Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Samsung I9300 Galaxy S III märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 28, 29, 30 ... 47, 48, 49  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
cirius
HV kasutaja
cirius

liitunud: 18.04.2004




sõnum 31.01.2013 19:27:56 vasta tsitaadiga

Mul ei õnnestu telefoni arvutiga ühendada. Kunagi aluses oli kenasti, my computrisse tekkis kaust ja sealt sai pilte ja mussi lihtsalt kopeerida või juurde panna.
Nüüd, kui ühendan usb arvutiga, siis tel hakkab laadima muud ei juhtu midagi ei telefonis ei arvutis. Kas seda saaks kuidagi toimima panna?

teine asi, oleks tehase seadete taastamine telefonil. Kui seda teha, mis siis juhtuks mis kaoks ja mis jääks. Usun, et puhtalt lehelt alustades, peaks tel jälle kiire olema.
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
yoyoo
Kreisi kasutaja
yoyoo

liitunud: 12.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.01.2013 20:31:43 vasta tsitaadiga

Kõik asjad kaovad mis sul telefoni mälus on. Ka numbrid.
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erik111
HV Guru

liitunud: 21.05.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.01.2013 21:12:08 vasta tsitaadiga

mhei, Ilus pilt.
Kommentaarid: 183 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renq
HV veteran
Renq

liitunud: 21.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.01.2013 23:58:32 vasta tsitaadiga

Nii, täna tekkis jama. Näitab et kõrvaklapid on sees kuigi tegelt ei ole. Kui seal augus ringi udada siis kaob see märk ära. A kui restardi teen tuleb tagasi. Miks selline jura?
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
miq12
HV veteran
miq12

liitunud: 27.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.02.2013 00:20:33 vasta tsitaadiga

Mingi mustus ikka äkki seal sees? Proovi kõrvaklapi juhtmeotsaga paar korda liigutada.
Kommentaarid: 171 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 162
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Renq
HV veteran
Renq

liitunud: 21.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.02.2013 00:49:13 vasta tsitaadiga

miq12 kirjutas:
Mingi mustus ikka äkki seal sees? Proovi kõrvaklapi juhtmeotsaga paar korda liigutada.


liigutasin palju kordi, tulemust ei anna, kui muu asjaga klemme udada, siis kaob ära nurgast kõrvaklapi märk, a nii kui restart teha, tuleb kohe kiri, et klapid ühendatud.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.02.2013 10:44:31 vasta tsitaadiga

Niiskust pole saanud? Lumme kukkunud vms.
Kommentaarid: 249 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renq
HV veteran
Renq

liitunud: 21.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.02.2013 10:48:12 vasta tsitaadiga

rex kirjutas:
Niiskust pole saanud? Lumme kukkunud vms.


Pigem et ei ole saanud. See indikaator on see värviline ruut? Paistab ilus korras olevat. Aga igatahes öösel kadus see anomaalia ära ja tagasi pole tulnud.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SSD
HV Guru
SSD

liitunud: 18.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 03.02.2013 21:15:29 vasta tsitaadiga

Dijital kirjutas:
Mitu korda on seetõttu ka hommikune äratus ära jäänud.

ära hirmuta! ostsin täna s3-e ja selline uudis tegi päris kurvaks icon_cry.gif
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 267
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pinkman
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.02.2013 21:17:51 vasta tsitaadiga

Mismoodi see ilma juhtmeta laadimine toimib.
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 3 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
miq12
HV veteran
miq12

liitunud: 27.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.02.2013 21:24:28 vasta tsitaadiga

Siin üks video juhtmeta laadimisest:
http://www.youtube.com/watch?v=oKdNCiShlY0

Korpuse alla tuleb vastuvõtja ja telefon tuleb siis asetada spetsiaalse "mati" peale, mille kaudu laeb.
Kommentaarid: 171 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 162
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
pinkman
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.02.2013 21:24:28 vasta tsitaadiga

Kas eestis ka seda laadijat müüakse.
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 3 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
miq12
HV veteran
miq12

liitunud: 27.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.02.2013 21:32:10 vasta tsitaadiga

Minumeelest mitte, aga pole ka väga kursis. Kõige odavam tuleb vast näiteks ebay'st tellides:
Vastuvõtja: http://www.ebay.com/itm/NEW-Qi-wireless-Charger-receiver-pad-for-Samsung-Galaxy-S3-S9300-Receiver-only-/130825961149?pt=PDA_Accessories&hash=item1e75d5bebd
Laadija: link

Samas ise olen aru saanud, et juhtmeta laadimisel ka erinevaid versioone/standardeid, et Qi, Palm TouchStone versioon jne.
Kommentaarid: 171 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 162
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
rocki
Kreisi kasutaja
rocki

liitunud: 15.01.2003




sõnum 04.02.2013 14:25:49 vasta tsitaadiga

suht pointless tundub see juhtmeta laadija, sest tegu on ju siiski docis laadimisega, lihstalt klemmid ei lähe telefoni vaid elektromagnetväli laeb?icon_smile.gif Mu oma võb vabalt juhtme otsas ka rippuda:)
aga telefoniraamatust rääkides, siis erinevaid rom'e proovinud ja no krt jääb uimaseks. Päeval palju helistamisi ja siis ajab vihale küll see uimasus. Loodetavasti leitakse lahendus sellele anomaaaliale

_________________
Asju saab kah teisiti teha!
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ardo89
HV vaatleja
Ardo89

liitunud: 30.01.2012




sõnum 04.02.2013 22:42:55 vasta tsitaadiga

kellelgi olnud sarnast probleemi?
Üks õhtu magama minnes panin telefoni laadima,telefon oli täiesti tühi.Hommikul nägin,et punane led põleb.Lülitasin telefoni sisse ja akut oli laetud ainult 2%.Võtsin aku välja natukeseks ja panin uuesti laadima terveks päevaks.Koju tulles oli vist 20% laetud ja järjest hullemaks see % läks iga laadimisega,kuni enam üldse sisse ei lülitanud ennast.Ostsin uue hiina aku,panin laadija järgi,kõik oli nagu korras,hakkas ilusti laadima,siis kasutasin telefoni samal ajal kui laadija järel oli ja avastasin,et aku % väheneb jõudsalt.Jätsin telefoni rahule ja nüüd kui uuesti vaatasin oli akut 4% ja laadijat ta enam ära ei tunnegi.Siis kui telefon välja on lülitatud ja laadija järgi panen,tuleb see laadimismärk ette,aga see ei liigu vms ja kustub siis kohe ära. Proovisin ka teist Samsungi originaal laadijat ja usb laadijat. Ilmselt tarkvaraline viga see ka olla ei saa?Tegin factory reseti ka.Homme arvatavasti garantiisse.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SSD
HV Guru
SSD

liitunud: 18.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 04.02.2013 22:48:45 vasta tsitaadiga

garantii laks jah, ma arvan.
mul selline küsimus, et nüüd kui veidi appe alla laetud ja samsungi konto tehtud jne. nüüd on mingi spämm tulema hakanud, a`la olete võitnud midaigenesasja. et muudki vali ja kliki siia ja sinna. ma eriti palju klikkida ei julgend ja eelistasin kustutada selle jama. töökaaslasel s2 ja ta ütles, et tal ka sama jama icon_neutral.gif kas teil ka?
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 267
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.02.2013 22:51:02 vasta tsitaadiga

SSD kirjutas:
garantii laks jah, ma arvan.
mul selline küsimus, et nüüd kui veidi appe alla laetud ja samsungi konto tehtud jne. nüüd on mingi spämm tulema hakanud, a`la olete võitnud midaigenesasja. et muudki vali ja kliki siia ja sinna. ma eriti palju klikkida ei julgend ja eelistasin kustutada selle jama. töökaaslasel s2 ja ta ütles, et tal ka sama jama icon_neutral.gif kas teil ka?

s2-ga ma küll kunagi midagi saanud ja äppe olen oioi kui palju tõmmanud.
pole siiani aru saanud milleks seda samsa kontot vaja on icon_rolleyes.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
miq12
HV veteran
miq12

liitunud: 27.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.02.2013 22:52:02 vasta tsitaadiga

Ei ole ka samsa kontot pandud ning ei tule samuti mitte mingit spammi.
Kommentaarid: 171 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 162
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
SSD
HV Guru
SSD

liitunud: 18.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 04.02.2013 22:55:03 vasta tsitaadiga

miq12 kirjutas:
Ei ole ka samsa kontot pandud ning ei tule samuti mitte mingit spammi.

arvate, et selle konto pärast? oot aga kas ilma kontota saab ka marketist appe?
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 267
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
miq12
HV veteran
miq12

liitunud: 27.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.02.2013 22:57:52 vasta tsitaadiga

Play Store'le ligi pääsemiseks on ainult google kontot vaja. Samsal endal ka mingi appstore kus seda samsungi kontot vaja, aga pole ise seda proovinud kordagi ning puudust ka ei tunne.
Kommentaarid: 171 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 162
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.02.2013 23:02:07 vasta tsitaadiga

SSD kirjutas:
miq12 kirjutas:
Ei ole ka samsa kontot pandud ning ei tule samuti mitte mingit spammi.

arvate, et selle konto pärast? oot aga kas ilma kontota saab ka marketist appe?

selle jaoks on google konto, mitte samsungi konto. viimane mingi bs lisavarustus või krt seda teab mis asi

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oliver112
HV veteran

liitunud: 13.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.02.2013 23:31:59 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:

pole siiani aru saanud milleks seda samsa kontot vaja on icon_rolleyes.gif


Samsung DIVE on mu meelest üsna piisav põhjus. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 90
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
zest
Kreisi kasutaja
zest

liitunud: 17.12.2007




sõnum 05.02.2013 08:47:48 vasta tsitaadiga

SSD kirjutas:
garantii laks jah, ma arvan.
mul selline küsimus, et nüüd kui veidi appe alla laetud ja samsungi konto tehtud jne. nüüd on mingi spämm tulema hakanud, a`la olete võitnud midaigenesasja. et muudki vali ja kliki siia ja sinna. ma eriti palju klikkida ei julgend ja eelistasin kustutada selle jama. töökaaslasel s2 ja ta ütles, et tal ka sama jama icon_neutral.gif kas teil ka?

äkki oledki siis midagi võitnud? thumbs_up.gif
Samsa store on täielik kräpp küll, aga mina näiteks sain küll oma võidu kätte icon_rolleyes.gif

_________________
If Jesus had been killed twenty years ago, Catholic school children would be wearing little electric chairs around their necks instead of crosses.
Kommentaarid: 183 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SSD
HV Guru
SSD

liitunud: 18.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 05.02.2013 08:48:48 vasta tsitaadiga

zest kirjutas:

äkki oledki siis midagi võitnud? thumbs_up.gif

ja töökaaslane võidab neli korda päevast juba teist kuud jutti icon_eek.gif
kui nii oleks, siis ta võiks juba pole avada! icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 267
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
zest
Kreisi kasutaja
zest

liitunud: 17.12.2007




sõnum 05.02.2013 09:49:13 vasta tsitaadiga

Noh, mõneli veab.
_________________
If Jesus had been killed twenty years ago, Catholic school children would be wearing little electric chairs around their necks instead of crosses.
Kommentaarid: 183 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.02.2013 11:13:03 vasta tsitaadiga

Enamasti on kuskil kasutajaankeedis linnuke, et ärge saatke reklaami. Nii tuntud tegija ei saa endale tihedat kasutajale vastumeelset spämmimist lubada. Õppige oma hästikonfitavat seadet konfima.
Kommentaarid: 249 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rocki
Kreisi kasutaja
rocki

liitunud: 15.01.2003




sõnum 05.02.2013 14:29:11 vasta tsitaadiga

Oliver112 kirjutas:
jeesus188 kirjutas:

pole siiani aru saanud milleks seda samsa kontot vaja on icon_rolleyes.gif


Samsung DIVE on mu meelest üsna piisav põhjus. thumbs_up.gif


Dive küll ei kutsu samsa kontot kasutama.

_________________
Asju saab kah teisiti teha!
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Brunn1985
HV vaatleja
Brunn1985

liitunud: 09.11.2010




sõnum 05.02.2013 16:20:01 vasta tsitaadiga

täna siis kukkus telefon maha ja esiklaas pragusi täis täiega icon_sad.gif
aga see lcd osa nagu ise on terve.
Käisin telefoni paranduses ja seal üeldi et tuleb terve esiosa ära vahetada 170€ thumbs_down.gif
ma ei saa aru miks seda klaasiosa ainult vahetada ei saa?
youtubes mingid videod on et vahetavad neid.
Ma ei tea mida teha krt, 170€ on nagu palju välja käia...
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
miq12
HV veteran
miq12

liitunud: 27.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.02.2013 16:26:59 vasta tsitaadiga

Halb. Puuteekraan on LCD peale kinni liimitud ja seetõttu seda eraldi väga ei vahetata.
Kommentaarid: 171 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 162
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
mario20031
Kreisi kasutaja
mario20031

liitunud: 21.10.2003




sõnum 05.02.2013 16:28:40 vasta tsitaadiga

Brunn1985 kirjutas:
täna siis kukkus telefon maha ja esiklaas pragusi täis täiega icon_sad.gif
aga see lcd osa nagu ise on terve.
Käisin telefoni paranduses ja seal üeldi et tuleb terve esiosa ära vahetada 170€ thumbs_down.gif
ma ei saa aru miks seda klaasiosa ainult vahetada ei saa?
youtubes mingid videod on et vahetavad neid.
Ma ei tea mida teha krt, 170€ on nagu palju välja käia...
Endal sama lugu. Klaasi saab vahetada, aga see on ilge jama, sest klaas on läbipaistva liimiga liimitud ekraani külge ja vaja kuumutada jne, et see lõpuks kätte saada - palju tööd ühesõnaga ning teiseks kui klaas ainult ära vahetada, siis võib tolmu ekraani ja gorilla vahele hakata kogunema. Mul vaikselt pudeneb neid klaasi tükke juba iseenesest, aga vahetada mõtet ka ei näe, sest see telefon pole seda enam väärt. Pealegi varsti S4 tulekul icon_wink.gif
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dijital
HV Guru
Dijital

liitunud: 09.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.02.2013 22:05:35 vasta tsitaadiga

On keegi proovinud käima saada DVB-T pulka selle telefoniga mingi appiga?
_________________
OBSBOT veebipoe affiliate link / 5% sooduskood: TUIKOTREW
Müüa uus Agon by AOC 610Hz monitor AG246FK6
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
kapa
HV vaatleja

liitunud: 19.09.2007




sõnum 06.02.2013 12:11:04 vasta tsitaadiga

www.mobphonesltd.com
Teab keegi nendest tegelastest midagi?
Seal lehel on Samsung i9305 Galaxy S III 16GB 400.-USD
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Snaxez
Kreisi kasutaja
Snaxez

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.02.2013 22:20:53 vasta tsitaadiga

kapa kirjutas:
www.mobphonesltd.com
Teab keegi nendest tegelastest midagi?
Seal lehel on Samsung i9305 Galaxy S III 16GB 400.-USD
hinnad on väga head aga site paistab kahtlane. Imelik, et UK poe kohta on hinnad ainult $ ja shippingu hindadest pole ka sõnagi räägitud.
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rocki
Kreisi kasutaja
rocki

liitunud: 15.01.2003




sõnum 07.02.2013 11:35:34 vasta tsitaadiga

Snaxez kirjutas:
kapa kirjutas:
www.mobphonesltd.com
Teab keegi nendest tegelastest midagi?
Seal lehel on Samsung i9305 Galaxy S III 16GB 400.-USD
hinnad on väga head aga site paistab kahtlane. Imelik, et UK poe kohta on hinnad ainult $ ja shippingu hindadest pole ka sõnagi räägitud.


Ilmselt suur võimalus nii telefonist kui rahast ilma jääda. Julged proovivad:)

_________________
Asju saab kah teisiti teha!
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mariokuu
HV vaatleja
mariokuu

liitunud: 03.07.2009




sõnum 07.02.2013 21:01:04 vasta tsitaadiga

mul on hetkel 4 lehte rakendusi/appe vms.
Aga ma kustutasin kolmandalt lehelt paar äppi ära, kuid need neljandal lehel olevad äpid ei tule üle kolmandale. Kuidas seda võimalik teha oleks? Ja kui midagi juurde tõmban, siis nad lähevad ka neljandale, kuigi kolmandal lehel on paar vaba kohta. SII-l vead lihtsalt äpi vasakule või paremale ääre peale ja saadki ümber paigutada, SIII-l nii ei toimi icon_sad.gif
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.02.2013 21:22:06 vasta tsitaadiga

mariokuu kirjutas:
mul on hetkel 4 lehte rakendusi/appe vms.
Aga ma kustutasin kolmandalt lehelt paar äppi ära, kuid need neljandal lehel olevad äpid ei tule üle kolmandale. Kuidas seda võimalik teha oleks? Ja kui midagi juurde tõmban, siis nad lähevad ka neljandale, kuigi kolmandal lehel on paar vaba kohta. SII-l vead lihtsalt äpi vasakule või paremale ääre peale ja saadki ümber paigutada, SIII-l nii ei toimi icon_sad.gif

rakendused. siis vajutad vasakpoolset nähtamatut nuppu ja paned muuda, s2 on ka samamoodi nüüd icon_smile.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mariokuu
HV vaatleja
mariokuu

liitunud: 03.07.2009




sõnum 07.02.2013 22:39:13 vasta tsitaadiga

Tänud!
Olin ennem ka selle muudaga proovinud vasakule ja paremale viia. Ei taibanud, et peab väheke ootama, ennem kui teisele lehele viskab icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erik111
HV Guru

liitunud: 21.05.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.02.2013 18:05:33 vasta tsitaadiga

Nüüd hiljuti on tulnud Smasung Galaxy S3 LaFleur
Kommentaarid: 183 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mariokuu
HV vaatleja
mariokuu

liitunud: 03.07.2009




sõnum 11.02.2013 14:30:38 vasta tsitaadiga

kas kuidagi oleks võimalik näha ka siit kaarti http://register.metsad.ee/avalik/
Ette viskam mulle, et Chrome for Android does not support this plug-in.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dijital
HV Guru
Dijital

liitunud: 09.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.02.2013 14:41:35 vasta tsitaadiga

Flash
_________________
OBSBOT veebipoe affiliate link / 5% sooduskood: TUIKOTREW
Müüa uus Agon by AOC 610Hz monitor AG246FK6
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
mhei
HV kasutaja
mhei

liitunud: 03.12.2009




sõnum 20.02.2013 12:55:28 vasta tsitaadiga

lugu järgmine, sai alla sikutatud mp3 mängija(vahet pole millise alla sikutan) , aga iga kord kui kui kuulasin muzzi, töötas koos bassiga vibra. Originaal playeriga seda pole . Kas on veel keegi sellega kokku puutunud või oskab selle teemaga aidata?
_________________
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dijital
HV Guru
Dijital

liitunud: 09.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.02.2013 13:17:12 vasta tsitaadiga

Pole täheldanud seda, aga google ja 10 sekundit ning vastus käes.

Telefoni heli seadete all on ilmselt "automaatne puude" sisse lülitatud. (Auto haptic)

_________________
OBSBOT veebipoe affiliate link / 5% sooduskood: TUIKOTREW
Müüa uus Agon by AOC 610Hz monitor AG246FK6
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
mhei
HV kasutaja
mhei

liitunud: 03.12.2009




sõnum 20.02.2013 14:05:27 vasta tsitaadiga

see väljas, proovisin ka googlet ja sealt abi ei saanud
_________________
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aurah
HV vaatleja

liitunud: 05.08.2006




sõnum 20.02.2013 15:09:01 vasta tsitaadiga

Juhtus siis selline tore asi, et suutsin ekraanile mõrad tekitada. Oskab keegi öelda, palju ekraani vahetus ja klaas ise maksta võivad...ebayst leidsin 20 dollari eest klaase, aga samas lugesin, et vahetus pole üldse nii kerge, kuna klaasile digitizer külge kleebitud...on keegi endal vahetanid ekraani? teab palju selle vahetuse töö maksta võiks ja kus seda üldse saaks lasta teha?
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kotkas1000
HV kasutaja


liitunud: 13.12.2002




sõnum 21.02.2013 16:29:11 vasta tsitaadiga

Paarisaja euroga pidi hakkama saama.
_________________
Tõlkis: Luule Zavornok
Teksti luges: Malle Peedo
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
zest
Kreisi kasutaja
zest

liitunud: 17.12.2007




sõnum 22.02.2013 16:21:42 vasta tsitaadiga

mhei kirjutas:
lugu järgmine, sai alla sikutatud mp3 mängija(vahet pole millise alla sikutan) , aga iga kord kui kui kuulasin muzzi, töötas koos bassiga vibra. Originaal playeriga seda pole . Kas on veel keegi sellega kokku puutunud või oskab selle teemaga aidata?


Mul PowerAmp-iga sama lugu.
Ja kust see väljalülitada ka ei leidnud, aga naädalaga harjusin ära, nüüd enam ei pane tähelegi....

_________________
If Jesus had been killed twenty years ago, Catholic school children would be wearing little electric chairs around their necks instead of crosses.
Kommentaarid: 183 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eng1net
HV vaatleja

liitunud: 11.01.2007




sõnum 23.02.2013 09:59:27 vasta tsitaadiga

Küsimus , et miks minu s3 ei kasuta 3g võrku?
Ainult h, h+ või e.Operaatoriks on elisa.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mart352
HV Guru
Mart352

liitunud: 05.02.2003




sõnum 23.02.2013 10:05:01 vasta tsitaadiga

eng1net kirjutas:
Küsimus , et miks minu s3 ei kasuta 3g võrku?
Ainult h, h+ või e.Operaatoriks on elisa.


Miks sa tahad, et su telefon aeglasemat 3G'd kasutaks? See H (HSDPA) ja H+ on teise nimega 3.5G, 3G+

http://en.wikipedia.org/wiki/List_of_device_bandwidths#Mobile_telephone_interfaces

_________________
Imperfection is perfect
Kommentaarid: 54 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eng1net
HV vaatleja

liitunud: 11.01.2007




sõnum 23.02.2013 10:15:06 vasta tsitaadiga

Selge, ei teadnud seda aga tänud vastuse eest.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
in-sane
HV kasutaja
in-sane

liitunud: 18.03.2006




sõnum 23.02.2013 19:40:10 vasta tsitaadiga

Aurah kirjutas:
Juhtus siis selline tore asi, et suutsin ekraanile mõrad tekitada. Oskab keegi öelda, palju ekraani vahetus ja klaas ise maksta võivad...ebayst leidsin 20 dollari eest klaase, aga samas lugesin, et vahetus pole üldse nii kerge, kuna klaasile digitizer külge kleebitud...on keegi endal vahetanid ekraani? teab palju selle vahetuse töö maksta võiks ja kus seda üldse saaks lasta teha?


Germandias läks minul ekraani vahetus 159€ nii, et odav lõbu ta pole.
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Samsung I9300 Galaxy S III mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 28, 29, 30 ... 47, 48, 49  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.