Avaleht
uus teema   vasta Uudised »  Mobiiltelefonid ja fototehnika »  Symbian OS-iga Nokia telefonid - ametlikult surnud! märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
gemini
HV Guru

liitunud: 03.12.2001




sõnum 25.01.2013 11:32:00 Symbian OS-iga Nokia telefonid - ametlikult surnud! vasta tsitaadiga


Nokia viimasest kvartaliraportist koorub välja ametlik fakt et Symbian OS on ametlikult Nokia poolt surnuks kuulutatud.

"During our transition to Windows Phone through 2012, we continued to ship devices based on Symbian. The
Nokia 808 PureView, a device which showcases our imaging capabilities and which came to market in mid-
2012, was the last Symbian device from Nokia."


Edaspidi peaks Nokia Symbian OS-iga telefonide tarkvaralist tuge pakkuma Accenture nimeline outsourcingufirma.

Q4 raporti leiab siit: http://www.results.nokia.com/results/Nokia_results2012Q4e.pdf


viimati muutis gemini 25.01.2013 11:58:45, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MONGO
HV kasutaja
MONGO

liitunud: 17.03.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.01.2013 11:34:05 vasta tsitaadiga

Kahju iseenesest, et läinud on aga samas teiste suurtega polnud väga võimalik enam rinda pista, tuntavalt vana süsteem. Aga n-gage, 6600, e51 ja sellised olid ikka omal ajal ägedad, rääkimata killer 7650-st.
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tonis12
HV kasutaja

liitunud: 18.05.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.01.2013 11:47:37 vasta tsitaadiga

Mis parata. Tänapäeva a ja o on android. Meeldib see või mitte.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
maxtor1
HV veteran
maxtor1

liitunud: 06.02.2007




sõnum 25.01.2013 11:50:04 vasta tsitaadiga

Ega's midagi, kui läinud siis läinud. Hetkel hoian omalt poolt veel elus N8-ga icon_razz1.gif
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 91
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Braien
HV Guru
Braien

liitunud: 02.02.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.01.2013 11:53:40 vasta tsitaadiga

Kahju sellest, kuidas suht surnud on ta tükk aega olnud, aga nüüd lihtsalt ametlikult.

Minu OS'i eelistus järjekord:
Android
Bada OS
Symbian
iOS
WinPhone

Endal veel 2 symbianiga telefoni järel(vanema symbianiga) Nokia E51 ja E71.

_________________
Has anyone really been far even as decided to use even go want to do look more like?
Kommentaarid: 102 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 90
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
peacemaki
HV kasutaja

liitunud: 10.05.2005




sõnum 25.01.2013 13:41:26 vasta tsitaadiga

Enne kasutasin Nokia e65, see on oli väga asjalik telefon. Ei kurdaks.
Praegu on Androidi telefon, ei tahaks öelda et see parem on. Suht tasa.

Ainuke eelis, mis ma symbianil on GPS. GPS ei söö akut ja töötab igas asendis.

Olen Iphoni kasutanud, selle OS on kõige parem. Kuid mõnikord tuleb kivisein ette, kuid midagi väga spetsiifilist seadistada on vaja.
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dinkz
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.04.2008




sõnum 25.01.2013 14:10:03 vasta tsitaadiga

R.I.P Symbian

Nokia 5530 on üks väheseid telefone, millega ma väga rahul olin. icon_razz.gif
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.01.2013 15:14:10 vasta tsitaadiga

Loodetavasti liiguvad Symbiani parimad omadused ja funktsioonid Windows Phone'ile üle.
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 750 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 563
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
enterprice
HV veteran
enterprice

liitunud: 18.12.2003




sõnum 25.01.2013 15:24:28 vasta tsitaadiga

Hetkel õnnelik 808 omanik, enne seda N8 N97 5800 jpm
Olen ka androidi ja iPhonet kasutanud, aga mõlemal omad miinused. Symbiani suurim miinus oli pisut kehvem veebilehitseja. Muus osas ainult kiidusõnad.
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 98
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
marxveix
HV Guru
marxveix

liitunud: 01.05.2004




sõnum 25.01.2013 15:52:30 vasta tsitaadiga

Kasutan endiselt Nokia 5230 (aku peab väga hästi), gps töötab ja helistada saab thumbs_up.gif
Kommentaarid: 310 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 270
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
maxtor1
HV veteran
maxtor1

liitunud: 06.02.2007




sõnum 25.01.2013 16:35:51 vasta tsitaadiga

Nagu mõnel muulgi alal,olen ma vist veits kummaline. Kahtlustan et Android' võib mul vahele jääda. Peale N8 otsa saamist tundub et järgmine telefon võib windows'iga olla.
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 91
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Max Powers
 

liitunud: 21.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.01.2013 16:44:18 vasta tsitaadiga

maxtor1 kirjutas:
Nagu mõnel muulgi alal,olen ma vist veits kummaline. Kahtlustan et Android' võib mul vahele jääda. Peale N8 otsa saamist tundub et järgmine telefon võib windows'iga olla.


Loomulikult jäta Android vahele
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
prtv
HV Guru

liitunud: 20.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.01.2013 17:11:01 vasta tsitaadiga

Symbiani surm on ainult positiivne thumbs_up.gif
_________________
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Braien
HV Guru
Braien

liitunud: 02.02.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.01.2013 17:12:20 vasta tsitaadiga

gan3b, Ja kuidas see positiivne on?
_________________
Has anyone really been far even as decided to use even go want to do look more like?
Kommentaarid: 102 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 90
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.01.2013 17:43:10 vasta tsitaadiga

braien334 kirjutas:
gan3b, Ja kuidas see positiivne on?

Inimesed ei pea nekrofiiliaga tegelema? icon_lol.gif

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
von Wu
HV Guru
von Wu

liitunud: 12.10.2007




sõnum 25.01.2013 18:01:02 vasta tsitaadiga

Just peavad ju. icon_biggrin.gif
_________________
Müüa igasugu asju
Kommentaarid: 901 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 675
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 25.01.2013 18:19:55 vasta tsitaadiga

Betamax kirjutas:
Loodetavasti liiguvad Symbiani parimad omadused ja funktsioonid Windows Phone'ile üle.
Unista edasi. MS laseb nokiale laias kaares pähe ning suht ime kui paari aasta pärast veel üldse nokia neile midagi teha suvatseb. Iseasi kas nokia nii kaua üldse hingeski püsib muidugi
_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dirty Harry
HV Guru
Dirty Harry

liitunud: 05.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.01.2013 18:23:34 vasta tsitaadiga

tonis12 kirjutas:
Mis parata. Tänapäeva a ja o on android. Meeldib see või mitte.
Trenditeadliku eurooplase jaoks on see jah kindlasti nii.
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pois11
HV Guru

liitunud: 11.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.01.2013 18:31:36 vasta tsitaadiga

Kahju jah, et ära kadus. Eks peab E52 niikaua läbi ajama kui võimalus on. Lootust on, et tuleb tulevikus mingi mõistlik asendust.
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 109
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
tahanteada
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003




sõnum 25.01.2013 18:36:19 vasta tsitaadiga

Ho Ho kirjutas:
Betamax kirjutas:
Loodetavasti liiguvad Symbiani parimad omadused ja funktsioonid Windows Phone'ile üle.
Unista edasi. MS laseb nokiale laias kaares pähe ning suht ime kui paari aasta pärast veel üldse nokia neile midagi teha suvatseb. Iseasi kas nokia nii kaua üldse hingeski püsib muidugi

Ära unista, et Nokia kuhugile kaob, selle asemel tasub silmad lahti teha ja vaadata, mis valdkondades Nokia tegutseb ja palju tal raha on ja palju talle seda kaukasse pidevalt . icon_smile.gif

- kümnete miljonite telefonide tootmine ja müük Aasias.
- 50% osalus maailma ühes suurimas IT-firmas, nimega Nokia-Siemens Networks.
- telefonituru suurim patentide valdaja. Ehk kui keegi midagi toodab, siis "kopikas" ka kohe Nokia pangaarvele ka veereb. icon_smile.gif Viimatine, üks suurim maksja oli igatahes Apple. icon_razz1.gif
Kommentaarid: 284 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 11 :: 211
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erik111
HV Guru

liitunud: 21.05.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.01.2013 21:05:09 vasta tsitaadiga

Kahju ,et Symbian surnud! icon_sad.gif thumbs_down.gif
Kommentaarid: 183 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Marie
HV Guru
Marie

liitunud: 23.06.2003




sõnum 25.01.2013 22:30:40 vasta tsitaadiga

Nimi on surnud aga mitte see OS, uudis käis juba aasta tagasi siit samast foorumist läbi, Nokia loobub Symbiani brändinimest
_________________
CPU Power (Watt) icon_sad.gif Protsessorite voolutarve Pentium D 805 (4.1GHz) Full Load 474W thumbs_down.gif
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erik111
HV Guru

liitunud: 21.05.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.01.2013 22:55:51 vasta tsitaadiga

[quote="Marie"]Nimi on surnud aga mitte see OS, uudis käis juba aasta tagasi siit samast foorumist läbi, [url=https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=521563&highlight=]Nokia loobub Symbiani brändinimest[/url][/quote]
No jah. icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 183 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 25.01.2013 23:58:40 vasta tsitaadiga

Marie, ka belle on ammu oksa tõmmatud icon_rolleyes.gif
Nokias on hetkeseisuga surnud kõik peale WP. Tapeti nii Symbian ning tolle edasiarendused kui kõik Linuxi põhine kama.

_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
.:MDK:.
HV veteran
.:MDK:.

liitunud: 24.12.2002




sõnum 26.01.2013 02:00:02 vasta tsitaadiga

marxveix kirjutas:
Kasutan endiselt Nokia 5230 (aku peab väga hästi), gps töötab ja helistada saab thumbs_up.gif

+1. Olen seda telefoni juba ~3a pruukinud ning endiselt kõik toimib.

_________________
Experience is gained immediately after it is needed.
Kommentaarid: 105 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eltso
HV veteran
eltso

liitunud: 03.02.2010




sõnum 26.01.2013 03:50:32 vasta tsitaadiga

Ma ei tea paljud siit on WP8-t näppinud, aga mina ütlen omaltpoolt, et symbianist on asi ikka väga kaugel ja seda positiivse poole pealt, sest MS on läinud arendusega Apple stiilis ja asi on tehtud võimalikult lollikindlaks ja kasutajasõbralikuks, seega mina usun, et tulevikku on.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Marie
HV Guru
Marie

liitunud: 23.06.2003




sõnum 26.01.2013 10:17:24 vasta tsitaadiga

tsitaat:
Tapeti nii Symbian ning tolle edasiarendused

Ei tea mis OS seal Nokia Asha seeria peal on, puhas Symbian, ainult OS-i juures ei kasutata nime Symbian.

_________________
CPU Power (Watt) icon_sad.gif Protsessorite voolutarve Pentium D 805 (4.1GHz) Full Load 474W thumbs_down.gif
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tahanteada
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003




sõnum 26.01.2013 10:43:12 vasta tsitaadiga

Kui jutt juba Asha maailma kandus, siis üks värske link, kus Asha ja Androidi teemal mõtteid veeretatakse. beer_yum.gif

Nokia CEO Slams Android
http://www.businessinsider.com/stephen-elop-on-nokia-android-phone-2013-1
Kommentaarid: 284 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 11 :: 211
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Noname
HV Guru
Noname

liitunud: 26.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.01.2013 14:08:56 vasta tsitaadiga

Väga kahju, Android ja ios ei kõlba kasutada icon_neutral.gif
_________________
"Olukord on sitt, aga see on meie tuleviku väetis." - Lennart Meri
"Edu on kehv õpetaja. See ahvatleb tarku inimesi mõtlema, et nad ei saagi kaotada" - B. Gates
Kommentaarid: 372 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 321
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erik111
HV Guru

liitunud: 21.05.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.01.2013 14:36:10 vasta tsitaadiga

[quote="Noname"]Väga kahju, Android ja ios ei kõlba kasutada icon_neutral.gif[/quote]
Mul kõlbab kasutada Androidi.
Kommentaarid: 183 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
enterprice
HV veteran
enterprice

liitunud: 18.12.2003




sõnum 28.01.2013 15:27:20 vasta tsitaadiga

erik111 kirjutas:
Noname kirjutas:
Väga kahju, Android ja ios ei kõlba kasutada icon_neutral.gif

Mul kõlbab kasutada Androidi.

Igaühele oma, mulle ka Android ei sobinud.. Endiselt Symbianil
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 98
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erik111
HV Guru

liitunud: 21.05.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.01.2013 15:30:02 vasta tsitaadiga

Aga kas Nokia telefonid lähevad kunagi kalliks ka?Enadal on kodus Nokia 2600 Classic kapi peal seisab.
Kommentaarid: 183 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg Maha 2n
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.01.2013 18:02:25 vasta tsitaadiga

Dinkz kirjutas:
R.I.P Symbian

Nokia 5530 on üks väheseid telefone, millega ma väga rahul olin. icon_razz.gif


word, mul TEINE 5800xm juba ja ülirahul icon_biggrin.gif

_________________
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 28.01.2013 18:13:11 vasta tsitaadiga

erik111 kirjutas:
Aga kas Nokia telefonid lähevad kunagi kalliks ka?Enadal on kodus Nokia 2600 Classic kapi peal seisab.
Oskad nimetada ajaloost mõnd elektroonilist tarbeeset mis on sääraselt hinda läinud?
_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Braien
HV Guru
Braien

liitunud: 02.02.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.01.2013 18:15:25 vasta tsitaadiga

Ho Ho, Nokia 8800'd suht hinnas, aga seda ei müüdud ka nii massiliselt.
_________________
Has anyone really been far even as decided to use even go want to do look more like?
Kommentaarid: 102 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 90
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 28.01.2013 20:47:14 vasta tsitaadiga

8800 läks hinda disaini/imago. mitte OSi või tehniliste omaduste tõttu
_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
von Wu
HV Guru
von Wu

liitunud: 12.10.2007




sõnum 28.01.2013 21:01:42 vasta tsitaadiga

Mis vahet seal on? Kallis on ikkagi.
Nokia 2600 Classicu väärtus vist küll ainult langeb.
Kommentaarid: 901 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 675
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 28.01.2013 21:04:07 vasta tsitaadiga

Vahet on nii palju, et igasugu lutsud ei järgi selle saatust
_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Braien
HV Guru
Braien

liitunud: 02.02.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.01.2013 21:05:29 vasta tsitaadiga

von Wu, Sellepärast, et see algusest peale odav.
Kui peaks pakkuma, et mõni telefon OS'i pärast kalliks läheb, pakuks ma Bada OS'ga telefone.

_________________
Has anyone really been far even as decided to use even go want to do look more like?
Kommentaarid: 102 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 90
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
KrikU
HV veteran

liitunud: 14.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.01.2013 22:22:56 vasta tsitaadiga

pois11 kirjutas:
Kahju jah, et ära kadus. Eks peab E52 niikaua läbi ajama kui võimalus on. Lootust on, et tuleb tulevikus mingi mõistlik asendust.


Minu E52 sai just 1 aasta vanuseks - võetud meelega poest ja tutikana aku pärast. Superhea telefon, käin samamoodi nagu kõik muude poppide telefonide omanikud netis.
Selle jaoks kasutan mugavat ja arenduses olevat Opera Mini browserit, kõik toimib ja just Symbiani peale on viimsel ajal tulnud 2 uuendust sellele browserile.
See browser sisaldas ka feiskari integratsiooni ning telefoniga tehtud fotod sai kohe üles laksida seinale - see on ju igati moodne ja popp feature! Ise lõustakat ei kasuta icon_lol.gif

Kasutan Google mapsi trafficu & GPS feature'de pärast. Loodetavasti ka seal tugi jätkub edasi, ning olen endiselt ka liikumises üks neist kelle statistilise liikumiskiiruse järgi trafficu värvilisi jooni kaardile joonistatakse. Hea on selle "appi" (õnneks symbian on ajastust kui tilulilu programme ei nimetatud appideks) juures see, et kaart tõmmatakse live's üle 3.5g igal hetkel uuesti alla seega viimane detailide uuendus google mapsi Tallinna kaardil on mul ilusti telefonis ka kättesaadav.

Telefonil on suurepärane raadio programm millega saan nii FM raadiot (kahjuks küll juhtmega koos, kuid tean nokia käsna mudelit telefoni kus seda pole vaja) kui ka netiraadiot kuulata ja seal on Estonia alamenüüs olemas praktiliselt KÕIK Eesti raadiojaamad sealhulgas ERR omad! Suurepärane lihtsalt - igal ajal hea muusika telefonist võtta.

Waze on vajadusel olemas. Youtube on vajadusel olemas. Bluetooth töötab. mp3 telefonis oleva micro-sd pealt mängib. Nokia spets autoga sõitmise navigeerimistarkvara funkab - kaasas oli auto esiklaasihoidlik telefoni jaoks. Joikuspot Premiumiga teen suvalises kohas endale aparaadist 3.5g ruuteri ja saan WiFi abil läpakaga kohe netiühenduse käima. Viimane on AINUS programm mis rohkemal kasutamisel tõesti selle aparaadi aku vaakumisse tõmbab, aga seda ainult juhul kui teha suure kiiruselist faili allalaadimist, niisama neti browsimisel midagi hullu pole.

Exchange serverist saab mailid reaalajas kätte ning GMaili jaoks sobis see vidin samuti kui õigesti confida, momendil ise ei kasuta, aga juba E51 peal sai toimima.

Videosi teeb see aparaat ka ja saan situatsioonikaadrid kenasti laksust üles võetud.

On midagi veel vaja? Helistab ja sõnumeid saadab samuti töökindlalt ja kõike neid asju tehes ei pea ma tõesti absoluutselt muretsema kas aku saab tühjaks - 4-6 päeva alati ja kindlalt, ning kenasti aegsasti saab laadima pandud ning vingub tükk aega kuni lõplikult pildi tasku viskab. Lihtsalt kasutan ja kasutan ka multitaskimise meetodil neid võimalusi - kuulan raadiot ja samal ajal browsin Opera Miniga veebis. Või mis iganes ette kujutatav kombinatsioon va. Joikuspot. Ekraan on väike, telefon kah - aga hea ongi taskus hoida icon_smile.gif

Puuduseks loen seda, et pole teadlik browserist/programmist mis mulle suudaks kuvada http://soiduplaan.tallinn.ee/#bus/map reaalajas busside asukohad ekraanil nagu arvuti browserist vaadatuna, samuti ei saa ma kasutada reisiplaneerijat afaik. Sõiduplaane endid vaadata pole probleem.

Vot selline isiklik kiidulaul Symbiani ja E52 kohta. Teiste OS-ide ja telefonide kohta ei hakka okse.gif monkey.gif juttu kirjutama
Kommentaarid: 129 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 119
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pois11
HV Guru

liitunud: 11.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.01.2013 22:35:47 vasta tsitaadiga

KrikU kirjutas:

Exchange serverist saab mailid reaalajas kätte ning GMaili jaoks sobis see vidin samuti kui õigesti confida, momendil ise ei kasuta, aga juba E51 peal sai toimima.


Kas ma sain nüüd õieti aru, et Exchange valikut tehes on võimalik ka gmail tööle saada. Kuidas siis? Ma olen proovinud nii ja naa seadetega aga ei õnnestu. Nii ma kasutangi eelseadistatud Gmaili. Mul on sellel selline probleem, et vanad mailid ei kao ise ära. Seadetes on küll määratud, et eemalda vanemad kirjad kui 2 nädalat aga see ei tööta. Ükskord saab tel. mälu otsa ja pean postkasti eemaldama ja uuesti sisestama. Iseeneses korra kuus pole probleem postkasti eemaldada ja uusti lisada aga ära tüütab ikkagi.

Ise kastan E52 üle 2a. ja kuna tel. on ikkagi oma igapäeva asjade ajamiseks hea ja mugav on mul kappi igajuhuks veel üks tutt uus e52 valmis ostetud icon_wink.gif . Krt ma ei kannat seda androidi sodi silmaotsast. Ja paistab, et nokialt ei tule enam midagi mõistliku. Või on asi selles, et mul on sada muud asja elus paremat teha kui katsetada ja möllata.
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 109
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
raido357
HV veteran

liitunud: 26.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.01.2013 22:36:59 vasta tsitaadiga

Exchange-iga lood järgnevad - http://googleblog.blogspot.com/2012/12/winter-cleaning.html

http://www.theverge.com/2012/12/14/3767626/google-dropping-google-sync-exchange-support-for-gmail-calendar-and

tsitaat:
Starting January 30, 2013, consumers won't be able to set up new devices using Google Sync; however, existing Google Sync connections will continue to function. Google Sync will continue to be fully supported for Google Apps for Business, Government and Education. Users of those products are unaffected by this announcement.


SyncML-iga samad lood.
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pois11
HV Guru

liitunud: 11.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.01.2013 23:06:22 vasta tsitaadiga

raido357 kirjutas:
Exchange-iga lood järgnevad - http://googleblog.blogspot.com/2012/12/winter-cleaning.html

http://www.theverge.com/2012/12/14/3767626/google-dropping-google-sync-exchange-support-for-gmail-calendar-and

tsitaat:
Starting January 30, 2013, consumers won't be able to set up new devices using Google Sync; however, existing Google Sync connections will continue to function. Google Sync will continue to be fully supported for Google Apps for Business, Government and Education. Users of those products are unaffected by this announcement.


SyncML-iga samad lood.

Ei saanud aru. Täna ongi 30 jaanuar 2013. Kui ma nüüd aru sain siis lihtlabast emaili saab ikka edasi kasutada. Mingid kalendrid ja rakendused ei paku huvi.
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 109
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
raido357
HV veteran

liitunud: 26.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.01.2013 23:23:50 vasta tsitaadiga

Kui oled seni kasutanud, siis saad. Ostad uue seadme, siis seda sa enam exchange vahendusel nö. tasuta Google kontoga siduda ei saa. Kui oled Google Apps kasutaja, siis ei muutu sinu jaoks midagi.
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Uudised »  Mobiiltelefonid ja fototehnika »  Symbian OS-iga Nokia telefonid - ametlikult surnud!
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.