Avaleht
uus teema   vasta Vaidlused »  Võitlustanner »  3DMark2001se skoorid märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 40, 41, 42 ... 153, 154, 155  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.01.2004 02:58:13 vasta tsitaadiga

erm no ok voltc icon_razz1.gif Panin nüüd Win2k peale... tirib SP4 hetkel. Eks siis täna pistan arvuti põlema et viimased punktid välja pigistada.
Cya in a few hours =P

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.01.2004 06:54:25 vasta tsitaadiga

voltc kirjutas:
PlatoonSgtElias kirjutas:
voltc mis su rekord on... postita link.
20k said kätte?


rekord on 18,7k

ja see on tehtud: prose 12x200 = 2400mhz ja kaart 400/370...
nende klokkidega käis masin vahepeal mingi paar nädalat...

project on netis olemas aga publisheda ei saa kuna see cpu speed variation on... icon_rolleyes.gif


hehehehe icon_lol.gif

18700p icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif I AM THE KING OF OC icon_razz1.gif http://service.futuremark.com/compare?2k1=7500010

See siis:

AMDXP 2360MHz
Radeon9700 (387\354)
512mb pc3200 CAS 5-3-3-2,5

Noh mis kostate?
19k suudaks ära teha icon_wink.gif saaks prose vaid 2400mhz tööle. (ootan kuni lasnale kolin, arvuti rõdule icon_razz1.gif )
Aga kui saaks vesika... 2500MHz.... hmm... Radeon9700-ga 20k icon_biggrin.gif



Igatahes lõpptulemusena purustan ma 20 000p, Radeon9700 ja barton 2500.

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
tomz
HV veteran
tomz

liitunud: 02.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.01.2004 09:22:17 vasta tsitaadiga

suuremate kelladega oleks 20k kerge...
387 core on madal, aga kus sa tead, et su barton üldse rohkem klokkub? ma ei tea, külm õhk jahutab paremini kui vesi, mul oli 1.95v peal temp 5C prosel, 2.6GHz peal.
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Denkeš
HV kasutaja
Denkeš

liitunud: 11.09.2002




sõnum 29.01.2004 10:26:22 vasta tsitaadiga

PlatoonSgtElias kirjutas:
erm no ok voltc icon_razz1.gif Panin nüüd Win2k peale... tirib SP4 hetkel. Eks siis täna pistan arvuti põlema et viimased punktid välja pigistada.
Cya in a few hours =P

Krt. clockida on tore aga win2000-t ei viitsiks küll sellepärast peale panna.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kremlin
HV vaatleja
kremlin

liitunud: 13.09.2003




sõnum 29.01.2004 11:13:14 vasta tsitaadiga

PIII 500Mhz
Emaplaat on Acorp 6ZX81, 3 ISA, 4 PCI, 1 AGP 2x
(Toetab max ~866Mhz proset, 440 chipset)
256MB Kingstoni mälu
10+3,2 GB HDD
FDD ja CDROM
ATI Radeon 7000 VE 32 MB
SB Live! 8MB
LAN - SMC1211TX
Creative raadiokaart
Belinea molu
icon_redface.gif

_________________
Naljakas video ärge vaadake;)
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.01.2004 11:39:44 vasta tsitaadiga

kremlin kirjutas:

icon_redface.gif

ja punktid? icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
lamp
HV Guru
lamp

liitunud: 08.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.01.2004 11:50:49 vasta tsitaadiga

niiet voltci rekordit korrati juba madalama prosetaktiga, vanema videokaardiga ja madalamate videokelladega icon_biggrin.gif

Niiet proovi kuidagi välja pigistada see 2500mhz prosest.
ja tee videole voltmod icon_wink.gif

PlatoonSgtElias kirjutas:

18700p icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif I AM THE KING OF OC icon_razz1.gif http://service.futuremark.com/compare?2k1=7500010

AMDXP 2360MHz
Radeon9700 (387\354)
512mb pc3200 CAS 5-3-3-2,5


_________________
eriti julm
Kommentaarid: 193 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 169
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.01.2004 12:06:00 vasta tsitaadiga

lamp kirjutas:
niiet voltci rekordit korrati juba madalama prosetaktiga, vanema videokaardiga ja madalamate videokelladega icon_biggrin.gif


http://service.futuremark.com/compare?2k1=7382779 päris rekordit veel korratud ei ole icon_biggrin.gif
3DMark Score 18755

Barton 2500+ @ 11x218=2398mhz
Powercolor r9800se modded to r9800pro 378/337
Hynix D-43 @ 218mhz, 8-4-4-2.5

default video kelladega on see skoor icon_wink.gif ilma wini ja kaarti tweakimata, draiverid ei olnud kah kõige paremad ja winiks oli XP
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
xtr
HV Guru
xtr

liitunud: 20.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.01.2004 12:12:49 vasta tsitaadiga

ei vabanda välja icon_wink.gif
_________________
M: Magic Mouse + Keyboard, MX Master 3S
M: 16GB DDR4, 1TB SSD
Kommentaarid: 330 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.01.2004 12:15:20 vasta tsitaadiga

xtr kirjutas:
ei vabanda välja icon_wink.gif

ei vabanda jah aga ma seda r9800se-d eriti ei piinanudki, kaarti klokkisin peamiselt
ilma proset klokkimata ja kui proset klokkisin siis kaarti ei näppinud icon_razz1.gif
aga jah, olid ajad...

ps: oleks võinud ikka 20k ära teha küll, oleks radeon praegu käepärats siis teeks kohe ära icon_razz1.gif
prose @ 2530mhz ja kaart 460/395, pilt võib küll jube olla aga skoor oleks sellline, et icon_eek.gif

icon_lol.gif
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
jyri
HV vaatleja

liitunud: 29.01.2004




sõnum 29.01.2004 12:23:46 vasta tsitaadiga

P4 2,6 HT
P4C800 deluxe
FX5950 256MB

3Dmark 2000: 14500
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xtr
HV Guru
xtr

liitunud: 20.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.01.2004 12:27:47 vasta tsitaadiga

vähevõitu nagu??? 3dmark 2000 icon_question.gif
_________________
M: Magic Mouse + Keyboard, MX Master 3S
M: 16GB DDR4, 1TB SSD
Kommentaarid: 330 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jyri
HV vaatleja

liitunud: 29.01.2004




sõnum 29.01.2004 13:15:02 vasta tsitaadiga

eks peab drivereid uuendama.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tomz
HV veteran
tomz

liitunud: 02.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.01.2004 15:00:52 vasta tsitaadiga

tsitaat:
I AM THE KING OF OC

no way, vbl king of 3dmark aga need oc'id on nõrgad, isegi minu 9500 core on kõrgemal. mis sa ei julge prosele volte anda või ei lähe rohkem, sest nii 1.85-1.9 20C õhuga pole hullu.

edti: ma oman sinu fps'e nii mõnesgi testis thumbs_up.gif
Car Chase - High Detail: 99.9 vs 91.9 (parim 101.4 mul icon_eek.gif )
Lobby - High Detail: 109.1 vs 101.5
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.01.2004 17:18:53 vasta tsitaadiga

Sa anna mulle hea jahutus siis näitan et olen KING OF OC icon_razz1.gif ma pigistaks viimase välja... aga jah... 1.85v 2400MHz minuarust ära ei jooksutanud.
OK proovin uuesti.


AH JAH..... 3DMark2003 SAIN PEAAEGU 6000p icon_wink.gif

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
v2hja
HV Guru
v2hja

liitunud: 14.03.2003




sõnum 29.01.2004 17:30:09 vasta tsitaadiga

ma sain yle 6k punkti 3dmark2k3 ...
aga lahjad kellad oli oleks vast rohkem saanud

_________________
www.ninjatune.net
RIP Monkey Radio
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tomz
HV veteran
tomz

liitunud: 02.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.01.2004 17:33:09 vasta tsitaadiga

PlatoonSgtElias kirjutas:
Sa anna mulle hea jahutus siis näitan et olen KING OF OC icon_razz1.gif ma pigistaks viimase välja... aga jah... 1.85v 2400MHz minuarust ära ei jooksutanud.
OK proovin uuesti.


AH JAH..... 3DMark2003 SAIN PEAAEGU 6000p icon_wink.gif

mõh... ma ei tea mis ime kohas sa elad, et kasti akna peale ei saa panna... -10 ja rohkem celsiust on parem kui vesijahutus imo. no ja kes teab, vbl kehva eksemplaar prose sattunud ja ei läegi rohkem icon_neutral.gif

-12 kraadil
näiteks, 2.6GHz ätt 1.9volti oli temp 5C, mäluga 1:1, ehk siis 476MHz, video leige stock jahutusega ätt 415/340, mis ühtlasi ka viimne piir ilma vmodita.

ok, ole siis KING OF OC kui nii väga tahad icon_lol.gif



tsitaat:
edti: ma oman sinu fps'e nii mõnesgi testis
Car Chase - High Detail: 99.9 vs 91.9 (parim 101.4 mul )
Lobby - High Detail: 109.1 vs 101.5

tuletan seda meelde, need suuremad parea OC'i tõttu, sul arenemis ruumi jätkub.
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.01.2004 19:51:51 vasta tsitaadiga

Ma ei hakka nagu arvutit esimese korruse akna peale panema eksole icon_confused.gif
_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
enx
HV kasutaja

liitunud: 11.12.2003




sõnum 29.01.2004 20:31:59 vasta tsitaadiga

kiva tulemus jaanil ikka
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.01.2004 20:51:52 vasta tsitaadiga

18785p http://service.futuremark.com/compare?2k1=7501794

Rohkem välja selle mhz juures ei pigista icon_razz1.gif aga jah... proovin veel

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.01.2004 22:34:21 vasta tsitaadiga

17 tuhhi täpselt tavalise jooksuga, midagi pole twiigitud, masin profiilis, linki ple, kuna tegin offline ajal
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tomz
HV veteran
tomz

liitunud: 02.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.01.2004 22:48:40 vasta tsitaadiga

PlatoonSgtElias kirjutas:
18785p http://service.futuremark.com/compare?2k1=7501794

Rohkem välja selle mhz juures ei pigista icon_razz1.gif aga jah... proovin veel

no tegelikult väga hea skoor nii pisikiese cklokiga, omad paljusid 9800'dasid thumbs_up.gif
oleks rohkem Mhz'e oleks ka 20k.


tsitaat:
17 tuhhi täpselt tavalise jooksuga, midagi pole twiigitud, masin profiilis, linki ple, kuna tegin offline ajal

btw, ma teen alati testi offline, saab mõned lisapunktid, save'n ära ja siis hiljem upin, milles probleem...
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.01.2004 09:49:29 vasta tsitaadiga

ok, täna õhtu teen siis uuesti!
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.01.2004 09:51:07 vasta tsitaadiga

ma saan nii 16,500 tavaliste kelladega... ja siis suurendan videokaardi kellamisega selle ÜLE 2000p võrra icon_eek.gif weird or what
_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
ZHarp
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.01.2004 16:18:20 vasta tsitaadiga

Scart kirjutas:
ok, täna õhtu teen siis uuesti!


Sa clocki nüüd prooviks leegid välja sellest Radeoni poisist icon_razz.gif Ja lükka ikka protsessori Mhz ka kõrgemale thumbs_up.gif
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
format666
Kreisi kasutaja
format666

liitunud: 23.07.2003




sõnum 30.01.2004 17:04:05 vasta tsitaadiga

OT: mis oleksid parimad draiverid r9800 pro 3dmark01 testimiseks?
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 2 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.01.2004 11:39:31 vasta tsitaadiga

link :: mingi nali?

icon_confused.gif nii vähe?

EDIT: veel parem, prose on 2200 mhz peal ja skoor on 16300... ? icon_eek.gif õigus jah, mis drivereid siis kasutama peaks üldse? mul on default 4.10 peal, skoori vaadates paistab see vist halb mõte olevat icon_redface.gif


viimati muutis Scart 31.01.2004 12:00:29, muudetud 2 korda
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.01.2004 11:52:25 vasta tsitaadiga

ju sul siis kehvasti konfitud asi vms icon_razz.gif isegi plaaton sai rohkem icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 493 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 401
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Krizto
Kreisi kasutaja
Krizto

liitunud: 29.07.2003




sõnum 31.01.2004 11:55:51 vasta tsitaadiga

tegelt mis on siis ikkagi kõige paremad draiverid bencmarkimiseks? ise kasutasin catalyst 3.7 baasil omegasid
Kommentaarid: 58 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.01.2004 12:03:43 vasta tsitaadiga

kui punne taga ajad sisi win 2k piale twiigi see ära sisi omegad icon_smile.gif ja kaardile tublisti piitsa icon_wink.gif
Kommentaarid: 493 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 401
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Krizto
Kreisi kasutaja
Krizto

liitunud: 29.07.2003




sõnum 31.01.2004 12:05:27 vasta tsitaadiga

aga millised omegad parimad on? või on midagi muud veel paremat? mul oleks vaja siis teist kõvaketast, et w2k peale panna, aga seda pole kuskilt võtta praegu
Kommentaarid: 58 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
123
Kreisi kasutaja
123

liitunud: 07.11.2001




sõnum 31.01.2004 12:24:52 vasta tsitaadiga

Kuskil oli 4.1 driverite v6rdlus ATI originaal vs. Omega vs. DNA .Ja Omegad olid k6ige aeglasemad....
Kommentaarid: 59 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Krizto
Kreisi kasutaja
Krizto

liitunud: 29.07.2003




sõnum 31.01.2004 12:29:07 vasta tsitaadiga

4.1 pidid jamad olema, soovitati ainult XT omanikele. mulle öeldi et 3,7 baasil omegad pidid 9800se jaoks parimad olema. äkki on keegi midagi veel paremat leidnud?
Kommentaarid: 58 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tomz
HV veteran
tomz

liitunud: 02.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.01.2004 12:32:24 vasta tsitaadiga

123 kirjutas:
Kuskil oli 4.1 driverite v6rdlus ATI originaal vs. Omega vs. DNA .Ja Omegad olid k6ige aeglasemad....

minu meelest vastupidi, omegad kõige kiiremad/kõige rohkem punkte 3dmarkgi ja orikad veits aeglasemad kui DNA.

mina kasutan benchimiseks täielikult tweakitud win2k + sp4 ja cat 3.7
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Krizto
Kreisi kasutaja
Krizto

liitunud: 29.07.2003




sõnum 31.01.2004 12:34:22 vasta tsitaadiga

ja kuidas see w2k tweakimine välja näeb??
Kommentaarid: 58 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tomz
HV veteran
tomz

liitunud: 02.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.01.2004 12:52:37 vasta tsitaadiga

Krizto kirjutas:
ja kuidas see w2k tweakimine välja näeb??

ma soovitan teha sul uue partisiooni, kuhu paned win2k, mida muuks kui benchimiseks ei kasuta, sest seal lihtsalt paljud muud asjad ei tööta. kui tahad võin mõned winxp tweakimise õpetused anda, mis sobivad iseaalselt ka win2k'le. sama use guugel.kom
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Krizto
Kreisi kasutaja
Krizto

liitunud: 29.07.2003




sõnum 31.01.2004 17:10:33 vasta tsitaadiga

mul on uus partitsioon kus w2k peal, aga saan palju vähem punkte
Kommentaarid: 58 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tomz
HV veteran
tomz

liitunud: 02.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.01.2004 17:15:02 vasta tsitaadiga

Krizto kirjutas:
mul on uus partitsioon kus w2k peal, aga saan palju vähem punkte

kas service pack on peal. ilma SP'ta sain ka vähem punkte, kuid panin SP4 peale ja sain rohkem. mitte küll märgatavalt aga mingi paarsada punkti.
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
xtr
HV Guru
xtr

liitunud: 20.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.01.2004 17:21:49 vasta tsitaadiga

tomz kirjutas:
kuhu paned win2k, mida muuks kui benchimiseks ei kasuta, sest seal lihtsalt paljud muud asjad ei tööta.

misasjad ei tööta? 2k benchimise platform icon_question.gif icon_lol.gif umbes nagu WRC autod, mis rallivad vingelt aga tegelikult on palju kapriissemad ja ebakindlamad kui tavaautod...
vaevalt küll. 2k on igati pro opsüsteem, ja seal just töötab enamik asju. XP on selline kahtlane Billikaka, mille ma prooviks peale lasin. midagi paremat siin küll ei paista, nõmedalt tuleb vaeva näha, et moosist lahti ja asi tööle saada. 2k all kõik ilus ja lihtne icon_biggrin.gif
2k tweakidest võiks rääkida küll, mitte linke XP tweakidele anda.

punkte juurde andis märgatavalt SP2, uuemate puhul erilist edasiminekut ei olnud, maybe isegi vähem sai SP4-ga.

_________________
M: Magic Mouse + Keyboard, MX Master 3S
M: 16GB DDR4, 1TB SSD
Kommentaarid: 330 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tomz
HV veteran
tomz

liitunud: 02.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.01.2004 17:35:09 vasta tsitaadiga

tsitaat:
misasjad ei tööta? 2k benchimise platform

muidugi töötab kõik ja hästi kui on lihtne tweak. aga kui ma ikka kõik asjad ise ära keelan ei saagi ju miski töötada icon_razz1.gif
peab ka siis SP2'ega proovima kui uus kaart kohale jõuab.
edit: win2k ja winxp nõnda sarnased ja win2k'le ma polegi tweakimise manuaale leidnud. winxp õpetusega sai kõik tehtud mis vaja.
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Krizto
Kreisi kasutaja
Krizto

liitunud: 29.07.2003




sõnum 31.01.2004 17:37:47 vasta tsitaadiga

no ja mis see uus kaart siis sul oleks?
Kommentaarid: 58 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tomz
HV veteran
tomz

liitunud: 02.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.01.2004 20:01:53 vasta tsitaadiga

Krizto kirjutas:
no ja mis see uus kaart siis sul oleks?

väheke konkurentsi juurde. sapphire 9800 pro.
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.01.2004 20:07:21 vasta tsitaadiga

tomz kirjutas:
väheke konkurentsi juurde. sapphire 9800 pro.

jajah, vaatab kes ennem 20k 3dmark 2001se-s ära teeb, kas minu fx või sinu radeon icon_razz1.gif
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.01.2004 20:10:37 vasta tsitaadiga

voltc kirjutas:
tomz kirjutas:
väheke konkurentsi juurde. sapphire 9800 pro.

jajah, vaatab kes ennem 20k 3dmark 2001se-s ära teeb, kas minu fx või sinu radeon icon_razz1.gif

Mis mis? icon_biggrin.gif sa tellisid FX omale?
Ja ärge mind unustage icon_biggrin.gif ma kaa konkurent icon_biggrin.gif vaja parem jahutsu saada või kiiremini lasnale kolida icon_razz1.gif

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.01.2004 20:14:06 vasta tsitaadiga

PlatoonSgtElias kirjutas:
Mis mis? icon_biggrin.gif sa tellisid FX omale?

https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=71927
seal teemas sellest fx-i ostust kõvasti jahutud...

sa pole oma poole millise Zalmani jahutusega mingi konkurent... tõsiseks klokkimiseks läheb ikka tõsist jahutust vaja icon_razz1.gif


ära südamesse võta 8)
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
tomz
HV veteran
tomz

liitunud: 02.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.01.2004 20:15:22 vasta tsitaadiga

voltc kirjutas:

jajah, vaatab kes ennem 20k 3dmark 2001se-s ära teeb, kas minu fx või sinu radeon icon_razz1.gif

hehee... millal sul see kaart tuleb? mul läheb veel nädalake enne kui algust saan teha.
muidu fx5900 miskine jah?

edit: juba sain teada.
no minu tõsine jahutus on külm õhk icon_razz1.gif, loodame, et see niipea ei lõppe.
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.01.2004 20:21:21 vasta tsitaadiga

tomz kirjutas:
no minu tõsine jahutus on külm õhk icon_razz1.gif, loodame, et see niipea ei lõppe.

homsest + kraadid kogu eestis icon_cry.gif aga loodame, et nädalalõpu(järgmise) poole ilm külmeneb kuigi tegelt oleks ka mingi +5 kraadist abi,
fx ju töötab mingi 60-100 kraadi juures tavaliselt icon_biggrin.gif


vähemalt tuba saab suht kiirelt jälle soojaks, special thanks to nVIDIA 4 that icon_razz.gif
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.01.2004 21:48:14 vasta tsitaadiga

voltc kirjutas:
PlatoonSgtElias kirjutas:
Mis mis? icon_biggrin.gif sa tellisid FX omale?

https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=71927
seal teemas sellest fx-i ostust kõvasti jahutud...

sa pole oma poole millise Zalmani jahutusega mingi konkurent... tõsiseks klokkimiseks läheb ikka tõsist jahutust vaja icon_razz1.gif


ära südamesse võta 8)

Kuule zalman ikka sitaks hea... mul veel kaks venti 12v võivad peale puhuda... core on külm nii

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
tomz
HV veteran
tomz

liitunud: 02.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.01.2004 21:55:53 vasta tsitaadiga

PlatoonSgtElias kirjutas:

Kuule zalman ikka sitaks hea... mul veel kaks venti 12v võivad peale puhuda... core on külm nii

võta siis kätte ja proovi max OC ära, mina tegin niimoodi, ei ole mingit pidevat kannimist selle 3dmargiga...
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
123
Kreisi kasutaja
123

liitunud: 07.11.2001




sõnum 31.01.2004 23:52:08 vasta tsitaadiga

link :: 21513

Njah,ikka vist peab panema videokaardi m2ludele radikad ja ega voltmodki paha ei tee icon_lol.gif

Club3D 9800SE 455/750
Kommentaarid: 59 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Vaidlused »  Võitlustanner »  3DMark2001se skoorid mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 40, 41, 42 ... 153, 154, 155  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.