Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Multimeedia- ja helifoorum »  Meediapleierite ja HTPC arutelu märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 32, 33, 34 ... 66, 67, 68  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 13.12.2012 13:12:47 vasta tsitaadiga

jägaja kirjutas:
Mede8er üllatab jõuludeks uue odavama MED600X3D meediamängijaga.
http://www.mede8er.eu/en/index.php?d=600x3d


On väljas ka kasutajapoolne korralik ülevaade, mille võib kokku võtta järgnevalt:
http://www.avsforum.com/t/1440149/mede8er-med600x3d-new-3d-version-to-2013

MED600X3D on tõeline meediamängija soodsa hinnaga ja hetkeseisuga täiesti valmis arendatud riist- ja tarkvarapoolega toode, mis jätab selja taha enamused turule jõudnud-jõudmas "poolfabrikaat" tooted muudelt tuntud tegijatelt.
Võiks öelda, et hetkeseisuga lausa bug´i vaba meediamängija, vähemalt testperioodi jooksul anomaaliaid ei täheldatud.

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pwnage
HV kasutaja
pwnage

liitunud: 20.03.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.12.2012 17:03:17 vasta tsitaadiga

ZacXz kirjutas:
Keegi teab mõnda odavama otsa mitx platet mis toetaks ivy´t out of the box?


Kaudselt sama küsimus, sest AMD E-350 oleks vaja välja vahetada sellise platvormi vastu, mis riistvaraliselt 3D kiirendaks.
Muus osas saab praegune vigur veel hakkama.
Kommentaarid: 50 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 50
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
1dumbpcuser
HV Guru

liitunud: 05.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.12.2012 23:08:57 vasta tsitaadiga

pwnage kirjutas:
ZacXz kirjutas:
Keegi teab mõnda odavama otsa mitx platet mis toetaks ivy´t out of the box?


Kaudselt sama küsimus, sest AMD E-350 oleks vaja välja vahetada sellise platvormi vastu, mis riistvaraliselt 3D kiirendaks.
Muus osas saab praegune vigur veel hakkama.

Räägi täpsemalt platvormist, üks võimalus oleks eraldi low-profile videokaart muretseda kui korpus ja emaplaat võimaldavad.

FM1 m-itx prosed peaks 3D kiirendamist toetama
Inteli s1155 prosed peaks 3D kiirendamist toetama, vähemalt i3 ja üles icon_rolleyes.gif

_________________
M: MSI B660M MORTAR
M: Dell RTX 2060
O: AM5 ITX emaplaat
Kommentaarid: 103 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
pois11
HV Guru

liitunud: 11.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.12.2012 18:16:54 vasta tsitaadiga

Tänases väljas xtreamer firmaware 4.0 http://www.xtreamer.net/ver4/
Ise midagi uut endajaoks ja kasulikku ei leidnud.
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 109
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
pwnage
HV kasutaja
pwnage

liitunud: 20.03.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.12.2012 14:36:13 vasta tsitaadiga

1dumbpcuser kirjutas:
pwnage kirjutas:
ZacXz kirjutas:
Keegi teab mõnda odavama otsa mitx platet mis toetaks ivy´t out of the box?


Kaudselt sama küsimus, sest AMD E-350 oleks vaja välja vahetada sellise platvormi vastu, mis riistvaraliselt 3D kiirendaks.
Muus osas saab praegune vigur veel hakkama.

Räägi täpsemalt platvormist, üks võimalus oleks eraldi low-profile videokaart muretseda kui korpus ja emaplaat võimaldavad.

FM1 m-itx prosed peaks 3D kiirendamist toetama
Inteli s1155 prosed peaks 3D kiirendamist toetama, vähemalt i3 ja üles icon_rolleyes.gif


Praegu on selline emaplaat: http://www.msi.com/product/mb/E350IA-E45.html
ja see korpus: http://www.in-win.com.tw/products_pccase_series.php?cat_id=1&series_id=67
Ehk mingi videokaardi saaks ehk juurde visata.

On äkki soovitusi?
Kommentaarid: 50 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 50
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
1dumbpcuser
HV Guru

liitunud: 05.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.12.2012 15:14:55 vasta tsitaadiga

pwnage, https://www.hinnavaatlus.ee/products/Arvutiriistvara/Videokaardid/246916/

EDIT: https://www.hinnavaatlus.ee/products/Arvutiriistvara/Videokaardid/180786/ Ordis kohapeal olemas

_________________
M: MSI B660M MORTAR
M: Dell RTX 2060
O: AM5 ITX emaplaat
Kommentaarid: 103 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
pwnage
HV kasutaja
pwnage

liitunud: 20.03.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.12.2012 11:56:08 vasta tsitaadiga

1dumbpcuser, tänud, tsekin asja.
Kommentaarid: 50 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 50
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tiit256
HV vaatleja

liitunud: 01.05.2005




sõnum 24.12.2012 15:07:50 vasta tsitaadiga

Ilusat jõulu kõigile,

Küsiks nõu Xtreameri osas. Nimelt sain just läbi pikkade PIXMANIA vintsutuste prodigy blacki omanikuks (hoiatan ,et otse nende Norde kontole makstes võib jamasid tekkida). Otsuse ostmise kohta sain just siit foorumist. Hetkel veel kõvaketast pole sisse jõudnud osta aga :

1. Suva hetkedel hangub kogu kast koomasse, ehk paneb pildi tasku. Siis ainult sisselülitamisega taas käima. Seda nii filmi vaatamise kui ka menüüdes kiirelt liikumise ajal.

2. Mida tasub ja saab Androidiga teha? originaalis paistab ainult desktopi ikoon. Kuskilt lugesin, et selle peab ise installima. Kuidas kõige paremini seda teha ning mida tähele panna.

3. Milliste parameetritega kõvaketas selles karbis kõige paremini tomib ja mis suurusega? Paberites kirjas, et kuni 3TB ning SATA. Satasid on 1-3 ni ning ka muud parameetrid vintidel on erinevad. Ehk saab keegi jagada kogemust.

4. veebibrauser ei tööta korralikult. Kui ka aadressi sisse sain ei taha edasi minna. Juutuubi mängib küll apps-menüüvaliku alt, kuid brauseri kaudu valides ei lae asju alla.

Ühesõnaga mingid jamad, mis paistavad olevat "hinna sees". Arvatavasti aga pole ma esimene, kes nende kokku puutub, nii et ette juba tänu, kui keegi oma kogemustest vastata saab, või paneb mõne täpsema lingi juba olemasolevasse postitusse. Hetkel ei suutnud neid välja otsida.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pois11
HV Guru

liitunud: 11.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.12.2012 16:58:51 vasta tsitaadiga

tiit256 kirjutas:
Ilusat jõulu kõigile,

Küsiks nõu Xtreameri osas. Nimelt sain just läbi pikkade PIXMANIA vintsutuste prodigy blacki omanikuks (hoiatan ,et otse nende Norde kontole makstes võib jamasid tekkida). Otsuse ostmise kohta sain just siit foorumist. Hetkel veel kõvaketast pole sisse jõudnud osta aga :

1. Suva hetkedel hangub kogu kast koomasse, ehk paneb pildi tasku. Siis ainult sisselülitamisega taas käima. Seda nii filmi vaatamise kui ka menüüdes kiirelt liikumise ajal.

2. Mida tasub ja saab Androidiga teha? originaalis paistab ainult desktopi ikoon. Kuskilt lugesin, et selle peab ise installima. Kuidas kõige paremini seda teha ning mida tähele panna.

3. Milliste parameetritega kõvaketas selles karbis kõige paremini tomib ja mis suurusega? Paberites kirjas, et kuni 3TB ning SATA. Satasid on 1-3 ni ning ka muud parameetrid vintidel on erinevad. Ehk saab keegi jagada kogemust.

4. veebibrauser ei tööta korralikult. Kui ka aadressi sisse sain ei taha edasi minna. Juutuubi mängib küll apps-menüüvaliku alt, kuid brauseri kaudu valides ei lae asju alla.

Ühesõnaga mingid jamad, mis paistavad olevat "hinna sees". Arvatavasti aga pole ma esimene, kes nende kokku puutub, nii et ette juba tänu, kui keegi oma kogemustest vastata saab, või paneb mõne täpsema lingi juba olemasolevasse postitusse. Hetkel ei suutnud neid välja otsida.


Ise olen aasta seda karpi kasutanud ja selle raha eest on asja küll. Pool suguvõsa ka taolise karbiga ära varustatud ja keegi pole kokku jooksmist kurtnud. Mugavam oleks küll olnud otse tootjalt tellida mitte vahendaja kaudu. Praegu saab SideWinder3 149€ (wifi + DHL postikulu hinna sees) eest kätte. Minuarust palju asjalikum, pisem ja ilusam ja pealegi emaplaat konf on sama mis prodygil.

Kooma minemise kohta ei oska öeldagi midagi. Pane kõige uuem tarkvara peale 4.0 ja siis vaata edasi. Vähemalt filme ja muusikat kuulates ei ole mitte kunagi kokku jooksnud. Üldiselt see seade ongi siiski ainult filmide vaatamiseks mõeldud. ülejäänud (android, weebibrauser jne) unusta kohe ära. Algatuseks lülita lisateenused välja. Ei ole mõtet neid sisse lülitada milledel pole praktilist väärtus. Sul on vist see DVB-t versioon, on sul seda digi-tv vaja ka? Kui kokku jooksmine jätkub siis viska see kaart seest välja ja vaata edasi mis teeb. Kui ikka jookseb kokku siis tuleb sul garantiiga tegelema hakata.

Kõvaketas pane sisse aeglase kiirusega ja sata2, mahu valik on su enda valida. Mina isiklikult asendasin 3.5 ketta 2.5 ketta vastu, sest mind häirib kui mingi asi siriseb. 3.5 kettad kipuvad häält tegema. Mõni veel krõbiseb ka. 2.5 ketta annab edukalt sisse panna, kui on huvi võin pildi ka saata kuidas see käib. Ketas pane aga kindasti aeglase kiirusega sisse, väldid kuumenemise ohtu ka.
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 109
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
olka
HV kasutaja
olka

liitunud: 25.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.01.2013 22:21:22 vasta tsitaadiga

Soov on mul osta xtreamer prodigy koos dvb-t-ga, nüüd tekkis küsimus, kas mul on võimalik salvestada ka kuidagi zuum tv vaatajakaardiga kanaleid, siis kuidas mul see võimalik on?
_________________
You, all gonna make me loose my mind, loose my mind
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pois11
HV Guru

liitunud: 11.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.01.2013 22:47:45 vasta tsitaadiga

olka kirjutas:
Soov on mul osta xtreamer prodigy koos dvb-t-ga, nüüd tekkis küsimus, kas mul on võimalik salvestada ka kuidagi zuum tv vaatajakaardiga kanaleid, siis kuidas mul see võimalik on?

Vaatajakaarti pole võimalik kasutada. Kui näed siis ainult nelja tasuta kanalit. Üldiselt soovitan sul mitte panustada selle DVB-T peale.
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 109
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.01.2013 22:50:10 vasta tsitaadiga

pois11 kirjutas:

Vaatajakaarti pole võimalik kasutada. Kui näed siis ainult kuute tasuta kanalit. Üldiselt soovitan sul mitte panustada selle DVB-T peale.
Väike parandus
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pois11
HV Guru

liitunud: 11.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.01.2013 22:55:06 vasta tsitaadiga

salatoimik kirjutas:
pois11 kirjutas:

Vaatajakaarti pole võimalik kasutada. Kui näed siis ainult kuute tasuta kanalit. Üldiselt soovitan sul mitte panustada selle DVB-T peale.
Väike parandus

Hmm... ametlik kodulehekülg väidab, et 4 tasuta kanalit, endal muidu kogemused puuduvad ka, et ei tea vaielda icon_wink.gif
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 109
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
olka
HV kasutaja
olka

liitunud: 25.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.01.2013 23:58:44 vasta tsitaadiga

pagan, ma nii lootsin, et saan sellega ka krüptitud kanaleid salvestada. Muide kui ma annan ette näiteks zuumboxi ja sealt kanali äkki siis on võimalik?
_________________
You, all gonna make me loose my mind, loose my mind
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 05.01.2013 02:16:17 vasta tsitaadiga

pois11 kirjutas:
salatoimik kirjutas:
pois11 kirjutas:

Vaatajakaarti pole võimalik kasutada. Kui näed siis ainult kuute tasuta kanalit. Üldiselt soovitan sul mitte panustada selle DVB-T peale.
Väike parandus

Hmm... ametlik kodulehekülg väidab, et 4 tasuta kanalit, endal muidu kogemused puuduvad ka, et ei tea vaielda icon_wink.gif


Ametlik lehekulg väidab, et viis vabakanalit on vaadatavad. Hetkel muidugi lisaks testkanal France24. Seega hetkeseisuga kuus kanalit tõesti.
DVB-T2 omanikud saavad ka ETV-HD kanalit vaadata. Näedsa, juba seitse kanalit icon_razz1.gif

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olka
HV kasutaja
olka

liitunud: 25.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.01.2013 10:20:16 vasta tsitaadiga

olgu, kas on sellist seadet, mis teeks siis selliseid asju

1. Mängiks avi, flac, mp3 mkv-d jne
2. oleks DLNA
3. on olemas dvb-t tüüner koos conaxi mooduliga
4. on olemas bittorrenti tugi
5. on sisemise kõvakettaga.
6. on digitv salvestamise võimalusega

_________________
You, all gonna make me loose my mind, loose my mind
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pois11
HV Guru

liitunud: 11.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.01.2013 10:35:41 vasta tsitaadiga

olka kirjutas:
olgu, kas on sellist seadet, mis teeks siis selliseid asju

1. Mängiks avi, flac, mp3 mkv-d jne
2. oleks DLNA
3. on olemas dvb-t tüüner koos conaxi mooduliga
4. on olemas bittorrenti tugi
5. on sisemise kõvakettaga.
6. on digitv salvestamise võimalusega

Kas mitte samsungi tipp mudelid ei võimalda kõike neid. Oleneb teleka suurusest aga 1000-2000€ vahel. Aga sellist lahendust väikeste kopsikute näol küll ei tea. Pigem osta korralik salvestav DVB-T digipoks ja eraldi sirka 150€ maksev multimeediakeskus.
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 109
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
linni
HV kasutaja

liitunud: 18.12.2009




sõnum 05.01.2013 13:06:02 vasta tsitaadiga

olka kirjutas:
olgu, kas on sellist seadet, mis teeks siis selliseid asju

1. Mängiks avi, flac, mp3 mkv-d jne
2. oleks DLNA
3. on olemas dvb-t tüüner koos conaxi mooduliga
4. on olemas bittorrenti tugi
5. on sisemise kõvakettaga.
6. on digitv salvestamise võimalusega


Kolm varianti:
1. Enamus kaasaegseid üle keskmise telereid. Ükski nendest ei saa hakkama torrentitega.
2. Meediamängijad, näiteks Dune HD koos lisana müüdava DVB-T mooduliga. Ükski nendest ei ühildu Conaxiga.
3. HTPC - peaks kõigega hakkama saama.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Smir
HV kasutaja

liitunud: 01.12.2004




sõnum 05.01.2013 18:44:46 vasta tsitaadiga

keegi xtreamer prodigy peal üldse selle bittorrenti on käima saanud? mul üks jama teise otsas sellega. täielik ikaldus.
plus veel see, et ta tahab käivitamiseks .torrent faili, aga TPB.org on juba ammu magnet link süsteemi peal ja seda ta ära ei tunne.
Kommentaarid: 51 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olka
HV kasutaja
olka

liitunud: 25.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.01.2013 19:28:50 vasta tsitaadiga

Smir, ma saan aru et xtreamer prodigy on suht rootitud pill, ma paneks sinna transmissioni daemoni jooksma, see sööb kõike.
_________________
You, all gonna make me loose my mind, loose my mind
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 10.01.2013 13:45:25 vasta tsitaadiga

Uudiseid XBMC austajaile, et võib-olla tuleb selline pill välja HDI poolt. Nad on eenemgi igasugu asju reklaaminud, mis reaalsuseks pole saanud.
Iggatahes, Dune HD works on Intel-based media player with XBMC and Blu-ray

Arutelu, http://www.avsforum.com/t/1450642/dune-max-hd-3d-at-ces

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hornet
HV kasutaja

liitunud: 06.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.01.2013 15:05:26 vasta tsitaadiga

Mõned värskemad dune meediamängijad (Dune HD TV-102, Dune HD TV-303D, Dune HD Base 3D) peaks nüüd ka poelettidele jõudma (saabumisaeg Eestisse küll teadmata).
http://dune-hd.com/eng/news/detail/75-award-winning-dune-hd-ships-three-of-its-flagship-media-players-at-ces-2013

_________________
20+ aastat HV-s icon_smile.gif
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 11.01.2013 17:12:48 vasta tsitaadiga

HDI meediamängijate turulejõudmise ennustamine tekitab isegi tugevamatele ennustajatele peavalu.

Midagi HDI mängijatest peaks paari nädala jooksul ikka poodi tulema. Zapitti nime all küll.

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
abman
HV vaatleja

liitunud: 24.06.2008




sõnum 15.01.2013 17:55:20 Android Media Box MPA040BKT V2 vasta tsitaadiga

http://www.google.ee/search?client=opera&rls=en&q=MPA040BKT+V2&sourceid=opera&ie=utf-8&oe=utf-8&channel=suggest - Android Media Box MPA040BKT V2

Mõne saaks lausa võileiva hinna eest!

On need kehvemad siinsest valikust?

Ainult vot, amazonide ja ebaydega peab sehkendama!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 15.01.2013 20:56:19 vasta tsitaadiga

Millekski see androidi karbike ikka suuteline ju on.
Ega enne ei tea, kui järgi ei proovi. Loota ju võib, et ehk vahemnõudlikuma kasutaja vajadused ajab ära.

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vares
Kreisi kasutaja
Vares

liitunud: 23.11.2001




sõnum 19.01.2013 12:02:46 vasta tsitaadiga

Superuudis Apple'i toodete omanikele - Popcorn Hour A-400 viimane firmware uuendus (eilse, ehk 18.1 kuupäevaga) ei räägi küll midagi sellest, et Airplay toe osas oleks midagi paranenud aga ometi see nii on. Ja nüüd ei tööta sel seadmel korralikult mitte ainult heli vaid ka video striimimine. Ehk siis nüüd on võimalik diivanil mõnuledes iPhone/iPadi pealt Youtube käima lükata ja sealt need videod juhtmevabalt telekasse striimida. Ja vajadus 100€ hinnalipikuga Apple TV järele oleks justkui kadunud. Ok, Mirroring pole küll toetatud aga juba heli, foto- ja videomaterjali juhtmevaba edastus on ikka väga kõva sõna arvestades tõsiasja, et selle meediamängija algsetes spetsifikatsioonides ei mainita Airplay-d sõnagagi ehk siis see tuleb justkui kauba peale.
Kõlab küll veidi reklaamjutuna aga kõik on just hetk tagasi omal käel järele proovitud icon_smile.gif

_________________
ValiHeli - Eesti suurima kodukino- ja stereokõlarite ning kõrvaklappide valikuga helitehnika salong!
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tiit256
HV vaatleja

liitunud: 01.05.2005




sõnum 20.01.2013 20:50:04 vasta tsitaadiga

xtreameri täpsemalt prodigy osas tekkis küllaltki labane probleem - filmide pildid ei taha kuidagi salvestuda. Kõik sujub ilusti , otsib netist kõik pildi ja info välja, samuti näitab seda pilti ilusti ikoonide formaadis. Peale väljalülitamist ja uuesti sisselülitamist on pildid ja info kadunud. Samas 2 filmi osas mingi imenipiga pildid salvestusid. On mingi settingunupp mis peab sees olema, või muu nipp? Asi ise vaatamist ei sega, aga käib närvidele.

Ketta osas niipalju, et toppisin 2GB 3,5 se sisse. Valisin kõige vähem vatte tarbiva, eeldusega, et see siis ka ei kuumene niipalju. Hetkel rahul. Huvitav oleks kuulda ka torrenti kasutamiset. Paistab vist suht keeruline olema.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 20.01.2013 21:52:53 vasta tsitaadiga

tiit256 kirjutas:
Spoiler Spoiler Spoiler


Ketta osas niipalju, et toppisin 2GB 3,5 se sisse. Valisin kõige vähem vatte tarbiva, eeldusega, et see siis ka ei kuumene niipalju. Hetkel rahul. Huvitav oleks kuulda ka torrenti kasutamiset. Paistab vist suht keeruline olema.


Sul siin vist mingi näpukas. Või oligsul vanast ajast sellise mahuga IDE ketas riiulist võtta icon_razz1.gif

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tiit256
HV vaatleja

liitunud: 01.05.2005




sõnum 20.01.2013 23:11:26 vasta tsitaadiga

jägaja kirjutas:
tiit256 kirjutas:
Spoiler Spoiler Spoiler


Ketta osas niipalju, et toppisin 2GB 3,5 se sisse. Valisin kõige vähem vatte tarbiva, eeldusega, et see siis ka ei kuumene niipalju. Hetkel rahul. Huvitav oleks kuulda ka torrenti kasutamiset. Paistab vist suht keeruline olema.


Sul siin vist mingi näpukas. Või oligsul vanast ajast sellise mahuga IDE ketas riiulist võtta icon_razz1.gif
Ei ole näpukas. Prodigy sööb vabalt SATA kettaid. Täpsem isendi mark oli SATA 2TB 6GB/S 64MB/WD20EZRX WDC.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.01.2013 23:27:23 vasta tsitaadiga

tiit256,
>> Ketta osas niipalju, et toppisin 2GB 3,5 se sisse
vs
>> mark oli SATA 2TB

_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pois11
HV Guru

liitunud: 11.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.01.2013 23:36:41 vasta tsitaadiga

ahh mis te siin norite teise näpuka kallal, saite ju aru küll icon_wink.gif
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 109
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 21.01.2013 10:00:22 vasta tsitaadiga

pois11 kirjutas:
ahh mis te siin norite teise näpuka kallal, saite ju aru küll icon_wink.gif


Meie küll, tema aga mitte icon_wink.gif icon_razz1.gif

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tiit256
HV vaatleja

liitunud: 01.05.2005




sõnum 21.01.2013 23:33:08 vasta tsitaadiga

Jõudis kohale! Sain ka ise korraliku kõhutäie naerda. Aga prodigy kasutamisjuhendi osas on igasugu info oodatud.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.01.2013 23:38:40 vasta tsitaadiga

linni kirjutas:

1. Enamus kaasaegseid üle keskmise telereid. Ükski nendest ei saa hakkama torrentitega.
Samsungid põhimõtteliselt saavad
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
moij
HV vaatleja

liitunud: 15.02.2006




sõnum 31.01.2013 14:02:42 vasta tsitaadiga

Oskate pakkuda valmis HTPC-d millel oleks vähemalt kahe lisa kaardi võimalus (DVB ja CI kaardid), BD, HDMI, Wi-Fi, pult ning mida saaks nii Linuxi (XBMC) kui Win peal korralikult tööle. Lisa: SSD võiks ka olla, HDD pole oluline.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
fred000
HV vaatleja

liitunud: 11.01.2013




sõnum 01.02.2013 02:08:28 vasta tsitaadiga

crp kirjutas:
ehk keegi seletaks mis asi see e-TRAYz on? ei saa nagu päristäpselt aru sellest icon_neutral.gif

Mindki huvitaks see, niipalju vaid tean, et Xtreamer on selle softi välja pakkunud.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 01.02.2013 09:11:54 vasta tsitaadiga

fred000 kirjutas:
crp kirjutas:
ehk keegi seletaks mis asi see e-TRAYz on? ei saa nagu päristäpselt aru sellest icon_neutral.gif

Mindki huvitaks see, niipalju vaid tean, et Xtreamer on selle softi välja pakkunud.


Tegu on võrguketta- ehk NAS seadmega. Hetkel on selle seadme eluiga lõppenud ehk siis ei toodeta neid enam, tuginedes tootja kodukale.
Kui ma kolm aastat tagasi ühte nägin, siis oli tegu puhtalt NAS seadmega. Töötas koos Xtreameriga. Üle võrgu, ka välisvõrgust sai talle ka ligi, nagu kodune pilveserver või nii.

Mälu järgi hiljem vist oli see seade lausa NAS-meediamängija kombo. Tähendab, et sai seadet kasutada nii nasina kui ka meediamängijana. Oli tal siis Videoväöjund ja pilt ka olemas? Kummaline infokild icon_smile.gif .
Selles viimases lauses ma natuke kahtlen, kuid mälu järgi vist kusagilt selline infokild on meelde jäänud.

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Etz
HV Guru
Etz

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.02.2013 19:15:49 vasta tsitaadiga

Kust te muidu puldi IR vastuvõtja moodi asju hangite?
_________________
...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen!
Kommentaarid: 236 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 03.02.2013 16:36:04 vasta tsitaadiga

Etz kirjutas:
Kust te muidu puldi IR vastuvõtja moodi asju hangite?


Tea, kas sain su küsimuse mättest õieti aru, kuid vaata siia: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=7472891#7472891

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Etz
HV Guru
Etz

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.02.2013 18:12:16 vasta tsitaadiga

Ups, see siin natuke vale teema, aga sa said täiesti õieti asjast aru, tänud... icon_smile.gif
_________________
...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen!
Kommentaarid: 236 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
OnExX
HV kasutaja

liitunud: 05.04.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.03.2013 17:12:50 vasta tsitaadiga

Olen juba viimased 15lk läbi lugenud, vb keegi targem oskab midagi soovitada:
Nimelt vaja Meediaplayerit (mängib mkv-d , 1080i/p), sisse peaks käima kõvaketas (box ise võib olla tühi). LAN ühendus, hdmi 1.4 ja BitTorrent peaks samuti olema.
Hinnapiir võiks jääda 200€ kanti. (kui sellega pole midagi, siis võib ka kallimaid)

Ette tänades,
Ranno
Kommentaarid: 52 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 49
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Skorzeny
HV kasutaja

liitunud: 13.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.03.2013 20:03:31 vasta tsitaadiga

OnExX kirjutas:
Olen juba viimased 15lk läbi lugenud, vb keegi targem oskab midagi soovitada:
Nimelt vaja Meediaplayerit (mängib mkv-d , 1080i/p), sisse peaks käima kõvaketas (box ise võib olla tühi). LAN ühendus, hdmi 1.4 ja BitTorrent peaks samuti olema.
Hinnapiir võiks jääda 200€ kanti. (kui sellega pole midagi, siis võib ka kallimaid)

Ette tänades,
Ranno

Vaata näiteks HDI Dune ja Popcorn Hour uuemaid mudeleid.
Kuigi hinnnalt nood tiba kallimad.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 0
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pois11
HV Guru

liitunud: 11.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.03.2013 20:46:33 vasta tsitaadiga

Skorzeny kirjutas:
OnExX kirjutas:
Olen juba viimased 15lk läbi lugenud, vb keegi targem oskab midagi soovitada:
Nimelt vaja Meediaplayerit (mängib mkv-d , 1080i/p), sisse peaks käima kõvaketas (box ise võib olla tühi). LAN ühendus, hdmi 1.4 ja BitTorrent peaks samuti olema.
Hinnapiir võiks jääda 200€ kanti. (kui sellega pole midagi, siis võib ka kallimaid)

Ette tänades,
Ranno

Vaata näiteks HDI Dune ja Popcorn Hour uuemaid mudeleid.
Kuigi hinnnalt nood tiba kallimad.

Näiteks 149€ saab xtremeri kätte ja mitte ükski MKV ei jää nägemata. Kuigi BitTorrenti jaoks soovitan midagi kangemat osta või kasutada arvutit.
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 109
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 01.03.2013 21:19:49 vasta tsitaadiga

Ka Mede8er meediamängijad on vast eestis kohapeal saadaval: http://www.soundshop.ee/?act=tooted&catname=Meediam%E4ngijad&co=Mede8er

HDI Dune 303D pole vist eestisse veel jõudnud.

Eastmedia vahendab ka meile: http://www.eastmedia.ee/et/multimedia_devices/multimedia_players/hdi_dune_hd_tv-303d/

Ise ei näe pointi üle 200€ hinnapiiri minna, kuna midagi suurt kallimad mudelid juurde ei paku.

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
OnExX
HV kasutaja

liitunud: 05.04.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.03.2013 21:23:41 vasta tsitaadiga

pois11 kirjutas:

Näiteks 149€ saab xtremeri kätte ja mitte ükski MKV ei jää nägemata. Kuigi BitTorrenti jaoks soovitan midagi kangemat osta või kasutada arvutit.

Kas tava meediaboks "sureb kätte ära", kui torrent tirima panna?

jägaja kirjutas:
Ka Mede8er meediamängijad on vast eestis kohapeal saadaval: http://www.soundshop.ee/?act=tooted&catname=Meediam%E4ngijad&co=Mede8er

HDI Dune 303D pole vist eestisse veel jõudnud.

Eastmedia vahendab ka meile: http://www.eastmedia.ee/et/multimedia_devices/multimedia_players/hdi_dune_hd_tv-303d/


Endalgi praegu MED1000X3D silma jäänud. HDI Dune 303D ei näinud Bittorrentit
Kommentaarid: 52 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 49
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 01.03.2013 21:31:02 vasta tsitaadiga

HDI toetab torrenteid, kuid sisseehitatud vaikeklient reaalselt kasutatav nagu pole. Transmissioni kliendi saab ka peale panna, kuid pole ise näinud vajadust proovida.
Koduserver on palju torrentisõbralikum-asjalikum.

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pois11
HV Guru

liitunud: 11.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.03.2013 22:03:46 vasta tsitaadiga

OnExX kirjutas:
pois11 kirjutas:

Näiteks 149€ saab xtremeri kätte ja mitte ükski MKV ei jää nägemata. Kuigi BitTorrenti jaoks soovitan midagi kangemat osta või kasutada arvutit.

Kas tava meediaboks "sureb kätte ära", kui torrent tirima panna?

torrent lihtsalt ei tööta. Küll jookseb kokku ja kiilub kinni. Kasutaja liides on väga algeline. Puhas reklaami trikk. Kui valid lihtsat meediamängijat siis ära torrenti järgi küll otsusta. Nagu eelpool mainiti siis selle jaoks on mingi serveri variant. Aga kas tasub 2-3korda rohkem raga kulutada puhtalt filmide vaatamiseks, jääb sinu otsustada.
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 109
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
crp
HV vaatleja
crp

liitunud: 21.10.2004




sõnum 02.03.2013 16:17:49 vasta tsitaadiga

OnExX kirjutas:
Olen juba viimased 15lk läbi lugenud, vb keegi targem oskab midagi soovitada:
Nimelt vaja Meediaplayerit (mängib mkv-d , 1080i/p), sisse peaks käima kõvaketas (box ise võib olla tühi). LAN ühendus, hdmi 1.4 ja BitTorrent peaks samuti olema.
Hinnapiir võiks jääda 200€ kanti. (kui sellega pole midagi, siis võib ka kallimaid)

Ette tänades,
Ranno


Ise soovitan raspberry PI'd openeleciga, mängib ilusti 1080p mediafailid maha.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pois11
HV Guru

liitunud: 11.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.03.2013 23:26:52 vasta tsitaadiga

crp kirjutas:
OnExX kirjutas:
Olen juba viimased 15lk läbi lugenud, vb keegi targem oskab midagi soovitada:
Nimelt vaja Meediaplayerit (mängib mkv-d , 1080i/p), sisse peaks käima kõvaketas (box ise võib olla tühi). LAN ühendus, hdmi 1.4 ja BitTorrent peaks samuti olema.
Hinnapiir võiks jääda 200€ kanti. (kui sellega pole midagi, siis võib ka kallimaid)

Ette tänades,
Ranno


Ise soovitan raspberry PI'd openeleciga, mängib ilusti 1080p mediafailid maha.

Tänases digi ajakirjas on ka sellest raspberry asjast juttu.
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 109
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
ksl
HV kasutaja

liitunud: 01.12.2002




sõnum 27.03.2013 17:05:35 vasta tsitaadiga

Sai Pi muretsetud ja Raspbmc-d proovitud. Class 4 SD kaardi pealt töötades on uimane, võrreldes HDI Dune-ga. Aga hea on see, et ta on esimene seade, mille Panasonicu teler CEC ühendusega ära tunneb, seega polnud vaja mingit lisapulti muretseda. Peab veel uurima, kuidas XBMC peal 1080p 24/50/60 automaatne lülitus toimib (HDI Dune pilt on väga hea jõnksuvaba tänu sellele funktsioonile)
Peab Openelec'it ka proovima või siis teise SD-kaardi otsima, kuna HDI-Dune Youtube'i normaalselt praegu ei näita (flash-rakendus on jama ja eraldiseisev plugin lõpetas eelmisel nädalal töö).

_________________
KES SOOVIB, SEE PROOVIB
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Multimeedia- ja helifoorum »  Meediapleierite ja HTPC arutelu mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 32, 33, 34 ... 66, 67, 68  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.