Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Mobiiltelefonide remondiabi II (uued reeglid !) märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 23, 24, 25 ... 45, 46, 47  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
GoGGy
HV Guru
GoGGy

liitunud: 07.08.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.01.2013 16:29:15 vasta tsitaadiga

keipz kirjutas:
Tere

Nokia Lumia 800 kukkus maha ja ekraanis mõrad, muidu toimib. Palju maksab uus ekraan, vahetamisega saan hakkama.

Tänud
Kaupo

uus originaal varuosa 150.-

_________________
nutitarvikud24 osta.ee / instagram / facebook
Telefon +372 55 77 kaks 33 (gsm/viber/whatsapp)
e-post: info [ätt] nutitarvikud24 . ee
Kommentaarid: 547 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 385
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
taf131
HV kasutaja
taf131

liitunud: 03.03.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.01.2013 23:21:06 Sony Ericsson Vivaz telefoni USB pesa parandamine vasta tsitaadiga

Tere,

mure on selline, et Sony Ericsson Vivaz telefoni USB pesa loksub ja kipub koos juhtmega välja tulema, mistõttu ei saa telefoni laadida.
Garantiiremondist öeldi, et viga on kliendist tulenev ja nad olid nõus ainult terve emaplaadi ära vahetama, mis maksab umbes 80€.
Oskab keegi soovitada mingit odavamat lahendust ja kedagi, kes sellega tegeleks?


viimati muutis taf131 14.01.2013 15:28:22, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
mustjaak
HV kasutaja


liitunud: 29.01.2003




sõnum 12.01.2013 10:46:03 vasta tsitaadiga

Probleem Samsung Galaxy S-iga, telefon ei lae akut täitsa täis vaid jääb kuskil 39% peale toppama. Laadimist näitab, aku vahetatud. Milles probleem võib olla?
_________________
www.gamepark.ee
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
GinPenGuin
HV kasutaja
GinPenGuin

liitunud: 04.09.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.01.2013 19:49:07 vasta tsitaadiga

Minul Lumia 800-l juhtus õnnetus (kukkus vette) ja selle käigus saatsin garantiisse. Okei, garantiis korda ma telefoni teha ei lasknud, kuna see päris kalliks läheks (mingi ala 80+€) ja edaspidi garantii ei kehti (mul power nupp ei tööta, see oli ainuke asi mis nagu tõesti ei töötanud).

Tahaks nüüd head infot, et kus Tartus oleks hea lasta see nupp korda teha? Mingi remondikoda? Mul enam vahet pole, sest Elisa garantii minul enam ei kehti, teeks telefonil nupu korda kuskil mujal.

Oskab keegi soovitada? Ja kui palju see power/klahviluku nupu kordategemine maksma võiks minna?!
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
poles
HV kasutaja

liitunud: 13.02.2006




sõnum 14.01.2013 14:37:28 usb vasta tsitaadiga

tõenäoliselt siis telefoni sees ühendused katki.palja usb pesa vahetus nii kallis pole.kus sul see telefon üle vaadati?
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
GinPenGuin
HV kasutaja
GinPenGuin

liitunud: 04.09.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.01.2013 17:09:50 Re: usb vasta tsitaadiga

poles kirjutas:
tõenäoliselt siis telefoni sees ühendused katki.palja usb pesa vahetus nii kallis pole.kus sul see telefon üle vaadati?


Elisa garantiisse viisin (Eeden), ise ei teagi kuhu nad edasi saatsid. Nad ütlesid, et Nokiatega läheb kiiresti, kuna Nokia remont on Tartus olemas. Paberite pealt ka välja ei loe kus käis see!

Praegu telefon töötab(hoolduses pandi WP7,8 ka peale). Saan helistada, pilte teha, muusikat kuulata, ekraan töötab ilusasti, laadimine, välk jne jne.... Ainuke häda ongi see power nupp, mida tahaks korda saada. Kui garantiist helistati ja öeldi, et telefonil vaja suure summa eest juppe vahetada (vb töö käigus tuleb veel midagi välja jne) ja tehtud tööle nad garantiid ei anna, siis tekkis mõte, et lasen nupu ära vahetada kuskil mujal (Ma ju enne garantiisse viimist ka ju kasutasin telefoni, toimis hästi).

Üritaks nupu korda teha ja kasutaks senikaua telefoni edasi kui pilt ees:)! Tekkisgi küsimus, et kus seda tehakse Tartus?! Tahaks võimalikult korralikku kohta välja uurida:)!
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M@rten
HV kasutaja

liitunud: 08.06.2007




sõnum 17.01.2013 01:30:56 vasta tsitaadiga

Tere!
Sõbral juhtus selline asi, et brickis omal vist Galaxy S Advance ära. Temapoolne kirjeldus:
Pani peale selle update: http://androidromupdate.com/2013/01/07/upgrade-samsung-galaxy-s-advance-gt-i9070-i9070xxlpy-android-4-1-2-jelly-bean-update/
järgis täpselt juhendit. Odin ütles PASS ehk et ta on lõpetanud ja kõik success, aga mobiil oleks pidanud reboodi tegema, mida ei tulnud ja siis rohkem käima ei läinudki.

Mida edasi teha?
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
nastix88
HV vaatleja

liitunud: 22.09.2007




sõnum 21.01.2013 15:13:18 vasta tsitaadiga

Tere.
HTC one s ekraani vahetus(ekraan on olemas). Kas on kedagi Tallinnas kes vahetab ära.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tundmatud
HV vaatleja

liitunud: 22.01.2013




sõnum 22.01.2013 12:03:08 vasta tsitaadiga

Tere, keegi oleks nõus sony ericsson arc s ekraani vahetama väikese tasu eest?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
p0weR
HV vaatleja

liitunud: 02.08.2012




sõnum 22.01.2013 16:06:28 vasta tsitaadiga

...

viimati muutis p0weR 14.07.2014 00:45:18, muudetud 1 kord
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
nastix88
HV vaatleja

liitunud: 22.09.2007




sõnum 22.01.2013 21:46:14 vasta tsitaadiga

Raalimeistrid vahetasid minu htc one s ekraani ära. Suure tõenäususega läheb sul nagu minul pead lcd koos digitizeriga ära vahetama http://www.amazon.co.uk/Original-Genuine-Monitor-Digitizer-Assembly/dp/B008OTI83K/ref=sr_1_6?ie=UTF8&qid=1358879745&sr=8-6 vb saad mujalt odavamalt mina tellisin endale smartphonebay.com. Samas pealmine klaas on odavamalt müügis http://www.amazon.co.uk/s/ref=nb_sb_noss_1?url=search-alias%3Delectronics&field-keywords=htc+one+v+replacement+screen&rh=n%3A560798%2Ck%3Ahtc+one+v+replacement+screen aga ei pruugita vahetada eraldi(kokku kleebitud) http://www.starcom.ee/teenused/samsung_ja_htc_nutitelefonide_ja_tahvelarvutite_ekraanide_vahetuse_hinnakiri/ otsi sealt htc one v üles.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
poles
HV kasutaja

liitunud: 13.02.2006




sõnum 22.01.2013 21:48:17 arc vasta tsitaadiga

tundmatud kirjutas:
Tere, keegi oleks nõus sony ericsson arc s ekraani vahetama väikese tasu eest?

saab hakkama.kas ekraan olemas?original või koopia?asukoht?Tallinnas võib üritada.
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mar6o
HV kasutaja
mar6o

liitunud: 17.04.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.01.2013 11:17:24 vasta tsitaadiga

mar6o kirjutas:
SE Xperia Mini.

Kaamera ava kattev ümmargune klaasitükk on kriibitud, vajaks väljavahetamist.

Palju selline lõbu maksma võiks minna?


Pakuti uut tagakaant, millel olevat kaameraaken juba küljes, aga mulle tundub, et ta ajas segi X10 ja Xperia Mini. Minil on kaameraklaas kleebitud "objektiivi" peale, tagakaanes on lihtsalt auk selle koha peal.

Seega teema jätkuvalt päevakorras- oskab keegi abi pakkuda?
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
GoGGy
HV Guru
GoGGy

liitunud: 07.08.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.01.2013 13:06:33 vasta tsitaadiga

mar6o,
Telefon on "mini" siis peak piisama "camera window" vahetusest, tootekood 1227-6706

_________________
nutitarvikud24 osta.ee / instagram / facebook
Telefon +372 55 77 kaks 33 (gsm/viber/whatsapp)
e-post: info [ätt] nutitarvikud24 . ee
Kommentaarid: 547 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 385
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
mar6o
HV kasutaja
mar6o

liitunud: 17.04.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.01.2013 14:12:57 vasta tsitaadiga

GoGGy kirjutas:
mar6o,
Telefon on "mini" siis peak piisama "camera window" vahetusest, tootekood 1227-6706

Thanks vihje eest. Viidatud vidin on küll X10 oma (st tagakaane küljes, mitte otse kaamera peal, nagu Xperia Minil). Leidsin aga selle kaudu üles tolle õige jubina koodi, mida mul vaja: 1240-5197.
On kellelgi juba tarneahel mõne juppidemüüjaga olemas ja oleks nõus selle jupi ära tellima?
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
emty
HV Guru
emty

liitunud: 16.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.01.2013 14:17:22 vasta tsitaadiga

htc hd2, windows peal - htc logo alla tulev "brilliantly excellent" vms kirja joonistamise ajal teeb restardi, nii umbes 3-4 korda, siis joppab ehk ja jookseb ka win yles...vol down ja power toob ette sini-puna-rohe-valge ekraani(valge osa peal kiri "serial") ja kuhugi edasi ei liigu...kas saab koduste vahenditega korda, kas saab yldse korda?...
_________________
ei tea, kas netisõltuvuse vastu ka miskiseid plaastreid on?...
m/v: challenger, sportage
Kommentaarid: 459 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 381
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
m4rqz
HV vaatleja

liitunud: 03.03.2007




sõnum 24.01.2013 21:02:41 vasta tsitaadiga

Samsung Galaxy SIII kukkus laua pealt maha, teatud nurga alt vaadates on näha et all paremas nurgas on mõned mõrad, pilt ette ei tule. Kui palju võib parandus maksma minna Tartus?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mais
Piiratud kasutaja
Mais

liitunud: 11.10.2010




sõnum 24.01.2013 21:06:41 vasta tsitaadiga

m4rqz kirjutas:
Samsung Galaxy SIII kukkus laua pealt maha, teatud nurga alt vaadates on näha et all paremas nurgas on mõned mõrad, pilt ette ei tule. Kui palju võib parandus maksma minna Tartus?

Starcomis 150Euri, neil originaal jupid!
http://www.starcom.ee/teenused/samsung_ja_htc_nutitelefonide_ja_tahvelarvutite_ekraanide_vahetuse_hinnakiri/
Kommentaarid: 97 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rebs
HV vaatleja

liitunud: 03.02.2010




sõnum 24.01.2013 21:10:11 vasta tsitaadiga

LG p970 kuular poole kõne pealt tumm. Kes vahetaks ning palju maksaks?

M.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
GoGGy
HV Guru
GoGGy

liitunud: 07.08.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.01.2013 21:53:08 vasta tsitaadiga

m4rqz kirjutas:
Samsung Galaxy SIII kukkus laua pealt maha, teatud nurga alt vaadates on näha et all paremas nurgas on mõned mõrad, pilt ette ei tule. Kui palju võib parandus maksma minna Tartus?


140.-kui ise vahetad

_________________
nutitarvikud24 osta.ee / instagram / facebook
Telefon +372 55 77 kaks 33 (gsm/viber/whatsapp)
e-post: info [ätt] nutitarvikud24 . ee
Kommentaarid: 547 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 385
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
muZZle
HV vaatleja

liitunud: 05.04.2005




sõnum 27.01.2013 01:32:50 vasta tsitaadiga

Tere,

HTC One S kukkus maha ning ekraan täiesti sodi. Käima pannes teeb heli ja vibreerib, kuid pilti ette ei tule. Oskab keegi soovitada kus/kuidas saaks kõige soodsamalt abi ? Piilusin ka Starcom'i kodulehte, kuid antud telefoni mudeli puhul pole hinnakirjas hinda ära toodud.

A.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jim Beam
HV vaatleja
Jim Beam

liitunud: 21.09.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.01.2013 20:29:17 Sony Ericsson Ray ei lae vasta tsitaadiga

Tere!

Mul siis selline mure ,et Sony Ericsson Ray ei hakka enam laadima. Proovisin ka arvutiga ühendada aga ikka mitte midagi. Oskab äkki keegi öelda milles võib viga olla.
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
nastix88
HV vaatleja

liitunud: 22.09.2007




sõnum 28.01.2013 11:18:58 vasta tsitaadiga

muZZle kirjutas:
Tere,

HTC One S kukkus maha ning ekraan täiesti sodi. Käima pannes teeb heli ja vibreerib, kuid pilti ette ei tule. Oskab keegi soovitada kus/kuidas saaks kõige soodsamalt abi ? Piilusin ka Starcom'i kodulehte, kuid antud telefoni mudeli puhul pole hinnakirjas hinda ära toodud.

A.


Ise tellisin selle http://www.smartphonebay.net/LCD-Screen-for-HTC-One-S-p/lcdp-htcz520.htm või siis võta amazonist või ebayst. Kännukas ja starcom on samase auku ~ 190 midagi. Minul läks ekraani vahetus ja uue tellimine maksma midagi 160 lõpuks(kiirem tellimine 20 eur). 4 jaanuar see aasta tellisin uue ekraani ja 21 sain kätte ja 22 vahetati raalimeistrite juures ära.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
muZZle
HV vaatleja

liitunud: 05.04.2005




sõnum 28.01.2013 11:38:43 vasta tsitaadiga

nastix88 kirjutas:
muZZle kirjutas:
Tere,

HTC One S kukkus maha ning ekraan täiesti sodi. Käima pannes teeb heli ja vibreerib, kuid pilti ette ei tule. Oskab keegi soovitada kus/kuidas saaks kõige soodsamalt abi ? Piilusin ka Starcom'i kodulehte, kuid antud telefoni mudeli puhul pole hinnakirjas hinda ära toodud.

A.


Ise tellisin selle http://www.smartphonebay.net/LCD-Screen-for-HTC-One-S-p/lcdp-htcz520.htm või siis võta amazonist või ebayst. Kännukas ja starcom on samase auku ~ 190 midagi. Minul läks ekraani vahetus ja uue tellimine maksma midagi 160 lõpuks(kiirem tellimine 20 eur). 4 jaanuar see aasta tellisin uue ekraani ja 21 sain kätte ja 22 vahetati raalimeistrite juures ära.


Suured tänud vastuse eest!
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
nastix88
HV vaatleja

liitunud: 22.09.2007




sõnum 28.01.2013 12:13:48 vasta tsitaadiga

Mõraline aga töötav ekraan on alles muidu kui sinu oma ei tööta. Erilist vahet pole kust tellid amazon on kuskil 130 eur, ebays 100 ja üles, ja siis need smartphonebay.com 107 eur(mingi kuu aega tuleb + tööriistad 5 euri). http://www.parts4repair.com/htc-one-s-complete-screen-assembly/ . Suht kusine seis selle htc one s ekraanidega one x omad on tunduvalt odavamad. Ise oleks saanud 99 eur ekraan ja 30 eur vahetus aga ekraanid said otsa ja 99 asemel oleks tulnud 170 midagi.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
muZZle
HV vaatleja

liitunud: 05.04.2005




sõnum 28.01.2013 12:58:53 vasta tsitaadiga

nastix88 kirjutas:
Mõraline aga töötav ekraan on alles muidu kui sinu oma ei tööta. Erilist vahet pole kust tellid amazon on kuskil 130 eur, ebays 100 ja üles, ja siis need smartphonebay.com 107 eur(mingi kuu aega tuleb + tööriistad 5 euri). http://www.parts4repair.com/htc-one-s-complete-screen-assembly/ . Suht kusine seis selle htc one s ekraanidega one x omad on tunduvalt odavamad. Ise oleks saanud 99 eur ekraan ja 30 eur vahetus aga ekraanid said otsa ja 99 asemel oleks tulnud 170 midagi.

Kui mõraline on mõraline ? Kui kannatab kasutamist, siis võibolla isegi võtaks selle sult mingi hinna eest ära. Hetkel kasutusel vana hea Nokia 1112. Selline tunne nagu oleks üks käsi puudu kui nutitelefoniga harjunud icon_smile.gif
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
emty
HV Guru
emty

liitunud: 16.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.01.2013 20:06:57 vasta tsitaadiga

nokia c5-03 - v2idetavalt lambist kustus 2ra...v6tsin lahti, m6lemad niiskusindikaatorid valged...laadijale ei reageeri, t2is akuga t88le ei hakka, arvuti 2ra ei tunne...mida proovida tasuks?...voldown+lock+power on proovitud...
_________________
ei tea, kas netisõltuvuse vastu ka miskiseid plaastreid on?...
m/v: challenger, sportage
Kommentaarid: 459 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 381
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tritoz
HV vaatleja

liitunud: 28.01.2013




sõnum 28.01.2013 21:22:28 vasta tsitaadiga

Sony Xperia Tipo, ekraaniklaasis on kriimud, käib pinda lihtsalt natuke.
Palju maksaks uus klaas?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
poles
HV kasutaja

liitunud: 13.02.2006




sõnum 28.01.2013 21:51:26 mini vasta tsitaadiga

mar6o kirjutas:
mar6o kirjutas:
SE Xperia Mini.

Kaamera ava kattev ümmargune klaasitükk on kriibitud, vajaks väljavahetamist.

Palju selline lõbu maksma võiks minna?


Pakuti uut tagakaant, millel olevat kaameraaken juba küljes, aga mulle tundub, et ta ajas segi X10 ja Xperia Mini. Minil on kaameraklaas kleebitud "objektiivi" peale, tagakaanes on lihtsalt auk selle koha peal.

Seega teema jätkuvalt päevakorras- oskab keegi abi pakkuda?

///////////////////////
kaamera klaas on tagumise raami küljes.selle isegi leiaks,kui huvi on!kui huvi,siis privasse!!!
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kriskerm
HV vaatleja

liitunud: 04.11.2009




sõnum 30.01.2013 00:20:22 vasta tsitaadiga

samsung s2 ekraani vahetus, mis kogu üritus maksta võiks?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
GoGGy
HV Guru
GoGGy

liitunud: 07.08.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.01.2013 10:58:08 vasta tsitaadiga

kriskerm kirjutas:
samsung s2 ekraani vahetus, mis kogu üritus maksta võiks?

ekraani komplekt 140.-

_________________
nutitarvikud24 osta.ee / instagram / facebook
Telefon +372 55 77 kaks 33 (gsm/viber/whatsapp)
e-post: info [ätt] nutitarvikud24 . ee
Kommentaarid: 547 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 385
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Braien
HV Guru
Braien

liitunud: 02.02.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.01.2013 11:49:19 vasta tsitaadiga

Tere, tahtsin küsida, et kas ilma uue kõlarita saab kuidagi selgeks teha seda, kas telefoni kõlari ragisemist põhjustab telefon ise või kõlar?
Nimelt mul on Nokia E71, sellel ragisevad nii loudspeaker kui earpiece, huvipärast sai proovitud Huawei x5 loudspeakerit mis imekombel isegi mahtus külge, aga see ragises samamoodi nagu originaalkõlar, kuid pole kindel kas sellepärast, et kõlar vigane, ei sobi nokia e71 emaplaadiga või on emaplaat vigane..

_________________
Has anyone really been far even as decided to use even go want to do look more like?
Kommentaarid: 102 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 90
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
GoGGy
HV Guru
GoGGy

liitunud: 07.08.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.01.2013 14:43:57 vasta tsitaadiga

braien334 kirjutas:
Tere, tahtsin küsida, et kas ilma uue kõlarita saab kuidagi selgeks teha seda, kas telefoni kõlari ragisemist põhjustab telefon ise või kõlar?
Nimelt mul on Nokia E71, sellel ragisevad nii loudspeaker kui earpiece, huvipärast sai proovitud Huawei x5 loudspeakerit mis imekombel isegi mahtus külge, aga see ragises samamoodi nagu originaalkõlar, kuid pole kindel kas sellepärast, et kõlar vigane, ei sobi nokia e71 emaplaadiga või on emaplaat vigane..

lihtsam ikka uued kõlarid panna kui kõik kivid-rajad ülevaadata... icon_neutral.gif

_________________
nutitarvikud24 osta.ee / instagram / facebook
Telefon +372 55 77 kaks 33 (gsm/viber/whatsapp)
e-post: info [ätt] nutitarvikud24 . ee
Kommentaarid: 547 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 385
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
mario20031
Kreisi kasutaja
mario20031

liitunud: 21.10.2003




sõnum 31.01.2013 14:55:57 vasta tsitaadiga

Galaxy S3 kukku maha ning gorillast on nüüd ämblik saanud. Ühesõnaga ekraan töötab,puutetundlikust ka toimib ilusti,aga pealmine klaas vajaks vahetust. Mis selle asja hinnaks võib kujuneda (Palju oleks 1.gorillaklaas koos vahetusega või siis 2.esipaneel klaas,display,vahepaneel ühes tükis)

viimati muutis mario20031 31.01.2013 15:39:01, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
taf131
HV kasutaja
taf131

liitunud: 03.03.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.01.2013 15:14:20 vasta tsitaadiga

Tere,

mure on selline, et Sony Ericsson Vivaz telefoni USB pesa loksub ja kipub koos juhtmega välja tulema, mistõttu ei saa telefoni laadida.
Garantiiremondist öeldi, et viga on kliendist tulenev ja nad olid nõus ainult terve emaplaadi ära vahetama, mis maksab umbes 80€.
Oskab keegi soovitada mingit odavamat lahendust ja kedagi, kes sellega tegeleks?
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
rannuman
Kreisi kasutaja
rannuman

liitunud: 23.12.2004




sõnum 03.02.2013 23:39:26 vasta tsitaadiga

samsung gio kukkus maha..algul läks ilusti tööle nüüd enam ei võta pilti ette.. ainult ekraani valgus läheb sisse. mis parandamine maksta võib?
Kommentaarid: 55 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
monomakk
HV kasutaja

liitunud: 18.01.2012




sõnum 05.02.2013 23:30:55 vasta tsitaadiga

keegi oskab mõne mõistliku põhjuse tuua miks on HTC one S'i uus ekraan kõvasti kallim kui HTC one X oma? absurd ju
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
nastix88
HV vaatleja

liitunud: 22.09.2007




sõnum 06.02.2013 00:07:17 vasta tsitaadiga

Ei tea vb resolutsiooni ja ekraani suurusega seotud. Eelmistel lk on minu ja muzzle vestlus uue ekraani teemadel nii, et.... Ekraan on kallis ja vahetus samuti. Suure ekraani ja uue telefoni rõõmud ei oska muud midagi öelda. Kui ametlik remont on kallis siis telli netis sealt kust mina ja saad veits odavamalt nii 60 euri.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
monomakk
HV kasutaja

liitunud: 18.01.2012




sõnum 06.02.2013 00:17:59 vasta tsitaadiga

kännukast sain vastuseks et ametlik ekraani vahetus One s'ile läheb maksma ca 195 euri, on reaalne et elisast saan parema pakkumise?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
nastix88
HV vaatleja

liitunud: 22.09.2007




sõnum 06.02.2013 01:32:58 vasta tsitaadiga

Nad remondivad samas kohas seega vaevalt. Tahad odavamalt siis telli netist 107 euriga ekraan ja 30 euri vahetus.(eelmisel lk peaks lingid ja kohad alles olema). Enda omal mingi hiinast tellitud ekraan töötab ilusti. Teostus raalimeistrite poolt jätab soovida veits aga muidu suht ok hinna poolest.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
emty
HV Guru
emty

liitunud: 16.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.02.2013 20:08:02 vasta tsitaadiga

galaxy s2 - pealmine klaas m6raga...kas saab vahetada ilma digitizerita(iibeis on ainult klaasid myygil küll)?...kui saab siis kas ka ilma telefoni lahti v6tmata?...
_________________
ei tea, kas netisõltuvuse vastu ka miskiseid plaastreid on?...
m/v: challenger, sportage
Kommentaarid: 459 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 381
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Braien
HV Guru
Braien

liitunud: 02.02.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.02.2013 22:13:44 vasta tsitaadiga

emty, Kas klaas ja digitizer mitte pole sama asi?
Telefoni lahti võtamata ilmselt ei saa vahetada.

_________________
Has anyone really been far even as decided to use even go want to do look more like?
Kommentaarid: 102 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 90
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
emty
HV Guru
emty

liitunud: 16.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.02.2013 22:16:13 vasta tsitaadiga

braien334, http://www.ebay.com/itm/Replacement-Screen-Front-Outer-Glass-lens-for-Samsung-Galaxy-S2-i9100-Black-HK-/360538254977?pt=LH_DefaultDomain_0&hash=item53f1c12e81 seda m6tlen...
_________________
ei tea, kas netisõltuvuse vastu ka miskiseid plaastreid on?...
m/v: challenger, sportage
Kommentaarid: 459 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 381
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Braien
HV Guru
Braien

liitunud: 02.02.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.02.2013 22:23:06 vasta tsitaadiga

emty, Tavaliselt liiguvad need asjad ikka koos, aga sellel vaja ilmselt rebida see klaas piece-by-piece(sest mõraline) digitizeri küljes ära(ilmselt kuumutades), siis puhastada digitizer liimijääkidest, lisada uued liimiribad digitizerile(kleepsudena), siis panna klaas külge.
Ise pole ennem midagi sellist teinud, sest tavaliselt liigub klaas digitizeriga käsikäes ikka.

_________________
Has anyone really been far even as decided to use even go want to do look more like?
Kommentaarid: 102 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 90
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
emty
HV Guru
emty

liitunud: 16.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.02.2013 22:55:54 vasta tsitaadiga

jah, siiani olengi kohanud isendeid millel digitizer ise ongi v2limine klaas, s2'l tundub aga puuteklaasi ees veel mingi, vahetatav l22ts olevat...ei taha ehkupeale lammutama hakata...
_________________
ei tea, kas netisõltuvuse vastu ka miskiseid plaastreid on?...
m/v: challenger, sportage
Kommentaarid: 459 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 381
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Braien
HV Guru
Braien

liitunud: 02.02.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.02.2013 23:10:22 vasta tsitaadiga

emty, S2 omal gorillaklaasi, ehk on see?
Muidugi kindlam oleks koos digitizeriga versioon, sest kuna lahti pole veel tehtud, siis sa ei näe digitizeri äärt näiteks, ehk see ka mõrane.

_________________
Has anyone really been far even as decided to use even go want to do look more like?
Kommentaarid: 102 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 90
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
monomakk
HV kasutaja

liitunud: 18.01.2012




sõnum 13.02.2013 19:27:50 vasta tsitaadiga

viisin on htc one s lõpuks kännukasse remonti. thumbs_up.gif

aga kõige pealt käisin elisas .. sealt sain vastuseks, et pole mõtet ametliku remonti saata et kallis jne.(et internetist tellides saab odavamalt jne)

siis mõtlesin ,et käin starcom'ist ka läbi ja küsin pakkumist. Starcomist öeldi mulle, et ekraani vahetus läheb maksma 260 EUROT ( !!! ) uskumatu!!!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.02.2013 19:34:00 vasta tsitaadiga

ja palju see "kännukas" tahab? meenutab juba im arvuteid, kes tahtsid miski käkkraamat õhu hingede eest 250euri + vahetus.
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder ja https://www.facebook.com/marketplace/profile/61591165192783/?ref=permalink küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
monomakk
HV kasutaja

liitunud: 18.01.2012




sõnum 13.02.2013 19:40:49 vasta tsitaadiga

laurx kirjutas:
ja palju see "kännukas" tahab? meenutab juba im arvuteid, kes tahtsid miski käkkraamat õhu hingede eest 250euri + vahetus.



kännukas saadab ametliku htc remonti (lätti)
hinnaks ca 190 euri.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
janar74
HV kasutaja

liitunud: 21.04.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.02.2013 13:06:47 vasta tsitaadiga

monomakk kirjutas:
laurx kirjutas:
ja palju see "kännukas" tahab? meenutab juba im arvuteid, kes tahtsid miski käkkraamat õhu hingede eest 250euri + vahetus.



kännukas saadab ametliku htc remonti (lätti)
hinnaks ca 190 euri.


Mina võin originaal osa koos vahetusega pakkuda 159€

_________________
Mobiiltelefonide remont, ost, müük tarvikud ja varuosad, kui huvi siis PS, MSN, E-mail või Telefon!

Müüa erinevaid TÄIESTI uusi Nokia swap telefone!
Kommentaarid: 93 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Mobiiltelefonide remondiabi II (uued reeglid !) mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 23, 24, 25 ... 45, 46, 47  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.