|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
Renka
HV Guru

liitunud: 01.04.2002
|
21.01.2013 14:37:56
|
|
|
indiaanlased ei ole välja surnud ju
_________________ There is no place like 127.0.0.1 |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
B6
HV Guru

liitunud: 13.01.2003
|
21.01.2013 14:55:56
|
|
|
need praegused on usa valitsuse palgatud näitlejad ju
|
|
| Kommentaarid: 187 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
5 :: |
159 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Renka
HV Guru

liitunud: 01.04.2002
|
21.01.2013 15:05:09
|
|
|
ah õigus jah - my bad
_________________ There is no place like 127.0.0.1 |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
21.01.2013 15:28:59
|
|
|
| Renka kirjutas: |
indiaanlased ei ole välja surnud ju  |
~95% suri kui Eurooplased sinna laksid.
| tsitaat: |
But weapons alone can't account for the breathtaking speed with which the indigenous population of the New World were completely wiped out.
Within just a few generations, the continents of the Americas were virtually emptied of their native inhabitants – some academics estimate that approximately 20 million people may have died in the years following the European invasion – up to 95% of the population of the Americas.
No medieval force, no matter how bloodthirsty, could have achieved such enormous levels of genocide. Instead, Europeans were aided by a deadly secret weapon they weren't even aware they were carrying: Smallpox. |
http://www.pbs.org/gunsgermssteel/variables/smallpox.html
|
|
| Kommentaarid: 373 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
B6
HV Guru

liitunud: 13.01.2003
|
21.01.2013 15:35:39
|
|
|
seega võib eurooplastele kõik tapatalgud andeks anda.
varem või hiljem oleks keegi sinna purjetanud või lennanud vms.
ja ükskõik kui kaunid kavatsused valgetel oleks olnud siis oleksid nad pahaaimamatult
haiguse sinna ikka viinud
punanahad poleks suutnud kuidagi oma rannikut turvata.
mõni turist oleks ikka lõpuks läbi lipsanud.
|
|
| Kommentaarid: 187 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
5 :: |
159 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sukelduja
HV Guru

liitunud: 14.06.2007
|
21.01.2013 16:56:51
|
|
|
| B6 kirjutas: |
seega võib eurooplastele kõik tapatalgud andeks anda.
varem või hiljem oleks keegi sinna purjetanud või lennanud vms.
ja ükskõik kui kaunid kavatsused valgetel oleks olnud siis oleksid nad pahaaimamatult
haiguse sinna ikka viinud
punanahad poleks suutnud kuidagi oma rannikut turvata.
mõni turist oleks ikka lõpuks läbi lipsanud. |
Kusjuures jaapan suutis üsna edukalt kaks sajandit oma rannikut blokeerida.
|
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
B6
HV Guru

liitunud: 13.01.2003
|
21.01.2013 17:01:21
|
|
|
ja mida see neile andis
|
|
| Kommentaarid: 187 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
5 :: |
159 |
|
| tagasi üles |
|
 |
fallout3
Kreisi kasutaja
liitunud: 20.04.2005
|
21.01.2013 17:03:59
|
|
|
| sukelduja kirjutas: |
| B6 kirjutas: |
seega võib eurooplastele kõik tapatalgud andeks anda.
varem või hiljem oleks keegi sinna purjetanud või lennanud vms.
ja ükskõik kui kaunid kavatsused valgetel oleks olnud siis oleksid nad pahaaimamatult
haiguse sinna ikka viinud
punanahad poleks suutnud kuidagi oma rannikut turvata.
mõni turist oleks ikka lõpuks läbi lipsanud. |
Kusjuures jaapan suutis üsna edukalt kaks sajandit oma rannikut blokeerida. |
Vaevalt, et nad seda mõne võõrhaiguse eest oleks blokeerida suutnud. Ühest kaldale uhutud laibast ju põhimõtteliselt piisab, et epideemiat alustada.
|
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
|
| Kommentaarid: 751 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
564 |
|
| tagasi üles |
|
 |
B6
HV Guru

liitunud: 13.01.2003
|
21.01.2013 17:17:04
|
|
|
mina ei usu, et mingi riigi isolatsioonis hoidmine
muid eesmärke teenib kui ülikkonna huve
kes vabatahtlikult tahaks elada näiteks põhja-koreas või endises nsvlis.
küllap oleks ka üsna kole elada nende pärismaalaste nahas keda
hispaanlased kimbutama läksid, päeval orjad põllul ja pühade ajal võib
valitseja sinu peakest kas meelelahutuseks või ohvrianniks kehast eemaldada
|
|
| Kommentaarid: 187 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
5 :: |
159 |
|
| tagasi üles |
|
 |
fallout3
Kreisi kasutaja
liitunud: 20.04.2005
|
22.01.2013 17:55:10
|
|
|
Vahendan londiste linki:
Spoiler 
|
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sukelduja
HV Guru

liitunud: 14.06.2007
|
22.01.2013 18:00:58
|
|
|
| Betamax kirjutas: |
| Tuumapommiga pihtasaamise privileegi said nad samuti. |
See oli tunduvalt hiljem ja mitte isolatsiooni vaid ekspansioonipoliitika tulemus.
| B6 kirjutas: |
ja mida see neile andis  |
Jaapan ei sattunud valgete ülemvõimu alla ja suutis oma kultuuri ja iseseisvuse alles hoida.
|
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
B6
HV Guru

liitunud: 13.01.2003
|
23.01.2013 00:21:54
|
|
|
nojah, põhjakoreakatel on siis vedanud
|
|
| Kommentaarid: 187 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
5 :: |
159 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001
|
|
| Kommentaarid: 465 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
7 :: |
362 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ho Ho
HV Guru

liitunud: 16.02.2002
|
23.01.2013 16:45:10
|
|
|
| vipu kirjutas: |
Kui planeedil on võimekus ufo alla lasta, siis pole kellelgi õigust omavoliliselt teise planeedil oma aparaadiga ringi tuisata.
Ega me ei tea mis kavatsused sellel aparaadil on, me ei tea mida ta sisaldab jne. Alati on kaitse prioriteet. Väga raske on ennast kaitsta taevast tuleva ohu eest. |
Arvestades ilmaruumi suurust ning tehnoloogiat mis on vajalik seal ringi liikumiseks siis säärane ühesuunaline provokatsioon on sama tark kui üksi kusagile getosse KKK mütsiga minna ning esimesele ettejuhtuvale neegrile lõuga anda. Vastureaktsoon oleks küll tulnukate puhul märksa võimsam eeldusel, et nad meid üldse sipelgatest arenenumaks peavad.
| jeesus188 kirjutas: |
| ma olen kindel et kusagil kindlasti mingid ufo jäänused vedelevad siin planeedil. Arvestades ilmaruumi suurust, sis vähetõenäoline, et me siin maailmas üksi ja keegi pole meid külastanud |
Taas, arvestades ilmaruumi suurust siis on üüratult ebatõenäoline, et kusagilt väljaspoolt meie tähesüsteemi mingi sodi siia võiks sattuda.
Mingi aeg tagasi tegin arvutuse, et kui tume aine oleks lihtsalt umbes Maa suurused planeedid siis meie galaktikas sisalduva tumeda aine massi jaoks oleks sääraseid planeete tarvis umbes üksainus ~100 meie tähesüsteemi suuruse ruumalaühiku kohta. Tähesüsteemi raadiuseks võtsin Pluto orbiidi raadiuse, ~7.5 miljardit kilomeetrit. Kui aga üritaks kogu universumi peale seda ühtlaselt laiali jaotada tuleb noid planeete umbes kümmekond suurusjärku harvemini laiali puistata.
| B6 kirjutas: |
lendav taldrik täis C4 hävitab planeedi
isegi pardal olev tuumapomm ei teeks seda.
ma mõtlesin pigem midagi bioloogilist. |
Soovitatav lugemismaterial
_________________ Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity" |
|
| Kommentaarid: 107 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
87 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vipu
HV veteran

liitunud: 15.09.2004
|
23.01.2013 17:03:47
|
|
|
| Ho Ho kirjutas: |
| vipu kirjutas: |
Kui planeedil on võimekus ufo alla lasta, siis pole kellelgi õigust omavoliliselt teise planeedil oma aparaadiga ringi tuisata.
Ega me ei tea mis kavatsused sellel aparaadil on, me ei tea mida ta sisaldab jne. Alati on kaitse prioriteet. Väga raske on ennast kaitsta taevast tuleva ohu eest. |
Arvestades ilmaruumi suurust ning tehnoloogiat mis on vajalik seal ringi liikumiseks siis säärane ühesuunaline provokatsioon on sama tark kui üksi kusagile getosse KKK mütsiga minna ning esimesele ettejuhtuvale neegrile lõuga anda. Vastureaktsoon oleks küll tulnukate puhul märksa võimsam eeldusel, et nad meid üldse sipelgatest arenenumaks peavad.
| jeesus188 kirjutas: |
| ma olen kindel et kusagil kindlasti mingid ufo jäänused vedelevad siin planeedil. Arvestades ilmaruumi suurust, sis vähetõenäoline, et me siin maailmas üksi ja keegi pole meid külastanud |
Taas, arvestades ilmaruumi suurust siis on üüratult ebatõenäoline, et kusagilt väljaspoolt meie tähesüsteemi mingi sodi siia võiks sattuda.
Mingi aeg tagasi tegin arvutuse, et kui tume aine oleks lihtsalt umbes Maa suurused planeedid siis meie galaktikas sisalduva tumeda aine massi jaoks oleks sääraseid planeete tarvis umbes üksainus ~100 meie tähesüsteemi suuruse ruumalaühiku kohta. Tähesüsteemi raadiuseks võtsin Pluto orbiidi raadiuse, ~7.5 miljardit kilomeetrit. Kui aga üritaks kogu universumi peale seda ühtlaselt laiali jaotada tuleb noid planeete umbes kümmekond suurusjärku harvemini laiali puistata.
| B6 kirjutas: |
lendav taldrik täis C4 hävitab planeedi
isegi pardal olev tuumapomm ei teeks seda.
ma mõtlesin pigem midagi bioloogilist. |
Soovitatav lugemismaterial  |
Kui nad end sipelgatest arenenumaks peavad, siis ei järgne mingisugust vastulööki. Kui sa mesilaselt nõelata saad, ega sa ka ei peksa vastutasuks nende pesa puruks.
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Etz
HV Guru

liitunud: 27.01.2005
|
23.01.2013 17:23:03
|
|
|
| vipu kirjutas: |
| Kui nad end sipelgatest arenenumaks peavad, siis ei järgne mingisugust vastulööki. Kui sa mesilaselt nõelata saad, ega sa ka ei peksa vastutasuks nende pesa puruks. |
Kindel?
99% inimesi paraku nii toimib, vastupidiselt sinu teooriale....
_________________ ...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen! |
|
| Kommentaarid: 236 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
196 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ho Ho
HV Guru

liitunud: 16.02.2002
|
23.01.2013 17:38:36
|
|
|
Etz, samas saavutamaks piisavat arengutaset nonde vahemaade mõistliku ajaga läbimiseks peab ühiskond olema piisavalt arenenud. See paratamatult eeldab, et ühiskond ei käitu enesehävituslikult. Inimesed pole veel nii kaugele jõudnud.
_________________ Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity" |
|
| Kommentaarid: 107 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
87 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003

|
23.01.2013 18:30:13
|
|
|
| tsitaat: |
| Taas, arvestades ilmaruumi suurust siis on üüratult ebatõenäoline, et kusagilt väljaspoolt meie tähesüsteemi mingi sodi siia võiks sattuda |
Miks ma kohe arvasin, et sa vastad mulle. Here we go again
Ma pole öelnud, et sodi kukkus alla. Äkki käisid siin miljon aastat tagasi ja said sydame ataki. Tõenäosus on suur, sest enamus maakerast on meil avastamata.
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ho Ho
HV Guru

liitunud: 16.02.2002
|
23.01.2013 18:59:38
|
|
|
Said mõttest sutsu valesti aru. Point oli, et universum on niivõrd suur ja tühi, et kahest erinevast tähesüsteemist pärit elusolendite kokku sattumine on kohutavalt väike ka siis kui toimus sihipärane teise elu otsing.
_________________ Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity" |
|
| Kommentaarid: 107 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
87 |
|
| tagasi üles |
|
 |
number
külaline
|
23.01.2013 19:06:32
|
|
|
...
viimati muutis number 28.05.2013 09:48:22, muudetud 1 kord |
|
| tagasi üles |
|
 |
HighEnd
HV veteran

liitunud: 24.03.2007
|
23.01.2013 19:31:04
|
|
|
| Tanel kirjutas: |
Spoiler 
http://www.utaot.com/2013/01/22/all-seeing-eye-pyramid-carved-on-ancient-rock-from-ecuador/
Tõenäoliselt siis hoax, aga huvitav sellegipoolest, et seda millegipärast pushitakse.
Säidetavalt selline kivi leiti Equadorist, mille silm pimedas kiirgavat.
EDIT: aastal 2010 juba väljatulnud, seega sry
|
See megahull leid, kui see tõsi on siis on see päris hull asi. Seal on samapalju ridu telliseid kui 1 dollarilisel rahatähel. Ja selle põhja all on orioni tähtkuju valgete täppidega jne..
Keegi tahab lugeda selle teema kohta siis trükkige googlesse "klaus dona". Selle püramiidiga koos vist leiti veel huvitavaid asju.
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001
|
|
| Kommentaarid: 465 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
7 :: |
362 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ho Ho
HV Guru

liitunud: 16.02.2002
|
23.01.2013 19:36:48
|
|
|
| dpz kirjutas: |
| Ho Ho kirjutas: |
| Said mõttest sutsu valesti aru. Point oli, et universum on niivõrd suur ja tühi, et kahest erinevast tähesüsteemist pärit elusolendite kokku sattumine on kohutavalt väike ka siis kui toimus sihipärane teise elu otsing. |
See tuleneb eelarvamusest, et ka teised elusolendid on sama viletsa arengutaseme juures.  |
Ka kõige lähemate tähesüsteemideni jõudmiseks mõistliku aja jooksul (<1000a) on tarvis füüsikaseadusi väänata viisidel millest meil aimugi pole (ok, teooriaid on kuid praktikas implementeerimine on pehmelt öeldes komplitseeritud ). Kui keegi selleks suuteline on siis ei usu eriti, et neid huvitaks niiväga mingite primitiivsete tolgustega tegelda. Seda enam peab ikka viimane idioot olema kui esimese asjana võõramaalase pihta tuli avada.
_________________ Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity" |
|
| Kommentaarid: 107 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
87 |
|
| tagasi üles |
|
 |
libe
kvaliteetne mees

liitunud: 04.11.2001
|
23.01.2013 20:20:49
|
|
|
| Ho Ho kirjutas: |
| dpz kirjutas: |
| Ho Ho kirjutas: |
| Said mõttest sutsu valesti aru. Point oli, et universum on niivõrd suur ja tühi, et kahest erinevast tähesüsteemist pärit elusolendite kokku sattumine on kohutavalt väike ka siis kui toimus sihipärane teise elu otsing. |
See tuleneb eelarvamusest, et ka teised elusolendid on sama viletsa arengutaseme juures.  |
Ka kõige lähemate tähesüsteemideni jõudmiseks mõistliku aja jooksul (<1000a) on tarvis füüsikaseadusi väänata viisidel millest meil aimugi pole (ok, teooriaid on kuid praktikas implementeerimine on pehmelt öeldes komplitseeritud ). Kui keegi selleks suuteline on siis ei usu eriti, et neid huvitaks niiväga mingite primitiivsete tolgustega tegelda. Seda enam peab ikka viimane idioot olema kui esimese asjana võõramaalase pihta tuli avada. |
unustame nüüd meiemõistes aja ning mõtleme, et teisel tsivilisatsioonil on see meie 1va on neile, nagu meite 1a
tark ei torma
_________________ ☠ |
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
23.01.2013 20:23:30
|
|
|
| HighEnd kirjutas: |
| Tanel kirjutas: |
Spoiler 
http://www.utaot.com/2013/01/22/all-seeing-eye-pyramid-carved-on-ancient-rock-from-ecuador/
Tõenäoliselt siis hoax, aga huvitav sellegipoolest, et seda millegipärast pushitakse.
Säidetavalt selline kivi leiti Equadorist, mille silm pimedas kiirgavat.
EDIT: aastal 2010 juba väljatulnud, seega sry
|
See megahull leid, kui see tõsi on siis on see päris hull asi. Seal on samapalju ridu telliseid kui 1 dollarilisel rahatähel. Ja selle põhja all on orioni tähtkuju valgete täppidega jne..
Keegi tahab lugeda selle teema kohta siis trükkige googlesse "klaus dona". Selle püramiidiga koos vist leiti veel huvitavaid asju. |
Kui sind huvitab, siis soovitan ara vaadata dollari saamislugu. Aarmiselt huvitav dokk minu arvates.
Eye Of The Phoenix : Secrets Of The Dollar Bill
http://video.google.com/videoplay?docid=4746728395965847122
|
|
| Kommentaarid: 373 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DVDRW
HV Guru

liitunud: 13.10.2003
|
|
| Kommentaarid: 28 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003

|
30.01.2013 21:00:52
|
|
|
seda nalja ma tahaks näha
äkki ma käin naisel kylas ja ööbin tema juures juba viimased 5 aastat ?
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Renka
HV Guru

liitunud: 01.04.2002
|
30.01.2013 21:01:23
|
|
|
Siis see ongi su elukoht
_________________ There is no place like 127.0.0.1 |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003

|
30.01.2013 21:06:07
|
|
|
| Renka kirjutas: |
| Siis see ongi su elukoht |
aga ei ole ju
naine ei luba sissekirjutust teha oma korterisse, järelikult ma seal ei ela ja ega saagi keegi mind seal elama sundida
kes siis minu korteris elab?
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Renka
HV Guru

liitunud: 01.04.2002
|
30.01.2013 21:33:40
|
|
|
jeesus188, sissekirjutust pole olemas. On elukoha registreerimine. Sellest oleneb pmst ainult see, et kuhu su maksud laekuvad.
IGasugu muude juriidiliste toimingute jaoks loetakse elukohana seda kohta kus sa kõige rohkem magad
_________________ There is no place like 127.0.0.1 |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003

|
30.01.2013 21:37:59
|
|
|
| Renka kirjutas: |
jeesus188, sissekirjutust pole olemas. On elukoha registreerimine. Sellest oleneb pmst ainult see, et kuhu su maksud laekuvad.
IGasugu muude juriidiliste toimingute jaoks loetakse elukohana seda kohta kus sa kõige rohkem magad  |
| tsitaat: |
Põhjus on lihtne: valede elukohaandmete osakaal on liiga suur.
Samas pole riigi poolt vaadatuna suur probleem see, kui inimene elab mitteeluruumis. Hoopis hullem on see, et suur osa inimesi on lihtsalt kadunud – ei ela sissekirjutatud kohas ja nende senine elukoht rahvastikuregistris on vale. |
no ametlikult pole olemas, aga taga ajavad ikka seda
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Renka
HV Guru

liitunud: 01.04.2002
|
30.01.2013 21:42:07
|
|
|
Noh eks see aadress ole ka see koht kuhu ametlikke dokusid jmt peaks saatma. Kas seda ka tehakse - ei tea. Sissekirjutuseks aga ei nimetata asja minuteada vägagi ammu. Naljakas kui mõni ametnik seda nii teeb
Vanasti vist oli mingi teema, et kui inimene on ksuagile sisse kirjutatud sisi teda sealt lahkmue saada on raske jmt. Enam aga mingisugust sellist juriidilist jõudu elukoha registreerimine ei oma. Aga eks inimeste harjumused/mälu on visa muutuma.
_________________ There is no place like 127.0.0.1 |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
fallout3
Kreisi kasutaja
liitunud: 20.04.2005
|
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-Koppel-
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.04.2009
|
31.01.2013 12:31:53
|
|
|
Täiesti hull on see "Ameeriklastelt relvad ära" kampaania. Iga relvadega seotud surmajuhtum pannakse nüüd meedias suure kella külge.
Samal päeval suri keskmiselt sada inimest enesetapu tõttu. 38,364 suicide deaths were reported in the U.S. in 2010
Kahtlane kui nii palju auru läheb sada korda vähemtähtsama probleemi lahendmiseks.
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
fallout3
Kreisi kasutaja
liitunud: 20.04.2005
|
31.01.2013 12:54:28
|
|
|
| -Koppel- kirjutas: |
Täiesti hull on see "Ameeriklastelt relvad ära" kampaania. Iga relvadega seotud surmajuhtum pannakse nüüd meedias suure kella külge.
Samal päeval suri keskmiselt sada inimest enesetapu tõttu. 38,364 suicide deaths were reported in the U.S. in 2010
Kahtlane kui nii palju auru läheb sada korda vähemtähtsama probleemi lahendmiseks. |
Ja vaata, milline aur läks peale 9/11 ette võetud sõdade peale, kuigi seal suri ka umbes sama palju inimesi, kui ühe-kahe kuuga on enesetapu tegijaid. Viimastel andmetel on sõdade kulu kokku suursujärgus 3-4 triljonit dollarit.
|
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Scart
HV Guru

liitunud: 04.02.2002
|
31.01.2013 13:17:15
|
|
|
Rohkem on tegu ikka tüüpilise näitega Chicago jätkuvast allakäigust. See linn on omadega nii hukas, et ei päästa seda enam miski. Isegi mitte nende messias isiklikult. Eelmine laupäev lasti seal mingi 20 inimest maha vms.
|
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
2 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
|
| Kommentaarid: 373 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003

|
31.01.2013 14:32:56
|
|
|
Haige kotkasilm
No kõik filmid saavad reaalsuseks varsti
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Fisher
Kreisi kasutaja
liitunud: 30.05.2002
|
31.01.2013 14:55:20
|
|
|
Panen siia kaks pilti, mis natuke USA relvamajandust ilmestavad.
|
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
65 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MatchMaker
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.06.2007
|
31.01.2013 15:04:18
|
|
|
| Hulludelt vabariiklastelt tulekski uuemad relvad ära korjata, ükskõik mis vahenditega ja ainult musketid alles jätta. Kaitsku ennast ja oma maad siis nendega.
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
number
külaline
|
31.01.2013 17:47:08
|
|
|
...
viimati muutis number 28.05.2013 09:48:36, muudetud 1 kord |
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
31.01.2013 18:02:31
|
|
|
| Vaga sarnased küll, kuid confirmimiseks oleks parema pildikvaliteediga materjali vaja.
|
|
| Kommentaarid: 373 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ho Ho
HV Guru

liitunud: 16.02.2002
|
31.01.2013 18:28:05
|
|
|
http://www.snopes.com/politics/guns/newtown.asp
Seal ka mõni lause sellest juttu
_________________ Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity" |
|
| Kommentaarid: 107 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
87 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-Koppel-
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.04.2009
|
31.01.2013 20:06:19
|
|
|
Just paar päeva tagasi vaatasin seda PBS NOVA dokki "Rise of the drones" kus sellest gigapixeli droonist juttu.
Selle silm on 368 mobiiltelefoni kaamerat. Tüüp tahtis eraldi sensorit arendada aga see oleks liiga kallis olnud.
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
p2ep
HV veteran
liitunud: 13.12.2003
|
31.01.2013 20:50:26
|
|
|
| Renka kirjutas: |
| Siis see ongi su elukoht |
TSÜS §14
| tsitaat: |
(1) Isiku elukoht on koht, kus isik alaliselt või peamiselt elab.
(2) Elukoht võib üheaegselt olla mitmes kohas.
(3) Elukoht loetakse muutunuks, kui isik asub mujale elama viisil, millest võib järeldada isiku tahet oma elukohta muuta.
(4) Kui isiku elukohta ei saa kindlaks määrata, loetakse tema elukohaks tema igakordne viibimiskoht. |
|
|
| Kommentaarid: 32 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
|
| Kommentaarid: 373 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sukelduja
HV Guru

liitunud: 14.06.2007
|
31.01.2013 23:24:05
|
|
|
Jälgida ju võib, aga seda pildimaterjali on vaja töödelda ka.
|
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
02.02.2013 00:14:08
|
|
|
| dpz kirjutas: |
| MatchMaker kirjutas: |
| Hulludelt vabariiklastelt tulekski uuemad relvad ära korjata, ükskõik mis vahenditega ja ainult musketid alles jätta. Kaitsku ennast ja oma maad siis nendega. |
Mise need demokraadid paremad on?
Spoiler 
|
|
|
| Kommentaarid: 373 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ho Ho
HV Guru

liitunud: 16.02.2002
|
04.02.2013 18:50:41
|
|
|
http://www.badsciencewatch.ca/projects/investigation-of-anti-wifi-activism-in-canada/
| tsitaat: |
| Across Canada anti-WiFi activists are spreading misinformation about wireless networking (WiFi) and related technologies. Many activists blame WiFi networks’ low level radio signals for a broad variety of medical problems, from mild headaches and fatigue to chest pain and heart palpitations, claiming those who suffer from them have ‘Electromagnetic-Hypersensitivity’, or EHS. |
http://www.badsciencewatch.ca/wp-content/uploads/2012/08/BSW-Anti-WiFi-2012-Position-Paper-UPDATED-Jan-27-2013.pdf?900368
None of the review papers that we found presented any convincing evidence that EM fields are causative of IEI-EMF. Several of these reviews (Röösli, 2008) (Rubin, Nieto-Hernandez, & Wessely, 2010) concluded that the nocebo effect play a significant role in the onset of acute EHS symptoms.
| tsitaat: |
There are a number of organizations in Canada lobbying for recognition of IEI-EMF and/or the health
dangers of wireless technologies. These include: The Canadian Initiative to Stop Wireless Electric and
Electromagnetic Pollution (WEEP), Citizens for Safe Technology, the EMR Health Alliance of BC, Stop
SmartMeters BC, the Safe School Committee, Gulf Islanders for Safe Technology and the Québec Association in the Fight Against Atmospheric Pollution. In what they contend are attempts to educate the public, many of these organizations provide access only to research and information that support the EHS
diagnosis and the dangers of EMF technology, misleading the public through exclusion. Furthermore,
these groups tend to misrepresent or selectively quote the findings and conclusions of reputable organizations, such as the World Health Organization and Health Canada, misleading the public into believing
that these trusted groups accept the link between EMF and IEI-EMF. For example, Dr. Riina Bray (medical director of the Environmental Health Clinic at Toronto’s Women College Hospital) was recently quoted in The Star, saying “[T]here is a small fraction of the population who are hypersensitive [to EMF] and
the WHO (World Health Organization) supports that phenomenon as being real.” (Brennan, 2012) The
activities of these lobby groups call for IEI-EMF research funds to be used to investigate a scientifically
unsupported theory and encourage public fear of wireless technologies. |
| tsitaat: |
Bad Science Watch’s investigation of the major Canadian EHS activists was able to conclude that there
exist at least two potential conflicts of interest, and was able to identify a number of questionable connections between activists, researchers, and individuals with commercial interests in the anti-WiFi
movement.
The first potential conflict of interest that we were able to identify is with activist/entrepreneur Kevin
Byrne, who not only runs the activist website DirtyElectricity.ca but is also the president of EMF Solutions Canada, the largest Canadian distributor of EMF home inspections and abatement equipment.
Both of Mr. Byrne’s sites contain activist and commercial elements. While DirtyElectricity.ca is promoted
primarily as an activist site, it also includes information about specific commercial products sold by Byrne’s company, EMF Solutions Canada. Similarly, the commercial site includes information about wireless
technology that is similar to the activist website. This does not appear to be uncommon within the industry, however; most commercial websites that we investigated contain an activist component, while
many activist websites contain information about products and services and even links to commercial
sites. |
'Tea kas meie oma Mihkel oja üritab Kevinit teha
_________________ Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity" |
|
| Kommentaarid: 107 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
87 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|