Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  World of Tanks märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 258, 259, 260 ... 1162, 1163, 1164  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Kaua oled WoT-i mänginud? Täpsusta teemas.
12-10a
40%
 40%  [ 24 ]
10-8a
18%
 18%  [ 11 ]
8-6a
11%
 11%  [ 7 ]
6-4a
8%
 8%  [ 5 ]
4-2a
5%
 5%  [ 3 ]
Vähem kui 2a
16%
 16%  [ 10 ]
hääli kokku : 60

autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
Thing
HV kasutaja
Thing

liitunud: 26.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 25.01.2013 17:59:03 vasta tsitaadiga

erick kirjutas:
Oot ma sain praegu õigesti aru, et sina ja Tiiger II olite viimastena elus ja tema cappis ... ja sina vahutad siin vihast, et sind viimase 5 vaenlase kallale ei lastud?

Võib-olla oligi liiga palju loodetud, et sellest kirjeldusest ja kogu eelnevast arutelust piisaks capihoorade mõiste selgitamiseks. Aga vastuseks sinu küsimusele vastuseks võin öelda, et meid oli 11tk veel elus kui victory aken ette hüppas.
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vipu
HV veteran
vipu

liitunud: 15.09.2004




sõnum 25.01.2013 17:59:16 vasta tsitaadiga

aga ongi nii. dmg olen ma 56 327 kohal ja global ratingus 87 586 kohal.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MorRAW
Ei ole Guru
MorRAW

liitunud: 30.05.2002




sõnum 25.01.2013 18:01:48 vasta tsitaadiga

Ammusest ajast üks screenshot, kus võidu saavutamiseks ei jäänud muud võimalust kui cappida.
Õhtul päeva statse vaadates oli hea üllatus, et miks keskmine eff haigelt kõrge on.

Spoiler Spoiler Spoiler


Tasub tähelepanu pöörata sellele, et expi ja damaget peaaegu samapalju. Aga effi kotib capi punktid thumbs_up.gif icon_lol.gif
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Boot
HV kasutaja


liitunud: 15.11.2001




sõnum 25.01.2013 18:22:08 vasta tsitaadiga

ehk siis lühidalt - cambi baasis mingi lightiga, oota kuni üks flank on tublide tiimikaaslaste poolt ära surutud, sõida sealt kiirelt vastaste baasi ja 5000+ eff on garanteeritud. Samal ajal mingi 6 killi ja 4k dammi teinud vend saab tänu idiootsele valemile ainult mingi 2000-3000 effi, lihtsalt sellepärast, et teda ei huvita cappimine või ta lihtsalt ei jõua oma heavyga capini sõita.
sitaks läheb olukord muidugi siis, kui kumbagi flanki ei suudeta ära suruda, kuna sa istud kasutuna baasis, küllalt nähtud neid alla 50% win rate nuube, kelle eff on miskipärast 2000+.
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
krist2an
HV veteran
krist2an

liitunud: 24.08.2008




sõnum 25.01.2013 18:31:56 vasta tsitaadiga

Nahh*i te seda effi vahite icon_lol.gif minge mängige ja olge õnnelikud thumbs_up.gif Suurim nauding on see, kui sa saad endale sobiva tankiga hea mängu teha.
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
chatro
HV kasutaja
chatro

liitunud: 09.05.2011




sõnum 25.01.2013 18:41:38 vasta tsitaadiga

krist2an kirjutas:
Nahh*i te seda effi vahite icon_lol.gif minge mängige ja olge õnnelikud thumbs_up.gif Suurim nauding on see, kui sa saad endale sobiva tankiga hea mängu teha.

+1
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
k2rn
HV vaatleja

liitunud: 22.06.2012




sõnum 25.01.2013 20:01:07 vasta tsitaadiga

erick kirjutas:
Scuall kirjutas:
krist2an kirjutas:
Oluline on võit. Enamasti on cappimine kindlam lahendus ning päris tihti tõmbab see vastaste ründeliini ka sassi, sest osad peavad tulema baasi kaitsma. Kui minna kambakesi vastaseid tapma, siis võimalus võita on oluliselt väiksem. Eriti haiged on need vennad, kes Assaultis kaitsma peavad, kuid sujuvalt vastaste spawn punkti ründama lähevad. Kannatagu kurat see 10 minutit ära ja ära toksigu klaviatuuri icon_evil.gif Mul täiesti suva kellegi teise effi reitingust, oluline on võita ning kõik muu on teisejärguline.


Kogemus näitab vastupidist. Mis eeldab muidugi platooni, kes asub nimekirja ülemises poolel.
Põõsas sitsivad pardid võetakse kiirelt ära. Kõige parem kaitse on rünnak. Siemka moodi, baasis sitsides, võib ka midagi muud teha, tetrist mängida või simsi.


Ja juba tulebki välja jälle see karjamentaliteet - mina mängin 2 pädeva vennaga koos platoonis, järelikult omame nii paljud pooleks kui torust tuleb ja võidame nii.

ÜKSI randomis mängides sa ei saa sellist attitude'i lubada endale, paremal juhul võtad ühe liini jagu tüüpe maha. Ei jõua igale poole appi ja seega cappimine ongi kõige kindlam viis kuidas võita.

'
Ja teiesuguste eff'i kogujate pärast on samamoodi palju mänge kaotatud!!! Te jooksete tuulispaska capp'i ning ei huvitagi kas keegi teid katab seal või mitte. Capp'i minnakse siis kui tõesti vaja. Aga teile seda selgeks teha on sama hea kui siema vanadele öelda et ''don't rush and die''
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rycyve
HV veteran
rycyve

liitunud: 25.06.2006




sõnum 25.01.2013 20:01:40 vasta tsitaadiga

Selle teema viimased lehed ca.4 jne.võiks panna alateemaks erick@hot.cap.ee massenger suhtlus. thumbs_up.gif kopp.gif ees juba.
_________________
CH341A EEPROM Flash BIOS teenus.
Kommentaarid: 98 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
k2rn
HV vaatleja

liitunud: 22.06.2012




sõnum 25.01.2013 20:07:52 vasta tsitaadiga

rycyve kirjutas:
Selle teema viimased lehed ca.4 jne.võiks panna alateemaks erick@hot.cap.ee massenger suhtlus. thumbs_up.gif kopp.gif ees juba.


Nõus thumbs_up.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
AC7
HV kasutaja
AC7

liitunud: 01.12.2009




sõnum 25.01.2013 20:40:22 vasta tsitaadiga

Vahet ei ole, õigesti tegi.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Riivo77
HV Guru
Riivo77

liitunud: 20.11.2006




sõnum 25.01.2013 20:50:09 vasta tsitaadiga

Thing kirjutas:
Kahjuks oli vennal liiga palju HP-d, et oleksin teda ära saanud resetida.


Mitte paha pärast, aga miks mängida sellise mõtteviisi juures meeskonnamängu (ja Wot seda ju on)?
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Thing
HV kasutaja
Thing

liitunud: 26.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 25.01.2013 20:52:13 vasta tsitaadiga

Riivo77 kirjutas:
Thing kirjutas:
Kahjuks oli vennal liiga palju HP-d, et oleksin teda ära saanud resetida.


Mitte paha pärast, aga miks mängida sellise mõtteviisi juures meeskonnamängu (ja Wot seda ju on)?


Miks lugeda teksti valikuliselt? Kirjeldasin ju täpselt ära miks see vend oleks väärinud resetimist,
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003




sõnum 25.01.2013 20:53:17 vasta tsitaadiga

rycyve kirjutas:
Selle teema viimased lehed ca.4 jne.võiks panna alateemaks erick@hot.cap.ee massenger suhtlus. thumbs_up.gif kopp.gif ees juba.


Aja enda võiduprotsent randomites üle 55% ja siis mind hakkab huvitama ehk su arvamus. thumbs_up.gif

Hot tip: "kill all" sind sinna ei vii. Lõpuks oled järjekordne E-100ga punane vend lihtsalt.

_________________
WoT Stats Twitch Stream
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Riivo77
HV Guru
Riivo77

liitunud: 20.11.2006




sõnum 25.01.2013 20:54:04 vasta tsitaadiga

Thing kirjutas:
Riivo77 kirjutas:
Thing kirjutas:
Kahjuks oli vennal liiga palju HP-d, et oleksin teda ära saanud resetida.


Mitte paha pärast, aga miks mängida sellise mõtteviisi juures meeskonnamängu (ja Wot seda ju on)?


Miks lugeda teksti valikuliselt? Kirjeldasin ju täpselt ära miks see vend oleks väärinud resetimist,


Ei lugenud valikuliselt. Sa polnud nõus meeskonnakaaslase valikuga cappida. Ning see annab sulle õiguse teda "resettida" ehk tappa enda tiimikaaslane? Jah, selline suhtumine panebki mind küsima just nimelt seda, mida küsisin.
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
andrez3d
HV veteran
andrez3d

liitunud: 29.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 25.01.2013 20:55:02 vasta tsitaadiga

Thing kirjutas:
Mul on tunne, et osad mängivad siin täiesti teist mängu. Sellist siemkaboti juttu annab ikka ajada. Täna oli just jälle hea näide capihoorast kes teenis minust 2x vähem expi.
Sõitsime suht samat teed pidi vastase baasini. Tema (Tiger 2) läks cappima, mina (T34) läksin vastaseid taga ajama. Tekkis olukord kus ma vastaste Tiger II-ga 1v1 pidin tegema, see vend aga isegi ei vaevunud mulle appi tulema. Mina tegin kokkuvõttes 2.8k dammi, tema 0.6k. Expi sain närused 3.2k duubliga. Tont sai üksi capitud kui vastastel oli veel 5 meest elus ja nad olid mulle lastavad. Kahjuks oli vennal liiga palju HP-d, et oleksin teda ära saanud resetida. Botiks reporditi teda siiski päris mitme venna poolt.
Pärast XP tabelit vaadates oli vend viimase 5 mehe seas, ise siis olles top tier tankiga. Selliste meeste pärast vahel haledaid kaotusi tulebki, osatakse sirgjoones teiste sabas vastaste baasiringi sõita. Lasta ja koostööd teha aga mitte.


Ole kena ja pane sellest mängust replay üles.
Kommentaarid: 96 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 91
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
someguy
HV kasutaja
someguy

liitunud: 05.12.2004




sõnum 25.01.2013 21:05:05 vasta tsitaadiga

Thing kirjutas:
Mul on tunne, et osad mängivad siin täiesti teist mängu. Sellist siemkaboti juttu annab ikka ajada. Täna oli just jälle hea näide capihoorast kes teenis minust 2x vähem expi.
Sõitsime suht samat teed pidi vastase baasini. Tema (Tiger 2) läks cappima, mina (T34) läksin vastaseid taga ajama. Tekkis olukord kus ma vastaste Tiger II-ga 1v1 pidin tegema, see vend aga isegi ei vaevunud mulle appi tulema. Mina tegin kokkuvõttes 2.8k dammi, tema 0.6k. Expi sain närused 3.2k duubliga. Tont sai üksi capitud kui vastastel oli veel 5 meest elus ja nad olid mulle lastavad. Kahjuks oli vennal liiga palju HP-d, et oleksin teda ära saanud resetida. Botiks reporditi teda siiski päris mitme venna poolt.
Pärast XP tabelit vaadates oli vend viimase 5 mehe seas, ise siis olles top tier tankiga. Selliste meeste pärast vahel haledaid kaotusi tulebki, osatakse sirgjoones teiste sabas vastaste baasiringi sõita. Lasta ja koostööd teha aga mitte.


Oota ma ei saa nüüd aru. Ta teenis sinu meeskonnale võidu ja sina oled pahane? Mis on sellel seost bot-idega? Mina samamoodi enne teenin meeskonnale võidu ning ei muretse liiga palju experience-i pärast. Miks peaks üldse keegi teine muretsema sinu experience-i teenimise pärast? Eesmärk on ikkagi võit ju.
Kommentaarid: 86 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hondaa
Kreisi kasutaja
hondaa

liitunud: 09.02.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 25.01.2013 21:09:07 vasta tsitaadiga

erick kirjutas:
rycyve kirjutas:
Selle teema viimased lehed ca.4 jne.võiks panna alateemaks erick@hot.cap.ee massenger suhtlus. thumbs_up.gif kopp.gif ees juba.


Aja enda võiduprotsent randomites üle 55% ja siis mind hakkab huvitama ehk su arvamus. thumbs_up.gif

Hot tip: "kill all" sind sinna ei vii. Lõpuks oled järjekordne E-100ga punane vend lihtsalt.

sama võiks ju ka sinu kohta öelda, senikaua kuni sa ajad taga ainult effi, kasutades ära esimese effi arvutamise valemi nõrkust (kõrge eff cappimisega) võiksid ka vait olla. Tark jutt sai niikuinii juba eelmine raund läbi, kui seda capi ja killi värki siin arutati/üksteist sõimati.
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Thing
HV kasutaja
Thing

liitunud: 26.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 25.01.2013 21:12:45 vasta tsitaadiga

Tundub, et siin on normaalne kui mõni jopski oma cappimisega mitme mängija mängu ära rikub.
Elementaarne viisakus on, et tullakse capiringist välja kui omad veel sõdivad.
Ma isegi ei viitsi enam üritada midagi seletada, kõik ei saagi kahjuks kogu pilti haarata.
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
krist2an
HV veteran
krist2an

liitunud: 24.08.2008




sõnum 25.01.2013 21:13:57 vasta tsitaadiga

Thing kirjutas:
Tundub, et siin on normaalne kui mõni jopski oma cappimisega mitme mängija mängu ära rikub.
Elementaarne viisakus on, et tullakse capiringist välja kui omad veel sõdivad.
Ma isegi ei viitsi enam üritada midagi seletada, kõik ei saagi kahjuks kogu pilti haarata.

Elementaarne idiootsus on, et tullakse kõik koos capiringist välja ja siis kaotatakse icon_biggrin.gif


viimati muutis krist2an 25.01.2013 21:14:23, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 25.01.2013 21:15:08 vasta tsitaadiga

someguy kirjutas:
Thing kirjutas:
Mul on tunne, et osad mängivad siin täiesti teist mängu. Sellist siemkaboti juttu annab ikka ajada. Täna oli just jälle hea näide capihoorast kes teenis minust 2x vähem expi.
Sõitsime suht samat teed pidi vastase baasini. Tema (Tiger 2) läks cappima, mina (T34) läksin vastaseid taga ajama. Tekkis olukord kus ma vastaste Tiger II-ga 1v1 pidin tegema, see vend aga isegi ei vaevunud mulle appi tulema. Mina tegin kokkuvõttes 2.8k dammi, tema 0.6k. Expi sain närused 3.2k duubliga. Tont sai üksi capitud kui vastastel oli veel 5 meest elus ja nad olid mulle lastavad. Kahjuks oli vennal liiga palju HP-d, et oleksin teda ära saanud resetida. Botiks reporditi teda siiski päris mitme venna poolt.
Pärast XP tabelit vaadates oli vend viimase 5 mehe seas, ise siis olles top tier tankiga. Selliste meeste pärast vahel haledaid kaotusi tulebki, osatakse sirgjoones teiste sabas vastaste baasiringi sõita. Lasta ja koostööd teha aga mitte.


Oota ma ei saa nüüd aru. Ta teenis sinu meeskonnale võidu ja sina oled pahane? Mis on sellel seost bot-idega? Mina samamoodi enne teenin meeskonnale võidu ning ei muretse liiga palju experience-i pärast. Miks peaks üldse keegi teine muretsema sinu experience-i teenimise pärast? Eesmärk on ikkagi võit ju.
Sest võiduprotsendi tagaajamine on ainus eesmärk mängus?
Enamus mängib seda mängu siiski tankidega ringi sõitmiseks ja teiste tankide hävitamiseks.


viimati muutis mikk36 25.01.2013 21:16:02, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
someguy
HV kasutaja
someguy

liitunud: 05.12.2004




sõnum 25.01.2013 21:15:20 vasta tsitaadiga

See asi muidugi ka veel, et julgelt 75% mängijatest ei tea absoluutselt mitte midagi mingist "eff"-ist. Mängitakse nii, nagu mäng ise soovitab. Ehk mängitakse võidu, mitte experience-i või "eff"-i peale.
Kommentaarid: 86 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 25.01.2013 21:16:48 vasta tsitaadiga

someguy kirjutas:
See asi muidugi ka veel, et julgelt 75% mängijatest ei tea absoluutselt mitte midagi mingist "eff"-ist. Mängitakse nii, nagu mäng ise soovitab. Ehk mängitakse võidu, mitte experience-i või "eff"-i peale.
Eksid, enamus mängib ikkagi expi ja raha peale, et saada lahti järgmine tank, millega saaks hetkel vastaseks olevaid paremini kabelisse saata. Enamus lihtsalt ei tea, kuidas seda eesmärki kõige optimaalsemalt saavutada.

viimati muutis mikk36 25.01.2013 21:17:33, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Riivo77
HV Guru
Riivo77

liitunud: 20.11.2006




sõnum 25.01.2013 21:18:09 vasta tsitaadiga

Thing kirjutas:
Tundub, et siin on normaalne kui mõni jopski oma cappimisega mitme mängija mängu ära rikub.
Elementaarne viisakus on, et tullakse capiringist välja kui omad veel sõdivad.
Ma isegi ei viitsi enam üritada midagi seletada, kõik ei saagi kahjuks kogu pilti haarata.


Ma ei vaidle sellele vastu, et su meeskonnakaaslase liigne tormakus läks sulle maksma kogemust ja raha.
Aga veelgi elementaarsem viisakus on, et oma tiimikaaslast ei hakata sellepärast tapma. Julgen väita, et sellise põhjendusega enda tiimikaaslase tapmine on just nimelt kogu pildi mitte haaramine.
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Deux
HV vaatleja
Deux

liitunud: 05.01.2004




sõnum 25.01.2013 21:18:18 vasta tsitaadiga

Thing tule teeme plattu, muidu panen Engadile kitse et sa ei capi ja võsakämpar oled.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
someguy
HV kasutaja
someguy

liitunud: 05.12.2004




sõnum 25.01.2013 21:19:43 vasta tsitaadiga

mikk36 kirjutas:
someguy kirjutas:
See asi muidugi ka veel, et julgelt 75% mängijatest ei tea absoluutselt mitte midagi mingist "eff"-ist. Mängitakse nii, nagu mäng ise soovitab. Ehk mängitakse võidu, mitte experience-i või "eff"-i peale.
Eksid, enamus mängib ikkagi expi ja raha peale, et saada lahti järgmine tank, millega saaks hetkel vastaseks olevaid paremini kabelisse saata. Enamus lihtsalt ei tea, kuidas seda eesmärki kõige optimaalsemalt saavutada.


Nii. Aga kuidas aitab mind või meie tiimi see, kui sina veel 3-4 tanki ära tapad?
Kommentaarid: 86 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  World of Tanks mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 258, 259, 260 ... 1162, 1163, 1164  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.