Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Vandenõu- ja konspiratsiooniteooriad, müsteeriumid, esoteerika märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 73, 74, 75 ... 175, 176, 177  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Renka
HV Guru
Renka

liitunud: 01.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.01.2013 14:37:56 vasta tsitaadiga

indiaanlased ei ole välja surnud ju icon_neutral.gif
_________________
There is no place like 127.0.0.1
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
B6
HV Guru
B6

liitunud: 13.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 21.01.2013 14:55:56 vasta tsitaadiga

need praegused on usa valitsuse palgatud näitlejad ju icon_razz.gif
Kommentaarid: 187 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 5 :: 159
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renka
HV Guru
Renka

liitunud: 01.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.01.2013 15:05:09 vasta tsitaadiga

ah õigus jah - my bad
_________________
There is no place like 127.0.0.1
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.01.2013 15:28:59 vasta tsitaadiga

Renka kirjutas:
indiaanlased ei ole välja surnud ju icon_neutral.gif

~95% suri kui Eurooplased sinna laksid.
tsitaat:
But weapons alone can't account for the breathtaking speed with which the indigenous population of the New World were completely wiped out.

Within just a few generations, the continents of the Americas were virtually emptied of their native inhabitants – some academics estimate that approximately 20 million people may have died in the years following the European invasion – up to 95% of the population of the Americas.

No medieval force, no matter how bloodthirsty, could have achieved such enormous levels of genocide. Instead, Europeans were aided by a deadly secret weapon they weren't even aware they were carrying: Smallpox.

http://www.pbs.org/gunsgermssteel/variables/smallpox.html
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
B6
HV Guru
B6

liitunud: 13.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 21.01.2013 15:35:39 vasta tsitaadiga

seega võib eurooplastele kõik tapatalgud andeks anda.
varem või hiljem oleks keegi sinna purjetanud või lennanud vms.
ja ükskõik kui kaunid kavatsused valgetel oleks olnud siis oleksid nad pahaaimamatult
haiguse sinna ikka viinud thumbs_down.gif

punanahad poleks suutnud kuidagi oma rannikut turvata.
mõni turist oleks ikka lõpuks läbi lipsanud.
Kommentaarid: 187 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 5 :: 159
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sukelduja
HV Guru
sukelduja

liitunud: 14.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.01.2013 16:56:51 vasta tsitaadiga

B6 kirjutas:
seega võib eurooplastele kõik tapatalgud andeks anda.
varem või hiljem oleks keegi sinna purjetanud või lennanud vms.
ja ükskõik kui kaunid kavatsused valgetel oleks olnud siis oleksid nad pahaaimamatult
haiguse sinna ikka viinud thumbs_down.gif

punanahad poleks suutnud kuidagi oma rannikut turvata.
mõni turist oleks ikka lõpuks läbi lipsanud.

Kusjuures jaapan suutis üsna edukalt kaks sajandit oma rannikut blokeerida.
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
B6
HV Guru
B6

liitunud: 13.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 21.01.2013 17:01:21 vasta tsitaadiga

ja mida see neile andis icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 187 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 5 :: 159
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
fallout3
Kreisi kasutaja

liitunud: 20.04.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.01.2013 17:03:59 vasta tsitaadiga

sukelduja kirjutas:
B6 kirjutas:
seega võib eurooplastele kõik tapatalgud andeks anda.
varem või hiljem oleks keegi sinna purjetanud või lennanud vms.
ja ükskõik kui kaunid kavatsused valgetel oleks olnud siis oleksid nad pahaaimamatult
haiguse sinna ikka viinud thumbs_down.gif
punanahad poleks suutnud kuidagi oma rannikut turvata.
mõni turist oleks ikka lõpuks läbi lipsanud.

Kusjuures jaapan suutis üsna edukalt kaks sajandit oma rannikut blokeerida.

Vaevalt, et nad seda mõne võõrhaiguse eest oleks blokeerida suutnud. Ühest kaldale uhutud laibast ju põhimõtteliselt piisab, et epideemiat alustada.
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.01.2013 17:11:56 vasta tsitaadiga

Tuumapommiga pihtasaamise privileegi said nad samuti.
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
B6
HV Guru
B6

liitunud: 13.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 21.01.2013 17:17:04 vasta tsitaadiga

mina ei usu, et mingi riigi isolatsioonis hoidmine
muid eesmärke teenib kui ülikkonna huve icon_confused.gif

kes vabatahtlikult tahaks elada näiteks põhja-koreas või endises nsvlis.
küllap oleks ka üsna kole elada nende pärismaalaste nahas keda
hispaanlased kimbutama läksid, päeval orjad põllul ja pühade ajal võib
valitseja sinu peakest kas meelelahutuseks või ohvrianniks kehast eemaldada icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 187 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 5 :: 159
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
fallout3
Kreisi kasutaja

liitunud: 20.04.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.01.2013 17:55:10 vasta tsitaadiga

Vahendan londiste linki:
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sukelduja
HV Guru
sukelduja

liitunud: 14.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.01.2013 18:00:58 vasta tsitaadiga

Betamax kirjutas:
Tuumapommiga pihtasaamise privileegi said nad samuti.

See oli tunduvalt hiljem ja mitte isolatsiooni vaid ekspansioonipoliitika tulemus.
B6 kirjutas:
ja mida see neile andis icon_rolleyes.gif

Jaapan ei sattunud valgete ülemvõimu alla ja suutis oma kultuuri ja iseseisvuse alles hoida.
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
B6
HV Guru
B6

liitunud: 13.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 23.01.2013 00:21:54 vasta tsitaadiga

nojah, põhjakoreakatel on siis vedanud thumbs_up.gif
Kommentaarid: 187 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 5 :: 159
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.01.2013 00:44:36 vasta tsitaadiga

Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 23.01.2013 16:45:10 vasta tsitaadiga

vipu kirjutas:
Kui planeedil on võimekus ufo alla lasta, siis pole kellelgi õigust omavoliliselt teise planeedil oma aparaadiga ringi tuisata.
Ega me ei tea mis kavatsused sellel aparaadil on, me ei tea mida ta sisaldab jne. Alati on kaitse prioriteet. Väga raske on ennast kaitsta taevast tuleva ohu eest.
Arvestades ilmaruumi suurust ning tehnoloogiat mis on vajalik seal ringi liikumiseks siis säärane ühesuunaline provokatsioon on sama tark kui üksi kusagile getosse KKK mütsiga minna ning esimesele ettejuhtuvale neegrile lõuga anda. Vastureaktsoon oleks küll tulnukate puhul märksa võimsam eeldusel, et nad meid üldse sipelgatest arenenumaks peavad.
jeesus188 kirjutas:
ma olen kindel et kusagil kindlasti mingid ufo jäänused vedelevad siin planeedil. Arvestades ilmaruumi suurust, sis vähetõenäoline, et me siin maailmas üksi ja keegi pole meid külastanud
Taas, arvestades ilmaruumi suurust siis on üüratult ebatõenäoline, et kusagilt väljaspoolt meie tähesüsteemi mingi sodi siia võiks sattuda.

Mingi aeg tagasi tegin arvutuse, et kui tume aine oleks lihtsalt umbes Maa suurused planeedid siis meie galaktikas sisalduva tumeda aine massi jaoks oleks sääraseid planeete tarvis umbes üksainus ~100 meie tähesüsteemi suuruse ruumalaühiku kohta. Tähesüsteemi raadiuseks võtsin Pluto orbiidi raadiuse, ~7.5 miljardit kilomeetrit. Kui aga üritaks kogu universumi peale seda ühtlaselt laiali jaotada tuleb noid planeete umbes kümmekond suurusjärku harvemini laiali puistata.
B6 kirjutas:
lendav taldrik täis C4 hävitab planeedi icon_eek.gif
isegi pardal olev tuumapomm ei teeks seda.

ma mõtlesin pigem midagi bioloogilist.
Soovitatav lugemismaterial icon_smile.gif
_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vipu
HV veteran
vipu

liitunud: 15.09.2004




sõnum 23.01.2013 17:03:47 vasta tsitaadiga

Ho Ho kirjutas:
vipu kirjutas:
Kui planeedil on võimekus ufo alla lasta, siis pole kellelgi õigust omavoliliselt teise planeedil oma aparaadiga ringi tuisata.
Ega me ei tea mis kavatsused sellel aparaadil on, me ei tea mida ta sisaldab jne. Alati on kaitse prioriteet. Väga raske on ennast kaitsta taevast tuleva ohu eest.
Arvestades ilmaruumi suurust ning tehnoloogiat mis on vajalik seal ringi liikumiseks siis säärane ühesuunaline provokatsioon on sama tark kui üksi kusagile getosse KKK mütsiga minna ning esimesele ettejuhtuvale neegrile lõuga anda. Vastureaktsoon oleks küll tulnukate puhul märksa võimsam eeldusel, et nad meid üldse sipelgatest arenenumaks peavad.
jeesus188 kirjutas:
ma olen kindel et kusagil kindlasti mingid ufo jäänused vedelevad siin planeedil. Arvestades ilmaruumi suurust, sis vähetõenäoline, et me siin maailmas üksi ja keegi pole meid külastanud
Taas, arvestades ilmaruumi suurust siis on üüratult ebatõenäoline, et kusagilt väljaspoolt meie tähesüsteemi mingi sodi siia võiks sattuda.

Mingi aeg tagasi tegin arvutuse, et kui tume aine oleks lihtsalt umbes Maa suurused planeedid siis meie galaktikas sisalduva tumeda aine massi jaoks oleks sääraseid planeete tarvis umbes üksainus ~100 meie tähesüsteemi suuruse ruumalaühiku kohta. Tähesüsteemi raadiuseks võtsin Pluto orbiidi raadiuse, ~7.5 miljardit kilomeetrit. Kui aga üritaks kogu universumi peale seda ühtlaselt laiali jaotada tuleb noid planeete umbes kümmekond suurusjärku harvemini laiali puistata.
B6 kirjutas:
lendav taldrik täis C4 hävitab planeedi icon_eek.gif
isegi pardal olev tuumapomm ei teeks seda.

ma mõtlesin pigem midagi bioloogilist.
Soovitatav lugemismaterial icon_smile.gif


Kui nad end sipelgatest arenenumaks peavad, siis ei järgne mingisugust vastulööki. Kui sa mesilaselt nõelata saad, ega sa ka ei peksa vastutasuks nende pesa puruks.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Etz
HV Guru
Etz

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.01.2013 17:23:03 vasta tsitaadiga

vipu kirjutas:
Kui nad end sipelgatest arenenumaks peavad, siis ei järgne mingisugust vastulööki. Kui sa mesilaselt nõelata saad, ega sa ka ei peksa vastutasuks nende pesa puruks.


Kindel?
99% inimesi paraku nii toimib, vastupidiselt sinu teooriale....

_________________
...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen!
Kommentaarid: 236 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 23.01.2013 17:38:36 vasta tsitaadiga

Etz, samas saavutamaks piisavat arengutaset nonde vahemaade mõistliku ajaga läbimiseks peab ühiskond olema piisavalt arenenud. See paratamatult eeldab, et ühiskond ei käitu enesehävituslikult. Inimesed pole veel nii kaugele jõudnud.
_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.01.2013 18:30:13 vasta tsitaadiga

tsitaat:
Taas, arvestades ilmaruumi suurust siis on üüratult ebatõenäoline, et kusagilt väljaspoolt meie tähesüsteemi mingi sodi siia võiks sattuda

Miks ma kohe arvasin, et sa vastad mulle. Here we go again
Ma pole öelnud, et sodi kukkus alla. Äkki käisid siin miljon aastat tagasi ja said sydame ataki. Tõenäosus on suur, sest enamus maakerast on meil avastamata.

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 23.01.2013 18:59:38 vasta tsitaadiga

Said mõttest sutsu valesti aru. Point oli, et universum on niivõrd suur ja tühi, et kahest erinevast tähesüsteemist pärit elusolendite kokku sattumine on kohutavalt väike ka siis kui toimus sihipärane teise elu otsing.
_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
number
külaline






sõnum 23.01.2013 19:06:32 vasta tsitaadiga

...

viimati muutis number 28.05.2013 09:48:22, muudetud 1 kord
tagasi üles
HighEnd
HV veteran
HighEnd

liitunud: 24.03.2007




sõnum 23.01.2013 19:31:04 vasta tsitaadiga

Tanel kirjutas:
Spoiler Spoiler Spoiler

See megahull leid, kui see tõsi on siis on see päris hull asi. Seal on samapalju ridu telliseid kui 1 dollarilisel rahatähel. Ja selle põhja all on orioni tähtkuju valgete täppidega jne..
Keegi tahab lugeda selle teema kohta siis trükkige googlesse "klaus dona". Selle püramiidiga koos vist leiti veel huvitavaid asju.
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.01.2013 19:33:01 vasta tsitaadiga

tsitaat:

See megahull leid, kui see tõsi on siis

suure tõenäosusega hoax siiski, take it with grain of salt icon_smile.gif

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 23.01.2013 19:36:48 vasta tsitaadiga

dpz kirjutas:
Ho Ho kirjutas:
Said mõttest sutsu valesti aru. Point oli, et universum on niivõrd suur ja tühi, et kahest erinevast tähesüsteemist pärit elusolendite kokku sattumine on kohutavalt väike ka siis kui toimus sihipärane teise elu otsing.
See tuleneb eelarvamusest, et ka teised elusolendid on sama viletsa arengutaseme juures. icon_wink.gif
Ka kõige lähemate tähesüsteemideni jõudmiseks mõistliku aja jooksul (<1000a) on tarvis füüsikaseadusi väänata viisidel millest meil aimugi pole (ok, teooriaid on kuid praktikas implementeerimine on pehmelt öeldes komplitseeritud icon_lol.gif). Kui keegi selleks suuteline on siis ei usu eriti, et neid huvitaks niiväga mingite primitiivsete tolgustega tegelda. Seda enam peab ikka viimane idioot olema kui esimese asjana võõramaalase pihta tuli avada.
_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 23.01.2013 20:20:49 vasta tsitaadiga

Ho Ho kirjutas:
dpz kirjutas:
Ho Ho kirjutas:
Said mõttest sutsu valesti aru. Point oli, et universum on niivõrd suur ja tühi, et kahest erinevast tähesüsteemist pärit elusolendite kokku sattumine on kohutavalt väike ka siis kui toimus sihipärane teise elu otsing.
See tuleneb eelarvamusest, et ka teised elusolendid on sama viletsa arengutaseme juures. icon_wink.gif
Ka kõige lähemate tähesüsteemideni jõudmiseks mõistliku aja jooksul (<1000a) on tarvis füüsikaseadusi väänata viisidel millest meil aimugi pole (ok, teooriaid on kuid praktikas implementeerimine on pehmelt öeldes komplitseeritud icon_lol.gif). Kui keegi selleks suuteline on siis ei usu eriti, et neid huvitaks niiväga mingite primitiivsete tolgustega tegelda. Seda enam peab ikka viimane idioot olema kui esimese asjana võõramaalase pihta tuli avada.
unustame nüüd meiemõistes aja ning mõtleme, et teisel tsivilisatsioonil on see meie 1va on neile, nagu meite 1a
tark ei torma icon_lol.gif

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.01.2013 20:23:30 vasta tsitaadiga

HighEnd kirjutas:
Tanel kirjutas:
Spoiler Spoiler Spoiler

See megahull leid, kui see tõsi on siis on see päris hull asi. Seal on samapalju ridu telliseid kui 1 dollarilisel rahatähel. Ja selle põhja all on orioni tähtkuju valgete täppidega jne..
Keegi tahab lugeda selle teema kohta siis trükkige googlesse "klaus dona". Selle püramiidiga koos vist leiti veel huvitavaid asju.

Kui sind huvitab, siis soovitan ara vaadata dollari saamislugu. Aarmiselt huvitav dokk minu arvates.

Eye Of The Phoenix : Secrets Of The Dollar Bill
http://video.google.com/videoplay?docid=4746728395965847122
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DVDRW
HV Guru
DVDRW

liitunud: 13.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.01.2013 20:55:44 vasta tsitaadiga

http://www.maaleht.ee/news/uudised/eestiuudised/homses-maalehes-politsei-hakkab-kontrollima-kus-sa-elad.d?id=65605160
Huvitav kas mendid hakkavad nüüd majade juures autos luurama, kas inimene ikka elab seal.
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.01.2013 21:00:52 vasta tsitaadiga

DVDRW kirjutas:
http://www.maaleht.ee/news/uudised/eestiuudised/homses-maalehes-politsei-hakkab-kontrollima-kus-sa-elad.d?id=65605160
Huvitav kas mendid hakkavad nüüd majade juures autos luurama, kas inimene ikka elab seal.

seda nalja ma tahaks näha icon_lol.gif
äkki ma käin naisel kylas ja ööbin tema juures juba viimased 5 aastat ?

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renka
HV Guru
Renka

liitunud: 01.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.01.2013 21:01:23 vasta tsitaadiga

Siis see ongi su elukoht
_________________
There is no place like 127.0.0.1
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.01.2013 21:06:07 vasta tsitaadiga

Renka kirjutas:
Siis see ongi su elukoht

aga ei ole ju

naine ei luba sissekirjutust teha oma korterisse, järelikult ma seal ei ela ja ega saagi keegi mind seal elama sundida
kes siis minu korteris elab?

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renka
HV Guru
Renka

liitunud: 01.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.01.2013 21:33:40 vasta tsitaadiga

jeesus188, sissekirjutust pole olemas. On elukoha registreerimine. Sellest oleneb pmst ainult see, et kuhu su maksud laekuvad.

IGasugu muude juriidiliste toimingute jaoks loetakse elukohana seda kohta kus sa kõige rohkem magad icon_biggrin.gif

_________________
There is no place like 127.0.0.1
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.01.2013 21:37:59 vasta tsitaadiga

Renka kirjutas:
jeesus188, sissekirjutust pole olemas. On elukoha registreerimine. Sellest oleneb pmst ainult see, et kuhu su maksud laekuvad.

IGasugu muude juriidiliste toimingute jaoks loetakse elukohana seda kohta kus sa kõige rohkem magad icon_biggrin.gif

tsitaat:
Põhjus on lihtne: valede elukohaandmete osakaal on liiga suur.

Samas pole riigi poolt vaadatuna suur probleem see, kui inimene elab mitteeluruumis. Hoopis hullem on see, et suur osa inimesi on lihtsalt kadunud – ei ela sissekirjutatud kohas ja nende senine elukoht rahvastikuregistris on vale.

no ametlikult pole olemas, aga taga ajavad ikka seda

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renka
HV Guru
Renka

liitunud: 01.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.01.2013 21:42:07 vasta tsitaadiga

Noh eks see aadress ole ka see koht kuhu ametlikke dokusid jmt peaks saatma. Kas seda ka tehakse - ei tea. Sissekirjutuseks aga ei nimetata asja minuteada vägagi ammu. Naljakas kui mõni ametnik seda nii teeb icon_rolleyes.gif

Vanasti vist oli mingi teema, et kui inimene on ksuagile sisse kirjutatud sisi teda sealt lahkmue saada on raske jmt. Enam aga mingisugust sellist juriidilist jõudu elukoha registreerimine ei oma. Aga eks inimeste harjumused/mälu on visa muutuma.

_________________
There is no place like 127.0.0.1
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
fallout3
Kreisi kasutaja

liitunud: 20.04.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.01.2013 12:16:19 vasta tsitaadiga

http://www.postimees.ee/1121798/chicagos-lasti-maha-obama-ametisse-puhitsemisel-esinenud-neiu
No nii - andke minna. Obama lasi 15-aastase tüdruku tappa, et oma relvaseaduse karmistamisele toetust koguda.
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-Koppel-
Kreisi kasutaja
-Koppel-

liitunud: 01.04.2009




sõnum 31.01.2013 12:31:53 vasta tsitaadiga

Täiesti hull on see "Ameeriklastelt relvad ära" kampaania. Iga relvadega seotud surmajuhtum pannakse nüüd meedias suure kella külge.
Samal päeval suri keskmiselt sada inimest enesetapu tõttu. 38,364 suicide deaths were reported in the U.S. in 2010

Kahtlane kui nii palju auru läheb sada korda vähemtähtsama probleemi lahendmiseks.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
fallout3
Kreisi kasutaja

liitunud: 20.04.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.01.2013 12:54:28 vasta tsitaadiga

-Koppel- kirjutas:
Täiesti hull on see "Ameeriklastelt relvad ära" kampaania. Iga relvadega seotud surmajuhtum pannakse nüüd meedias suure kella külge.
Samal päeval suri keskmiselt sada inimest enesetapu tõttu. 38,364 suicide deaths were reported in the U.S. in 2010
Kahtlane kui nii palju auru läheb sada korda vähemtähtsama probleemi lahendmiseks.

Ja vaata, milline aur läks peale 9/11 ette võetud sõdade peale, kuigi seal suri ka umbes sama palju inimesi, kui ühe-kahe kuuga on enesetapu tegijaid. Viimastel andmetel on sõdade kulu kokku suursujärgus 3-4 triljonit dollarit. icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.01.2013 13:17:15 vasta tsitaadiga

fallout3 kirjutas:
http://www.postimees.ee/1121798/chicagos-lasti-maha-obama-ametisse-puhitsemisel-esinenud-neiu
No nii - andke minna. Obama lasi 15-aastase tüdruku tappa, et oma relvaseaduse karmistamisele toetust koguda.


Rohkem on tegu ikka tüüpilise näitega Chicago jätkuvast allakäigust. See linn on omadega nii hukas, et ei päästa seda enam miski. Isegi mitte nende messias isiklikult. Eelmine laupäev lasti seal mingi 20 inimest maha vms.
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.01.2013 14:15:09 vasta tsitaadiga

http://phys.org/news/2013-01-pbs-gigapixel-drone-imaging.html

Sick... malu varskenduseks soovitan vadata kui tappi see film oli: http://www.imdb.com/title/tt0120660
Tollal tundus taiesti ulmekas ja naeruvaarne, vahemalt mulle.


edit:
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.01.2013 14:32:56 vasta tsitaadiga

Haige kotkasilm icon_eek.gif
No kõik filmid saavad reaalsuseks varsti icon_lol.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Fisher
Kreisi kasutaja

liitunud: 30.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.01.2013 14:55:20 vasta tsitaadiga

Panen siia kaks pilti, mis natuke USA relvamajandust ilmestavad.


Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MatchMaker
Kreisi kasutaja
MatchMaker

liitunud: 23.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.01.2013 15:04:18 vasta tsitaadiga

Hulludelt vabariiklastelt tulekski uuemad relvad ära korjata, ükskõik mis vahenditega ja ainult musketid alles jätta. Kaitsku ennast ja oma maad siis nendega.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
number
külaline






sõnum 31.01.2013 17:47:08 vasta tsitaadiga

...

viimati muutis number 28.05.2013 09:48:36, muudetud 1 kord
tagasi üles
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.01.2013 18:02:31 vasta tsitaadiga

Vaga sarnased küll, kuid confirmimiseks oleks parema pildikvaliteediga materjali vaja.
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 31.01.2013 18:28:05 vasta tsitaadiga

http://www.snopes.com/politics/guns/newtown.asp

Seal ka mõni lause sellest juttu

_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-Koppel-
Kreisi kasutaja
-Koppel-

liitunud: 01.04.2009




sõnum 31.01.2013 20:06:19 vasta tsitaadiga

Just paar päeva tagasi vaatasin seda PBS NOVA dokki "Rise of the drones" kus sellest gigapixeli droonist juttu.
Selle silm on 368 mobiiltelefoni kaamerat. Tüüp tahtis eraldi sensorit arendada aga see oleks liiga kallis olnud.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
p2ep
HV veteran

liitunud: 13.12.2003




sõnum 31.01.2013 20:50:26 vasta tsitaadiga

Renka kirjutas:
Siis see ongi su elukoht

TSÜS §14
tsitaat:

(1) Isiku elukoht on koht, kus isik alaliselt või peamiselt elab.
(2) Elukoht võib üheaegselt olla mitmes kohas.
(3) Elukoht loetakse muutunuks, kui isik asub mujale elama viisil, millest võib järeldada isiku tahet oma elukohta muuta.
(4) Kui isiku elukohta ei saa kindlaks määrata, loetakse tema elukohaks tema igakordne viibimiskoht.
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.01.2013 23:09:03 vasta tsitaadiga

Washington kiitis heaks keemiarünnaku lavastamise Süürias?
http://www.telegram.ee/maailm/washington-kiitis-heaks-keemiarunnaku-lavastamise-suurias
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sukelduja
HV Guru
sukelduja

liitunud: 14.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.01.2013 23:24:05 vasta tsitaadiga

SKG kirjutas:
http://phys.org/news/2013-01-pbs-gigapixel-drone-imaging.html

Sick... malu varskenduseks soovitan vadata kui tappi see film oli: http://www.imdb.com/title/tt0120660
Tollal tundus taiesti ulmekas ja naeruvaarne, vahemalt mulle.


edit:
Spoiler Spoiler Spoiler

Jälgida ju võib, aga seda pildimaterjali on vaja töödelda ka.
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.02.2013 00:14:08 vasta tsitaadiga

dpz kirjutas:
MatchMaker kirjutas:
Hulludelt vabariiklastelt tulekski uuemad relvad ära korjata, ükskõik mis vahenditega ja ainult musketid alles jätta. Kaitsku ennast ja oma maad siis nendega.

Mise need demokraadid paremad on?
Spoiler Spoiler Spoiler

Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 04.02.2013 18:50:41 vasta tsitaadiga

http://www.badsciencewatch.ca/projects/investigation-of-anti-wifi-activism-in-canada/
tsitaat:
Across Canada anti-WiFi activists are spreading misinformation about wireless networking (WiFi) and related technologies. Many activists blame WiFi networks’ low level radio signals for a broad variety of medical problems, from mild headaches and fatigue to chest pain and heart palpitations, claiming those who suffer from them have ‘Electromagnetic-Hypersensitivity’, or EHS.

http://www.badsciencewatch.ca/wp-content/uploads/2012/08/BSW-Anti-WiFi-2012-Position-Paper-UPDATED-Jan-27-2013.pdf?900368

None of the review papers that we found presented any convincing evidence that EM fields are causative of IEI-EMF. Several of these reviews (Röösli, 2008) (Rubin, Nieto-Hernandez, & Wessely, 2010) concluded that the nocebo effect play a significant role in the onset of acute EHS symptoms.

tsitaat:

There are a number of organizations in Canada lobbying for recognition of IEI-EMF and/or the health
dangers of wireless technologies. These include: The Canadian Initiative to Stop Wireless Electric and
Electromagnetic Pollution (WEEP), Citizens for Safe Technology, the EMR Health Alliance of BC, Stop
SmartMeters BC, the Safe School Committee, Gulf Islanders for Safe Technology and the Québec Association in the Fight Against Atmospheric Pollution. In what they contend are attempts to educate the public, many of these organizations provide access only to research and information that support the EHS
diagnosis and the dangers of EMF technology, misleading the public through exclusion. Furthermore,
these groups tend to misrepresent or selectively quote the findings and conclusions of reputable organizations, such as the World Health Organization and Health Canada, misleading the public into believing
that these trusted groups accept the link between EMF and IEI-EMF. For example, Dr. Riina Bray (medical director of the Environmental Health Clinic at Toronto’s Women College Hospital) was recently quoted in The Star, saying “[T]here is a small fraction of the population who are hypersensitive [to EMF] and
the WHO (World Health Organization) supports that phenomenon as being real.” (Brennan, 2012) The
activities of these lobby groups call for IEI-EMF research funds to be used to investigate a scientifically
unsupported theory and encourage public fear of wireless technologies.


tsitaat:
Bad Science Watch’s investigation of the major Canadian EHS activists was able to conclude that there
exist at least two potential conflicts of interest, and was able to identify a number of questionable connections between activists, researchers, and individuals with commercial interests in the anti-WiFi
movement.
The first potential conflict of interest that we were able to identify is with activist/entrepreneur Kevin
Byrne, who not only runs the activist website DirtyElectricity.ca but is also the president of EMF Solutions Canada, the largest Canadian distributor of EMF home inspections and abatement equipment.
Both of Mr. Byrne’s sites contain activist and commercial elements. While DirtyElectricity.ca is promoted
primarily as an activist site, it also includes information about specific commercial products sold by Byrne’s company, EMF Solutions Canada. Similarly, the commercial site includes information about wireless
technology that is similar to the activist website. This does not appear to be uncommon within the industry, however; most commercial websites that we investigated contain an activist component, while
many activist websites contain information about products and services and even links to commercial
sites.

'Tea kas meie oma Mihkel oja üritab Kevinit teha icon_razz1.gif

_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Vandenõu- ja konspiratsiooniteooriad, müsteeriumid, esoteerika mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 73, 74, 75 ... 175, 176, 177  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.