|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| Mida arvad e-sigarist? |
| Aitab loobuda suitsetamisest, on tervislikum kui tava sigarett |
|
40% |
[ 52 ] |
| Aitab loobuda suitsetamisest, ei ole tervislikum kui tava sigaret |
|
7% |
[ 10 ] |
| Ei aita loobuda suitsetamisest, on tervislikum kui tava sigaret |
|
23% |
[ 30 ] |
| Ei aita loobuda suitsetamisest, ei ole tervislikum kui tava sigaret |
|
29% |
[ 38 ] |
|
| hääli kokku : 130 |
|
| autor |
|
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
19.01.2013 14:05:43
|
|
|
| strohher kirjutas: |
| Miks aku vilkuma jääb, kui tõmmata 6-8 sekundit järjest? Paar sekki tirida, siis ei vilgu. |
kaitse on peal
Vajuta korra uuesti enne 6-t sek ja lase kasvõi 10min järjest.
Lukku saab ka panna kui vajutad 5 korda järjest nupule
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
strohher
HV veteran

liitunud: 15.02.2004
|
19.01.2013 14:11:50
|
|
|
jeesus188, tänud, toimib.
_________________ Tunguusia tundraahv |
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
M8T0
HV Guru
liitunud: 24.11.2001
|
19.01.2013 14:18:59
|
|
|
Tegelikult ka selleks , et üle ei kärsataks ning coilile viga ei teeks. Soovitav on 3-4sekundit pikad mahvid. ma ise (vastavalt vedelikule) tõmban veits kauem muidugi.
| masmre kirjutas: |
Sa tee talle näidis arvutus, et kui palju sa säästad pärast...  |
See säästmine on aint teooria. tegelikult ostad koguaeg midagi uut ja see "nulli jõudmise päev" lükkub koguaeg edasi
hetkel peaksin täpselt 1 kuu mitte midagi ostma , et 0'i saada (sellejaoks kõik asjad olemas ka tegelt. coilid ja 200ml vedeliku jne) aga nagunii ostan midagi (evic?)
|
|
| Kommentaarid: 87 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
19.01.2013 14:36:29
|
|
|
| InterFace kirjutas: |
Tegelikult ka selleks , et üle ei kärsataks ning coilile viga ei teeks. Soovitav on 3-4sekundit pikad mahvid. ma ise (vastavalt vedelikule) tõmban veits kauem muidugi.
|
No ma lasen ikka mehiselt, 4 sek, ja uuesti nupp kohe alla ja uuesti.
Ma pole veel suutnud coili elu lõpetada. Ennem tuleb kärsakas suhu, sest ei tule vist nii kiiresti osade vedelikega mahla nikotiinimahla peale
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ufo56
HV Guru

liitunud: 18.11.2004
|
19.01.2013 15:20:10
|
|
|
Spezz ma toon sulle kliendi kes vajab full starter head kitti sul peaks neid olema ja mingi alguse vedeliku leiad ka ?
_________________
Lae pildid -> pilt.io |
|
| Kommentaarid: 79 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
67 |
|
| tagasi üles |
|
 |
xxlmaster
HV Guru

liitunud: 26.08.2008
|
19.01.2013 16:30:41
|
|
|
Minu poolt ka siis pisike eVic
Spoiler 
Sedasi on päris hea juba kaasas tassida. Tahaks tegelt ideaalis mingit lühikest paaki.
|
|
| Kommentaarid: 83 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
77 |
|
| tagasi üles |
|
 |
masmre
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.02.2004
|
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
76 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
19.01.2013 16:54:02
|
|
|
| xxlmaster kirjutas: |
Minu poolt ka siis pisike eVic
Spoiler 
Sedasi on päris hea juba kaasas tassida. Tahaks tegelt ideaalis mingit lühikest paaki. |
palju selle pisiga aku kestab ja kaua kestab normaalne aku ?
näiteks T3 komplektiga olnud 1100 akuga saan ma päeva hakkama
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
xxlmaster
HV Guru

liitunud: 26.08.2008
|
19.01.2013 17:00:58
|
|
|
| jeesus188 kirjutas: |
| xxlmaster kirjutas: |
Minu poolt ka siis pisike eVic
Spoiler 
Sedasi on päris hea juba kaasas tassida. Tahaks tegelt ideaalis mingit lühikest paaki. |
palju selle pisiga aku kestab ja kaua kestab normaalne aku ?
näiteks T3 komplektiga olnud 1100 akuga saan ma päeva hakkama |
Originaal aku kestab mul 3 päeva. Seda ei tea palju see pisike kestab. Nagu pildil näha saab 5v üle 500 laksu veel. Päeva kestab kindlasti vb kaks isegi.
|
|
| Kommentaarid: 83 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
77 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Leinö
HV veteran

liitunud: 07.05.2008
|
19.01.2013 17:09:25
|
|
|
Spoiler 
| Spezz kirjutas: |
Aga korduseks Jeesus188 vestlus MTA'ga, tänud vaeva nägemast:
Vastus:
Kuna nikotiinisisaldusega e- sigareti täitevedelikku loetakse ravimiks saame rakendada eraisikult eraisikule ravimite saatmise lubatud koguseid järgnevalt:
Ravimid peavad olema tootja originaalpakendis, mis ei tohi olla avatud. Eraisikul on eraisikule lubatud saata 5 avamata jaemüügiravimi pakendit (kokku 5 erinevat originaali, kui tooteid on mitu).
Jaemüügipakendi suurused on:
tahketel ravimvormidel kuni 100 ühikut
pulbritel lahuse valmistamiseks 500g
homöopaatilistel graanulitel 50g
infusioonilahustel ja suukaudsetel lahustel 500 ml
süstitavatel ravimvormidel 10 ampulli või viaali
välispidistel ravimitel 200 ml või 200g
droogidel 100g
inhaleeritavatel ravimpreparaatidel kuni 120 annust
ravimplaastritel 10 ühikut.
Kuna täitevedelikku ei saa võtta suukaudse lahusena, loetakse seda inhalatsioonivedelikuks ja selle lubatud jaemüügipakendi suurus on 120 annust.
Kui e-sigareti kapsli maht on 0,9 ml, siis lubatud jaemüügipakendi suurus (120 annust) on 108 ml.Teil tuleb arvestada, et tegemist on ravimiga, mis on Teie isiklikuks kasutamiseks vastavalt kasutusjuhendile. Kui
eraisikult eraisikule hakatakse saatma nimetatud kaupu tihedamini kui ravimi kasutamise juhend ette näeb, ei saa uut saadetist lugeda isiklikuks kasutamiseks ja kaupa maale ei lubata.
Mul oleks veel paar väikest täpsustavat küsimust nende vedelike kohta.
Nagu ma aru sain, siis põhimõtteliselt võib eraisik eraisikule (minule) saata 5x100ml nikotiinivedelikku?
Segaseks jäi mulle doosi suurus. Mul kulub umbes 3-4 ml vedelikku päevas alternatiivina suitsetamisele.
120-st annusest(108ml) jätkub mulle 30 päevaks. Kas see tähendab siis seda, et mulle võidakse eraisiku poolt saata nikotiinivedelikku iga 5 kuu tagant, arvestades sellega, et saadetaks 5x100ml korraga ?
Veel küsiks seda, et vedelikke on 0-36mg nikotiini sisaldusega. Kas on ka piiritletud, kui kange segu võib näiteks 100ml olla?
Ja viimane mure on mul selline, et kas postiga tegelevad tolliametnikud on kursis nende kogustega, mis on eelnevas kirjas mainitud?
Kui on, siis on see väga tore uudis. Aga kui ei ole, siis te võiks neile selle info edastada ja veel ära märkida, et piirangu alla lähevad justnimelt nikotiiniga vedelikud, 0-sisaldusega PG ja VG on vabalt
saadetavad.
Ja vastus sellele
Tere,
Seadusega ei ole piiritletud nikotiinisisalduse kangus, seega kui vedelik sisaldab nikotiini, loetakse seda ravimiks.
Samas juhime tähelepanu, et tellitavate e-sigarettide padrunite kui ka nikotiinivedeliku märgistustel peavad olema järgmised andmed: toote nimetus, koostisainete loetelu, seeria/partii number; „kõlblik kuni“
tähtaeg ning tootja nimi ja kontaktandmed. Märgistus peab olema ka kapslilt mitte-eemaldatav (permanentne). Juhul, kui eelpool nimetatud info puudub või kapslite märgistus on kergesti eemaldatav, siis võib tekkida
kahtlus padruni nikotiini sisalduse osas ning postipakki võidakse mitte kätte toimetada.
Doosi suurusest olete õigesti aru saanud.
Postisaadetisi kontrollivad ametnikud on seadustega kursis ja jälgivad ka seda , et selliste saadetiste saamine ei muutuks liiga tihedaks,sest sellisel juhul ei ole tegemist isiklikuks kasutamiseks saadetava
ravimiga.
Lugupidamisega
Tiina Kivi
Maksu-ja Tolliameti Tolliinfo
Infotelefon 8800814
e-post: tolliinfo@emta.ee |
Ehk siis võimalikult kanget vedelikku tellida 5x100ml ja seda siis hiljem lahjendada nikotiinitu vedelikuga?
Ja nikotiinita vedelikku ilma piiranguta.
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
33 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
19.01.2013 17:11:55
|
|
|
| Leinö kirjutas: |
Spoiler 
| Spezz kirjutas: |
Aga korduseks Jeesus188 vestlus MTA'ga, tänud vaeva nägemast:
Vastus:
Kuna nikotiinisisaldusega e- sigareti täitevedelikku loetakse ravimiks saame rakendada eraisikult eraisikule ravimite saatmise lubatud koguseid järgnevalt:
Ravimid peavad olema tootja originaalpakendis, mis ei tohi olla avatud. Eraisikul on eraisikule lubatud saata 5 avamata jaemüügiravimi pakendit (kokku 5 erinevat originaali, kui tooteid on mitu).
Jaemüügipakendi suurused on:
tahketel ravimvormidel kuni 100 ühikut
pulbritel lahuse valmistamiseks 500g
homöopaatilistel graanulitel 50g
infusioonilahustel ja suukaudsetel lahustel 500 ml
süstitavatel ravimvormidel 10 ampulli või viaali
välispidistel ravimitel 200 ml või 200g
droogidel 100g
inhaleeritavatel ravimpreparaatidel kuni 120 annust
ravimplaastritel 10 ühikut.
Kuna täitevedelikku ei saa võtta suukaudse lahusena, loetakse seda inhalatsioonivedelikuks ja selle lubatud jaemüügipakendi suurus on 120 annust.
Kui e-sigareti kapsli maht on 0,9 ml, siis lubatud jaemüügipakendi suurus (120 annust) on 108 ml.Teil tuleb arvestada, et tegemist on ravimiga, mis on Teie isiklikuks kasutamiseks vastavalt kasutusjuhendile. Kui
eraisikult eraisikule hakatakse saatma nimetatud kaupu tihedamini kui ravimi kasutamise juhend ette näeb, ei saa uut saadetist lugeda isiklikuks kasutamiseks ja kaupa maale ei lubata.
Mul oleks veel paar väikest täpsustavat küsimust nende vedelike kohta.
Nagu ma aru sain, siis põhimõtteliselt võib eraisik eraisikule (minule) saata 5x100ml nikotiinivedelikku?
Segaseks jäi mulle doosi suurus. Mul kulub umbes 3-4 ml vedelikku päevas alternatiivina suitsetamisele.
120-st annusest(108ml) jätkub mulle 30 päevaks. Kas see tähendab siis seda, et mulle võidakse eraisiku poolt saata nikotiinivedelikku iga 5 kuu tagant, arvestades sellega, et saadetaks 5x100ml korraga ?
Veel küsiks seda, et vedelikke on 0-36mg nikotiini sisaldusega. Kas on ka piiritletud, kui kange segu võib näiteks 100ml olla?
Ja viimane mure on mul selline, et kas postiga tegelevad tolliametnikud on kursis nende kogustega, mis on eelnevas kirjas mainitud?
Kui on, siis on see väga tore uudis. Aga kui ei ole, siis te võiks neile selle info edastada ja veel ära märkida, et piirangu alla lähevad justnimelt nikotiiniga vedelikud, 0-sisaldusega PG ja VG on vabalt
saadetavad.
Ja vastus sellele
Tere,
Seadusega ei ole piiritletud nikotiinisisalduse kangus, seega kui vedelik sisaldab nikotiini, loetakse seda ravimiks.
Samas juhime tähelepanu, et tellitavate e-sigarettide padrunite kui ka nikotiinivedeliku märgistustel peavad olema järgmised andmed: toote nimetus, koostisainete loetelu, seeria/partii number; „kõlblik kuni“
tähtaeg ning tootja nimi ja kontaktandmed. Märgistus peab olema ka kapslilt mitte-eemaldatav (permanentne). Juhul, kui eelpool nimetatud info puudub või kapslite märgistus on kergesti eemaldatav, siis võib tekkida
kahtlus padruni nikotiini sisalduse osas ning postipakki võidakse mitte kätte toimetada.
Doosi suurusest olete õigesti aru saanud.
Postisaadetisi kontrollivad ametnikud on seadustega kursis ja jälgivad ka seda , et selliste saadetiste saamine ei muutuks liiga tihedaks,sest sellisel juhul ei ole tegemist isiklikuks kasutamiseks saadetava
ravimiga.
Lugupidamisega
Tiina Kivi
Maksu-ja Tolliameti Tolliinfo
Infotelefon 8800814
e-post: tolliinfo@emta.ee |
Ehk siis võimalikult kanget vedelikku tellida 5x100ml ja seda siis hiljem lahjendada nikotiinitu vedelikuga?
Ja nikotiinita vedelikku ilma piiranguta. |
jep
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Leinö
HV veteran

liitunud: 07.05.2008
|
19.01.2013 17:21:11
|
|
|
| Ma vaatan toda Puff.fi poodi praegu.. Millepärast te peleoni eelistate?
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
33 |
|
| tagasi üles |
|
 |
masmre
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.02.2004
|
19.01.2013 17:24:18
|
|
|
| Leinö kirjutas: |
| Ma vaatan toda Puff.fi poodi praegu.. Millepärast te peleoni eelistate? |
No ma pakun, et hinnad on meile taskukohasemad..., aga kui sa ise soomes oled, siis võta kindlasti soome poest ja vedelikke saad ka seal lõdvemalt tellida, seal teised seadused.
|
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
76 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
19.01.2013 17:26:51
|
|
|
| Leinö kirjutas: |
| Ma vaatan toda Puff.fi poodi praegu.. Millepärast te peleoni eelistate? |
seal on vedeliku hinnad kallimad kui sillamäel, nii palju kui silma hakkas
aga jah, soome palga juures on köömes
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Leinö
HV veteran

liitunud: 07.05.2008
|
19.01.2013 17:28:34
|
|
|
Krt, seal nikotiinitud vedelikud aint.. või ma siis olen pime.
Peleoni lehel on vist 50mg pudelid max ?
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
33 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
19.01.2013 17:31:02
|
|
|
| Leinö kirjutas: |
Krt, seal nikotiinitud vedelikud aint.. või ma siis olen pime.
Peleoni lehel on vist 50mg pudelid max ? |
50ml ikka tahtsid öelda
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Leinö
HV veteran

liitunud: 07.05.2008
|
19.01.2013 17:33:57
|
|
|
ml jah.
selle lehe nimi ka ei jää üldse meelde, mingi peoleo kõlgub meeles aint.
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
33 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
19.01.2013 17:37:48
|
|
|
| Leinö kirjutas: |
ml jah.
selle lehe nimi ka ei jää üldse meelde, mingi peoleo kõlgub meeles aint. |
esimeses postis poodide lingid olemas. neid on tegelikult veelgi
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sold OUT
no credit

liitunud: 30.07.2002
|
19.01.2013 18:31:27
|
|
|
Keegi lähiajal tellimas? Võtaks heameelega mingeid 0mg maitsesegusid
_________________ Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist. |
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
JazZ
HV kasutaja
liitunud: 25.12.2012
|
19.01.2013 18:38:15
|
|
|
| jeesus188 kirjutas: |
| xxlmaster kirjutas: |
Minu poolt ka siis pisike eVic
Spoiler 
Sedasi on päris hea juba kaasas tassida. Tahaks tegelt ideaalis mingit lühikest paaki. |
palju selle pisiga aku kestab ja kaua kestab normaalne aku ?
näiteks T3 komplektiga olnud 1100 akuga saan ma päeva hakkama |
Minul kestab originaal 2600mah aku 2 päeva. 2000mah lisa aku mis ma ostsin, kestab heal juhul poolteist päeva. Mul veel väikest akut käes pole, aga ma ei usu et see mul üle poole päeva kestab...
Ma tõmban päevas 300-400 mahvi (4-5sek mahvid).
|
|
| tagasi üles |
|
 |
ufo56
HV Guru

liitunud: 18.11.2004
|
|
| Kommentaarid: 79 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
67 |
|
| tagasi üles |
|
 |
JazZ
HV kasutaja
liitunud: 25.12.2012
|
19.01.2013 18:48:15
|
|
|
| ufo56 kirjutas: |
| tsitaat: |
Ma tõmban päevas 300-400 mahvi
|
wat  |
On see palju või vähe?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
ufo56
HV Guru

liitunud: 18.11.2004
|
|
| Kommentaarid: 79 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
67 |
|
| tagasi üles |
|
 |
M8T0
HV Guru
liitunud: 24.11.2001
|
19.01.2013 19:27:11
|
|
|
Ma ei ole lugenud (olen mõelnud sellepeale aga alati unustan ära) kuid mul läheb keskmiselt 3ml päevas või natukene rohkem siis ma usun, et see on samuti enamvähem samapalju mahve.
aga kurat see mini-evic on üliilus. sinna üks 6ml DCT otsa ja on fantast ilmselt.
Spoiler 
TAHAN KA!!!!
hmekk - noh kaugel on see 36 eurone?
|
|
| Kommentaarid: 87 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sold OUT
no credit

liitunud: 30.07.2002
|
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
M8T0
HV Guru
liitunud: 24.11.2001
|
19.01.2013 19:33:01
|
|
|
See käis ca 20.dets paiku ka delfist / postimehest ning siit teemast läbi. nüüd vist kolmas kord
2014 tahavad koostama hakata ja jõustuks 2015-2016 paiku kuid täpseid piiranguid e-sigarettide kohta ei ole veel kuskilt kirjas või välja öeldud. tavasuitsul aga küll . näiteks slim'e enam ei saaks toota/müüa kuna min. läbimõõt oli vist 7.5 või 8mm nüüd + mentooliga suitsud kaoks ära kuna sigaretid ei tohi olla maitsetega. jnejnejne
|
|
| Kommentaarid: 87 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
19.01.2013 19:33:33
|
|
|
Muideks kas juku on vastanud kirjale, keegi kirjutas ju talle
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
M8T0
HV Guru
liitunud: 24.11.2001
|
19.01.2013 19:37:23
|
|
|
| xxlmaster kirjutas: |
Minu poolt ka siis pisike eVic
Spoiler 
Sedasi on päris hea juba kaasas tassida. Tahaks tegelt ideaalis mingit lühikest paaki. |
Pikkus on 93mm vist? Viitsid üle mõõte? Palju läbimõõt on?
Mõtlen ainult mini-evic ilma clearota.
|
|
| Kommentaarid: 87 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
xxlmaster
HV Guru

liitunud: 26.08.2008
|
19.01.2013 19:43:38
|
|
|
| InterFace, pikkus 93mm, läbimõõt 22mm
|
|
| Kommentaarid: 83 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
77 |
|
| tagasi üles |
|
 |
JazZ
HV kasutaja
liitunud: 25.12.2012
|
19.01.2013 19:51:13
|
|
|
| InterFace kirjutas: |
See käis ca 20.dets paiku ka delfist / postimehest ning siit teemast läbi. nüüd vist kolmas kord
2014 tahavad koostama hakata ja jõustuks 2015-2016 paiku kuid täpseid piiranguid e-sigarettide kohta ei ole veel kuskilt kirjas või välja öeldud. tavasuitsul aga küll . näiteks slim'e enam ei saaks toota/müüa kuna min. läbimõõt oli vist 7.5 või 8mm nüüd + mentooliga suitsud kaoks ära kuna sigaretid ei tohi olla maitsetega. jnejnejne |
Ma lugesin sealt foorumist kuskilt välja et plaanitakse lubada kuni 4mg nikotiiniga vedelikud, seega see on leebem seadus kui meie kohalik praegu.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
M8T0
HV Guru
liitunud: 24.11.2001
|
19.01.2013 19:52:21
|
|
|
| xxlmaster kirjutas: |
| InterFace, pikkus 93mm, läbimõõt 22mm |
Kui sa mingil põhjusel ära väsid sellest siis ma olen kindel ostja
Jazz - aga keegi veel ei tea kuidas tootjaid pitsitama hakatakse.
|
|
| Kommentaarid: 87 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
masmre
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.02.2004
|
19.01.2013 20:30:20
|
|
|
| InterFace kirjutas: |
Ma ei ole lugenud (olen mõelnud sellepeale aga alati unustan ära) kuid mul läheb keskmiselt 3ml päevas või natukene rohkem siis ma usun, et see on samuti enamvähem samapalju mahve.
aga kurat see mini-evic on üliilus. sinna üks 6ml DCT otsa ja on fantast ilmselt.
Spoiler 
TAHAN KA!!!!
hmekk - noh kaugel on see 36 eurone?  |
Siin pildil tundub dct tank lühike kuidagi, see peaks boge cartoga olema vist. Ilus on küll, omast käest tean
| JazZ kirjutas: |
Ma lugesin sealt foorumist kuskilt välja et plaanitakse lubada kuni 4mg nikotiiniga vedelikud, seega see on leebem seadus kui meie kohalik praegu. |
Kui lubatakse lahjad vedelikud, siis peaksid ka kanged suitsud ju ära kaduma? Aga kui punane malboro jääb, siis peaks ka 18mg/ml jääma.
|
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
76 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Spezz
HV veteran
liitunud: 21.08.2005
|
19.01.2013 20:37:53
|
|
|
| ufo56 kirjutas: |
Spezz ma toon sulle kliendi kes vajab full starter head kitti sul peaks neid olema ja mingi alguse vedeliku leiad ka ? |
Sellega läks seekord nii kehvasti, et varuks ostetud starteritest üks osteti tund enne seda kui kuller pakiga kohale jõudis ja teine 6 tundi hiljem. Järgmise tellimuse sisse peaks vist juba 5-6 starterit panema..
Samas natuke ettevaatlikuks teeb see, et 1 kallim asi saabus surnult ja nüüd vaja end kurssi viia, kuidas/kui hästi peleoniga garantiiasjad sujuvad.
|
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
67 |
|
| tagasi üles |
|
 |
masmre
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.02.2004
|
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
76 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Spezz
HV veteran
liitunud: 21.08.2005
|
19.01.2013 20:53:36
|
|
|
Allkirjastatud.
|
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
67 |
|
| tagasi üles |
|
 |
xxlmaster
HV Guru

liitunud: 26.08.2008
|
19.01.2013 20:56:49
|
|
|
| tsitaat: |
Samas natuke ettevaatlikuks teeb see, et 1 kallim asi saabus surnult ja nüüd vaja end kurssi viia, kuidas/kui hästi peleoniga garantiiasjad sujuvad.
|
jep, sõber nii lootis "suitsuvabaks" saada tänasest aga tutkit. No loodame, et läheb kõik hästi. Hea oleks kui saaks ainult "pea" tagasi saata mitte tervet komplekti.
Saan hetkel tema komplekti väikest akut kasutada kuniks endale leian.
|
|
| Kommentaarid: 83 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
77 |
|
| tagasi üles |
|
 |
masmre
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.02.2004
|
19.01.2013 21:08:20
|
|
|
Kui keegi inglise või saksa keele oskajatest viitsiks selle ära ka tõlkida, oleks juba super, saaks maakeelset teksti levitada...
|
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
76 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
19.01.2013 21:25:18
|
|
|
| Spezz kirjutas: |
Allkirjastatud. |
tehtud
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Taavi_R
HV Guru

liitunud: 30.09.2002
|
20.01.2013 06:18:37
|
|
|
Loen seda teemat ja asi tundub olevat paras raketiteadus. Kolm-neli aastat tagasi kasutasin ühte Janty toodet mis päris korralikult vist
ei hakanudki tööle. Kord tuli vedelikku suhu ja kord ainult lasi kõrbe maitset/lõhna. Nüüd on aga uuesti tekkinud huvi. Kas keegi oskab
soovitada konkreetset mudelit mis Eestist saaks kohe osta? Mida vähem jamamist, seda parem. Kui keegi plaanib väljamaalt tellida, siis
võin ka kampa lüüa. Kuna ostan asja rohkem testimiseks, siis väga palju ei soovi kulutada. Vähemalt algselt.
_________________ raamatupidamine | laadakalender |
|
| Kommentaarid: 186 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
3 :: |
166 |
|
| tagasi üles |
|
 |
greendef
HV kasutaja

liitunud: 05.08.2004
|
20.01.2013 08:00:44
|
|
|
| Taavi_R kirjutas: |
Loen seda teemat ja asi tundub olevat paras raketiteadus. Kolm-neli aastat tagasi kasutasin ühte Janty toodet mis päris korralikult vist
ei hakanudki tööle. Kord tuli vedelikku suhu ja kord ainult lasi kõrbe maitset/lõhna. Nüüd on aga uuesti tekkinud huvi. Kas keegi oskab
soovitada konkreetset mudelit mis Eestist saaks kohe osta? Mida vähem jamamist, seda parem. Kui keegi plaanib väljamaalt tellida, siis
võin ka kampa lüüa. Kuna ostan asja rohkem testimiseks, siis väga palju ei soovi kulutada. Vähemalt algselt. |
Ma soovitan võtta Kanger T3(1.8 oomine kindlasti) komplekti ego aku(de)ga. Vaieldamatult parim variant alustamiseks. Maitse, kurgulaks ja aur on kõik väga head, töötab põhimõtteliselt igast asendist, ei pea kallutama ega jändama. Aku külge käiv kork koos spiraali ja tahiga on eraldi müüdav, tellides 2 eurot ja isegi alla selle, seega "varuosad" ka odavad. Kui viitsid jännata ja iga õhtu pesta, siis peaks eriti kaua vastu pidama, aga kui ei viitsi ja näiteks 2 tükki kuus peaks kuluma pole ka midagi hullu sellise hinna juures.
Kasutaja Spezz tellib neid komplekte Poolast pea iga nädal, olen üsna kindel, et kui ilusti küsid, saad järgmise tellimusega kampa lüüa. Lisaboonusena teab ta täpselt mida tellida.
Kui asi juba proovitud ja meeldib, siis saad vajaduse ja/või huvi korral teisi lahendusi ka proovima hakata.
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
masmre
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.02.2004
|
20.01.2013 08:11:23
|
|
|
| Taavi_R kirjutas: |
Loen seda teemat ja asi tundub olevat paras raketiteadus. Kolm-neli aastat tagasi kasutasin ühte Janty toodet mis päris korralikult vist
ei hakanudki tööle. Kord tuli vedelikku suhu ja kord ainult lasi kõrbe maitset/lõhna. Nüüd on aga uuesti tekkinud huvi. Kas keegi oskab
soovitada konkreetset mudelit mis Eestist saaks kohe osta? Mida vähem jamamist, seda parem. Kui keegi plaanib väljamaalt tellida, siis
võin ka kampa lüüa. Kuna ostan asja rohkem testimiseks, siis väga palju ei soovi kulutada. Vähemalt algselt. |
Rumeenlaste saidil alla 20€. http://vapo.ro/kits/eGo-CE4/CE4-with-LCD-display-battery või ostad siit eestist miskit 60€ ja kallimalt...
Ja juba soovitatud T3 on kindlel valik, algul probleeme vähem või üldse mitte.
|
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
76 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Taavi_R
HV Guru

liitunud: 30.09.2002
|
20.01.2013 16:16:28
|
|
|
greendef, on sul viidet ka sellele tootele? masmre, kas see pood on usaldusväärne? Pakid jõuavad ilusasti kohale?
Kui Spezz seda postitust loeb, võib ka kommenteerida, kas on millalgi jälle tellimas?
_________________ raamatupidamine | laadakalender |
|
| Kommentaarid: 186 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
3 :: |
166 |
|
| tagasi üles |
|
 |
M8T0
HV Guru
liitunud: 24.11.2001
|
|
| Kommentaarid: 87 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Taavi_R
HV Guru

liitunud: 30.09.2002
|
20.01.2013 17:30:23
|
|
|
Hetkel üks kasutaja pakkus privaatselt sama mudelit. Vähe kasutatud ja vedelikud kaasa.
Kuidas kasutatud e-sigareti ostmine kõlab?
_________________ raamatupidamine | laadakalender |
|
| Kommentaarid: 186 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
3 :: |
166 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sold OUT
no credit

liitunud: 30.07.2002
|
20.01.2013 17:31:33
|
|
|
no clearo või huulik võiks ikka olla uus...
_________________ Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist. |
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
strohher
HV veteran

liitunud: 15.02.2004
|
20.01.2013 17:36:46
|
|
|
| jeesus188 kirjutas: |
Muideks kas juku on vastanud kirjale, keegi kirjutas ju talle  |
Ei, Juku pole vastanud, ju teda see teema ei huvita. Ise astusin mõned korrad mööda, kuna akud said tühjaks ja laadija jäi maha. Tegin vist 6-7 tavalist sigaretti. Nüüd laadisin ühte akut mingi 15 min ja sain nö. laksu kohe kätte. Algajale soovitan seda T3 komplekti koos 18mg vedelikuga.
_________________ Tunguusia tundraahv |
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
20.01.2013 17:48:10
|
|
|
| strohher kirjutas: |
| jeesus188 kirjutas: |
Muideks kas juku on vastanud kirjale, keegi kirjutas ju talle  |
Ei, Juku pole vastanud, ju teda see teema ei huvita. Ise astusin mõned korrad mööda, kuna akud said tühjaks ja laadija jäi maha. Tegin vist 6-7 tavalist sigaretti. Nüüd laadisin ühte akut mingi 15 min ja sain nö. laksu kohe kätte. Algajale soovitan seda T3 komplekti koos 18mg vedelikuga. |
ise kannan teist akut alati kaasas.
kui selle evic kunagi saab, siis asi läheb lihtsamaks.
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Spezz
HV veteran
liitunud: 21.08.2005
|
20.01.2013 18:25:36
|
|
|
Olen sel nädalal taas tellimas. Pange oma soovid koos lingiga ps'i. Palun vaadake ka üle, et toode oleks laos saadaval.
Vedelikke ma seekord ei telli, neid hakkan muudmoodi organiseerima.
| Super AMOLED kirjutas: |
| Keegi lähiajal tellimas? Võtaks heameelega mingeid 0mg maitsesegusid |
Kui Inaweraga jutule saan, siis sealt olen varsti tellimas.
Kui peleoni vedelike hulgast 0mg leiad, siis viska ps'i tellimus
|
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
67 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Leinö
HV veteran

liitunud: 07.05.2008
|
20.01.2013 18:28:48
|
|
|
| evicil on mingi megaaku vï millepoolest see parem on?
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
33 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Spezz
HV veteran
liitunud: 21.08.2005
|
20.01.2013 18:33:45
|
|
|
2,6 Ampertunnine(ehk siis 2600mAh). Lisaks muudetavad watid/voldid. Samuti statistika arvutisse.
Ma alguses arvasin, et voltide kruttimine on mõttetu aga tegelikult saab selle abil väga hästi iga vedeliku parima maitse välja timmida soovi korral
Endiselt - kui keegi soovib siis mul on 18650 elemente vedelemas - tagavaraakuks n.ö. saate mu käest täiesti tasuta.
|
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
67 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|