|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
jägaja
HV Guru

liitunud: 06.08.2004
|
13.12.2012 13:12:47
|
|
|
On väljas ka kasutajapoolne korralik ülevaade, mille võib kokku võtta järgnevalt:
http://www.avsforum.com/t/1440149/mede8er-med600x3d-new-3d-version-to-2013
MED600X3D on tõeline meediamängija soodsa hinnaga ja hetkeseisuga täiesti valmis arendatud riist- ja tarkvarapoolega toode, mis jätab selja taha enamused turule jõudnud-jõudmas "poolfabrikaat" tooted muudelt tuntud tegijatelt.
Võiks öelda, et hetkeseisuga lausa bug´i vaba meediamängija, vähemalt testperioodi jooksul anomaaliaid ei täheldatud.
_________________ " Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine." |
|
| Kommentaarid: 145 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pwnage
HV kasutaja

liitunud: 20.03.2009
|
17.12.2012 17:03:17
|
|
|
| ZacXz kirjutas: |
| Keegi teab mõnda odavama otsa mitx platet mis toetaks ivy´t out of the box? |
Kaudselt sama küsimus, sest AMD E-350 oleks vaja välja vahetada sellise platvormi vastu, mis riistvaraliselt 3D kiirendaks.
Muus osas saab praegune vigur veel hakkama.
|
|
| Kommentaarid: 50 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
50 |
|
| tagasi üles |
|
 |
1dumbpcuser
HV Guru
liitunud: 05.03.2002
|
18.12.2012 23:08:57
|
|
|
| pwnage kirjutas: |
| ZacXz kirjutas: |
| Keegi teab mõnda odavama otsa mitx platet mis toetaks ivy´t out of the box? |
Kaudselt sama küsimus, sest AMD E-350 oleks vaja välja vahetada sellise platvormi vastu, mis riistvaraliselt 3D kiirendaks.
Muus osas saab praegune vigur veel hakkama. |
Räägi täpsemalt platvormist, üks võimalus oleks eraldi low-profile videokaart muretseda kui korpus ja emaplaat võimaldavad.
FM1 m-itx prosed peaks 3D kiirendamist toetama
Inteli s1155 prosed peaks 3D kiirendamist toetama, vähemalt i3 ja üles
_________________ M: MSI B660M MORTAR
M: Dell RTX 2060
O: AM5 ITX emaplaat |
|
| Kommentaarid: 103 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pois11
HV Guru
liitunud: 11.10.2003
|
|
| Kommentaarid: 112 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
109 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pwnage
HV kasutaja

liitunud: 20.03.2009
|
20.12.2012 14:36:13
|
|
|
| 1dumbpcuser kirjutas: |
| pwnage kirjutas: |
| ZacXz kirjutas: |
| Keegi teab mõnda odavama otsa mitx platet mis toetaks ivy´t out of the box? |
Kaudselt sama küsimus, sest AMD E-350 oleks vaja välja vahetada sellise platvormi vastu, mis riistvaraliselt 3D kiirendaks.
Muus osas saab praegune vigur veel hakkama. |
Räägi täpsemalt platvormist, üks võimalus oleks eraldi low-profile videokaart muretseda kui korpus ja emaplaat võimaldavad.
FM1 m-itx prosed peaks 3D kiirendamist toetama
Inteli s1155 prosed peaks 3D kiirendamist toetama, vähemalt i3 ja üles  |
Praegu on selline emaplaat: http://www.msi.com/product/mb/E350IA-E45.html
ja see korpus: http://www.in-win.com.tw/products_pccase_series.php?cat_id=1&series_id=67
Ehk mingi videokaardi saaks ehk juurde visata.
On äkki soovitusi?
|
|
| Kommentaarid: 50 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
50 |
|
| tagasi üles |
|
 |
1dumbpcuser
HV Guru
liitunud: 05.03.2002
|
|
| Kommentaarid: 103 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pwnage
HV kasutaja

liitunud: 20.03.2009
|
|
| Kommentaarid: 50 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
50 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tiit256
HV vaatleja
liitunud: 01.05.2005
|
24.12.2012 15:07:50
|
|
|
Ilusat jõulu kõigile,
Küsiks nõu Xtreameri osas. Nimelt sain just läbi pikkade PIXMANIA vintsutuste prodigy blacki omanikuks (hoiatan ,et otse nende Norde kontole makstes võib jamasid tekkida). Otsuse ostmise kohta sain just siit foorumist. Hetkel veel kõvaketast pole sisse jõudnud osta aga :
1. Suva hetkedel hangub kogu kast koomasse, ehk paneb pildi tasku. Siis ainult sisselülitamisega taas käima. Seda nii filmi vaatamise kui ka menüüdes kiirelt liikumise ajal.
2. Mida tasub ja saab Androidiga teha? originaalis paistab ainult desktopi ikoon. Kuskilt lugesin, et selle peab ise installima. Kuidas kõige paremini seda teha ning mida tähele panna.
3. Milliste parameetritega kõvaketas selles karbis kõige paremini tomib ja mis suurusega? Paberites kirjas, et kuni 3TB ning SATA. Satasid on 1-3 ni ning ka muud parameetrid vintidel on erinevad. Ehk saab keegi jagada kogemust.
4. veebibrauser ei tööta korralikult. Kui ka aadressi sisse sain ei taha edasi minna. Juutuubi mängib küll apps-menüüvaliku alt, kuid brauseri kaudu valides ei lae asju alla.
Ühesõnaga mingid jamad, mis paistavad olevat "hinna sees". Arvatavasti aga pole ma esimene, kes nende kokku puutub, nii et ette juba tänu, kui keegi oma kogemustest vastata saab, või paneb mõne täpsema lingi juba olemasolevasse postitusse. Hetkel ei suutnud neid välja otsida.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
pois11
HV Guru
liitunud: 11.10.2003
|
24.12.2012 16:58:51
|
|
|
| tiit256 kirjutas: |
Ilusat jõulu kõigile,
Küsiks nõu Xtreameri osas. Nimelt sain just läbi pikkade PIXMANIA vintsutuste prodigy blacki omanikuks (hoiatan ,et otse nende Norde kontole makstes võib jamasid tekkida). Otsuse ostmise kohta sain just siit foorumist. Hetkel veel kõvaketast pole sisse jõudnud osta aga :
1. Suva hetkedel hangub kogu kast koomasse, ehk paneb pildi tasku. Siis ainult sisselülitamisega taas käima. Seda nii filmi vaatamise kui ka menüüdes kiirelt liikumise ajal.
2. Mida tasub ja saab Androidiga teha? originaalis paistab ainult desktopi ikoon. Kuskilt lugesin, et selle peab ise installima. Kuidas kõige paremini seda teha ning mida tähele panna.
3. Milliste parameetritega kõvaketas selles karbis kõige paremini tomib ja mis suurusega? Paberites kirjas, et kuni 3TB ning SATA. Satasid on 1-3 ni ning ka muud parameetrid vintidel on erinevad. Ehk saab keegi jagada kogemust.
4. veebibrauser ei tööta korralikult. Kui ka aadressi sisse sain ei taha edasi minna. Juutuubi mängib küll apps-menüüvaliku alt, kuid brauseri kaudu valides ei lae asju alla.
Ühesõnaga mingid jamad, mis paistavad olevat "hinna sees". Arvatavasti aga pole ma esimene, kes nende kokku puutub, nii et ette juba tänu, kui keegi oma kogemustest vastata saab, või paneb mõne täpsema lingi juba olemasolevasse postitusse. Hetkel ei suutnud neid välja otsida. |
Ise olen aasta seda karpi kasutanud ja selle raha eest on asja küll. Pool suguvõsa ka taolise karbiga ära varustatud ja keegi pole kokku jooksmist kurtnud. Mugavam oleks küll olnud otse tootjalt tellida mitte vahendaja kaudu. Praegu saab SideWinder3 149€ (wifi + DHL postikulu hinna sees) eest kätte. Minuarust palju asjalikum, pisem ja ilusam ja pealegi emaplaat konf on sama mis prodygil.
Kooma minemise kohta ei oska öeldagi midagi. Pane kõige uuem tarkvara peale 4.0 ja siis vaata edasi. Vähemalt filme ja muusikat kuulates ei ole mitte kunagi kokku jooksnud. Üldiselt see seade ongi siiski ainult filmide vaatamiseks mõeldud. ülejäänud (android, weebibrauser jne) unusta kohe ära. Algatuseks lülita lisateenused välja. Ei ole mõtet neid sisse lülitada milledel pole praktilist väärtus. Sul on vist see DVB-t versioon, on sul seda digi-tv vaja ka? Kui kokku jooksmine jätkub siis viska see kaart seest välja ja vaata edasi mis teeb. Kui ikka jookseb kokku siis tuleb sul garantiiga tegelema hakata.
Kõvaketas pane sisse aeglase kiirusega ja sata2, mahu valik on su enda valida. Mina isiklikult asendasin 3.5 ketta 2.5 ketta vastu, sest mind häirib kui mingi asi siriseb. 3.5 kettad kipuvad häält tegema. Mõni veel krõbiseb ka. 2.5 ketta annab edukalt sisse panna, kui on huvi võin pildi ka saata kuidas see käib. Ketas pane aga kindasti aeglase kiirusega sisse, väldid kuumenemise ohtu ka.
|
|
| Kommentaarid: 112 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
109 |
|
| tagasi üles |
|
 |
olka
HV kasutaja

liitunud: 25.09.2002
|
04.01.2013 22:21:22
|
|
|
Soov on mul osta xtreamer prodigy koos dvb-t-ga, nüüd tekkis küsimus, kas mul on võimalik salvestada ka kuidagi zuum tv vaatajakaardiga kanaleid, siis kuidas mul see võimalik on?
_________________ You, all gonna make me loose my mind, loose my mind |
|
| Kommentaarid: 18 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pois11
HV Guru
liitunud: 11.10.2003
|
04.01.2013 22:47:45
|
|
|
| olka kirjutas: |
| Soov on mul osta xtreamer prodigy koos dvb-t-ga, nüüd tekkis küsimus, kas mul on võimalik salvestada ka kuidagi zuum tv vaatajakaardiga kanaleid, siis kuidas mul see võimalik on? |
Vaatajakaarti pole võimalik kasutada. Kui näed siis ainult nelja tasuta kanalit. Üldiselt soovitan sul mitte panustada selle DVB-T peale.
|
|
| Kommentaarid: 112 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
109 |
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
04.01.2013 22:50:10
|
|
|
| pois11 kirjutas: |
Vaatajakaarti pole võimalik kasutada. Kui näed siis ainult kuute tasuta kanalit. Üldiselt soovitan sul mitte panustada selle DVB-T peale. |
Väike parandus
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pois11
HV Guru
liitunud: 11.10.2003
|
04.01.2013 22:55:06
|
|
|
| salatoimik kirjutas: |
| pois11 kirjutas: |
Vaatajakaarti pole võimalik kasutada. Kui näed siis ainult kuute tasuta kanalit. Üldiselt soovitan sul mitte panustada selle DVB-T peale. |
Väike parandus |
Hmm... ametlik kodulehekülg väidab, et 4 tasuta kanalit, endal muidu kogemused puuduvad ka, et ei tea vaielda
|
|
| Kommentaarid: 112 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
109 |
|
| tagasi üles |
|
 |
olka
HV kasutaja

liitunud: 25.09.2002
|
04.01.2013 23:58:44
|
|
|
pagan, ma nii lootsin, et saan sellega ka krüptitud kanaleid salvestada. Muide kui ma annan ette näiteks zuumboxi ja sealt kanali äkki siis on võimalik?
_________________ You, all gonna make me loose my mind, loose my mind |
|
| Kommentaarid: 18 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jägaja
HV Guru

liitunud: 06.08.2004
|
05.01.2013 02:16:17
|
|
|
| pois11 kirjutas: |
| salatoimik kirjutas: |
| pois11 kirjutas: |
Vaatajakaarti pole võimalik kasutada. Kui näed siis ainult kuute tasuta kanalit. Üldiselt soovitan sul mitte panustada selle DVB-T peale. |
Väike parandus |
Hmm... ametlik kodulehekülg väidab, et 4 tasuta kanalit, endal muidu kogemused puuduvad ka, et ei tea vaielda  |
Ametlik lehekulg väidab, et viis vabakanalit on vaadatavad. Hetkel muidugi lisaks testkanal France24. Seega hetkeseisuga kuus kanalit tõesti.
DVB-T2 omanikud saavad ka ETV-HD kanalit vaadata. Näedsa, juba seitse kanalit
_________________ " Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine." |
|
| Kommentaarid: 145 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
olka
HV kasutaja

liitunud: 25.09.2002
|
05.01.2013 10:20:16
|
|
|
olgu, kas on sellist seadet, mis teeks siis selliseid asju
1. Mängiks avi, flac, mp3 mkv-d jne
2. oleks DLNA
3. on olemas dvb-t tüüner koos conaxi mooduliga
4. on olemas bittorrenti tugi
5. on sisemise kõvakettaga.
6. on digitv salvestamise võimalusega
_________________ You, all gonna make me loose my mind, loose my mind |
|
| Kommentaarid: 18 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pois11
HV Guru
liitunud: 11.10.2003
|
05.01.2013 10:35:41
|
|
|
| olka kirjutas: |
olgu, kas on sellist seadet, mis teeks siis selliseid asju
1. Mängiks avi, flac, mp3 mkv-d jne
2. oleks DLNA
3. on olemas dvb-t tüüner koos conaxi mooduliga
4. on olemas bittorrenti tugi
5. on sisemise kõvakettaga.
6. on digitv salvestamise võimalusega |
Kas mitte samsungi tipp mudelid ei võimalda kõike neid. Oleneb teleka suurusest aga 1000-2000€ vahel. Aga sellist lahendust väikeste kopsikute näol küll ei tea. Pigem osta korralik salvestav DVB-T digipoks ja eraldi sirka 150€ maksev multimeediakeskus.
|
|
| Kommentaarid: 112 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
109 |
|
| tagasi üles |
|
 |
linni
HV kasutaja
liitunud: 18.12.2009
|
05.01.2013 13:06:02
|
|
|
| olka kirjutas: |
olgu, kas on sellist seadet, mis teeks siis selliseid asju
1. Mängiks avi, flac, mp3 mkv-d jne
2. oleks DLNA
3. on olemas dvb-t tüüner koos conaxi mooduliga
4. on olemas bittorrenti tugi
5. on sisemise kõvakettaga.
6. on digitv salvestamise võimalusega |
Kolm varianti:
1. Enamus kaasaegseid üle keskmise telereid. Ükski nendest ei saa hakkama torrentitega.
2. Meediamängijad, näiteks Dune HD koos lisana müüdava DVB-T mooduliga. Ükski nendest ei ühildu Conaxiga.
3. HTPC - peaks kõigega hakkama saama.
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Smir
HV kasutaja
liitunud: 01.12.2004
|
05.01.2013 18:44:46
|
|
|
keegi xtreamer prodigy peal üldse selle bittorrenti on käima saanud? mul üks jama teise otsas sellega. täielik ikaldus.
plus veel see, et ta tahab käivitamiseks .torrent faili, aga TPB.org on juba ammu magnet link süsteemi peal ja seda ta ära ei tunne.
|
|
| Kommentaarid: 51 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
48 |
|
| tagasi üles |
|
 |
olka
HV kasutaja

liitunud: 25.09.2002
|
05.01.2013 19:28:50
|
|
|
Smir, ma saan aru et xtreamer prodigy on suht rootitud pill, ma paneks sinna transmissioni daemoni jooksma, see sööb kõike.
_________________ You, all gonna make me loose my mind, loose my mind |
|
| Kommentaarid: 18 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jägaja
HV Guru

liitunud: 06.08.2004
|
|
| Kommentaarid: 145 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hornet
HV kasutaja
liitunud: 06.12.2002
|
|
| Kommentaarid: 32 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
29 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jägaja
HV Guru

liitunud: 06.08.2004
|
11.01.2013 17:12:48
|
|
|
HDI meediamängijate turulejõudmise ennustamine tekitab isegi tugevamatele ennustajatele peavalu.
Midagi HDI mängijatest peaks paari nädala jooksul ikka poodi tulema. Zapitti nime all küll.
_________________ " Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine." |
|
| Kommentaarid: 145 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
abman
HV vaatleja
liitunud: 24.06.2008
|
|
| tagasi üles |
|
 |
jägaja
HV Guru

liitunud: 06.08.2004
|
15.01.2013 20:56:19
|
|
|
Millekski see androidi karbike ikka suuteline ju on.
Ega enne ei tea, kui järgi ei proovi. Loota ju võib, et ehk vahemnõudlikuma kasutaja vajadused ajab ära.
_________________ " Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine." |
|
| Kommentaarid: 145 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Vares
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.11.2001
|
19.01.2013 12:02:46
|
|
|
Superuudis Apple'i toodete omanikele - Popcorn Hour A-400 viimane firmware uuendus (eilse, ehk 18.1 kuupäevaga) ei räägi küll midagi sellest, et Airplay toe osas oleks midagi paranenud aga ometi see nii on. Ja nüüd ei tööta sel seadmel korralikult mitte ainult heli vaid ka video striimimine. Ehk siis nüüd on võimalik diivanil mõnuledes iPhone/iPadi pealt Youtube käima lükata ja sealt need videod juhtmevabalt telekasse striimida. Ja vajadus 100€ hinnalipikuga Apple TV järele oleks justkui kadunud. Ok, Mirroring pole küll toetatud aga juba heli, foto- ja videomaterjali juhtmevaba edastus on ikka väga kõva sõna arvestades tõsiasja, et selle meediamängija algsetes spetsifikatsioonides ei mainita Airplay-d sõnagagi ehk siis see tuleb justkui kauba peale.
Kõlab küll veidi reklaamjutuna aga kõik on just hetk tagasi omal käel järele proovitud
_________________ ValiHeli - Eesti suurima kodukino- ja stereokõlarite ning kõrvaklappide valikuga helitehnika salong! |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
66 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tiit256
HV vaatleja
liitunud: 01.05.2005
|
20.01.2013 20:50:04
|
|
|
xtreameri täpsemalt prodigy osas tekkis küllaltki labane probleem - filmide pildid ei taha kuidagi salvestuda. Kõik sujub ilusti , otsib netist kõik pildi ja info välja, samuti näitab seda pilti ilusti ikoonide formaadis. Peale väljalülitamist ja uuesti sisselülitamist on pildid ja info kadunud. Samas 2 filmi osas mingi imenipiga pildid salvestusid. On mingi settingunupp mis peab sees olema, või muu nipp? Asi ise vaatamist ei sega, aga käib närvidele.
Ketta osas niipalju, et toppisin 2GB 3,5 se sisse. Valisin kõige vähem vatte tarbiva, eeldusega, et see siis ka ei kuumene niipalju. Hetkel rahul. Huvitav oleks kuulda ka torrenti kasutamiset. Paistab vist suht keeruline olema.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
jägaja
HV Guru

liitunud: 06.08.2004
|
|
| Kommentaarid: 145 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tiit256
HV vaatleja
liitunud: 01.05.2005
|
20.01.2013 23:11:26
|
|
|
|
Ei ole näpukas. Prodigy sööb vabalt SATA kettaid. Täpsem isendi mark oli SATA 2TB 6GB/S 64MB/WD20EZRX WDC.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
bladerunner
HV Guru
liitunud: 17.01.2002
|
20.01.2013 23:27:23
|
|
|
tiit256,
>> Ketta osas niipalju, et toppisin 2GB 3,5 se sisse
vs
>> mark oli SATA 2TB
_________________ Experience is what you get when you don't get what you want. |
|
| Kommentaarid: 169 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
158 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pois11
HV Guru
liitunud: 11.10.2003
|
20.01.2013 23:36:41
|
|
|
ahh mis te siin norite teise näpuka kallal, saite ju aru küll
|
|
| Kommentaarid: 112 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
109 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jägaja
HV Guru

liitunud: 06.08.2004
|
21.01.2013 10:00:22
|
|
|
| pois11 kirjutas: |
ahh mis te siin norite teise näpuka kallal, saite ju aru küll  |
Meie küll, tema aga mitte
_________________ " Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine." |
|
| Kommentaarid: 145 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tiit256
HV vaatleja
liitunud: 01.05.2005
|
21.01.2013 23:33:08
|
|
|
| Jõudis kohale! Sain ka ise korraliku kõhutäie naerda. Aga prodigy kasutamisjuhendi osas on igasugu info oodatud.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
21.01.2013 23:38:40
|
|
|
| linni kirjutas: |
1. Enamus kaasaegseid üle keskmise telereid. Ükski nendest ei saa hakkama torrentitega.
|
Samsungid põhimõtteliselt saavad
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
moij
HV vaatleja
liitunud: 15.02.2006
|
31.01.2013 14:02:42
|
|
|
| Oskate pakkuda valmis HTPC-d millel oleks vähemalt kahe lisa kaardi võimalus (DVB ja CI kaardid), BD, HDMI, Wi-Fi, pult ning mida saaks nii Linuxi (XBMC) kui Win peal korralikult tööle. Lisa: SSD võiks ka olla, HDD pole oluline.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
fred000
HV vaatleja
liitunud: 11.01.2013
|
01.02.2013 02:08:28
|
|
|
| crp kirjutas: |
ehk keegi seletaks mis asi see e-TRAYz on? ei saa nagu päristäpselt aru sellest  |
Mindki huvitaks see, niipalju vaid tean, et Xtreamer on selle softi välja pakkunud.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
jägaja
HV Guru

liitunud: 06.08.2004
|
01.02.2013 09:11:54
|
|
|
| fred000 kirjutas: |
| crp kirjutas: |
ehk keegi seletaks mis asi see e-TRAYz on? ei saa nagu päristäpselt aru sellest  |
Mindki huvitaks see, niipalju vaid tean, et Xtreamer on selle softi välja pakkunud. |
Tegu on võrguketta- ehk NAS seadmega. Hetkel on selle seadme eluiga lõppenud ehk siis ei toodeta neid enam, tuginedes tootja kodukale.
Kui ma kolm aastat tagasi ühte nägin, siis oli tegu puhtalt NAS seadmega. Töötas koos Xtreameriga. Üle võrgu, ka välisvõrgust sai talle ka ligi, nagu kodune pilveserver või nii.
Mälu järgi hiljem vist oli see seade lausa NAS-meediamängija kombo. Tähendab, et sai seadet kasutada nii nasina kui ka meediamängijana. Oli tal siis Videoväöjund ja pilt ka olemas? Kummaline infokild .
Selles viimases lauses ma natuke kahtlen, kuid mälu järgi vist kusagilt selline infokild on meelde jäänud.
_________________ " Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine." |
|
| Kommentaarid: 145 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Etz
HV Guru

liitunud: 27.01.2005
|
02.02.2013 19:15:49
|
|
|
Kust te muidu puldi IR vastuvõtja moodi asju hangite?
_________________ ...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen! |
|
| Kommentaarid: 236 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
196 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jägaja
HV Guru

liitunud: 06.08.2004
|
03.02.2013 16:36:04
|
|
|
| Etz kirjutas: |
| Kust te muidu puldi IR vastuvõtja moodi asju hangite? |
Tea, kas sain su küsimuse mättest õieti aru, kuid vaata siia: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=7472891#7472891
_________________ " Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine." |
|
| Kommentaarid: 145 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Etz
HV Guru

liitunud: 27.01.2005
|
03.02.2013 18:12:16
|
|
|
Ups, see siin natuke vale teema, aga sa said täiesti õieti asjast aru, tänud...
_________________ ...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen! |
|
| Kommentaarid: 236 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
196 |
|
| tagasi üles |
|
 |
OnExX
HV kasutaja
liitunud: 05.04.2004
|
01.03.2013 17:12:50
|
|
|
Olen juba viimased 15lk läbi lugenud, vb keegi targem oskab midagi soovitada:
Nimelt vaja Meediaplayerit (mängib mkv-d , 1080i/p), sisse peaks käima kõvaketas (box ise võib olla tühi). LAN ühendus, hdmi 1.4 ja BitTorrent peaks samuti olema.
Hinnapiir võiks jääda 200€ kanti. (kui sellega pole midagi, siis võib ka kallimaid)
Ette tänades,
Ranno
|
|
| Kommentaarid: 52 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
49 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Skorzeny
HV kasutaja
liitunud: 13.01.2005
|
01.03.2013 20:03:31
|
|
|
| OnExX kirjutas: |
Olen juba viimased 15lk läbi lugenud, vb keegi targem oskab midagi soovitada:
Nimelt vaja Meediaplayerit (mängib mkv-d , 1080i/p), sisse peaks käima kõvaketas (box ise võib olla tühi). LAN ühendus, hdmi 1.4 ja BitTorrent peaks samuti olema.
Hinnapiir võiks jääda 200€ kanti. (kui sellega pole midagi, siis võib ka kallimaid)
Ette tänades,
Ranno |
Vaata näiteks HDI Dune ja Popcorn Hour uuemaid mudeleid.
Kuigi hinnnalt nood tiba kallimad.
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
0 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pois11
HV Guru
liitunud: 11.10.2003
|
01.03.2013 20:46:33
|
|
|
| Skorzeny kirjutas: |
| OnExX kirjutas: |
Olen juba viimased 15lk läbi lugenud, vb keegi targem oskab midagi soovitada:
Nimelt vaja Meediaplayerit (mängib mkv-d , 1080i/p), sisse peaks käima kõvaketas (box ise võib olla tühi). LAN ühendus, hdmi 1.4 ja BitTorrent peaks samuti olema.
Hinnapiir võiks jääda 200€ kanti. (kui sellega pole midagi, siis võib ka kallimaid)
Ette tänades,
Ranno |
Vaata näiteks HDI Dune ja Popcorn Hour uuemaid mudeleid.
Kuigi hinnnalt nood tiba kallimad. |
Näiteks 149€ saab xtremeri kätte ja mitte ükski MKV ei jää nägemata. Kuigi BitTorrenti jaoks soovitan midagi kangemat osta või kasutada arvutit.
|
|
| Kommentaarid: 112 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
109 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jägaja
HV Guru

liitunud: 06.08.2004
|
|
| Kommentaarid: 145 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
OnExX
HV kasutaja
liitunud: 05.04.2004
|
01.03.2013 21:23:41
|
|
|
| pois11 kirjutas: |
Näiteks 149€ saab xtremeri kätte ja mitte ükski MKV ei jää nägemata. Kuigi BitTorrenti jaoks soovitan midagi kangemat osta või kasutada arvutit. |
Kas tava meediaboks "sureb kätte ära", kui torrent tirima panna?
Endalgi praegu MED1000X3D silma jäänud. HDI Dune 303D ei näinud Bittorrentit
|
|
| Kommentaarid: 52 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
49 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jägaja
HV Guru

liitunud: 06.08.2004
|
01.03.2013 21:31:02
|
|
|
HDI toetab torrenteid, kuid sisseehitatud vaikeklient reaalselt kasutatav nagu pole. Transmissioni kliendi saab ka peale panna, kuid pole ise näinud vajadust proovida.
Koduserver on palju torrentisõbralikum-asjalikum.
_________________ " Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine." |
|
| Kommentaarid: 145 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pois11
HV Guru
liitunud: 11.10.2003
|
01.03.2013 22:03:46
|
|
|
| OnExX kirjutas: |
| pois11 kirjutas: |
Näiteks 149€ saab xtremeri kätte ja mitte ükski MKV ei jää nägemata. Kuigi BitTorrenti jaoks soovitan midagi kangemat osta või kasutada arvutit. |
Kas tava meediaboks "sureb kätte ära", kui torrent tirima panna?
|
torrent lihtsalt ei tööta. Küll jookseb kokku ja kiilub kinni. Kasutaja liides on väga algeline. Puhas reklaami trikk. Kui valid lihtsat meediamängijat siis ära torrenti järgi küll otsusta. Nagu eelpool mainiti siis selle jaoks on mingi serveri variant. Aga kas tasub 2-3korda rohkem raga kulutada puhtalt filmide vaatamiseks, jääb sinu otsustada.
|
|
| Kommentaarid: 112 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
109 |
|
| tagasi üles |
|
 |
crp
HV vaatleja

liitunud: 21.10.2004
|
02.03.2013 16:17:49
|
|
|
| OnExX kirjutas: |
Olen juba viimased 15lk läbi lugenud, vb keegi targem oskab midagi soovitada:
Nimelt vaja Meediaplayerit (mängib mkv-d , 1080i/p), sisse peaks käima kõvaketas (box ise võib olla tühi). LAN ühendus, hdmi 1.4 ja BitTorrent peaks samuti olema.
Hinnapiir võiks jääda 200€ kanti. (kui sellega pole midagi, siis võib ka kallimaid)
Ette tänades,
Ranno |
Ise soovitan raspberry PI'd openeleciga, mängib ilusti 1080p mediafailid maha.
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pois11
HV Guru
liitunud: 11.10.2003
|
02.03.2013 23:26:52
|
|
|
| crp kirjutas: |
| OnExX kirjutas: |
Olen juba viimased 15lk läbi lugenud, vb keegi targem oskab midagi soovitada:
Nimelt vaja Meediaplayerit (mängib mkv-d , 1080i/p), sisse peaks käima kõvaketas (box ise võib olla tühi). LAN ühendus, hdmi 1.4 ja BitTorrent peaks samuti olema.
Hinnapiir võiks jääda 200€ kanti. (kui sellega pole midagi, siis võib ka kallimaid)
Ette tänades,
Ranno |
Ise soovitan raspberry PI'd openeleciga, mängib ilusti 1080p mediafailid maha. |
Tänases digi ajakirjas on ka sellest raspberry asjast juttu.
|
|
| Kommentaarid: 112 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
109 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ksl
HV kasutaja
liitunud: 01.12.2002
|
27.03.2013 17:05:35
|
|
|
Sai Pi muretsetud ja Raspbmc-d proovitud. Class 4 SD kaardi pealt töötades on uimane, võrreldes HDI Dune-ga. Aga hea on see, et ta on esimene seade, mille Panasonicu teler CEC ühendusega ära tunneb, seega polnud vaja mingit lisapulti muretseda. Peab veel uurima, kuidas XBMC peal 1080p 24/50/60 automaatne lülitus toimib (HDI Dune pilt on väga hea jõnksuvaba tänu sellele funktsioonile)
Peab Openelec'it ka proovima või siis teise SD-kaardi otsima, kuna HDI-Dune Youtube'i normaalselt praegu ei näita (flash-rakendus on jama ja eraldiseisev plugin lõpetas eelmisel nädalal töö).
_________________ KES SOOVIB, SEE PROOVIB |
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|