|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
HDTanel
Overclocker

liitunud: 15.12.2002
|
29.01.2004 02:58:13
|
|
|
erm no ok voltc Panin nüüd Win2k peale... tirib SP4 hetkel. Eks siis täna pistan arvuti põlema et viimased punktid välja pigistada.
Cya in a few hours =P
_________________ Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel |
|
| Kommentaarid: 635 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
496 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HDTanel
Overclocker

liitunud: 15.12.2002
|
29.01.2004 06:54:25
|
|
|
| voltc kirjutas: |
| PlatoonSgtElias kirjutas: |
voltc mis su rekord on... postita link.
20k said kätte? |
rekord on 18,7k
ja see on tehtud: prose 12x200 = 2400mhz ja kaart 400/370...
nende klokkidega käis masin vahepeal mingi paar nädalat...
project on netis olemas aga publisheda ei saa kuna see cpu speed variation on...  |
hehehehe
18700p I AM THE KING OF OC http://service.futuremark.com/compare?2k1=7500010
See siis:
AMDXP 2360MHz
Radeon9700 (387\354)
512mb pc3200 CAS 5-3-3-2,5
Noh mis kostate?
19k suudaks ära teha saaks prose vaid 2400mhz tööle. (ootan kuni lasnale kolin, arvuti rõdule )
Aga kui saaks vesika... 2500MHz.... hmm... Radeon9700-ga 20k
Igatahes lõpptulemusena purustan ma 20 000p, Radeon9700 ja barton 2500.
_________________ Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel |
|
| Kommentaarid: 635 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
496 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tomz
HV veteran

liitunud: 02.10.2002
|
29.01.2004 09:22:17
|
|
|
suuremate kelladega oleks 20k kerge...
387 core on madal, aga kus sa tead, et su barton üldse rohkem klokkub? ma ei tea, külm õhk jahutab paremini kui vesi, mul oli 1.95v peal temp 5C prosel, 2.6GHz peal.
|
|
| Kommentaarid: 68 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Denke
HV kasutaja

liitunud: 11.09.2002
|
29.01.2004 10:26:22
|
|
|
| PlatoonSgtElias kirjutas: |
erm no ok voltc Panin nüüd Win2k peale... tirib SP4 hetkel. Eks siis täna pistan arvuti põlema et viimased punktid välja pigistada.
Cya in a few hours =P |
Krt. clockida on tore aga win2000-t ei viitsiks küll sellepärast peale panna.
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kremlin
HV vaatleja

liitunud: 13.09.2003
|
29.01.2004 11:13:14
|
|
|
PIII 500Mhz
Emaplaat on Acorp 6ZX81, 3 ISA, 4 PCI, 1 AGP 2x
(Toetab max ~866Mhz proset, 440 chipset)
256MB Kingstoni mälu
10+3,2 GB HDD
FDD ja CDROM
ATI Radeon 7000 VE 32 MB
SB Live! 8MB
LAN - SMC1211TX
Creative raadiokaart
Belinea molu
_________________ Naljakas video ärge vaadake;) |
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Winterwind
One

liitunud: 19.05.2002
|
29.01.2004 11:39:44
|
|
|
| kremlin kirjutas: |
 |
ja punktid?
|
|
| Kommentaarid: 1009 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
728 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lamp
HV Guru

liitunud: 08.11.2001
|
29.01.2004 11:50:49
|
|
|
niiet voltci rekordit korrati juba madalama prosetaktiga, vanema videokaardiga ja madalamate videokelladega
Niiet proovi kuidagi välja pigistada see 2500mhz prosest.
ja tee videole voltmod
_________________ eriti julm |
|
| Kommentaarid: 193 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
169 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Winterwind
One

liitunud: 19.05.2002
|
29.01.2004 12:06:00
|
|
|
| lamp kirjutas: |
niiet voltci rekordit korrati juba madalama prosetaktiga, vanema videokaardiga ja madalamate videokelladega  |
http://service.futuremark.com/compare?2k1=7382779 päris rekordit veel korratud ei ole
3DMark Score 18755
Barton 2500+ @ 11x218=2398mhz
Powercolor r9800se modded to r9800pro 378/337
Hynix D-43 @ 218mhz, 8-4-4-2.5
default video kelladega on see skoor ilma wini ja kaarti tweakimata, draiverid ei olnud kah kõige paremad ja winiks oli XP
|
|
| Kommentaarid: 1009 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
728 |
|
| tagasi üles |
|
 |
xtr
HV Guru

liitunud: 20.12.2001
|
29.01.2004 12:12:49
|
|
|
ei vabanda välja
_________________ M: Magic Mouse + Keyboard, MX Master 3S
M: 16GB DDR4, 1TB SSD |
|
| Kommentaarid: 330 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
272 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Winterwind
One

liitunud: 19.05.2002
|
29.01.2004 12:15:20
|
|
|
| xtr kirjutas: |
ei vabanda välja  |
ei vabanda jah aga ma seda r9800se-d eriti ei piinanudki, kaarti klokkisin peamiselt
ilma proset klokkimata ja kui proset klokkisin siis kaarti ei näppinud
aga jah, olid ajad...
ps: oleks võinud ikka 20k ära teha küll, oleks radeon praegu käepärats siis teeks kohe ära
prose @ 2530mhz ja kaart 460/395, pilt võib küll jube olla aga skoor oleks sellline, et
|
|
| Kommentaarid: 1009 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
728 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jyri
HV vaatleja
liitunud: 29.01.2004
|
29.01.2004 12:23:46
|
|
|
P4 2,6 HT
P4C800 deluxe
FX5950 256MB
3Dmark 2000: 14500
|
|
| tagasi üles |
|
 |
xtr
HV Guru

liitunud: 20.12.2001
|
29.01.2004 12:27:47
|
|
|
vähevõitu nagu??? 3dmark 2000
_________________ M: Magic Mouse + Keyboard, MX Master 3S
M: 16GB DDR4, 1TB SSD |
|
| Kommentaarid: 330 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
272 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jyri
HV vaatleja
liitunud: 29.01.2004
|
29.01.2004 13:15:02
|
|
|
| eks peab drivereid uuendama.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
tomz
HV veteran

liitunud: 02.10.2002
|
29.01.2004 15:00:52
|
|
|
| tsitaat: |
| I AM THE KING OF OC |
no way, vbl king of 3dmark aga need oc'id on nõrgad, isegi minu 9500 core on kõrgemal. mis sa ei julge prosele volte anda või ei lähe rohkem, sest nii 1.85-1.9 20C õhuga pole hullu.
edti: ma oman sinu fps'e nii mõnesgi testis
Car Chase - High Detail: 99.9 vs 91.9 (parim 101.4 mul )
Lobby - High Detail: 109.1 vs 101.5
|
|
| Kommentaarid: 68 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HDTanel
Overclocker

liitunud: 15.12.2002
|
29.01.2004 17:18:53
|
|
|
Sa anna mulle hea jahutus siis näitan et olen KING OF OC ma pigistaks viimase välja... aga jah... 1.85v 2400MHz minuarust ära ei jooksutanud.
OK proovin uuesti.
AH JAH..... 3DMark2003 SAIN PEAAEGU 6000p
_________________ Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel |
|
| Kommentaarid: 635 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
496 |
|
| tagasi üles |
|
 |
v2hja
HV Guru

liitunud: 14.03.2003
|
29.01.2004 17:30:09
|
|
|
ma sain yle 6k punkti 3dmark2k3 ...
aga lahjad kellad oli oleks vast rohkem saanud
_________________ www.ninjatune.net
RIP Monkey Radio |
|
| Kommentaarid: 74 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tomz
HV veteran

liitunud: 02.10.2002
|
29.01.2004 17:33:09
|
|
|
| PlatoonSgtElias kirjutas: |
Sa anna mulle hea jahutus siis näitan et olen KING OF OC ma pigistaks viimase välja... aga jah... 1.85v 2400MHz minuarust ära ei jooksutanud.
OK proovin uuesti.
AH JAH..... 3DMark2003 SAIN PEAAEGU 6000p  |
mõh... ma ei tea mis ime kohas sa elad, et kasti akna peale ei saa panna... -10 ja rohkem celsiust on parem kui vesijahutus imo. no ja kes teab, vbl kehva eksemplaar prose sattunud ja ei läegi rohkem
-12 kraadil
näiteks, 2.6GHz ätt 1.9volti oli temp 5C, mäluga 1:1, ehk siis 476MHz, video leige stock jahutusega ätt 415/340, mis ühtlasi ka viimne piir ilma vmodita.
ok, ole siis KING OF OC kui nii väga tahad
| tsitaat: |
edti: ma oman sinu fps'e nii mõnesgi testis
Car Chase - High Detail: 99.9 vs 91.9 (parim 101.4 mul )
Lobby - High Detail: 109.1 vs 101.5 |
tuletan seda meelde, need suuremad parea OC'i tõttu, sul arenemis ruumi jätkub.
|
|
| Kommentaarid: 68 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HDTanel
Overclocker

liitunud: 15.12.2002
|
29.01.2004 19:51:51
|
|
|
Ma ei hakka nagu arvutit esimese korruse akna peale panema eksole
_________________ Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel |
|
| Kommentaarid: 635 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
496 |
|
| tagasi üles |
|
 |
enx
HV kasutaja
liitunud: 11.12.2003
|
29.01.2004 20:31:59
|
|
|
| kiva tulemus jaanil ikka
|
|
| Kommentaarid: 31 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HDTanel
Overclocker

liitunud: 15.12.2002
|
|
| Kommentaarid: 635 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
496 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Scart
HV Guru

liitunud: 04.02.2002
|
29.01.2004 22:34:21
|
|
|
| 17 tuhhi täpselt tavalise jooksuga, midagi pole twiigitud, masin profiilis, linki ple, kuna tegin offline ajal
|
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
2 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tomz
HV veteran

liitunud: 02.10.2002
|
29.01.2004 22:48:40
|
|
|
no tegelikult väga hea skoor nii pisikiese cklokiga, omad paljusid 9800'dasid
oleks rohkem Mhz'e oleks ka 20k.
| tsitaat: |
| 17 tuhhi täpselt tavalise jooksuga, midagi pole twiigitud, masin profiilis, linki ple, kuna tegin offline ajal |
btw, ma teen alati testi offline, saab mõned lisapunktid, save'n ära ja siis hiljem upin, milles probleem...
|
|
| Kommentaarid: 68 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Scart
HV Guru

liitunud: 04.02.2002
|
30.01.2004 09:49:29
|
|
|
| ok, täna õhtu teen siis uuesti!
|
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
2 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HDTanel
Overclocker

liitunud: 15.12.2002
|
30.01.2004 09:51:07
|
|
|
ma saan nii 16,500 tavaliste kelladega... ja siis suurendan videokaardi kellamisega selle ÜLE 2000p võrra weird or what
_________________ Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel |
|
| Kommentaarid: 635 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
496 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ZHarp
Kreisi kasutaja
liitunud: 27.11.2001
|
30.01.2004 16:18:20
|
|
|
| Scart kirjutas: |
| ok, täna õhtu teen siis uuesti! |
Sa clocki nüüd prooviks leegid välja sellest Radeoni poisist Ja lükka ikka protsessori Mhz ka kõrgemale
|
|
| Kommentaarid: 61 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
56 |
|
| tagasi üles |
|
 |
format666
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.07.2003
|
30.01.2004 17:04:05
|
|
|
| OT: mis oleksid parimad draiverid r9800 pro 3dmark01 testimiseks?
|
|
| Kommentaarid: 70 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
2 :: |
42 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Scart
HV Guru

liitunud: 04.02.2002
|
31.01.2004 11:39:31
|
|
|
link :: mingi nali?
nii vähe?
EDIT: veel parem, prose on 2200 mhz peal ja skoor on 16300... ? õigus jah, mis drivereid siis kasutama peaks üldse? mul on default 4.10 peal, skoori vaadates paistab see vist halb mõte olevat
viimati muutis Scart 31.01.2004 12:00:29, muudetud 2 korda |
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
2 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pots4t4j4
HV Guru
liitunud: 14.09.2002
|
31.01.2004 11:52:25
|
|
|
ju sul siis kehvasti konfitud asi vms isegi plaaton sai rohkem
|
|
| Kommentaarid: 493 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
401 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Krizto
Kreisi kasutaja

liitunud: 29.07.2003
|
31.01.2004 11:55:51
|
|
|
| tegelt mis on siis ikkagi kõige paremad draiverid bencmarkimiseks? ise kasutasin catalyst 3.7 baasil omegasid
|
|
| Kommentaarid: 58 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
54 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pots4t4j4
HV Guru
liitunud: 14.09.2002
|
31.01.2004 12:03:43
|
|
|
kui punne taga ajad sisi win 2k piale twiigi see ära sisi omegad ja kaardile tublisti piitsa
|
|
| Kommentaarid: 493 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
401 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Krizto
Kreisi kasutaja

liitunud: 29.07.2003
|
31.01.2004 12:05:27
|
|
|
| aga millised omegad parimad on? või on midagi muud veel paremat? mul oleks vaja siis teist kõvaketast, et w2k peale panna, aga seda pole kuskilt võtta praegu
|
|
| Kommentaarid: 58 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
54 |
|
| tagasi üles |
|
 |
123
Kreisi kasutaja

liitunud: 07.11.2001
|
31.01.2004 12:24:52
|
|
|
| Kuskil oli 4.1 driverite v6rdlus ATI originaal vs. Omega vs. DNA .Ja Omegad olid k6ige aeglasemad....
|
|
| Kommentaarid: 59 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
56 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Krizto
Kreisi kasutaja

liitunud: 29.07.2003
|
31.01.2004 12:29:07
|
|
|
| 4.1 pidid jamad olema, soovitati ainult XT omanikele. mulle öeldi et 3,7 baasil omegad pidid 9800se jaoks parimad olema. äkki on keegi midagi veel paremat leidnud?
|
|
| Kommentaarid: 58 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
54 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tomz
HV veteran

liitunud: 02.10.2002
|
31.01.2004 12:32:24
|
|
|
| 123 kirjutas: |
| Kuskil oli 4.1 driverite v6rdlus ATI originaal vs. Omega vs. DNA .Ja Omegad olid k6ige aeglasemad.... |
minu meelest vastupidi, omegad kõige kiiremad/kõige rohkem punkte 3dmarkgi ja orikad veits aeglasemad kui DNA.
mina kasutan benchimiseks täielikult tweakitud win2k + sp4 ja cat 3.7
|
|
| Kommentaarid: 68 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Krizto
Kreisi kasutaja

liitunud: 29.07.2003
|
31.01.2004 12:34:22
|
|
|
| ja kuidas see w2k tweakimine välja näeb??
|
|
| Kommentaarid: 58 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
54 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tomz
HV veteran

liitunud: 02.10.2002
|
31.01.2004 12:52:37
|
|
|
| Krizto kirjutas: |
| ja kuidas see w2k tweakimine välja näeb?? |
ma soovitan teha sul uue partisiooni, kuhu paned win2k, mida muuks kui benchimiseks ei kasuta, sest seal lihtsalt paljud muud asjad ei tööta. kui tahad võin mõned winxp tweakimise õpetused anda, mis sobivad iseaalselt ka win2k'le. sama use guugel.kom
|
|
| Kommentaarid: 68 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Krizto
Kreisi kasutaja

liitunud: 29.07.2003
|
31.01.2004 17:10:33
|
|
|
| mul on uus partitsioon kus w2k peal, aga saan palju vähem punkte
|
|
| Kommentaarid: 58 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
54 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tomz
HV veteran

liitunud: 02.10.2002
|
31.01.2004 17:15:02
|
|
|
| Krizto kirjutas: |
| mul on uus partitsioon kus w2k peal, aga saan palju vähem punkte |
kas service pack on peal. ilma SP'ta sain ka vähem punkte, kuid panin SP4 peale ja sain rohkem. mitte küll märgatavalt aga mingi paarsada punkti.
|
|
| Kommentaarid: 68 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
xtr
HV Guru

liitunud: 20.12.2001
|
31.01.2004 17:21:49
|
|
|
| tomz kirjutas: |
| kuhu paned win2k, mida muuks kui benchimiseks ei kasuta, sest seal lihtsalt paljud muud asjad ei tööta. |
misasjad ei tööta? 2k benchimise platform umbes nagu WRC autod, mis rallivad vingelt aga tegelikult on palju kapriissemad ja ebakindlamad kui tavaautod...
vaevalt küll. 2k on igati pro opsüsteem, ja seal just töötab enamik asju. XP on selline kahtlane Billikaka, mille ma prooviks peale lasin. midagi paremat siin küll ei paista, nõmedalt tuleb vaeva näha, et moosist lahti ja asi tööle saada. 2k all kõik ilus ja lihtne
2k tweakidest võiks rääkida küll, mitte linke XP tweakidele anda.
punkte juurde andis märgatavalt SP2, uuemate puhul erilist edasiminekut ei olnud, maybe isegi vähem sai SP4-ga.
_________________ M: Magic Mouse + Keyboard, MX Master 3S
M: 16GB DDR4, 1TB SSD |
|
| Kommentaarid: 330 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
272 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tomz
HV veteran

liitunud: 02.10.2002
|
31.01.2004 17:35:09
|
|
|
| tsitaat: |
| misasjad ei tööta? 2k benchimise platform |
muidugi töötab kõik ja hästi kui on lihtne tweak. aga kui ma ikka kõik asjad ise ära keelan ei saagi ju miski töötada
peab ka siis SP2'ega proovima kui uus kaart kohale jõuab.
edit: win2k ja winxp nõnda sarnased ja win2k'le ma polegi tweakimise manuaale leidnud. winxp õpetusega sai kõik tehtud mis vaja.
|
|
| Kommentaarid: 68 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Krizto
Kreisi kasutaja

liitunud: 29.07.2003
|
31.01.2004 17:37:47
|
|
|
| no ja mis see uus kaart siis sul oleks?
|
|
| Kommentaarid: 58 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
54 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tomz
HV veteran

liitunud: 02.10.2002
|
31.01.2004 20:01:53
|
|
|
| Krizto kirjutas: |
| no ja mis see uus kaart siis sul oleks? |
väheke konkurentsi juurde. sapphire 9800 pro.
|
|
| Kommentaarid: 68 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Winterwind
One

liitunud: 19.05.2002
|
31.01.2004 20:07:21
|
|
|
| tomz kirjutas: |
| väheke konkurentsi juurde. sapphire 9800 pro. |
jajah, vaatab kes ennem 20k 3dmark 2001se-s ära teeb, kas minu fx või sinu radeon
|
|
| Kommentaarid: 1009 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
728 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HDTanel
Overclocker

liitunud: 15.12.2002
|
31.01.2004 20:10:37
|
|
|
| voltc kirjutas: |
| tomz kirjutas: |
| väheke konkurentsi juurde. sapphire 9800 pro. |
jajah, vaatab kes ennem 20k 3dmark 2001se-s ära teeb, kas minu fx või sinu radeon  |
Mis mis? sa tellisid FX omale?
Ja ärge mind unustage ma kaa konkurent vaja parem jahutsu saada või kiiremini lasnale kolida
_________________ Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel |
|
| Kommentaarid: 635 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
496 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Winterwind
One

liitunud: 19.05.2002
|
31.01.2004 20:14:06
|
|
|
| PlatoonSgtElias kirjutas: |
Mis mis? sa tellisid FX omale?
|
https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=71927
seal teemas sellest fx-i ostust kõvasti jahutud...
sa pole oma poole millise Zalmani jahutusega mingi konkurent... tõsiseks klokkimiseks läheb ikka tõsist jahutust vaja
ära südamesse võta 8)
|
|
| Kommentaarid: 1009 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
728 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tomz
HV veteran

liitunud: 02.10.2002
|
31.01.2004 20:15:22
|
|
|
| voltc kirjutas: |
jajah, vaatab kes ennem 20k 3dmark 2001se-s ära teeb, kas minu fx või sinu radeon  |
hehee... millal sul see kaart tuleb? mul läheb veel nädalake enne kui algust saan teha.
muidu fx5900 miskine jah?
edit: juba sain teada.
no minu tõsine jahutus on külm õhk , loodame, et see niipea ei lõppe.
|
|
| Kommentaarid: 68 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Winterwind
One

liitunud: 19.05.2002
|
31.01.2004 20:21:21
|
|
|
| tomz kirjutas: |
no minu tõsine jahutus on külm õhk , loodame, et see niipea ei lõppe. |
homsest + kraadid kogu eestis aga loodame, et nädalalõpu(järgmise) poole ilm külmeneb kuigi tegelt oleks ka mingi +5 kraadist abi,
fx ju töötab mingi 60-100 kraadi juures tavaliselt
vähemalt tuba saab suht kiirelt jälle soojaks, special thanks to nVIDIA 4 that
|
|
| Kommentaarid: 1009 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
728 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HDTanel
Overclocker

liitunud: 15.12.2002
|
31.01.2004 21:48:14
|
|
|
| voltc kirjutas: |
| PlatoonSgtElias kirjutas: |
Mis mis? sa tellisid FX omale?
|
https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=71927
seal teemas sellest fx-i ostust kõvasti jahutud...
sa pole oma poole millise Zalmani jahutusega mingi konkurent... tõsiseks klokkimiseks läheb ikka tõsist jahutust vaja
ära südamesse võta 8) |
Kuule zalman ikka sitaks hea... mul veel kaks venti 12v võivad peale puhuda... core on külm nii
_________________ Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel |
|
| Kommentaarid: 635 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
496 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tomz
HV veteran

liitunud: 02.10.2002
|
31.01.2004 21:55:53
|
|
|
| PlatoonSgtElias kirjutas: |
Kuule zalman ikka sitaks hea... mul veel kaks venti 12v võivad peale puhuda... core on külm nii |
võta siis kätte ja proovi max OC ära, mina tegin niimoodi, ei ole mingit pidevat kannimist selle 3dmargiga...
|
|
| Kommentaarid: 68 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
123
Kreisi kasutaja

liitunud: 07.11.2001
|
31.01.2004 23:52:08
|
|
|
link :: 21513
Njah,ikka vist peab panema videokaardi m2ludele radikad ja ega voltmodki paha ei tee
Club3D 9800SE 455/750
|
|
| Kommentaarid: 59 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
56 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|