Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  FIFA 13 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 34, 35, 36 ... 54, 55, 56  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 23.01.2013 22:24:27 vasta tsitaadiga

henryKI11 kirjutas:
keegi midagi head pakkidest kah saanud on?
wut CF>ST läheb 9k-ga icon_eek.gif
läheb ka 10ga, kui kannatust, kuid targem on 9ga maha müüa ja siis mingi 7ga uus osta icon_biggrin.gif
täna olen 2x juba 3k'ga saanud cam>cm kaardi, mis läheb 14k suht kärmelt thumbs_up.gif
Ertai kirjutas:
ei saanud.

ma üldse ei mõista, miks ma peaks võtma happy houri ajal midagi, kui ei ole 2x chance'i ?

põhimõtteliselt ei saa ju mingit eelist.
point siis, kui papi kulutamiseks puru jagub thumbs_up.gif
saab 1 rare enam, kui lihtsalt 2x 7,5k paki ostmisel
lisaks alles tulid uued TOTW kaardid välja, david silva 89 - mõistlikum jumbot osta, kui ükshaaval icon_cool.gif

kurat peab mõned ikka müüki panema, jubedalt tahaks ronaldot meeskonda, nii lugupidamisvõtmes icon_confused.gif icon_biggrin.gif
Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
henryKI11
HV kasutaja
henryKI11

liitunud: 03.02.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.01.2013 23:42:31 vasta tsitaadiga


Link


EPIC!!!
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ertai
HV veteran
Ertai

liitunud: 11.05.2007




sõnum 24.01.2013 05:00:45 vasta tsitaadiga

Võtsin ka üle pika aja 2 pakki, ei noh, sain IF Pogba!
Ainuke hetkel PC peal ka, mis müügis on icon_smile.gif
Kommentaarid: 52 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
omang
HV kasutaja
omang

liitunud: 29.01.2005




sõnum 24.01.2013 17:01:29 vasta tsitaadiga

henryKI11,

Üli hästi tehtud video !
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
GTR
HV veteran
GTR

liitunud: 18.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.01.2013 17:56:58 vasta tsitaadiga

omang kirjutas:
henryKI11,

Üli hästi tehtud video !


Eks see ole ka ühe parima edit'ija poolt tehtud. Parajalt suur töö see!
Lisaks muidugi ilusad väravad gudjon'i poolt.
Kommentaarid: 117 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 110
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
monomakk
HV kasutaja

liitunud: 18.01.2012




sõnum 24.01.2013 18:32:57 vasta tsitaadiga

avasin ka täna mitu kuldpakki.
Tulemus kahest esimesest pakist : Eto' ja Ronaldinho . Aga kahjuks nad suurt ei maksa

hetkel mu premeri meeskond siis selline : http://www.ea.com/uk/football/fifa-ultimate-team/show-off#iOiZP57YnIQ4T:pc
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
henryKI11
HV kasutaja
henryKI11

liitunud: 03.02.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.01.2013 20:45:28 vasta tsitaadiga

monomakk kirjutas:
avasin ka täna mitu kuldpakki.
Tulemus kahest esimesest pakist : Eto' ja Ronaldinho . Aga kahjuks nad suurt ei maksa

hetkel mu premeri meeskond siis selline : http://www.ea.com/uk/football/fifa-ultimate-team/show-off#iOiZP57YnIQ4T:pc

vaheta Walker Richards-i vastu see kes man citys mängib
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
monomakk
HV kasutaja

liitunud: 18.01.2012




sõnum 24.01.2013 20:53:27 vasta tsitaadiga

henryKI11 kirjutas:
monomakk kirjutas:
avasin ka täna mitu kuldpakki.
Tulemus kahest esimesest pakist : Eto' ja Ronaldinho . Aga kahjuks nad suurt ei maksa

hetkel mu premeri meeskond siis selline : http://www.ea.com/uk/football/fifa-ultimate-team/show-off#iOiZP57YnIQ4T:pc

vaheta Walker Richards-i vastu see kes man citys mängib


olen seda kaalunud ja. ilmselt ostangi ta nüüd ära.

uskumatu mis hinnaga Remy (QPR) läheb praegu icon_biggrin.gif Marseille's olles sai ta kätte 1500-2500'ga nüüd müügis 35k + . kusjuures statid jäid samaks.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 24.01.2013 20:54:35 vasta tsitaadiga

henryKI11 kirjutas:
monomakk kirjutas:
avasin ka täna mitu kuldpakki.
Tulemus kahest esimesest pakist : Eto' ja Ronaldinho . Aga kahjuks nad suurt ei maksa

hetkel mu premeri meeskond siis selline : http://www.ea.com/uk/football/fifa-ultimate-team/show-off#iOiZP57YnIQ4T:pc

vaheta Walker Richards-i vastu see kes man citys mängib
pigem vahetagu maiconi vastu icon_lol.gif

muidu sagna ja ivanovic on ka okeid thumbs_up.gif

_________________
☠


viimati muutis libe 24.01.2013 21:10:07, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
GTR
HV veteran
GTR

liitunud: 18.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.01.2013 21:10:02 vasta tsitaadiga

libe kirjutas:
henryKI11 kirjutas:
monomakk kirjutas:
avasin ka täna mitu kuldpakki.
Tulemus kahest esimesest pakist : Eto' ja Ronaldinho . Aga kahjuks nad suurt ei maksa

hetkel mu premeri meeskond siis selline : http://www.ea.com/uk/football/fifa-ultimate-team/show-off#iOiZP57YnIQ4T:pc

vaheta Walker Richards-i vastu see kes man citys mängib
pigem vahetagu maiconi vastu icon_lol.gif


Mõlemad äärekaitsjad on suhteliselt jamad.
Pigem tõesti ligi võtta Richards/Maicon ning Cole näiteks.
CB's ka M'bia asemel keegi teine.
Kommentaarid: 117 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 110
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
monomakk
HV kasutaja

liitunud: 18.01.2012




sõnum 24.01.2013 21:11:02 vasta tsitaadiga

libe kirjutas:
pigem vahetagu maiconi vastu icon_lol.gif


maiconi hind ka vastav icon_biggrin.gif pole kahjuks seda 200k kuskilt võtta

GTR kirjutas:


Mõlemad äärekaitsjad on suhteliselt jamad.
Pigem tõesti ligi võtta Richards/Maicon ning Cole näiteks.
CB's ka M'bia asemel keegi teine.


Gibbs minu arust täitsa asjalik.
M'bia asemele keda näiteks?


viimati muutis monomakk 24.01.2013 21:14:27, muudetud 1 kord
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 24.01.2013 21:12:05 vasta tsitaadiga

GTR kirjutas:
libe kirjutas:
henryKI11 kirjutas:
monomakk kirjutas:
avasin ka täna mitu kuldpakki.
Tulemus kahest esimesest pakist : Eto' ja Ronaldinho . Aga kahjuks nad suurt ei maksa

hetkel mu premeri meeskond siis selline : http://www.ea.com/uk/football/fifa-ultimate-team/show-off#iOiZP57YnIQ4T:pc

vaheta Walker Richards-i vastu see kes man citys mängib
pigem vahetagu maiconi vastu icon_lol.gif


Mõlemad äärekaitsjad on suhteliselt jamad.
Pigem tõesti ligi võtta Richards/Maicon ning Cole näiteks.
CB's ka M'bia asemel keegi teine.
vermaelen on asendamatu, usun, et varsti saab toty ka thumbs_up.gif
ja ise olen maiconi asemel vahetuses sagnat kasutanud
odav mängija ka, richardsit polegi veel, just tegelen ostmisega icon_biggrin.gif

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jako07
HV kasutaja
jako07

liitunud: 08.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.01.2013 22:00:11 vasta tsitaadiga

monomakk kirjutas:
henryKI11 kirjutas:
monomakk kirjutas:
avasin ka täna mitu kuldpakki.
Tulemus kahest esimesest pakist : Eto' ja Ronaldinho . Aga kahjuks nad suurt ei maksa

hetkel mu premeri meeskond siis selline : http://www.ea.com/uk/football/fifa-ultimate-team/show-off#iOiZP57YnIQ4T:pc

vaheta Walker Richards-i vastu see kes man citys mängib


olen seda kaalunud ja. ilmselt ostangi ta nüüd ära.

uskumatu mis hinnaga Remy (QPR) läheb praegu icon_biggrin.gif Marseille's olles sai ta kätte 1500-2500'ga nüüd müügis 35k + . kusjuures statid jäid samaks.


Lol. Hea, et France tiimi ära tegin enne, isegi 41212 formatsiooniga remy sai 3k-ga kätte.

Sain pakist Forlani, mõtlesin, et ülihea vend - skoor! Tuleb välja, et suht mingi quick sell mees...


viimati muutis jako07 24.01.2013 22:01:18, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 24.01.2013 23:48:35 vasta tsitaadiga

monomakk kirjutas:
libe kirjutas:
pigem vahetagu maiconi vastu icon_lol.gif


maiconi hind ka vastav icon_biggrin.gif pole kahjuks seda 200k kuskilt võtta
vaatasin, ma olen ta 121k eest ostnud thumbs_up.gif icon_biggrin.gif
jako07 kirjutas:


uskumatu mis hinnaga Remy (QPR) läheb praegu icon_biggrin.gif Marseille's olles sai ta kätte 1500-2500'ga nüüd müügis 35k + . kusjuures statid jäid samaks.


Lol. Hea, et France tiimi ära tegin enne, isegi 41212 formatsiooniga remy sai 3k-ga kätte.[/quote]vana remy ju saada veel, premieris on ta muidugi parem - peab kohe ostma icon_biggrin.gif thumbs_up.gif


loool
sain 9,8k kätte just icon_lol.gif thumbs_up.gif
saaksin viisaka pace teami teha, IF walcott ST ja remy , äärtesse hazard, ja bale, valencia
mata cam, IF luiz CDM ja kompany CB
maicon RB ja cole LB

peab vaatama, keda veel kiiret BPL'is on icon_lol.gif

sain ühe remy 4-3-3 ka veel 20k, ülejäänud kõik 23k+ thumbs_up.gif
Spoiler Spoiler Spoiler


fifa teeb taas trikke, mõlemal pildil on rooney icon_lol.gif


leia 10 erinevust

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
monomakk
HV kasutaja

liitunud: 18.01.2012




sõnum 25.01.2013 02:00:38 vasta tsitaadiga

Richards'i ostsin ära. Lisaks plaanis muretseda nüüd Hart(või Lloris) ,Vermaelen & Cole.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
henryKI11
HV kasutaja
henryKI11

liitunud: 03.02.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.01.2013 02:22:52 vasta tsitaadiga

libe kus on pacewhore Sturridge?


nice
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ertai
HV veteran
Ertai

liitunud: 11.05.2007




sõnum 25.01.2013 03:35:57 vasta tsitaadiga

Hea algus, aga hea diil on see, et ostad mängija 40-45 kilo eest ja müüd 70-80 icon_smile.gif

algul muidugi pappi niipalju ei ole.
Kommentaarid: 52 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 27.01.2013 20:44:38 vasta tsitaadiga

tra korraks tõmbas väikse närvi sisse, kui webappi tradepiles Marcelot ei näinud ja coine ka polnud icon_eek.gif icon_mad.gif icon_lol.gif
mõtlesin, et mingi bugi tõttu panigi marcelo toty kaart ajama ja mul tühjad pihud

õnneks oli see mingi browseri kala vms, krt karmid naljad

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eku5
HV vaatleja

liitunud: 17.01.2012




sõnum 27.01.2013 22:06:35 vasta tsitaadiga

Otsustasin täna oma brasiilia squadi natuke bundesligat sisse tuua, Hetke squad: http://www.ea.com/intl/football/fifa-ultimate-team/show-off#kHfNH13mnISHL:pc
panin siis Farfaniga lambist ühe puraka ja läks sisse http://www.ea.com/intl/football/videos/ugc/149909682
mäng alles algas 6 minut oli ja vastane kohe peale seda väravat pani ragequiti , tänu sellele jäin division 1.

Libe, kust TOTY Marcelo said? icon_biggrin.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 27.01.2013 22:57:31 vasta tsitaadiga

eku5 kirjutas:
Otsustasin täna oma brasiilia squadi natuke bundesligat sisse tuua, Hetke squad: http://www.ea.com/intl/football/fifa-ultimate-team/show-off#kHfNH13mnISHL:pc
panin siis Farfaniga lambist ühe puraka ja läks sisse http://www.ea.com/intl/football/videos/ugc/149909682
mäng alles algas 6 minut oli ja vastane kohe peale seda väravat pani ragequiti , tänu sellele jäin division 1.

Libe, kust TOTY Marcelo said? icon_biggrin.gif
eks ikka pakist icon_biggrin.gif
Spoiler Spoiler Spoiler



täitsa perses, krt nüüd pelasin pisut ja külastasin tradepile ja fuck jälle oli marcelo kadunud icon_confused.gif icon_neutral.gif
kontrollisin, webappist ka kadunud icon_eek.gif
logisin webappist välja ja uuesti sisse ning oli tagasi

tra kui see 3-4 milli coine nahka peaks minema, siis seda raevu enam tagasi ei suuda hoida thumbs_down.gif

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eku5
HV vaatleja

liitunud: 17.01.2012




sõnum 27.01.2013 23:15:17 vasta tsitaadiga

vedas sul tõesti Marceloga , vaatasin et sul palju informe ka , need ka pakist? ise pole küll midagi pakist eriti saanud , fifa 13 algul sai isegi fifa pointse ostetud ja siis oli parim schürrle mille sain 10k eest maha müüdud ja see ka vb parim mis pakist saanud olen.
Endal raha suht vähe koguaeg, proovin vaikselt tradeda aga olen alles algaja trademises ja koguaeg selline isu üks 7,5k-ne kuldpakk osta , kuigi ma tean et ma midagi sealt ei saa aga siiski väike lootus :d
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 27.01.2013 23:38:48 vasta tsitaadiga

jaa tra kaotasingi marcelo ära mingi rõveda FUTi vea tõttu
enam tradepiles ei ole

puts peab EA'ga maadlema hakkama

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
GTR
HV veteran
GTR

liitunud: 18.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.01.2013 23:51:26 vasta tsitaadiga

libe kirjutas:
jaa tra kaotasingi marcelo ära mingi rõveda FUTi vea tõttu
enam tradepiles ei ole

puts peab EA'ga maadlema hakkama

mis sa hoiad teda trade pile'is siis? icon_lol.gif
Kommentaarid: 117 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 110
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 27.01.2013 23:55:56 vasta tsitaadiga

GTR kirjutas:
libe kirjutas:
jaa tra kaotasingi marcelo ära mingi rõveda FUTi vea tõttu
enam tradepiles ei ole

puts peab EA'ga maadlema hakkama

mis sa hoiad teda trade pile'is siis? icon_lol.gif
ei saa ära võtta, kuna panin kolmeks päevaks
tra ma saan veel südari raisk

Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
monomakk
HV kasutaja

liitunud: 18.01.2012




sõnum 28.01.2013 01:17:23 vasta tsitaadiga

soovitage mulle kedagi Nani asemele LM'ks.
Bale olen ka proovinud ei toimi nagu vaja.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
GTR
HV veteran
GTR

liitunud: 18.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.01.2013 01:22:20 vasta tsitaadiga

monomakk kirjutas:
soovitage mulle kedagi Nani asemele LM'ks.
Bale olen ka proovinud ei toimi nagu vaja.

mis form ja mis mängustiil on?
Kommentaarid: 117 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 110
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 28.01.2013 02:00:47 vasta tsitaadiga

ma pelan vasakul enamasti hazardiga, samas nani mulle sobib
_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
monomakk
HV kasutaja

liitunud: 18.01.2012




sõnum 28.01.2013 02:06:45 vasta tsitaadiga

GTR kirjutas:

mis form ja mis mängustiil on?


4-1-2-1-2
kasutan väga palju ääri (ka kaitse tõuseb üsna korralikult.) Stiil üsna jõuline.
Nani jääb paljudes olukordades pehmeks.
sellist jõulist mängumees tarvis , kes suudab ka korralikult tsenderdada ja oleks enamvähem kiiruselt sarnane naniga -vähemalt.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Paulz
HV vaatleja

liitunud: 05.07.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.01.2013 02:07:08 vasta tsitaadiga

Hakkasin jälle pro clube rohkem mängima, sai ühe ilusa freekicki ka sisse löödud icon_biggrin.gif
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 28.01.2013 18:51:48 vasta tsitaadiga

monomakk kirjutas:
GTR kirjutas:

mis form ja mis mängustiil on?


4-1-2-1-2
kasutan väga palju ääri (ka kaitse tõuseb üsna korralikult.) Stiil üsna jõuline.
Nani jääb paljudes olukordades pehmeks.
sellist jõulist mängumees tarvis , kes suudab ka korralikult tsenderdada ja oleks enamvähem kiiruselt sarnane naniga -vähemalt.
IF Jose Enrique paistab ehk sobivat
hetkel 115k
http://www.futhead.com/fifa/players/11653/

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
monomakk
HV kasutaja

liitunud: 18.01.2012




sõnum 28.01.2013 21:32:51 vasta tsitaadiga

libe kirjutas:
IF Jose Enrique paistab ehk sobivat
hetkel 115k
http://www.futhead.com/fifa/players/11653/


vaatasin kasutajate arvustusi ta kohta .. tundub et kõige paremini istub ta 3-5-2 formi.

Muidu igati korralik ja tundub sobivat ka.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 28.01.2013 22:02:42 vasta tsitaadiga

monomakk kirjutas:
libe kirjutas:
IF Jose Enrique paistab ehk sobivat
hetkel 115k
http://www.futhead.com/fifa/players/11653/


vaatasin kasutajate arvustusi ta kohta .. tundub et kõige paremini istub ta 3-5-2 formi.

Muidu igati korralik ja tundub sobivat ka.
no eks sõltub see ikkagi mängijasse ka
3-5-2 selle, et ta on toeks kolmele kaitsjale formis, kuid sinu soovidele vastab kiire, tugev ja hea tasakaaluga vend
krt oleks papp olemas praegu, võtaks endale nii igaks juhuks icon_biggrin.gif

avastasin, kui tradepiles kõik 40 kohta täis lükkan, siis kaob marcelo kaart ära ja näitab, et juskui 39/40st täidetud - samas juurdelisamisel viskab errori

krt hommikul sain veel pisut stressata icon_lol.gif

sain top 100 lõpuks oma squad valuega icon_lol.gif

Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Naysayer
HV kasutaja
Naysayer

liitunud: 14.12.2011




sõnum 28.01.2013 22:24:16 vasta tsitaadiga

Keegi teab, kuidas corneris kõik mehed värava ette panna? Et jookseksid väravast eemale, mitte värava poole? Ei leidnud praegu video ka, et näidata, aga ehk saate aru?
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
marius8
HV kasutaja
marius8

liitunud: 28.07.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.01.2013 22:29:26 vasta tsitaadiga

Naysayer kirjutas:
Keegi teab, kuidas corneris kõik mehed värava ette panna? Et jookseksid väravast eemale, mitte värava poole? Ei leidnud praegu video ka, et näidata, aga ehk saate aru?

http://www.youtube.com/watch?v=BUtjCzMBJg0
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eku5
HV vaatleja

liitunud: 17.01.2012




sõnum 28.01.2013 22:44:17 vasta tsitaadiga

ehk peab Custom set piece tegema? FifaRalle kasutab sellist , tal video ka olemas.
#edit ei märganud et juba vastatud oli.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 28.01.2013 22:58:30 vasta tsitaadiga

mida vana koer ka ei õpi, custom setpiece'd
ma olen suht pimesi paugutanud - alles paar päeva tagasi sain selgeks, kuidas kõrge palliga saab ugla taguda icon_lol.gif
hetkel on tollega juba 50% võimalustest sisse läinud, üks isegi kääridega

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Naysayer
HV kasutaja
Naysayer

liitunud: 14.12.2011




sõnum 28.01.2013 23:16:14 vasta tsitaadiga

Aitäh!
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 28.01.2013 23:27:56 vasta tsitaadiga

krt IF Gerrardi freekick statsid on ikka julmad - kõik, power, curve jne on üle 90 icon_biggrin.gif
vaja freekicki peksta, siis IF gerrard on parim thumbs_up.gif icon_lol.gif
http://www.futhead.com/fifa/players/compare/329/11746

esimene karistuslöök temaga ja kohe ilus goll icon_razz1.gif

Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
monomakk
HV kasutaja

liitunud: 18.01.2012




sõnum 28.01.2013 23:56:36 vasta tsitaadiga

libe kirjutas:


Spoiler Spoiler Spoiler


kuradi kena vint sees thumbs_up.gif


Kuna see mu esimene aasta futi seltsis siis keegi järsku valgustaks mind
Kui selle ülemineku akna ajal vahetab mees klubi Nt:(Demba Ba Newcastle utd ---- Chelsea) siis kas mu tiimis olev newcastle BA jääb samaks või muutub klubi Chelsea'ks (peale seda suurt update'i veebruaris? icon_question.gif icon_cry.gif

see tekitab minus segadust. Loodan,et keegi saab aru mida ma küsida tahan icon_biggrin.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Naysayer
HV kasutaja
Naysayer

liitunud: 14.12.2011




sõnum 28.01.2013 23:56:46 vasta tsitaadiga

Väga jõhker curve ikka..hetkel endal Gerrard ja Lampard mõlemad põhisquadis ka..kui ikka pihta saavad, siis paugutavad korralikult.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 29.01.2013 00:08:02 vasta tsitaadiga

monomakk kirjutas:
Kuna see mu esimene aasta futi seltsis siis keegi järsku valgustaks mind
Kui selle ülemineku akna ajal vahetab mees klubi Nt:(Demba Ba Newcastle utd ---- Chelsea) siis kas mu tiimis olev newcastle BA jääb samaks või muutub klubi Chelsea'ks (peale seda suurt update'i veebruaris? icon_question.gif icon_cry.gif

see tekitab minus segadust. Loodan,et keegi saab aru mida ma küsida tahan icon_biggrin.gif
mul ka esimene, kuid hetkel on vähemalt mõlemad mul olemas, nii newcastle kui ka chelsea demba ba
hinnad on neil muidugi erinevad - sesmõttes, et pre transfer kaart on pakkidest väljas ja võib haruldasemaks muutuda
samas nõudlus chelsea ba järgi on samas suur icon_biggrin.gif

kui transfer läbi, vat siis ei teagi, mis juhtub
Naysayer kirjutas:
Väga jõhker curve ikka..hetkel endal Gerrard ja Lampard mõlemad põhisquadis ka..kui ikka pihta saavad, siis paugutavad korralikult.

see teine vaade videos ehk siis 4nda ja kolmanda müürimehe vahele sihtisin väravaposti ning siis paugutasin poolkõvaga - nii need ümber müüri lendavadki icon_biggrin.gif

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ertai
HV veteran
Ertai

liitunud: 11.05.2007




sõnum 29.01.2013 13:40:25 vasta tsitaadiga

Päris ideaalne karistuslöök!
Kuigi ma ise mingi freekicki spets ei ole ja üldiselt sellele rõhku ei pööra, siis Gerrard on toitnud küll. NIF siis minu jaoks.
Pirlo ja Miccoli on kaks mängijat, kellega eriti meeldib lüüa = löök sees tihtilugu.
Pirlo puhul on mingi maagiline värk, et vend keerutab asjad täpselt sinna, kuhu plaan on icon_smile.gif (Finesse style freekicks secret trait vmt)

Hetkel tegin Ligue1 meeskonna.. 25kilo eest. mängib paremini kui mu u 200k maksev itaalia meeskond. Rating on neil sama. Formatsioon 433 Ligue1 ja Itaalia 4231. Võibolla on mingid settingud juksi läinud custom formationiga, sest saksa 4231 on väga hea.

Keegi küsis - kaardid, mis sul on Ba kohta NUFC ei muutu pärast. ja Chelsea omasid on võimalik pakist saada, kuigi NUFCi omasid enam ei saa pakkidest. Samas kuna liiga on sama, ei tohiks NUFCi kaartide väärtus kuidagimoodi tõusta.

Kui kellelgi coine vaja, siis võin müüa. Sain IF Pogba 4,5 miljoni eest lahti + vahepeal joppas veel.
Päris hea õnn siiani. TOTY Ramos; ühest pakist Xavi, Hazard, Robben, SIF Alba, IF Pogba (4,5miljonit, pricefixisin hinna vahepeal 6,5miljoni peale ja siis müüsin "odavalt" neljaga maha icon_smile.gif) Mingi paar head asja saanud veel kui nende hind on kõrge olnud (Toure 2x, Hart jne)
Kõik ise teenitud coinsidega ja mingeid FIFA pointse pole pidanud kulutama, samas vend sai IF Taraabti ja rohkem polegi midagi saanud.
Tradei üldiselt ei tee, aga kui omad suurt hunnik coinse on võimalik nädalaga lõdvalt pool milljonit tekitada.

Ehitan mingi Ivory Coast BPL segu vist nüüd valmis ja jätan ründaja koha ootele kuniks Drogba kaart valmib icon_smile.gif
Kommentaarid: 52 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Naysayer
HV kasutaja
Naysayer

liitunud: 14.12.2011




sõnum 29.01.2013 14:35:36 vasta tsitaadiga

Ise üritan free kicke alati madala löögiga. Kui müür on väravavahil nii palju ees, siis ei saa väravavaht suurt midagi teha nende tõrjumiseks. Pole vist koradgi onlines ühtki sellist free kicki sisse löönud, mis läheks üle müüri..

Ostsin just Walcotti Lennoni asemele, sain 11k-ga. Kuramuse odav on selliste statsidega (+87 contractsi). Tõenäoliselt on varsti kogu squad Arsenali mängijaid täis (praegu juba pooled) icon_biggrin.gif

Ainult, et kaitsesse ei oska kedagi paremat osta. Praegu on Vermaelen ja Smalling. Soovitusi? Kõik mängijad muidu Barclayst ja enamus inglased.


viimati muutis Naysayer 29.01.2013 15:05:01, muudetud 2 korda
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jako07
HV kasutaja
jako07

liitunud: 08.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.01.2013 15:03:29 vasta tsitaadiga

Naysayer kirjutas:
Ise üritan free kicke alati madala löögiga. Kui müür on väravavahil nii palju ees, siis ei saa väravavaht suurt midagi teha nende tõrjumiseks. Pole vist koradgi onlines ühtki sellist free kicki sisse löönud, mis läheks üle müüri..

Ostsin just Walcotti Lennoni asemele, sain 11k-ga. Kuramuse odav on selliste statsidega (+87 contractsi). Tõenäoliselt on varsti kogu squad Arsenali mängijaid täis (praegu juba pooled) icon_biggrin.gif

Ainult, et kaitsesse ei oska kedagi paremat osta. Praegu on Vermaelen ja Smalling. Soovitusi? Kõik mängijad muidu Barclayst ja enamus inglased.


Kuidas seda madalat lüüa icon_question.gif

Pole vist veel kordagi ühti FK sisse löönud fifas. Muidugi FUTis saab neid eriti harva kah.
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Naysayer
HV kasutaja
Naysayer

liitunud: 14.12.2011




sõnum 29.01.2013 15:22:10 vasta tsitaadiga

jako07, hoia chip nuppu all, kui lähedalt free kicki võimalus, siis lööb praktiliselt mööda maad, kui just täiega ei pauguta. Treeningus seda hästi teha ei saa, sest müür seisab paigal, aga tegin pildi, et mõttest aru saaks.
Spoiler Spoiler Spoiler

Selle pildi peal lööd palli chipi all hoides vasakule, sest onlines mängides liigub müür enamus juhtudel edasi tagasi. Nii, kui müür paremale liigub, paugutad kohe ära. Minul toidab igatahes.

Squad: http://www.futhead.com/fifa/squads/4901730/
Terve tagumine osa tuleb mingi aeg vast välja vahetada. GK praegu Reina, sest statsid paremad, kui De Gea-l. Kui kunagi raha on, ostan tõenäoliselt Hart-i. CB-sse ka paremate statsidega vendi vaja, aga peamine, et chemistry ja asjad püsima jäävad. Tõenäoliselt on RB/LB-sse ka paremaid valikuid. Võite soovitada!
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eku5
HV vaatleja

liitunud: 17.01.2012




sõnum 29.01.2013 17:13:38 vasta tsitaadiga

Sain täna 7.5k maksvast pakkist Samir nasri , parim mängija mille ma saanud pakkidest , saab mingi 45 kilo eest maha müüa.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
henryKI11
HV kasutaja
henryKI11

liitunud: 03.02.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.01.2013 18:16:49 vasta tsitaadiga

Drogba kaarti ei tule Ut-sse kuna see pole databaasis tsekake fifa twitterit icon_wink.gif
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 29.01.2013 20:14:20 vasta tsitaadiga

Ertai kirjutas:
Päris ideaalne karistuslöök!
Kuigi ma ise mingi freekicki spets ei ole ja üldiselt sellele rõhku ei pööra, siis Gerrard on toitnud küll. NIF siis minu jaoks.
Pirlo ja Miccoli on kaks mängijat, kellega eriti meeldib lüüa = löök sees tihtilugu.
Pirlo puhul on mingi maagiline värk, et vend keerutab asjad täpselt sinna, kuhu plaan on icon_smile.gif (Finesse style freekicks secret trait vmt)
messiga ka ühe värava risti naelutanud
tuli isegi paremini välja
mingi challenge oli, kus barcaga sai mängida
Spoiler Spoiler Spoiler

ümber müüri on kõige lihtsam taguda, kui tead kuidas mingi curvega meeste puhul sihtida thumbs_up.gif
lisaks muidugi vaja teada, kuidas erineval kaugusel sihtida icon_biggrin.gif
harjutasin seda fifa 12 tunde, et virtual pro statse tõsta icon_lol.gif

krt 20:00 hakkab happy hour jälle ja mul 179 coini icon_mad.gif
peab mängijad müüki panema kähku

_________________
☠


viimati muutis libe 29.01.2013 21:30:13, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eku5
HV vaatleja

liitunud: 17.01.2012




sõnum 29.01.2013 21:06:51 vasta tsitaadiga

ostsin 15k paki , sittagi ei saanud eriti , põhiliselt mingid rare badged ja kitid + 1 rare player Diego Alves kelle saab 3,5k eest maha müüa.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 29.01.2013 21:17:54 vasta tsitaadiga

ma ei saanud sedagi icon_lol.gif
vaatan, ehk õnnestub mõned mängijad odavalt maha müüa, saan kõik pakid ikka ära osta jne icon_lol.gif

norm, sain vähemalt Pasquato, avg 3k ja Tchite, 3k

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  FIFA 13 mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 34, 35, 36 ... 54, 55, 56  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.