus, mis kogu üritus maksta võiks?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
GoGGy
HV Guru

liitunud: 07.08.2007
|
30.01.2013 10:58:08
|
|
|
| kriskerm kirjutas: |
| samsung s2 ekraani vahetus, mis kogu üritus maksta võiks? |
ekraani komplekt 140.-
_________________ nutitarvikud24 osta.ee / instagram / facebook
Telefon +372 55 77 kaks 33 (gsm/viber/whatsapp)
e-post: info [ätt] nutitarvikud24 . ee |
|
| Kommentaarid: 547 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
385 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Braien
HV Guru

liitunud: 02.02.2009
|
30.01.2013 11:49:19
|
|
|
Tere, tahtsin küsida, et kas ilma uue kõlarita saab kuidagi selgeks teha seda, kas telefoni kõlari ragisemist põhjustab telefon ise või kõlar?
Nimelt mul on Nokia E71, sellel ragisevad nii loudspeaker kui earpiece, huvipärast sai proovitud Huawei x5 loudspeakerit mis imekombel isegi mahtus külge, aga see ragises samamoodi nagu originaalkõlar, kuid pole kindel kas sellepärast, et kõlar vigane, ei sobi nokia e71 emaplaadiga või on emaplaat vigane..
_________________ Has anyone really been far even as decided to use even go want to do look more like? |
|
| Kommentaarid: 102 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
90 |
|
| tagasi üles |
|
 |
GoGGy
HV Guru

liitunud: 07.08.2007
|
30.01.2013 14:43:57
|
|
|
| braien334 kirjutas: |
Tere, tahtsin küsida, et kas ilma uue kõlarita saab kuidagi selgeks teha seda, kas telefoni kõlari ragisemist põhjustab telefon ise või kõlar?
Nimelt mul on Nokia E71, sellel ragisevad nii loudspeaker kui earpiece, huvipärast sai proovitud Huawei x5 loudspeakerit mis imekombel isegi mahtus külge, aga see ragises samamoodi nagu originaalkõlar, kuid pole kindel kas sellepärast, et kõlar vigane, ei sobi nokia e71 emaplaadiga või on emaplaat vigane.. |
lihtsam ikka uued kõlarid panna kui kõik kivid-rajad ülevaadata...
_________________ nutitarvikud24 osta.ee / instagram / facebook
Telefon +372 55 77 kaks 33 (gsm/viber/whatsapp)
e-post: info [ätt] nutitarvikud24 . ee |
|
| Kommentaarid: 547 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
385 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mario20031
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.10.2003
|
31.01.2013 14:55:57
|
|
|
Galaxy S3 kukku maha ning gorillast on nüüd ämblik saanud. Ühesõnaga ekraan töötab,puutetundlikust ka toimib ilusti,aga pealmine klaas vajaks vahetust. Mis selle asja hinnaks võib kujuneda (Palju oleks 1.gorillaklaas koos vahetusega või siis 2.esipaneel klaas,display,vahepaneel ühes tükis)
viimati muutis mario20031 31.01.2013 15:39:01, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
taf131
HV kasutaja

liitunud: 03.03.2009
|
31.01.2013 15:14:20
|
|
|
Tere,
mure on selline, et Sony Ericsson Vivaz telefoni USB pesa loksub ja kipub koos juhtmega välja tulema, mistõttu ei saa telefoni laadida.
Garantiiremondist öeldi, et viga on kliendist tulenev ja nad olid nõus ainult terve emaplaadi ära vahetama, mis maksab umbes 80€.
Oskab keegi soovitada mingit odavamat lahendust ja kedagi, kes sellega tegeleks?
|
|
| Kommentaarid: 19 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rannuman
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.12.2004
|
03.02.2013 23:39:26
|
|
|
| samsung gio kukkus maha..algul läks ilusti tööle nüüd enam ei võta pilti ette.. ainult ekraani valgus läheb sisse. mis parandamine maksta võib?
|
|
| Kommentaarid: 55 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
51 |
|
| tagasi üles |
|
 |
monomakk
HV kasutaja
liitunud: 18.01.2012
|
05.02.2013 23:30:55
|
|
|
| keegi oskab mõne mõistliku põhjuse tuua miks on HTC one S'i uus ekraan kõvasti kallim kui HTC one X oma? absurd ju
|
|
| tagasi üles |
|
 |
nastix88
HV vaatleja
liitunud: 22.09.2007
|
06.02.2013 00:07:17
|
|
|
| Ei tea vb resolutsiooni ja ekraani suurusega seotud. Eelmistel lk on minu ja muzzle vestlus uue ekraani teemadel nii, et.... Ekraan on kallis ja vahetus samuti. Suure ekraani ja uue telefoni rõõmud ei oska muud midagi öelda. Kui ametlik remont on kallis siis telli netis sealt kust mina ja saad veits odavamalt nii 60 euri.
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
monomakk
HV kasutaja
liitunud: 18.01.2012
|
06.02.2013 00:17:59
|
|
|
| kännukast sain vastuseks et ametlik ekraani vahetus One s'ile läheb maksma ca 195 euri, on reaalne et elisast saan parema pakkumise?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
nastix88
HV vaatleja
liitunud: 22.09.2007
|
06.02.2013 01:32:58
|
|
|
| Nad remondivad samas kohas seega vaevalt. Tahad odavamalt siis telli netist 107 euriga ekraan ja 30 euri vahetus.(eelmisel lk peaks lingid ja kohad alles olema). Enda omal mingi hiinast tellitud ekraan töötab ilusti. Teostus raalimeistrite poolt jätab soovida veits aga muidu suht ok hinna poolest.
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
emty
HV Guru

liitunud: 16.10.2002
|
08.02.2013 20:08:02
|
|
|
galaxy s2 - pealmine klaas m6raga...kas saab vahetada ilma digitizerita(iibeis on ainult klaasid myygil küll)?...kui saab siis kas ka ilma telefoni lahti v6tmata?...
_________________ ei tea, kas netisõltuvuse vastu ka miskiseid plaastreid on?...
m/v: challenger, sportage |
|
| Kommentaarid: 459 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
381 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Braien
HV Guru

liitunud: 02.02.2009
|
08.02.2013 22:13:44
|
|
|
emty, Kas klaas ja digitizer mitte pole sama asi?
Telefoni lahti võtamata ilmselt ei saa vahetada.
_________________ Has anyone really been far even as decided to use even go want to do look more like? |
|
| Kommentaarid: 102 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
90 |
|
| tagasi üles |
|
 |
emty
HV Guru

liitunud: 16.10.2002
|
|
| Kommentaarid: 459 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
381 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Braien
HV Guru

liitunud: 02.02.2009
|
08.02.2013 22:23:06
|
|
|
emty, Tavaliselt liiguvad need asjad ikka koos, aga sellel vaja ilmselt rebida see klaas piece-by-piece(sest mõraline) digitizeri küljes ära(ilmselt kuumutades), siis puhastada digitizer liimijääkidest, lisada uued liimiribad digitizerile(kleepsudena), siis panna klaas külge.
Ise pole ennem midagi sellist teinud, sest tavaliselt liigub klaas digitizeriga käsikäes ikka.
_________________ Has anyone really been far even as decided to use even go want to do look more like? |
|
| Kommentaarid: 102 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
90 |
|
| tagasi üles |
|
 |
emty
HV Guru

liitunud: 16.10.2002
|
08.02.2013 22:55:54
|
|
|
jah, siiani olengi kohanud isendeid millel digitizer ise ongi v2limine klaas, s2'l tundub aga puuteklaasi ees veel mingi, vahetatav l22ts olevat...ei taha ehkupeale lammutama hakata...
_________________ ei tea, kas netisõltuvuse vastu ka miskiseid plaastreid on?...
m/v: challenger, sportage |
|
| Kommentaarid: 459 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
381 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Braien
HV Guru

liitunud: 02.02.2009
|
08.02.2013 23:10:22
|
|
|
emty, S2 omal gorillaklaasi, ehk on see?
Muidugi kindlam oleks koos digitizeriga versioon, sest kuna lahti pole veel tehtud, siis sa ei näe digitizeri äärt näiteks, ehk see ka mõrane.
_________________ Has anyone really been far even as decided to use even go want to do look more like? |
|
| Kommentaarid: 102 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
90 |
|
| tagasi üles |
|
 |
monomakk
HV kasutaja
liitunud: 18.01.2012
|
13.02.2013 19:27:50
|
|
|
viisin on htc one s lõpuks kännukasse remonti.
aga kõige pealt käisin elisas .. sealt sain vastuseks, et pole mõtet ametliku remonti saata et kallis jne.(et internetist tellides saab odavamalt jne)
siis mõtlesin ,et käin starcom'ist ka läbi ja küsin pakkumist. Starcomist öeldi mulle, et ekraani vahetus läheb maksma 260 EUROT ( !!! ) uskumatu!!!
|
|
| tagasi üles |
|
 |
laurx
HV Guru

liitunud: 25.03.2004
|
|
| Kommentaarid: 1156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
724 |
|
| tagasi üles |
|
 |
monomakk
HV kasutaja
liitunud: 18.01.2012
|
13.02.2013 19:40:49
|
|
|
| laurx kirjutas: |
| ja palju see "kännukas" tahab? meenutab juba im arvuteid, kes tahtsid miski käkkraamat õhu hingede eest 250euri + vahetus. |
kännukas saadab ametliku htc remonti (lätti)
hinnaks ca 190 euri.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
janar74
HV kasutaja
liitunud: 21.04.2004
|
14.02.2013 13:06:47
|
|
|
| monomakk kirjutas: |
| laurx kirjutas: |
| ja palju see "kännukas" tahab? meenutab juba im arvuteid, kes tahtsid miski käkkraamat õhu hingede eest 250euri + vahetus. |
kännukas saadab ametliku htc remonti (lätti)
hinnaks ca 190 euri. |
Mina võin originaal osa koos vahetusega pakkuda 159€
_________________ Mobiiltelefonide remont, ost, müük tarvikud ja varuosad, kui huvi siis PS, MSN, E-mail või Telefon!
Müüa erinevaid TÄIESTI uusi Nokia swap telefone! |
|
| Kommentaarid: 93 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
72 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|