Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  e-sigareti teema märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 47, 48, 49 ... 79, 80, 81  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Mida arvad e-sigarist?
Aitab loobuda suitsetamisest, on tervislikum kui tava sigarett
40%
 40%  [ 52 ]
Aitab loobuda suitsetamisest, ei ole tervislikum kui tava sigaret
7%
 7%  [ 10 ]
Ei aita loobuda suitsetamisest, on tervislikum kui tava sigaret
23%
 23%  [ 30 ]
Ei aita loobuda suitsetamisest, ei ole tervislikum kui tava sigaret
29%
 29%  [ 38 ]
hääli kokku : 130

autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.01.2013 21:50:29 vasta tsitaadiga

lol, ma siiamaani olen arvanud, et evic ongi miski patareiga elektroonika aga patarei võib selle juurde veel eraldi osta või ongi evic see mis käib patarei ja clearo vahele?
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
karlutikas
HV kasutaja
karlutikas

liitunud: 17.09.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.01.2013 21:53:22 vasta tsitaadiga

No vist jah, nii palju kui ma seda teemat vaadanud olen, siis ikka räägitakse õuna või millegi muu segamisest jne. Kui tavaline maitsestamata nikotiin olemas, siis sobib see vast.
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Spezz
HV veteran

liitunud: 21.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.01.2013 21:55:22 vasta tsitaadiga

Super AMOLED kirjutas:
lol, ma siiamaani olen arvanud, et evic ongi miski patareiga elektroonika aga patarei võib selle juurde veel eraldi osta või ongi evic see mis käib patarei ja clearo vahele?

http://www.joyetech.com/product/details.php?gno=128
eVic kit koosneb kolmest osast:
"Head" ehk tarkust täis elektroonikavidin koos uuendatava firmwarega.
Battery tube(saadaval kahes mõõdus, 18305 ja 18650 aku jaoks)
Aku(vastavalt siis 18650, mis pikem ja 18350, mis on lühem).
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M8T0
HV Guru

liitunud: 24.11.2001




sõnum 25.01.2013 21:56:37 vasta tsitaadiga

Super AMOLED kirjutas:
lol, ma siiamaani olen arvanud, et evic ongi miski patareiga elektroonika aga patarei võib selle juurde veel eraldi osta või ongi evic see mis käib patarei ja clearo vahele?


No eVic kui selline on kogu "sigareti" niiöelda "aku osa" . Aga see ju omakorda käib pilbasteks ja koosneb: ülemine metall rõngas/ots , siis headunit millel on displei ja mis kogu selle "töö" ära teeb ja siis alaosa on kas pikk või lühike tuub kuhu sisse käib siis vastav patareitaoline aku.

ülemist rõngast saad vahetada kui teist värvi tahad ja alumist tuubi/toru saad vahetada kui tahad suuremat või väiksemat akut VÕI erivärvi toru.
põhiline komponent on ikkagi "headunit" mis seal pildil aga see üksinda midagi ei tee kui akut pole.
Kommentaarid: 87 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Spezz
HV veteran

liitunud: 21.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.01.2013 21:57:40 vasta tsitaadiga

karlutikas kirjutas:
No vist jah, nii palju kui ma seda teemat vaadanud olen, siis ikka räägitakse õuna või millegi muu segamisest jne. Kui tavaline maitsestamata nikotiin olemas, siis sobib see vast.

Ma pakun, et kui sa emale kerge õuna/piparmündimaitselise suitsu annad, on ta palju õnnelikum icon_smile.gif
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Leinö
HV veteran
Leinö

liitunud: 07.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.01.2013 21:59:10 vasta tsitaadiga

Spezz, sul 0mg miskit vedelikku leidub?
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M8T0
HV Guru

liitunud: 24.11.2001




sõnum 25.01.2013 22:02:43 vasta tsitaadiga

Ot sa ostsid eVici headuniteid endale sahtlisse varuks? või lihtsalt reklaamid , et võib-ka-seda-tellida?

Leinö - mul on tegelt sahtlis üks 100ml 0mg VG olemas millel aint kork lahti keeratud aga tilkagi pole ära kasutanud sealt.
Kui sul hirmus jama majas siis võin ära müüa küll kuna mul on 140ml valmisvedeliku juba tehtud ning seda VG'd ei lähe enne vaja kui vedelik otsas.
Mina maksin 5€ ja täpselt niipalju ma ka küsin kui järgi tuled icon_biggrin.gif Tallinn - Laagri.
Kommentaarid: 87 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Spezz
HV veteran

liitunud: 21.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.01.2013 22:05:40 vasta tsitaadiga

InterFace kirjutas:
Ot sa ostsid eVici headuniteid endale sahtlisse varuks? või lihtsalt reklaamid , et võib-ka-seda-tellida?

Leinö - mul on tegelt sahtlis üks 100ml 0mg VG olemas millel aint kork lahti keeratud aga tilkagi pole ära kasutanud sealt.
Kui sul hirmus jama majas siis võin ära müüa küll kuna mul on 140ml valmisvedeliku juba tehtud ning seda VG'd ei lähe enne vaja kui vedelik otsas.
Mina maksin 5€ ja täpselt niipalju ma ka küsin kui järgi tuled icon_biggrin.gif Tallinn - Laagri.

Ega ma miljonär ole icon_lol.gif
Reklaamin ostmisvõimalust ikka järgmise ühistellimuse jaoks icon_smile.gif

Leinö kirjutas:
Spezz, sul 0mg miskit vedelikku leidub?

Võta Interfacelt kui tal üle on - hind on täpselt sama icon_smile.gif
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Leinö
HV veteran
Leinö

liitunud: 07.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.01.2013 22:08:17 vasta tsitaadiga

InterFace, mul aint kanget kohvivedelikku järel mingine 10ml, tahaks tiba lahjemaks seda ja et muud järgmise nädala jooksul saabuvad pakid kauem kestaks icon_biggrin.gif
Võtaksin hea meelega ära, sa mulle postiga soome ei taha saata? icon_smile.gif
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M8T0
HV Guru

liitunud: 24.11.2001




sõnum 25.01.2013 22:09:28 vasta tsitaadiga

Kas sa mingeid ägedaid 5-6ml asju ei taha varuda müügiks või prooviks? Hirmsasti huvitaks need igasugused a'la smoketeki DCT'd või mis iganes suuri asju topitakse MOD'de (kasvõi seesama MT3 moodi vivinova) otsa aga ei julge prooviks midagi niisama osta - seega eesti-inimese review oleks ülihea.

No ideepoolest smartpostiga saab soome saata ja siinsamas maksimarketis on ka automaat olemas aga see vist maksis 10€ .
kas sul soomes kohapeal ei ole kokkuvõttes odavam osta? seal ju korralikud esuitsupoed olemas.
Kommentaarid: 87 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kaivark
HV vaatleja

liitunud: 11.01.2013




sõnum 25.01.2013 22:12:45 vasta tsitaadiga

See Peleoni Vamo on(minu arust) see vanem mudel millel oli probleeme põhjavedruga, mis ei tahtnud korralikku kontakti anda ning kippus kuumaks minema, nüüd pidi see viga olema parandatud .
Uus mudel peaks see http://www.healthcabin.net/index.php?main_page=popup_image&pID=8214 olema,, mis on küll teise nimega, aga eks nad tule kõik enamvähem ühest august
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Leinö
HV veteran
Leinö

liitunud: 07.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.01.2013 22:21:56 vasta tsitaadiga

InterFace, smartpostiga jah 10.
Vaatasin toda arizona poodi, ainuke pood mis müüb 5€ eest 100ml maitsetut vedelikku.

Muud poed müüvad kallimalt 10ml pudelites.

Vist on lihtsam siit tellida jah icon_wink.gif

E: Tellisin 200ml VG ära
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Spezz
HV veteran

liitunud: 21.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.01.2013 22:32:16 vasta tsitaadiga

InterFace kirjutas:
Kas sa mingeid ägedaid 5-6ml asju ei taha varuda müügiks või prooviks? Hirmsasti huvitaks need igasugused a'la smoketeki DCT'd või mis iganes suuri asju topitakse MOD'de (kasvõi seesama MT3 moodi vivinova) otsa aga ei julge prooviks midagi niisama osta - seega eesti-inimese review oleks ülihea.

Hm, tänases tellimuses oli üks http://www.peleon.pl/product.php?id_product=1952
Sigahea nägi välja, ilmselt istuks nagu valatud eVic'i otsa(pilt ei ole kolmandikkugi informatiivne) - järgmise tellimusega võtan endale ilmselt prooviks.
Review .. ilma videota on review suht kehva vist ja nii heal arvamusel ma endast ei ole, et kaamerasse roniks icon_smile.gif
Teine miinus on see, et need uued tankid ei ole väga odavad.. ja ma ma müün kraami edasi peleoni omahinnaga(aitäh kõigile, kes on vaevunud tipi andma thumbs_up.gif ). Seega proovin ikkagi ainult seda, mis endale põnev/hea tundub icon_smile.gif
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M8T0
HV Guru

liitunud: 24.11.2001




sõnum 25.01.2013 22:35:09 vasta tsitaadiga

No kuramus. Ma juba hakkan mõtlema, et mu õuna-ry-hunnikuVG-segu vedelik põhjustab seda.
Eelmine coil "elas" 8 päeva kuni eriti ei tossanud ja maitset ei andnud ning puhastasin seda iga päev 1 kord ja lõpuks enam see mittemidagi ei aidanud.
Nüüd uue coiliga proovisin , et ei näpi eriti kuni eilseni (kirjutasin siia , et traadi peal oli hunnik musta/pruuni ollust ja 2 lahtist tahti olid süsimustad) kui korra puhastasin (e. 3 ööpäeva pidas vastu). nüüd täna suutis praguseni normaalselt käituga aga jälle - pea üldse ei tossa ning maitse 0. puhastamine ega dryburn ei aidanud hetkel mitte midagi.
Kui ma nüüd uue võtan siis ma juba tean, et kõik on jälle ideaalne.

Aga tekib küsimus, et miks nad mul ainult keskmiselt nädal vastu peavad? (T2ga oli täpselt sama). Ei ma ei võta enam 10sekundilisi mahve vaid 3-4s.
Siin mõni härra ütleb, et kuu aega peab vastu ja ECF's üleüldse mõni ütleb , et 10w and going strong...
Kommentaarid: 87 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kaivark
HV vaatleja

liitunud: 11.01.2013




sõnum 25.01.2013 22:35:18 vasta tsitaadiga

Spezz kirjutas:
kaivark kirjutas:
sain siis minagi Spezz, käest MT3, õunavedelikku ning mõned coilid, suured tänud. See õunavedelik(18mg) tundub küll paras lõhkuja olema...kange ma mõtlen ning on nii vedel, peab ilmselt tempima 0VG-ga, et normaalne oleks, muidu maitse täitsa tunda aga ikka liiga kange.

Hihi .. mul läks tänane pakkide jagamine ja saatmine nii töösse sisse..muidu oleksin sulle lahjendanud.


Krt. kuidas Te seda puhast PG tõmbate icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif , mul Twisti otsas voldid keeratud miinimumi 3,2, MT3 on coil 1,5 oomi ja ikka see PG kärssab, enne arvasin et kange, aga siiamaani on kõik segud 18mg-sed olnud
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hmekk
HV Guru
hmekk

liitunud: 10.07.2004




sõnum 25.01.2013 22:39:28 vasta tsitaadiga

Peleoni tulid värvilised kestad ka müüki
http://www.peleon.pl/product.php?id_product=1995

Spezz, kuna uue tellimuse teed? icon_biggrin.gif

_________________
Fotoblogi / Flickr
Kommentaarid: 102 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 8 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
karlutikas
HV kasutaja
karlutikas

liitunud: 17.09.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.01.2013 22:42:04 vasta tsitaadiga

Spezz kirjutas:
karlutikas kirjutas:
No vist jah, nii palju kui ma seda teemat vaadanud olen, siis ikka räägitakse õuna või millegi muu segamisest jne. Kui tavaline maitsestamata nikotiin olemas, siis sobib see vast.

Ma pakun, et kui sa emale kerge õuna/piparmündimaitselise suitsu annad, on ta palju õnnelikum icon_smile.gif


Kui see asi liiga keeruliseks ei lähe, siis võib ka neid maitseid juurde võtta küll. Kui raske sellega muidu ümber käia on, saab mingid õpetused kaasa ostes või mis?
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Spezz
HV veteran

liitunud: 21.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.01.2013 22:42:50 vasta tsitaadiga

hmekk kirjutas:
Peleoni tulid värvilised kestad ka müüki
http://www.peleon.pl/product.php?id_product=1995

Spezz, kuna uue tellimuse teed? icon_biggrin.gif

Loodetavasti järgmise teisipäeva hilisõhtul või kolmapäeva varahommikul, kui piisava arvu huvilisi kokku saab.
EDIT: Hetkel 3 inimest tellimuse esitanud.

karlutikas kirjutas:
Spezz kirjutas:
karlutikas kirjutas:
No vist jah, nii palju kui ma seda teemat vaadanud olen, siis ikka räägitakse õuna või millegi muu segamisest jne. Kui tavaline maitsestamata nikotiin olemas, siis sobib see vast.

Ma pakun, et kui sa emale kerge õuna/piparmündimaitselise suitsu annad, on ta palju õnnelikum icon_smile.gif

Kui see asi liiga keeruliseks ei lähe, siis võib ka neid maitseid juurde võtta küll. Kui raske sellega muidu ümber käia on, saab mingid õpetused kaasa ostes või mis?

Ära aja asja liiga keeruliseks. Võta vedelik, mis juba ongi maitsestatud.
näiteks õunavedelik, piparmündivedelik, kirsivedelik .. jne.


viimati muutis Spezz 25.01.2013 22:50:48, muudetud 2 korda
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M8T0
HV Guru

liitunud: 24.11.2001




sõnum 25.01.2013 22:43:45 vasta tsitaadiga

hmekk kirjutas:
Peleoni tulid värvilised kestad ka müüki
http://www.peleon.pl/product.php?id_product=1995

Spezz, kuna uue tellimuse teed? icon_biggrin.gif


Huvitav kas kuskilt musta ülemist katet ka saab või pean ise spreiga ära värvima icon_biggrin.gif

EDIT veelkord: http://www.peleon.pl/product.php?id_product=1897 see on täpselt sama asi nagu see mida täna nägid Spezzz - aga lihtsalt 0.5ml väiksem mahtuvus? tundub kuidagi kenam ja must tip kah.


viimati muutis M8T0 25.01.2013 23:16:22, muudetud 3 korda
Kommentaarid: 87 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Spezz
HV veteran

liitunud: 21.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.01.2013 22:49:06 vasta tsitaadiga

InterFace kirjutas:
hmekk kirjutas:
Peleoni tulid värvilised kestad ka müüki
http://www.peleon.pl/product.php?id_product=1995

Spezz, kuna uue tellimuse teed? icon_biggrin.gif


Huvitav kas kuskilt musta ülemist katet ka saab või pean ise spreiga ära värvima icon_biggrin.gif

Mis vidin too on .. kirjade järgi 18350 akuhoidik aga pildi järgi mahutaks nagu 18650 aku ära icon_confused.gif
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kaivark
HV vaatleja

liitunud: 11.01.2013




sõnum 25.01.2013 22:52:57 vasta tsitaadiga

tegelikult ongi 18650 oma, väikest ainult hõbedast ja musta
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xxlmaster
HV Guru
xxlmaster

liitunud: 26.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.01.2013 22:57:47 vasta tsitaadiga

Spezz kirjutas:
InterFace kirjutas:
Kas sa mingeid ägedaid 5-6ml asju ei taha varuda müügiks või prooviks? Hirmsasti huvitaks need igasugused a'la smoketeki DCT'd või mis iganes suuri asju topitakse MOD'de (kasvõi seesama MT3 moodi vivinova) otsa aga ei julge prooviks midagi niisama osta - seega eesti-inimese review oleks ülihea.

Hm, tänases tellimuses oli üks http://www.peleon.pl/product.php?id_product=1952
Sigahea nägi välja, ilmselt istuks nagu valatud eVic'i otsa(pilt ei ole kolmandikkugi informatiivne) - järgmise tellimusega võtan endale ilmselt prooviks.
Review .. ilma videota on review suht kehva vist ja nii heal arvamusel ma endast ei ole, et kaamerasse roniks icon_smile.gif
Teine miinus on see, et need uued tankid ei ole väga odavad.. ja ma ma müün kraami edasi peleoni omahinnaga(aitäh kõigile, kes on vaevunud tipi andma thumbs_up.gif ). Seega proovin ikkagi ainult seda, mis endale põnev/hea tundub icon_smile.gif

Räägid sellisest asjast siis?
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Spezz
HV veteran

liitunud: 21.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.01.2013 22:58:26 vasta tsitaadiga

xxlmaster kirjutas:
Spezz kirjutas:
InterFace kirjutas:
Kas sa mingeid ägedaid 5-6ml asju ei taha varuda müügiks või prooviks? Hirmsasti huvitaks need igasugused a'la smoketeki DCT'd või mis iganes suuri asju topitakse MOD'de (kasvõi seesama MT3 moodi vivinova) otsa aga ei julge prooviks midagi niisama osta - seega eesti-inimese review oleks ülihea.

Hm, tänases tellimuses oli üks http://www.peleon.pl/product.php?id_product=1952
Sigahea nägi välja, ilmselt istuks nagu valatud eVic'i otsa(pilt ei ole kolmandikkugi informatiivne) - järgmise tellimusega võtan endale ilmselt prooviks.
Review .. ilma videota on review suht kehva vist ja nii heal arvamusel ma endast ei ole, et kaamerasse roniks icon_smile.gif
Teine miinus on see, et need uued tankid ei ole väga odavad.. ja ma ma müün kraami edasi peleoni omahinnaga(aitäh kõigile, kes on vaevunud tipi andma thumbs_up.gif ). Seega proovin ikkagi ainult seda, mis endale põnev/hea tundub icon_smile.gif

Räägid sellisest asjast siis?
Spoiler Spoiler Spoiler

Just täpselt .. krdi kena icon_smile.gif


viimati muutis Spezz 25.01.2013 22:59:48, muudetud 2 korda
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M8T0
HV Guru

liitunud: 24.11.2001




sõnum 25.01.2013 22:58:55 vasta tsitaadiga

Just, täpselt! Mis see on / kust ostsid / kuidas töötab (näiteks võrreldes T3/MT3/T2 või mõni CE)
Kommentaarid: 87 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Spezz
HV veteran

liitunud: 21.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.01.2013 23:00:40 vasta tsitaadiga

Ja.. kuda kurat .. pakk jõuab sulle ju alles homme icon_eek.gif
Kui just pilt mujalt pärit pole .. icon_lol.gif
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xxlmaster
HV Guru
xxlmaster

liitunud: 26.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.01.2013 23:02:19 vasta tsitaadiga

Spezz kirjutas:
Ja.. kuda kurat .. pakk jõuab sulle ju alles homme icon_eek.gif
Kui just pilt mujalt pärit pole .. icon_lol.gif

Ei pilt mu enda oma, ja mingi aeg siin üksi (kui sa veel ühistellimusi ei teinud) ostsin peleonist. Töötab nagu vivi novagi (koopia). thumbs_up.gif
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M8T0
HV Guru

liitunud: 24.11.2001




sõnum 25.01.2013 23:03:23 vasta tsitaadiga

Vot nüüd ei suuda otsustada. Kas see peleoni 3.5ml või 3ml või siis see http://www.esmoke.fi/product/306/vision-stv-nova--pakkaus

Aga see soome asi vist tuleb kokkuvõttes päris kallis?
Kommentaarid: 87 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xxlmaster
HV Guru
xxlmaster

liitunud: 26.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.01.2013 23:05:22 vasta tsitaadiga

Ma vist jätan selle soome variandi vahele kuna suht ilus näeb mu setup juba välja ja vivi novasid 4 tk kodus + 2x CE5 ja homme jõuab must MT3. Selle BCC või mis iganes see oli vast võtan kunagi ligi.
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Spezz
HV veteran

liitunud: 21.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.01.2013 23:06:41 vasta tsitaadiga

xxlmaster kirjutas:
Spezz kirjutas:
Ja.. kuda kurat .. pakk jõuab sulle ju alles homme icon_eek.gif
Kui just pilt mujalt pärit pole .. icon_lol.gif

Ei pilt mu enda oma, ja mingi aeg siin üksi (kui sa veel ühistellimusi ei teinud) ostsin peleonist. Töötab nagu vivi novagi (koopia). thumbs_up.gif

Homme saad MT3 kätte, palun siis võrdlust selle pildilolevaga ka. Et teaksin, mida järgmisesse tellimusse juurde visata varuks icon_wink.gif
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xxlmaster
HV Guru
xxlmaster

liitunud: 26.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.01.2013 23:13:30 vasta tsitaadiga

Spezz kirjutas:
xxlmaster kirjutas:
Spezz kirjutas:
Ja.. kuda kurat .. pakk jõuab sulle ju alles homme icon_eek.gif
Kui just pilt mujalt pärit pole .. icon_lol.gif

Ei pilt mu enda oma, ja mingi aeg siin üksi (kui sa veel ühistellimusi ei teinud) ostsin peleonist. Töötab nagu vivi novagi (koopia). thumbs_up.gif

Homme saad MT3 kätte, palun siis võrdlust selle pildilolevaga ka. Et teaksin, mida järgmisesse tellimusse juurde visata varuks icon_wink.gif

Väike miinus on antud paagil on see, et õhuvõtu augud on kõik keerme küljes ja põhjas (pildil vasakul), vahest ei saa kõige paremini õhku kätte. Vivi noval alumis põhja äärtes(paremal pildil).

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M8T0
HV Guru

liitunud: 24.11.2001




sõnum 25.01.2013 23:19:12 vasta tsitaadiga

See vivi nova stv on evic'i otsas veel parem (ja eriti kui ise must ja evic samuti must)

Kommentaarid: 87 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Spezz
HV veteran

liitunud: 21.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.01.2013 00:11:21 vasta tsitaadiga

eVic'i sisse muide 3400mAh aku ka saadaval, mina olen kindel käpp.
http://www.joyetech.com/product/details.php?gno=137

Lisaks must vivi nova sinna otsa(loodetavasti on parem kui T3/MT3)?
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xxlmaster
HV Guru
xxlmaster

liitunud: 26.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.01.2013 00:13:46 vasta tsitaadiga

Spezz kirjutas:
eVic'i sisse muide 3400mAh aku ka saadaval, mina olen kindel käpp.
http://www.joyetech.com/product/details.php?gno=137

Lisaks must vivi nova sinna otsa(loodetavasti on parem kui T3/MT3)?

äge, 4 päeva punumist boss.gif
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
masmre
Kreisi kasutaja
masmre

liitunud: 08.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.01.2013 01:02:51 vasta tsitaadiga

xxlmaster kirjutas:

Väike miinus on antud paagil on see, et õhuvõtu augud on kõik keerme küljes ja põhjas (pildil vasakul), vahest ei saa kõige paremini õhku kätte. Vivi noval alumis põhja äärtes(paremal pildil).

Spoiler Spoiler Spoiler

Visioni omal (V3, 8 tahiga) pole enam seal aukusid. Need augud on V2'l seal korpuses ja V2'l olid ka lühikesed tahid.
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 76
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M8T0
HV Guru

liitunud: 24.11.2001




sõnum 26.01.2013 04:20:05 vasta tsitaadiga

Huvitav, et ühel teisel lehel oli selle 3400 juures siuke jutt: "NOTE: These are -not- button top batteries. They do not fit in the JoyeTech eVic or ZMAX because of their length and do not work in the ProVari because they are flat top batteries."
Kommentaarid: 87 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
greendef
HV kasutaja
greendef

liitunud: 05.08.2004




sõnum 26.01.2013 09:10:04 vasta tsitaadiga

hmekk kirjutas:
Tartus ei ole kellelgi MT3? ja 1 boge cartot sheerida - prooviks ka asjad ära. Sheerimsie all noh võin paar evrot loovutada.

Hetkel pesitsen Lääne-Virumaal suht metsas, aga 50/50 tõenäosusega olen kolmapäeval Tartus, kui sa enne kusagilt ei saa ja/või ei telli, siis võin mõlemad kaasa võtta.
Spezz kirjutas:
Samuti Vamo VV body ilma akuta ( http://www.peleon.pl/product.php?id_product=1965 ) - Hind 45€ + transport
Vamo VV juurde saab tasuta, garantiita 18650 aku(kasutatud sülearvuti akust pärit, ei pruugi kõige paremini särtsu sees hoida).

Paistab, et seal võib olla Vamo v1, sellel on probleemid vedruga, lisaks pole aku positiivse otsa jaoks isolatsioonirõngast, seega flat top akud ei sobi.
Lisaks, mehed, Ärge jamage ebakindlate Lion kaitsmata akudega! Jah, tõenäosus, et korraga ütlevad üles aku ja APV kaitse on väike, aga see on siiski olemas. Kui enda lõualuust kahju pole, siis mõelge selle peale, et kui üks kellegi näos plahvatab, siis leidub raudselt mõni aktivist kes hakkab võitlema kõikide e-sigarettide keelustamise peale ja seda me ju keegi ei taha icon_rolleyes.gif
InterFace kirjutas:
Kas sa mingeid ägedaid 5-6ml asju ei taha varuda müügiks või prooviks? Hirmsasti huvitaks need igasugused a'la smoketeki DCT'd või mis iganes suuri asju topitakse MOD'de (kasvõi seesama MT3 moodi vivinova) otsa aga ei julge prooviks midagi niisama osta - seega eesti-inimese review oleks ülihea.

Carto paakide kohta ma üsna palju juba kirjutanud, midagi konkreetset huvitab, siis küsi. Kui peaks lähiajal viitsimist leidma, siis kirjutan mingi põhjalikuma võrdluse/juhendi/ülevaate koos soovitustega.
InterFace kirjutas:
Aga tekib küsimus, et miks nad mul ainult keskmiselt nädal vastu peavad? (T2ga oli täpselt sama). Ei ma ei võta enam 10sekundilisi mahve vaid 3-4s.

Ei oska öelda mida mõned teisiti teevad, olen ka nüüd see nädal ühte T3 pikemalt proovinud ja kuskil 10-15ml peal on ta suht kutu, seega sinuga samas paadis. Vedelik mul 70/30 PG/VG.

Igatahes, õhtul siis aurutame Tapper'i siniseks, ma nüüd rongi peale icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
masmre
Kreisi kasutaja
masmre

liitunud: 08.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.01.2013 10:21:39 vasta tsitaadiga

greendef kirjutas:

Lisaks, mehed, Ärge jamage ebakindlate Lion kaitsmata akudega! Jah, tõenäosus, et korraga ütlevad üles aku ja APV kaitse on väike, aga see on siiski olemas. Kui enda lõualuust kahju pole, siis mõelge selle peale, et kui üks kellegi näos plahvatab, siis leidub raudselt mõni aktivist kes hakkab võitlema kõikide e-sigarettide keelustamise peale ja seda me ju keegi ei taha icon_rolleyes.gif

Ma siiski eriti ei kardaks seda plahvatust nii paaniliselt. See on rohkem selliste vanade MOD akude teema, kus aku korgil puudub ventileerimis auk.
Ja muidugi, oma akude olukorda peab ikka jälgima, et oleks ikka ok kõik. Omal on peale Lion akude ka Limn akusi.
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 76
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xxlmaster
HV Guru
xxlmaster

liitunud: 26.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.01.2013 10:39:14 vasta tsitaadiga

Sain ka siis täna MT3 proovida. Hetkel ei oska küll muud öelda kui, et juba sarnane CE5le. Ei oska seletada mis see on aga selline tobe tunne on neid peenikesi torusid imeda võrreldes suuremate paakidega. Ära ehmatas korra see kui võtsin viv nova ära küljes ja ei muutnud watte (8watti) ja viskasin MT3 sinna otsa, no kurat kus sain alles rõvedat maitset icon_lol.gif Tundub, et see lelu on eriti tundlik, kui vähe suuremat powwat anda. Vivi noval võiks kas või viled põhja keerata aga see kärsakas ei tule nii järsult välja ja maitse on ikka kõvasti parem vivi noval. Eks ma vähe imen seda MT3 aga mingit suurt muutust sealt tulla kahjuks ei saa icon_confused.gif
Pilt ka siis MT3 eVici otsas ja vivi nova GS VV Modi otsas
Spoiler Spoiler Spoiler



Peleoni lehelt eriti tehnikat ma ei tahaks ka enam tellida kuna kaks korda järjest mööda perset saanud. Eelmine kord siis sõbrale tellitud GS VV Mod oli tulles surnud (mis sai tänu Spezzi kiire reageerimisele ruttu lahendatud, tänud nüüd toimib thumbs_up.gif ) aga seekord tellisin ühe seinalaadija mis ei suvatsenud samuti mitte midagi teha icon_neutral.gif Polnud suur summa ja ei viitsi isegi tagasi saata aga raha ikka.
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
JazZ
HV kasutaja

liitunud: 25.12.2012




sõnum 26.01.2013 10:46:16 vasta tsitaadiga

Pildi järgi paistavad need mt3'd ja Vivi Nova'd kõik vuhvlid, keegi originaale ka proovinud ja võrrelnud on?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xxlmaster
HV Guru
xxlmaster

liitunud: 26.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.01.2013 10:56:34 vasta tsitaadiga

JazZ, see ei olegi vivi nova, see on teise nimega aga suht identne originaalile. Sa oled suht palju sõna võtnud selle "originaali" koha pealt, räägi siis mis originaali suur erinevus on peale 8 vicga coilil (mille ma sain ka "vuhvliga") kaasa.

Ehk siis see on "vuffel"?
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
JazZ
HV kasutaja

liitunud: 25.12.2012




sõnum 26.01.2013 11:09:29 vasta tsitaadiga

xxlmaster kirjutas:
JazZ, see ei olegi vivi nova, see on teise nimega aga suht identne originaalile. Sa oled suht palju sõna võtnud selle "originaali" koha pealt, räägi siis mis originaali suur erinevus on peale 8 vicga coilil (mille ma sain ka "vuhvliga") kaasa.

Ehk siis see on "vuffel"?
Spoiler Spoiler Spoiler

Sellel pildiv võib ka originaal v1 olla, mul on üks selline ka. Sellest käib õhk kõige kehvemini läbi, võrreldes teistega mis mul on.
Mu originaal on see stv variant. Põleti on sellel natuke kõrgemal kui teistel ja see silikoon mütsike coili peal on pealt lahtine. Tahi materjal tundub ka natuke teine olema.

Mind huvitas et kuidas originaal Kanger on võrreldes mini Vivi Nova'ga, selle pärast küsisin.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xxlmaster
HV Guru
xxlmaster

liitunud: 26.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.01.2013 11:14:05 vasta tsitaadiga

JazZ, kui õhk peaks veel paremini läbi käima siis ma juba tõmbakski puhast õhku. Vahet ei ole, eks iga lits kiidab oma vtu, minule sobib ideaalselt. Vott sellel koopia variandil on õhu läbi käimisega probleeme kuna augud keermes nagu ennem seletasin.
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
masmre
Kreisi kasutaja
masmre

liitunud: 08.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.01.2013 11:21:08 vasta tsitaadiga

Ega neil miskit vahet eriti vist polegi, kui see, et wick on mõnest muust materjalist või on version 2 sisse pandud v3'me coil. Sul tundubki korpus olevat v2 oma ja coil v3 oma. Originaal peaks olema 'vision'i toodang. Nemad vist tegid esimese sellise. Samas teevad neid ka smok ja teised firmad ja ega need vähem orikad pole. Ise arvan, et kui töötab hästi ja probleeme ei ole, siis mis vahet on, kas niinimetatud orikas või mitte.
Olen ka v2 versiooni proovinud ja ei näe küll erilist vahet. Kui ainult coilis, visioni omad on lahtised pealt, teistel tootjatel (vähemalt osadel) sobivad ka mingid CE tüüpi otsad.
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 76
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xxlmaster
HV Guru
xxlmaster

liitunud: 26.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.01.2013 11:23:09 vasta tsitaadiga

masmre, just thumbs_up.gif Aga coil CE5 päris otsa ei istu, kusagil on seal midagi pikem, võrdlesin just üks päev.
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
JazZ
HV kasutaja

liitunud: 25.12.2012




sõnum 26.01.2013 11:23:36 vasta tsitaadiga

xxlmaster kirjutas:
JazZ, kui õhk peaks veel paremini läbi käima siis ma juba tõmbakski puhast õhku. Vahet ei ole, eks iga lits kiidab oma vtu, minule sobib ideaalselt. Vott sellel koopia variandil on õhu läbi käimisega probleeme kuna augud keermes nagu ennem seletasin.

Mina ei kiida midagi, ma üritan aru saada mis parem on.
Originaal Vivi Nova'l on ka õhu augud seal all keerme peal. Vähemalt eVic'u küljes see ei sega, õhk käib paremini läbi kui sellel V1'l millel augud on seal kõrgemal ääre peal.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
masmre
Kreisi kasutaja
masmre

liitunud: 08.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.01.2013 11:26:43 vasta tsitaadiga

Soomlased defineerisid seda vivi-nova versioonide värki nii:
V1 - 4 pikka tahti
V2 - muudetud õhukanalite süsteem (augud korpuses) ja lühikesed tahid
V3 - 8 pikka tahti
See on 'Vision'i kohta käiv. Teisi tootjaid ei oska kommenteerida.
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 76
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xxlmaster
HV Guru
xxlmaster

liitunud: 26.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.01.2013 11:31:24 vasta tsitaadiga

JazZ kirjutas:
xxlmaster kirjutas:
JazZ, kui õhk peaks veel paremini läbi käima siis ma juba tõmbakski puhast õhku. Vahet ei ole, eks iga lits kiidab oma vtu, minule sobib ideaalselt. Vott sellel koopia variandil on õhu läbi käimisega probleeme kuna augud keermes nagu ennem seletasin.

Mina ei kiida midagi, ma üritan aru saada mis parem on.
Originaal Vivi Nova'l on ka õhu augud seal all keerme peal. Vähemalt eVic'u küljes see ei sega, õhk käib paremini läbi kui sellel V1'l millel augud on seal kõrgemal ääre peal.

Võimegi vaidlema ju nii jääda, kuna endal samad variandid olemas aga minu loogika ütleb, et õhk käib paremini läbi kus mingit takistust ei ole. Kui sa ta sinna sisse keerad siis su augud on ju kinni pmst (läbi keerme peab imema ju) aga küljel ei ole mingit takistust. Palju su originaal maksis? Mina sain oma vuffli koos kolme coiliga (1.8 2.4 2.8) 8euri eest.
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
JazZ
HV kasutaja

liitunud: 25.12.2012




sõnum 26.01.2013 11:42:02 vasta tsitaadiga

xxlmaster kirjutas:
JazZ kirjutas:
xxlmaster kirjutas:
JazZ, kui õhk peaks veel paremini läbi käima siis ma juba tõmbakski puhast õhku. Vahet ei ole, eks iga lits kiidab oma vtu, minule sobib ideaalselt. Vott sellel koopia variandil on õhu läbi käimisega probleeme kuna augud keermes nagu ennem seletasin.

Mina ei kiida midagi, ma üritan aru saada mis parem on.
Originaal Vivi Nova'l on ka õhu augud seal all keerme peal. Vähemalt eVic'u küljes see ei sega, õhk käib paremini läbi kui sellel V1'l millel augud on seal kõrgemal ääre peal.

Võimegi vaidlema ju nii jääda, kuna endal samad variandid olemas aga minu loogika ütleb, et õhk käib paremini läbi kus mingit takistust ei ole. Kui sa ta sinna sisse keerad siis su augud on ju kinni pmst (läbi keerme peab imema ju) aga küljel ei ole mingit takistust. Palju su originaal maksis? Mina sain oma vuffli koos kolme coiliga (1.8 2.4 2.8) 8euri eest.

Ma ei teadnud et me vaidleme.
No võibolla on minu see v1 siis vigane, igaljuhul seda peab tõsiselt imema et midagi saada. Nii huhvel kui originaal mis mul on, mõlemal on õhu augud all keerme peal, toimivad paremini. Ma olen lugenud et on veel variant kus õhu auk on päris keerme sees, sealt ei pidanud õhk läbi käima.

Vivi Nova STV maksis vist 11,50 kui ma õigesti mäletan. Mulle kusjuures see väga ei meeldi, aur on liiga soe. Tubakaga on normaalne, aga igasugu marjad rikub ära minu meelest. Seetõttu ongi huvi mingi asja vastu millel põleti oleks all pool. See Anyvape BCC tundub huvitav, aga ma pole kindel kas coil päris all jälle liiga külm pole...
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
masmre
Kreisi kasutaja
masmre

liitunud: 08.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.01.2013 12:13:18 vasta tsitaadiga

Aga mulle just meeldib kirss ja virsik (24mg ja 18mg) vivi-nova'ga ja mul on V3 vision'i oma. Evicu otsas 4,4 voldiga on sigahea. Tõmbad 3 või 4 pikemat kõhvi ja siis viies on juba kuum.
Võrrelda millegi muuga praegu eriti ei viitsi, muidu üks T3 vedeleb ja ootab paremaid aegu... Vivi puhul olen täheldanud, et 2,4 oomisega saab paremaid maitseid ja ka tossukogus on suurem, kui 1,8 oomisega. Seda isegi eGo aku otsas. Samas 1,8 oomine pole nüüd ka katastroof, toimib hästi ja ise olen igati rahul.
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 76
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xxlmaster
HV Guru
xxlmaster

liitunud: 26.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.01.2013 12:21:57 vasta tsitaadiga

See MT3 hakkab ka vaikselt hääli sisse võtma, häirib natuke see õhu vilin (3 auku + 1 põhja all ikkagi) icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  e-sigareti teema mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 47, 48, 49 ... 79, 80, 81  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.