|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| Mida arvad e-sigarist? |
| Aitab loobuda suitsetamisest, on tervislikum kui tava sigarett |
|
40% |
[ 52 ] |
| Aitab loobuda suitsetamisest, ei ole tervislikum kui tava sigaret |
|
7% |
[ 10 ] |
| Ei aita loobuda suitsetamisest, on tervislikum kui tava sigaret |
|
23% |
[ 30 ] |
| Ei aita loobuda suitsetamisest, ei ole tervislikum kui tava sigaret |
|
29% |
[ 38 ] |
|
| hääli kokku : 130 |
|
| autor |
|
kaivark
HV vaatleja
liitunud: 11.01.2013
|
|
| tagasi üles |
|
 |
M8T0
HV Guru
liitunud: 24.11.2001
|
25.01.2013 02:33:04
|
|
|
25mm pikem aga loogiline kuna nänni sees natuke rohkem VV omaduse tõttu.
evic v1.2 fw kohta üks jutt : "The battery settings also allow for custom mAh settings as well. The 2000mAh option was dropped and replaced with 2600, 3400 and custom".
Seega customi all saab panna a'la 900mah ja siis on selle puff countery ja aku kestvusega rahu majas siin ükspäev oli jutt , et evic ei saa väiksest akust hästi aru.
|
|
| Kommentaarid: 87 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Spezz
HV veteran
liitunud: 21.08.2005
|
25.01.2013 10:49:22
|
|
|
| fallout3 kirjutas: |
Kuidas Spezz kommenteerib?  |
On tellitud, 3 musta MT3 ka varuks lattu.
Annan teada, kui kohal.
|
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
67 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kaivark
HV vaatleja
liitunud: 11.01.2013
|
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
25.01.2013 11:15:28
|
|
|
| Spezz kirjutas: |
| fallout3 kirjutas: |
Kuidas Spezz kommenteerib?  |
On tellitud, 3 musta MT3 ka varuks lattu.
Annan teada, kui kohal. |
kaugel pakike on muidu, on yldse teele pandud?
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Spezz
HV veteran
liitunud: 21.08.2005
|
25.01.2013 11:25:18
|
|
|
| jeesus188 kirjutas: |
| Spezz kirjutas: |
| fallout3 kirjutas: |
Kuidas Spezz kommenteerib?  |
On tellitud, 3 musta MT3 ka varuks lattu.
Annan teada, kui kohal. |
kaugel pakike on muidu, on yldse teele pandud? |
Tasapisi kulgeb jah..
|
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
67 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
25.01.2013 11:27:18
|
|
|
Mu evic pidi sama akuga tulema, arvatavasti kõigil see sees
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hmekk
HV Guru

liitunud: 10.07.2004
|
|
| Kommentaarid: 102 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
8 :: |
68 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Spezz
HV veteran
liitunud: 21.08.2005
|
25.01.2013 11:41:50
|
|
|
eVic'i korgi küljes olev vedru annab niipalju mängimisruumi küll.
|
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
67 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kaivark
HV vaatleja
liitunud: 11.01.2013
|
25.01.2013 11:46:26
|
|
|
Ma nagu mäletasin jah et nendega mingi jama, HealtCabinis polegi korralikke akusid ja laadijaid, ma mõtlesin et saan sealt korraga nii eGo Bamboo APV V2 body (seal on roostevaba ja odav) + akud ning mõned clearod ka, aga ma mõtlen siis veel järgi
|
|
| tagasi üles |
|
 |
masmre
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.02.2004
|
25.01.2013 11:49:32
|
|
|
Milleks sulle topelt kaitset vaja on? Akudel kaitse ja evicis endas ka ju kaitse sisse ehitatud.
|
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
76 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hmekk
HV Guru

liitunud: 10.07.2004
|
25.01.2013 11:51:03
|
|
|
| masmre kirjutas: |
Milleks sulle topelt kaitset vaja on? Akudel kaitse ja evicis endas ka ju kaitse sisse ehitatud. |
Ega alati ei ole kasutuses need eVic sees need akud sobivad ka teiste asjadega nagu ju millel ei pruugi kaitset olla + muidugi ka taskulambid. tunduvad lihtsalt kõige mõtekamad üleüldised akud kuid see 3mm paneb õrnalt kahtlema.
_________________ Fotoblogi / Flickr |
|
| Kommentaarid: 102 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
8 :: |
68 |
|
| tagasi üles |
|
 |
xxlmaster
HV Guru

liitunud: 26.08.2008
|
25.01.2013 12:00:09
|
|
|
Minul eVic originaal aku jookseb 3ndat päeva ja näitab et 52% on alles
Eks lõpp läheb palju kiiremini kui algus aga ikkagi päris võimas. Tundub kindlasti uskumatu aga statsi järgi sai selle 48% umbes 1000 matsu tõmmatud Viimased paarsada matsu olen lasknud madalama watiga (6W) aga ikkagi...
|
|
| Kommentaarid: 83 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
77 |
|
| tagasi üles |
|
 |
masmre
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.02.2004
|
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
76 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
25.01.2013 12:35:54
|
|
|
Siin ringles ju üks korralik tabel, mul isegi arvutisse salvestatud.
Mis see parem on?
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
masmre
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.02.2004
|
25.01.2013 12:42:46
|
|
|
| jeesus188 kirjutas: |
Siin ringles ju üks korralik tabel, mul isegi arvutisse salvestatud.
Mis see parem on? |
selles tabelis on amprid ka ära toodud.
|
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
76 |
|
| tagasi üles |
|
 |
greendef
HV kasutaja

liitunud: 05.08.2004

|
25.01.2013 12:49:39
|
|
|
Lingil on muide tavaline kaitsmega Lion aku, IMR akusid eriti üle 2000mah pole näinud ja kaitset neil tavaliselt ka ei ole.
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
masmre
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.02.2004
|
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
76 |
|
| tagasi üles |
|
 |
greendef
HV kasutaja

liitunud: 05.08.2004

|
25.01.2013 13:41:32
|
|
|
Eriti ülevaateid ei paista olevat
Ühest foorumis leidsin kommentaari, kui lausa puhast VG'd wickib paremini kui originaal Genesis, siis ilmselt hiinlastel suht õnnestunud koopia.
China-Sells saidil on ka müügil, 14.99$ - Link.
Kui oleks 20.5-21mm paksune, siis võtaks kohe ära, hetkel veel mõtlen järgmise nädala alguseni.
| tsitaat: |
| After about 6 hours of use I gotta say I'm very impressed with this BT804 now that I've built it properly. I've got 100% VG juice in it and it's wicking better than any tank I've ever owned, Genisis included. Great flavor, too. These things are a freaking Epic Win. I want a few more. |
edit: ah jah, Hiinas ju pühadevärk, ilmselt siis enne veebruari lõppu ei telli. Äkki tekibki vahepeal teisi ülevaateid veel netti.
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
masmre
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.02.2004
|
25.01.2013 13:48:59
|
|
|
greendef, soomlased on igatahes väga pessimistlikud, kui VG wikib hästi, siis PG'ga ilmselt doseerib üle. Osta ära jah, siis saab teada, mis ta endast kujutab.
Mõningaid erinevusi on veel täheldatud, korraliku setupi tegemine pidi olema täielik piin. See mis hiinakate lehel müügis on, pole vist terasest. Piltide järgi ei saa aru ka muidugi...
Hiinakate lehel diameeter 19,5 märgitud.
|
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
76 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Leinö
HV veteran

liitunud: 07.05.2008
|
25.01.2013 14:53:02
|
|
|
| Olen pahvinud eilsest õhtust alates kuskil mingi 5ml ära.. ikkagi on tunne, et miskit oleks nagu puudu, samas suitsule ka rõdule ei lähe.
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
33 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
25.01.2013 15:00:26
|
|
|
| Leinö kirjutas: |
| Olen pahvinud eilsest õhtust alates kuskil mingi 5ml ära.. ikkagi on tunne, et miskit oleks nagu puudu, samas suitsule ka rõdule ei lähe. |
puudu on see suurim kurjajuur-tõrv.......ja veel 4000 paha ainet
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sold OUT
no credit

liitunud: 30.07.2002
|
25.01.2013 15:01:42
|
|
|
tõrvašampoon ostke kõrvale... http://www.dermoshop.com/ee/products/9119-torvasampoon-outlet?r=/for/hair
krt ma peaks endale ikka mingit vedelikku tellima... võiks olla juba valmis segatud mingi maitse... endal küll igasugu erinevaid aga midagi head küll nendest kokku pole saanud segada... ja kui saan, siis tuleb liiga kange (enamus mul 18-24 mg)
_________________ Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist. |
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Leinö
HV veteran

liitunud: 07.05.2008
|
25.01.2013 15:25:03
|
|
|
Super AMOLED, eile proovisin esimese korraliku mahvina 4-5 sek tõmmata sisse, nagu siin teised räägivad.. tra ära pidin lämbuma rsk nüüd mingi 1sek kaupa pahvin.
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
33 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sold OUT
no credit

liitunud: 30.07.2002
|
25.01.2013 15:34:25
|
|
|
mul see tavaline t3 "stardikas" tavaliselt tõmban 2-3 korda asja "käima" ja siis alles mahvi alla... kui kohe esimese korraga alla tõmmata, siis ei tulegi eriti tossu vms... 1.8 oomise coiliga... samas ega 1.5 oomine ka väga ei erinenud...
muidugi ükspäev sai autoga sõidetud ja popsitud mingi pool tundi järjest ehk... istudes ei olnudki midagi, aga kui välja värske õhu kätte läksin sõidu lõppedes, siis viskas küll pildi veidi kõveraks
sellepärast tahakski miskit sellist vedelikku mis enamvähem vesipiibu kategooriasse läheb ja lõbusalt popsida saab pikemalt, mitte suitsu asendajat, sest aktiivne suitsetaja ma ju ei olnud
_________________ Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist. |
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Spezz
HV veteran
liitunud: 21.08.2005
|
25.01.2013 15:40:26
|
|
|
| Spezz kirjutas: |
| fallout3 kirjutas: |
Kuidas Spezz kommenteerib?  |
On tellitud, 3 musta MT3 ka varuks lattu.
Annan teada, kui kohal. |
kohal
|
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
67 |
|
| tagasi üles |
|
 |
M8T0
HV Guru
liitunud: 24.11.2001
|
25.01.2013 15:49:21
|
|
|
Leinö - sul on liiga VG-vaene vedelik vist.
Amoled - sul on liiga VG vaene ja nikotiinirikas vedelik
|
|
| Kommentaarid: 87 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kaivark
HV vaatleja
liitunud: 11.01.2013
|
25.01.2013 15:50:42
|
|
|
| Spezz kirjutas: |
| Spezz kirjutas: |
| fallout3 kirjutas: |
Kuidas Spezz kommenteerib?  |
On tellitud, 3 musta MT3 ka varuks lattu.
Annan teada, kui kohal. |
kohal  |
Jõudu, kas need on vabalt võõrandatavad(müüdavad) sooviks ka
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Sold OUT
no credit

liitunud: 30.07.2002
|
25.01.2013 15:52:09
|
|
|
| tsitaat: |
Amoled - sul on liiga VG vaene ja nikotiinirikas vedelik
|
no ma olen mingi pasa vedelikupartii saanud siis, sest hetkel on mul ühes clearos VG/PG segu ja teises VG/VG segu ning tossu koguses ma vahet küll ei tee
_________________ Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist. |
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Leinö
HV veteran

liitunud: 07.05.2008
|
25.01.2013 15:55:47
|
|
|
InterFace, ega mul PG aint ongi, järgmine pakk on ka PG aint peaks järgmisel nädalal kohal olema. VG 0mg peab siis segama juurde?
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
33 |
|
| tagasi üles |
|
 |
JazZ
HV kasutaja
liitunud: 25.12.2012
|
25.01.2013 16:02:52
|
|
|
Kusjuures ma pole täpselt kuu aega päris suitsu teinud ja ei tunne et midagi puudu oleks. Enne seda sai umbes 16 aastat pakk päevas tõmmatud.
E-suitsu ostsin tegelt juba rohkem kui aasta tagasi, aga siis oli see vist nii nikats et mina teda kasutada ei viitsinud. Seega peab vist suitsust vabaks saamise eest Vivi Nova't ja eVic'ut tänama.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Spezz
HV veteran
liitunud: 21.08.2005
|
25.01.2013 16:06:18
|
|
|
| kaivark kirjutas: |
| Spezz kirjutas: |
| Spezz kirjutas: |
| fallout3 kirjutas: |
Kuidas Spezz kommenteerib?  |
On tellitud, 3 musta MT3 ka varuks lattu.
Annan teada, kui kohal. |
kohal  |
Jõudu, kas need on vabalt võõrandatavad(müüdavad) sooviks ka |
Oeh..miks ma ainult 3 varuks võtsin
Viimase saad endale soetada
|
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
67 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Hazar
Kreisi kasutaja

liitunud: 24.08.2004
|
25.01.2013 16:14:54
|
|
|
| keegi seda sillamäe poes müüdavat pulli koopiat on proovinud? kuidas nende vedelikud on?
|
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
25.01.2013 16:45:52
|
|
|
| Hazar kirjutas: |
| keegi seda sillamäe poes müüdavat pulli koopiat on proovinud? kuidas nende vedelikud on? |
õuna oma on väga 5
Muid kahjuks peale puhta vg pole ostnud.
Aga igatahes, selle firma toodang peaks ok olema. Puha karbis ka pealegi
Mõtlen siis inawera omasid
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kaivark
HV vaatleja
liitunud: 11.01.2013
|
25.01.2013 17:13:12
|
|
|
| Spezz kirjutas: |
| kaivark kirjutas: |
| Spezz kirjutas: |
| Spezz kirjutas: |
| fallout3 kirjutas: |
Kuidas Spezz kommenteerib?  |
On tellitud, 3 musta MT3 ka varuks lattu.
Annan teada, kui kohal. |
kohal  |
Jõudu, kas need on vabalt võõrandatavad(müüdavad) sooviks ka |
Oeh..miks ma ainult 3 varuks võtsin
Viimase saad endale soetada  |
Hea meelega, kuna ma kuskile mingit sõnumit ei saa ( veel) saata, siis kuidas ma ühendust võtaks
Vabandust nägin tel.nr.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Hazar
Kreisi kasutaja

liitunud: 24.08.2004
|
25.01.2013 17:13:27
|
|
|
eks siis teeb proovi. Pisut kahtlane sait tundus alguses, iga päev tuleb natuke eesti keelt juurde
|
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
M8T0
HV Guru
liitunud: 24.11.2001
|
25.01.2013 17:18:01
|
|
|
evici minikere ja aku käes. suuraitäh jälle spezzzile
nüüd peab aparaadi enda ka ära ootama muidugi.
see sillamäe poe óun on hea kui 1/3 0vg'd juurde panna. aga eksta ole maitseasi.
pood ise muidu väga ok ja usaldusväärne. detsembris tellisin 4 korda summas ca 60eur kokku ja kóik korras.
|
|
| Kommentaarid: 87 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
25.01.2013 17:23:39
|
|
|
| InterFace kirjutas: |
evici minikere ja aku käes. suuraitäh jälle spezzzile
nüüd peab aparaadi enda ka ära ootama muidugi.
see sillamäe poe óun on hea kui 1/3 0vg'd juurde panna. aga eksta ole maitseasi.
pood ise muidu väga ok ja usaldusväärne. detsembris tellisin 4 korda summas ca 60eur kokku ja kóik korras. |
+ hommikul maksad, järgmine päev kohal, olenemata nädalapäevast
Seda siis seb kaudu
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Spezz
HV veteran
liitunud: 21.08.2005
|
25.01.2013 18:02:40
|
|
|
| jeesus188 kirjutas: |
| InterFace kirjutas: |
evici minikere ja aku käes. suuraitäh jälle spezzzile
nüüd peab aparaadi enda ka ära ootama muidugi.
see sillamäe poe óun on hea kui 1/3 0vg'd juurde panna. aga eksta ole maitseasi.
pood ise muidu väga ok ja usaldusväärne. detsembris tellisin 4 korda summas ca 60eur kokku ja kóik korras. |
+ hommikul maksad, järgmine päev kohal, olenemata nädalapäevast
Seda siis seb kaudu |
Annak ka plusshääle, viimane tellimus oli üle 80€
Onu helistas ja ütles, et üks asi on paraku laost otsas ja pakkus mõistlikku asendust.
Küll aga tuleb ära märkida, et tuleb valmis olla vene keeles suhtlemiseks - onu ei räägi ei eesti ega inglise keelt
|
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
67 |
|
| tagasi üles |
|
 |
M8T0
HV Guru
liitunud: 24.11.2001
|
25.01.2013 18:08:59
|
|
|
| Kirjutada enamvähem oskab. 2x meilivahetus olnud.
|
|
| Kommentaarid: 87 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
xxlmaster
HV Guru

liitunud: 26.08.2008
|
25.01.2013 18:31:27
|
|
|
keegi oskab mulle seletada miks tartu 6mg VG on täielik vesi võrreldes peleoni RY4 VGga?
VG peaks ju ikka "paks" olema Teiseks, tohult situb maitset see puhas VG, täna tegin 2/3 cola ja 1/3 siis VG ja no rõve kõrvalmaitse on juures
|
|
| Kommentaarid: 83 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
77 |
|
| tagasi üles |
|
 |
fallout3
Kreisi kasutaja
liitunud: 20.04.2005
|
25.01.2013 18:31:33
|
|
|
| Milline see Tartu VG on? Ma ostsin flavourshop.eu poest 0mg VGd, ja sellega on vahepeal tegemist, et teda pudelist kätte saada.
|
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
xxlmaster
HV Guru

liitunud: 26.08.2008
|
25.01.2013 18:35:37
|
|
|
fallout3, no mul on see sama flavorshopi oma. Näiteks peleoni oma süstlaga imedes läheb ikka aega ennem kui midagi sinna sisse saan, tartu oma on konkreetne vesi Tra mis nad lahjendavad seal v?
Tegin just süstlaga katse, ja isegi VPG tundus paksem olema.
|
|
| Kommentaarid: 83 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
77 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
25.01.2013 18:36:01
|
|
|
Ma ytleks, et sillamäe vg0 on lõhnatu, samas vg36mg on suht imeliku(paha) lõhnaga.
Segasin 4:1-le 10mg umbes ja täiesti ok oli, nina ei häirinud.
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Spezz
HV veteran
liitunud: 21.08.2005
|
25.01.2013 20:17:48
|
|
|
Kui kellelgi on vaja siis hetkel sellised asjad olemas.
CE5 coil 1,8oomi - 6 tk.
T3 coil 1,8 oomi - 3 tk.
T3 komplekt - 2 tk.
Joyetech eGo-T 18350 MOD tube hõbedane - 1 tk.
Hinnad saab peleoni lehelt, jaga PLN neljaga.
|
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
67 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kaivark
HV vaatleja
liitunud: 11.01.2013
|
25.01.2013 20:46:59
|
|
|
| sain siis minagi Spezz, käest MT3, õunavedelikku ning mõned coilid, suured tänud. See õunavedelik(18mg) tundub küll paras lõhkuja olema...kange ma mõtlen ning on nii vedel, peab ilmselt tempima 0VG-ga, et normaalne oleks, muidu maitse täitsa tunda aga ikka liiga kange.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
karlutikas
HV kasutaja

liitunud: 17.09.2010
|
25.01.2013 20:50:25
|
|
|
| Ilmselt siit teemast läbi käinud see küsimus korduvalt, aga pole hetkel aega, et lapata. Ema tuli ja ütles, et tahaks endale esigaretti jne, ehk saavad teadjamad inimesed soovitada mida siis osta inimesele. Tartu piirkonnas oleks hea kui saaks kuskilt kätte, mingeid special maitseid pole ka vaja, kui midagi veel teada vaja siis andke teada.
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Spezz
HV veteran
liitunud: 21.08.2005
|
25.01.2013 21:06:48
|
|
|
| kaivark kirjutas: |
| sain siis minagi Spezz, käest MT3, õunavedelikku ning mõned coilid, suured tänud. See õunavedelik(18mg) tundub küll paras lõhkuja olema...kange ma mõtlen ning on nii vedel, peab ilmselt tempima 0VG-ga, et normaalne oleks, muidu maitse täitsa tunda aga ikka liiga kange. |
Hihi .. mul läks tänane pakkide jagamine ja saatmine nii töösse sisse..muidu oleksin sulle lahjendanud.
Teine kehva üllatus on see, et mul tühjad pudelid on otsas..
Oskab keegi soovitada, kust neid eestis osta saab .. majdan tundub pisut kirves selle koha pealt :S
EDIT: Tilgutasin clearosse varasema tobacco lahja kraami peale 5 tilka 24mg mentooli. Raisk, kui hea maitse
Edit2:
| karlutikas kirjutas: |
| Ilmselt siit teemast läbi käinud see küsimus korduvalt, aga pole hetkel aega, et lapata. Ema tuli ja ütles, et tahaks endale esigaretti jne, ehk saavad teadjamad inimesed soovitada mida siis osta inimesele. Tartu piirkonnas oleks hea kui saaks kuskilt kätte, mingeid special maitseid pole ka vaja, kui midagi veel teada vaja siis andke teada. |
T3 set on väga ok. Enda ema sellega rahul ja paari töökaaslase emad samuti sillas. Mul hetkel 2 setti varuna laos ka kui vaja.
Special maitseid .. mida sa silmas pead? Maitsestamata nikotiini tahab?
|
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
67 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hmekk
HV Guru

liitunud: 10.07.2004
|
25.01.2013 21:23:35
|
|
|
Niih,
Kui ennem tõin eVic veaks välja selle, et laadides ei saa tõmmata siis just leidsin, et saab küll. Nimelt kui arvuti taha paned siis tuleb ette see "MVR". kui valid "see my vapour record" siis ei saa kasutada - kui valida "only charging" siis võta näpust - saab. proovin autos ka ära, et kas saab.
Tartus ei ole kellelgi MT3? ja 1 boge cartot sheerida - prooviks ka asjad ära. Sheerimsie all noh võin paar evrot loovutada.
_________________ Fotoblogi / Flickr |
|
| Kommentaarid: 102 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
8 :: |
68 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Spezz
HV veteran
liitunud: 21.08.2005
|
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
67 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|