|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
prtv
HV Guru
liitunud: 20.03.2006
|
02.01.2013 14:33:37
|
|
|
Ebayst saab ka hingehinnaga.
_________________ |
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
73 |
|
| tagasi üles |
|
 |
soovija
Kreisi kasutaja

liitunud: 26.12.2004
|
03.01.2013 18:59:46
|
|
|
| Mari_S kirjutas: |
Ega ei ole teada, kas ja millal võiks google stores jälle N4 saadaval olla?  |
Hetkel Nexus 4 8 GB ja 16 GB sold out.
Nexus 10 16 GB/32 GB -> SHIPS SOON | Ships in less than one week. Tax and shipping will be calculated at checkout.
|
|
| Kommentaarid: 100 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
4 :: |
85 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004
|
04.01.2013 00:30:16
|
|
|
| Usas's oli Nexus 10 juba laos, vähemasti vahepeal.
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Millestone
HV kasutaja

liitunud: 10.05.2002
|
11.01.2013 11:57:31
|
|
|
| kas nexus telefoni e960 reaalselt millalgi jõuab eestisse ka müügile või see jääb ainult helesiniseks unistuseks ?
|
|
| Kommentaarid: 28 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Taavi_R
HV Guru

liitunud: 30.09.2002
|
|
| Kommentaarid: 186 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
3 :: |
166 |
|
| tagasi üles |
|
 |
erkin
HV kasutaja

liitunud: 13.03.2003
|
16.01.2013 20:49:28
|
|
|
Juba liigub uudis Nexus 5 kohta. 5" ekraan FullHD resoga, tegra 4 ja esitlus mai Google I/O.
Hinnaskaala samas suurusjärgus 4-ga st. jätkatakse soodsate mudelitega mis muidugi super.
Võimalik, et 4 ei jõuagi enam müüki, ehk tilgutatakse mõned partiid
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
29 |
|
| tagasi üles |
|
 |
prtv
HV Guru
liitunud: 20.03.2006
|
16.01.2013 20:52:44
|
|
|
| erkin kirjutas: |
Juba liigub uudis Nexus 5 kohta. 5" ekraan FullHD resoga, tegra 4 ja esitlus mai Google I/O.
Hinnaskaala samas suurusjärgus 4-ga st. jätkatakse soodsate mudelitega mis muidugi super.
Võimalik, et 4 ei jõuagi enam müüki, ehk tilgutatakse mõned partiid  |
Viitsid mõned lingid ka ehk anda?
|
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
73 |
|
| tagasi üles |
|
 |
erkin
HV kasutaja

liitunud: 13.03.2003
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
29 |
|
| tagasi üles |
|
 |
renhoelder
HV veteran

liitunud: 19.06.2003
|
16.01.2013 21:28:24
|
|
|
| DigeBeni kirjutas: |
| renhoelder kirjutas: |
| erkin, pead silmas Google'i ja Motorola koostööna lubatud X-phone'i mis väidetavalt iPhone'iga konkureerima peaks hakkama? |
... juba praegu ei konkureeri või  |
kusjuures, millegipärast jäi selline mulje küll neid artikleid lugedes. Mitte, et ma sellega nõustuks. Äkki siis on peetud silmas, et hakkab hinna poolest konkureerima?
|
|
| Kommentaarid: 75 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
71 |
|
| tagasi üles |
|
 |
somnambuul
HV veteran
liitunud: 22.03.2004

|
16.01.2013 22:13:49
|
|
|
| Nexus 4 ei konkureeri ju eriti millegagi...teda lihtsalt pole müügil.
|
|
| Kommentaarid: 60 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
54 |
|
| tagasi üles |
|
 |
erkin
HV kasutaja

liitunud: 13.03.2003
|
16.01.2013 23:10:18
|
|
|
| Millestone kirjutas: |
| kas nexus telefoni e960 reaalselt millalgi jõuab eestisse ka müügile või see jääb ainult helesiniseks unistuseks ? |
EMT foorumis kirjutavad asjaga seotud isikud, et EMT-s müüki ei tule.
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
29 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ms
HV vaatleja
liitunud: 30.09.2004
|
16.01.2013 23:27:40
|
|
|
| Kui on soov osta, siis hetkel kõige mõttekam eBay?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
deathdog
HV kasutaja
liitunud: 22.03.2009
|
17.01.2013 00:32:36
|
|
|
| somnambuul kirjutas: |
| Nexus 4 ei konkureeri ju eriti millegagi...teda lihtsalt pole müügil. |
konkuteerib nende nokia telefonidega mida toota ei suudeta:D
|
|
| tagasi üles |
|
 |
prtv
HV Guru
liitunud: 20.03.2006
|
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
73 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Braien
HV Guru

liitunud: 02.02.2009
|
17.01.2013 11:59:05
|
|
|
mikk36, Õnneks enamus HV-foorumi liikmetest oskavad prantsuse keelt.
_________________ Has anyone really been far even as decided to use even go want to do look more like? |
|
| Kommentaarid: 102 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
90 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
somnambuul
HV veteran
liitunud: 22.03.2004

|
17.01.2013 12:26:46
|
|
|
Seal on kolm pilti
|
|
| Kommentaarid: 60 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
54 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004
|
17.01.2013 13:06:32
|
|
|
| somnambuul kirjutas: |
Seal on kolm pilti  |
Selge, ei kasuta imguri ja ei osanud vaadata seda.
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
renhoelder
HV veteran

liitunud: 19.06.2003
|
|
| Kommentaarid: 75 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
71 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ulla18
HV kasutaja

liitunud: 05.01.2005
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
8bit
HV vaatleja
liitunud: 25.05.2011
|
25.01.2013 18:08:18
|
|
|
| Kas näiteks Berliini või Londonisse sõites ei saaks Nexus 4 lihtsalt poest osta või nad tahavad lepinguliseks kliendiks hakkamist ja panevad muidu pool juurde? Või Nexus 10? Praegu oleks sõit Londonisse edasi-tagasi odavam, kui kuskil Ebayst ostmine.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
somnambuul
HV veteran
liitunud: 22.03.2004

|
25.01.2013 21:33:21
|
|
|
| 8bit kirjutas: |
| Kas näiteks Berliini või Londonisse sõites ei saaks Nexus 4 lihtsalt poest osta või nad tahavad lepinguliseks kliendiks hakkamist ja panevad muidu pool juurde? Või Nexus 10? Praegu oleks sõit Londonisse edasi-tagasi odavam, kui kuskil Ebayst ostmine. |
Seda ei müüda hetkel ju kuskil poes.
|
|
| Kommentaarid: 60 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
54 |
|
| tagasi üles |
|
 |
8bit
HV vaatleja
liitunud: 25.05.2011
|
26.01.2013 13:29:33
|
|
|
| Ma lugesin hiljuti, et UK mobiilimüüja Carphone Warehouse müüb Nexus 7 isegi odavamalt, kui Google ise, aga ilmselt ikkagi hooajaliselt, sest praegu on 7 plaaniga tasuta kaasasaadav ja 10 nende lehel enam pole. See, et inimesed Ebays nii kallilt müüvad, on natuke arusaamatu või näitab, et 4 ja 10 on siis nii raskesti saadavad ja on väga suur nõudlus. Hea ärivõimalus ju USA või teatud EU riikide kodanikele.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
deathdog
HV kasutaja
liitunud: 22.03.2009
|
29.01.2013 10:37:20
|
|
|
| kas see sama asi? google väidab et saksas pole saada hetkel aga kohalikus "poekeses" paistis letis olema isegi (samas võib ka siis 2 nädalat tellimis aeg olla)
|
|
| tagasi üles |
|
 |
xheix1712
HV Guru

liitunud: 24.06.2006
|
|
| Kommentaarid: 195 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
175 |
|
| tagasi üles |
|
 |
spezwend
HV veteran
liitunud: 31.12.2003
|
29.01.2013 19:21:57
|
|
|
| Kuidas garantii toimib nendele välismaalt ostetud telefonidele? Eestis neid vist ei remondita?
|
|
| Kommentaarid: 67 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
63 |
|
| tagasi üles |
|
 |
deathdog
HV kasutaja
liitunud: 22.03.2009
|
30.01.2013 00:08:07
|
|
|
| ma ei tea kuidas telefonidega aga nt samsungi pesumasina puhul saatis samsung.ee mind pikalt, et ei kuulu nende mudelinimistusse või midagi ja ütles et see mudel on idaeuroopa turule ja seda remondib keegi kuskil majaka tänava keldris. nii et enne kui omale see LG osta siis mina eestis uuriks järgi kas ja kuidas on garantiiga.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Taavi_R
HV Guru

liitunud: 30.09.2002
|
31.01.2013 17:08:03
|
|
|
Kaua oodatud kaunike...
Sain nokkida seda hiljuti. Tõesti on üks ägedamaid Android telefone. Aga jään ikka iPhone peale.
Enda tellitud telefon jõudis ka lõpuks kohale aga ... kes tahab võib ühendust võtta
_________________ raamatupidamine | laadakalender |
|
| Kommentaarid: 186 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
3 :: |
166 |
|
| tagasi üles |
|
 |
martmaalt
HV vaatleja
liitunud: 07.10.2011
|
07.02.2013 20:49:19
|
|
|
Kuna Nexus 4 on meie regioonis suht-koht-mõistlikult-mõistliku-hinnaga kättesaamatu, siis milline oleks "puhta" androidiga ligilähedane telefon? samsunn I5800 hakkab ilmutama väsimuse märke ja puhas android Nexus 7 peal on näidanud ennast hea valikuna vs samjunni liidesega.
viimati muutis martmaalt 07.02.2013 20:50:04, muudetud 1 kord |
|
| tagasi üles |
|
 |
ranel
HV Guru
liitunud: 28.02.2005
|
07.02.2013 20:49:45
|
|
|
Kus seda Eestis müüakse?
_________________ Mobiilne rehvivahetus Lõuna-Eestis ja rehvide tellimine üle Eesti. www.rsrehvid.ee 55 684 121 |
|
| Kommentaarid: 186 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
165 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Chaza!
HV veteran

liitunud: 18.07.2006
|
07.02.2013 20:50:40
|
|
|
Keegi mingeid huvitavaid/häid romme ka on katsetanud?
_________________ Linux - Future
"Those Who Sacrifice Liberty For Security Deserve Neither." - Benjamin Franklin
1984 was not supposed to be instruction manual |
|
| Kommentaarid: 59 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
53 |
|
| tagasi üles |
|
 |
prtv
HV Guru
liitunud: 20.03.2006
|
07.02.2013 20:52:13
|
|
|
| Chaza! kirjutas: |
| Keegi mingeid huvitavaid/häid romme ka on katsetanud? |
CM10.1 alates 1'st päevast peal, pole rohkemaks vajadust näinud.
|
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
73 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pluuto
HV kasutaja
liitunud: 21.07.2008
|
10.02.2013 22:49:39
|
|
|
Plaan endale üks Nexus 4 Inglismaal sõbra poolt tellida ja siis siia transportida.
Kui kellel ka ostuhuvi olemas siis võin selles osas aidata
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Chaza!
HV veteran

liitunud: 18.07.2006
|
11.02.2013 16:19:07
|
|
|
| gan3b kirjutas: |
| Chaza! kirjutas: |
| Keegi mingeid huvitavaid/häid romme ka on katsetanud? |
CM10.1 alates 1'st päevast peal, pole rohkemaks vajadust näinud. |
Mul stock, paari proovisin ka, kuid ei näinud mõtet. Stock töötab päris ok-lt.
Mis CM10.1-s head on?
_________________ Linux - Future
"Those Who Sacrifice Liberty For Security Deserve Neither." - Benjamin Franklin
1984 was not supposed to be instruction manual |
|
| Kommentaarid: 59 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
53 |
|
| tagasi üles |
|
 |
prtv
HV Guru
liitunud: 20.03.2006
|
11.02.2013 16:28:50
|
|
|
Pisiasjad, mis stockis puudu on.
*profiilid
*navBari nuppude vahetamine
*LED värvide muutmine
*mugavam notification bar / settings bar (tiled on muudetavad ja ümber tõstetavad)
*täiustatud power menu
*volüümi nuppudega lugude vahetamine
*SMS loetuks märkimine notification baris /vastamine pop upiga
Kui nüüd mõni minule korda minev asi nimetada.
_________________ |
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
73 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Chaza!
HV veteran

liitunud: 18.07.2006
|
|
| Kommentaarid: 59 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
53 |
|
| tagasi üles |
|
 |
prtv
HV Guru
liitunud: 20.03.2006
|
15.02.2013 16:16:35
|
|
|
Ja uusim CM10.1 nightly ka nüüd 4.2.2 peal
|
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
73 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kalvi
HV vaatleja

liitunud: 26.03.2006
|
25.02.2013 15:29:47
|
|
|
Kahjuks ei oska kinnitada, kas probleem on üldine või mingi minu seadme/sim-i anomaalia aga kohe peale 4.2.2-e peale laskmist kadus telefonist SIM-kaardi haldusvahend ja sellega ka mobiil-ID kasutusvõimalus. Elisast veel mingit vastust sellekoha pealt saanud pole.
Kui see pisiasi kõrvale jätta, siis olen telefoniga ülimalt rahul ja julgen soovitada kolme pöidlaga.
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KillFrenzy
HV Guru

liitunud: 05.04.2003
|
25.02.2013 17:20:23
|
|
|
| Vaatsin ebays läks müügiks 16gb versioon 300 naelaga, see on ju odavam kui play stores + ebay ja paypali käärid. Täitsa uus, kinnises pakendis telefon.
|
|
| Kommentaarid: 151 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004
|
25.02.2013 17:57:41
|
|
|
kalvi, uusima CM'iga ei ole probleemi esinenud veel.
KillFrenzy, 16 GB versioon maksab Google'i kaudu 279 naela.
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KillFrenzy
HV Guru

liitunud: 05.04.2003
|
25.02.2013 19:05:26
|
|
|
| Ok, see selgitab, arvasin maksab ka kuskil 349€ kanti.
|
|
| Kommentaarid: 151 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ulla18
HV kasutaja

liitunud: 05.01.2005
|
25.02.2013 21:27:16
|
|
|
| Olen nüüd Nexust kasutanud 5 päeva ja pole paremat telefoni näinud. Kui keegi tahab kogeda puhast androidi võlu siis see on õige valik. See kiirus on hämmastav. Kui google samamoodi jätkab siis apple peab tõsiselt pingutama hakkama, et ree peal püsida! Ja selle väikese mahu nagu 16GB pärast ka väga ei kurda, kuna drive 25 giga on suht saadaval sentide eest kui peaks vaja minema.
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kalvi
HV vaatleja

liitunud: 26.03.2006
|
28.02.2013 11:28:46
|
|
|
| kalvi kirjutas: |
| Kahjuks ei oska kinnitada, kas probleem on üldine või mingi minu seadme/sim-i anomaalia aga kohe peale 4.2.2-e peale laskmist kadus telefonist SIM-kaardi haldusvahend ja sellega ka mobiil-ID kasutusvõimalus. Elisast veel mingit vastust sellekoha pealt saanud pole. |
Sain Elisast järgneva vastuse:
Kuna Google Nexus 4 on orienteeritud Ameerika turule, siis pole viimasel operatsioonisüsteemi versioonil SIM tööriistad arendatud, mistõttu ka Mobiil-ID ei toimi.
Ainsaks lahenduseks on panna telefonis tagasi vanem operatsioonisüsteemi versioon.
Vot nii vot.
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
weasel
HV Guru

liitunud: 27.08.2003
|
28.02.2013 11:29:25
|
|
|
Ilma M-ID-ta on küll raske hakkama saada. Vähemalt minul. Igapäevaselt kasutan.
ulla18, kaamera pidi kehv olema?
_________________ PSN: weaselEST |
|
| Kommentaarid: 38 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DigeBeni
HV Guru

liitunud: 06.11.2001
|
28.02.2013 11:41:09
|
|
|
| kalvi kirjutas: |
| kalvi kirjutas: |
| Kahjuks ei oska kinnitada, kas probleem on üldine või mingi minu seadme/sim-i anomaalia aga kohe peale 4.2.2-e peale laskmist kadus telefonist SIM-kaardi haldusvahend ja sellega ka mobiil-ID kasutusvõimalus. Elisast veel mingit vastust sellekoha pealt saanud pole. |
Sain Elisast järgneva vastuse:
Kuna Google Nexus 4 on orienteeritud Ameerika turule, siis pole viimasel operatsioonisüsteemi versioonil SIM tööriistad arendatud, mistõttu ka Mobiil-ID ei toimi.
Ainsaks lahenduseks on panna telefonis tagasi vanem operatsioonisüsteemi versioon.
Vot nii vot. |
... eelmise Galaxy Nexusega oli 4.1.1 puhul sama jama:
https://code.google.com/p/android/issues/detail?id=34909
... aga see parandati 4.2 versioonis, tuleks teha lihtsalt otse arendajale sama moodi ticket
_________________

viimati muutis DigeBeni 28.02.2013 11:48:39, muudetud 2 korda |
|
| Kommentaarid: 198 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
5 :: |
163 |
|
| tagasi üles |
|
 |
prtv
HV Guru
liitunud: 20.03.2006
|
28.02.2013 11:42:28
|
|
|
| kalvi kirjutas: |
| kalvi kirjutas: |
| Kahjuks ei oska kinnitada, kas probleem on üldine või mingi minu seadme/sim-i anomaalia aga kohe peale 4.2.2-e peale laskmist kadus telefonist SIM-kaardi haldusvahend ja sellega ka mobiil-ID kasutusvõimalus. Elisast veel mingit vastust sellekoha pealt saanud pole. |
Sain Elisast järgneva vastuse:
Kuna Google Nexus 4 on orienteeritud Ameerika turule, siis pole viimasel operatsioonisüsteemi versioonil SIM tööriistad arendatud, mistõttu ka Mobiil-ID ei toimi.
Ainsaks lahenduseks on panna telefonis tagasi vanem operatsioonisüsteemi versioon.
Vot nii vot. |
Mul 4.2.2 peal töötab väga hästi samas.
|
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
73 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DigeBeni
HV Guru

liitunud: 06.11.2001
|
28.02.2013 11:58:30
|
|
|
... alati võib proovida muidugi ka tehase seadete taastamist ja cache puhastamist, võib-olla läks midagi uuendamise käigus katki vms. siis see liigutus peaks taastama kogu süsteemi puhtal kujul ...
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 198 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
5 :: |
163 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ulla18
HV kasutaja

liitunud: 05.01.2005
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
eckh
Kreisi kasutaja
liitunud: 18.12.2001
|
28.02.2013 23:29:42
|
|
|
| Keegi photo-sphere on proovinud teha? Siin on paljudel päris hästi välja tulnud, aga kui youtubest vaadata suvaliste kasutajate demosid, siis enamasti tulemus väga ilus ei paista. Kui lihtne või raske see on ?
|
|
| Kommentaarid: 108 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
103 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|