Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Google Nexus 4 (LG E960) märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5 ... 17, 18, 19  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
prtv
HV Guru

liitunud: 20.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.01.2013 14:33:37 vasta tsitaadiga

Ebayst saab ka hingehinnaga.
_________________
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
soovija
Kreisi kasutaja
soovija

liitunud: 26.12.2004




sõnum 03.01.2013 18:59:46 vasta tsitaadiga

Mari_S kirjutas:
Ega ei ole teada, kas ja millal võiks google stores jälle N4 saadaval olla? icon_wink.gif


Hetkel Nexus 4 8 GB ja 16 GB sold out.

Nexus 10 16 GB/32 GB -> SHIPS SOON | Ships in less than one week. Tax and shipping will be calculated at checkout.
Kommentaarid: 100 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 4 :: 85
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 04.01.2013 00:30:16 vasta tsitaadiga

Usas's oli Nexus 10 juba laos, vähemasti vahepeal.
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Millestone
HV kasutaja


liitunud: 10.05.2002




sõnum 11.01.2013 11:57:31 vasta tsitaadiga

kas nexus telefoni e960 reaalselt millalgi jõuab eestisse ka müügile või see jääb ainult helesiniseks unistuseks ?
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Taavi_R
HV Guru
Taavi_R

liitunud: 30.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.01.2013 11:31:37 vasta tsitaadiga

Paistab, et Soomes juba müügil: http://www.verkkokauppa.com/fi/product/13483/djmqc/LG-Google-Nexus-4-Android-puhelin-musta
_________________
raamatupidamine | laadakalender
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 3 :: 166
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erkin
HV kasutaja


liitunud: 13.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.01.2013 20:49:28 vasta tsitaadiga

Juba liigub uudis Nexus 5 kohta. 5" ekraan FullHD resoga, tegra 4 ja esitlus mai Google I/O.
Hinnaskaala samas suurusjärgus 4-ga st. jätkatakse soodsate mudelitega mis muidugi super.
Võimalik, et 4 ei jõuagi enam müüki, ehk tilgutatakse mõned partiid icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
prtv
HV Guru

liitunud: 20.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.01.2013 20:52:44 vasta tsitaadiga

erkin kirjutas:
Juba liigub uudis Nexus 5 kohta. 5" ekraan FullHD resoga, tegra 4 ja esitlus mai Google I/O.
Hinnaskaala samas suurusjärgus 4-ga st. jätkatakse soodsate mudelitega mis muidugi super.
Võimalik, et 4 ei jõuagi enam müüki, ehk tilgutatakse mõned partiid icon_rolleyes.gif

Viitsid mõned lingid ka ehk anda?
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erkin
HV kasutaja


liitunud: 13.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.01.2013 20:53:53 vasta tsitaadiga

http://www.redmondpie.com/lg-manufactured-nexus-5-and-nexus-7.7-will-reportedly-be-announced-in-may-at-google-io/
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
renhoelder
HV veteran
renhoelder

liitunud: 19.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.01.2013 21:28:24 vasta tsitaadiga

DigeBeni kirjutas:
renhoelder kirjutas:
erkin, pead silmas Google'i ja Motorola koostööna lubatud X-phone'i mis väidetavalt iPhone'iga konkureerima peaks hakkama?

... juba praegu ei konkureeri või icon_smile.gif
kusjuures, millegipärast jäi selline mulje küll neid artikleid lugedes. Mitte, et ma sellega nõustuks. Äkki siis on peetud silmas, et hakkab hinna poolest konkureerima? icon_razz1.gif
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 71
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
somnambuul
HV veteran

liitunud: 22.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.01.2013 22:13:49 vasta tsitaadiga

Nexus 4 ei konkureeri ju eriti millegagi...teda lihtsalt pole müügil.
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erkin
HV kasutaja


liitunud: 13.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.01.2013 23:10:18 vasta tsitaadiga

Millestone kirjutas:
kas nexus telefoni e960 reaalselt millalgi jõuab eestisse ka müügile või see jääb ainult helesiniseks unistuseks ?


EMT foorumis kirjutavad asjaga seotud isikud, et EMT-s müüki ei tule.
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ms
HV vaatleja

liitunud: 30.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.01.2013 23:27:40 vasta tsitaadiga

Kui on soov osta, siis hetkel kõige mõttekam eBay?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
deathdog
HV kasutaja

liitunud: 22.03.2009




sõnum 17.01.2013 00:32:36 vasta tsitaadiga

somnambuul kirjutas:
Nexus 4 ei konkureeri ju eriti millegagi...teda lihtsalt pole müügil.


konkuteerib nende nokia telefonidega mida toota ei suudeta:D
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
prtv
HV Guru

liitunud: 20.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.01.2013 11:07:21 vasta tsitaadiga

erkin kirjutas:
http://www.redmondpie.com/lg-manufactured-nexus-5-and-nexus-7.7-will-reportedly-be-announced-in-may-at-google-io/

http://imgur.com/a/YPsFV#0
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 17.01.2013 11:57:51 vasta tsitaadiga

gan3b kirjutas:
erkin kirjutas:
http://www.redmondpie.com/lg-manufactured-nexus-5-and-nexus-7.7-will-reportedly-be-announced-in-may-at-google-io/

http://imgur.com/a/YPsFV#0
http://www.challenges.fr/high-tech/20130116.CHA5141/deboires-du-smartphone-de-google-nexus-4-lg-explique-pourquoi-il-semble-introuvable.html
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Braien
HV Guru
Braien

liitunud: 02.02.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.01.2013 11:59:05 vasta tsitaadiga

mikk36, Õnneks enamus HV-foorumi liikmetest oskavad prantsuse keelt.
_________________
Has anyone really been far even as decided to use even go want to do look more like?
Kommentaarid: 102 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 90
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 17.01.2013 12:16:36 vasta tsitaadiga

braien334, translate.google.com
Pildi puudus oli see, et seal oli vaid artikli algus.
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
somnambuul
HV veteran

liitunud: 22.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.01.2013 12:26:46 vasta tsitaadiga

mikk36 kirjutas:
braien334, translate.google.com
Pildi puudus oli see, et seal oli vaid artikli algus.


Seal on kolm pilti icon_smile.gif
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 17.01.2013 13:06:32 vasta tsitaadiga

somnambuul kirjutas:
mikk36 kirjutas:
braien334, translate.google.com
Pildi puudus oli see, et seal oli vaid artikli algus.


Seal on kolm pilti icon_smile.gif
Selge, ei kasuta imguri ja ei osanud vaadata seda.
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
renhoelder
HV veteran
renhoelder

liitunud: 19.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.01.2013 13:33:04 vasta tsitaadiga

erkin kirjutas:
http://www.redmondpie.com/lg-manufactured-nexus-5-and-nexus-7.7-will-reportedly-be-announced-in-may-at-google-io/


Kui see jutt nüüd tõele vastab, siis see saab tõenäoliselt šablooniks

http://www.engadget.com/2013/01/18/lg-optimus-g-pro-spec-leak/

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 71
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ulla18
HV kasutaja
ulla18

liitunud: 05.01.2005




sõnum 22.01.2013 21:50:51 vasta tsitaadiga

http://www.gsmarena.com/nexus_4_productions_pick_up_after_google_underestimated_demand-news-5382.php

lootus, et veebruaris hakkavad asjad liikuma thumbs_up.gif
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
8bit
HV vaatleja

liitunud: 25.05.2011




sõnum 25.01.2013 18:08:18 vasta tsitaadiga

Kas näiteks Berliini või Londonisse sõites ei saaks Nexus 4 lihtsalt poest osta või nad tahavad lepinguliseks kliendiks hakkamist ja panevad muidu pool juurde? Või Nexus 10? Praegu oleks sõit Londonisse edasi-tagasi odavam, kui kuskil Ebayst ostmine.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
somnambuul
HV veteran

liitunud: 22.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.01.2013 21:33:21 vasta tsitaadiga

8bit kirjutas:
Kas näiteks Berliini või Londonisse sõites ei saaks Nexus 4 lihtsalt poest osta või nad tahavad lepinguliseks kliendiks hakkamist ja panevad muidu pool juurde? Või Nexus 10? Praegu oleks sõit Londonisse edasi-tagasi odavam, kui kuskil Ebayst ostmine.


Seda ei müüda hetkel ju kuskil poes.
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
8bit
HV vaatleja

liitunud: 25.05.2011




sõnum 26.01.2013 13:29:33 vasta tsitaadiga

Ma lugesin hiljuti, et UK mobiilimüüja Carphone Warehouse müüb Nexus 7 isegi odavamalt, kui Google ise, aga ilmselt ikkagi hooajaliselt, sest praegu on 7 plaaniga tasuta kaasasaadav ja 10 nende lehel enam pole. See, et inimesed Ebays nii kallilt müüvad, on natuke arusaamatu või näitab, et 4 ja 10 on siis nii raskesti saadavad ja on väga suur nõudlus. Hea ärivõimalus ju USA või teatud EU riikide kodanikele.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
deathdog
HV kasutaja

liitunud: 22.03.2009




sõnum 29.01.2013 10:37:20 vasta tsitaadiga

kas see sama asi? google väidab et saksas pole saada hetkel aga kohalikus "poekeses" paistis letis olema isegi (samas võib ka siis 2 nädalat tellimis aeg olla)
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xheix1712
HV Guru
xheix1712

liitunud: 24.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.01.2013 18:49:13 vasta tsitaadiga

http://www.engadget.com/2013/01/29/nexus-4-smartphones-back-on-google-play/
Kommentaarid: 195 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
spezwend
HV veteran

liitunud: 31.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.01.2013 19:21:57 vasta tsitaadiga

Kuidas garantii toimib nendele välismaalt ostetud telefonidele? Eestis neid vist ei remondita?
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
deathdog
HV kasutaja

liitunud: 22.03.2009




sõnum 30.01.2013 00:08:07 vasta tsitaadiga

ma ei tea kuidas telefonidega aga nt samsungi pesumasina puhul saatis samsung.ee mind pikalt, et ei kuulu nende mudelinimistusse või midagi ja ütles et see mudel on idaeuroopa turule ja seda remondib keegi kuskil majaka tänava keldris. nii et enne kui omale see LG osta siis mina eestis uuriks järgi kas ja kuidas on garantiiga.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Taavi_R
HV Guru
Taavi_R

liitunud: 30.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.01.2013 17:08:03 vasta tsitaadiga

Kaua oodatud kaunike...

Sain nokkida seda hiljuti. Tõesti on üks ägedamaid Android telefone. Aga jään ikka iPhone peale.
Enda tellitud telefon jõudis ka lõpuks kohale aga ... kes tahab võib ühendust võtta icon_biggrin.gif

_________________
raamatupidamine | laadakalender
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 3 :: 166
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
martmaalt
HV vaatleja

liitunud: 07.10.2011




sõnum 07.02.2013 20:49:19 vasta tsitaadiga

Kuna Nexus 4 on meie regioonis suht-koht-mõistlikult-mõistliku-hinnaga kättesaamatu, siis milline oleks "puhta" androidiga ligilähedane telefon? samsunn I5800 hakkab ilmutama väsimuse märke ja puhas android Nexus 7 peal on näidanud ennast hea valikuna vs samjunni liidesega.

viimati muutis martmaalt 07.02.2013 20:50:04, muudetud 1 kord
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ranel
HV Guru

liitunud: 28.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.02.2013 20:49:45 vasta tsitaadiga

Kus seda Eestis müüakse?
_________________
Mobiilne rehvivahetus Lõuna-Eestis ja rehvide tellimine üle Eesti. www.rsrehvid.ee 55 684 121
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 165
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Chaza!
HV veteran
Chaza!

liitunud: 18.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.02.2013 20:50:40 vasta tsitaadiga

Keegi mingeid huvitavaid/häid romme ka on katsetanud?
_________________
Linux - Future
"Those Who Sacrifice Liberty For Security Deserve Neither." - Benjamin Franklin
1984 was not supposed to be instruction manual
Kommentaarid: 59 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 53
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
prtv
HV Guru

liitunud: 20.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.02.2013 20:52:13 vasta tsitaadiga

Chaza! kirjutas:
Keegi mingeid huvitavaid/häid romme ka on katsetanud?

CM10.1 alates 1'st päevast peal, pole rohkemaks vajadust näinud.
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pluuto
HV kasutaja

liitunud: 21.07.2008




sõnum 10.02.2013 22:49:39 vasta tsitaadiga

Plaan endale üks Nexus 4 Inglismaal sõbra poolt tellida ja siis siia transportida.
Kui kellel ka ostuhuvi olemas siis võin selles osas aidata icon_smile.gif
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Chaza!
HV veteran
Chaza!

liitunud: 18.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.02.2013 16:19:07 vasta tsitaadiga

gan3b kirjutas:
Chaza! kirjutas:
Keegi mingeid huvitavaid/häid romme ka on katsetanud?

CM10.1 alates 1'st päevast peal, pole rohkemaks vajadust näinud.

Mul stock, paari proovisin ka, kuid ei näinud mõtet. Stock töötab päris ok-lt.

Mis CM10.1-s head on?

_________________
Linux - Future
"Those Who Sacrifice Liberty For Security Deserve Neither." - Benjamin Franklin
1984 was not supposed to be instruction manual
Kommentaarid: 59 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 53
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
prtv
HV Guru

liitunud: 20.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.02.2013 16:28:50 vasta tsitaadiga

Pisiasjad, mis stockis puudu on.
*profiilid
*navBari nuppude vahetamine
*LED värvide muutmine
*mugavam notification bar / settings bar (tiled on muudetavad ja ümber tõstetavad)
*täiustatud power menu
*volüümi nuppudega lugude vahetamine
*SMS loetuks märkimine notification baris /vastamine pop upiga


Kui nüüd mõni minule korda minev asi nimetada.

_________________
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Chaza!
HV veteran
Chaza!

liitunud: 18.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.02.2013 13:17:42 vasta tsitaadiga

4.2.2 http://www.androidpolice.com/2013/02/13/the-nexus-4-finally-gets-android-4-2-2-jdq39-as-well-here-are-instructions-for-installing-it-manually/
_________________
Linux - Future
"Those Who Sacrifice Liberty For Security Deserve Neither." - Benjamin Franklin
1984 was not supposed to be instruction manual
Kommentaarid: 59 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 53
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
prtv
HV Guru

liitunud: 20.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.02.2013 16:16:35 vasta tsitaadiga

Chaza! kirjutas:
4.2.2 http://www.androidpolice.com/2013/02/13/the-nexus-4-finally-gets-android-4-2-2-jdq39-as-well-here-are-instructions-for-installing-it-manually/

Ja uusim CM10.1 nightly ka nüüd 4.2.2 peal thumbs_up.gif
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kalvi
HV vaatleja
kalvi

liitunud: 26.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.02.2013 15:29:47 vasta tsitaadiga

Kahjuks ei oska kinnitada, kas probleem on üldine või mingi minu seadme/sim-i anomaalia aga kohe peale 4.2.2-e peale laskmist kadus telefonist SIM-kaardi haldusvahend ja sellega ka mobiil-ID kasutusvõimalus. Elisast veel mingit vastust sellekoha pealt saanud pole.

Kui see pisiasi kõrvale jätta, siis olen telefoniga ülimalt rahul ja julgen soovitada kolme pöidlaga.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.02.2013 17:20:23 vasta tsitaadiga

Vaatsin ebays läks müügiks 16gb versioon 300 naelaga, see on ju odavam kui play stores + ebay ja paypali käärid. Täitsa uus, kinnises pakendis telefon.
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 25.02.2013 17:57:41 vasta tsitaadiga

kalvi, uusima CM'iga ei ole probleemi esinenud veel.
KillFrenzy, 16 GB versioon maksab Google'i kaudu 279 naela.
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.02.2013 19:05:26 vasta tsitaadiga

Ok, see selgitab, arvasin maksab ka kuskil 349€ kanti.
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ulla18
HV kasutaja
ulla18

liitunud: 05.01.2005




sõnum 25.02.2013 21:27:16 vasta tsitaadiga

Olen nüüd Nexust kasutanud 5 päeva ja pole paremat telefoni näinud. Kui keegi tahab kogeda puhast androidi võlu siis see on õige valik. See kiirus on hämmastav. Kui google samamoodi jätkab siis apple peab tõsiselt pingutama hakkama, et ree peal püsida! Ja selle väikese mahu nagu 16GB pärast ka väga ei kurda, kuna drive 25 giga on suht saadaval sentide eest kui peaks vaja minema.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kalvi
HV vaatleja
kalvi

liitunud: 26.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.02.2013 11:28:46 vasta tsitaadiga

kalvi kirjutas:
Kahjuks ei oska kinnitada, kas probleem on üldine või mingi minu seadme/sim-i anomaalia aga kohe peale 4.2.2-e peale laskmist kadus telefonist SIM-kaardi haldusvahend ja sellega ka mobiil-ID kasutusvõimalus. Elisast veel mingit vastust sellekoha pealt saanud pole.


Sain Elisast järgneva vastuse:
Kuna Google Nexus 4 on orienteeritud Ameerika turule, siis pole viimasel operatsioonisüsteemi versioonil SIM tööriistad arendatud, mistõttu ka Mobiil-ID ei toimi.
Ainsaks lahenduseks on panna telefonis tagasi vanem operatsioonisüsteemi versioon.


Vot nii vot.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
weasel
HV Guru
weasel

liitunud: 27.08.2003




sõnum 28.02.2013 11:29:25 vasta tsitaadiga

Ilma M-ID-ta on küll raske hakkama saada. Vähemalt minul. Igapäevaselt kasutan.

ulla18, kaamera pidi kehv olema?

_________________
PSN: weaselEST
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.02.2013 11:41:09 vasta tsitaadiga

kalvi kirjutas:
kalvi kirjutas:
Kahjuks ei oska kinnitada, kas probleem on üldine või mingi minu seadme/sim-i anomaalia aga kohe peale 4.2.2-e peale laskmist kadus telefonist SIM-kaardi haldusvahend ja sellega ka mobiil-ID kasutusvõimalus. Elisast veel mingit vastust sellekoha pealt saanud pole.


Sain Elisast järgneva vastuse:
Kuna Google Nexus 4 on orienteeritud Ameerika turule, siis pole viimasel operatsioonisüsteemi versioonil SIM tööriistad arendatud, mistõttu ka Mobiil-ID ei toimi.
Ainsaks lahenduseks on panna telefonis tagasi vanem operatsioonisüsteemi versioon.


Vot nii vot.

... eelmise Galaxy Nexusega oli 4.1.1 puhul sama jama:
https://code.google.com/p/android/issues/detail?id=34909
... aga see parandati 4.2 versioonis, tuleks teha lihtsalt otse arendajale sama moodi ticket icon_idea.gif

_________________


viimati muutis DigeBeni 28.02.2013 11:48:39, muudetud 2 korda
Kommentaarid: 198 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 163
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
prtv
HV Guru

liitunud: 20.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.02.2013 11:42:28 vasta tsitaadiga

kalvi kirjutas:
kalvi kirjutas:
Kahjuks ei oska kinnitada, kas probleem on üldine või mingi minu seadme/sim-i anomaalia aga kohe peale 4.2.2-e peale laskmist kadus telefonist SIM-kaardi haldusvahend ja sellega ka mobiil-ID kasutusvõimalus. Elisast veel mingit vastust sellekoha pealt saanud pole.


Sain Elisast järgneva vastuse:
Kuna Google Nexus 4 on orienteeritud Ameerika turule, siis pole viimasel operatsioonisüsteemi versioonil SIM tööriistad arendatud, mistõttu ka Mobiil-ID ei toimi.
Ainsaks lahenduseks on panna telefonis tagasi vanem operatsioonisüsteemi versioon.


Vot nii vot.

Mul 4.2.2 peal töötab väga hästi samas.
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.02.2013 11:58:30 vasta tsitaadiga

... alati võib proovida muidugi ka tehase seadete taastamist ja cache puhastamist, võib-olla läks midagi uuendamise käigus katki vms. siis see liigutus peaks taastama kogu süsteemi puhtal kujul ...
_________________
Kommentaarid: 198 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 163
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ulla18
HV kasutaja
ulla18

liitunud: 05.01.2005




sõnum 28.02.2013 19:04:05 vasta tsitaadiga

weasel kirjutas:
Ilma M-ID-ta on küll raske hakkama saada. Vähemalt minul. Igapäevaselt kasutan.

ulla18, kaamera pidi kehv olema?


kaamera pole jah suurem asi aga nn. ajab asja ära.

üks näidis http://img827.imageshack.us/img827/407/img20130224123439.jpg
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eckh
Kreisi kasutaja

liitunud: 18.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.02.2013 23:29:42 vasta tsitaadiga

Keegi photo-sphere on proovinud teha? Siin on paljudel päris hästi välja tulnud, aga kui youtubest vaadata suvaliste kasutajate demosid, siis enamasti tulemus väga ilus ei paista. Kui lihtne või raske see on ?
Kommentaarid: 108 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 103
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Google Nexus 4 (LG E960) mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5 ... 17, 18, 19  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.