|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
cirius
HV kasutaja

liitunud: 18.04.2004
|
31.01.2013 19:27:56
|
|
|
Mul ei õnnestu telefoni arvutiga ühendada. Kunagi aluses oli kenasti, my computrisse tekkis kaust ja sealt sai pilte ja mussi lihtsalt kopeerida või juurde panna.
Nüüd, kui ühendan usb arvutiga, siis tel hakkab laadima muud ei juhtu midagi ei telefonis ei arvutis. Kas seda saaks kuidagi toimima panna?
teine asi, oleks tehase seadete taastamine telefonil. Kui seda teha, mis siis juhtuks mis kaoks ja mis jääks. Usun, et puhtalt lehelt alustades, peaks tel jälle kiire olema.
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
yoyoo
Kreisi kasutaja

liitunud: 12.06.2005
|
31.01.2013 20:31:43
|
|
|
| Kõik asjad kaovad mis sul telefoni mälus on. Ka numbrid.
|
|
| Kommentaarid: 30 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
erik111
HV Guru
liitunud: 21.05.2012
|
31.01.2013 21:12:08
|
|
|
| mhei, Ilus pilt.
|
|
| Kommentaarid: 183 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
157 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Renq
HV veteran

liitunud: 21.12.2003
|
31.01.2013 23:58:32
|
|
|
| Nii, täna tekkis jama. Näitab et kõrvaklapid on sees kuigi tegelt ei ole. Kui seal augus ringi udada siis kaob see märk ära. A kui restardi teen tuleb tagasi. Miks selline jura?
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
miq12
HV veteran

liitunud: 27.03.2007
|
01.02.2013 00:20:33
|
|
|
| Mingi mustus ikka äkki seal sees? Proovi kõrvaklapi juhtmeotsaga paar korda liigutada.
|
|
| Kommentaarid: 171 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
162 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Renq
HV veteran

liitunud: 21.12.2003
|
01.02.2013 00:49:13
|
|
|
| miq12 kirjutas: |
| Mingi mustus ikka äkki seal sees? Proovi kõrvaklapi juhtmeotsaga paar korda liigutada. |
liigutasin palju kordi, tulemust ei anna, kui muu asjaga klemme udada, siis kaob ära nurgast kõrvaklapi märk, a nii kui restart teha, tuleb kohe kiri, et klapid ühendatud.
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rex
HV Guru

liitunud: 09.01.2002
|
01.02.2013 10:44:31
|
|
|
| Niiskust pole saanud? Lumme kukkunud vms.
|
|
| Kommentaarid: 249 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Renq
HV veteran

liitunud: 21.12.2003
|
01.02.2013 10:48:12
|
|
|
| rex kirjutas: |
| Niiskust pole saanud? Lumme kukkunud vms. |
Pigem et ei ole saanud. See indikaator on see värviline ruut? Paistab ilus korras olevat. Aga igatahes öösel kadus see anomaalia ära ja tagasi pole tulnud.
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SSD
HV Guru

liitunud: 18.01.2006
|
03.02.2013 21:15:29
|
|
|
| Dijital kirjutas: |
| Mitu korda on seetõttu ka hommikune äratus ära jäänud. |
ära hirmuta! ostsin täna s3-e ja selline uudis tegi päris kurvaks
|
|
| Kommentaarid: 314 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
267 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pinkman
Kreisi kasutaja
liitunud: 05.09.2003
|
03.02.2013 21:17:51
|
|
|
| Mismoodi see ilma juhtmeta laadimine toimib.
|
|
| Kommentaarid: 35 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
3 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
miq12
HV veteran

liitunud: 27.03.2007
|
|
| Kommentaarid: 171 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
162 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pinkman
Kreisi kasutaja
liitunud: 05.09.2003
|
03.02.2013 21:24:28
|
|
|
| Kas eestis ka seda laadijat müüakse.
|
|
| Kommentaarid: 35 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
3 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
miq12
HV veteran

liitunud: 27.03.2007
|
|
| Kommentaarid: 171 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
162 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rocki
Kreisi kasutaja

liitunud: 15.01.2003
|
04.02.2013 14:25:49
|
|
|
suht pointless tundub see juhtmeta laadija, sest tegu on ju siiski docis laadimisega, lihstalt klemmid ei lähe telefoni vaid elektromagnetväli laeb? Mu oma võb vabalt juhtme otsas ka rippuda:)
aga telefoniraamatust rääkides, siis erinevaid rom'e proovinud ja no krt jääb uimaseks. Päeval palju helistamisi ja siis ajab vihale küll see uimasus. Loodetavasti leitakse lahendus sellele anomaaaliale
_________________ Asju saab kah teisiti teha! |
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ardo89
HV vaatleja

liitunud: 30.01.2012
|
04.02.2013 22:42:55
|
|
|
kellelgi olnud sarnast probleemi?
Üks õhtu magama minnes panin telefoni laadima,telefon oli täiesti tühi.Hommikul nägin,et punane led põleb.Lülitasin telefoni sisse ja akut oli laetud ainult 2%.Võtsin aku välja natukeseks ja panin uuesti laadima terveks päevaks.Koju tulles oli vist 20% laetud ja järjest hullemaks see % läks iga laadimisega,kuni enam üldse sisse ei lülitanud ennast.Ostsin uue hiina aku,panin laadija järgi,kõik oli nagu korras,hakkas ilusti laadima,siis kasutasin telefoni samal ajal kui laadija järel oli ja avastasin,et aku % väheneb jõudsalt.Jätsin telefoni rahule ja nüüd kui uuesti vaatasin oli akut 4% ja laadijat ta enam ära ei tunnegi.Siis kui telefon välja on lülitatud ja laadija järgi panen,tuleb see laadimismärk ette,aga see ei liigu vms ja kustub siis kohe ära. Proovisin ka teist Samsungi originaal laadijat ja usb laadijat. Ilmselt tarkvaraline viga see ka olla ei saa?Tegin factory reseti ka.Homme arvatavasti garantiisse.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
SSD
HV Guru

liitunud: 18.01.2006
|
04.02.2013 22:48:45
|
|
|
garantii laks jah, ma arvan.
mul selline küsimus, et nüüd kui veidi appe alla laetud ja samsungi konto tehtud jne. nüüd on mingi spämm tulema hakanud, a`la olete võitnud midaigenesasja. et muudki vali ja kliki siia ja sinna. ma eriti palju klikkida ei julgend ja eelistasin kustutada selle jama. töökaaslasel s2 ja ta ütles, et tal ka sama jama kas teil ka?
|
|
| Kommentaarid: 314 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
267 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
04.02.2013 22:51:02
|
|
|
| SSD kirjutas: |
garantii laks jah, ma arvan.
mul selline küsimus, et nüüd kui veidi appe alla laetud ja samsungi konto tehtud jne. nüüd on mingi spämm tulema hakanud, a`la olete võitnud midaigenesasja. et muudki vali ja kliki siia ja sinna. ma eriti palju klikkida ei julgend ja eelistasin kustutada selle jama. töökaaslasel s2 ja ta ütles, et tal ka sama jama kas teil ka? |
s2-ga ma küll kunagi midagi saanud ja äppe olen oioi kui palju tõmmanud.
pole siiani aru saanud milleks seda samsa kontot vaja on
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
miq12
HV veteran

liitunud: 27.03.2007
|
04.02.2013 22:52:02
|
|
|
| Ei ole ka samsa kontot pandud ning ei tule samuti mitte mingit spammi.
|
|
| Kommentaarid: 171 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
162 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SSD
HV Guru

liitunud: 18.01.2006
|
04.02.2013 22:55:03
|
|
|
| miq12 kirjutas: |
| Ei ole ka samsa kontot pandud ning ei tule samuti mitte mingit spammi. |
arvate, et selle konto pärast? oot aga kas ilma kontota saab ka marketist appe?
|
|
| Kommentaarid: 314 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
267 |
|
| tagasi üles |
|
 |
miq12
HV veteran

liitunud: 27.03.2007
|
04.02.2013 22:57:52
|
|
|
| Play Store'le ligi pääsemiseks on ainult google kontot vaja. Samsal endal ka mingi appstore kus seda samsungi kontot vaja, aga pole ise seda proovinud kordagi ning puudust ka ei tunne.
|
|
| Kommentaarid: 171 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
162 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
04.02.2013 23:02:07
|
|
|
| SSD kirjutas: |
| miq12 kirjutas: |
| Ei ole ka samsa kontot pandud ning ei tule samuti mitte mingit spammi. |
arvate, et selle konto pärast? oot aga kas ilma kontota saab ka marketist appe? |
selle jaoks on google konto, mitte samsungi konto. viimane mingi bs lisavarustus või krt seda teab mis asi
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Oliver112
HV veteran
liitunud: 13.01.2004
|
04.02.2013 23:31:59
|
|
|
| jeesus188 kirjutas: |
pole siiani aru saanud milleks seda samsa kontot vaja on  |
Samsung DIVE on mu meelest üsna piisav põhjus.
|
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
90 |
|
| tagasi üles |
|
 |
zest
Kreisi kasutaja

liitunud: 17.12.2007
|
05.02.2013 08:47:48
|
|
|
| SSD kirjutas: |
garantii laks jah, ma arvan.
mul selline küsimus, et nüüd kui veidi appe alla laetud ja samsungi konto tehtud jne. nüüd on mingi spämm tulema hakanud, a`la olete võitnud midaigenesasja. et muudki vali ja kliki siia ja sinna. ma eriti palju klikkida ei julgend ja eelistasin kustutada selle jama. töökaaslasel s2 ja ta ütles, et tal ka sama jama kas teil ka? |
äkki oledki siis midagi võitnud?
Samsa store on täielik kräpp küll, aga mina näiteks sain küll oma võidu kätte
_________________ If Jesus had been killed twenty years ago, Catholic school children would be wearing little electric chairs around their necks instead of crosses. |
|
| Kommentaarid: 183 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
158 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SSD
HV Guru

liitunud: 18.01.2006
|
05.02.2013 08:48:48
|
|
|
| zest kirjutas: |
äkki oledki siis midagi võitnud?  |
ja töökaaslane võidab neli korda päevast juba teist kuud jutti
kui nii oleks, siis ta võiks juba pole avada!
|
|
| Kommentaarid: 314 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
267 |
|
| tagasi üles |
|
 |
zest
Kreisi kasutaja

liitunud: 17.12.2007
|
05.02.2013 09:49:13
|
|
|
Noh, mõneli veab.
_________________ If Jesus had been killed twenty years ago, Catholic school children would be wearing little electric chairs around their necks instead of crosses. |
|
| Kommentaarid: 183 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
158 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rex
HV Guru

liitunud: 09.01.2002
|
05.02.2013 11:13:03
|
|
|
| Enamasti on kuskil kasutajaankeedis linnuke, et ärge saatke reklaami. Nii tuntud tegija ei saa endale tihedat kasutajale vastumeelset spämmimist lubada. Õppige oma hästikonfitavat seadet konfima.
|
|
| Kommentaarid: 249 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rocki
Kreisi kasutaja

liitunud: 15.01.2003
|
05.02.2013 14:29:11
|
|
|
| Oliver112 kirjutas: |
| jeesus188 kirjutas: |
pole siiani aru saanud milleks seda samsa kontot vaja on  |
Samsung DIVE on mu meelest üsna piisav põhjus.  |
Dive küll ei kutsu samsa kontot kasutama.
_________________ Asju saab kah teisiti teha! |
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Brunn1985
HV vaatleja

liitunud: 09.11.2010
|
05.02.2013 16:20:01
|
|
|
täna siis kukkus telefon maha ja esiklaas pragusi täis täiega
aga see lcd osa nagu ise on terve.
Käisin telefoni paranduses ja seal üeldi et tuleb terve esiosa ära vahetada 170€
ma ei saa aru miks seda klaasiosa ainult vahetada ei saa?
youtubes mingid videod on et vahetavad neid.
Ma ei tea mida teha krt, 170€ on nagu palju välja käia...
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
miq12
HV veteran

liitunud: 27.03.2007
|
05.02.2013 16:26:59
|
|
|
| Halb. Puuteekraan on LCD peale kinni liimitud ja seetõttu seda eraldi väga ei vahetata.
|
|
| Kommentaarid: 171 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
162 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mario20031
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.10.2003
|
05.02.2013 16:28:40
|
|
|
| Brunn1985 kirjutas: |
täna siis kukkus telefon maha ja esiklaas pragusi täis täiega
aga see lcd osa nagu ise on terve.
Käisin telefoni paranduses ja seal üeldi et tuleb terve esiosa ära vahetada 170€
ma ei saa aru miks seda klaasiosa ainult vahetada ei saa?
youtubes mingid videod on et vahetavad neid.
Ma ei tea mida teha krt, 170€ on nagu palju välja käia... |
Endal sama lugu. Klaasi saab vahetada, aga see on ilge jama, sest klaas on läbipaistva liimiga liimitud ekraani külge ja vaja kuumutada jne, et see lõpuks kätte saada - palju tööd ühesõnaga ning teiseks kui klaas ainult ära vahetada, siis võib tolmu ekraani ja gorilla vahele hakata kogunema. Mul vaikselt pudeneb neid klaasi tükke juba iseenesest, aga vahetada mõtet ka ei näe, sest see telefon pole seda enam väärt. Pealegi varsti S4 tulekul
|
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dijital
HV Guru

liitunud: 09.06.2003

|
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kapa
HV vaatleja
liitunud: 19.09.2007
|
06.02.2013 12:11:04
|
|
|
www.mobphonesltd.com
Teab keegi nendest tegelastest midagi?
Seal lehel on Samsung i9305 Galaxy S III 16GB 400.-USD
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Snaxez
Kreisi kasutaja

liitunud: 25.03.2004
|
06.02.2013 22:20:53
|
|
|
| kapa kirjutas: |
www.mobphonesltd.com
Teab keegi nendest tegelastest midagi?
Seal lehel on Samsung i9305 Galaxy S III 16GB 400.-USD |
hinnad on väga head aga site paistab kahtlane. Imelik, et UK poe kohta on hinnad ainult $ ja shippingu hindadest pole ka sõnagi räägitud.
|
|
| Kommentaarid: 61 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
54 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rocki
Kreisi kasutaja

liitunud: 15.01.2003
|
07.02.2013 11:35:34
|
|
|
| Snaxez kirjutas: |
| kapa kirjutas: |
www.mobphonesltd.com
Teab keegi nendest tegelastest midagi?
Seal lehel on Samsung i9305 Galaxy S III 16GB 400.-USD |
hinnad on väga head aga site paistab kahtlane. Imelik, et UK poe kohta on hinnad ainult $ ja shippingu hindadest pole ka sõnagi räägitud. |
Ilmselt suur võimalus nii telefonist kui rahast ilma jääda. Julged proovivad:)
_________________ Asju saab kah teisiti teha! |
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mariokuu
HV vaatleja

liitunud: 03.07.2009
|
07.02.2013 21:01:04
|
|
|
mul on hetkel 4 lehte rakendusi/appe vms.
Aga ma kustutasin kolmandalt lehelt paar äppi ära, kuid need neljandal lehel olevad äpid ei tule üle kolmandale. Kuidas seda võimalik teha oleks? Ja kui midagi juurde tõmban, siis nad lähevad ka neljandale, kuigi kolmandal lehel on paar vaba kohta. SII-l vead lihtsalt äpi vasakule või paremale ääre peale ja saadki ümber paigutada, SIII-l nii ei toimi
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
07.02.2013 21:22:06
|
|
|
| mariokuu kirjutas: |
mul on hetkel 4 lehte rakendusi/appe vms.
Aga ma kustutasin kolmandalt lehelt paar äppi ära, kuid need neljandal lehel olevad äpid ei tule üle kolmandale. Kuidas seda võimalik teha oleks? Ja kui midagi juurde tõmban, siis nad lähevad ka neljandale, kuigi kolmandal lehel on paar vaba kohta. SII-l vead lihtsalt äpi vasakule või paremale ääre peale ja saadki ümber paigutada, SIII-l nii ei toimi  |
rakendused. siis vajutad vasakpoolset nähtamatut nuppu ja paned muuda, s2 on ka samamoodi nüüd
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mariokuu
HV vaatleja

liitunud: 03.07.2009
|
07.02.2013 22:39:13
|
|
|
Tänud!
Olin ennem ka selle muudaga proovinud vasakule ja paremale viia. Ei taibanud, et peab väheke ootama, ennem kui teisele lehele viskab
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
erik111
HV Guru
liitunud: 21.05.2012
|
08.02.2013 18:05:33
|
|
|
| Nüüd hiljuti on tulnud Smasung Galaxy S3 LaFleur
|
|
| Kommentaarid: 183 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
157 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mariokuu
HV vaatleja

liitunud: 03.07.2009
|
11.02.2013 14:30:38
|
|
|
kas kuidagi oleks võimalik näha ka siit kaarti http://register.metsad.ee/avalik/
Ette viskam mulle, et Chrome for Android does not support this plug-in.
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dijital
HV Guru

liitunud: 09.06.2003

|
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mhei
HV kasutaja

liitunud: 03.12.2009
|
20.02.2013 12:55:28
|
|
|
lugu järgmine, sai alla sikutatud mp3 mängija(vahet pole millise alla sikutan) , aga iga kord kui kui kuulasin muzzi, töötas koos bassiga vibra. Originaal playeriga seda pole . Kas on veel keegi sellega kokku puutunud või oskab selle teemaga aidata?
_________________ ツ |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dijital
HV Guru

liitunud: 09.06.2003

|
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mhei
HV kasutaja

liitunud: 03.12.2009
|
20.02.2013 14:05:27
|
|
|
see väljas, proovisin ka googlet ja sealt abi ei saanud
_________________ ツ |
|
| tagasi üles |
|
 |
Aurah
HV vaatleja
liitunud: 05.08.2006
|
20.02.2013 15:09:01
|
|
|
| Juhtus siis selline tore asi, et suutsin ekraanile mõrad tekitada. Oskab keegi öelda, palju ekraani vahetus ja klaas ise maksta võivad...ebayst leidsin 20 dollari eest klaase, aga samas lugesin, et vahetus pole üldse nii kerge, kuna klaasile digitizer külge kleebitud...on keegi endal vahetanid ekraani? teab palju selle vahetuse töö maksta võiks ja kus seda üldse saaks lasta teha?
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kotkas1000
HV kasutaja

liitunud: 13.12.2002
|
21.02.2013 16:29:11
|
|
|
Paarisaja euroga pidi hakkama saama.
_________________ Tõlkis: Luule Zavornok
Teksti luges: Malle Peedo |
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
zest
Kreisi kasutaja

liitunud: 17.12.2007
|
22.02.2013 16:21:42
|
|
|
| mhei kirjutas: |
| lugu järgmine, sai alla sikutatud mp3 mängija(vahet pole millise alla sikutan) , aga iga kord kui kui kuulasin muzzi, töötas koos bassiga vibra. Originaal playeriga seda pole . Kas on veel keegi sellega kokku puutunud või oskab selle teemaga aidata? |
Mul PowerAmp-iga sama lugu.
Ja kust see väljalülitada ka ei leidnud, aga naädalaga harjusin ära, nüüd enam ei pane tähelegi....
_________________ If Jesus had been killed twenty years ago, Catholic school children would be wearing little electric chairs around their necks instead of crosses. |
|
| Kommentaarid: 183 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
158 |
|
| tagasi üles |
|
 |
eng1net
HV vaatleja
liitunud: 11.01.2007
|
23.02.2013 09:59:27
|
|
|
Küsimus , et miks minu s3 ei kasuta 3g võrku?
Ainult h, h+ või e.Operaatoriks on elisa.
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mart352
HV Guru

liitunud: 05.02.2003
|
|
| Kommentaarid: 54 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
51 |
|
| tagasi üles |
|
 |
eng1net
HV vaatleja
liitunud: 11.01.2007
|
23.02.2013 10:15:06
|
|
|
| Selge, ei teadnud seda aga tänud vastuse eest.
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
in-sane
HV kasutaja

liitunud: 18.03.2006
|
23.02.2013 19:40:10
|
|
|
| Aurah kirjutas: |
| Juhtus siis selline tore asi, et suutsin ekraanile mõrad tekitada. Oskab keegi öelda, palju ekraani vahetus ja klaas ise maksta võivad...ebayst leidsin 20 dollari eest klaase, aga samas lugesin, et vahetus pole üldse nii kerge, kuna klaasile digitizer külge kleebitud...on keegi endal vahetanid ekraani? teab palju selle vahetuse töö maksta võiks ja kus seda üldse saaks lasta teha? |
Germandias läks minul ekraani vahetus 159€ nii, et odav lõbu ta pole.
|
|
| Kommentaarid: 26 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
18 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|