Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  e-sigareti teema märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 46, 47, 48 ... 79, 80, 81  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Mida arvad e-sigarist?
Aitab loobuda suitsetamisest, on tervislikum kui tava sigarett
40%
 40%  [ 52 ]
Aitab loobuda suitsetamisest, ei ole tervislikum kui tava sigaret
7%
 7%  [ 10 ]
Ei aita loobuda suitsetamisest, on tervislikum kui tava sigaret
23%
 23%  [ 30 ]
Ei aita loobuda suitsetamisest, ei ole tervislikum kui tava sigaret
29%
 29%  [ 38 ]
hääli kokku : 130

autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
kaivark
HV vaatleja

liitunud: 11.01.2013




sõnum 25.01.2013 02:02:30 vasta tsitaadiga

ja teiseks. keegi soovis siin sellist paksu-lühikest ego 1300mah akut nagu minul on.
see lasnamäe tädi on uuesti müügile pannud need , nii et hopshops kiirustage icon_smile.gif

http://www.osta.ee/uus-aku-ego-t-1300-mah-32906050.html mulle andis 15€'ga ära kui ise järgi läksin aga 17€ on ka hea hind + smartpost.
pikkus on 87mm ja paksus vist 17mm. välja näeb selline:

Spoiler Spoiler Spoiler
[/quote]

Sellist pisikest paksukest on nüüd reguleeritavat ka
http://epalimy.pl/mody-i-vv-v-v-typu-ego-bateria-manualna-vision-spinner-vv-1300-mah/p,287118,c,56920
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M8T0
HV Guru

liitunud: 24.11.2001




sõnum 25.01.2013 02:33:04 vasta tsitaadiga

25mm pikem aga loogiline kuna nänni sees natuke rohkem VV omaduse tõttu.

evic v1.2 fw kohta üks jutt : "The battery settings also allow for custom mAh settings as well. The 2000mAh option was dropped and replaced with 2600, 3400 and custom".

Seega customi all saab panna a'la 900mah ja siis on selle puff countery ja aku kestvusega rahu majas icon_smile.gif siin ükspäev oli jutt , et evic ei saa väiksest akust hästi aru.
Kommentaarid: 87 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Spezz
HV veteran

liitunud: 21.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.01.2013 10:49:22 vasta tsitaadiga

fallout3 kirjutas:
Kuidas Spezz kommenteerib? icon_smile.gif

On tellitud, 3 musta MT3 ka varuks lattu.
Annan teada, kui kohal.
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kaivark
HV vaatleja

liitunud: 11.01.2013




sõnum 25.01.2013 11:15:21 vasta tsitaadiga

Hommikut, mul segadus nende Modide akudega, mida peaks jälgima
Välja on hõigatud et uudis http://www.healthcabin.net/index.php?main_page=popup_image&pID=8220
aga jutt oli mingitest IMR akudest
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.01.2013 11:15:28 vasta tsitaadiga

Spezz kirjutas:
fallout3 kirjutas:
Kuidas Spezz kommenteerib? icon_smile.gif

On tellitud, 3 musta MT3 ka varuks lattu.
Annan teada, kui kohal.
kaugel pakike on muidu, on yldse teele pandud?
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Spezz
HV veteran

liitunud: 21.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.01.2013 11:25:18 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
Spezz kirjutas:
fallout3 kirjutas:
Kuidas Spezz kommenteerib? icon_smile.gif

On tellitud, 3 musta MT3 ka varuks lattu.
Annan teada, kui kohal.
kaugel pakike on muidu, on yldse teele pandud?

Tasapisi kulgeb jah..
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.01.2013 11:27:18 vasta tsitaadiga

kaivark kirjutas:
Hommikut, mul segadus nende Modide akudega, mida peaks jälgima
Välja on hõigatud et uudis http://www.healthcabin.net/index.php?main_page=popup_image&pID=8220
aga jutt oli mingitest IMR akudest

Mu evic pidi sama akuga tulema, arvatavasti kõigil see sees

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hmekk
HV Guru
hmekk

liitunud: 10.07.2004




sõnum 25.01.2013 11:39:14 vasta tsitaadiga

Jah, kui ostad ikka Kiti, mitte body only siis saad aku kaasa.
Ise mõtlen osta Paar korralikku IMR AW akut.

http://www.cloud9vaping.co.uk/epages/yxve46fvrnud.sf/en_GB/?ObjectPath=/Shops/yxve46fvrnud/Products/B63-08

Kuid mõtlen, et kas see läheb üldse eVic sisse? Need PCB'ga akud on 3MM kõrgemad kui teised.

_________________
Fotoblogi / Flickr
Kommentaarid: 102 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 8 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Spezz
HV veteran

liitunud: 21.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.01.2013 11:41:50 vasta tsitaadiga

hmekk kirjutas:
Jah, kui ostad ikka Kiti, mitte body only siis saad aku kaasa.
Ise mõtlen osta Paar korralikku IMR AW akut.

http://www.cloud9vaping.co.uk/epages/yxve46fvrnud.sf/en_GB/?ObjectPath=/Shops/yxve46fvrnud/Products/B63-08

Kuid mõtlen, et kas see läheb üldse eVic sisse? Need PCB'ga akud on 3MM kõrgemad kui teised.


eVic'i korgi küljes olev vedru annab niipalju mängimisruumi küll.
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kaivark
HV vaatleja

liitunud: 11.01.2013




sõnum 25.01.2013 11:46:26 vasta tsitaadiga

hmekk kirjutas:
Jah, kui ostad ikka Kiti, mitte body only siis saad aku kaasa.
Ise mõtlen osta Paar korralikku IMR AW akut.

http://www.cloud9vaping.co.uk/epages/yxve46fvrnud.sf/en_GB/?ObjectPath=/Shops/yxve46fvrnud/Products/B63-08

Kuid mõtlen, et kas see läheb üldse eVic sisse? Need PCB'ga akud on 3MM kõrgemad kui teised.


Ma nagu mäletasin jah et nendega mingi jama, HealtCabinis polegi korralikke akusid ja laadijaid, ma mõtlesin et saan sealt korraga nii eGo Bamboo APV V2 body (seal on roostevaba ja odav) + akud ning mõned clearod ka, aga ma mõtlen siis veel järgi
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
masmre
Kreisi kasutaja
masmre

liitunud: 08.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.01.2013 11:49:32 vasta tsitaadiga

hmekk kirjutas:
Jah, kui ostad ikka Kiti, mitte body only siis saad aku kaasa.
Ise mõtlen osta Paar korralikku IMR AW akut.

http://www.cloud9vaping.co.uk/epages/yxve46fvrnud.sf/en_GB/?ObjectPath=/Shops/yxve46fvrnud/Products/B63-08

Kuid mõtlen, et kas see läheb üldse eVic sisse? Need PCB'ga akud on 3MM kõrgemad kui teised.

Milleks sulle topelt kaitset vaja on? Akudel kaitse ja evicis endas ka ju kaitse sisse ehitatud.
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 76
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hmekk
HV Guru
hmekk

liitunud: 10.07.2004




sõnum 25.01.2013 11:51:03 vasta tsitaadiga

masmre kirjutas:
hmekk kirjutas:
Jah, kui ostad ikka Kiti, mitte body only siis saad aku kaasa.
Ise mõtlen osta Paar korralikku IMR AW akut.

http://www.cloud9vaping.co.uk/epages/yxve46fvrnud.sf/en_GB/?ObjectPath=/Shops/yxve46fvrnud/Products/B63-08

Kuid mõtlen, et kas see läheb üldse eVic sisse? Need PCB'ga akud on 3MM kõrgemad kui teised.

Milleks sulle topelt kaitset vaja on? Akudel kaitse ja evicis endas ka ju kaitse sisse ehitatud.


Ega alati ei ole kasutuses need eVic sees icon_smile.gif need akud sobivad ka teiste asjadega nagu ju millel ei pruugi kaitset olla + muidugi ka taskulambid. tunduvad lihtsalt kõige mõtekamad üleüldised akud kuid see 3mm paneb õrnalt kahtlema.

_________________
Fotoblogi / Flickr
Kommentaarid: 102 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 8 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
xxlmaster
HV Guru
xxlmaster

liitunud: 26.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.01.2013 12:00:09 vasta tsitaadiga

Minul eVic originaal aku jookseb 3ndat päeva ja näitab et 52% on alles icon_eek.gif
Eks lõpp läheb palju kiiremini kui algus aga ikkagi päris võimas. Tundub kindlasti uskumatu aga statsi järgi sai selle 48% umbes 1000 matsu tõmmatud icon_eek.gif Viimased paarsada matsu olen lasknud madalama watiga (6W) aga ikkagi...
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
masmre
Kreisi kasutaja
masmre

liitunud: 08.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.01.2013 12:07:38 vasta tsitaadiga

Ennem oli siin palju vaidlemist voltide, wattide, oomide ja amprite üle. Panen siia üke korraliku töö üles, et saaks kohe vaadata:
https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0AlZnGjZRjO_UdGo3VVlnVHY0VExZLVd5aDkwUEJEZXc#gid=1
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 76
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.01.2013 12:35:54 vasta tsitaadiga

Siin ringles ju üks korralik tabel, mul isegi arvutisse salvestatud.
Mis see parem on?

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
masmre
Kreisi kasutaja
masmre

liitunud: 08.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.01.2013 12:42:46 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
Siin ringles ju üks korralik tabel, mul isegi arvutisse salvestatud.
Mis see parem on?

selles tabelis on amprid ka ära toodud.
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 76
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
greendef
HV kasutaja
greendef

liitunud: 05.08.2004




sõnum 25.01.2013 12:49:39 vasta tsitaadiga

hmekk kirjutas:
Jah, kui ostad ikka Kiti, mitte body only siis saad aku kaasa.
Ise mõtlen osta Paar korralikku IMR AW akut.

http://www.cloud9vaping.co.uk/epages/yxve46fvrnud.sf/en_GB/?ObjectPath=/Shops/yxve46fvrnud/Products/B63-08

Kuid mõtlen, et kas see läheb üldse eVic sisse? Need PCB'ga akud on 3MM kõrgemad kui teised.

Lingil on muide tavaline kaitsmega Lion aku, IMR akusid eriti üle 2000mah pole näinud ja kaitset neil tavaliselt ka ei ole.
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
masmre
Kreisi kasutaja
masmre

liitunud: 08.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.01.2013 13:14:49 vasta tsitaadiga

Hiinlased on teinud venelaste Kayfun'st koopia. Ei tea, kas see ka sama hea on või ei tööta üldse...?

http://www.discountvapers.com/dream-tank-bt804-rebuildable-atomizer/
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 76
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
greendef
HV kasutaja
greendef

liitunud: 05.08.2004




sõnum 25.01.2013 13:41:32 vasta tsitaadiga

masmre kirjutas:
Hiinlased on teinud venelaste Kayfun'st koopia. Ei tea, kas see ka sama hea on või ei tööta üldse...?

http://www.discountvapers.com/dream-tank-bt804-rebuildable-atomizer/

Eriti ülevaateid ei paista olevat icon_sad.gif
Ühest foorumis leidsin kommentaari, kui lausa puhast VG'd wickib paremini kui originaal Genesis, siis ilmselt hiinlastel suht õnnestunud koopia.
China-Sells saidil on ka müügil, 14.99$ - Link.
Kui oleks 20.5-21mm paksune, siis võtaks kohe ära, hetkel veel mõtlen järgmise nädala alguseni.
tsitaat:
After about 6 hours of use I gotta say I'm very impressed with this BT804 now that I've built it properly. I've got 100% VG juice in it and it's wicking better than any tank I've ever owned, Genisis included. Great flavor, too. These things are a freaking Epic Win. I want a few more.


edit: ah jah, Hiinas ju pühadevärk, ilmselt siis enne veebruari lõppu ei telli. Äkki tekibki vahepeal teisi ülevaateid veel netti.
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
masmre
Kreisi kasutaja
masmre

liitunud: 08.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.01.2013 13:48:59 vasta tsitaadiga

greendef, soomlased on igatahes väga pessimistlikud, kui VG wikib hästi, siis PG'ga ilmselt doseerib üle. Osta ära jah, siis saab teada, mis ta endast kujutab.
Mõningaid erinevusi on veel täheldatud, korraliku setupi tegemine pidi olema täielik piin. See mis hiinakate lehel müügis on, pole vist terasest. Piltide järgi ei saa aru ka muidugi...
Hiinakate lehel diameeter 19,5 märgitud.
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 76
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Leinö
HV veteran
Leinö

liitunud: 07.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.01.2013 14:53:02 vasta tsitaadiga

Olen pahvinud eilsest õhtust alates kuskil mingi 5ml ära.. ikkagi on tunne, et miskit oleks nagu puudu, samas suitsule ka rõdule ei lähe.
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.01.2013 15:00:26 vasta tsitaadiga

Leinö kirjutas:
Olen pahvinud eilsest õhtust alates kuskil mingi 5ml ära.. ikkagi on tunne, et miskit oleks nagu puudu, samas suitsule ka rõdule ei lähe.
puudu on see suurim kurjajuur-tõrv.......ja veel 4000 paha ainet icon_lol.gif
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.01.2013 15:01:42 vasta tsitaadiga

tõrvašampoon ostke kõrvale... http://www.dermoshop.com/ee/products/9119-torvasampoon-outlet?r=/for/hair


krt ma peaks endale ikka mingit vedelikku tellima... võiks olla juba valmis segatud mingi maitse... endal küll igasugu erinevaid aga midagi head küll nendest kokku pole saanud segada... ja kui saan, siis tuleb liiga kange (enamus mul 18-24 mg)

_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Leinö
HV veteran
Leinö

liitunud: 07.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.01.2013 15:25:03 vasta tsitaadiga

Super AMOLED, eile proovisin esimese korraliku mahvina 4-5 sek tõmmata sisse, nagu siin teised räägivad.. tra ära pidin lämbuma rsk icon_biggrin.gif nüüd mingi 1sek kaupa pahvin.
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.01.2013 15:34:25 vasta tsitaadiga

mul see tavaline t3 "stardikas" tavaliselt tõmban 2-3 korda asja "käima" ja siis alles mahvi alla... kui kohe esimese korraga alla tõmmata, siis ei tulegi eriti tossu vms... 1.8 oomise coiliga... samas ega 1.5 oomine ka väga ei erinenud...

muidugi ükspäev sai autoga sõidetud ja popsitud mingi pool tundi järjest ehk... istudes ei olnudki midagi, aga kui välja värske õhu kätte läksin sõidu lõppedes, siis viskas küll pildi veidi kõveraks icon_lol.gif

sellepärast tahakski miskit sellist vedelikku mis enamvähem vesipiibu kategooriasse läheb ja lõbusalt popsida saab pikemalt, mitte suitsu asendajat, sest aktiivne suitsetaja ma ju ei olnud icon_biggrin.gif

_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Spezz
HV veteran

liitunud: 21.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.01.2013 15:40:26 vasta tsitaadiga

Spezz kirjutas:
fallout3 kirjutas:
Kuidas Spezz kommenteerib? icon_smile.gif

On tellitud, 3 musta MT3 ka varuks lattu.
Annan teada, kui kohal.

kohal icon_smile.gif
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M8T0
HV Guru

liitunud: 24.11.2001




sõnum 25.01.2013 15:49:21 vasta tsitaadiga

Leinö - sul on liiga VG-vaene vedelik vist.
Amoled - sul on liiga VG vaene ja nikotiinirikas vedelik
icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 87 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kaivark
HV vaatleja

liitunud: 11.01.2013




sõnum 25.01.2013 15:50:42 vasta tsitaadiga

Spezz kirjutas:
Spezz kirjutas:
fallout3 kirjutas:
Kuidas Spezz kommenteerib? icon_smile.gif

On tellitud, 3 musta MT3 ka varuks lattu.
Annan teada, kui kohal.

kohal icon_smile.gif


Jõudu, kas need on vabalt võõrandatavad(müüdavad) sooviks ka
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.01.2013 15:52:09 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Amoled - sul on liiga VG vaene ja nikotiinirikas vedelik

no ma olen mingi pasa vedelikupartii saanud siis, sest hetkel on mul ühes clearos VG/PG segu ja teises VG/VG segu ning tossu koguses ma vahet küll ei tee icon_biggrin.gif

_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Leinö
HV veteran
Leinö

liitunud: 07.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.01.2013 15:55:47 vasta tsitaadiga

InterFace, ega mul PG aint ongi, järgmine pakk on ka PG aint icon_biggrin.gif peaks järgmisel nädalal kohal olema. VG 0mg peab siis segama juurde?
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
JazZ
HV kasutaja

liitunud: 25.12.2012




sõnum 25.01.2013 16:02:52 vasta tsitaadiga

Kusjuures ma pole täpselt kuu aega päris suitsu teinud ja ei tunne et midagi puudu oleks. Enne seda sai umbes 16 aastat pakk päevas tõmmatud.
E-suitsu ostsin tegelt juba rohkem kui aasta tagasi, aga siis oli see vist nii nikats et mina teda kasutada ei viitsinud. Seega peab vist suitsust vabaks saamise eest Vivi Nova't ja eVic'ut tänama.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Spezz
HV veteran

liitunud: 21.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.01.2013 16:06:18 vasta tsitaadiga

kaivark kirjutas:
Spezz kirjutas:
Spezz kirjutas:
fallout3 kirjutas:
Kuidas Spezz kommenteerib? icon_smile.gif

On tellitud, 3 musta MT3 ka varuks lattu.
Annan teada, kui kohal.

kohal icon_smile.gif


Jõudu, kas need on vabalt võõrandatavad(müüdavad) sooviks ka

Oeh..miks ma ainult 3 varuks võtsin icon_redface.gif
Viimase saad endale soetada icon_smile.gif
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hazar
Kreisi kasutaja
Hazar

liitunud: 24.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.01.2013 16:14:54 vasta tsitaadiga

keegi seda sillamäe poes müüdavat pulli koopiat on proovinud? kuidas nende vedelikud on?
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.01.2013 16:45:52 vasta tsitaadiga

Hazar kirjutas:
keegi seda sillamäe poes müüdavat pulli koopiat on proovinud? kuidas nende vedelikud on?
õuna oma on väga 5 thumbs_up.gif
Muid kahjuks peale puhta vg pole ostnud.
Aga igatahes, selle firma toodang peaks ok olema. Puha karbis ka pealegi icon_biggrin.gif
Mõtlen siis inawera omasid

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kaivark
HV vaatleja

liitunud: 11.01.2013




sõnum 25.01.2013 17:13:12 vasta tsitaadiga

Spezz kirjutas:
kaivark kirjutas:
Spezz kirjutas:
Spezz kirjutas:
fallout3 kirjutas:
Kuidas Spezz kommenteerib? icon_smile.gif

On tellitud, 3 musta MT3 ka varuks lattu.
Annan teada, kui kohal.

kohal icon_smile.gif


Jõudu, kas need on vabalt võõrandatavad(müüdavad) sooviks ka

Oeh..miks ma ainult 3 varuks võtsin icon_redface.gif
Viimase saad endale soetada icon_smile.gif


Hea meelega, kuna ma kuskile mingit sõnumit ei saa ( veel) saata, siis kuidas ma ühendust võtaks
Vabandust nägin tel.nr.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hazar
Kreisi kasutaja
Hazar

liitunud: 24.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.01.2013 17:13:27 vasta tsitaadiga

eks siis teeb proovi. Pisut kahtlane sait tundus alguses, iga päev tuleb natuke eesti keelt juurde icon_lol.gif
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M8T0
HV Guru

liitunud: 24.11.2001




sõnum 25.01.2013 17:18:01 vasta tsitaadiga

evici minikere ja aku käes. suuraitäh jälle spezzzile thumbs_up.gif
nüüd peab aparaadi enda ka ära ootama muidugi.

see sillamäe poe óun on hea kui 1/3 0vg'd juurde panna. aga eksta ole maitseasi.
pood ise muidu väga ok ja usaldusväärne. detsembris tellisin 4 korda summas ca 60eur kokku ja kóik korras.
Kommentaarid: 87 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.01.2013 17:23:39 vasta tsitaadiga

InterFace kirjutas:
evici minikere ja aku käes. suuraitäh jälle spezzzile thumbs_up.gif
nüüd peab aparaadi enda ka ära ootama muidugi.

see sillamäe poe óun on hea kui 1/3 0vg'd juurde panna. aga eksta ole maitseasi.
pood ise muidu väga ok ja usaldusväärne. detsembris tellisin 4 korda summas ca 60eur kokku ja kóik korras.
+ hommikul maksad, järgmine päev kohal, olenemata nädalapäevast thumbs_up.gif
Seda siis seb kaudu

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Spezz
HV veteran

liitunud: 21.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.01.2013 18:02:40 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
InterFace kirjutas:
evici minikere ja aku käes. suuraitäh jälle spezzzile thumbs_up.gif
nüüd peab aparaadi enda ka ära ootama muidugi.

see sillamäe poe óun on hea kui 1/3 0vg'd juurde panna. aga eksta ole maitseasi.
pood ise muidu väga ok ja usaldusväärne. detsembris tellisin 4 korda summas ca 60eur kokku ja kóik korras.
+ hommikul maksad, järgmine päev kohal, olenemata nädalapäevast thumbs_up.gif
Seda siis seb kaudu

Annak ka plusshääle, viimane tellimus oli üle 80€
Onu helistas ja ütles, et üks asi on paraku laost otsas ja pakkus mõistlikku asendust.
Küll aga tuleb ära märkida, et tuleb valmis olla vene keeles suhtlemiseks - onu ei räägi ei eesti ega inglise keelt icon_wink.gif
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M8T0
HV Guru

liitunud: 24.11.2001




sõnum 25.01.2013 18:08:59 vasta tsitaadiga

Kirjutada enamvähem oskab. 2x meilivahetus olnud.
Kommentaarid: 87 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xxlmaster
HV Guru
xxlmaster

liitunud: 26.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.01.2013 18:31:27 vasta tsitaadiga

keegi oskab mulle seletada miks tartu 6mg VG on täielik vesi võrreldes peleoni RY4 VGga?
VG peaks ju ikka "paks" olema icon_rolleyes.gif Teiseks, tohult situb maitset see puhas VG, täna tegin 2/3 cola ja 1/3 siis VG ja no rõve kõrvalmaitse on juures okse.gif
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
fallout3
Kreisi kasutaja

liitunud: 20.04.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.01.2013 18:31:33 vasta tsitaadiga

Milline see Tartu VG on? Ma ostsin flavourshop.eu poest 0mg VGd, ja sellega on vahepeal tegemist, et teda pudelist kätte saada.
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xxlmaster
HV Guru
xxlmaster

liitunud: 26.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.01.2013 18:35:37 vasta tsitaadiga

fallout3, no mul on see sama flavorshopi oma. Näiteks peleoni oma süstlaga imedes läheb ikka aega ennem kui midagi sinna sisse saan, tartu oma on konkreetne vesi icon_confused.gif Tra mis nad lahjendavad seal v?
Tegin just süstlaga katse, ja isegi VPG tundus paksem olema.
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.01.2013 18:36:01 vasta tsitaadiga

Ma ytleks, et sillamäe vg0 on lõhnatu, samas vg36mg on suht imeliku(paha) lõhnaga.
Segasin 4:1-le 10mg umbes ja täiesti ok oli, nina ei häirinud.

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Spezz
HV veteran

liitunud: 21.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.01.2013 20:17:48 vasta tsitaadiga

Kui kellelgi on vaja siis hetkel sellised asjad olemas.
CE5 coil 1,8oomi - 6 tk.
T3 coil 1,8 oomi - 3 tk.
T3 komplekt - 2 tk.
Joyetech eGo-T 18350 MOD tube hõbedane - 1 tk.
Hinnad saab peleoni lehelt, jaga PLN neljaga.
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kaivark
HV vaatleja

liitunud: 11.01.2013




sõnum 25.01.2013 20:46:59 vasta tsitaadiga

sain siis minagi Spezz, käest MT3, õunavedelikku ning mõned coilid, suured tänud. See õunavedelik(18mg) tundub küll paras lõhkuja olema...kange ma mõtlen ning on nii vedel, peab ilmselt tempima 0VG-ga, et normaalne oleks, muidu maitse täitsa tunda aga ikka liiga kange.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
karlutikas
HV kasutaja
karlutikas

liitunud: 17.09.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.01.2013 20:50:25 vasta tsitaadiga

Ilmselt siit teemast läbi käinud see küsimus korduvalt, aga pole hetkel aega, et lapata. Ema tuli ja ütles, et tahaks endale esigaretti jne, ehk saavad teadjamad inimesed soovitada mida siis osta inimesele. Tartu piirkonnas oleks hea kui saaks kuskilt kätte, mingeid special maitseid pole ka vaja, kui midagi veel teada vaja siis andke teada.
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Spezz
HV veteran

liitunud: 21.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.01.2013 21:06:48 vasta tsitaadiga

kaivark kirjutas:
sain siis minagi Spezz, käest MT3, õunavedelikku ning mõned coilid, suured tänud. See õunavedelik(18mg) tundub küll paras lõhkuja olema...kange ma mõtlen ning on nii vedel, peab ilmselt tempima 0VG-ga, et normaalne oleks, muidu maitse täitsa tunda aga ikka liiga kange.

Hihi .. mul läks tänane pakkide jagamine ja saatmine nii töösse sisse..muidu oleksin sulle lahjendanud.
Teine kehva üllatus on see, et mul tühjad pudelid on otsas..
Oskab keegi soovitada, kust neid eestis osta saab .. majdan tundub pisut kirves selle koha pealt :S

EDIT: Tilgutasin clearosse varasema tobacco lahja kraami peale 5 tilka 24mg mentooli. Raisk, kui hea maitse icon_eek.gif thumbs_up.gif

Edit2:
karlutikas kirjutas:
Ilmselt siit teemast läbi käinud see küsimus korduvalt, aga pole hetkel aega, et lapata. Ema tuli ja ütles, et tahaks endale esigaretti jne, ehk saavad teadjamad inimesed soovitada mida siis osta inimesele. Tartu piirkonnas oleks hea kui saaks kuskilt kätte, mingeid special maitseid pole ka vaja, kui midagi veel teada vaja siis andke teada.

T3 set on väga ok. Enda ema sellega rahul ja paari töökaaslase emad samuti sillas. Mul hetkel 2 setti varuna laos ka kui vaja.
Special maitseid .. mida sa silmas pead? Maitsestamata nikotiini tahab?
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hmekk
HV Guru
hmekk

liitunud: 10.07.2004




sõnum 25.01.2013 21:23:35 vasta tsitaadiga

Niih,

Kui ennem tõin eVic veaks välja selle, et laadides ei saa tõmmata siis just leidsin, et saab küll. Nimelt kui arvuti taha paned siis tuleb ette see "MVR". kui valid "see my vapour record" siis ei saa kasutada - kui valida "only charging" siis võta näpust - saab. proovin autos ka ära, et kas saab.

Tartus ei ole kellelgi MT3? ja 1 boge cartot sheerida - prooviks ka asjad ära. Sheerimsie all noh võin paar evrot loovutada.

_________________
Fotoblogi / Flickr
Kommentaarid: 102 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 8 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Spezz
HV veteran

liitunud: 21.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.01.2013 21:48:46 vasta tsitaadiga

Ühtlasi pakun müügiks eVic head uniteid ( http://www.peleon.pl/product.php?id_product=1996 ) - Hind 49€ + transport
Samuti Vamo VV body ilma akuta ( http://www.peleon.pl/product.php?id_product=1965 ) - Hind 45€ + transport
Vamo VV juurde saab tasuta, garantiita 18650 aku(kasutatud sülearvuti akust pärit, ei pruugi kõige paremini särtsu sees hoida).
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  e-sigareti teema mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 46, 47, 48 ... 79, 80, 81  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.