keegi midagi head pakkidest kah saanud on?
wut CF>ST läheb 9k-ga
läheb ka 10ga, kui kannatust, kuid targem on 9ga maha müüa ja siis mingi 7ga uus osta
täna olen 2x juba 3k'ga saanud cam>cm kaardi, mis läheb 14k suht kärmelt
Ertai kirjutas:
ei saanud.
ma üldse ei mõista, miks ma peaks võtma happy houri ajal midagi, kui ei ole 2x chance'i ?
põhimõtteliselt ei saa ju mingit eelist.
point siis, kui papi kulutamiseks puru jagub
saab 1 rare enam, kui lihtsalt 2x 7,5k paki ostmisel
lisaks alles tulid uued TOTW kaardid välja, david silva 89 - mõistlikum jumbot osta, kui ükshaaval
kurat peab mõned ikka müüki panema, jubedalt tahaks ronaldot meeskonda, nii lugupidamisvõtmes
vaheta Walker Richards-i vastu see kes man citys mängib
pigem vahetagu maiconi vastu
Mõlemad äärekaitsjad on suhteliselt jamad.
Pigem tõesti ligi võtta Richards/Maicon ning Cole näiteks.
CB's ka M'bia asemel keegi teine.
vermaelen on asendamatu, usun, et varsti saab toty ka
ja ise olen maiconi asemel vahetuses sagnat kasutanud
odav mängija ka, richardsit polegi veel, just tegelen ostmisega _________________ ☠
maiconi hind ka vastav pole kahjuks seda 200k kuskilt võtta
vaatasin, ma olen ta 121k eest ostnud
jako07 kirjutas:
uskumatu mis hinnaga Remy (QPR) läheb praegu Marseille's olles sai ta kätte 1500-2500'ga nüüd müügis 35k + . kusjuures statid jäid samaks.
Lol. Hea, et France tiimi ära tegin enne, isegi 41212 formatsiooniga remy sai 3k-ga kätte.[/quote]vana remy ju saada veel, premieris on ta muidugi parem - peab kohe ostma
loool
sain 9,8k kätte just
saaksin viisaka pace teami teha, IF walcott ST ja remy , äärtesse hazard, ja bale, valencia
mata cam, IF luiz CDM ja kompany CB
maicon RB ja cole LB
peab vaatama, keda veel kiiret BPL'is on
sain ühe remy 4-3-3 ka veel 20k, ülejäänud kõik 23k+
tra korraks tõmbas väikse närvi sisse, kui webappi tradepiles Marcelot ei näinud ja coine ka polnud
mõtlesin, et mingi bugi tõttu panigi marcelo toty kaart ajama ja mul tühjad pihud
õnneks oli see mingi browseri kala vms, krt karmid naljad _________________ ☠
täitsa perses, krt nüüd pelasin pisut ja külastasin tradepile ja fuck jälle oli marcelo kadunud
kontrollisin, webappist ka kadunud
logisin webappist välja ja uuesti sisse ning oli tagasi
tra kui see 3-4 milli coine nahka peaks minema, siis seda raevu enam tagasi ei suuda hoida _________________ ☠
vedas sul tõesti Marceloga , vaatasin et sul palju informe ka , need ka pakist? ise pole küll midagi pakist eriti saanud , fifa 13 algul sai isegi fifa pointse ostetud ja siis oli parim schürrle mille sain 10k eest maha müüdud ja see ka vb parim mis pakist saanud olen.
Endal raha suht vähe koguaeg, proovin vaikselt tradeda aga olen alles algaja trademises ja koguaeg selline isu üks 7,5k-ne kuldpakk osta , kuigi ma tean et ma midagi sealt ei saa aga siiski väike lootus :d
4-1-2-1-2
kasutan väga palju ääri (ka kaitse tõuseb üsna korralikult.) Stiil üsna jõuline.
Nani jääb paljudes olukordades pehmeks.
sellist jõulist mängumees tarvis , kes suudab ka korralikult tsenderdada ja oleks enamvähem kiiruselt sarnane naniga -vähemalt.
4-1-2-1-2
kasutan väga palju ääri (ka kaitse tõuseb üsna korralikult.) Stiil üsna jõuline.
Nani jääb paljudes olukordades pehmeks.
sellist jõulist mängumees tarvis , kes suudab ka korralikult tsenderdada ja oleks enamvähem kiiruselt sarnane naniga -vähemalt.
vaatasin kasutajate arvustusi ta kohta .. tundub et kõige paremini istub ta 3-5-2 formi.
Muidu igati korralik ja tundub sobivat ka.
no eks sõltub see ikkagi mängijasse ka
3-5-2 selle, et ta on toeks kolmele kaitsjale formis, kuid sinu soovidele vastab kiire, tugev ja hea tasakaaluga vend
krt oleks papp olemas praegu, võtaks endale nii igaks juhuks
avastasin, kui tradepiles kõik 40 kohta täis lükkan, siis kaob marcelo kaart ära ja näitab, et juskui 39/40st täidetud - samas juurdelisamisel viskab errori
Keegi teab, kuidas corneris kõik mehed värava ette panna? Et jookseksid väravast eemale, mitte värava poole? Ei leidnud praegu video ka, et näidata, aga ehk saate aru?
Keegi teab, kuidas corneris kõik mehed värava ette panna? Et jookseksid väravast eemale, mitte värava poole? Ei leidnud praegu video ka, et näidata, aga ehk saate aru?
mida vana koer ka ei õpi, custom setpiece'd
ma olen suht pimesi paugutanud - alles paar päeva tagasi sain selgeks, kuidas kõrge palliga saab ugla taguda
hetkel on tollega juba 50% võimalustest sisse läinud, üks isegi kääridega _________________ ☠
Kuna see mu esimene aasta futi seltsis siis keegi järsku valgustaks mind
Kui selle ülemineku akna ajal vahetab mees klubi Nt:(Demba Ba Newcastle utd ---- Chelsea) siis kas mu tiimis olev newcastle BA jääb samaks või muutub klubi Chelsea'ks (peale seda suurt update'i veebruaris?
see tekitab minus segadust. Loodan,et keegi saab aru mida ma küsida tahan
Kuna see mu esimene aasta futi seltsis siis keegi järsku valgustaks mind
Kui selle ülemineku akna ajal vahetab mees klubi Nt:(Demba Ba Newcastle utd ---- Chelsea) siis kas mu tiimis olev newcastle BA jääb samaks või muutub klubi Chelsea'ks (peale seda suurt update'i veebruaris?
see tekitab minus segadust. Loodan,et keegi saab aru mida ma küsida tahan
mul ka esimene, kuid hetkel on vähemalt mõlemad mul olemas, nii newcastle kui ka chelsea demba ba
hinnad on neil muidugi erinevad - sesmõttes, et pre transfer kaart on pakkidest väljas ja võib haruldasemaks muutuda
samas nõudlus chelsea ba järgi on samas suur
kui transfer läbi, vat siis ei teagi, mis juhtub
Naysayer kirjutas:
Väga jõhker curve ikka..hetkel endal Gerrard ja Lampard mõlemad põhisquadis ka..kui ikka pihta saavad, siis paugutavad korralikult.
see teine vaade videos ehk siis 4nda ja kolmanda müürimehe vahele sihtisin väravaposti ning siis paugutasin poolkõvaga - nii need ümber müüri lendavadki _________________ ☠
Päris ideaalne karistuslöök!
Kuigi ma ise mingi freekicki spets ei ole ja üldiselt sellele rõhku ei pööra, siis Gerrard on toitnud küll. NIF siis minu jaoks.
Pirlo ja Miccoli on kaks mängijat, kellega eriti meeldib lüüa = löök sees tihtilugu.
Pirlo puhul on mingi maagiline värk, et vend keerutab asjad täpselt sinna, kuhu plaan on (Finesse style freekicks secret trait vmt)
Hetkel tegin Ligue1 meeskonna.. 25kilo eest. mängib paremini kui mu u 200k maksev itaalia meeskond. Rating on neil sama. Formatsioon 433 Ligue1 ja Itaalia 4231. Võibolla on mingid settingud juksi läinud custom formationiga, sest saksa 4231 on väga hea.
Keegi küsis - kaardid, mis sul on Ba kohta NUFC ei muutu pärast. ja Chelsea omasid on võimalik pakist saada, kuigi NUFCi omasid enam ei saa pakkidest. Samas kuna liiga on sama, ei tohiks NUFCi kaartide väärtus kuidagimoodi tõusta.
Kui kellelgi coine vaja, siis võin müüa. Sain IF Pogba 4,5 miljoni eest lahti + vahepeal joppas veel.
Päris hea õnn siiani. TOTY Ramos; ühest pakist Xavi, Hazard, Robben, SIF Alba, IF Pogba (4,5miljonit, pricefixisin hinna vahepeal 6,5miljoni peale ja siis müüsin "odavalt" neljaga maha ) Mingi paar head asja saanud veel kui nende hind on kõrge olnud (Toure 2x, Hart jne)
Kõik ise teenitud coinsidega ja mingeid FIFA pointse pole pidanud kulutama, samas vend sai IF Taraabti ja rohkem polegi midagi saanud.
Tradei üldiselt ei tee, aga kui omad suurt hunnik coinse on võimalik nädalaga lõdvalt pool milljonit tekitada.
Ehitan mingi Ivory Coast BPL segu vist nüüd valmis ja jätan ründaja koha ootele kuniks Drogba kaart valmib
Ise üritan free kicke alati madala löögiga. Kui müür on väravavahil nii palju ees, siis ei saa väravavaht suurt midagi teha nende tõrjumiseks. Pole vist koradgi onlines ühtki sellist free kicki sisse löönud, mis läheks üle müüri..
Ostsin just Walcotti Lennoni asemele, sain 11k-ga. Kuramuse odav on selliste statsidega (+87 contractsi). Tõenäoliselt on varsti kogu squad Arsenali mängijaid täis (praegu juba pooled)
Ainult, et kaitsesse ei oska kedagi paremat osta. Praegu on Vermaelen ja Smalling. Soovitusi? Kõik mängijad muidu Barclayst ja enamus inglased.
viimati muutis Naysayer 29.01.2013 15:05:01, muudetud 2 korda
Ise üritan free kicke alati madala löögiga. Kui müür on väravavahil nii palju ees, siis ei saa väravavaht suurt midagi teha nende tõrjumiseks. Pole vist koradgi onlines ühtki sellist free kicki sisse löönud, mis läheks üle müüri..
Ostsin just Walcotti Lennoni asemele, sain 11k-ga. Kuramuse odav on selliste statsidega (+87 contractsi). Tõenäoliselt on varsti kogu squad Arsenali mängijaid täis (praegu juba pooled)
Ainult, et kaitsesse ei oska kedagi paremat osta. Praegu on Vermaelen ja Smalling. Soovitusi? Kõik mängijad muidu Barclayst ja enamus inglased.
Kuidas seda madalat lüüa
Pole vist veel kordagi ühti FK sisse löönud fifas. Muidugi FUTis saab neid eriti harva kah.
jako07, hoia chip nuppu all, kui lähedalt free kicki võimalus, siis lööb praktiliselt mööda maad, kui just täiega ei pauguta. Treeningus seda hästi teha ei saa, sest müür seisab paigal, aga tegin pildi, et mõttest aru saaks.
Spoiler
Selle pildi peal lööd palli chipi all hoides vasakule, sest onlines mängides liigub müür enamus juhtudel edasi tagasi. Nii, kui müür paremale liigub, paugutad kohe ära. Minul toidab igatahes.
Squad: http://www.futhead.com/fifa/squads/4901730/
Terve tagumine osa tuleb mingi aeg vast välja vahetada. GK praegu Reina, sest statsid paremad, kui De Gea-l. Kui kunagi raha on, ostan tõenäoliselt Hart-i. CB-sse ka paremate statsidega vendi vaja, aga peamine, et chemistry ja asjad püsima jäävad. Tõenäoliselt on RB/LB-sse ka paremaid valikuid. Võite soovitada!
Päris ideaalne karistuslöök!
Kuigi ma ise mingi freekicki spets ei ole ja üldiselt sellele rõhku ei pööra, siis Gerrard on toitnud küll. NIF siis minu jaoks.
Pirlo ja Miccoli on kaks mängijat, kellega eriti meeldib lüüa = löök sees tihtilugu.
Pirlo puhul on mingi maagiline värk, et vend keerutab asjad täpselt sinna, kuhu plaan on (Finesse style freekicks secret trait vmt)
messiga ka ühe värava risti naelutanud
tuli isegi paremini välja
mingi challenge oli, kus barcaga sai mängida
ümber müüri on kõige lihtsam taguda, kui tead kuidas mingi curvega meeste puhul sihtida
lisaks muidugi vaja teada, kuidas erineval kaugusel sihtida
harjutasin seda fifa 12 tunde, et virtual pro statse tõsta
krt 20:00 hakkab happy hour jälle ja mul 179 coini
peab mängijad müüki panema kähku _________________ ☠
viimati muutis libe 29.01.2013 21:30:13, muudetud 1 kord
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse sa ei või vastata selle foorumi teemadele sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis sa ei saa lisada manuseid selles foorumis sa võid manuseid alla laadida selles foorumis
Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.